فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از اجتناب دست بردار (25 ريزمهارت براي روبرو شدن با ترس ها و انجام آن به هر طريق)
بهبود رابطه (راهنماي 5 مرحله‌اي براي بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همكاران)
عزت نفس (ذهن‌آگاهي و پذيرش براي عزت نفس)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
پرورش عزت نفس (شكستن زنجيره عزت نفس پايين)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني 2
 • 197,000 تومان
 • با تخفیف: 197,000 تومان
راهنماي تئوري انتخاب براي اعتياد
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
راهنماي تئوري انتخاب براي شادكامي (چگونه شادكام باشيم)
راهنماي تئوري انتخاب براي استرس
 • 53,000 تومان
 • با تخفیف: 53,000 تومان
افزايش تاب‌آوري در پيچ‌هاي نفس‌گير زندگي
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
8 قرار عاشقانه (گفت‌و گوهاي ضروري براي عشقي ابدي)
نگاهي نو در تفكر راهبري (بازانديشي در چگونگي راهبري در دنياي جديد كار)
مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني يا افسردگي
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان

از اجتناب دست بردار (25 ريزمهارت براي روبرو شدن با ترس ها و انجام آن به هر طريق)

 • 77,000 تومان

اگر ترس گاهي شما را در زندگي عقب مي‌اندازد، اين كتاب براي شماست! آنچنان كه دكتر استيون هيز، مبدع و از پيشگامان اكت، در ستايش آن مي‌نويسد:«اين اثر كوچك و سرگرم‌كننده، مهم‌ترين مسائل زندگي را پوشش مي‌دهد. پس از اينكه برايتان جا افتاد، مي‌توانيد به عقب برگرديد و مهارت‌هايي را كسب كنيد كه بيشتر به آن‌ها علاقمنديد.» اين كتاب كوچك و دلپذير مالامال از خردي صميمانه است كه به روشي ساده و بي‌تكلف و اصيل و خودماني ارائه شده است و براي خوانندگاني مناسب است كه مشكل زمان دارند و ممكن است فقط بتوانند روزي ده دقيقه را صرف ساختن زندگي آگاهانه و خودخواسته كنند. در اين كتاب ريزمهارت‌هايي عيني و عملي و شدني آمده است كه با لحني خودماني كمكتان مي‌كند از دام اجتناب رها شويد. اين كتاب از 6 بخش و 25 ريزمهارت تشكيل شده است و تمام اين ريزمهارت‌ها تمرين‌هايي است كه متشكل از گام‌هايي كوچك براي ايجاد تعهد و نزديك‌تر شدن به انساني است كه از اجتناب دست برداشته. بخش‌هاي كتاب به گونه‌اي طراحي شده است كه هم قابليت اجراي هر مهارت به صورت جداگانه وجود دارد و هم به طور پيوسته مخاطب را به بودن در اينجا و اكنون هدايت مي‌كند.

بهبود رابطه (راهنماي 5 مرحله‌اي براي بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همكاران)

 • 230,000 تومان

مولف در اين كتاب در پنج مرحله نشان مي‌دهد كه مي‌توانيد در فرآيند بهبود رابطه مهارت يابيد و روابط خود را كارآمدتر كنيد. 1. روش‌هاي دريافت و ارسال پيام عاطفي را تحليل كنيد. 2. كشف كنيد كه سيستم فرماندهي هيجاني مغز چگونه بر فرآيند رابطه عاطفي شما تاثير مي‌گذارد. 3. تاثير ميراث هيجاني را بر توانايي دريافت و ارسال پيام بررسي كنيد. 4. مهارت‌هاي ارتباط عاطفي خود را ارتقا بخشيد. 5. در رابطه با ديگران معاني مشترك بيابيد. برقراري رابطه جادوگري نيست و مثل هر مهارت ديگري مي‌توان آن را آموخت و تمرين كرد و در آن ماهر شد؛ اما زمان خاصي براي كسب مهارت در برقراري ارتباط در نظر گرفته نشده است. هر چند برقراري ارتباط شفابخش است، به طور خودكار روي نمي‌دهد. حتي وقتي افراد انگيزه بسياري در اين زمينه دارند، باز هم بايد آگاهانه و به صورت مداوم بكوشند. اين كتاب كمكتان مي‌كند آموخته‌هايتان را براي بهبود رابطه با همسر، فرزندان، دوستان، خواهر و برادرها و همكاران به كار گيريد و از شش مانع تخريب‌كننده ارسال و دريافت پيام اجتناب كنيد.

