فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روان‌درماني در عمل
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
نظريه روانكاوي
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
تفسير خواب در روان‌درماني اگزيستانسيال از نظريه تا كاربست
تفسير ايد و اگو (روانشناسي تحليلي)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
دنيايي كه من مي‌شناسم
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
معناي زندگي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
اخبار (راهنماي مخاطبان خبر و آژانس‌هاي خبري)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
خاطرات روياها تاملات
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
انسان 2 روح دارد (مجموعه مصاحبه‌ها و ملاقات‌ها)
رابطه‌ها (از مجموعه مكتب زندگي)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
سير عشق
 • 47,000 تومان
 • با تخفیف: 47,000 تومان
جستارهايي در باب عشق
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان

روان‌درماني در عمل

 • 110,000 تومان

در ميان ترجمه‌هاي آثار يونگ‏ جاي اثري كه به‌طور خاص و از زواياي گوناگون به مباحث مشاوره و روان‌درماني پرداخته باشد‏، خالي به‌نظر مي‌رسيد. كتاب روان‌درماني در عمل همان اثري است كه به منظور پر كردن اين جاي خالي، ترجمه شده‌است. كتاب را مي‌توان به دو بخش اصلي تقسيم كرد. يونگ در نه فصل اول كتاب، به مسائل كلي روان‌درماني پرداخته است كه عبارت‌اند از، تعريف روان‌درماني، اهداف و اصول و پرسش‌هاي بنيادي آن، مسائل آن در جهان مدرن، رابطه‌ي آن با دو رشته‌ي مهم مرتبط با‌ آن يعني فلسفه و پزشكي. بخش دوم كتاب هم از سه فصل تشكيل شده است كه هر‌كدام به يك موضوع خاص و بسيار مهم روان‌درماني پرداخته‌اند. موضوعات خاص اين سه فصل عبارت‌اند از، تخليه‌ي هيجاني، تحليل رويا و انتقال.

نظريه روانكاوي

 • 55,000 تومان

گرچه نظريه‌هاي ارائه شده در اين كتاب ، ويرايش 1915 از سخنراني‌هاي يونگ در دانشگاه فوردهام ، اكنون كاملا منسوخ شده است ، اين كتاب هنوز يك نگاه جذاب از ذهن يونگ در برهه حساس زندگي او است. فقط سه سال پيش ، او خود به خود حمله كرد و Wandlungen und Symbol der Libido خود را كه در انگليسي به عنوان روانشناسي ناخودآگاه شناخته مي‌شود ، منتشر كرد. آن كتاب نشان‌دهنده جدايي او از مدرسه وين به رهبري فرويد بود و همچنين نشان‌دهنده پايان رابطه عميقا عاطفي يونگ و فرويد بود. فكر يونگ اكنون در مسير خودش حركت مي‌كند. او ديگر فرويدي نيست ، اما هنوز يونگي نيست. توسعه نظريه روانشناسي خود راه طولاني در پيش دارد. بنابراين ، در اين كتاب ، ما او را در حال گذار مي‌بينيم ، فكرش كار در حال پيشرفت است ، نظريه او پروژه‌اي كه هنوز در دست ساخت است. ايده‌هايي كه ما او را به خاطر داريم در حال ريشه‌دار شدن است. تماشاي اين كار براي دانشجويان روانشناسي و تاريخچه آن تجربه‌اي جذاب است.

تفسير خواب در روان‌درماني اگزيستانسيال از نظريه تا كاربست

 • 72,000 تومان

روانكاوي در معناي كلي نوعي درگير شدن با دنياي ديگري در ژرفاي زياد است. اينكه ببيني انساني ديگر چگونه مي‌انديشدء چگونه زندگي مي‌كندء از چه چيزهايي زجر مي‌كشد و به چه اميد و آرزويي زنده است. نگاهي عميق از منظري نزديك به هستي ديگري و اضطراب‌هاي بنيادين آن. خواب‌ها همانطور كه فرويد گفته است جاده شاهنشاهي به ناخودآگاه هستند و يك ميانبر در دسترس براي رسيدن به آن ولي مي‌توان آن را اين‌طور هم بيان كرد روياها جاده شاهنشاهي براي نزديكي عميق و فهم هستي‌شناسانه درمان‌جو و درمان‌گر نيز هستند. اينكه شما تماشاچي ويژه ژرف‌ترين رويه‌هاي ذهن درمان‌جويان باشيد جايگاه ويژه‌اي در زندگي و ذهن او براي خود يافته‌ايد. شما يك ديگري مهم و شايد مهم‌ترين ديگري در لحظه حال براي او هستيد و اين كليد درمان است.

