فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دانش پول
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)
پيري و سلامت روان
 • 219,900 تومان
 • با تخفیف: 219,900 تومان
با آرامش خاطر ثروتمند شويد
 • 119,900 تومان
 • با تخفیف: 119,900 تومان
مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)
محاصره‌شده با سايكوپات‌ها
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)
صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)
مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)
تندرستي و شادماني با يوگاي خنده
 • 95,900 تومان
 • با تخفیف: 95,900 تومان
با احساست دنيايت را تغيير بده
 • 34,900 تومان
 • با تخفیف: 34,900 تومان
شفاي درون
 • 149,900 تومان
 • با تخفیف: 149,900 تومان

دانش پول

 • 99,900 تومان

رازهاي پولدار شدن و استقلال مالي را بياموزيد. پول يكي از جذاب‌ترين، عاطفي‌ترين و قطبي‌ترين موضوعات جهان است كه درباره آن بسيار فكر شده و پژوهش‌هاي زيادي انجام شده است. درباره اينكه پول چيست، چگونه بايد آن را به دست آورد، چگونه بايد آن را خرج كرد، چه كسي پول دارد و چه كسي ندارد و بي‌شمار موضوع مربوط به اثراتي كه پول از خود به جا مي‌گذارد، هزاران كتاب و مقاله نوشته شده و بي‌شمار سخنراني انجام شده است و هنوز با وجود تمركز و علاقه مداوم به اين موضوع، يك كلمه وجود دارد كه بيانگر ديدگاه‌هاي مردم عادي درباره پول است: سردرگمي. اكنون، متخصص صنعت رشد شخصي، دن استراتزل، با نويسنده كتاب‌هاي پرفروش و مشاور مشهور تجارت، برايان تريسي، درباره موضوعي صحبت مي‌كند كه برايان آن را دانش پول مي‌نامد؛ قوانيني كه نه براي سال‌ها، بلكه براي هزاران سال آزموده و تأييد شده‌اند. اگر فقط ايده‌هاي اين كتاب را بخوانيد و آنها را براي زندگي و تجارتتان به كار ببريد، شما نيز مي‌توانيد از لحاظ مالي موفق شويد.

زندگي بدون اضطراب (انديشه‌هايي براي رهايي از چنگال اهريمن اضطراب)

 • 69,900 تومان

هيچ انساني با مرگ طبيعي از دنيا نمي‌رود. همه انسان‌ها خودكشي مي‌كنند! هر انساني هر روز و گاه هر ساعت با دستاني لرزان، زهري كُشنده را درون رگ‌هايش تزريق مي‌كند و هر شب كمي مي‌ميرد تا آنكه سرانجام قلب پريشانش از تپش بازمي‌ايستد. اضطراب همان زهري است كه انسان‌ها با آن خودكشي مي‌كنند و به زندگي خود پايان مي‌بخشند. اين كتاب راهنمايي است كه به شما نشان مي‌دهد: چگونه از خودكشي دست برداريد.

پيري و سلامت روان

 • 219,900 تومان

كتاب پيش‌روء نسخه جديد كاملا به‌روز و تجديد نظر شده از متن بسيار موفق است كه مقدمه‌اي كامل از پيري و سلامت روان را به دانشجويانء متخصصان باليني و دانشگاهيان ارائه مي‌دهد. ويرايش سوم كتاب پيري و سلامت روان موارد متعددي از به‌روزرساني‌ها و ويژگي‌هاي جديد از جمله تاثير دي اس ام فايو بر تشخيص و درمان افراد مسن را در دل خود دارد و مانند نسخه‌هاي پيشينء از نمونه‌هاي موردي براي آشنايي خوانندگان با حوزه پيري و سلامت روان استفاده مي‌كند و همچنين خلاصه‌اي از پيري‌شناسي پايه مورد نياز براي كار باليني با افراد مسن و تجزيه و تحليل چندين جنبه از پيري را ارائه مي‌دهد. پس از فصل‌هاي مقدماتيء فصل‌هايي مي‌آيند كه مدل‌هاي نظري اصلي مورد استفاده در جهت درك سلامت روان و اختلالات رواني در ميان سالمندان را توصيف مي‌كنند. اين فصل‌ها به اشكال عمده اختلالات رواني در دوران سالمنديء با تمركز بر مسائل تشخيصء ارزيابي و درمان اختصاص دارند. در نهايتء اين كتاب بر مراكز و زمينه‌هاي عملكرد حرفه‌اي سلامت روان و سياست‌هاي نوظهور تاثيرگذار بر تحقيق و عملء تمركز دارد. اين تركيب نظريه و عمل به خوانندگان كمك مي‌كند تا مشكلات سلامت روان را در دوران سالمندي مفهوم‌سازي كنند و درباره تصميمات پيچيده مربوط به ارزيابي و درمان آن مشكلات مذاكره كنند. ويرايش سوم سالمندي و سلامت روانء متني ايده‌آل براي دانشجويان مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد روانشناسيء ارائه‌دهندگان خدمات روانشناسي، روان‌پزشكي، مددكاري اجتماعي و مشاوره است. همين‌طور براي متخصصان باليني‌اي مفيد است كه در ارائه خدمات بهداشت روان تجربه داشته، اما تجربه به طور خاص كار با افراد مسن و خانواده‌هاي آنها را ندارند.

