فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
با ما شخصيت‌شناس شو
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
پرسش‌هايت را تغيير بده زندگي‌ات دگرگون خواهد شد
آن سوي مرگ (گالينگور)
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
رمزگشايي از تجربه خروج از بدن (1 راهنماي عملي براي كاوش و تكامل شخصي)
ميدان (كاوش براي نيروي مخفي جهان)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
ذهن در كجا به پايان مي‌رسد (تاريخي ريشه‌اي از تكامل آگاهي)
معماي كوانتومي (فيزيك با آگاهي مواجه مي‌شود)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
علم و تجربه نزديك به مرگ (چگونه آگاهي پس از مرگ بقا مي‌يابد)
واقعيت ادراكات فراحسي (شواهد 1 فيزيكدان از قابليت‌هاي فرارواني)
ذهن‌هاي درهم‌تنيده (تجربيات فراحسي در يك قلمرو كوانتومي)
تحليل داده‌هاي آماري با استفاده از اس پي اس اس
ارتباط موثر و نفوذ به قلب ديگران (چگونه محبوب و جذاب باشيم)

با ما شخصيت‌شناس شو

 • 15,000 تومان

نويسندگان، به شما خوانندگان اطمينان خاطر مي‌دهند تا به سادگي با 2 ابزار معرفي شده 3 تيپ شخصيتي اصلي را شناسايي كنيد. جهت استفاده عملي از مطالب، تحليل شخصيت‌هاي انيميشن بابا لنگ دراز و پينوكيو ارائه شده است. اين اثر نتيجه 16 سال تحقيق و پژوهش مي‌باشد...

پرسش‌هايت را تغيير بده زندگي‌ات دگرگون خواهد شد

 • 16,000 تومان

يكي از كاربردي ترين كتاب هايي كه تا كنون خوانده‌ام همين كتاب است كه جزو آن دسته از كتاب‌هايي نيست كه آن را بخوانيد و كنار بگذاريد. افزون بر اين يكي از مهم ترين ويژگي هاي آن حضوري است كه در جاي جاي و لحظه به لحظه زندگي شما دارد. بدون ترديد هميشه به آن مراجعه خواهيد كرد و آموخته‌هاي خويش را با ديگران درميان خواهيد گذاشت.

آن سوي مرگ (گالينگور)

 • 52,000 تومان

وقتي خداوند خواست آدم و فرزندانش را خلق كند، فرشتگان گفتند: «خدايا زمين، گنجايش اين همه آدم را ندارد.» فرمود «من، مرگ را مي‌آفرينم.» فرشتگان پرسيدند: «اگر مرگ آفريده شود، زندگي براي انسان ناخوشايند نمي‌شود؟» فرمود: »من، اميد را مي‌آفرينم.»...

رمزگشايي از تجربه خروج از بدن (1 راهنماي عملي براي كاوش و تكامل شخصي)

 • 40,000 تومان

در مهارت‌هاي ترك بدن با استفاده از منطق و استدلال تبحر يابيد. با بيش از ده تكنيك خروج، فهم خود را بهتر كنيد و به رشد شخصي برسيد. اين كتاب با توضيحات منظم و منطقي توضيح مي‌دهد كه تجربه خروج از بدن چگونه و چرا عمل مي‌كند. اين كتاب يك راهنماي پيشتاز براي استفاده از تجربه خروج از بدن جهت فهم جايگاه‌تان در جهان‌هايي كه وراي زندگي روزانه ما وجود دارند. با ارواح راهنما ملاقات كنيد، با عزيزاني كه درگذشته‌اند، و حتا با ساير مسافرين خارج از بدن كه مي‌خواهند به شما كمك كنند درك كنيد كه كيستيد و چرا در اينجا هستيد. علاوه بر نكاتي براي تشكيل يك برنامه تبحر در تجربه خروج از بدن، تكنيك‌هاي ارتباطات و كمك‌هاي حافظه‌اي را ياد بگيريد تا از هر تجربه بيشترين بهره را داشته باشيد. برخلاف باور عمومي، بسياري از افراد از «سمت ديگر» برگشته‌اند و تجربيات‌شان را ارائه داده‌اند. و اكنون، مي‌توانيد بخشي از اين كاوش دگرگون كننده باشيد. اين كتاب براي مبتدي‌ها و با تجربه‌هايي كه مي‌خواهند در مورد عرصه‌هاي غيرفيزيكي در زمينه‌اي غير غيبي بياموزند و مي‌خواهند حالت روح‌شان را تكامل دهند ايده‌آل است. اين كتاب عملي براي دگرگوني معنوي بر تحقيقات آكادمي بين‌المللي آگاهي مبتني است.

