فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
من خشمگين مي‌شوم اما پرخاشگري نمي‌كنم
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
آفريده‌ شده‌ايم تا بيافرينيم
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
عنصر كليدي (23 استراتژي براي رشد شخصي و توسعه فردي)
مدير پاشنه بلند
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
استادي زندگي (راهنماي تولتك براي آزادي فردي)
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
هويت و برندسازي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
عاليجناب پولدارك (84 آموزه رمز‌گشايي شده از آداب برخي پول‌دار‌ها)
سندرم زن شتابزده
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
حرفه‌اي شويد (7 گام براي حرفه‌اي شدن در بازاريابي شبكه‌اي)
رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي (موفقيت يا شكست در 90 روز نخست)
بيانيه قهرمان هر روزه (مثبت‌نگري را فعال بهره وري‌تان را بيشينه و به دنيا خدمت كنيد)

من خشمگين مي‌شوم اما پرخاشگري نمي‌كنم

 • 45,000 تومان

بدون شك شما نيز مانند همه انسان‌ها پس از فروكش كردن خشم خود، به اين فكر خواهيد افتاد كه چگونه مي‌توان در مقابله با موقعيت‌هاي تنش‌زا، عصبانيت خود را كنترل كرد. اگر شما يا يكي از عزيزانتان نيز گرفتار چنين مشكلي هستيد؛ خواندن و عمل كردن به توصيه‌هاي اين كتاب را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

آفريده‌ شده‌ايم تا بيافرينيم

 • 59,000 تومان

آفرينش و خلق آنچه مي‌خواهيم، نيازمند مهارت و آگاهي است. نيازمند درك شعور هستي و شناختن ابزار‌ها و تكنيك‌هاي ارتباط با منابع نامحدود. آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد، روايتي نو از تعابير و كلمات نيست، قرائتي متفاوت از پارادوكس‌هاي موفقيت نيست، بلكه آنچه دريافت مي‌كنيد، روش ها و تكنيك‌هاي تسلط به قوانين جهان هستي و مباني علمي و مستندي است كه شما را مستقيما وارد فاز عملياتي كرده و قدرت آفرينش را در شما بيدار مي‌كند. آري آنچه كه لازم داريد، آنچه كه بايد رخ دهد، بيداري شماست و يادآوري اينكه شما آفريده شده‌ايد تا بيافرينيد.

عنصر كليدي (23 استراتژي براي رشد شخصي و توسعه فردي)

 • 69,000 تومان

مي‌گويند چيزهاي بزرگ هميشه آغازي كوچك دارند و ما چيزهايي بزرگ هستيم كه نمي‌دانيم در آغازيم. پوسته‌اي زمخت به دور خود كوچك‌مان كشيده‌ايم تا آسيب نبينيم و نمي‌دانيم كه اين دقيقا همان چيزي است كه به ما صدمه خواهد زد، باشد كه اين پوسته را بشكافيم و بشكفيم. وقتي آنقدر بزرگ باشيم كه بتوانيم با هر چيزي مقابله كنيم ديگر نيازي به اين پوسته‌ نخواهد بود. حال آنكه براي شكافتن‌اش، جوانه زدن و شكفتن نياز به ابزاري قدرتمند است. اين كتاب با تكيه بر متون تخصصي روان‌شناسي و توسعه‌ فردي، همچنين با وام گرفتن از اصول برنامه‌ريزي استراتژيك و ارايه بيست‌ وسه استراتژي قوي به صورت گام به‌گام به شما كمك خواهد كرد تا يك برنامه‌ توسعه فردي قدرتمند طراحي كنيد كه با استفاده از هركدام از آنها مي‌توانيد گامي بلندتر در راستاي رشد شخصي و توسعه‌ فردي خود برداريد و به موفقيت‌هاي عظيم برسيد. بسياري از ما توسعه‌ فردي، بزرگ و موفق شدن را با دست‌ وپا زدن اشتباه مي‌گيريم در اين كتاب خواهيد ديد كه چگونه با كشف خود واقعي‌تان، مي‌توانيد بازتعريفي تازه از خود ارايه دهيد و تبديل به عنصري كليدي و موثر در زندگي شخصي، شغلي و اجتماعي‌تان خواهيد شد، بدون آنكه دست ‌و پا بزنيد يا تقلاي بيهوه كنيد.

