فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 59,900 تومان
 • با تخفیف: 59,900 تومان
روانشناسي محيطي و بهزيستي انسان (تاثيرهاي محيط‌هاي مصنوع و طبيعي)
تغذيه و سلامت جسم و روان
 • 339,000 تومان
 • با تخفیف: 339,000 تومان
در پس كمان‌ها رستوران مك‌دونالد
 • 289,900 تومان
 • با تخفیف: 289,900 تومان
افسون انرژي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
جيبي شاد و پر از پول (ثروت و فراواني بي‌نهايت اينجا و اكنون)
جرئت رويا‌پردازي (چگونه محمد‌بن راشد رويايش را تحقق بخشيد)
چگونه صحبت كنيم تا كودكان بتوانند ياد بگيرند (در خانه و مدرسه)

اگر فقيري برايت متاسفم

 • 59,900 تومان

زمان چيست؟ زمان تجزيه و فرسايش است و هر وقت تجزيه و فرسايش را متوقف كنيم، زمان را متوقف كرده‌ايم. اين كتاب را به كسي تقديم نمي‌كنم. اين كتاب را به تمام زمان‌هاي از دست رفتۀ متوقف نشده و تمام زمان‌هايي كه هنوز هدر نرفته‌‌اند تقديم مي‌كنم. اينجا چه خبره؟ اين كتاب چكيده‌ايه از حرف‌هاي فقرايي كه از هيچ و پوچ و بدون هيچ پشتوانه‌اي خودشون رو به همه‌چيز رسوندن و به بالاترين جايي كه مي‌خواستن، رسيدن و هنوز هم دارن بالاتر ميرن و خيلي‌‌ها رو هم با خودشون بالا مي‌كشن. اين فقرا لاك‌پشت‌هايي هستن كه مي‌دونن هدفشون كجاست و لاك‌پشتي كه بدونه هدفش كجاست، خيلي زودتر از خرگوشي به مقصدش مي‌رسه كه ندونه هدفش چيه و كجاست. اين فقرا با هر گاوي سرشاخ نمي‌شن تا انرژي كافي براي رقباي اصليشون داشته باشن. اين كتاب يه نگاه حرفه‌اي و كاربرديه به گل‌واژه‌هاي تكراري و خسته‌كننده كه از زبان استاد‌هاي انگيزشي و كلاس‌‌ها و برنامه‌هاشون شنيدي؛ البته اگه از اين روش‌هاي انگيزشي خسته شدي كه فقط به تو يه انرژي موقتي و يه دوپينگ سهمناك سمي تزريق مي‌كنه تا با اين كار فقط جيب شومن‌هاي بي‌سوادي پر بشه كه شما‌ها اون‌ها رو استاد صدا مي‌كنين. كساني كه هميشه سرت كلاه گذاشتن و لقمة آماده دادن دستت تا تو هميشه نگاهت به دست‌هاي اون‌ها باشه. هيچ‌وقت فوت و فن استادي رو بهت ياد ندادن، چون اون‌ها فقط شومن‌هاي خوبي هستن و خوب تشويق مي‌كنن و اگه كاري بيش از اين از دستشون برميومد، الان روي اون استيج‌‌ها ناايستاده بودن و براي شما دلقك‌بازي درنمي‌آوردن. هيچ‌كس دلش براي تو نسوخته كه فرمول‌هاي زندگيش رو مفت و مجاني در اختيار تو بذاره، اونم اگه كلاهبردار و خالي‌بند نباشه و اصلاً فرمولي چاره‌ساز داشته باشه كه بخواد ارائه بده. تو در زندگيت بيشتر از تشويق به حمايت نياز داري، خيلي‌‌ها تو رو تشويق مي‌كنن كه تو سريع‌تر بدوي، اما چند تاي اون‌ها وقتي زمين مي‌خوري، مي‌دَوَن سمتت و دستت رو مي‌گيرن و از زمين بلندت مي‌كنن و ازت حمايت مي‌كنن؟ براي تغيير زندگيت فقط به يه نفر احتياج داري؛ خودت. فرمول خود تويي و راه‌حل هم خود تويي.

