فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روح خردمند (حكمت الهام‌بخش دكتر ويكتور فرانكل بنيان‌گذار مكتب معنادرماني)
آرامش فلسفي (راهنمايي‌هايي 1 فيلسوف در سفر زندگي)
عالمگير (كوويد 19 جهان را تكان مي‌دهد)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اشراق‌ها
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
معجزه شكرگزاري
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
فرهنگ كامل نام‌هاي ايراني (شامل نام‌هاي شاهنامه‌اي اوستايي تركي كردي گيلكي يوناني و ارمني)
تست هوش
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان

روح خردمند (حكمت الهام‌بخش دكتر ويكتور فرانكل بنيان‌گذار مكتب معنادرماني)

 • 33,000 تومان

يك بار هم زندگي خود را با آموزه‌هاي نويسنده "انسان در جستجوي معنا" بسنجيد شايد بتوان گفت اين جمله بهترين چكيده براي معرفي كتاب "روح خردمند" است. كتابي كاربردي و راهگشا كه زير نظر نوه دكتر فرانكل بر اساس رويكرد او به معنادرماني نوشته شده است. نويسندگان بيست و يك دغدغه انسان امروزي اعم از هدف، زندگي كردن و خوشبختي و واكنش‌ها تا پول، شوخي و رنج و كار را با تكيه به متون دكتر فرانكل از جمله " انسان در جستجوي معنا" بررسي كرده‌اند. نويسندگان كتاب مثل دكتر فرانكل اعتقاد دارند هر مشكل انسان منحصر به فرد خود آن شخص است و يك پاسخ يكسان ندارد. پس به جاي قبولاندن يك جواب كپسولي به خواننده كتاب در پي تشويق مخاطب به بازنگري زندگي او بر اساس آموزه‌هاي معنادرماني هستند. ساختار پرسش و پاسخ پايان هر فصل نيز تمهيدي براي همين كار است. اين كتاب اولين عنوان از مجموعه "فلسفه و معناي زندگي" است. عنوان هاي ديگر اين مجموعه مثل "آرامش فلسفي"، "پرسش هاي زندگي " و "سرگذشت تنهايي" به زودي منتشر مي‌شوند.

آرامش فلسفي (راهنمايي‌هايي 1 فيلسوف در سفر زندگي)

 • 40,000 تومان

فلسفه براي زندگي كردن است، نه‌فقط براي ياد گرفتن اپيكتتوس فلسفه رواقي در خدمت انسان معاصر مدتي است كه اقبال به كتاب‌هايي درباره حكمت و فلسفه غرب باستان نشان داده است مي توان از آموزه‌هاي فيلسوفان دوران باستان براي مقابله با مشكلات امروزي انسان معاصر بهره جست. يكي از مهم‌ترين مكاتبي كه به كمك انسان معاصر آمده است رواقي‌گري است. كتاب آرامش فلسفي كشف دوباره سم تورود از نوشته‌هاي اپيكتتوس است. او در مقدمه تعريف مي‌كند كه در پاييز سال 2008، زماني كه جهان به ورطه بحران اقتصادي افتاد، او هم دچار فروپاشي رواني مي‌شود و زندگي زناشويي‌‌اش به جدايي و طلاق ختم مي‌شود. اينجا است كه دوام آوردن در هر روز، برايش به يك مبارزه و تلاش طاقت‌فرسا بدل مي‌شود. سم تورود مي نويسد: شديداً به آرامش ذهن نياز داشتم. در همين گيرودار وارد يك كتابفروشي مي‌شود و با آثار اپيكتتوس و ماركوس اورليوس آشنا مي‌شود. سم تورود: اپيكتتوس و ماركوس اورليوس ستون‌هاي مكتب رواقي در فلسفه‌اند. پي بردم كه رواقي‌گري به معني سركوب عواطف و دوري‌كردن از لذت‌ها نيست، بلكه ذات آن تمركز بر چيزهايي است كه در دايره قدرت ماست و به حال خود رها كردن هر چيزي كه نمي‌توانيم بر آن تسلط داشته باشيم. دانستم كه فلسفه رواقي در بنيان بهترين رويكردهاي خودياري، مثل درمانگريِ عاطفي عقلي و درمانگري رفتاري شناختي قرار دارد. نزديك به ده سال پس از كشف اوليه حكمت اپيكتتوس و ماركوس اورليوس، اين را بخشي از روال زندگي‌ام كردم كه هر روز صبح قطعه‌اي از يك ترجمه قديمي از آثارشان را بخوانم و آن را به زبان ساده و امروزي بازنويسي كنم. من اين روايت‌ها را براي استفاده خودم تهيه كردم، ولي آن‌ها را در دسترس همگان نيز قرار دادم. اگر در جستجوي آرامش ذهن هستيد، اميدوارم مثل من از كتاب‌ راهنما ( آرامش فلسفي) فايده ببريد. آرامش فلسفي دومين عنوان از مجموعه فلسفه و معناي زندگي است. اولين عنوان اين مجموعه روح خردمند بود كه با استفاده از تعاليم دكتر فرانكل نويسنده كتاب انسان در جستجوي معنا مي‌كوشد راهنمايي براي زندگي روزانه به دست بدهد. پرسش‌هاي زندگي، سرگذشت تنهايي، من كيستم، فلسفه در 40 ايده و فلسفه ساده و زيبا از ديگر عناوين اين مجموعه هستند كه در آينده نزديك چاپ مي‌شوند.

