فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سئو (بهينه‌سازي موتور جست و جو و بازاريابي آن در1هفته)
استراتژي بازاريابي ديجيتال
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
اصول و فنون مذاكره در جذب مشتريان در بانكداري شركتي
من 1 زنم و مصممم در كسب و كار خود موفق شوم
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
عارضه‌يابي كسب و كار (راهنماي كاربردي مديران و مشاوران بنگاه‌هاي كوچك و متوسط)
مدير ايده‌آل (چرا نيستيد و چا بايد كرد)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
151 ايده سريع تبليغات (بدون اينكه پول زيادي خرج كنيد)
راه‌اندازي كسب و كارهاي كوچك با سرمايه اندك
 • 41,000 تومان
 • با تخفیف: 41,000 تومان
مربي‌گري خانواده‌ها و رهبري آن
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
قوانين زندگي
 • 54,000 تومان
 • با تخفیف: 54,000 تومان
اصول بازاريابي كالاها و خدمات به زبان ساده
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
چگونگي تفكر استراتژيك (راهنماي شما براي نوآوري و رسيدن به مقصد)

سئو (بهينه‌سازي موتور جست و جو و بازاريابي آن در1هفته)

 • 59,000 تومان

شما تنها 7 قدم با فهم سئو (بهينه‌سازي موتور جست‌وجو) (SEO) و بازاريابي موتور جست‌وجو (SEM) فاصله داريد. در اين كتاب قرار است بفهميد كه چطور موتور‌هاي جست‌وجو، محتواي تارنماي شما را پيدا كرده و چطور مي‌توانيد كمپين‌هاي تبليغاتي در‌آمد‌زا اجرا كنيد تا هم بازديد‌كنندگان بيشتري تارنماي شما را ببينند و هم كسب در‌آمد كنيد. سئو (بهينه‌سازي موتور جست‌و‌جو) و بازاريابي آن در يك هفته، در هفت فصل كوتاه، هر آنچه شما در اين‌باره نياز داريد را در اختيارتان گذاشته و راهنماي ساده و سر‌راستي است براي يادگيري اصول پايه. از پرده‌برداري از راز و رمز سئو (SEO) و بازاريابي آن (SEM) گرفته تا پوشش تعاريف تخصصي چون پرداخت به ازاي كليك (PPC)، بك لينك‌ها، سيگنال‌هاي اجتماعي و الگوريتم‌ها، شما خواهيد فهميد كه چگونه تارنماي خود را ساختار‌بندي كنيد كه موتور‌هاي جست‌و‌جو بپسندند و شما را به جهان نشان دهند. شما همچنين با استفاده از نكاتي كه بيان شده قادر خواهيد بود اين كار را عملي كنيد.

استراتژي بازاريابي ديجيتال

 • 149,000 تومان

اهميت بازاريابي ديجيتال امروزه بر هيچ صاحب كسب و ‌كار و مدير هوشمندي پوشيده نيست و داشتن استراتژي در اين خصوص امري حياتي براي موفقيت در بازار رقابتي به‌شدت در حال تغيير است. كتاب استراتژي بازاريابي ديجيتال با توجه به مدل‌هاي كسب‌ و‌ كار در حال تغيير به اهميت هم‌راستايي استراتژي بازاريابي ديجيتال و استراتژي كسب و كار مي‌پردازد. چالش‌هاي موجود در زمينه بازاريابي با توجه به رفتار‌هاي در‌حال تغيير مصرف‌كننده‌ها مورد بررسي قرار مي‌گيرد. به هر مهارتي كه براي موفقيت در اين مسير نياز داريد از جمله بهينه‌سازي موتور جستجو، برنامه‌ريزي كمپين‌هاي تبليغاتي و بازاريابي محتوا در اين كتاب به خوبي پرداخته شده است. اهميت مديريت ارتباط با مشتري، شخصي‌سازي و ارائه بهينه خدمات به مشتري كه مستلزم شناخت مشتري است مورد بررسي قرار گرفته است. در نهايت به تحليل‌ها براي اطمينان از انطباق استراتژي بازاريابي ديجيتال و استراتژي كسب و كار پرداخته شده است. مطالعه اين كتاب به مديران و دانش‌پژوهان براي رسيدن به يك نگرش يكپارچه به بازاريابي آنلاين پيشنهاد مي‌شود.