پيامي از ماورا (پيام‌هايي خردمندانه براي آنهايي كه تشنه معرفت‌اند)

 • 149,900 تومان

در زندگي امروزي گاهي با زمان رقابت مي‌كنيم. انگار هر كه مشغول‌تر باشد، زندگي بهتر، مهم‌تر يا پرمعناتري دارد. انگار هرچه فهرستمان را كامل‌تر كنيم، بيشتر زندگي كرده‌ايم، اما ما كالبدي خاكي و روحي معنوي داريم. اين جسم و جان در هم تنيده شده‌اند. وقتي نيازهاي جسم و روح را سركوب مي‌كنيم، با انساني مواجه مي‌شويم كه كامل نيست، اصالت ندارد و قلبش آواز سر نمي‌دهد. مضطرب، خسته و بداخلاق است. جسم اين شخص فرسوده و كرخت است و مقاومت مي‌كند. روحش فقداني عظيم را حس مي‌كند، از عالم و آدم بريده و كلافه است. در تمام اين لحظات، از سرشت معنوي خود جدا مانده‌ايم. گاهي نيز زمان بسياري را هدر مي‌دهيم. زيرچشمي به هدف خود نگاه مي‌كنيم و اطرافش پرسه مي‌زنيم. نمي‌دانيم واقعا به ما تعلق دارد يا نه. اگر حواسمان نباشد، به چنين آدمي تبديل مي‌شويم: نويسنده‌اي كه نمي‌نويسد. نقاشي كه نقش نمي‌زند. پزشكي كه ديگران را درمان نمي‌كند. ماجراجويي كه هيچ ماجرايي ندارد. مخترعي كه هيچ اختراعي نمي‌كند و الهام‌بخشي كه به هيچ‌كس انگيزه نمي‌دهد. بسياري از ما بيشتر عمرمان را در خواب به‌سر مي‌بريم، اما دير يا زود روزي مي‌رسد كه بيدار مي‌شويم. تمام حواس‌پرتي‌ها و هيجان‌ها ناپديد مي‌شوند و حضور محض را تجربه مي‌كنيم. اين آگاهي آن‌قدر منحصربه‌فرد و كامل است كه قلب را منفجر مي‌كند. وقتي شهد نور ناب را مي‌چشيم، چه مي‌شود؟ قلبمان مشتاق‌تر مي‌شود. رمزش چيست؟ بايد خود حقيقي‌مان را به خاطر بياوريم. بايد پيام ماورا را بشنويم.

روانشناسي محيطي و بهزيستي انسان (تاثيرهاي محيط‌هاي مصنوع و طبيعي)

 • 229,900 تومان

اين كتاب به درك بهتري از اثر محيط‌هاي مصنوع بر بهزيستي جسمي و رواني افراد كمك مي‌كند. علاوه بر آن، اين كتاب بينشي درباره روش‌هاي بهينه كردن طراحي اين محيط‌ها در راستاي ارتقاي سلامت ارائه مي‌دهد. كتاب حاضر در مورد زمينه‌هاي تاريخي اين رشته و مولفه‌هاي نظري آن در پژوهش و طراحي بحث مي‌كند و جديدترين يافته‌ها را در اين زمينه ارائه مي‌دهد. مولفه‌هاي اصلي روانشناختي مانند فضاي شخصي، احساس قلمرو، حريم خصوصي، تاب‌آوري، فشار رواني و ديگر مقوله‌ها در تمام انواع محيط‌هاي معرفي شده در اين كتاب گنجانده شده‌اند. اصلي‌ترين مباحثي كه اين كتاب ارائه مي‌دهد عبارتند از: ـ بينش مبتني بر پژوهش درباره اينكه چگونه يك محيط مي‌تواند بر سلامت و بهزيستي رواني و جسمي تاثير بگذارد. ـ ادغام ساختارهاي روانشناختي اصلي، مانند مقابله، دلبستگي به مكان، حمايت اجتماعي و كنترل ادراك‌شده در محيط‌هاي مورد بحث. ـ بحث در مورد نظريه بازيابي توجه كاپلان و نظريه كاهش فشار رواني اولريخ. ـ بررسي محيط‌هاي آموزشي، محيط‌هاي اداري، محيط‌هايي براي زندگي فعال، مسكن براي سالمندان، محيط‌هاي طبيعي، مراكز اصلاح و تربيت، مراكز خريد و غيره.

موعد مقرر (هر چيز منتظر موعد مقرر خود است نه گل پيش از موعد خود غنچه مي‌دهد و نه خورشيد پيش از موعد مقرر خود طلوع مي‌كند)

 • 99,900 تومان

شاگرد شمس شدن، كاري دشوار است؛ قاطعيت، نظم و جرئت مي‌خواهد. شمس خورشيدي تابناك است كه هم مي‌تواند گرمابخش باشد و هم بسوزاند و خاكستر كند. حاضري خاكستر بشوي و دوباره از خاكسترت جوانه بزني؟ حاضري شاخه‌هايي را كه به آن عادت كرده‌اي، رها كني و وقتش كه رسيد، بروي؟ حاضري به يك‌باره دانسته‌هايت را به كناري بگذاري؟ اين بار تو را براي شاگرد مكتب شمس بودن دعوت مي‌كنم، هم‌سفر من! براي هيچ‌چيزي دير نيست؛ چرا كه هر چيزي منتظر موعد مقرر خود است. شايد موعد مقرر، اكنون باشد.