ميدان (كاوش براي نيروي مخفي جهان)

 • 25,000 تومان

روزنامه‌نگار محقق لين مك تاگارت در اين كار كلاسيك فوق‌العاده يك الگوي جديد ريشه‌اي كشف مي‌كند، اين كه ذهن انسان و بدن او از محيط‌‌‌اش جدا نيستند بلكه بسته‌اي از قدرت ضرباني دائما با اين درياي انرژي عظيم بر هم كنش مي‌كند، و اين كه ممكن است آگاهي در شكل‌دهي به دنياي ما نقش محوري داشته باشد. ميدان يك داستان اكتشافي علمي خيلي خواندني است كه تصوير حيرت‌انگيزي از يك دنياي به هم پيوسته و يك تئوري علمي جديد ارائه مي‌دهد كه پديده‌هاي فراطبيعي را معني‌دار مي‌كند. ميدان به استناد منابع برجسته كتابي از اميد و الهام‌بخشي براي دنياي امروزه است.

ذهن در كجا به پايان مي‌رسد (تاريخي ريشه‌اي از تكامل آگاهي)

 • 28,000 تومان

مولف با شروع از فيلسوفان باستاني و اوليه‌اي مانند زرتشت، ارسطو، دكارت، و لايبنيتز، مدل‌هاي ذهني را بررسي مي‌كند كه مولفه‌هاي الهي و آسماني، مسئله و هدف فهم خود، معماي ذهن/ بدن، و الگوهاي هولوگرافيك را مد نظر قرار مي‌دهند. او سپس به دوران جديد مي‌رسد تا گستره كامل مدل روانكاوي ذهن، كاوش در ايده‌هايي مانند اگو، سوپرايگو، و ايد، ناخودآگاه، خلاقيت و خودشكوفايي را توضيح دهد. او با استفاده از مدل روانكاوي فرويد به عنوان يك چارچوب، تئوري فراگيري از ذهن و آگاهي را مطرح مي‌كند كه مفاهيم گوناگوني مانند روح جمعي يونگ، اي.اس.پي، كابالا، ايده‌هاي گوردجيف در مورد رفتارگرايي و اراده، فلسفه‌هاي ويلهلم رايش، اوسپنسكي و نيكولا تسلا، راهبردهاي بازسازي شخصيت توني رابينز و ايده‌هاي دالاي لاما و رادولف اشتاينر در مورد عالي‌ترين حالات آگاهي را ارائه مي‌دهد. او با باز طرح روانشناسي به عنوان بستري براي آگاهي بالاتر، نشان مي‌دهد كه با كنار گذاشتن كاركرد مكانيكي ذهني روزمره طبيعتا به خوديكپارچگي‌اي مي‌رسيم كه روانشناسي سنتي مدت‌ها در آرزويش بوده است. ما با ورود به مسير واقعي تحقق اراده روح، مي‌توانيم با تغيير خود و ارتقاي انرژي‌مان به قلمروي بالاتر به جهان‌مان كمك كنيم.

معماي كوانتومي (فيزيك با آگاهي مواجه مي‌شود)

 • 35,000 تومان

فيزيك‌دانان در تلاش براي فهم اتم، مكانيك كوانتومي را ابداع كردند، كه موفق‌ترين نظريه علم و زيربناي يك‌ سوم اقتصاد ما است. آن‌ها با دستپاچگي دريافتند كه با اين تئوري‌شان، فيزيك با آگاهي مواجه مي‌شود. مولفين بروس روزنبلوم و فرد كانتر كل اين مسايل را با بياني غيرفني به كمك چند داستان تخيلي و رواياتي در مورد توسعه‌دهندگان تئوري توضيح مي‌دهند. آن‌ها معما‌ي كوانتومي را صادقانه مطرح مي‌كنند، با اين تاكيد كه چه چيزي تفكر است و چه چيزي نيست. توصيف معماي كوانتومي از حقايق كوانتومي تجربي، و تئوري كوانتومي‌اي كه آن‌ها را توضيح مي‌دهد، قطعي است. ولي تفسير اين كه اين‌ها همه به چه معنا هستند به شدت مورد بحث است. ولي هر تفسير فيزيك كوانتومي شامل آگاهي مي‌شود. و بنابراين مولفين به كاوش در خودآگاهي مي‌پردازند و با معماي كوانتومي مواجه مي‌شوند. اراده آزاد و اصل انسان‌گرا به موضوعاتي حياتي تبديل مي‌شوند، و پيوند آگاهي و كيهان كه توسط بعضي از كيهان‌شناسان كوانتومي پيشتاز پيشنهاد مي‌‌شود حيرت‌انگيز است. خواننده به مرزي مي‌رسد كه در آن تخصص خاص فيزيك ديگر تنها راهنماي مطمئن نيست. در عوض حقايق و اشاراتي را ملاحظه مي‌كند كه توسط مكانيك كوانتومي ارائه مي‌شوند و توانايي تفكر براي خود را پيدا مي‌كند.

