فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اقيانوس ذهن (تكنيك‌هاي خودياري براي دستيابي به حداكثر عملكرد در معامله‌گري)
كار را تمام كن
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
بيت كوين (نحوه خريد و كسب درآمد سكه طلاي ديجيتال)
راهنماي سريع بيت كوين (كسب خريد و فروش سرمايه‌گذاري)
فكر برنده فكر بازنده
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
سرمايه گذار هوشمند
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
از طمع تا وحشت (شناخت تيپ‌هاي شخصيتي در سرمايه‌گذاري و بورس)
اصول مديريت از زبان بزرگان از كنفوسيوس تا وارن بافت (20 اصل جاودانه براي كسب و كار)
شتاب‌دهي و شتاب‌دهندگان استارت آپ‌ها (مدل‌ها و شاخص‌ها)
معامله‌گر منطقي (همراه با لوح فشرده)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
روش سرمايه‌گذاري وارن بافت
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
به روش خود ثروتمند شويد
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان

اقيانوس ذهن (تكنيك‌هاي خودياري براي دستيابي به حداكثر عملكرد در معامله‌گري)

 • 170,000 تومان

معامله‌گري از بسياري جهات استعاره‌اي از زندگي است. مملو از حالات احساسي پيچيده است. جاي تعجب نيست كه معماله‌گري يكي از دشوارترين و در عين‌حال ساده‌ترين مشاغل محسوب مي‌شود. معامله‌گري به آساني ترك سيگار است. فقط كافي است ديگر سيگار نكشيد. معامله‌گري به آساني كاهش وزن است. فقط كافي است كمتر غذا بخوريد و بيشتر ورزش كنيد. همگي آسان و در عين‌حال فوق‌العاده سخت هستند و فقط تعداد كمي از افراد موفق به انجام آن مي‌شوند. بحث بر سر قدرت ذهني و سرسختي رواني است. تقريباً همه معامله‌گران با مشكلات مشابهي دست و پنجه نرم مي‌كنند. فقط معامله‌گران موفق، اين مشكلات را بهتر مديريت مي‌كنند. معامله‌گريِ حرفه‌اي بيشتر از آن‌كه به مهارت‌هاي تكنيكي نياز داسته باشد، مستلزم توسعه، پرورش و اصلاح عادات، الگوهاي فكري و نگرش‌هاي خلاقانه است. اما از آن‌جا كه باورها و الگوهاي قديمي عميقاً در ما ريشه دوانده‌اند، اين فرآيندِ تغيير، فرآيندي دشوار و غيرقابل پيش‌بيني است. از اين رو، بايد مغز خود را هك كنيد تا بتوانيد بر موانع رواني كه شما را عقب نگه مي‌دارند و بر نحوه معامه‌گري‌تان تاثير مي‌گذارند غلبه كنيد. كتاب اقيانوس ذهن از دو بخش تشكيل شده كه بخش اول بر نقطه تلاقي درمان‌هاي شناختي-رفتاري نسل سوم و روانشناسي بودايي متمركز است و در نهايت به تاثير ذن بر معامله‌گري مي‌پردازد و بخش دوم بر تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي عصبي-كلامي و هيپنوتيزم‌درماني تمركز دارد.

كار را تمام كن

 • 55,000 تومان

من بسياري از پايه‌اي‌ترين اشتباهاتي را كه صاحبان مشاغل كوچك، اغلب در طول سفر خود به كار‌آفريني انجام مي‌دهند را مرتكب شده‌ام. از آن اشتباهات، تجربه‌هاي قابل يادگيري مورد توجهي به دست آمده كه به من اجازه مي‌دهد تا آنها را با صاحبان مشاغل كوچك ديگر، به اشتراك بگذارم. اگر شما تا به حال به شروع كردن كاري فكر كرده‌ايد و مطمئن نبوديد از كجا شروع كنيد، اين كتاب مخصوص شما نوشته شده است.