ان ال پي روانشناسي تاريك (تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي عصبي كلامي راهنماي ضروري در قانع‌سازي و تاثيرگذاري بر ديگران)

 • 59,900 تومان

در اين كتاب با جنبه‌اي از روانشناسي تاريك تحت عنوان «مثلث تاريك» آشنا مي‌شويد كه بعضي از مردم براي رسيدن به خواسته‌هايشان به آن متوسل مي‌شوند. ان ال پي شاه‌راهي است براي نگاه به اعماق انسان‌ها تا از درون آن علت منحصر به فرد بودن هر شخص را دريابيد. آموختن روش درست و صحيح استفاده از دستكاري روان‌شناختي به معناي ورود به الگوهاي غيراخلاقي و سوء استفاده از اطرافيان نيست بلكه به اين معناست كه به روشي ناب دست پيدا كرده‌ايد تا از آن در راستاي رسيدن به خواسته‌هايتان استفاده كنيد. به علاوه ان ال پي براي كساني كه مي‌خواهند از شر بيماري‌هايي چون افسردگي، اضطراب و برخي بيماري‌هاي روحي ديگر رهايي پيدا كنند بسيار عالي و كارآمد است.

تغذيه و سلامت جسم و روان

 • 339,000 تومان

اين كتاب به متخصصان باليني سلامت روانء اصول و راهكارهاي لازم را در جهت مشاوره مواد غذايي به مراجعان خود ارائه مي‌دهد كه به آنها در بهتر شدن خلق و سلامت روان كمك كند. اين كتاب شرح جامع و بازبيني قدم به قدم را در رابطه با آنچه مي‌خوريم و چگونه مغز ما عمل مي‌كند يا نمي‌تواند به آن پاسخي مناسب بدهد و چه رابطه‌اي بين نوع تغذيه ما و انديشيدن و احساسمان وجود داردء براي متخصصان باليني مهيا كرده است. همچنينء در اين كتاب سعي شده است كه ارتباط پويا و پيچيده‌اي كه بين فرايند دستگاه گوارشء بدن و مغز وجود داردء شرح داده شود و در ضمنء راهبردهايي كه مي‌تواند راهنمايي براي كمك به مراجعان باشد تا درباره غذاهايي كه مي‌خورند و اينكه چه اندازه از لحاظ بيوشيمي بدن آن‌ها و نيازهاي سلامت روان آن‌ها مناسب استء بينديشند.

در پس كمان‌ها رستوران مك‌دونالد

 • 289,900 تومان

مك دونالد داستان موفقيت كسب‌كاري است كه در دنياي صنايع گوناگون به موفقيت دست يافت. شركتي كه مفهوم سخت‌كوشيء نبوغء آزمون‌ و خطاء شهود و بصيرت را به اثبات رساند. جان اف لاو نويسنده مقالات تجاريء در كتاب در پس كمان‌هاي مك‌دونالدء داستان شگفت‌انگيز افرادء استراتژي‌هاء ابداعات و نوآوري‌هايي را به رشته تحرير درآورده است كه دكه كوچك همبرگرفروشي را به شركتي ميليون‌دلاري تبديل كردند. شركتي كه نه ‌تنها روي فرهنگ امريكاء بلكه اكنون بر كل جهان تاثير گذاشته است.

افسون انرژي

 • 40,000 تومان

وقتي در بيست و سه سالگي تصميم گرفتم شركت خودم را در يك اتاق اجاره‌اي تاسيس كنم، به ذهن هيچ‌كس خطور نمي‌كرد كه چند سال بعد اولين پالايشگاه بخش خصوصي را را‌ه‌اندازي كنم. كتاب «افسون انرژي» حاصل نگرشي است كه طي سال‌ها تلاش بي‌وقفه در كار و زندگي به دست آورده‌ام و در آن سعي كرده‌ام تا از شعارزدگي رايج كتاب‌هاي موفقيت فاصله گرفته و مفاهيمي مانند شانس، شروع كردن، موفقيت، شكست و... را با نگاهي نو و زباني ساده كه با كليشه‌ها و تعاريف سنتي آنها متفاوت است تفسير كنم و براي روبه‌رو شدن با آنها راهكارهايي جديد ارائه دهم. در اين كتاب قصد دارم با اين نگرش متفاوت اثبات كنم كه حتي در شرايط اقتصادي امروز كشور هم مي‌توان به موفقيت‌هاي بزرگي دست يافت.

