فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
101 بازي و فعاليت نمايشي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)
آموزش هنر به كودكان در 40 هفته
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
كلاس ما خانه ما
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)
زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)
كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)
راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
7 راز زيبايي سلامت و طول عمر دكتر پريكن (از درون و بيرون سالم و جوان بمانيد) معجزه احياي سلولي

101 بازي و فعاليت نمايشي

 • 40,000 تومان

«101 بازي و فعاليت نمايشي» سرشار از ايده‌هاي علمي، خلاق و تفكر برانگيز براي كودكان و نوجوانان و حتي بزرگسالان است. اين بازي‌هاي انگيزشي و جذاب را مي توان در درس‌ها و كارگاه‌هاي نمايشي مدارس يا در مناسبت‌هاي مختلف اجرا كرد. اجراي اين بازي‌ها و فعاليت‌هاي نمايشي در پرورش دقت و تمركز، و تقويت مهارت‌ها، بداهه‌گويي و اجراي في‌البداهه، قصه‌گويي، بازي گروهي و ... مفيد است و ابزار خلاقانه اي براي كشف موضوعات و شخصيت‌هاست. برخي از اهداف اين كتاب عبارت اند از: - پرورش خلاقيت - ايجاد حس شادماني - كار گروهي براي رسيدن به هدفي مشترك - گسترش مهارت‌هاي ارتباطي - افزايش اعتماد به نفس - فعاليت جسماني به همراه تعامل با ديگران

انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه (ويژه كودكان دبستاني)

 • 80,000 تومان

انجام دادن تكاليف درسي گاهي بسيار طاقت‌فرساست. اما هر مدرسه‌اي برويد، اين تكاليف همراه شماست و دست از سرتان برنمي‌دارند. تكليف چيزي است كه ناچار بايد انجامش بدهيد و ياد بگيريد چطور از پس اين كار برآييد بدون اينكه حالتان به هم بخورد و كفرتان در بيايد. كتاب انجام تكليف درسي بدون دل‌آشوبه توصيه‌هايي سازنده براي شروع كردن، انجام دادن و پايان دادن به تكاليف دارد. روش نويسنده اين است كه راهكارهاي خود را با زبان طنز به خوانندگان ارائه مي‌كند، زيرا خنده باعث آسان‌تر شدن يادگيري مي‌شود. با خواندن اين كتاب، كودكان ياد مي‌گيرند چگونه برنامه‌اي براي انجام دادن تكاليفشان طراحي كنند كه طبق آن مثلا ابتدا به سخت‌ترين تكليف‌ها مشغول شوند. در اين كتاب عوامل حواس پرت‌كن مدرن مانند اينترنت، شبكه‌هاي اجتماعي و ابزارهاي الكترونيكي با تصويرهاي طنزآميز بررسي شده‌اند. با رعايت توصيه‌هاي اين كتاب ديگر انجام دادن تكاليف نه تنها براي شما سخت و آزاردهنده نيست، بلكه تفريحي است بين تفريحات ديگرتان.

آموزش هنر به كودكان در 40 هفته

 • 80,000 تومان

هنر و ابعاد آن در رشد و زندگي كودك تاثير بسزايي دارد. كودكان با فعاليت‌هاي هنري و دخل و تصرف و اكتشاف در محيط مي‌پردازند و با تقويت حواس‌شانء قدرت تشخيص خود را بالا مي‌برند و توان داوري و قضاوتشان را ارتقا مي‌دهند. در نتيجهء اين كار ضمن آشنا كردن آنان با تاريخ و فرهنگ در نهايت به ارتقاي كيفيت زندگي‌شان مي‌انجامد. پرداختن به هنر و آشنايي با ابعاد آنء مستلزم آموزش اصولي و يادگيري نظام‌مند است. آموزش هنر به كودكان تكليفي سخت و پيچيده و زمان‌بر است. مربيان هنر بايد بردبار و شكيبا باشندء رموز مربوطه را بدانند و با زباني متناسب سن كودك و مرحله رشدي او به اين آموزش ضروري دست يازند. در كتاب آموزش هنر به كودكان در چهل هفته به قلم دو تن از هالي فنء با روشي ساختاريافته و گام به گامء نحوه آموزش هنر به مربيان و والدين ارائه مي‌شود.اين اثر در شكل‌گيري و پرورش حس زيبايي‌شناختيء توان ارزيابي و داوريء كشف استعدادهاي درونيء متجلي كردن عواطف و نيز درك طبيعت و آشنايي با تاريخ و فرهنگء بسيار سودمند است.