با آرامش خاطر ثروتمند شويد

 • 119,900 تومان

در اين كتاب جالب ناپلئون هيلء نويسنده كتاب بينديشيد و ثروتمند شويدء كشفيات خود درباره رسيدن به خواسته‌هايتان و حداكثر استفاده از آنها را به نمايش مي‌گذارد. در اين كتاب تكنيك‌هايي قابل اعتماد به بياني ساده و خوانا براي دست‌يابي به نه تنها قدرت كسب پولء بلكه آرامش دروني واقعي هم آمده است. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد: چگونه در زندگي موفق شويد و بتوانيد خودتان باشيد. چگونه نفس خود را سالم پرورش دهيد. چگونه به دوستي و عشق ماندگار دست يابيد. چگونه به نگرش ذهني عمده‌اي دست يابيد كه موجب ثروت و آرامش ذهن مي‌شود. چگونه شغل دلخواهتان را به دست بياوريد و راه ترقي را طي كنيد. چگونه از ترس رهايي يابيد. به انگيزه شخصي و اعتماد به نفس سالم دست پيدا كنيد. چگونه هر چالشي را به موفقيتي جديد تبديل كنيد.

مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)

 • 139,900 تومان

خونسردي خودتان را حفظ كنيد! نمي‌توانيد با همه كساني كه ملاقات‌شان مي‌كنيد، كنار بياييد. كتاب مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده، راهكارهاي موثري معرفي مي‌كند تا در موقعيت‌هاي سخت و حاد از آن‌ها استفاده كنيد و از عصبانيت‌ به خونسردي برسيد. در اين كتاب اين مطالب را مي‌خوانيد: دريافت اطلاعاتي مفيد درباره چهار گونه از آدم‌هاي مشكل‌ (نحوه شناسايي و برخورد با آن‌ها)؛ راهكارهاي مفيد براي حمايت از خود گوش دادن پويا: محدوديت‌گذاري استفاده از مشرب خوش. راهكارهايي براي به حداقل رساندن رفتارهاي سمي در همه موقعيت‌ها؛ راهكارهاي عملي براي ايجاد تغييرات مثبت در آدم‌هاي مشكل؛ بررسي اين مطلب كه چرا اجتناب و پرخاشگري تنها بر وخامت موجود مي‌افزايد. پروفسور ارلن ماتيوس اوهل، روانشناس، روان‌درمانگر، متخصص روانشناسي رشد و نويسنده كتاب‌هاي گوناگون است. آثار او در بسياري از سازمان‌هاي انتشاراتي و مجلات و روزنامه‌هاي معتبر چاپ شده است...