جيبي شاد و پر از پول (ثروت و فراواني بي‌نهايت اينجا و اكنون)

 • 159,900 تومان

نخستين گام براي داشتن ثروت اين است كه بدانيم پول چيست. افراد اندكي وجود دارند كه چيستي واقعي و دقيق ثروت را بدانند. ثروت چيست؟ چه چيزهايي موجب آن مي‌شود؟ علت آن چيست؟ اجازه دهيد با پول شروع كنيم، زيرا نماد جهاني ثروت است و پس از آن جلوتر مي‌رويم. پول واقعي نيست. پول فقط ابزاري قانوني براي مبادله است. ما از پول تنها براي تبادل بها استفاده مي‌كنيم. پول نمايانگر ارزش و بها است. پول «بدنه» بها و نماينده فيزيكي بها و ارزشي است كه در درون ما كم ‌و زياد مي‌شود. اين كم‌ و زياد شدن در «چيزهاي» بيرون از ما رخ نمي‌دهد و فقط در درون ما است، زيرا بدون ما، چيزهاي بيروني مانند يك خودرو چه ارزشي دارد؟ هيچ ارزشي ندارد. دست‌كم براي ما ارزشي ندارد. به‌ عبارت ‌ديگر، اين ما هستيم كه در نقش مشاهده‌گر براي چيزها ارزش و بها تعيين مي‌كنيم، اما اين بها درواقع ارزشي است كه ما آن را دروني كرده‌ايم. ما به چيزهاي مادي بها مي‌دهيم. اين چيزهاي مادي به‌ خودي ‌خود هيچ بهاي «مالي» يا «پولي‌اي» ندارند و اين ما هستيم كه براي آن‌ها ارزش پولي قائل مي‌شويم؛ بنابراين پول يك نمايندة بيروني و فيزيكي از بخشي خاص از ارزش دروني من و شما است و به همين دليل است كه يك خانه يا مجموعه‌اي از سهام كه امروز يك‌ميليون دلار ارزش دارد، فردا وقتي ترس به دل مردم مي‌افتد، به نيم‌ميليون دلار افت پيدا مي‌كند. اين ترس بخشي از بهاي دروني اين افراد را از بين مي‌برد و اين از بين رفتن، روي پول كاغذي كه همان بدنة بها است، بازتاب مي‌يابد. در اينجا چيز ديگري نيز وجود دارد: پول كاغذي و فيزيكي حتي به‌طور كامل نماينده پول نيست و نمي‌تواند به‌شيوه‌اي منطقي نماينده پول باشد. براساس برخي تخمين‌ها كه در هر كشور متفاوت است، فقط چهار درصد از پول داخل بانك‌ها به‌شكل فيزيكي است. تصور كنيد جهان براي استفاده از تمام پولي كه هر فرد در حساب بانكي‌اش دارد، به چه ميزان پنبه، كتان، خمير كاغذ و فلز نياز دارد! تجسم كنيد كه ذخيره اين مقدار اسكناس يا سكه چه فضايي مي‌خواهد! اگر قرار باشد فقط يك‌ميليون دلار اسكناس امريكا را انبار كنيد، وزني حدود يك تن و ارتفاعي حدود صدوده متر خواهد داشت. با فرض اينكه مي‌خواستيم همين مقدار پول را به‌صورت طلا ذخيره كنيم، درست به همين دليل در دهه 1970 توانايي منطقي براي حفظ استاندارد طلا را نداشتيم. حال اين سؤال پيش مي‌آيد كه وقتي همواره از پول حرف مي‌زنيم، منظورمان چيست؟ خب، اين يك توهم جهاني است. همه‌چيز ارقام و اعدادي است كه روي يك كاغذ و ابزار ذخيره‌سازي رايانه‌اي نوشته و به مردم و نهادهايي مانند گروه‌هاي سرمايه‌گذاري و شركت‌ها تخصيص داده‌ شده است يا به‌معناي دقيق‌تر، بيشتر توهمي است! به‌عبارت‌ديگر، براي هر صد دلار يا معادل آن در ارزي ديگر، فقط حدود چهار دلار اسكناس چاپ‌شده يا سكة ضرب‌شده وجود دارد و نودوشش‌ درصد باقي‌مانده به‌شكل اعدادي است كه روي كاغذ يا در رايانة بانك‌ها و كسب‌وكارها و نهادهاي ديگر وجود دارد. تنها دليلي كه اين نظام از بين نمي‌رود، اين است كه همه ما باورش داريم. آخرين باري كه مردم تا حدود زيادي دست از اين باور كشيدند، درست پيش از ركود بزرگ بود؛ زماني كه تعداد زيادي از افراد براي برداشت پول خود به بانك‌ها هجوم بردند و فهميدند كه نمي‌توانند تمام آن را بيرون بكشند. اين امر موجب به وجود آمدن ركود بزرگ نشد، اما مانند كاتاليزوري به آن شتاب داد. بنابراين پول واقعي نيست؛ آنچه واقعي است، چيز ديگري است. پول سايه چيز ديگري است. نخستين گام به‌سوي ثروت اين است كه بدانيد واقعيت پول چيست يا به‌عبارت دقيق‌تر، پول نمايانگر چيست. ياد بگيريد كه پول را اين‌گونه نبينيد. خيلي زود خواهيد فهميد كه به‌ندرت بايد پول را مانند امروز به‌شكل نقدينگي، حساب‌هاي بانكي، هزينه‌ها و مانند اين‌ها ببينيد. اين‌ها فقط سايه هستند، نه چيزي واقعي. اين را هم زود خواهيد فهميد كه نگاه كردن به پول فيزيكي يا همان سايه، در بيشتر موارد غيرعاقلانه است و براي خودتان و آينده مالي‌تان ضرر دارد. به‌جاي اين، سعي كنيد به بها و ارزشي كه در درون شما و ديگران است و همچنين، جريان و تبادل اين ارزش بين مردم نگاه كنيد. بهاي دروني ما چيزي است كه پول را خلق مي‌كند. پول ساية بهاي دروني ما است. اين بهاي دروني را در خودتان و ديگران رشد دهيد تا پول و ثروت بيروني‌تان مطابق با آن رشد كند و اين رشد، خودكار و بدون شكست خواهد بود.

