فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
افزايش تاب‌آوري در پيچ‌هاي نفس‌گير زندگي
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
8 قرار عاشقانه (گفت‌و گوهاي ضروري براي عشقي ابدي)
نگاهي نو در تفكر راهبري (بازانديشي در چگونگي راهبري در دنياي جديد كار)
مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني يا افسردگي
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
10 قانون اعتماد
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان
كارت بهبود رابطه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
كارت گفتگوي‌ موثر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
جنس مدير عالي (چگونه سازمان‌ها را راهبري كنيم)
راهنماي تئوري انتخاب براي افسردگي (خلق خود را بهبود دهيد)
تو آنچه مي‌پنداري نيستي (رهايي از ايگو و حركت به سوي عزت نفس و عشق سخاوتمندانه)
راهنماي تئوري انتخاب براي روابط صميمانه (چطور با افراد مهم زندگي‌تان بهتر كنار بياييد)

افزايش تاب‌آوري در پيچ‌هاي نفس‌گير زندگي

 • 58,000 تومان

اگر تصميم داريم دانش‌مان را ارتقا دهيم تا به سلامت از بحران‌ها گذر كنيم، اين كتاب براي همين كار نگاشته شده است. تمرين‌هاي آن كمكمان مي‌كند اطلاعاتمان را به دانش و دانشمان را به بينش بدل كنيم و در نهايت همين بينش است كه سبك زندگي‌مان را شكل مي‌دهد.

8 قرار عاشقانه (گفت‌و گوهاي ضروري براي عشقي ابدي)

 • 72,000 تومان

همه ما گاهي اشتباه مي‌كنيم و در ارتباطات دچار بدفهمي مي‌شويم. آن‌جاست كه ترميم رابطه اهميت پيدا مي‌كند. اگر در برقراري رابطه انتظار هيچ اشتباهي را نداشته باشيم، مانند اين است كه هر وقت به توپ گلف ضربه مي‌زنيم، انتظار داشته باشيم داخل سوراخ بيفتد. گاتمن‌ها حدود 35 سال روي برقراري صلح در خانه‌ها و كمك به زوج‌ها براي اقدامات بهتر در تعارض‌هايشان كار كرده‌اند. كتاب هشت قرار عاشقانه آخرين اثر ان‌هاست. مولفان اين كتاب بعد از سال‌ها پژوهش در اين حوزه به هشت موضوع مهم در گفتگوي زوج‌ها دست يافته‌اند كه صحبت در مورد آن‌ها براي خلق عشقي ابدي ضروري است. اين كتاب كمكمان مي‌كند: - دوستان بهتر و صميمي‌تري با يكديگر باشيم. - با آغوشي باز به استقبال تعارض‌ها و تفاوت‌هايمان برويم. - براساس ارزش‌ها و روياهايمان معنايي مشترك بسازيم.

نگاهي نو در تفكر راهبري (بازانديشي در چگونگي راهبري در دنياي جديد كار)

 • 88,000 تومان

اين كتاب عالي خواننده را براي راهبري در آينده آماده مي‌كند و نقشۀ مسيري قدرتمند را به نسل جديد و راهبران حوزۀ كسب‌وكار ارائه مي‌دهد. همچنين كتاب توضيح مي‌دهد كه چگونه فناوري فاصلۀ نسل‌ها را از بين مي‌برد و ذهنيت‌ها و رفتارهايي را شكل مي‌دهد كه براي تبديل شدن به "راهبر انقلاب چهارم" ضروري است. دبرا بنتون و كايلي رايت‌فورد مجموعه‌اي از چارچوب‌ها و راهبردها را گردآوري كرده‌اند كه با سرعت نور در حال تغيير است. آنان با دقتي فوق‌العاده، اثرگذارترين عادت‌هاي راهبران بزرگ را بررسي كرده‌اند و باور دارند كساني كه آموزه‌هايشان را به كار گيرند، به روياهايشان خواهند رسيد.

مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني يا افسردگي

 • 92,000 تومان

اين كتاب جامع اولين بار است كه منتشر مي‌شود و نشان دهنده غناي ادبي بسيار ارزشمند و معتبر دنياي مدل‌سازي بيمارهاي رواني است. مولف محترم كوشيده است هر مبحثي را با زمينۀ تاريخي و سپس كاربرد مدل و راهنماي دقيق به گونه‌اي تدوين كند كه محقق در 99درصد موارد به منابع ديگر نياز پيدا نكند. اين كتاب براي روان‌پزشكان روان‌شناسان، استادان، دانش‌پژوهان و دانشجويان، به ويژه علاقه‌مندان به مدل‌هاي حيواني، سودمند خواهد بود. مولف محترم جناب آقاي دكتر شيرعلي خرامين، طي 30 سال تلاش بي‌وقفه اقدام به طراحي 5 جلد كتاب جامع نمود: جلد اول: كليات و مدل‌هاي حيواني افسردگي جلد دوم: بيماري‌هاي اضطرابي جلد سوم: سايكوز جلد چهارم: اعتياد و تكانشوري جلد پنجم: ساير بيماري‌هاي رواني

