فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تاب‌آوري به منزله چارچوبي براي كوچينگ راهنمايي براي مشاوران و روانشناسان
365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)
تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)
من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن (شناخت اختلال شخصيت مرزي)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
واقعي باش (1 برنامه واقعي براي نوجوانان تعليم و تربيتي قدرتمند)
فكرها و احساس‌ها
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
گربه زبونت رو خورده (داستاني در مورد كودكاني كه از حرف زدن مي‌ترسند)
كتاب احساسات (توجه به احساساتان و مراقبت از آن‌ها)
مقدمه‌اي بر روانشناسي شخصيت ايراني (بررسي افسردگي قدرت‌گرايي و خودشيفتگي در شخصيت ايراني)

تاب‌آوري به منزله چارچوبي براي كوچينگ راهنمايي براي مشاوران و روانشناسان

 • 40,000 تومان

در اين كتاب مايكل نينان فهمي عميق از تاب­آوري را ارائه مي­كند و به ما نشان مي­دهد مشاوران چگونه مي­توانند به مراجعان كمك كنند كه تاب­آوري خود را تكامل بخشند. نينان، با تمركز بر باورها، هيجان­ها و رفتارهايي كه موجب تقويت يا تضعيف تاب­آوري مي­شود، راهنماي عملي بسيار خوبي براي مشاوران فراهم كرده است. نويسنده در اين كتاب، با نثري روان و قابل فهم، نمونه مشاوره با يك مُراجع كه در پنج جلسه صورت گرفته را با جزييات و توضيحاتي بسيار مفيد ارائه كرده است. همچنين در متن كتاب مي­توانيد بررسي‌هاي موردي و مثال­هايي را بيابيد كه تاب­آوري را در عمل نشان مي­دهد. كتاب با جمع­بندي درباره ويژگي‌هاي مهم يك ذهن تاب­آور به پايان مي­رسد.

365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)

 • 50,000 تومان

هم تفريح كن و هم سياره زمين را نجات بده! سياره ما به كمك تو نياز دارد- و يك عالمه كارهاي عملي وجود دارد كه تو از پس آنها برمي‌آيي... كتاب 365 راه سبز زيستن براي بچه ها از طراحي باغچه خانه تا درست كردن چوب آشغال جمع‌كن، ايده‌هاي جديدي درباره نحوه «سبز» شدن در اختيار تو قرار مي‌دهد. با انجام دادن اين كارها ياد بگير چگونه از سياره‌مان محافظت كني. - كاهش توليد زباله، بازيافت و استفاده مجدد از مواد. - پاكيزه نگه‌داشتن هوا، اقيانوس‌ها و جنگل‌ها از آلودگي. - خوردن مواد غذايي ارگانيك، كه هم خوشمزه‌ترند و هم برايت مفيد‌ترند. - جلوگيري از انقراض گونه‌هاي گياهي و جانوري. - الهام بخشيدن به مردم كه آنها نيز كاري كنند و خودي نشان دهند. - گراميداشت «روز زمين» و يا «هر روز، روز زمين» است. اكنون مي‌تواني از كمك دوستان، هم مدرسه‌اي‌ها و افراد خانواده‌ات برخوردار شوي تا دست به دست هم آينده بهتري بسازيد. تو اين قدرت را داري كه از همين امروز از دنيا مكان بهتري بسازي!

تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)

