فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
درمان شناختي رفتاري براي افسردگي كودكان و نوجوانان (راهنماي پيشگيري از عود)
تربيت جنسي در مدرسه (راهنمايي براي مسئولان آموزشي مديران مدارس معلمان و والدين دوره ابتدايي)
طراحي الگو برنامه درسي (از نظريه تا عمل)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
20 قانون و ابزار ساده براي ازدواجي عالي (ايده‌هاي ساده سريع و عملي براي شكل دادن به ازدواج)
بازي‌هاي دلبستگي (چطور مشكلات رفتاري فرزندانمان را از طريق بازي خنده و ارتباط مناسب حل كنيم)
مي‌توانم از افسردگي برايت بگويم (راهنماي بيماران و خانواده‌ها)
افق‌هاي نوين تغيير جنس خواهان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
روانشناسي تاب‌آوري از سنجش تا مداخله
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان
اختلال بيش‌فعالي (نقص توجه درنوجوانان شكل‌گيري سنجش ارزيابي و درمان)
راهنماي فراشناخت در تعليم و تربيت
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان

درمان شناختي رفتاري براي افسردگي كودكان و نوجوانان (راهنماي پيشگيري از عود)

 • 75,000 تومان

هدف اين كتابچه راهنما، كساني هستند كه پاسخ مطلوبي به مرحله درمان حاد داده‌ند و براي اجرا در مرحله مياني طراحي شده است. به‌علاوه، طرح پيشگري از عود مجدد در درمان شناختي رفتاري نشانه‌هاي باقي‌مانده را هدف قرار مي‌دهد و به كودك مهارت‌هايي را آموزش مي‌دهد كه باعث كاهش اين نشانه‌ها و مانع از وقوع مجدد مي‌شود. به‌علاوه، راهكارهاي بهبودي و تغيير سبك زندگي را نيز در درمان گنجانده‌ايم كه باعث طولاني شدن دوره بهبودي مي‌شود.

تربيت جنسي در مدرسه (راهنمايي براي مسئولان آموزشي مديران مدارس معلمان و والدين دوره ابتدايي)

 • 45,000 تومان

مهم‌ترين وظيفه نظام آموزش و پژوهش هر كشور؛ ارتقا سطح شخصيتي و تربيت همه جانبه كودكان، نوجوانان و جوانان است. يكي از حلقه‌هاي مفقود آموزش و پرورش ايران در تربيت همه جانبه افراد، تربيت جنسي است. كتاب پيش‌رو به چيستي، چرايي و چگونگي تربيت جنسي در دوره حساس ابتدايي پرداخته است و چارچوبي را براي پر كردن اين خلاء آموزشي معرفي مي‌كند. مطالعه كتاب براي دست‌اندركاران آموزشي، مديران مدارس، معلمان و والدين دوره ابتدايي سودمند خواهد بود.

طراحي الگو برنامه درسي (از نظريه تا عمل)

 • 85,000 تومان

در برنامه درسي توجه زياد به نظريه‌پردازي و غفلت از كاربردي كردن آن و بالعكس، اثرات زيان‌باري براي رشته برنامه درسي به همراه دارد؛ بنابراين اين كتاب با هدف پيوند نظريه و عمل در برنامه درسي، از سه بخش تشكيل شده است. در بخش اول اين كتاب كليات برنامه درسي شامل تعاريف، انواع، مباني، نظريه‌ها و الگوهاي طراحي و تدوين برنامه درسي ارائه شده است. در بخش دوم آن، در فصول جداگانه، عناصر الگوي مطلوب برنامه درسي به تفكيك بيان شده است و در بخش سوم اين كتاب براي نمونه، الگوي مربوط به طراحي و تدوين برنامه درسي آموزش استفاده از موك‌ها براي دانشجويان كارشناسي آموزش ابتدايي ارائه شده است.

20 قانون و ابزار ساده براي ازدواجي عالي (ايده‌هاي ساده سريع و عملي براي شكل دادن به ازدواج)