مدير پاشنه بلند

 • 35,000 تومان

آيا اصولا خانم ها بايد كار كنند يا خير؟ چرا اين همه مشكلات بر سر راه كار كردن خانم ها وجود دارد؟ چرا در جوامع پيشرفته نيمي از مشاغل و پست ها در اختيار خانم هاست ولي در كشور ما خير؟ مدير پاشنه بلند به تمامي اين پرسش ها پاسخ مي دهد

استادي زندگي (راهنماي تولتك براي آزادي فردي)

 • 63,000 تومان

بيرون مكزيكوسيتي، مجتمع هرم باستاني تئوتيهواكان قرار دارد كه مطابق سنت شفاهي خانواده روئيز، مركز معنوي افراد تولتك است. به مدت بيش از بيست سال، دون ميگوئل روئيز جونيور به تئوتيهواكان سفر كرده تا درباره‌ي راز و رمزهاي قدرتمند يافت شده در آنجا به ديگران آموزش بدهد. در كتاب استادي زندگي، روئيز توضيح مي‌دهد كه چگونه هرم‌هاي مقدس و پلازاهاي تئوتيهواكان به عنوان ايستگاه‌هاي نمادين در مسير تحول جنگجويان تولتك عمل مي كنند آن‌هايي كه در آموزه‌هاي تولتك را در زندگي خود به كار مي گيرند تا در جنگ دروني عليه نيروهاي اهلي‌سازي، ترس و قضاوت خود پيروز شوند. در همان حال، او شما را در سفر دروني خودتان هدايت مي‌كند. به‌ شما كمك مي‌كند قدرت دگرگون كننده‌ي دست اول آموزه‌هاي تولتك را بدون نياز به ترك منزلتان، تجربه كنيد. اين تمرين‌هاي عملي و تعمق‌هايي كه به اشتراك مي‌گذارد، طراحي شده‌اند تا به شما كمك كنند هم اكنون، آرامش و آزادي فردي را در زندگي خودتان پيدا كنيد. سفرتان منتظر است.

هويت و برندسازي

 • 45,000 تومان

در كتاب هويت و برندسازي تلاش كرديم تا با مطالبي علمي و كاربردي، در جستجوي راهكارهاي مفيد و موثر براي كاسب‌كاران و كسب و كارها باشيم. اين كتاب نتيجه سال‌ها مطالعه، تجربه و ارتباطات با انواع گروه‌هاي علمي و عملي در حوزه برندسازي است كه اميدواريم بتواند در شرايطي كه همه به دنبال شيوه‌ها، ابزارها، و راهكارهاي مطلوب براي برندسازي اثربخش و ثمربخش هستند، مناسب باشد.

عاليجناب پولدارك (84 آموزه رمز‌گشايي شده از آداب برخي پول‌دار‌ها)

 • 60,000 تومان

در اين كتاب با تعدادي از مهمترين آداب و مهارت‌هاي رمز‌گشايي شده برخي پولدار‌ها آشنا مي‌شويد. نويسنده به فراخور تلاش نسل جوان براي يافتن راه‌هاي هرچه كوتاه‌تر براي پولدار‌شدن، كوشيده است با هك‌كردن شگرد‌هاي رمز‌نگاري شده پولدار‌ها، مهمترين و موثر‌ترين افكار و باور‌هاي آن‌ها را در قالب 84 داستان كوتاه و شيوا روايت كند. اين كتاب، برخلاف رويه معمول، به ترفند‌ها و هوشمندي‌هاي كساني مي‌پردازد كه به طرز نفس‌گيري، از هر راه و روش، چه شرافتمندانه و چه چندش‌آور، براي پولدار شدن استفاده مي‌كنند و همين موضوع، هيبت‌شان را مرموز‌تر و حكايتشان را خواندني‌تر و آموزنده‌تر ساخته است. خواندن اين كتاب به همه آنهايي كه مي‌خواهند پولدار شوند و همچنين همه آنهايي كه نگران حفظ اندك دارايي و درآمد روزمره خود هستند، توصيه مي‌شود.

