فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نجيبانه بازي كن ولي برنده شو
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
رشد 10000 برابري (10اصل ساخت موفق‌ترين كسب‌و‌كار كوچك جهان)
متفاوت بودن (در دنيايي كه ديده شدن سخت است)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
عامل باور (مسير رسيدن به موفقيت بي‌چون ‌و‌ چرا)
هنر شروع كردن (براي هر شخص و هر كسب و كار)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
تاثيرگذار و كليدي شو (مدل 5 مرحله‌اي براي خلق ارزش و درآمد هر چه بيشتر)
كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)
قهرمان زندگي‌ات باش
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
نكات 1 زندگي تمام و كمال از نگاه كوچينگ
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
ذهنيت راه پله‌اي (هفت گام براي رسيدن به موفقيت حقيقي)
كوچينگ چيست (معرفي مسير آينده موفقيت)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
كشف ثروتمند درون شما (7 گنج پنهان وجودتان)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان

نجيبانه بازي كن ولي برنده شو

 • 130,000 تومان

يك‌بار روزنامه‌نگاري از من پرسيد آيا در كودكي حوصله‌ام سر مي‌رفته است؟ فقط يك ثانيه بايد به آن فكر مي‌كردم: هرگز اين‌طور نبود، حتي براي يك دقيقه، چون خيلي كنجكاو بودم . هر روز با هيجان ياد‌گرفتن چيز‌هاي جديد از خواب بيدار مي‌شدم. امروز هم تقريبا همين حس را دارم. تغيير، تحول واقعي، مسابقه‌اي‌ست بدون خط پايان. اين يعني چيزهاي بيش‌تري براي من (براي همه ما) وجود دارد كه ياد بگيريم. چطور است؟ _بخشي از متن كتاب

رشد 10000 برابري (10اصل ساخت موفق‌ترين كسب‌و‌كار كوچك جهان)

 • 75,000 تومان

عميقا معتقد به راهگشا بودن اين كتاب از «مايكل گربر» در حوزه‌ي اداره‌ي كسب‌و‌كار هستم تا جايي كه اگر كسي اين كتاب را نخوانده باشد‏، به گمانم نمي‌تواند به درستي مفهوم اصلي كسب‌و‌كار و كارآفريني را درك كند و در نهايت احتمال زيادي دارد كه در اين مسير به بيراهه برود. اين كتاب به شما مي‌گويد براي رهايي از برده‌داري مدرن (سخت كار كردن براي پول) چه اقداماتي بايد انجام دهيد و از اين رهگذر، شما را با مفهوم شگفت «كوچك‌بودن» نه «كوچك‌ماندن» آشنا مي‌كند. با خواندن اين كتاب شما مي‌توانيد روند درست جهاني‌شدن در برند‌هاي معتبر را درك كنيد‎؛ امروز بنيان‌گذار استارباكس صاحب كسب‌و‌كاري با بيش از سي‌و‌پنج هزار شعبه در سراسر جهان است يا والمارت مديريت فروش چندين ميليون محصول را در بيش از ده هزار فروشگاه زنجيره‌اي پيش مي‌برد و كتاب رشد ده ‌هزار برابري، رواي تاثير‌گذار اين افسون مهم در كارآفريني و اداره‌ي كسب‌و‌كار‌هاي كوچك است.

متفاوت بودن (در دنيايي كه ديده شدن سخت است)

 • 80,000 تومان

مردم واقعي و مشكل مردم واقعي اين است كه آن ها دنيا را مثل بازرگانان نمي بينند. آن ها به زبان نكات فرموله شده صحبت نمي كنند دنيا را به نمودار هاي فلوچارت يا چارچوب نرم افزاري در نمي آورند افراد واقعي دنيا را به شكل طبيعي تري مي بينند. آن ها عادت خاص خودشان را دارند. غير قابل پيش بيني هستند و به شكل زيبايي نامنظم اين كتاب هم تا حد زيادي به همين صورت است.

