فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خلاقيت كوانتومي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
در باب نام
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
دگر‌ديسي‌هاي روان و نماد‌هايش (كند ‌و ‌كاو در پيش‌نشانه‌هاي موردي ازبيماري اسكيزوفرني)
چگونه آرامش خود را حفظ كنيم (راهنماي تسلط بر خشم)
چگونه 1 دوست باشيم (كتابي درباره دوستي حقيقي)
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
30 ثانيه روانشناسي (50 نظريه روانشناسي هر كدام در 30 ثانيه)
مرشد و مارگاريتا
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
مسئله مرگ و زندگي است
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
چگونه مانند 1 امپراتور فكر كنيم
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
فراسوي كوانتوم (چگونه رازهاي فيزيك جديد پلي ميان علم و متافيزيك مي‌زند)
7/5 درس درباره مغز
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
كتابخانه نيمه‌شب
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان

خلاقيت كوانتومي

 • 85,000 تومان

آميت گاسوامي، فيزيكدان معروف، در اين اثر آگاهي‌بخش دربارة ذهن، دنياي خلاقيت بشري را كه منشأ اصلي موفقيت و احساس خرسندي است، از دريچة فيزيك كوانتوم بررسي و شيوه‌اي بي‌نظير را براي پرورش و افزايش خلاقيت پيشنهاد مي‌كند. براساس فيزيك كوانتوم، حقيقت در دو حوزة احتمال و واقعيت صورت مي‌گيرد. گاسوامي با استفاده از اين دوگانگي، آنچه را كه «تفكر كوانتومي» مي‌نامد مورد بررسي قرار مي‌دهد و درواقع روي دو حوزة ذهن خودآگاه واقعيت و ذهن ناخودآگاه احتمال متمركز مي‌شود. سپس پرسش‌هايي را مطرح مي‌كند كه به جستجوي منشأ خلاقيتِ موجود در ما مي‌پردازد: خلاقيت چيست؟ آيا همه مي‌توانند خلاق باشند؟ چه نوع خلاقيت‌هايي وجود دارد؟… او توانسته است كتابي راهنما براي كشف قدرت ذهن در دستيابي به خلاقيت، به شيوه‌اي‌ كاملاً جديد، فراهم آورد.

در باب نام

 • 65,000 تومان

اين كتاب شامل سه مقاله از ژاك دريدا فيلسوف و نظريه‌پرداز مهم فرانسوي درباره مسائل اخلاقي، سياسي و زبان‌شناختي است كه با عمل ((نامگذاري كردن)) مطرح مي‌شود. مقاله اول، تاملي در باب مسئله جوابگو بودن، حس وظيفه و الزام براي مسئول بودن و حتي امكان پاسخگو نبودن در ارتباط با اخلاقيات و سياست‌هاي مسئوليت‌پذيري است. مقاله دوم، مسئله و دشواري امر نامگذاري و امر غير يا ديگر بودن را كه الاهيات تنزيهي مطرح مي‌كند در نظر مي‌گيرد. مقاله آخر، مسئله فضا را بررسي مي‌كند كه در يوناني به آن خورا مي‌گويند و دريدا آن را از تيمائوس افلاطون وام مي‌گيرد. خورا تمام مقولات از نامگذاري گرفته تا جنسيت را بر هم مي‌ريزد و نگرشي تازه به ما ارائه مي‌دهد.

دگر‌ديسي‌هاي روان و نماد‌هايش (كند ‌و ‌كاو در پيش‌نشانه‌هاي موردي ازبيماري اسكيزوفرني)

 • 299,000 تومان

درباره كتاب حاضر درست تر اين است كه بگوييم اين كتاب درس‌هايي براي شناخت عناصر فعال در ناخودآگاهي و چگونگي ظهور آنها در روياست.