سندرم زن شتابزده

 • 79,000 تومان

جهان زنان تغيير كرده است. مادران ديروز، مديران امروز هستند و دختران ديروز، كارمند، معلم، هنرمند، نماينده مجلس و پزشك امروز. آن‌ها به حجم عظيم وظايف سنتي خود، مسئوليت‌ها، مهارت‌ها و فهرستي بلندبالا از وظايف اجتماعي خارج از خانه را افزوده‌اند و اين مايه بسي خوش‌وقتي است اما آن‌چه در اين ميان فدا شده است سلامت جسم و روان آن‌ها است. زن امروز بي‌وقفه مي‌دود تا كارمندي وظيفه‌شناس، مادري كامل، همسري شايسته و دختري قدردان باشد. او مي‌خواهد براي همه كس همه چيز باشد اما در آينه زني را مي‌بيند كه خسته و فرسوده است و چربي‌هاي اضافه در جاي جاي بدنش ظاهر شده‌اند. اين تصوير هيچ شباهتي با الگوهاي ذهني‌اش از زني زيبا و شاداب ندارد و او را مستاصل مي‌كند. او تصور مي‌كند راهي نيست. اما هست! اين كتاب راهنماي شما است تا به خود توجه كنيد، به آن‌چه كه اين فشار و مشغله‌ي بي‌امان بر جسم و روان‌تان تحميل مي‌كند بينديشيد، تمرين كنيد، تنش‌هاي خود را مديريت كنيد، سر از زير بار وظايف خود بيرون آوريد و براي لحظه‌اي به خود نگاه كنيد؛ تنها به خود و نه چيزي جز آن. اين كتاب به شما مي‌آموزد نيازي نيست براي رضايت از خود بيمار شويد و وجودتان را فدا كنيد بلكه با اندكي توجه، آموختن، تمرين ومديريت مي‌توانيد توازن را بار ديگر به زندگي خود بازگردانيد و در آينه دختري را ببينيد كه دوباره مي‌خندد...

حرفه‌اي شويد (7 گام براي حرفه‌اي شدن در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 45,000 تومان

در كتاب «حرفه‌اي شويد» اصولي بنيادين كه مي‌تواند شما را به يك متخصص حرفه‌اي در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي مبدل كند، تشريح مي‌شود. به اعتقاد صاحب‌نظران علم بازاريابي شبكه‌اي، هر شخصي كه در اين كسب و كار مشغول به فعاليت است، بايد اين كتاب را مورد مطالعه قرار دهد.

رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي (موفقيت يا شكست در 90 روز نخست)

 • 45,000 تومان

كتاب «رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي»، يك راهنماي علمي و كاربردي در مورد چگونگي موفق شدن در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي است. ايده‌ها و راهكارهاي مجموعه‌سازي در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي كه در اين كتاب تشريح شده است، ساده، اما بسيار ثمربخش و نتيجه‌بخش هستند. كتاب حاضر، هم براي اشخاص تازه‌وارد در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي و هم براي اشخاص حرفه‌اي و با تجربه در اين كسب و كار، يك راهنماي راه‌گشا محسوب مي‌شود. در اين كتاب به راهبردها، تكنيك‌ها، و تاكتيك‌هاي ساده بازاريابي شبكه‌اي كه مورد نياز اشخاص تازه‌وارد براي موفق شدن در نود روز نخست فعاليت‌شان در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي است، پرداخته مي‌شود. نود روز نخست در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي، بسيار مهم و ضروري است، زيرا اگر موفق شويد كه در نود روز نخست فعاليت‌تان به دستاورد برسيد، امكان آن وجود دارد كه براي مدتي طولاني، در اين كسب و كار ماندگار شويد.

بيانيه قهرمان هر روزه (مثبت‌نگري را فعال بهره وري‌تان را بيشينه و به دنيا خدمت كنيد)

