فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نقص توجه و بيش‌فعالي در كودكان و نوجوانان (تشخيص و درمان اي دي اچ دي)
مراقبت از بدن در محل كار و زندگي
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
چطور در 3 دقيقه مورد پسند واقع شويم (هنر برقراري روابط)
دايره‌المعارف جامع ماساژ تعريف ماساژ تكنيك‌هاي ماساژ (ماساژدرماني)
متد زندگي سيلوا
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
تغذيه كودك از 4 ماهگي تا 3 سالگي
 • 4,500 تومان
 • با تخفیف: 4,500 تومان
متقاعد كردن در كمتر از 2 دقيقه (ارتباط موثر)
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
آنچه بايد درباره تربيت كودكان و نوجوانان بدانيم
سخنراني كنيد و ثروتمند شويد
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
درمان كمردرد براي هميشه (ارتباط متقابل ذهن و جسم)
بي‌خوابي
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
101 راه براي ايجاد ارتباط موفق با ديگران
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

نقص توجه و بيش‌فعالي در كودكان و نوجوانان (تشخيص و درمان اي دي اچ دي)

 • 45,000 تومان

اين كتاب، دانش‌هاي كنوني را در زمينه ADHD شرح مي‌دهند. ما ابتدا با تاريخچه اين اختلال ودرمان آن شروع مي‌كنيم. بعد در مورد راه‌هاي تشخيص، توالي مراحل و همبودي‌هايش (مجموع چند اختلال) صحبت مي‌كنيم. سپس پيش‌بيني، پيشگويي و اتيولوژي (دانش تشخيص علل بيماري‌ها را بررسي مي‌كنيم) فرآيند ارزيابي به مرور بيان مي‌شود. روش‌هاي دخيل در ADHD جزء به جز، معرفي شده‌اند. رويكردهاي روان‌درماني (آموزش پدر و مادر، مديريت احتمالات در مدرسه و درماني شناختي رفتاري و همچنين درمان دارويي نيز موثر هستند. متخصصين بهداشت رواني با استفاده از متد نرده آناليزي، باعث روند بهبود درمان خواهند شد...

مراقبت از بدن در محل كار و زندگي

 • 13,000 تومان

اخيرا شركت‌هاي زيادي متوجه شده‌اند كه بهبود سلامت نيروي كار يك سرمايه‌گذاري مالي مناسب است. به واقع هم همين طور است و هدف اين كتاب هم دقيقا همين مي‌باشد: بهبود سلامتي و مراقبت از بدن. البته ملاحظاتي وجود دارند كه فراتر از مسائل مالي هستند. اين كتاب رويكردي، دو سويه به بحث سلامتي و مراقبت از بدن دارد. در اولين رويكرد به امكان صرفه‌جويي‌هاي مالي و حصول كارايي بهتر با حفظ و مراقبت از سلامت نيروي كار پرداخته شده است: جلوگيري از مرخصي‌هاي زياد و ممانعت از اخراج بي‌رويه كاركنان، كار عاقلانه‌اي به نظر مي‌رسد. ذهن سالم در بدن سالم است. رويكرد دوم درباره مراقبت از سلامت فردي مي‌باشد ـ پذيرش مسئوليت و سلامت و مراقبت از خود پيش از آن چه كه اداره شما تامين‌كننده آن است.

چطور در 3 دقيقه مورد پسند واقع شويم (هنر برقراري روابط)

 • 13,000 تومان

بله همه چيز در 3 دقيقه اتفاق مي‌افتد! به هنگام يك ملاقات جديد، احساس نقش مهمي را ايفا مي‌كند! خوب بايد... اولين كلمات، صدا، دست دادن، نگاه، طرز رفتار. چطور اعتماد افراد كمرو را جلب كنيم: در اين زمينه راهكارها و تكنيك‌هايي وجود دارند كه شما ديگر آن‌ها را فراموش نخواهيد كرد. اين كتاب مي‌تواند تحولي در زندگيتان ايجاد كند. به شما كمك خواهد كرد تا مجموعه خطوط ارتباطي خود و هر يك از مخاطبانتان را كشف كنيد. چطور حالت‌هاي افراد را برداشت كنيم، پيام كلمات، چشم‌ها و اشارات را درك كنيم و به كمك آخرين شناخت‌ها در مورد رموز يك رابطه خوب (تحليل تراكنشي، PNL و غيره) د‌ريابيم كه اين امكان وجود دارد كه در هر موقعيتي مورد پسند واقع شويم، چه در زندگي شخصي و چه در زندگي حرفه‌اي.

دايره‌المعارف جامع ماساژ تعريف ماساژ تكنيك‌هاي ماساژ (ماساژدرماني)

 • 55,000 تومان

ماساژ در اصل لمس كردن است. (البته به شكل يك تمرين روزانه). هر چند كه اين كتاب به شما فرصت كشف استعدادتان را در خصوص ماساژ مناسب مي‌دهد ولي مستقيما به سراغ بخش تكنيك‌ها نرويد. براي انجام ماساژ، نه تنها در تكنيك‌ها به لطافت و كيفيت ماساژ اهميت داده شده است بلكه تعادل صحيح هم در نظر گرفته شده است. وقتي اصول رعايت مي‌شود و ارتباط شكل مي‌گيرد، ماساژ با وضعيت‌هاي متفاوت مطابقت پيدا مي‌كند و خود را در برابر دردهاي متداول حفظ مي‌كند.