 • 70,000 تومان

كتاب «تافته‌هاي جدا بافته» داستان موفقيت افراد بزرگي است كه بي‌گمان خواندن و پي بردن به علل و زمينه‌هاي موفقيت آنان، براي همه جذاب و گيرا است. نويسنده در اين كتاب نشان مي‌دهد كه موفقيت، به طور كامل با تلاش و زمان درهم آميخته است. نكته‌اي كه در سراسر كتاب، توجه آدمي را به خود جلب مي‌كند اين است كه اگر مايليم كاري را به شكل بهتري انجام دهيم بايد ساعت‌هاي بيشتري را براي آن وقت بگذاريم. مسئله مهم ديگري كه در اين كتاب به چشم مي‌خورد اين است كه انسان محصول همان فرهنگي است كه در آن زندگي مي‌كند و فرهنگ نيز تاثير بسزايي بر تمام جنبه‌هاي زندگي ما دارد. درست است كه موفقيت به مجموعه‌اي از عوامل فرهنگي و زمينه‌اي، كه از كنترل ما خارج است بستگي دارد اما آن چيزي كه به‌طور كامل در اختيار ما قرار دارد و موفقيت ما را تضمين مي‌كند، همانا ميزان تلاش خود ما است. بنابراين در نهايت، ما مسئول موفقيت خود هستيم. ما براي شناخت افراد موفق، بيش از اندازه بر هوش، بلندپروازي و ويژگي‌هاي شخصيتي آنان متمركز مي‌شويم. ولي نويسنده كتاب «تافته‌هاي جدابافته» استدلال مي‌كند كه بايد به دنياي پيرامون افراد موفق - مانند فرهنگ، خانواده، نسل و تجربه‌هاي فردي آنان - توجه كنيم. با درك بهتر عواملي كه باعث موفقيت مي‌شود، بايد بتوانيم افراد موفق بيشتري را پرورش دهيم.

من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن (شناخت اختلال شخصيت مرزي)

 • 70,000 تومان

اين كتاب سومين ويراست اثري است كه به مدت سي سال راهنماي بيماران مبتلا به اختلال شخصيت مرزي، خانواده‌ و دوستان و همكاران آن‌ها و متخصصان و دانشجويان اين حوزه بوده است. اين بيماران دوره‌هاي عذاب‌آور نوسانات خلقي‌اي را پشت سر مي‌گذارنند به طوري كه گاه مي‌ترسند دچار جنون شوند. لحظه‌اي ممكن است شاد و سرخوش باشند و لحظه‌اي ديگر نا‌اميد و افسرده و غم‌زده. نشانه‌هاي بارز اين اختلال عبارت‌اند از احساس متزلزل درباره شخصيت؛ انفجار ناگهاني خشم؛ حساسيت بيش‌ از حد نسبت به تصور واقعي يا كاذب در مورد اينكه طرد شده‌اند؛ احساس شديد پوچي؛ دوره‌هاي عشقي كوتاه و پر‌دردسر؛ اختلال‌هاي خورد‌و‌خوراك؛ مصرف مواد‌مخدر و روان‌گدان و گرايش‌هاي خود تخريبي ؛ و ترس غير‌منطقي از تنهايي و رها شدن توسط ديگران. كتاب«من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن» ريشه‌هاي عصبي - زيست‌شناختي، ژنتيكي و تحولي اين اختلال را بررسي مي‌كند و ارتباط آن را با اختلال‌هاي ديگر همراه با اين بيماري روشن مي‌سازد.

مادرانه (دل نوشته‌ هاي كودكي 1فرزند)

 • 25,000 تومان

خواب ديدم: پيش از سرشتن آدمي خداوند زني را آفريد... و آن زن فرزندي داشت به نام آدم... شيطان بر آن مادر سجده كرد و فرشته ماند... هيچ‌كس وسوسه نشد... و هيچ گناهي رخ نداد... بارها با اين سوال مواجه شده‌ام: از كجا شروع كرديد؟ چه چيزي در اين مسير قرارت داد؟ راز موفقيت در اين حرفه چيست؟ خوب كه فكر مي‌كنم مي‌بينم همه چيز از كودكانه‌هايي شروع شد كه با مهر او آميخته بود. و شوق دلخوش كردنش مسيري است كه هميشه مي‌خواسته‌ام در آن باشم. كتاب مادرانه دل‌نوشته‌اي است از مجموعه خاطراتي كه بر لوح وجودم حك شده لحظاتي كه عمر مرا ساخته مسيرم را جهت داده و هر چه غير آن مي‌توانست سمت و سويي ديگر براي رقم بزند.