چگونه آرامش خود را حفظ كنيم (راهنماي تسلط بر خشم)

 • 46,000 تومان

شما چگونه خشم خود را كنترل مي‌كنيد؟ هنگامي كه ساعت‌ها در ترافيك گير افتاده‌ايد و راهي جز انتظار نيست، چگونه بر خشم و عصبانيت خود غلبه مي‌كنيد؟ آيا دندان‌هايتان را برهم مي‌‌فشاريد و با بوق زدن مكرر عصبانيت خود را نشان مي‌دهيد؟! يا سرخوشانه آواز مي‌خوانيد؟ همه ما هر روزه در اجتماع و خانواده با مواردي مواجه مي‌شويم كه خوشايندمان نيست. آيا تاكنون فكر كرده‌ايد كه در مواجهه با مشكلات روزمره، شما بر خشم غلبه داريد يا خشم بر شما؟ آيا مي‌توانيد هيجان خشم را مديريت و كنترل كنيد؟ كتاب «چگونه آرامش خود را حفظ كنيم» نوشته سنكا به واكاوي خشم مي‌پردازد. اگرچه قرن‌ها از انديشه‌هاي سنكا گذشته اما هميشه انديشه‌هاي او براي بعضي سرچشمه و منبع الهام و راهنماي آگاهي اخلاق بوده است. انديشه‌هاي او همچنان هم براي دنياي امروزي كه مردم نيز بيشتر خشمگين مي‌شوند؛ مفيد و كاربردي هستند.

چگونه 1 دوست باشيم (كتابي درباره دوستي حقيقي)

 • 44,000 تومان

كتاب «چگونه يك دوست باشيم» نشان مي‌دهد كه فلسفه كهن هنوز هم زنده و تر ‌و‌تازه است و مي‌توان از آن درس‌ها براي زندگي مدرنِ امروز و بهتر زيستن در عصر حاضر گرفت. در كتاب «چگونه يك دوست باشيم» آداب دوستي حقيقي و عميق را از سيسرونِ فيلسوف مي‌آموزيم. اين كتاب نه فلسفه‌ورزي انتزاعي، بلكه از نوع فلسفه عملي و كاربردي است كه آموزه‌هاي آن، زندگي اجتماعي را به كار مي‌آيد. اگر دنبال كتابي فلسفي مي‌گرديد كه با شما به زباني ساده و به شيوه‌اي ملموس از دوستي و فلسفه و ماهيت دوستي بگويد، كتاب «چگونه يك دوست باشيم» را از دست ندهيد. اين كتاب، چنانكه فيليپ فريمن در مقدمه‌اش بر ترجمه انگليسي آن اشاره كرده است، «بر نويسندگان اعصار بعدي، از قديس آگوستين تا دانته شاعر ايتاليايي و ديگران، تأثيري عظيم داشته است.» و باز به قول فريمن در همين مقدمه: «در عصر فناوري‌هاي مدرن و تمركز بي‌وقفه بر ذات فردي، كه اصل مفهوم دوستيِ عميق و ماندگار را تهديد مي‌كند، سيسرون بيش از هر زمان ديگري حرف براي گفتن دارد.»

30 ثانيه روانشناسي (50 نظريه روانشناسي هر كدام در 30 ثانيه)

 • 45,000 تومان

اين كتاب سريع‌ترين راه ممكن براي فهم پنجاه نظريه شاخص و تاثير‌گذار در روانشناسي است. نويسنده مهم‌ترين اطلاعات لازم درباره هر نظريه را در نهايت اختصار اما به زباني روشن و آسان‌فهم در دسترس خواننده گذاشته است. ويژگي كتاب حاضر اين است كه در برخي نظريه‌هاي مهم اما كمتر شناخته‌شده در ايران را در كنار نظريه‌هاي مشهور‌تر گذاشته و خواننده را متوجه اهميت آن‌ها مي‌كند.