 • 110,000 تومان

اين اثر، كتابي درباره نبوغ، وقار، قهرماني و شجاعت گسترده‌اي است كه امروز در قلب تپنده هريك از ساكنان سياره ما وجود دارد. نوشتن مانيفست قهرمان هر روز موجب شد كه به مكان‌هايي مرتبط با حرفه، شخصيت و رسالتم بروم تا بتوانم فراتر از دانسته‌هاي قبلي‌ام خدمت‌رساني كنم. وقتي اين كتاب به پايان رسيد، مرد متفاوتي شده بودم. در صفحات پيش رو، فلسفه‌اي اثبات‌ شده كشف خواهيد كرد تا بتوانيد ظريف‌ترين استعدادهايتان را آشكار كنيد. روشي انقلابي خواهيد يافت تا شاهكاري خلاقانه و بينشي ماندگار توليد كنيد تا زندگي‌اي سرشار از زيبايي نفس‌گير، شادماني ماندگار و آزادي معنوي را سپري كنيد. در اين كتاب نسبت به كتاب‌هاي قبلي‌ام، تجربيات شخصي و در يك كلام، خودم را بيشتر با شما سهيم كرده‌ام. فاش كردن مسائل شخصي كه به‌نوعي آسيب‎پذيري بزرگي است، روندي ترسناك و درعين‌حال رضايت‌بخش بوده است. باور دارم كه نگاه صادقانه به ناكامي‎هايمان به ما كمك مي‌كند تا آن‎ها را به خرد تبديل كنيم. باور دارم كه پذيرش زخم‌هايمان كمك مي‎كند تا آن‎ها را به نقاط‌قوت تبديل كنيم. اميد قلبي من اين است كه هنگام مطالعه اين كتاب ياد بگيريد از چه خطرهايي دوري كنيد، چگونه مشكلات را به پيروزي تبديل كنيد و به اين ديدگاه برسيد كه حتي زماني كه ظاهر امور نشان نمي‌دهد، زندگي به روش شگفت‌انگيزش همه چيز را به نفع ما پيش مي‌برد. مانيفست قهرمان هر روز را به‌گونه‌اي هنرمندانه خلق كرده‌ام، گويي آخرين كتابم است. اميدوارم و از خدا مي‎خواهم كه كتاب‎هاي بيشتري بنويسم، اما مي‎دانم كه آدمي شكننده و اسير سرنوشت است و هيچ‌يك از ما نمي‌دانيم فردايمان چگونه خواهد بود؛ بنابراين در اين كتاب بهترين‌هايم را ارائه داده‌ام تا بهره‎وري برتر، عملكردي منحصربه‎فرد، شادماني‌اي پايدار و البته خدمت‌رساني‌اي بي‌بديل به همنوعان در زندگي‌تان جاري شود. آرزوي قلبي و خالص من اين است: دانشي كه قرار است از اين كتاب بگيريد، تمام موهبت‎هاي خاموش درونتان را بيفروزد،شعله بزرگ‎ترين دستاوردهايتان را روشن كند و جادوي شخصي شما را تجلي دهد تا زندگي‎اي كه همواره رويايش را در سر مي‌پرورانده‌ايد را تجربه كرده و همراه با آن، دنيا را به مكاني بهتر و زيباتر تبديل كنيد.

‏‫13 كاري كه والدين داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند‬ (تربيت فرزنداني با اعتماد به نفس و تربيت مغزشان براي يك زندگي شاد معنادار و موفق)

 • 99,000 تومان

آيا مانع از اشتباه كردن فرزندتان مي‌شويد؟ آيا به‌فرزندتان اجازه و قدرت برتري بر خودتان را مي‌دهيد؟ آيا با القاي حس گناه، فرزندپروري مي‌كنيد؟ اگر اين‌طور است، شما تنها نيستيد. هر والدي مي‌خواهد بهترين و امن‌ترين آينده را براي فرزندش فراهم كند. اما در دنياي به‌طور فزاينده پيچيده و ترسناك امروز، بسياري از والدين كارهايي انجام داده‌اند تا گامي ‌فراتر بردارند. آنان به‌اشتباه باور دارند كه دادن بهترين شانس براي يك زندگي موفقيت‌آميز شامل تلاش به‌محافظت از فرزندشان در برابر درد و واقعيت است. از والدين‌ آسانگير تا والديني كه سختگيرانه نظارت مي‌كنند، بسياري از شيوه‌هاي فرزندپروري رايج امروزي به‌والدين اجازه نمي‌دهد مهارت‌هاي مورد نياز فرزندان را براي تبديل شدن به‌بزرگسالان قوي از نظر ذهني به‌آن‌ها بياموزند. در كتاب 13 كاري كه والدين داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند، مورين از طريق گام‌هاي ساده‌ به‌والدين نشان مي‌دهد كه چه كارهايي را نبايد انجام بدهند -افكار، رفتارها و احساسات ناسالمي ‌كه مانع از آن مي‌شوند تا بزرگسالان، فرزنداني داراي ذهن قوي تربيت كنند. مورين با بينشي كه از تجربه‌هايش به‌عنوان روان‌درمانگر، متخصص خانواده و درمان نوجوانان و به‌عنوان والد سرپرست به‌دست آورده، بررسي‌هاي موردي، نكات عملي و تمرينات ثابت‌شده‌اي را تركيب مي‌كند كه به‌كودكاني از هر سن -از پيش‌دبستاني تا نوجوان- كمك مي‌كند تا ماهيچه‌ي ذهني و استحكام مورد نياز براي قوي‌تر شدن و آمادگي براي آينده‌اي بهتر و درخشان‌تر بسازند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1