قدرت عادت ( چرا در زندگي روز‌مره و محيط كار اينگونه رفتار مي‌كنيم)

 • 85,000 تومان

چرخه عادت عبارت است از الگو‌ي عصب شناختي‌اي كه بر عادت‌هاي ما حاكم است و از سه عنصر ساخته شده :محرك، رويه و پاداش. شناخت درست اين عوامل كمك مي‌كند عادت‌هاي بد خود را تغيير دهيم، عادت‌ها و رفتار‌هاي سازنده‌اي در پيش بگيريم و چرخه عادت را به نفع خود مهار كنيم. ايمان و اعتماد‌‌به‌نفس عوامل اصلي در بروز اين دگرگوني‌اند. بدين ترتيب مثلا مربياني توانسته‌اند عادت‌هاي مضر ورزشكاران را به عادت‌هاي سازنده تبديل كنند و از آن‌ها قهرمان جديد بسازند. عادت‌هاي محوري پايه الگو‌هايي هستند كه عادت‌هاي ديگر را در انسان تحريك مي‌كنند.

واقعي باش (1 برنامه واقعي براي نوجوانان تعليم و تربيتي قدرتمند)

 • 70,000 تومان

دنيا سريع تر از توان درك ما در حال تغيير است، امروزه مدارس، دانش آموزان را براي مشاغلي آماده مي كنند كه در بسياري موارد، حتي تا حالا وجود نداشته اند، پس هدف بايد، تربيت دانش آموزان و انديشمنداني به روز و مستقل باشد. لازم است نوجوانان كمك و تشويق شوند تا درباره واقعيت هاي زندگي آينده شان به طور جدي فكر كنند. و قبل از قرار گرفتن در مقابل تصميمات ضعيفي كه باعث مي شود درهاي ورودي براي موفقيت به رويشان بسته شود و انتخاب هايشان را از دست بدهند اقدام بهتري كنند. اين بهترين كاري است كه مي توانند انجام دهند، ما مي خواهيم بچه ها، طوري بزرگ شوند تا مستقل و بزرگسالان مثمرثمري باشند. براي انجام اين كار لازم است آن ها اطلاعات واقعي را پردازش كنند و درباره آن ها بحث و گفتگو و تأمل كنند. در حالي كه مهارت هايي را براي مستقل بودن، يادگيري، انديشيدن، خواندن و ارتباط برقرار كردن را كسب و تمرين مي كنند، كتاب «واقعي باش»، نوجوانان را به سفري دروني مي برد كه بدانند چه كسي هستند و مي خواهند چه جور انساني باشند؟ و براي آينده اشان چه زندگي اي مي خواهند بسازند؟

راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست (6 راهكار براي پرورش فرزندان شاد و سالم در خانواده تك‌سرپرست)

 • 75,000 تومان

طي سال‌هاي اخير در حوزه فرزندپروري نوآوري‌هايي از جوامع غربي آغاز شده و به تدريج به بيش‌تر جوامع دنيا رخنه كرده است. يكي از اين پديده‌ها، ميل به استقلال در والديني كه به هر دليل همسر خود را از دست مي‌دهند و وظايف خطير فرزندپروري را با تمام مشكلاتش شخصا به عهده مي‌گيرند. نويسنده در كتاب «راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست» وظايف و دشواري‌هاي زندگي يك والد تك‌سرپرست و رابطه او با فرزندانش را مورد بحث قرار مي‌دهد. موردي كه از نظر فرهنگ ما غريب به نظر مي‌آيد - ولي وجود دارد - وضعيت زنان و مرداني است كه خارج از رويه رسمي ازدواج، با هم زندگي مي‌كنند - اين روش به دليل سفيد ماندن شناسنامه، در ايران به ازدواج سفيد مشهور شده است- و ناخواسته صاحب فرزند مي‌شوند. علاوه بر موارد فوق، مسائلي مانند مرگ يكي از والدين و چگونگي رفتار والد ديگر با فرزندان، و درباره نحوه كنار آمدن با اين مصيبت، بحث شده است. همچنين، به ازدواج مجدد تك‌سرپرست‌هاي خانوار پرداخته شده و راهكارهايي در مورد ازدواجي كه حداقل فشار را به فرزند والد تك‌سرپرست وارد مي‌آورد، ارائه شده است. در ضمن، رابطه همسر جديد و فرزندانش با فرزندان شما، مورد بحث قرار گرفته است.