 • 50,000 تومان

«بيست قانون و ابزار براي ازدواجي عالي» نام كتابي به نويسندگي «استيو استفنز» و ترجمه‌دكتر «علي‌محمد نظري» و «معصومه يكله» است. زندگي پر از قوانين است. قوانين كار، قوانين ترافيك، قوانين اجتماعي، تقريبا براي هر چيزي قانوني وجود دارد. كتاب حاضر بيست قانون ساده، سريع و عملي را براي ازدواج و زندگي موفق بيان كرده كه از آن‌ها مي‌توان به «در اولويت قرار دادن همسر»، «پذيرش تفاوت‌ها»، «تعريف و تمجيد روزانه»، «مشاجره عادلانه» و «انجام دادن كارهاي كوچك» را نام برد. در بخشي از مقدمه مي‌خوانيد: «ازدواج هم قواعدي دارد كه به‌طور شگفت‌آوري ساده هستند. بسياري از آن‌ها واضح ولي به‌طور فوق‌العاده‌اي قدرتمند هستند. اگر آن‌ها را دنبال كنيد، ازدواجتان ارتقا مي‌يابد. در حقيقت برخي از زوج‌ها گفته‌اند كه اين قوانين ازدواج آن‌ها را نجات داده است؛ اما اگر اين قوانين را ناديده بگيريد، ازدواجتان آسيب مي‌بيند؛ بنابراين مقاومت نكنيد. اين قواعد را ياد بگيريد، به خاطر بسپاريد و به آن‌ها عمل كنيد.

كودكان با ناتواني‌هاي هوشي و اتيسم در مسير بلوغ (راهنماي عملي براي والدين در زمينه‌هاي سلامت جسماني مسائل جنسي و روابط بين‌فردي)

 • 75,000 تومان

كتاب حاضر توسط دو نفر از متخصصين رشته روانشناسي و آموزش كودكان با ناتواني‌هاي هوشي و اتيسم كه تجربه‌هاي مستقيم در ارتباط با آموزش خانواده‌ها در زمينه بلوغ و مسائل جنسي به كودكان با ناتواني‌هاي هوشي داشته‌اندء نوشته شده است. كتاب حاضر بصورت آگاهانه عملي و براساس سوالاتي درباره مسائل جنسي و بلوغ كه خانواده‌ها خودشان آن‌ها را پيشنهاد كرده‌اندء نوشته شده است. سبك نويسندگان در برخورد با اين سوالات بصورت مستقيم و باز است و كتاب پيش رو با توجه به اين كه خانواده‌ها و يا والدين و مراقبين كودكان ناتوان چه اقداماتي و تصميماتي را هنگام مواجه شدن با اين شرايط بايد اتخاذ كننده نوشته شده است.

بازي‌هاي دلبستگي (چطور مشكلات رفتاري فرزندانمان را از طريق بازي خنده و ارتباط مناسب حل كنيم)

 • 43,000 تومان

كتاب حاضر بنا بر اهميت و ضرورتي كه عنوان آن يعني همان دلبستگي براي خانواده‌ها در سبك‌هاي زندگي در خصوص تربيت اخلاقي كودكان دارد، از يك طرف و از طرف ديگر اين كه اين وابستگي در حوزه‌ مسائل روانشناسي كودك، اولين بار از سوي جان بالبي مطرح شد، ترجمه شده است. برخي ديدگاه‌ها و نظريه‌هاي روان‌شناسي تحولي در گستره‌ زندگي، سه سال اول زندگي انسان را يك فرصت طلايي براي افكندن بذر تربيت در تمامي ابعاد آن به شمار مي‌آورند

مي‌توانم از افسردگي برايت بگويم (راهنماي بيماران و خانواده‌ها)

 • 20,000 تومان

افسردگي يكي از شايع‌ترين اختلالات روانپزشكي است كه تعداد بسيار زيادي از افراد را در طول زندگي‌شان گرفتار مي‌كند. يك مطالعه كشوري كه چند سال قبل در ايران انجام شد نشان داد كه حدود 13 درصد از بزرگسالان ايراني در يك سال گذشته دچار اين بيماري شده‌اند. يعني چيزي حدود 10 ميليون نفر! بله افسردگي همينقدر شايع است! بنابراين همه ما در اطراف‌مان كساني را داشته‌ايم يا خواهيم داشت كه اختلال افسردگي را تجربه كرده باشند. از طرفي اين اختلال مي‌تواند براي بيماران بسيار ناتوان‌كننده باشد و كارايي آن‌ها در حوزه‌هاي مختلف از جمله عملكرد شغلي‌شانء روابط‌شان با خانوادهء و دوستان و حتي مراقبت از خودشان كاهش مي‌يابد.