علم و تجربه نزديك به مرگ (چگونه آگاهي پس از مرگ بقا مي‌يابد)

 • 25,000 تومان

كارتر با استفاده از شواهد حاصل از مطالعات علمي، مكانيك كوانتومي و تحقيقات مربوط به آگاهي، نشان مي‌دهد كه چگونه آگاهي به مغز بستگي ندارد و در واقع ممكن است پس از مرگ بدن ما بقا داشته باشد. او با بررسي شواهد جديد و باستاني تجربيات نزديك به مرگ از سرسر جهان، شامل چين، هند و جوامع قبيله‌اي مانند بومي‌هاي آمريكا و مائوري‌ها، توضيح مي‌دهد كه چگونه تجربيات نزديك به مرگ شواهدي ارائه مي‌كنند از اين كه آگاهي پس از مرگ بدن ما بقا دارد. او به بسياري از توضيحات روان‌شناختي و فيزيولوژيكي تجربيات نزديك به مرگ ارئه شده توسط شكاكين نگاه مي‌كند، مانند استرس، خاطرات تولد يا كمبود اكسيژن و به وضوح نشان مي‌دهد كه چرا هر يك از آنها در توضيح درست تجربيات نزديك به مرگ شكست مي‌خورند. كارتر با واكاوي شباهت‌هاي بين نزديك به مرگ و ديدهاي تجربه شده طي مرگ واقعي و تقاطع فيزيك و آگاهي، واقعيت در مورد ذهن، ماده و حيات پس از مرگ را كشف مي‌كند.

واقعيت ادراكات فراحسي (شواهد 1 فيزيكدان از قابليت‌هاي فرارواني)

 • 22,000 تومان

آنچه در اينجا ارائه مي‌كنم يك اثبات رياضي نيست بلكه شواهد آزمايشي منتشر شده‌اي از موسسه تحقيقات استانفورد (SRI) و از آزمايشگاه‌هاي سراسر كشور آمريكا است. براساس اين چند دهه داده‏‏، باور دارم كه از نظر منطقي و تجربي درست نيست كه وجود نوعي قابليت انساني براي آگاهي مستقيم يا تجربه رويدادهاي دوري كه در مقابل درك عادي مسدود شده‌اند انكار شود (چنين تجربه‌اي معمولا به ادراكات فراحسي يا اي.اس.پي معروف است.) من اين را در حالي مي‌گويم كه كاملا مطلعم كه كل دانش علمي موقتي است و هرگز از بازنگري بعدي مصون نيست...

ذهن‌هاي درهم‌تنيده (تجربيات فراحسي در يك قلمرو كوانتومي)

 • 15,000 تومان

دين رادين در اين كتاب آگاه‌كننده بر اساس شواهد علمي هزاران تست آزمايشگاهي كنترل شده، نشان مي‌دهد كه از كجا مي‌دانيم كه پديده‌هاي فراواني مانند تله‌پاتي، نهان‌بيني و روان‌جنباني واقعي‌اند. او مبادي اين تحقيقات را ارزيابي مي‌كند و در بين موضوعات بسيار، به واكاوي پيش‌آگاهي‌هاي جمعي 11 سپتامبر مي‌پردازد. او واقعيت فيزيكي پشت تجربيات تله‌پاتيك غيرعادي و شم‌هاي شهودي ما را نشان مي‌دهد و افسانه‌هاي بدبينانه مربوط به آن‌ها را آشكار مي‌سازد. ذهن‌هاي درهم‌تنيده مرحله‌اي به سوي 1 فهم منطقي از تجربيات فراواني است.

تحليل داده‌هاي آماري با استفاده از اس پي اس اس

 • 40,000 تومان

اس پي اس اس معروف‌ترين نرم‌افزار آماري براي تحليل داده‌ها به شمار مي‌آيد. اين انرم‌افزار به واسطه سادگي و پوشش نسبتا مطلوب روش‌هاي آماري، تبديل به يكي از پر كاربردترين نرم‌افزارهاي آماري در كشور ما شده است ... .

ارتباط موثر و نفوذ به قلب ديگران (چگونه محبوب و جذاب باشيم)

 • 25,000 تومان

دنياي امروز، دنياي ارتباطات است. بخش عمده‌اي از زندگي ما در طول شبانه‌روز صرف ارتباط با ديگران مي‌شود. ارتباط با خانواده، بستگان، دوستان. همكاران، آشنايان و ديگران. تحقيقات نشان داده است كه بطور متوسط، سه چهارم زندگي را در ارتباط با ديگران مي‌گذارنيم. بنابراين اگر ما قادر باشيم ارتباط خوب، موثر و موفقي با ديگران برقرار كنيم، هفتاد و پنج درصد زندگي خود را بهتر و موفق‌تر كرده‌ايم.

1  2  صفحه‌ی 1