عالمگير (كوويد 19 جهان را تكان مي‌دهد)

 • 20,000 تومان

در دوراني كه بيماري همه‌گير و جهاني، كره خاك را فرامي‌گيرد، چه كسي بهتر از اسلاوي ژيژك، فيلسوف پرانرژي اهل اسلووني، مي‌تواند به شيوه‌اي نفس‌گير از مفاهيم عميق اين رخداد پرده بردارد، در پارادوكس‌هاي سرگيجه‌آورش كنكاش كند، و در ژرفاي پيامدهايش خردورزي نمايد؟ در زماني زندگي مي‌كنيم كه محبت‌آميزترين كار ما، دور ماندن از شخص مورد علاقه‌مان است. زماني كه دولت‌هايي كه به كاهش بي‌رحمانه هزينه‌هاي خدماتي و رفاهي دولتي معروفند به يكباره مي‌توانند تريلياردها دلار را از غيب، حاضر كنند. زماني كه دستمال توالت، حكم كيميا مي‌يابد. و بالاخره زماني كه به قول ژيژك، تنها مانع سقوط به ورطه بربريت جهاني، شكل تازه‌اي از كمونيسم است. ژيژك با شور و شوق هميشگي‌اش به استفاده از تمثيل‌هاي موجود در فرهنگ عامه، صفحات كتابش را با گفتارهايي از كوئنتين تارانتينو، هربرت جورج ولز، هگل و ماركس مي‌آرايد و تصويري موجز و جذاب از بحراني را به دست مي‌دهد كه همچنان در حال پيشروي است و همه‌مان را فرامي‌گيرد.

اشراق‌ها

 • 32,000 تومان

هستي هست و جز هستي، چيزي نيست. هستي، خداست. خدا، واحد كثير است. خدا، همه چيزهاي غير خدا نيز هست. هيچ چيز خدا را از غير خدا جدا نمي‌كند. همه آن چيزهايي كه ما غير خدا مي‌ناميم، ظهور و ظاهر خداوند است. خدا چنان آشكار است كه پنهان مي‌نمايد. خدا نور است؛ نه رنگ دارد، نه شكل، اما همه رنگ‌ها و شكل‌ها در پرتو نور رويت مي‌شوند. نور، نامرئي ست، اما هنگامي كه با تاريكي مي‌آميزد مرئي مي‌شود. خدا وقتي ديده مي‌شود كه در حجاب مي‌رود. جهان، حجاب است. خدا در جهان ديده مي‌شود. خيالات ما، ذره‌هاي زنده‌ روشنايي‌اند كه در تاريكي‌هاي عجز ما از شناخت خدا مي‌درخشند.

معجزه شكرگزاري

 • 65,000 تومان

باشد كه معجزه‌ي شكرگزاري درهاي دنياي نويني را بر تو بگشايد و بر تمامي سال‌هاي زندگي‌ات شادماني به ارمغان آورد. اين خواسته قلبي من براي تو و تمامي جهان است...

فرهنگ كامل نام‌هاي ايراني (شامل نام‌هاي شاهنامه‌اي اوستايي تركي كردي گيلكي يوناني و ارمني)

 • 10,500 تومان

در اين كتاب سعي شده است گلچين كامل و متنوعي از اسم‌هاي گوناگون شاهنامه‌اي، عربي، فارسي، كردي، تركي و غيره در اختيار خواننده قرار گيرد كه خواننده بتواند با آزادي هرچه بيشتر نام موردنظر خود را بيابد.

تست هوش

 • 22,000 تومان

تست‌هاي هوش فقط مهارت و توانايي شما را در زمينه‌ي اعداد، حروف الفبا، شكل‌ها، تجسم فضايي، مهارت‌هاي زباني و نظاير اين‌ها نشان مي‌دهد، ولي خيلي از مهارت‌ها و قابليت‌هاي ارزشمند شما، مثل استعداد موسيقايي، مهارت‌هاي بدني و غيره ناديده مي‌گيرد و مورد سنجش قرار نمي‌دهد.

صفحه‌ی 1