عامل باور (مسير رسيدن به موفقيت بي‌چون ‌و‌ چرا)

 • 50,000 تومان

مي‌توانم اطمينان دهم خواندن اين كتاب يكي از بهترين اقدامات شما براي موفق شدن در زندگي خواهد بود. مطالب اين كتاب از سه منبع تغذيه مي‌كند. نخست تجربيات خودم به عنوان شخصي كه از صفر، كارآفرين شد. دوم، از ديدگاه‌هاي مغز متفكر‌ترين افراد حال حاضر ايران و جهان كه در اين سال‌ها كلي از آثارشان را خوانده‌ام و براي‌تان گلچين كرده‌ام؛ و سوم از خلال تجربياتم در مشاوره به كار‌‌آفرينان ديگر در مقام بيزنس كوچ معتقدم تجربه‌ي زيسته‌ي يك انسان، آن هم يك هموطن كه در شرايطي مشابه سر كرده است، مي‌تواند چراغ راه ديگراني باشد كه در مسير معنابخشي به زندگي‌شان هستند. هر انسان يك كتاب است و نشاني از اين كه خداوند نگهدارمان؛ آن هم با نشانه‌هايي كه سر راه‌مان مي گذارد تا بياموزيم و به كار ببنديم. هيچ چيز اتفاقي نيست و خواندن اين كتاب هم از سوي تو نشانه‌اي ست براي تحول...

هنر شروع كردن (براي هر شخص و هر كسب و كار)

 • 100,000 تومان

من سابقه راه‌اندازي سه شركت، سرمايه‌گذاري روي ده شركت و مشاوره به سازمان‌هاي دو‌ نفره و سازمان‌هاي بزرگي مثل گوگل را دارم. دوبار در اپل كار كرده‌ام و سفير برند يك استارت‌آپ به اسم كانوا هستم. صد‌ها كار‌آفرين طرح‌هاي‌شان را به من ارائه كرده‌اند، تا حدي كه گوش راستم دائم زنگ مي‌زند. خودم چندين بار استارت‌آپ را تجربه كرده‌ام. به‌قول متخصصان تكنولوژي، الان «نسخه حافظه اصلي» هستم يا دارم خاطراتم را ضبط مي‌كنم. دانشم با خون دل به دست آمده است. خلاصه اين‌طور بگويم كه از تجربه من سود خواهيد كرد.

تاثيرگذار و كليدي شو (مدل 5 مرحله‌اي براي خلق ارزش و درآمد هر چه بيشتر)

 • 70,000 تومان

مردم سراسر جهان از روش KPI كه در اين كتاب ياد مي‌گيريد‏ جواب مي‌گيرند. اين روش بر اساس بيان واضح ارزش‌‌تان و عرضه‌ي آن به شكلي ست كه براي بازار مطلوب باشد. اصول اين كتاب در پنجاه صنعت مختلف‏ در بيش از دوازده كشور‏‏‏‏‏، از سوي بيش از هزار كار آفرين و رهبر آزمايش شده‌اند و جهاني بودن‌شان ثابت شده است. آگر گام‌هاي بيان‌شده در اين كتاب را به ترتيبي كه توصيه مي‌شوند، برداريد و آن‌ها را در حد مطلوبي انجام دهيد، شخص تاثير گذار كليدي‌شدن در صنعت‌تان در دوازده ماه آينده سخت نيست. اگر اين كار را انجام دهيد، لزومي ندارد به تحصيل و مدرسه برگرديد يا دهه‌ها صرف بالا رفتن از نردبان شركت‌ها كنيد. خيلي زود در حوزه‌هاي خودتان شخص تاثير گذار كليدي خواهد شد.

كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)

 • 100,000 تومان

اين كتاب مدل منسجمي براي كوچينگ است و اصول، روش‌ها، مفاهيم و مهارت‌هاي عملي را براي كوچينگ ارائه مي‌كند. در واقع كتاب نشان مي‌دهد چطور مي‌توان كوچينگ را به شكل موثري پياده كرد. ما در اين مسير پيشگام بوده‌ايم و ده‌ها هزار مربي كواكتيو در سراسر جهان تربيت كرده‌ايم. كواكتيو بودن مربوط به ماهيت رابطه كوچينگ است و با شيوه همكاري كوچ و كوچي (مراجعه‌كننده) با همديگر، يعني اتحاد آن‌ها براي تحقق برنامه‌هاي كوچي سر و كار دارد. در نسخه‌هاي قبلي كتاب، به اين رابطه كواكتيو بنيادي پرداخته‌ايم و حالا لازم است بدانيم چه چيزي اين رويكرد كوچينگ را منحصر به فرد و تحول‌آفرين مي‌كند. هدف ما اين نيست كه همه كوچ شوند، بلكه مي‌خواهيم كوچينگ را درك كنند و بتوانند اصول ظرف توانمندكننده آن را به كار ببندند. نسخه چهارم كواكتيو كوچينگ يك روش نوين براي بودن در رابطه و در ضمن تداوم گفتگوست؛ راهي براي شناخت و كاربست مهارت‌هايي كه هم در سطح محلي و هم در سطح جهاني مي‌توانند نتايج موثرتر، تغييرات آگاهي‌بخش‌تر و روابط سالم‌تري در پي داشته باشند.