هيچ‌كس (داستاني درباره‌ي غلبه بر آزار و اذيت در مدرسه)

 • 40,000 تومان

زورگويي‌ها و قلدري‌هاي يك دانش‌آموز باعث شده توماس احساس پوچي كند و به اين نتيجه برسد كه نمي تواند شخصيت مستقلي داشته باشد. او نيازمند كمك دوستان و همكلاسي‌ها و بزرگترهاست تا اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورد. اما خود كودك قلدر هم نيازمند كمك است. داستان كتاب « هيچكس» و انجام فعاليت‌هايي كه در آن آمده است به كودكان و نيز نوجوانان كمك مي كند تا خود را بازيابند. از طرف ديگر اين داستان باعث مي‌شود قلدرها هم به ارزش دوستي و مهرباني پي ببرند. بخش پاياني كتاب به پدر و مادرها، معلمان و اولياي مدرسه، و مشاوران كمك مي كند تا راه‌هاي مؤثري براي ياري و حمايت از كودكان در جلوگيري از قلدري و زورگويي بيابند. پيوست كتاب اطلاعات ارزشمندي دارد كه اعمال فرد قلدر و قرباني قلدري را بررسي مي كند؛ توصيه‌هاي مفيدي در جهت غلبه بر قلدري و انديشيدن به گونه‌اي متفاوت درباره خود، ارائه مي‌دهد؛ و پرسش‌هاي سازنده‌اي مطرح مي‌كند تا بزرگترها درباره اين معضل به درستي بحث كنند.

كلاس ما خانه ما

 • 30,000 تومان

خانواده هر كس فقط خويشاوندانش نيستند و همه‌ي كساني كه ديگران را همان‌طور كه هستندء مي‌پذيرند جزء خانواده آنان محسوب مي‌شوند. كودكان هر كاري از دست‌شان بربيايد مي‌كنند تا لبخند بر لبان ديگران بنشانندء و ديگران را همان‌طور كه هستندء دوست دارند و برايشانء در حكم خانواده‌اند. «كتاب كلاس ما خانواده» به كودكان كمك مي‌كند تا بفهمند كه كلاس‌شان بخشي از خانواده شان است. كودكان ياد مي‌گيرند كه: كلاس مكاني امني براي آنهاست. هيچ اشكالي ندارد كه سر كلاس اشتباه كنند. با ديگران دوست و مهربان باشند. كلاس هم خانواده مخصوصي است براي آنها درست مثل خانواده‌ي اصلي‌شان.

انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)

 • 90,000 تومان

در اين كتاب براي شما برنامه‌اي سرگرم‌كننده با فرزندانتان فراهم شده است تا بر امور خانه‌تان كنترل داشته باشيد و از حضورشان لذت ببريد. براي اين منظور، به شما كمك مي‌كند حد و مرزهايي براي فرزندانتان تعيين كنيد. نويسنده وظيفه دشوار والد بودن را در سه گام جداگانه شرح مي‌دهد: 1. كنترل رفتارهاي زشت و نامناسب: با آموختن تكنيك‌هايي بسيار ساده براي دست كشيدن فرزندان از كارهايي كه نمي‌خواهند كنار بگذارند. 2. تشويق رفتارهاي خوب: با آموختن چندين روش موثر براي تشويق فرزندان براي انجام دادن آنچه والدين مي‌خواهند. 3. تقويت رابطه با فرزندان: با آموختن تكنيك‌هايي قدرتمند كه پيوند ميان والدين و فرزندان را قوي‌تر مي‌كنند.

زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)

 • 40,000 تومان

اختلال‌هاي طيف اوتيسم يكي از مشكلات رشدي كودكان است كه در سال‌هاي اخير در كشور ما، از يك سو متخصصان و كارشناسان رشته‌هاي علوم روان‌شناختي و از سويي ديگر خانواده‌ها به آن توجه داشته‌اند. كار آموزشي با كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم اگرچه سخت و چالش‌زاست، ولي به گواهي شواهد پژوهشي، در صورت انجام دادن به موقع و مناسب آموزش‌هاي متناسب با مراحل رشدي و سني اين كودكان، آنان مي‌توانند همچون كودكان عادي اين مراحل را طي كنند. از اين‌رو آموزش صحيح و مناسب يكي از ضرورت‌هاي زندگي كودكان دچار اختلال اوتيسم است. نويسنده كتاب «زندگي با اوتيسم» كه سابقه سال‌ها فعاليت در زمينه آموزش كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم را در مراكز مرتبط داشته است، ضمن بهره‌گيري از منابع علمي جديد و تجربه‌هاي والدين و مربيان و مراقبان؛ كتابي پربار براي آموزش اين كودكان به رشته تحرير در آورده است كه راهكاري عملي آن بر پايه تجربه زندگي با كودكان مذكور و علوم روان‌شناختي است.

كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)

 • 30,000 تومان

بي‌گمان همه‌گيري كرونا (كوويد - 19) يكي از جدي‌ترين تهديدهاي بشر در قرن حاضر را رقم زد و نشان داد كه انسان به رغم تمامي پيشرفت‌هاي فن‌آوري و كيهاني و همه دستاوردهاي علمي، هنوز هم آسيب‌پذيري‌هاي خاص خود را دارد. در رويارويي با امواج همه‌گير كوويد - 19، روانشناسي همچون ساير علوم به ياري انسان آمد و هم‌اكنون كه طليعه پساكرونا در افق نمايان گشته است، از روان‌شناسي انتظار مي‌رود تا براي شرايط و وضعيت‌هاي پس از همه‌گيري نيز آماده باشد. در اين مسير، آگاهي از ارتباط روان‌شناسي و كوويد - 19، كارشناسان را براي دوره پساكرونا و انجام وظايف‌شان آماده‌تر مي‌سازد. جان هاس، روان‌شناس اتريشي، در اين اثر مختصر، چكيده‌اي از شرايط روان‌شناختي همه‌گير كوويد - 19 را با نگاهي به پيشينه همه‌گيري‌هاي گذشته مورد بحث قرار داده و هم از ديد باليني و هم ديدگاه روان‌شناختي اجتماعي به كوويد و پساكوويد نگاهي انداخته است.

راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران

 • 40,000 تومان

بلوغ چيست؟ چگونه اتفاق مي‌افتد و چه تغييراتي در اين دوره رخ مي‌دهد؟ در دوره نوجواني مشكلاتي براي پسران پيش مي‌آيد. فشار همسالان و پيچيدگي روابط با آنها از جمله اين مسائل است. از سوي ديگر، در شبكه‌هاي اجتماعي كه امروزه بخشي اساسي از زندگي شده است چالش‌هايي پيش مي‌آيد. استرس و اضطراب و احساساتي از اين قبيل، نوجوانان را تهديد مي‌كند. كتاب «راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران» با رهنمودهاي عملي‌اي كه در آن ارائه شده است به نوجوانان كمك مي‌كند، با اعتماد به نفس از پس اين مشكلات برآيند، از حريم شخصي خود در شبكه‌هاي اجتماعي محافظت كنند، خلاقيت‌هاي خود را بروز دهند و توانايي‌هاي بالقوه‌شان را محقق كنند. اين كتاب دربردارنده رهنمودهايي اساسي و عملي براي كمك به پسران است تا سال‌هاي نوجواني و بلوغ را با موفقيت و شادماني پشت سر بگذارند و اعتماد به نفس و دركي عميق و منطقي از خود داشته باشند. هدف اصلي نويسنده كمك به عبور موفق و بي‌دردسر از كودكي به بزرگسالي است.