محاصره‌شده با سايكوپات‌ها

 • 95,900 تومان

اين اثر ويژگي‌هاي رفتاري افراد را با طبقه‌بندي به وسيله رنگ‌ها توضيح مي‌دهد. اما در مورد آدم‌هايي كه در هيچ‌كدام از اين طبقه‌بندي جايي ندارند چطور؟ آن‌ها افرادي به مراتب پيچيده‌تر هستند در اين اثر نويسنده درباره افراد صحبت مي‌كند؛ افرادي رازآلود كه تقريبا دو درصد از اجتماع را تشكيل مي‌دهند. سايكوپات‌ها (جامعه‌ستيزها) افرادي عاري از هرگونه احساسند كه فقط به منافع خودشان فكر مي‌كنند. آن‌ها شما را به خوبي تحت‌نظر مي‌گيرند و در يك زمان مناسب شكارتان مي‌كنند. آن‌ها مي‌توانند زندگي خصوصي و حرفه‌اي شما را خراب كنند. در اين اثر چگونه محافظت كردن از خودتان در برابر اين افراد را خواهيد آموخت.

ايكيگاي (اسرار ژاپني‌ها براي 1 زندگي طولاني و شاد)

 • 75,900 تومان

ژاپني‌ها بر اين باورند كه هر كسي يك ايكيگاي دارد؛ دليلي كه هرروز صبح او را از تختش بيرون مي‌كشد. الهام‌بخش و آرام‌بخش‏، اين كتاب ابزارهاي تغيير زندگي را به شما مي‌دهد تا ايكيگاي شخصي خودتان را بيابيد. اين كتاب به شما نشان خواهد داد كه چطور ضرورت‌ها و فوريت‌ها را پشت سر بگذاريد و هدفتان را بيابيد، دوستي‌هايتان را تقويت و با اشتياق زندگي كنيد.

صبح جادويي (6 عادت كه قبل از ساعت 8 صبح زندگي شما را دگرگون مي‌كند)

 • 99,900 تومان

قرار است كشف كنيد چگونه مي‌توانيد فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي را بيافرينيد كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد... همين حالا. اگر مي‌توانستيد به طور معجزه‌آسايي فردا از خواب بيدار شويد و دريابيد همه زمينه‌هاي زندگي‌تان دگرگون شده است، چه مي‌كرديد؟ چه چيزي متفاوت مي‌شد؟ آيا شادتر، سالم‌تر يا موفق‌تر بوديد؟ انرژي بيشتري داشتيد؟ استرس كمتر؟ پول بيشتر؟ كدام‌يك از مشكلاتتان حل مي‌شد؟ اگر يك راز نه‌چندان واضح وجود داشت كه دگرگوني در هر زمينه از زندگي شما را سريع‌تر از چيزي تضمين كند كه تا به حال تصورش را كرده‌ايد، چه؟ چه فكر خواهيد كرد اگر اين كار هر روز فقط شش دقيقه زمان ببرد؟ به صبح جادويي بپيونديد! همينجا شش عادتي را كشف كنيد كه زندگي هزاران نفر از مردم را در سراسر دنيا دگرگون كرده و به آن‌ها نشان داده است چگونه مي‌توانند هر روز با انرژي، انگيزه و تمركز بيشتري از خواب بيدار شوند. فصل بعدي زندگي ما ـ فوق‌العاده‌ترين زندگي‌اي كه تصورش را مي‌كنيد ـ در حال آغاز شدن است.

مثبت‌انديشي 1 انتخابه (زيبا فكر كن زيبا ببين زيبا بگو)