قهرمان زندگي‌ات باش

 • 120,000 تومان

اين كتاب براي قهرمانان بالقوه است و تمام جمعيت كره زمين را شامل مي‌شود؛ نه معدود افرادي كه اين مدال را به گردن خود و نفس ناطقه انساني خويش آويخته‌اند و به آرزوهاي خويش دست يافته‌اند. «رابين شارما» در اين كتاب مي‌جنگد تا ثابت كند من و شما مي‌توانيم كارهاي خارق‌العاده انجام دهيم. رويدادهاي شگفت‌انگيز را تجربه كنيم و به اسرار برتري انسان‌هايي كه پيش از ما زيسته‌اند، پي ببريم...

نكات 1 زندگي تمام و كمال از نگاه كوچينگ

 • 50,000 تومان

پيشنهاد ما اين است كه اين كتاب را در بالاي تخت‌تان قرار دهيد و هرموقع كه حسش سراغ‌تان آمد، به صورت تصادفي صفحه‌اي از كتاب را باز كنيد. قطعا در آن صفحه شما با درس زندگي مناسبي روبه‌رو خواهيد شد. اين درس زندگي مي‌تواند نقش حمايت كننده داشته يا شما را به چالش بكشد‏، ولي به احتمال بسيار قوي كمك‌تان خواهد كرد. در هر صورت، شما قدرت و دانش مربيان بي شماري را در لحظه در كنار خود داريد.

ذهنيت راه پله‌اي (هفت گام براي رسيدن به موفقيت حقيقي)

 • 55,000 تومان

اگر سوار آسانسور شويم، وقتي به بالا مي رسيم، هيچ تغيير فيزيكي در بدن ما ايجاد نمي‌شود، چون تنها كاري كه انجام مي‌دهيم ايستادن است: در حالي كه دستگاه همه‌ي كار‌ها را انجام ‌مي‌دهد. ولي وقتي از پله‌ها بالا مي‌رويم، دست كم چند اتفاق كوچك مي‌افتد. كالري مي‌سوزانيم، از عضلات‌مان استفاده مي‌كنيم و ضربان قلب‌مان با بالا رفتن بيش‌تر مي‌شود.بنابراين وقتي از پله بالا مي‌رويم‏‏، در مقايسه با زماني كه از آسانسور استفاده مي‌كنيم، تغييرات فيزيولوژيكي خاصي در بدن‌مان روي مي‌دهد. ((آلبرت گري)) گفته، ((افراد موفق عادت انجام كارهايي را شكل مي‌دهند كه افراد نا‌موفق دوست ندارند انجام‌شان دهند)). همين عادت است كه اهميت دارد. موففقيت اغلب نتيجه تصميمات مهم ما نيست: ناشي از مجموعه كار‌هاي كوچك و به ظاهر بي اهميت ماست. موفقيت هميشه در نتيجه‌ي ترجيح كارهاي سخت و درست به كار‌هاي آسان و اشتباه به‌دست مي‌آيد.

كوچينگ چيست (معرفي مسير آينده موفقيت)

 • 50,000 تومان

كوچينگ دانش و مهارتي بين رشته‌اي ست كه دامنه كاربرد وسيعي داردء از طرفي به عنوان يك مهارت ارتباطي دردسته مهارت‌هاي نرم قرار مي‌گيرد كه تمام انسان‌ها به آن نياز دارند و از طرفي در تعاملات اجتماعي و تجاري به عنوان يك ابزار مدرن در دنيا براي مديران و رهبرانء مدرسانء مشاورانء درمانگران و ... شناخته مي‌شود. به غير از كاربردهايي كه بيان شدء كوچينگ مي‌تواند به عنوان يك شغل و حرفه با درآمد بسيار خوب هم در نظر گرفته شود.

كشف ثروتمند درون شما (7 گنج پنهان وجودتان)

 • 70,000 تومان

شما هفت گنج مخفي داريدء ثروت‌هاي باورنكردني كه همين حالا درون شما وجود دارند. اگر آن‌ها را كشف كنيدء آن چنان مي‌درخشند كه شخصيت‌تان در قلب دنيا و حتي فراتر از آن جلوه گر مي‌شود. اين ادعاي بزرگي‌ستء اين‌طور نيست؟ با اين همه مي دانم حقيقت دارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1