7 راز زيبايي سلامت و طول عمر دكتر پريكن (از درون و بيرون سالم و جوان بمانيد) معجزه احياي سلولي

 • 90,000 تومان

كتاب «7 راز زيبايي، سلامت و طول عمر دكتر پريكن» شامل برنامه‌هاي ورزشي است كه فقط ده دقيقه از وقتتان را مي‌گيرد، همچنين دستورات آشپزي خوشمزه و فهرست‌هاي خريد كردن آسان را در بر مي‌گيرد. شش نوع غذايي كه هر روز بايد بخوريد و نيز ميان‌وعده‌هايي شامل سبزيجات كه هم اشتها را كم مي‌كند و هم ماهيچه‌ها را تقويت مي‌كند. دكتر نيكلاس پريكن با اتخاذ رويكردي علمي، رموز بالا بردن سوخت و ساز سلولي‌مان را آشكار مي‌سازد تا سالم، قوي و سرشار از نيرو باشيم. اين روش‌ها كمك مي‌كنند كه ساختار استخواني و توده ماهيچه‌اي خود را بازسازي كنيم، سلول‌هاي مغزمان را احيا كنيم، از احتمال بروز امراض قلبي و سرطان بكاهيم، خلق و خويمان را بهبود ببخشيم، قند خونمان را مهار و خودمان را لاغر كنيم و خوش هيكل بمانيم. مي‌خواهيد جوان‌تر به نظر برسيد، سلامتي‌تان ارتقا يابد، يا احساسي عالي داشته باشيد، اين كتاب شما را هدفتان مي‌رساند. دكتر نيكولاس پريكن، نويسنده پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك تايمز، برنامه ضدپيري را در قالب 7 روش در اختيار ما مي‌گذارد. اين 7 روش كمك مي‌كنند تا با مقاوم كردن درون و بيرونمان در برابر پيري؛ ظاهري خوب و احساس بسيار خوشايندي داشته باشيم.

روانشناسي خيانت (بر اساس رويكرد سيستم‌هاي خانواده كمك به شناخت رهايي و پرهيز زوج‌ها از روابط نامشروع بعد از ازدواج)

 • 100,000 تومان

روانشناسي خيانت بر اساس سيستم‌هاي خانواده با ارائه الگويي توصيفي و راهكارهاي علمي و عملي، به درمانگران و مشاوران اين امكان را مي‌دهد كه به جاي زدن چسب زخم به روابط زخم‌خورده، مشكلات روابط و ازدواج‌ها را از ريشه درمان كنند. در كتاب «روانشناسي خيانت» راهكارهاي علمي اثبات‌شده‌اي در اختيار درمانگران قرار مي‌گيرد و به زوج‌ها كمك مي‌كند تا اعتماد از دست رفته‌شان را بازيابند، توازن قدرت را از نو برقرار كنند، رضايت از زندگي مشترك را افزايش دهند و زخم‌هاي ناشي از خيانت را التيام بخشند.

طرز فكر رشدي (كتاب كار براي كودكان) 55 فعاليت سرگرم كننده براي تفكر خلاقانه حل مسئله و علاقه به يادگيري سن 6 تا 12 سال

 • 40,000 تومان

كتاب «طرز فكر رشدي» به شكل گيري توانايي هاي كودكان براي رويارويي با هر مشكلي كمك مي كند. اين كتاب، براي كودكان 6 تا 12 ساله، كتاب كار سرگرم كننده و جذابي است كه باعث رشد فعاليت هاي ذهني و رشد مهارت هاي حل مسئله مي شود و نگرشي را در آنها به وجود مي آورد كه مي توانند از پس مشكلاتشان برآيند، از اشتباهاتشان درس بگيرند و آن ها را به مثابه روشي براي رسيدن به موفقيت نهايي به كار بگيرند. يادگيري مهارت هاي اجتماعي و هيجاني و آشنا شدن با روش ها و استراتژي هاي خلاقانه براي حل مسائل زندگي روزمره، شكل دادن و تقويت تاب آوري و عزت نفس، و درس گرفتن از اشتباهات و تبديل كردن آنها به فرصت هاي يادگيري و آموزش مهارت حل مسئله به چند روش از مزاياي اين كتاب است. تمرين هاي خلاقانه اين كتاب به كودكان كمك مي كند كه طرز فكر رشدي را در خود پرورش دهند. داستان هاي واقعي كودكاني كه از طرز فكر رشدي براي دستيابي به اهدافشان استفاده كرده اند منبعي ارزشمند در درك هر چه بيشتر و عميق تر اين نگرش است. وجود اين كتاب هم در مدرسه و هم در خانه ضروري است. پدران و مادران و معلمان به چنين كتابي نياز مبرمي دارند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1