جرئت رويا‌پردازي (چگونه محمد‌بن راشد رويايش را تحقق بخشيد)

 • 99,900 تومان

در كتاب جرئت روياپردازي نويسنده تجربه خود را از همراهي و مطالعه شيوه زمام‌داري محمد بن راشد، حاكم دبي، به رشته تحرير درآورده است. نويسنده در اين كتاب كوشيده شخصيت پر جرئت و روياپرداز محمد بن راشد را تحليل كند و در خلال بررسي اين واقعيت كه دبي فقط در چند دهه به يكي از شهرهاي تراز اول جهان تبديل شده است، پاسخ كاملي به اين پرسش بدهد كه: چگونه محمد بن راشد از مدت‌ها پيش، تحقق يافتن روياها را در يك محيط عربي ممكن كرد؟

چگونه صحبت كنيم تا كودكان بتوانند ياد بگيرند (در خانه و مدرسه)

 • 139,900 تومان

اين كتاب موفق و تاثيرگذار به والدين و معلمان نشان مي‌دهد كه مي‌توانند نيروهايشان را با هدف الهام به كودكان براي منظم و خودهدايت كننده و مشتاق و علاقه‌مند بودن به عجايب يادگيريء با هم پيوند بزنند. كتاب عملي و كاربردي و فوق‌العاده ديگري از في‌بر و مازليشء هم براي والدين و هم براي معلمانء با منطق و درايت و شوخ‌طبعي. اين نويسندگان راهكارهاي برتري را براي تربيت بهترين‌ها در ميان بچه‌هاي مدرسه ارائه مي‌دهند.

همين حالا بهترين نسخه زندگي‌ات را بساز (7 گام براي بهره‌مندي از حداكثر توانمندي‌هايتان)

 • 199,900 تومان

آيا شما اغلب روياي يك زندگي ارزنده‌تر را در سر مي‌پرورانيد؟ آيا در آرزوي رسيدن به يك شغل بهتر، يك زندگي مشترك قوي‌تر و يك خانه شادتر هستيد؟ آيا دوست داريد با اعضاي خانواده و دوستانتان روابط لذت‌بخش‌تري داشته باشيد؟ چگونه مي‌خواهيد از حداكثر توانمندي‌هاي بالقوه‌اي كه خداوند در درونتان نهاده است استفاده كنيد؟ پاسخ آن ايده‌اي ساده اما عميق است: بايد طرز فكرتان را تغيير داده و آنچه كه واقعا مهم است را انجام دهيد. جوئل اوستين در اين كتاب ساده و آسان روشي را به شما مي‌آموزد تا زندگي‌تان به بهترين شكل بهبود يابد و به شما كمك مي‌كند تا هر روز پيروزيء شادي و رضايت را تجربه كنيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1