اصول و فنون مذاكره در جذب مشتريان در بانكداري شركتي

 • 57,000 تومان

نظام بانكي ايران در چند سال اخير شاهد تغيير و تحولات بسيار چشمگيري بوده است. تولد بانك‌هاي خصوصي در آغاز دهه هشتاد از جمله اين چنين تغيير نگاهي بوده تا در كنار استفاده از تكنولوژي هاي برتر و دانش‌هاي مختلفي چون ارتباطات و بازاريابي، ميز و صندلي، تابلو، در و پنجره بانك‌ها، همه و همه در راستاي باور كردن و تغيير نگاهي باشد كه بانك‌ها را زيبا‌تر و بهتر كند، اين پوست‌اندازي نظام بانكي از يك سو به دليل فشار بازار براي پاسخگويي به نياز‌هاي مشتريان و از سوي ديگر عزم مديران براي همسوسازي استراتژي و ساختار سازمان براي پاسخ به تغيير خواسته‌هاي مشتريان از بانك‌ها و خلق مزيت‌هاي رقابتي باشد. در اين ميان، ايجاد واحد بانكداري شركتي براي ارائه خدمات بهتر به بنگاه‌هاي اقتصادي از ديگر تغييرات اثر‌گذار بوده است. از اين رو، بانكداري شركتي مي كوشد تمام نياز‌هاي شركت هاي بزرگ را با بهره‌گيري از ساختار، مدل ها و فرآيند‌هايي كاملا متفاوت از گذشته پاسخ دهد كه در اين ميان، آشنايي با اصول و فنون مذاكره با شركت‌هاي بزرگ يكي از ابزرا‌هاي كاربردي براي جذب اين دسته از مشتريان كليدي است. بنابراين، در اين كتاب به ارائه اصول كاربردي مذاكرات بانكي براي مديران امور مشتريان پرداخته شده است.

من 1 زنم و مصممم در كسب و كار خود موفق شوم

 • 20,000 تومان

دستورالعمل اين كتاب براي استفاده تمام مردم بلكه براي تمام دنيا نوشته شده است. اگر در فرانسه، كانادا، استراليا، آمريكا، بلژيك، مراكش يا هر جاي ديگري دنيا باشيد، مخاطب اين راهنما، تمام بانواني است كه قصد موفقيت در زندگي حرفه‌اي خود و به طور اختصاصي در ايجاد كسب و كار خود دارند. اين كتاب مفاهيم حقوقي كه در هر كشور متفاوت با كشور ديگري مي‌باشد را مطرح نمي‌كند؛ بلكه به شما كليد‌هايي براي ساختن قدم به قدم شركت خود و پايداري آن مي‌دهد. همچنين با رويكري انساني، شما را مخاطب قرار مي‌دهد و در مورد مسائل منسجم، منطقي و مثبت صحبت مي‌كند. «به خصوص مسائل مثبت را در نظر مي‌گيرد،‌زيرا در مثبت‌انگاري است كه موفقيت ريشه مي‌دواند».

عارضه‌يابي كسب و كار (راهنماي كاربردي مديران و مشاوران بنگاه‌هاي كوچك و متوسط)

 • 21,000 تومان

در اين كتاب روش عارضه‌يابي و تحليل فرآيندهاي كسب و كار در سطوح استراتژيك، بازاريابي، توليد و مديريت منابع ارائه شده است و هدف آن كمك به مديران بنگاه‌هاي كوچك و متوسط و موسسات ارائه‌دهنده خدمات مشاوره و توسعه كسب و كار براي غلبه بر مشكلات مرتبط با تشخيص و طبقه‌بندي نيازهاي كسب و كار است.