عزت نفس (ذهن‌آگاهي و پذيرش براي عزت نفس)

 • 120,000 تومان

اگر با مشكل عزت نفس دست و پنجه نرم مي‌كنيد، اين كتاب كمكتان مي‌كند از منظر جديدي قدردان خود باشيد. مولفان اين كتابِ ارزشمند كوشيده‌اند تمام مراحل لازم براي ايجاد رابطه بهتر با خود و بهره‌مندي از زندگي معنادار و هدفمند را با مهارت نشان دهند. دكتر استيون هيز، مبدع و از پيشگامان اكت، معتقد است اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چگونه مي‌توان از خودانتقادي براي حركت در مسيري جديد استفاده كرد. او تاكيد مي‌كند متن خردمندانه و صميمي كتاب اين حس را به ما مي‌دهد كه گويي در حال مكالمه با يك دوست خوب هستيم و توصيه مي‌كند اگر عزت‌نفس يكي از مشكلات ماست، به خودمان لطف كنيم و اين كتاب را بخوانيم. اگر همزمان با مطالعه اين كتاب، تمرين‌هاي علميِ جذاب و كاملا كاربردي آن را انجام دهيم، مي‌توانيم تا حد زيادي پذيرش خود را تقويت كنيم و از حس رهايي و آزادي از غل و زنجير داستان‌هايي كه سال‌هاست اقداماتمان را به اسارت گرفته‌اند، لذت ببريم.

پرورش عزت نفس (شكستن زنجيره عزت نفس پايين)

 • 150,000 تومان

دكتر سورنسون رويكرد جديدي را براي كسب آرامش و مقابله با عزنت نفس پايين در اختيارمان مي‌گذارد. به كمك اين كتاب: . از عزت نفس پايين و نحوه شكل‌گيري آن تصويري شفاف به‌دست مي‌آوريم. . نقش‌هاي مختلف عزت نفس را در زندگي مي‌شناسيم و درمي‌يابيم كه چگونه عزت نفس پايين بر انتخاب‌ها و اقدامات ما اثر مي‌گذارد. . از كج‌رفتاري‌هاي رايج در بين مبتلايان به عزت نفس پايين درك درستي به‌دست مي‌آوريم. . درمي‌يابيم كه مي‌توان به كاهش اثرات عزت نفس پايين اميد داشت. . درخصوص نحوه مقابله با اين مشكل راهنمايي‌هاي اثربخشي دريافت مي‌كنيم. هدف از نگارش اين كتاب اين است كه خواننده تشخيص دهد چرا عزت نفس پايين دارد و اثرات مخرب آن را در زندگي خود شناسايي كند. همچنين رفتارهاي سازنده جديد را بشناسد و آنها را جايگزين رفتارهاي قديمي و مخرب كند. نويسنده توصيه مي‌كند هنگام خواندن اين كتاب دفترچه يادداشتي در اختيار داشته باشيد تا پاسخ‌ها و تفكرات و خاطرات و اطلاعات ديگر را ثبت كنيد.

مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني 2

 • 197,000 تومان

اين كتاب جامع اولين بار است كه منتشر مي‌شود و نشان دهنده غناي ادبي بسيار ارزشمند و معتبر دنياي مدل‌سازي بيمارهاي رواني است. مولف محترم كوشيده است هر مبحثي را با زمينۀ تاريخي و سپس كاربرد مدل و راهنماي دقيق به گونه‌اي تدوين كند كه محقق در 99درصد موارد به منابع ديگر نياز پيدا نكند. اين كتاب براي روان‌پزشكان روان‌شناسان، استادان، دانش‌پژوهان و دانشجويان، به ويژه علاقه‌مندان به مدل‌هاي حيواني، سودمند خواهد بود. در حال حاظرء اختلال اضطرابي شايع‌ترين اختلالات روان‌پزشكي در اروپا و آمريكاست. مدل‌هاي حيواني اضطرابء همانند اختلالات ديگرء به كارهاي ايوان پاولف روسي در زمينه شرطي‌سازي كلاسيك و ساير كارهاي آزمايشگاهي او برمي‌گردد. پاولف در كارهاي خود به مسائلي ماننده نوروز تجربيء استفاده از برومايد در درمان اين پديده در سگء تيپ‌هاي شخصيتي حيوانات و نهايتا بيماري اسكيزوفرني پرداخته است. مولف محترم جناب آقاي دكتر شيرعلي خرامين، طي 30 سال تلاش بي‌وقفه اقدام به طراحي 5 جلد كتاب جامع نمود: جلد اول: كليات و مدل‌هاي حيواني افسردگي جلد دوم: بيماري‌هاي اضطرابي جلد سوم: سايكوز جلد چهارم: اعتياد و تكانشوري جلد پنجم: ساير بيماري‌هاي رواني