تفسير ايد و اگو (روانشناسي تحليلي)

 • 55,000 تومان

آنچه در اين كتاب به‌طور خلاصه از نظر مي‌گذرد براي اين است كه اصول عقايد روانكاوي به طرزي دقيق و بياني روشن و صريح براي طالبان اين علم تعريف شود و حقايق آن براي دوستداران اين دانش روشن گردد. وادار كردن خواننده به قبول عقايد نويسنده هرگز منظور اين كتاب نيست. تعاليم اين مكتب مبتني بر تعداد بي‌شماري مشاهدات و تجربيات است كه تا كسي به شخصه اين مشاهدات و تجربيات را در مورد خود و يا ديگران به كار نبرده باشد نمي‌تواند نظر مستقلي پيدا كند.

دنيايي كه من مي‌شناسم

 • 38,000 تومان

يكي از بزرگ‌ترين متفكرين عصر حاضر كه انديشه‌هاي علمي و خصوصا اجتماعي او در مسائل روز حائز اهميت است فيلسوف مشهور معاصر انگليسي برتراند راسل است. كتاب حاضر كه حاصل مصاحبه‌اي با اوست شايد بهترين و منجزترين تفسيري از عقايد او باشدء و دردنياي كنوني معرفت و اطلاع به عقايد محققين اجتماعي ضروري است.

معناي زندگي

 • 30,000 تومان

«معناي زندگي» از جمله مفاهيمي است كه انسان گاه و بيگاه درگير آن مي‌شود و انديشيدن به آن مي‌تواند در عين سادگي بسيار پيچيده و دشوار باشد و ذهن آدمي را براي روزها، ماه‌ها و حتي سال‌ها مشغول خود سازد. با اين حال يافتن پاسخي مناسب براي هر شخصي ضروري است تا خود را از پوچي و روزمرگي رها سازد و معنا و هدفي براي حيات خويش قائل گردد. كتاب پيش رو دربر دارنده طيف وسيعي از مباحثي است كه ممكن است ما به دنبال يافتن معناي زندگي در آن باشيم از جمله: عشق، خانواده، دوستي، كار، خودشناسي يا جهان پيرامونمان. و در خلال آن مي‌آموزيم كه چرا برخي چيزها براي ما معنا دارند و بسياري ديگر نه و اين كه چگونه معناي بيشتري به كارها و زندگي‌مان ببخشيم.

اخبار (راهنماي مخاطبان خبر و آژانس‌هاي خبري)

 • 40,000 تومان

تقريبا همه ما هر روزه در معرض بمباران خبري قرار مي‌گيريم و بسياري از افراد بي‌اختيار مرتبا به صفحه رايانه يا گوشي تلفن همراه خود خيره مي‌شوند تا در جريان جديدترين اخبار قرار گيرند ولي اين جريان عظيم خبري با روح و روان ما چه مي‌كند؟ معمولا هرگز به ما ياد نمي‌دهند كه چطور اخبار را تحليل نماييم و از نتايج آن در زندگي روزمره خود بهره ببريم. در اين كتاب، آلن دوباتن با تحليل بيست و پنج سرخط خبري كه كم و بيش به طور روزانه با آن‌ها مواجه مي‌شويم مانند سقوط هواپيما، قتل، مصاحبه افراد مشهور، جدال‌هاي سياسي و غيره كه به افزايش بينش و فهم ما در درياي مواج و پرطلاطم اخبار كمك مي‌كند.

خاطرات روياها تاملات

 • 95,000 تومان

اصل زندگاني من همان داستان خود نوشت يا شناخت بخشي از ضميرناخودآگاه من است. هرآنچه در درون ناخودآگاه جاي دارد در تقلاي يافتن تجلي بيروني است و شخصيت هم خواستار آن است تا ازدرون وضعيت ناخودآگاهانه خود تكامل يابد و خودش را به مثابه يك كل تجربه نمايد.