مدير ايده‌آل (چرا نيستيد و چا بايد كرد)

 • 30,000 تومان

كتاب حاضر توسط يكي از اساتيد معتبر حوزه مديريت تدوين شده است كه در واقع يكي از چندين كتاب بي‌نظيرايشان مي‌باشد.جناب آقاي دكتر ايساك اديزس به دليل نوع نگاه خاصي كه به مساله مديريت دارد توانسته است مخاطبين بسيار زيادي در كشور و سطوح مختلف شامل شركت‌هاي چند نفره تا روساي جمهور را تحت تاثير ديدگاه‌هاي خود قرار دهد. يكي از مبنايي‌ترين ديدگاه‌هاي ايشان تعريفي خاص از مديريت است. براساس ديدگاه ايشان مديريت به معناي گروهي از افراد در سلسله مراتب سازمان نمي‌باشد بلكه فرآيندي است كه از طريق آن، اهداف سازماني شناسايي شد، به آن دست يافته و در طول زمان به طور مستمر مورد بازبيني قرار گيرد. هر فردي كه در اين فرآيند نقش دارد، در هر پستي كه در ساختار سازماني باشد، خواه مدير ارشد و يا مدير مياني،‌ مشاوره، كارشناس و كارگر، در فرآيند مديريتي دخيل است و با اين تعريف، يك مدير مي‌باشد.

151 ايده سريع تبليغات (بدون اينكه پول زيادي خرج كنيد)

 • 47,000 تومان

بنگاه‌هاي اقتصادي ايران، در هر مرحله از عمر سازمان يا عصر محصول كه باشند، بايد ابزار اطلاع‌رساني و تبليغات آنان به موازات پيشرفت‌هاي تكنولوژي، قابل مقايسه و برابري با ابزارهاي ارتباطي و رقابتي ساير عرضه‌كنندهان داخلي و خارجي باشد. تبليغات بازرگاني، رشته جديدي نيست. نگاهي به سابقه هر بنگاه اقتصادي نشان مي‌دهد، اين فعاليت به موازات فعاليت توليد آن سازمان آغاز شده، ولي گاهي اوقات متولي معيني نداشته و در بسي موارد تداوم و تناوب آن مورد قبول نبوده است. در مديريت نوين و در عصر رقابت،‌ فعاليت تبليغاتي، يكي از 4 ركن اصلي هر سازمان است و مديران ارشد استراتژيست‌هاي هر سازمان بايد تناسب لازم در تخصيص منابع كمياب به 4 حوزه محصول، توزيع، تبليغ و قيمت را در هر كدام از بخش‌هاي بازار و مشتري رعايت نمايند تا حصول به جايگاه مورد نظر در ذهن مصرف‌كننده ميسر شود. در كتاب «كمپين تبليغات تجاري» كه نتيجه مطالعات و تجربيات 30 ساله آقاي دكتر محمد بلوريان تهراني است، ايشان با قلمي بسيار روان و در نهايت ايجاز و خلاصه‌گويي،‌ بحث تبليغات و لزوم طراحي و تنظيم يك برنامه هدفمند و مهندسي شده براي رسيدن به اهداف تجاري را مطرح و به رشته تحرير كشيده‌اند.

راه‌اندازي كسب و كارهاي كوچك با سرمايه اندك

 • 41,000 تومان

همه كسب و كارها چه در سطح محلي و يا بين‌المللي يك نقطه مشترك دارند و آن هم خلق ايده است. غول‌هاي اقتصادي نسل بعد از دل يك پاكت بيون نخواهند آمد. ايده‌هاي بزرگ نيازمند سرمايه ‌گذاري‌هاي بزرگ هستند. اما شغل بعدي‌تان و يا حداقل منبع درآمد ثانويه شما مي‌تواند زاييده يك ايده كوچك بوده و سپس رشد و نمو كند.