بيت كوين (نحوه خريد و كسب درآمد سكه طلاي ديجيتال)

 • 120,000 تومان

در اين كتاب تاريخچه‌اي از اين فناوري به شما عرضه خواهد شد و پيرامون بيت كوين به عنوان يك مفهوم و محصول بحث خواهد شد. درخواهيد يافت كه چگونه كيف پول خود را ايجاد كنيد و بيت كوين‌هايتان را در آن ذخيره نماييد. حتي پيرامون روش دريافت بيت كوين در كيف پولتان نيز توضيح داده خواهد شد. كاربرد بيت كوين و گفته‌هاي احتمالي درباره آن و نيز مقررات و چارچوب‌هاي قانوني مرتبط بررسي خواهند شد. معدن كاوي بيت كوين با جزئيات شرح داده مي‌شود و چرايي ارزش اين كار به تفصيل بحث مي‌شود. همچنين نگاهي عميق‌تر به درون فناوري بيت كوين خواهيم داشت. نحوه‌اي كه تراكنش‌ها در محيط بيت كوين اتفاق مي‌افتد را با جزئيات بررسي خواهيم كرد و فناوري زنجيره بلوكي را به طور كامل بررسي مي‌كنيم. به گوي درخشان پيش‌بيني نظري خواهيم انداخت و آينده بيت كوين و سيستم زنجيره بلوكي و تأثير آن را بر ابعاد مختلف زندگي‌مان بررسي خواهيم كرد.

راهنماي سريع بيت كوين (كسب خريد و فروش سرمايه‌گذاري)

 • 23,000 تومان

كتاب «راهنماي سريع بيت كوين: كسب، فروش و سرمايه گذاري» به صورت ساده به توضيح درباره بيت كوين مي‌پردازد و هر آن چيزي كه فرد براي آشنايي با اين سيستم نياز دارد را بيان مي‌كند. اين كتاب، تاريخچه بيت كوين را تشريح مي‌كند و تمامي مزايا و معايب آن را بيان مي‌كند. چگونگي كاركرد بيت كوين، چگونگي تهيه آن، بلاك‌چين، چگونگي سرمايه‌گذاري بر روي ارزهاي ديجيتال از جمله مواردي است كه در اين كتاب به آن پرداخته شده است.

فكر برنده فكر بازنده

 • 90,000 تومان

سخني از مهندس علي صابريان در مورد كتاب : پس از چندين سال سرمايه‌گذاري در بازار بورس و تدريس براي بيش از صدها علاقه‌مند اين بازار و شنيدن حرف‌هاي سرمايه‌گذاران برنده و بازنده بازار بورس، متوجه اين واقعيت شدم كه فكرهاي ظريفي هستند كه سرمايه‌گذاران برنده و بازنده را از هم متمايز مي‌كند. هدف من و همكارانم انتقال فكرهاي برنده و بازنده در بازار بورس و ديگر بازارهاي سرمايه‌گذاري به خوانندگان كتاب است.

سرمايه گذار هوشمند

 • 80,000 تومان

سرمايه گذار هوشمند

از طمع تا وحشت (شناخت تيپ‌هاي شخصيتي در سرمايه‌گذاري و بورس)

 • 75,000 تومان

در جهان امروز، نقشه جغرافيايي ديگر تنها شامل مكان‌هايي نيست كه به آن‌ها سفر مي‌كنيم، بلكه جاهاي ديگر، به خصوص بازارهاي مالي را نيز شامل مي‌شود. سرمايه‌گذاران در اين فضا دائما در معرض نظرات متخصصان و خبرنگاران بازارهاي مالي هستند كه با وصفي اشتهابرانگيز، مسيرهاي ممكن براي رسيدن به اهداف مالي مشخص شده روي نقشه را نشان مي‌دهند و برخي رويدادهاي محتمل در مسير را شرح مي دهند...

اصول مديريت از زبان بزرگان از كنفوسيوس تا وارن بافت (20 اصل جاودانه براي كسب و كار)

 • 29,000 تومان

اين باور كه «همه چيز در حال تغيير است و هيچ چيز ثابت نيست» سبب بسياري از بحران‌هاي عصر ما نظير تركيدن حباب شركت‌هاي اينترنتي و بحران اقتصادي سال 2008 شده‌است. اين كتاب براي يادآوري برخي اصول بنياديني كه همچنان راه‌گشا هستند، نوشته شده‌است. 20 دستوري كه از خرد و حكمت بزرگترين فيلسوفان، نظريه‌پردازان مديريت و رهبران كسب و كار نظير پيتر دراكر، هنري فايول، اندروگروو و بانكداران و متخصصان علوم مالي نظير گرشام و وارن بافت الهام گرفته شده‌است. هر فصل به معرفي يك قانون مي‌پردازد، منشا، نحوه تكامل و تاثير آن را بر دانش مديريت شرح مي‌دهد و در عين حال به بيان مشكلاتي كه شكستن اين قوانين طلايي در سازمان‌ها به وجود مي‌آورد مي‌پردازد.