مرشد و مارگاريتا

 • 98,000 تومان

تاريخ، جهان حاضر و خيال. رمان در سه ساحت مختلف پيش مي‌رود. اما رشته‌اي واحد، هر سه ساحت زماني و مكاني را به هم پيوند داده و با طنز و تخيل عميقي كه به كار مي‌گيرد، رابطه‌ي ميان شخصيت‌ها و حوادث داستان را با هم پيوند مي‌زند. مرشد و مارگاريتا نماد ادبيات سركوب‌شده‌ي دوران كمونيسم شوروي است. بولگاكاف در اين رمان، قدرت داستانسرايي و خيالپردازي شگفت‌انگيز خود را با وقايع زمانه و سرنوشت روشنفكران همعصرش در هم تنيده و يكي از مهم‌ترين رمان‌هاي قرن بيستم را آفريده است. در رمان پيش رو سه خط داستاني مختلف با جريان يافتن در تاريخ، خيال و دنياي كنوني به موازات يكديگر پيش مي روند و تحت تاثير يك موضوع با يكديگر پيوند مي خورند. سردبير يكي از نشريات وزين ادبي و رئيس يكي از انجمنهاي مطرح ادبي، ميخاييل آلكساندراويچ، و شاعري به نام ايوان نيكالايوچ با نام مستعار بي خانمان در يكي از روزهاي بهار با يكديگر همقدم مي شوند و درباره ي عيسي مسيح به گفتگو مي پردازند. ميخاييل كه وجود عيسي مسيح را نقض مي كند، بعد از پيدا شدن يك غريبه و روايت بخشي از داستان مرشد درباره ي وجود مسيح، اندكي بعد طبق پيشگويي غريبه جانش را از دست مي دهد. شاعر كه اين صحنه را مي بيند، در يك بيمارستان رواني بستري مي شود. حال ارتباطي ميان او و مرشد شكل مي گيرد كه تمام باورهايش را زيرو رو مي كند.

مسئله مرگ و زندگي است

 • 89,000 تومان

مسئله مرگ و زندگي استء بسيار فراتر از يك كتاب استء عاشقانه‌اي شگفت و فراموش نشدنيء كتابي كه گذشته و حال را درمي‌نوردد. اروين يالوم از درد غير قابل تحمل جدايي و حسرت پايان‌ناپذير فقدان همسرشء بي‌پرده و پراحساس و عاري ازتصنع و خودنمايي سخن گفته است. اين كتاب را مي‌شود بارها و بارها خواند و نكاتي هوشمندانه از آن آموختء داستان مواجهه اروين يالوم روان درمانگر با مسئله ازلي ابدي مرگ و رويارويي گريزناپذير انسان با فقدان و فناء به ويژه هنگامي كه اندوه از دست دادن محبوب‌مانء ما را به تمامي در بر مي‌گيرد.. عاشقانه تاثيرگذار اروين و مريلينء داستان شماء من و همه ماست.

چگونه مانند 1 امپراتور فكر كنيم

 • 66,000 تومان

«دونالد رابرتسون» همان‌قدر كه روانشناس است، فيلسوف هم هست، اما بيش‌تر به عنوان روان‌درمانگري با رويكرد «رفتاردرماني شناختي» و البته نويسنده، شناخته مي‌شود. رفتاردرماني شناختي گرايشي است كه سبب شد ديدگاه‌هاي فلسفه‌ي رواقي دوباره قدرت بگيرند. چرا كه اين روش، مثل فلسفه‌ي رواقي تلاش دارد با تغيير شيوه‌ي تفكر و ديدگاه فرد نسبت به خود و زندگي‌اش، به او كمك كند. براي همين است كه كتاب «چگونه مثل امپراتور روم فكر كنيم» در مرز ميان فلسفه‌ي رواقي و روانشناسي شناختي قرار مي‌گيرد، همان طور كه نويسنده‌اش در اين مرز حركت مي‌كند. رابرتسون با بررسي دقيق زندگي «ماركوس اورليوس»، امپراتور مشهور روم و فيلسوف رواقي، دستورالعمل‌هاي بسيار مفيدي به دست آورده است كه در هشت فصل مي‌خوانيد. او تلاش دارد ديدگاه ما را به زندگي تنظيم كند و به پرسش‌هاي اساسي و مهمي نظير «چگونه عاقلانه سخن بگوييم» يا «چگونه ترس را رها كنيم» پاسخ بگويد. و براي اين هدف، فلسفه و روانشناسي و داستان را به شكل شيريني پيوند زده است.

