فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مامان مستقل (چگونه از خانه كار كنيد برنامه‌هايتان را مديريت كنيد و پول بيشتر دربياوريد)
رهايي از زندان ذهن (تمرين روزانه به منظور دستيابي به آرامش در ميان هجوم افكار)
بودا و كله‌شق (راز معنوي هنر موفقيت در كار)
 • همراه با تخفيف
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 65,960 تومان
كاري را انجام دهيد كه عاشقش هستيد (عاشق كاري باشيد كه انجام مي‌دهيد)
نفس بكش تمركز كن حمله كن (سيستم تهديد سه گانه براي ايجاد زندگي دلخواه)

كسب‌و‌كار روزگار مدرن (ارائه طرحي جامع در راستاي تغيير سبك زندگي با ايجاد 1 كسب‌و‌كار كارآمد و نوين)

 • 75,000 تومان

رومي نيوستد، مردي مهربان و دلسوز است كه تلاش مي‌كند به ديگران راهنمايي بدهد تا بتوانند محصولات و خدمات را از طريق بازاريابي اينترنتي به‌طور مستقيم و بي‌واسطه به فروش برسانند. از اين طريق تا حد زيادي به آن‌ها كمك مي‌شود كه در زندگي با آرامش و آسايش بيشتري براي دستيابي به اهداف بلندمرتبه خود قدم بردارند. در اين كتاب، او به شما راه و روش درست كار كردن را آموزش‌ مي‌دهد همان‌طور كه به هزاران نفر ديگر آموزش داده است. آن‌ها اين مهارت را به ديگران انتقال داده‌اند، شما نيز مي‌توانيد به اعضاي تيم خود آموزش دهيد. او بي‌اندازه به طرز فكر و رفتار شما اهميت مي‌دهد و روي آن‌ها كار مي‌كند تا شما مسائل را زياده از حد پيچيده نبينيد و افكار منفي را از ذهن‌تان دور كنيد. شما ياد خواهيد گرفت: . در رابطه با كسب‌و‌كار، محصولات و در برخوردتان باديگران اعتماد به نفس داشته باشيد. . بستري مناسب براي ايجاد يك شغل پرمنفعت، تاثيرگذار و كارآمد فراهم كنيد. . توانمندي‌هايي كه در وجود شما نهادينه شده اند، مي‌توانند آرزو‌هاي شما را براي داشتن يك زندگي ايده‌آل محقق سازند.

مامان مستقل (چگونه از خانه كار كنيد برنامه‌هايتان را مديريت كنيد و پول بيشتر دربياوريد)

 • 65,000 تومان

لارن گلدن عاشق اين است كه به مادران كمك كند خود را از كارهاي فرسايشي تمام‌وفت رها كنند. او جنبش مامان مستقل را راه انداخت تا به مادران شاغل نشان دهد مجبور نيستند بين خانواده و استطاعت مالي يك را انتخاب كنند. او مشتاق است تا به ديگر مادران نشان دهد چگونه يك كسب و كار آزاد موفق را از خانه راه بيندازند و پيش ببرند. در كتاب حاضر، او داستان خودش را برايتان نقل مي‌كند و بسياري توصيه‌هاي عملي به هركسي ارائه مي‌دهد كه مي‌خواهد از كار تمام وقتش خارج شود و يك زندگي واقعي را از خانه شروع كند.

ذهن‌آگاهي روزمره براي اختلال وسواسي جبري (نكته‌ها راهكارها و مهارت‌هايي براي داشتن زندگي شاد)

 • 55,000 تومان

كتاب حاضر يك كتاب آموزشي و باليني براي مراجعان و درمانگران است كه با اختلال وسواس مواجهه هستند . نويسندگان كتاب بر اساس تجارب شخصي و باليني خود سعي دارند مداخلات مربوط به وسواس فكري و عملي را به زبان بسيار ساده با استفاده از مواجهه‌سازي و پيشگيري از پاسخ ذهن‌آگاهي و شفقت به خود به زبان بسيار ساده گام به گام آموزش دهند.