مربي‌گري خانواده‌ها و رهبري آن

 • 48,000 تومان

ميل به رشد و كمال، انگيزه‌اي است كه در نهاد انسان وجود دارد و او را به تلاش براي نيل به آرزوها و صعود به قله‌هاي فتح نشده سوق مي‌دهد. در اين مسير، وجود راهبر، راهنما يا معلم براي رسيدن به مقصد آن چنان ضروري است كه هيچ انساني قدم در اين دنيا نگذاشته است مگر آنكه پس از او، رهبر و امامي از جنس او برايش وجود داشته است.

قوانين زندگي

 • 54,000 تومان

آنچه در اين كتاب خواهيد يافت معرفتي عمومي، قديمي و نيكوست. هيچ‌چيز در اين كتاب نيست كه شما آن را ندانيد. اين كتاب يك مكاشفه نسيت، فقط يك يادآوري است تا به شما يادآوري كنيد قوانين زندگي در اين جهان بديهي و ساده‌اند،‌ پس آن‌ها را به كار گيريد؛ زيرا كارسازند. اين كتاب تنها راجع به احساس دروني شماست؛ اينكه چطور بر اطرافيان تاثير مي گذاريد، چگونه دوست، همسر، پدر يا مادري هستيد، چه تاثيري بر جهان داريد و چه اثري از خود بر جاي مي‌گذاريد. همه ما خود هر روز انتخاب مي‌كنيم فرشته‌خو باشيم يا حيوان‌صفت. قوانين زندگي به شما كمك مي‌كند تا فرشته‌خو باشيد، ولي اين امر اجباري نيست.

اصول بازاريابي كالاها و خدمات به زبان ساده

 • 89,000 تومان

بازاريابي و فروش دغدغه اصلي تمام بنگاه‌هاي اقتصادي است. پاسخ اين دغدغه‌ها در مطالعه و بررسي رفتار و واكنش‌هاي مشتريان و مصرف‌كنندگان در قبال تصميمات و كنش‌هاي توليدكنندگان و عرضه‌كنندگان و فعالان بازار است. چهار كنش اصلي يا تصميم مهم و حياتي در هر بنگاه اقتصادي، انتخاب يا طراحي محصول، روش توزيع و پخش، روش تبليغات و اطلاع‌رساني و نهايتاً قيمت‌گذاري است كه در ادبيات بازاريابي به مدل چهار پي (4Ps) يا آميخته بازاريابي معروف است. اين مدل، در شرايط بازاريابي امروز به حدود چهل پي توسعه و ارتقاء يافته و كماكان معتبر است. مؤلف، پس از چهل سال تدريس و تحقيق و مشاوره، در اين كتاب و در قالب چهار پي (4Ps)، جوهره و مفهوم اصلي و بنيادي بازاريابي را با زباني ساده و درخور استفاده تمام سطوح صنفي، صنعتي و دانشگاهي بيان نموده است.

چگونگي تفكر استراتژيك (راهنماي شما براي نوآوري و رسيدن به مقصد)

 • 25,000 تومان

شما استراتژيست به دنيا آمده‌ايد. از كودكي راه‌هايي براي انجام كارها آموخته‌ايد، طوري كه مزاياي به ‌دست آمده بيش از تلاش شما باشد. به عنوان كودك، شما مي‌دانستيد كه چطور پول توجيبي اضافي از پدربزرگ و مادربزرگ خود بگيريد يا چطور در بازي‌ها اول شويد. در مرحله بعدي زندگي مي‌توانيد به دنبال ايجاد منافع يا روابطي باشيد كه پاداش تجربه شده از آن‌ها بسيار بيش‌تر از زمان و تلاش اختصاص‌يافته به آن است. آزمون و خطا، شما را به اين نتيجه مي‌رساند تا برخي از كارها را انجام دهيد و بقيه كارها را انجام ندهيد و اين به نفع رفتارهايي است كه منفعت‌هايي را براي شما به ارمغان مي‌آورند ـ نشانه استراتژي خوب...

1  2  3  صفحه‌ی 1