افق‌هاي نوين تغيير جنس خواهان

 • 65,000 تومان

يكي از بحث‌هاي پر تنش جهان امروزء پديده تغيير جنس‌خواهي است. اين پديده يك اختلال در هويت جنسي است كه در آن افراد به طور قطع و يقين باور دارند كه جنسيت رواني آن‌ها با جنس آناتومي آن‌ها در تضاد است. از اين‌روء براي رهايي از زندان جسم و ملحق شدن به جنسيت دلخواه دست به عمل جراحي تغيير جنس مي‌زنند. اگرچه در گذشته موضوع تراجنسي‌ها كم و بيش وجود داشته ولي اكنون با پيشرفت و علم پزشكيء ابعاد جديدتري فراروي ما گشوده شده است.

روانشناسي تاب‌آوري از سنجش تا مداخله

 • 51,000 تومان

تاكيد بر نقاط قوت افراد و اينكه همه اشخاص از حالت منفعل فعلي مي‌توانند به حالت فعال و شكوفايي توانمندي‌هاي خودشان با تمهيدات و اقدامات خاصي برسندء مهم‌ترين توصيه و هديه روانشناسي مثبت‌نگر مي‌باشد. در واقع خيل عظيمي از مطالعات جديد در جهت توسعه و تقويت روان‌درماني‌ها و مداخلاتي هستند كه صرفا نگاهي سنتي به مداخلات نداشته و به جاي تاكيد صرف بر مشكلات و ضعف‌هاء از نقاط افراد نيز براي سازگاري بيشتر با رخدادهاي زندگي استفاده نمايند. اين رويكرد جديد كه با عنوان روانشناسي مثبت‌نگر معروف شدهء درصدد است به توانايي و خصلت‌هايي همچون خرد و داناييء شجاعتء نوع‌دوستيء عدالت‌جوييء اعتدال و تعالي توجه ويژه كرده و آن‌ها را در افراد مورد تاكيد و پرورش دهد.

اختلال بيش‌فعالي (نقص توجه درنوجوانان شكل‌گيري سنجش ارزيابي و درمان)

 • 190,000 تومان

عليرغم وجود پژ وهش‌هاي فراوان در خصوص اختلال بيش‌فعالي / نقص توجه (ADHD)ء تعداد محدودي از اين پژوهش‌ها بر دوره نوجواني تمركز دارد. هزاران پژوهش درباره كودكان مبتلا به ADHD و صدها پژوهش ديگر درباره بزرگسالان مبتلا وجود دارد و نتايج پژوهش‌ها به‌خويي نشان داده كه نوجواني از مهم‌ترين مراحل رشدي در ابتلا به اين اختلال است .

راهنماي فراشناخت در تعليم و تربيت

 • 62,000 تومان

اين كتاب پوشش جامعي از مباني نظري فراشناخت و كاربردهاي آن در عمل تربيتي را به قلم تعدادي از متخصصان روانشناسي و تعليم و تريبت و با تلفيقي انديشمندانه از آخرين يافته‌هاي روانشناسي تربيتيء علوم شناختي و فناوري كه بر غناي كتاب افزوده استء ارائه مي‌دهد. پرداختن به پيچيده‌ترين مهارت زباني يعني نوشتن كه آموزش آن نياز به فراگيري مهارت‌هاي شناختي و فراشناختي بسياري دارد و در نظام‌هاي تعليم و تربيتي نيز توجه كمتري به آن شدهء ارائه مدل‌هاي مفهومي و كاربردي فراشناختي در تبيين و درك فرايندهاي حل مساله در كودكانء‌ توجه به كاربرد مباني نظري خودتنظيمي و فراشناخت در محيط‌هاي يادگيري هوشمند و ارائه مباحث نقادانه و مبتني بر پژوهش نسبت به قلمرو نظري فراشناخت از جمله امتيازات عمده اين اثر است.

پيمان‌شكني از منظر نظريه سيستم‌هاي خانواده (راهنماي زوج‌ها براي درك و التيام پيمان‌شكني زناشويي و پيشگيري از پيمان‌شكني‌هاي آتي)

 • 60,000 تومان

اين كتاب راهنمايي توصيفي است و با ارائه فنون ملموس درمانگران را قادر مي‌سازد مشكل ارتباطي اصلي زوج را به جاي پانسمان كردنء درمان كنند.همچنين با ارائه فنون اثبات ‌شده كمك مي كند درمانگران در اعتمادسازيء باز تعادل قدرتء افزايش رضايت زناشوييء و التيام از زخم‌هاي پيمان‌شكني زوج را ياري دهند. به تناسب موضوعء از مورد پژوهي باليني نيز استفاده شده است دركتاب حاضرء به درك پيمان‌شكني كمك مي كند و تمركز آن بر نارضايتي زناشوييء عدم تعادل قدرتء روياهاي تحقق نيافتهء و افشاي پيمان‌شكني است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1