شتاب‌دهي و شتاب‌دهندگان استارت آپ‌ها (مدل‌ها و شاخص‌ها)

 • 50,000 تومان

شتاب‌دهنده‌ها مراكزي هستند كه رسالت اصلي خود را رفع محدوديت‌هاي اوليه و حمايت از استارت آپ‌ها يا مجموعه‌هاي نوپا به منظور توسعه كسب و كار و تجاري‌سازي محصولات‌شان قرار داده‌اند. شيوه پذيرش و حمايت از تيم‌ها، نوع شتاب‌دهي و فرآيندهاي آن و نيز ارزيابي عملكرد دوره شتاب‌دهي مي‌تواند به روش‌هاي مختلفي صورت پذيرد. در ايران، هم‌زمان با توسعه گفتمان اقتصاد دانش بنيان، شتاب‌دهنده‌هايي پديد آمده‌اند تا در عين استفاده از اين فضا و كسب سود، در جهت‌دهي اين فضا نقش‌آفريني نمايند و قواعد بازي در اين فضاي نوين اقتصادي را آن‌گونه كه مي‌خواهند تعيين نمايند. شناخت دوره‌هاي شتاب‌دهي رايج، شاخص‌هاي ارزيابي و مدل‌هاي تأمين مالي شتاب‌دهنده‌ها مي‌تواند در بهبود عملكرد دوره‌هاي شتاب‌دهي نقش به‌سزايي داشته و نحوه بودجه‌ريزي و برنامه‌ريزي اين مجموعه را بهبود بخشد. كتاب حاضر تلاش مي‌كند اين شناخت و هم‌چنين مجموعه‌اي ارزشمند از شاخص‌ها را به همراه سنجه‌هاي آن به خوانندگان ارائه نمايد.

معامله‌گر منطقي (همراه با لوح فشرده)

 • 45,000 تومان

ضعف منابع آموزشي به روز در زمينه تحليلي تكنيكال به زبان فارسي، وي را ترغيب به مطالعه و جمع‌آوري منابع موفق و به روز دنيا در حوزه مذكور نمود؛ كه كتاب پيش‌رو، اولين ماحصل اين فرايند است. اميد است كتاب «معامله‌گر منطفي» كه نمونه اصلي آن، يكي از موفق‌ترين منابع روز آموزشي در زمينه علم تحليل بازار است، بتواند در فرايند معاملاتي و نگاه فعالان فارسي زبان در بازرهاي سرمايه، مفيد واقع شود.

روش سرمايه‌گذاري وارن بافت

 • 60,000 تومان

كتاب «روش سرمايه‌گذاري وارن بافت» از آن رو ترجمه گرديده كه فعالان بازار سرمايه از تجربيات اين سرمايه‌گذار بزرگ آموزش ببينند و ذكر نام شركت‌هاي مختلف در اين كتاب و همچنين نحوه ارتباط اين سرمايه‌گذار با آنها صرفا جهت كسب تجربه و تجزيه و تحليل بازارهاي مالي است و مترجمين و ناشر اثر قصد هيچگونه تبليغ شركت‌هاي مطرح شده در كتاب را ندارند. اميدواريم اين اموزش‌ها در ارتقاي دانش سرمايه‌گذاري در بازار بورس كشور مثمر ثمر واقع شود.

به روش خود ثروتمند شويد

 • 50,000 تومان

مهمترين تفاوت ميان كساني كه موفق مي‌شوند و آنها كه شكست مي‌خورند، بسيار ساده است. افراد موفق در هر زمينه‌اي، افرادي «عملگرا» هستند درحالي كه شكست‌خوردگان، «حرف‌گرا» هستند. افرادي كه به خواسته‌هاي بزرگشان دست مي‌يابند كساني هستند كه «فقط عمل مي‌كنند» ولي آنهايي كه زندگيشان را با اميد، آرزو، رويا و توجيه كردن مي‌گذرانند، به جايي نمي‌رسند. با گشودن اين كتاب، براي پيوستن به گروه اقليتي گام بر مي‌داريد كه كارها را به انجام مي‌رسانند و از اكثريتي كه پيوسته در انتظار رخ دادن اتفاقات هستند، جدا مي‌شويد.

1  2  صفحه‌ی 1