فكرها و احساس‌ها

 • 80,000 تومان

همه ما براي كنار آمدن با مشكلات زندگي به مجموعه‌اي از ابزارها مجهز هستيم كه معمولا پدر و مادرها، خويشاوندان، دوستان، كارفرمايان و سايرين، برحسب اتفاق، در اختيارمان قرار داده‌اند. برخي از اين ابزارها مفيد و برخي غيرمفيد هستند. در كتاب «فكرها و احساس‌ها» ابزارهاي موثري براي كنار آمدن با اين مشكلات پيشنهاد شده است. اين كتاب به عنوان راهنمايي براي تغيير الگوها و روش‌هاي كهنه پاسخ‌دهي، به شما كمك مي‌كند كه كنترل وضعيت رواني و زندگيتان را به دست بگيريد. در اين كتاب فصلي درباره هشياري نوشته شده، زيرا در حال حاضر در قسمت اعظم موج سوم درمان هاي رفتاري، از هشياري به منزله يكي از تكنيك هاي درماني مهم و اصلي نام برده و استفاده مي شود. هشياري در مقوله هايي همچون كنترل اضطراب، افسردگي، و تنش جسماني از پشتوانه پژوهشي قابل توجهي برخوردار است. در اين كتاب پروتكل هاي چند مرحله اي براي درمان بسياري از مشكلات خلق-وابسته ارائه مي شود.

گربه زبونت رو خورده (داستاني در مورد كودكاني كه از حرف زدن مي‌ترسند)

 • 30,000 تومان

اين كتاب به منظور كمك به كودكاني كه به شكل كوتاه مدت يا بلند مدت به اضطراب جدايي مبتلا هستند و خانواده‌هاي آن‌ها نوشته شده است. در اين داستانء آنا دحتري كودكستاني است كه به اصطلاح «لالي انتخابي» داردء در خانواده با او رفتاري مهربانانه داشته‌اند و او را رعايت كرده‌اند و او به خاطر مشكلي كه داشته سرزنش يا تنبيه نشده است. مشكل آنا به دليل «خجالتي» بودن او نيستء خواننده يا شنونده اين داستان به خوبي با جنبه‌هاي مثبت گفتار آناء از جمله ابزار خود و دوستيابي آشنا مي‌شود. «گربه زبونت را خورده؟» قصه‌اي است درباره كودكاني كه از حرف زدن مي‌ترسند و اين قصه نشان مي‌دهد كه با چنين كودكاني چگونه بايد رفتار كرد و به چه شيوه‌اي بايد مشكل آن‌ها را با متخصصان در ميان نهاد. كتاب را يكي از استادان روانشناسي نوشته و مورد تائيد انجمن رواشناسي آمريكاست.

كتاب احساسات (توجه به احساساتان و مراقبت از آن‌ها)

 • 60,000 تومان

هيجان‌ها و احساسات بخش مهمي از حيات و زندگي انسان هستند و درك صحيح آن‌ها به پاسخ مناسب و رفتار مطلوب آدمي منجر مي‌شود. اين موضوع به ويژه در جوامعي كه ابراز احساسات و عواطف با دشواري‌هايي روبروست و به اصطلاح به آن‌ها جوامع و فرهنگ‌هاي غير بياني يا غير كلامي گفته مي‌شود پيچيدگي بيشتري به همراه دارد از سوي ديگر پس از شناخت و درك احساسات بايد به فكر كنترل آنان بود هيجان‌هايي چون خشم و پرخاشگري يا حتي مهرباني و شفقت بايد در محدوده‌هاي مجاز ابراز گردندء به عبارتي در حوزه‌هاي مرتبطء كنترل عواطف و احساسات نشانه بلوغ و پختگي و كمال تلقي مي‌گردد.

مقدمه‌اي بر روانشناسي شخصيت ايراني (بررسي افسردگي قدرت‌گرايي و خودشيفتگي در شخصيت ايراني)

 • 40,000 تومان

هم‌وطن شايد اين كتاب بتواند در وقت دلتنگيء مايه تسلي خاطري باشد براي توء تويي كه زخم تاريخ را بر روحت نشانه داري و در تاريكي به ظاهر بي‌پايانء هنگامي كه به شانه‌اي براي گريستن و تكيه كردن نياز داريء مرهمي باشد بر زخم‌هاي توء «زخم‌هايي كه روح تو را آهسته در انزوا مي‌خورد و نمي‌تواني آن‌را به كسي ابراز نمايي».

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1