راهنماي تئوري انتخاب براي اعتياد

 • 44,000 تومان

مايكل رايس درمانگر صاحب‌صلاحيتي است كه حدود 20 سال تجربۀ كار حرفه‌اي با افراد گرفتار در دام اعتياد دارد. او در اين كتاب به ما دركي عميق، علمي و جديد دربارۀ رفتارهاي اجباري و اعتيادي مي‌دهد. اين كتاب به ما مي‌آموزد كه چگونه خود را از زنجير احساس گناهِ ناشي از اشتباهات گذشته خلاص كنيم و با تمركز بر زمان حال و ارائه راهكارهاي عملي، مسئوليت ارضاي نيازهاي خود را بپذيريم و انتخاب‌هاي بهتري داشته باشيم. خواندن اين كتاب ما را توانمند مي‌كند تا كنترل زندگي خود را به دست گيريم و آن را از نو بسازيم. اين كتاب براي مشاوران، روان‌شناسان، روان‌پزشكان، متخصصان بهداشت و سلامت رواني، مراكز ترك اعتياد و انجمن‌هاي گمنام و خانواده‌هاي آسيب‌ديده سودمند خواهد بود.

راهنماي تئوري انتخاب براي شادكامي (چگونه شادكام باشيم)

 • 46,000 تومان

شادكامي ميزان رضايت ما از زندگي، به‌علاوه ميزان احساس خوبي است كه در زندگي روزمره تجربه مي‌كنيم. كارلين گلاسر براي نگارش اين اثر به بيست نفر از دوستان و همكاران و بستگانش پيشنهاد داد تا طي داستاني نشان دهند شادكامي برايشان چه معنايي دارد و چگونه تجربيات شخصي‌شان به شادكامي گره خورده است. آن‌ها نيز به خوبي از عهده اين كار بر‌آمدند. او اين داستان‌ها را به‌طوري با تئوري انتخاب در‌آميخت كه خواننده شادكامي را به‌طور ملموس و عيني تجربه كند. در يكي از اين داستان‌ها آمده است؛ آخرين‌باري كه مادربزرگم را ديدم، از او پرسيدم: شادكامي از نظر شما چيست؟ پاسخ داد: همين كه تو را مي‌بينم، شادكامم. چقدر خوشبختم كه چنين آدم‌هاي فوق‌العاده‌اي در زندگي‌ام حضور دارند. خانم كارلين گلسر اميدوار است كه افراد با خواندن اين كتاب، خودشان را در اين داستان‌ها پيدا كنند و موجب شود شكوفا‌تر شوند و بدرخشند.

راهنماي تئوري انتخاب براي استرس

 • 53,000 تومان

هيچ علت جهاني‌اي براي استرس وجود ندارد. استرس ممكن است از فردي به فرد ديگر متفاوت باشد. استرس يك حالت روان‌شناختي بسيار ناخوشايند است كه همۀ انسان‌ها گاهي در زندگي تجربه مي‌كنند. داشتن استرس به اين معنا نيست كه ما ديوانه يا بد هستيم، بلكه يك تجربۀ طبيعي و عادي انساني است، ولي احتمال دارد زندگي و شادماني ما را به طور جدي به هم بريزد. برايان لنون در اين كتاب، استرس را از منظر تئوري انتخاب بررسي كرده و معتقد است: استرس پيامي ساده است كه به ما مي‌گويد به خوبي به نيازهاي خود پاسخ نداده‌ايم يا خواهان چيزي هستيم كه آن را به دست نياورده‌ايم يا مسئله‌اي هست كه مطابق ميل ما جريان ندارد. از نگاه برايان لنون: استرس زنگ هشداري دروني است، نه بيماري يا نقطه‌ضعف. استرس احساسي است كه نشان مي‌دهد امور خوب پيش نمي‌رود. استرس اين آگاهي را به ما مي‌دهد كه به خواسته‌هايمان دست نيافته‌ايم. استرس به ما مي‌گويد كه بايد براي دستيابي به خواستۀ خود كاري بكنيم. براي كنارآمدن با استرس بايد وقت بگذاريم.