10 قانون اعتماد

 • 46,000 تومان

كتابي بي‌نظير كه مباحث پيچيده اعتماد را به زبان ساده شرح مي‌دهد و مسير روشني را براي كساني كه مي‌‌خواهند بذر اعتماد را در خود و ديگران پرورش دهندء فراهم مي‌كند. يوال پيترسون در اين كتاب به ما تعليم مي‌دهد كه چگونه مي‌توان اعتماد كسي را جلب كرد. او باب تمرين را در اين باره براي افراد و سازمان‌ها مي‌گشايد مولف توانمند اين اثر طي چهار سال با بيش از 2300 بنگاه اقتصادي و صدها شريك كاركرده و به هزاران رهبر آينده درس داده است. اين گستره باورنكردني از ارتباط و مراوده موفقيت‌آميز با اشخاص و سازمان‌هاء دليل محكمي است بر اين كه ايشان يك به يك اين قوانين را با موفقيت به محك تجربه گذاشته و در واقع مديريت او در عرصه كسب و كار «مديريت بر اساس اعتماد» بوده است.

كارت بهبود رابطه

 • 80,000 تومان

براي عمق‌ بخشيدن به پيوند ميان خود و شريك عاطفي‌تان بايد توجه كنيد كه اوقاتتان را چطور كنار هم مي‌گذارنيد. پيشنهادهايي كه در اين مجموعه كارت‌ها آمده پيوند را از طريق فعاليت‌هاي مشترك منظم مستحكم‌تر مي‌كند. با تصميم‌گيري در مورد اين كه چگونه به تاريخ‌هاي مهم خانوادگي‌تان احترام بگذاريد يا به شريك عاطفي‌تان هدايايي چون كمك كردن در كارها و تامين آسايش بدهيدء متوجه مي‌شويد كه مسيرهاي جديدي از مهرورزيء دوستي و صميميت ميانتان باز مي‌شود.

كارت گفتگوي‌ موثر

 • 100,000 تومان

كارت ابزار نياز‌ها و كارت گوش دادن فعال و كارت ابراز همدلي ساختن عشق و اعتماد شامل گوش‌ سپردن به شريك عاطفي‌مان و احترام به نياز‌هاي اوست. مجموعه كارت‌هاي بيان نياز‌ها به زوج‌ها كمك مي‌ كند نياز‌هاي شخصي‌شان را شناسايي و آن‌ها را به شيوه مثبت بيان كنند. به اين ترتيب مي‌ توانند فرصت‌هايي را براي گام برداشتن به سوي يكديگر خلق كنند. طرح پرسش‌هاي مناسب و همدلي نيز مهارت‌هايي هستند كه به شيوه چشمگيري صميميت را افزايش مي‌دهند و در هر رابطه‌اي پيوند را محكم‌تر مي كنند. از مجموعه كارت‌هاي ابزار همدلي و گوش سپردن عالي استفاده كنيد تا شريك عاطفي‌ تان را عميق تر بشناسيد و ازاو حمايت كنيد.

جنس مدير عالي (چگونه سازمان‌ها را راهبري كنيم)

 • 96,000 تومان

كتاب جنس مدير عالي شامل نكاتي است كه رهبران متفكر براي نيازهاي امروز بيان كرده‌اند. با خواندن اين كتاب از دانسته‌ها و كارهايتان آگاهي پيدا مي‌كنيد و متوجه مي‌شويد كه بايد كدام كارها را بيشتر انجام دهيد و كدام كارها را كم‌تر. اين كتاب را به منزله متن مرجعي در زمينه كسب و كار قلمداد كنيد، نه كتابي كه در قفسه كتابخانه خاك بخورد. اين اطلاعات واقعيت‌هايي است كه شما را تغيير خواهد داد. اگر هم‌اكنون مدير شركتي هستيد گوش سپردن به رهنمودهاي ديگر مديران عالي بسيار مفيد است. خانم بنتون ويژگي‌هاي ضروري برترين رهبران را در قالب نقشه راه موفقيت به مديران اجرايي مشتاق ارائه كرده است.اين كتاب از سه قانون ياد مي‌كند. قانون اول: قواعد را بشناسيدء اما به شيوه خودتان بازي كنيد. قانون دوم: قواعد را بشناسيدء اما به شيوه خودتان بازي كنيد. قانون سوم: قواعد را بشناسيد را اما به شيوه خودتان بازي كنيد. اين كتاب را حتما دوبار مطالعه كنيد.