با وجود ترس انجامش بده (يافتن شهامت جهت رويارويي با ترس‌ها غلبه بر سختي‌ها و ساختن زندگي دلخواهتان)

 • 85,000 تومان

ترس هميشه چيز بدي نيست و گاه همانند كاتاليزوري براي پيشرفت ما عمل مي‌كند، بدين‌گونه كه وقتي اهدافي تعيين مي‌كنيم كه به قدر كافي بزرگند كه ما را بترسانند، ضربان قلبمان را بالا برده و قفسه سينه‌مان را تنگ كنند، كنج آسايشمان را برهم زده و آتشي در وجودمان برافروزند، در حقيقت وجود آن ترس به ما كمك مي‌كند وقت كمتري را صرف امور بي‌اهميت و عوامل حواس‌پرتي در زندگي كرده و تمركز بيشتري را به اهداف بزرگمان اختصاص دهيم، و در واقع حس پاسخگويي و مسئوليت‌پذيري ما را در مسير دستيابي به اهدافمان تقويت مي‌نمايد. به كمك اين كتاب 7 نمونه ترس اصلي را بشناسيد، و با شيوه‌هاي منحصر به فردي كه ترس توسط آن در زندگيتان بروز كرده و مانع پيشرفتتان مي‌گردد آشنا شويد و راهكارهاي مقابله با آنها را بياموزيد. بعد از مطالعه اين كتاب ديدگاهتان راجع به ترس‌هايي كه مدت هاست با شما هستند تغيير خواهد كرد، و شهامت مقابله با آنها را خواهيد يافت، و زندگيتان هدفمند خواهد شد. چرا كه خواهيد دانست براي ساختن زندگي دلخواه خود راهي جز رويارويي با ترس‌ها نداريد.

رهايي از زندان ذهن (تمرين روزانه به منظور دستيابي به آرامش در ميان هجوم افكار)

 • 35,000 تومان

هر فكري را باور نكنيد. اگر ياد بگيريم افكارمان را بدون قضاوت، فقط تماشا كنيم، آنگاه مي‌توانيم انرژي خود را صرف داشتن يك زندگي غني و هدفمند كنيم. تمرينات اين كتاب به شما در تحقق اين هدف كمك مي‌كند. اين فعاليت‌ها كه از رويكرد جديدي به نام درمان مبتني بر پذيرش و تعهد (act) استخراج شده‌اند ، به شما نمي‌گويد كه تفكر مشكل‌ساز خود را متوقف و يا كنترل كنيد بلكه به شما كمك مي‌كند بياموزيد كه چگونه مي‌توانيد بدون قضاوت، نظاره‌گر افكارتان باشيد.

بودا و كله‌شق (راز معنوي هنر موفقيت در كار)

 • 68,000 تومان

نويسنده اين كتاب ويشن لاكياني كه خود موسس و مدير اجرايي ماندولي و نيز نويسنده موفق پرفروش رمز ذهن خارق‌العاده است كه جز پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك تايمز هم به حساب مي‌آيد. او در اين كتاب به سراغ برانگيختن نيروهاي دوقلوي بودا معلم معنوي و كله شق تغيير دهنده‌اي كه وضعيت موجود را به چالش مي‌كشد در وجود آدمي رفته است تا به كمك آنان افراد را به موفقيت حداكثري در كار پيش براند.

كاري را انجام دهيد كه عاشقش هستيد (عاشق كاري باشيد كه انجام مي‌دهيد)

 • 25,000 تومان

عادات خود را تغيير دهيد تا زندگي‌تان متحول شود! اگر شما هم عادات درستي داشته باشيد شانس موفقيت‌تان به شدت بالا مي‌رود. اگر هم نظم و انضباط روزانه‌اي نداريد هرگز نترسيد. اين ويژگي‌ها را مي‌توان در طول چند هفته تقويت كرد. بهترين زمان براي انجام چنين كاري در طول يك دوره استراحت كوتاه است. كتاب «كاري را انجام ‌دهيد كه عاشقش هستيدء عاشق كاري باشيد كه انجامش مي‌دهيد» براي آن دسته ا ز افرادي است كه قصد دارند خودشان را براي رسيدن به موفقيت صيقل دهند و اصلاح كنند. اين كتاب مجموعه كاملي از اطلاعات است كه براي كمك به شما در جهت تسهيل مسير سخت تغيير گردآوري شده‌اند.

نفس بكش تمركز كن حمله كن (سيستم تهديد سه گانه براي ايجاد زندگي دلخواه)

 • 35,000 تومان

يان شكتر استراتژي خود را براي دستيابي به آنچه مي‌خواهيد با اين مبحث ساده آغاز مي‌كند كه دليل ناكامي 95% افراد در دستيابي به اهدافشان اين است كه هرگز اولين گام را برنمي‌دارند. انسان ذاتا از تغيير مي‌هراسد چون با روزمرگي‌هاي خود احساس راحتي مي‌كند. او مثال‌هايي از زندگي افراد مشهوري همچون جي. كي. رولينگء مايكل جردنء استيو جابز و تاكشيرو موري ارائه مي‌كند و تجربه شخصي خودش را از چالش‌هايي كه در دنبال كردن روياهايش براي دستيابي به موفقيت با آن‌ها مواجه بوده نيز بازگو مي كند.

صفحه‌ی 1