 • 89,900 تومان

كتاب حاضر، كتابي است ياري‌گر و كوششي است براي كمك به شما تا مثبت و زيبا بينديشيد و از زندگيتان و توانمندي‌ها و قابليت‌هايي كه هديه گرفته‌ايد لذت ببريد. اين كتاب دست‌هاي شما را گرفته و قدم به قدم با شما همراه مي‌شود تا به شناسايي افكارتان بپردازيد، آن‌هايي كه آزاردهنده و ناكارآمد هستند را دور بريزيد و افكار كارآمدي را كه براي ازدواج و زندگي زناشويي‌تان مناسب‌تر و كاربردي‌تر هستند، جايگزين نماييد. مثبت‌انديشي در باورهاي ما ريشه دارد. باورها و برداشت هر فرد او را به سوي خوشبختي يا بدبختي سوق مي‌دهد. هر اتفاقي در زندگي براي ما خوشايند يا ناخوشايند است و مي‌تواند به خوشحالي يا ناراحتي ما منجر شود. پس دقت كنيد كلماتتان را در جهت مثبت و زيباكردن افكار و احساساتتان به كار ببريد. اگر مي‌خواهيد زندگي خوبي داشته باشيد، هدف شما بايد اين باشد كه افكار مثبت را تقويت كرده و افكار منفي را از خود دور كنيد. از بين بردن احساسات منفي، مهم ترين گام براي رسيدن به سلامتي، شادي و خوشبختي است. هر بار كه افكار و احساسات خود را كنترل كرده و سعي مي‌كنيد مثبت باشيد، كيفيت زندگي خود را بهبود مي‌بخشيد. در نبود احساسات منفي، ذهنتان به صورت خودكار مملو از احساسات مثبت شده و به شما احساس شادكامي و كاميابي مي‌دهد. هنگامي كه مسئله يا موقعيتي پيش مي‌آيد يا اتفاق ناگواري مي‌افتد مثبت‌انديشي كمك شاياني به انجام تصميم يا عبور از بحران مي‌كند؛ بنابراين بايد اين ويژگي را در خودتان نهادينه كنيد و هر روز با اين بينش مثبت زندگي كنيد. اين كتاب در 5 بخش به افكار مثبت و منفي و اهميت مثبت‌انديشي در انتخاب همسر، رابطه زناشويي و تربيت فرزند مي‌پردازد و مهمتر اينكه چگونه در زندگي ياري‌گر ديگران باشيم تا افكار منفي آن‌ها را به مثبت تبديل كنيم. در انتهاي بخش اول كتاب با تجربيات زيسته برخي افراد آشنا مي‌شويد كه چگونه نگرش منفي خود را به مثبت تبديل كرده‌اند و شاهد نتايج عالي آن در زندگي بوده‌اند.

تندرستي و شادماني با يوگاي خنده

 • 95,900 تومان

پيش از پيدايش يوگاي خنده، خيلي از مردم مي‌دانستند كه خنده بهترين طبيب براي تن و روان انسان است، اما راهي براي برانگيختن آن در دسترس نداشتند. يوگاي خنده كاري انجام داد كه خنده بخشي از زندگي روزمره مردم شود و همه از سودمندي‌هاي بي‌شمار اين موهبت الهي بهره جويند. در اين كتاب بي‌همتا، دكتر مادان كاتاريا، بنيان‌گذار يوگاي خنده، پاسخ اين پرسش‌ها را به شما خواهد داد: وقتي دل و دماغي براي خنديدن نداريم چگونه مي‌توانيم بخنديم؟ چگونه مي‌توانيم در نبود شادي بخنديم؟ آيا براي خنديدن به حس شوخ طبعي نياز است؟ چرا كودكان زياد مي خندند اما بزرگسالان خيلي كم؟ چگونه مي‌توانيم ياد بگيريم بخنديم؟

با احساست دنيايت را تغيير بده

 • 34,900 تومان

نيرويي در وجود انسان نهادينه شده است كه مانند ميان‌بر عمل مي‌كند و قدرتش بي‌نهايت است. خالق يكتا گوهري در وجودت مزين كرده كه تو را اشرف مخلوقات خوانده است. برخيز و حركتي ديگر را آغاز كن. با باورهاي قبلي خود وداع كن. يك روش ديگر را انتخاب كن تا به اهدافت نائل شوي. بايد به درون خود سفر كني. هر آنچه مي‌خواهي، در درون توست. فقط بايد آن را به ياد آوري. گمان نكن راه دشوار است، بلكه بسيار آسان و دست‌يافتني است. احساسات وجودت را در آغوش بگير تا مانند يك راهنما تو را هدايت كند. اين نيرو به تو كمك مي‌كند تا به آرزوهايت برسي.

شفاي درون

 • 149,900 تومان

كتاب شفاي درون كشف عميق و شخصي از قدرت روح انسان و حكمت دروني و ذاتي بدن براي غلبه بر فاجعه‌آميزترين بيماري‌هاست كه هم براي بيماران و هم براي خانواده و هم دوستان آن‌ها مفيد است. كتابي مهم براي بيماران سرطاني كه پر از اميد و دانش و احتمالات است. اين كتاب گنجينه‌اي است از حقيقتي عظيم درباره قدرت شفابخشي كه در دسترس همه ما قرار دارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1