انسان 2 روح دارد (مجموعه مصاحبه‌ها و ملاقات‌ها)

 • 45,000 تومان

كارل گوستاو يونگ، فيلسوف و روان‌پزشكي است كه در قرن بيستم ميلادي با ارائه نظريات خود علم روان‌پزشكي را دگرگون ساخت. او يكي از تاثيرگذارترين متفكران علم روانكاوي محسوب مي‌شود. نظريات او تحت عنوان روانشناسي تحليلي شناخته مي‌شوند و برخي مفاهيم از جمله: ناخودآگاه جمعي، سايه‌ها، عقده‌ها، آنيما و آنيموس، بررسي روانشناسي كيمياگري و بسياري مفاهيم ديگر براي اولين بار توسط او مطرح گرديده و روشن‌گر راه ديگران مي‌باشد. كتاب پيش‌رو حاصل مصاحبه‌ها و ملاقات‌هايي است كه در فواصل زماني مختلف با يونگ انجام شده و مي‌توان با خواندن آن با نظريات وي در باب برخي مسائل اساسي روانشناسي آشنا شد.

رابطه‌ها (از مجموعه مكتب زندگي)

 • 30,000 تومان

در زندگي هر شخصي انگشت‌شمارند چيزهايي كه بتوانند مانند روابط او موجب خوشحالي و شادكامي‌اش گردند، اما در بيشتر موارد اين رابطه‌ها سرانجامي جز رنج و اندوه ندارند. اشتباه اغلب ما اين است كه مي‌پنداريم به طور مادرزاد مي‌دانيم كه چه طور عشق بورزيم و در نتيجه مديريت يك رابطه را امري ساده و سطحي قلمداد مي‌كنيم. اما اين كتاب بر اين فرض استوار است كه عشق تنها احساسي براي حس كردن نيست، بلكه مهارتي است كه بايد آن را آموخت و بر اين اساس در اينجا به موضوعات مختلف مطرح در جريان يك رابطه، از جمله انتخاب هدف، جدال‌ها، بخشش‌ها، منفي‌گرايي، طريقه برقراري ارتباط و... پرداخته مي‌شود تا اطمينان يابيم كه موفقيت رابطه‌هايمان را تنها به شانس گره نمي‌زنيم.

سير عشق

 • 47,000 تومان

همه ما از شور و هيجان اولين روزهاي عشق آگاه هستيم. اما پس از گذشت تب و تاب اوليه چه مي‌شود؟ در ادينبرو، زوجي، به نام ربيع و كرستن عاشق هم مي‌گردند، آن‌ها ازدواج مي‌كنند و صاحب فرزنداني مي‌شوند؛ اما داستان آن‌ها مثل قصه‌هاي شاه و پريان با خوشبختي هميشگي به پايان نمي‌رسد. شما با دنبال كردن زندگي ربيع و كرستن، اولين جرقه‌هاي دل‌بستگي، فروافتادن در دام عشق و مسير زندگي از آن به بعد را تجربه مي‌كنيد. اين داستان رمانتيك نحوه بقاء و بالندگي عشق در درازمدت را بررسي مي‌كند. در كنار داستان زندگي ربيع و كرستن و چالش‌هايش، تحليلي فلسفي از جريانات پيش‌آمده نيز ارائه مي‌شود، تا از آن‌چه مي‌خوانيم به درك بهتري برسيم. ضمن خواندن اين داستان، ما با شخصيت‌هاي آن عميقا همزادپنداري مي‌كنيم و درباره تجربيات زندگي آن‌ها مي‌انديشيم. «سير عشق» داستاني است آموزنده براي تمام كساني كه عشق را باور دارند...

جستارهايي در باب عشق

 • 38,000 تومان

آلن دوباتن د رنوامبر 1969 در سوئيس متولد شد، ولي اكنون در لندن زندگي مي‌كند. او رشته دكتراي فلسفه را در دانشگاه هاروارد براي ادامه تحصيل برگزيد. اما آن‌را نيمه كاره رها كرد و به نويسندگي روي آورد. دوباتن خالق آثاري چون: «هنر سير و سفر»، «تسلي‌بخشي‌هاي فلسفه»، «جستارهايي در باب عشق» و «سير عشق» مي‌باشد. آلن دوباتن در اين كتاب چگونگي شكل‌گيري رابطه پرشور عاطفي دو مسافر جواني را كه در درون هواپيما بر فراز آسمان آغاز مي‌شود را به تصوير مي‌كشد و موضوع عشق را از نگاه فيلسوفاني چون: ارسطو، سارتر، وينكنشتاين و... از جنبه ادبيات، جامعه‌شناسي و روانشناسي مورد موشكافي و تحليل قرار مي‌دهد. شما در اين كتاب داستان شورآفرين اين دو زوج را از آغاز تا پايان دنبال خواهيد كرد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1