راهنماي تئوري انتخاب براي افسردگي (خلق خود را بهبود دهيد)

 • 28,000 تومان

دكتر رابرت ووبلدينگ هميشه يكي از دوستان و همكاران نزديك دكتر گلسر بوده است و در نشر آثاري در مورد واقعيت‌درماني مشاركت بسزايي داشته است. تجربه‌هايش در آموزش و به كارگيري واقعيت‌درماني او را در جايگاه مطلوبي قرار مي‌دهد تا افسردگي تئوري انتخاب بررسي كند. نكته قابل توجه اين است كه ما مي‌توانيم در مورد احساسات افكار و اقدامات، صرف‌نظر از نامشان كاري انجام دهيم. اين كتاب جرقه‌اي براي شعله آتش خودتان ايجاد مي‌كند، براي اين كه موتور خود را روشن كنيد و خلقتان را بالا ببريد و زندگي‌تان را بهتر كنيد.

تو آنچه مي‌پنداري نيستي (رهايي از ايگو و حركت به سوي عزت نفس و عشق سخاوتمندانه)

 • 74,000 تومان

ديويد ريكو، در مقدمه اين كتاب با اشاره به دو اصطلاح مامحوري (خودمحوري)، متداول‌ترين عنواني را كه مي‌توان براي خودمحوري در نظر گرفت «ايگو» مي‌داند. او معتقد است در پس خودخواهي‌ها و خود مهم پنداري هاي ما ترسي نهفته است كه ناشي از آسيب‌ها و زخم‌هاي دوره كودكي ماست. بي‌بهره بودن از عشق و محبت، ناتواني در ابراز قدرت شخصي، رنجش از قضاوت‌هاي نادرست ديگران، احساس ناشايستگي و در حاشيه بودن و ناتواني در اعتماد به ديگران از جمله اين آسيب‌ها و زخم‌هاست. ديدگاه اصلي و بنيادين ريكو در اين كتاب، شفقت و مهرباني به ايگو، به جاي سركوب و انكار آن است. به نظر او، شفقت و مهرباني است كه ثابت مي‌كند وابستگي به سپر دفاعي ايگو غلط است و بهترين كار خروج از آن است. ريكو براي اثبات نظر خود، آموزه‌هاي روان‌شناختي و ارزش هاي معنوي را با هم درآميخته و استدلال مي‌كند كه اين دو روش،منحصرا براي گذر زمان ما از خودمحوري به عشق محوري طراحي شده اند.

اكت پرسش‌ها و پاسخ‌ها (راهنماي باليني 150 نكته رايج و بحث برانگيز در درمان مبتني بر پذيرش و تعهد)

 • 100,000 تومان

راس هريس اين كتاب تخصصي را از ميان هزاران پرسشي كه درمان‌گران اكت، در طول سال‌ها، از او پرسيده‌اند تدوين كرده است. او متداول‌ترين پرسش‌ها را در اين كتاب آورده و به صورت مبسوط پاسخ داده است. همچنين ملاك ديگر انتخاب پرسش‌ها را توجه به مسائل بنياديني مي‌داند كه مغفول مانده و سرسري گرفته شده‌اند. در برخي موارد نيز پرسش‌ها را اصلاح و بسط داده است تا براي طيف وسيع‌تري از كاربران اكت و مراجعان مفيد باشد. هريس، به رغم اينكه كوشيده است پاسخ‌هايش كاربردي و قابل استفاده باشد، اعتراف مي‌كند كه نمي‌توان مدعي شد براي اين پرسش‌ها، پاسخ‌هاي استاندارد و واحدي وجود دارد؛ زيرا نمي‌توان در پاسخ‌ها تمام حالت‌هاي ممكن در موقعيت‌ها را در نظر گرفت. او به درمانگران اكت گوشزد مي‌كند كه براي اجراي درست اكت بايد منعطف باشند و تمام پاسخ‌هاي اين كتاب را با شرايط منحصربه‌فرد مراجع منحصربه‌فردشان تطبيق دهند.

راهنماي تئوري انتخاب براي روابط صميمانه (چطور با افراد مهم زندگي‌تان بهتر كنار بياييد)

 • 28,000 تومان

هدف از تدوين اين مجموعه كتاب‌هاي كم‌حجم، آموزش تئوري انتخاب به افراد است تا كنترل موثرتري بر زندگي خود داشته باشند. دكتر ويليام گلسر، بنيان‌گذار تئوري انتخاب و مبدع واقعيت‌ درماني، از اين تئوري براي پياده‌سازي و كاربردي كردن اصول واقعيت درماني استفاده كرده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1