افزايش تاب‌آوري در پيچ‌هاي نفس‌گير زندگي

 • 58,000 تومان

اگر تصميم داريم دانش‌مان را ارتقا دهيم تا به سلامت از بحران‌ها گذر كنيم، اين كتاب براي همين كار نگاشته شده است. تمرين‌هاي آن كمكمان مي‌كند اطلاعاتمان را به دانش و دانشمان را به بينش بدل كنيم و در نهايت همين بينش است كه سبك زندگي‌مان را شكل مي‌دهد.

8 قرار عاشقانه (گفت‌و گوهاي ضروري براي عشقي ابدي)

 • 100,000 تومان

همه ما گاهي اشتباه مي‌كنيم و در ارتباطات دچار بدفهمي مي‌شويم. آن‌جاست كه ترميم رابطه اهميت پيدا مي‌كند. اگر در برقراري رابطه انتظار هيچ اشتباهي را نداشته باشيم، مانند اين است كه هر وقت به توپ گلف ضربه مي‌زنيم، انتظار داشته باشيم داخل سوراخ بيفتد. گاتمن‌ها حدود 35 سال روي برقراري صلح در خانه‌ها و كمك به زوج‌ها براي اقدامات بهتر در تعارض‌هايشان كار كرده‌اند. كتاب هشت قرار عاشقانه آخرين اثر ان‌هاست. مولفان اين كتاب بعد از سال‌ها پژوهش در اين حوزه به هشت موضوع مهم در گفتگوي زوج‌ها دست يافته‌اند كه صحبت در مورد آن‌ها براي خلق عشقي ابدي ضروري است. اين كتاب كمكمان مي‌كند: - دوستان بهتر و صميمي‌تري با يكديگر باشيم. - با آغوشي باز به استقبال تعارض‌ها و تفاوت‌هايمان برويم. - براساس ارزش‌ها و روياهايمان معنايي مشترك بسازيم.

نگاهي نو در تفكر راهبري (بازانديشي در چگونگي راهبري در دنياي جديد كار)

 • 88,000 تومان

اين كتاب عالي خواننده را براي راهبري در آينده آماده مي‌كند و نقشۀ مسيري قدرتمند را به نسل جديد و راهبران حوزۀ كسب‌وكار ارائه مي‌دهد. همچنين كتاب توضيح مي‌دهد كه چگونه فناوري فاصلۀ نسل‌ها را از بين مي‌برد و ذهنيت‌ها و رفتارهايي را شكل مي‌دهد كه براي تبديل شدن به "راهبر انقلاب چهارم" ضروري است. دبرا بنتون و كايلي رايت‌فورد مجموعه‌اي از چارچوب‌ها و راهبردها را گردآوري كرده‌اند كه با سرعت نور در حال تغيير است. آنان با دقتي فوق‌العاده، اثرگذارترين عادت‌هاي راهبران بزرگ را بررسي كرده‌اند و باور دارند كساني كه آموزه‌هايشان را به كار گيرند، به روياهايشان خواهند رسيد.

مدل‌هاي حيواني بيماري‌هاي رواني يا افسردگي

 • 92,000 تومان

اين كتاب جامع اولين بار است كه منتشر مي‌شود و نشان دهنده غناي ادبي بسيار ارزشمند و معتبر دنياي مدل‌سازي بيمارهاي رواني است. مولف محترم كوشيده است هر مبحثي را با زمينۀ تاريخي و سپس كاربرد مدل و راهنماي دقيق به گونه‌اي تدوين كند كه محقق در 99درصد موارد به منابع ديگر نياز پيدا نكند. اين كتاب براي روان‌پزشكان روان‌شناسان، استادان، دانش‌پژوهان و دانشجويان، به ويژه علاقه‌مندان به مدل‌هاي حيواني، سودمند خواهد بود. مولف محترم جناب آقاي دكتر شيرعلي خرامين، طي 30 سال تلاش بي‌وقفه اقدام به طراحي 5 جلد كتاب جامع نمود: جلد اول: كليات و مدل‌هاي حيواني افسردگي جلد دوم: بيماري‌هاي اضطرابي جلد سوم: سايكوز جلد چهارم: اعتياد و تكانشوري جلد پنجم: ساير بيماري‌هاي رواني

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1