فراسوي كوانتوم (چگونه رازهاي فيزيك جديد پلي ميان علم و متافيزيك مي‌زند)

 • 59,500 تومان

فراسوي كوانتوم ايده‌ها و آزمايش‌هاي بعضي از برجسته‌ترين دانشمندان معاصر، مانند روپرت شلدريك، سرفرد هويل، ديويد بوهم و سرجان اكلس برندة جايزة نوبل را براي شما بازگو مي‌كند. اين مطالعة شجاعانه كه بسيار هيجان‌انگيز و البته كاملاً پژوهش‌محور است، بحث‌برانگيزترين گزاره‌هاي علم را معرفي مي‌كند: ميدان اِم، يك هوش جمعي كه حيات انسان‌ها و حيوانات را در بستر فضا و زمان شكل مي‌دهد. شواهد زيست‌شيميايي مبني بر وجود روح انسان شواهد رياضياتي كه نشان مي‌دهند عالم توسط يك هوش كهن و عالي طراحي شده است. توضيح علمي پديده‌هاي متافيزيكي مانند تجربيات خروج از بدن، حس ششم، سفر در زمان و…

7/5 درس درباره مغز

 • 59,000 تومان

ليزا فلدمن بارت، دانشمند نامدار اعصاب، در هفت مقاله كوتاه (به علاوه بخشي كوتاه درباره نحوه تكامل مغز) با بياني سرگرم‌كننده و آسان‌فهم، درس‌هايي از خطوط مقدم پژوهش‌هاي علم اعصاب ارائه مي‌دهد كه باعث گسترش افق فكري و افزايش شناخت‌مان از اين عضو پيچيده و شگفت‌انگيز بدن مي‌شود. در اين اثر خواهم آموخت كه مغز چگونه تكامل يافته، به چه ترتيبي ساختاربندي شده (و چرا اهميت دارد) و چگونه فعاليت‌هاي شما را مي‌آفريند. همچنين خواهيم آموخت كه براي شناخت دقيق رفتار خود بايد افسانه‌هاي رايجي چون مغز خزنده و نبرد بين عقل و احساس يا حتي طبيعت و تربيت را فراموش كنيم. اين كتاب هم حس كنجكاوي خوانندگام عام را برانگيخته و هم نزد دانشمندان برجسته و كارآزموده محبوب شده است، كتابي سرشار از شگفتي، شوخ طبعي و اشارات مهم درباره ماهيت بشر. فلدمن بارت در كتاب جديد خود ديدگاه‌هاي چالش‌برانگيز و حيرت‌آوري ارايه مي‌دهد. او مي‌گويد (مغز ما براي انديشيدن تكامل نيافته است. هدف اصلي پيدايش اين عضو بدن، از ابتدا مديريت منابع فيزيكي و تضمين بقاي ما بوده است.)

كتابخانه نيمه‌شب

 • 79,000 تومان

كتابخانه نيمه‌شب تجربه غريب و منحصربه‌فرد دختري حرمان‌زده و نوميد است كه به خط قرمز زندگي‌اش نزديك شده و در برزخ بين مرگ و زندگي مجال مي‌يابد زندگي‌هايي را تجربه كند كه از اوان كودكي تا آخرين لحظه پيش از اقدام به خودكشي، بار سنگين حسرت‌شان را به دوش كشيده است. رماني بسيار ساده و روان و در عين حال كاوشي ژرف در بطن زندگي و معناي آن. درست در لحظه‌اي كه ققنوس اميد زندگي در شعله‌هاي حسرت و حرمان خاكستر مي‌شود، تولدي دوباره همه چيز را عوض مي‌كند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1