متد زندگي سيلوا

 • 20,000 تومان

متد زندگي سيلوا با اختصاص تنها 5 دقيقه از وقتتان در روز در حرفه و زندگي شخصي‌تان، به سلامتي تمام و كمال خوشبختي، و همه اهدافتان دست يابيد. با متد زندگي سيلوا كه از لحاظ علمي و تجربه ثابت شده كه برنامه‌اي كاملا توانمند است، طنابهاي پيچيده شده به دور ذهنتان را باز كنيد. در متد سيلوا ما نوعي از مراقبه فعال كه باعث ايجاد تغيير پايدار، عميق و ملموس خواهد شد را به شما آموزش خواهيم داد.

تغذيه كودك از 4 ماهگي تا 3 سالگي

 • 4,500 تومان

كودك در چند ماه اول تولد فقط شير مي خورد. از 4 ماهگي مي‌توانيد كم‌كم از مواد غذايي استفاده كنيد تا پاسخگوي نيازهاي غذايي كودك و آشنايي با مواد غذايي باشد. كودك از 4 ماهگي كم‌كم با مزيت‌ها و غذاهاي متنوع آشنا مي‌شود. بعضي از كودكان حس كنجكاوي بيشتري در ارتباط با خوراكي‌ها دارند و بعضي ديگر در پذيرفتن اين تغيير غذايي مردد هستند. به شخصيت كودكتان احترام بگذاريد و او را به خوردن غذا مجبور نكنيد بلكه فقط پيشنهاد كنيد. در صورت امتناع از خوردن غذايي به او چند روز فرصت دهيد و دوباره امتحان كنيد.

متقاعد كردن در كمتر از 2 دقيقه (ارتباط موثر)

 • 13,000 تومان

اين كتاب تئوري جديدي در مورد دنياي كار و تجارت ارائه نمي‌دهد بلكه به شما نشان مي‌دهد كه چطور به نتايج بهتري دست پيدا كنيد. البته اگر بتوانيد موفق به برقراري ارتباط با مشتري‌ها، همكارها، مافوق‌ها، كارمندها و حتي افراد بيگانه شويد و مهم‌تر از همه اين كه به اين موفقيت در كمتر از 2 دقيقه دست پيدا كنيد.

آنچه بايد درباره تربيت كودكان و نوجوانان بدانيم

 • 15,000 تومان

پدران و مادران ناآگاه كوله‌بار تربيت به ارث برده از پيشينيان را بدون كوشش در جهت انطباق آن با شرايط امروز، با محتوايي ناهمگون با عصر فرزندانشان به آن‌ها تحميل مي‌كنند و خوشحال‌اند كه فرزندي آرام و سر به راه، تربيت كرده‌اند. ولي در حقيقت جان‌شان را خسته مي‌كنند و از اين انسان‌ها موجوداتي درمانده مي‌سازند. كار ما تربيت است. ما با موجوداتي ظريف و شكننده سر و كار داريم كه صرفاً گوشه‌اي از مسائل خود را با هزار رمز و راز، بيان مي‌كنند و اين ما هستيم كه بايد با آگاهي كامل، سرنخ‌هايي را كه آنان از كلام سردرگم احساسات و عواطف خود نشان مي‌دهند، با ظرافتي خاص بدست آوريم. در تآليف كتاب حاضر از آثاري چون روانشناسي كودك و اصول تربيتي جوانان اثر ژان پياژه، روانشناسي و تربيت جنسي كودكان و نوجوانان اثر كوچيكف، آنچه بايد درباره تربيت فرزندان بدانيد اثر گلدسميت، روانشناسي تجربي زير نظر گريگوروا و آنچه بايد درباره تربيت فرزندان بدانيد اثر درسون و براتل استفاده شده است.

سخنراني كنيد و ثروتمند شويد

 • 70,000 تومان

اين كتاب كتابي ممتاز براي سخنرانان تازه‌كار و البته آن دسته از سخنرانان حرفه‌اي است كه مي‌خواهند در مورد اين صنعت بيشتر بدانند، و ببينيد آيا در مسيري قرار گرفته‌اند كه منتهي به پول و مانند آن مي‌شود.

درمان كمردرد براي هميشه (ارتباط متقابل ذهن و جسم)

 • 40,000 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چرا افراد با انگيزه و موفق مبتلا به كمر درد مي‌شوند. چگونه اضطراب و خشم سركوب شده موجب اسپاسم عضلات مي‌گردد. چگونه مردم خود را براي ابتلا به كمر درد تربيت مي‌كنند، چگونه مي‌توان با شناخت TMC و عوامل ابتلا به آن، در عرض 2 تا 6 هفته از كمر درد خلاصي يابيد.

بي‌خوابي

 • 28,000 تومان

زندگي بدون خواب كافي مي‌تواند با احساس نداشتن كنترل بر زندگي همراه باشد. بسياري از ما به هر تلاشي دست مي‌زنيم تا از اين احساس اجتناب كنيم. از جمله‌ي اين اقدامات مي‌توان به وابسته شدن به دارو‌هاي آرام‌بخش و خواب‌آور اشاره كرد. در اين كتاب راه‌كارهاي پيشنهاد مي‌شود كه شما بتوايند بدون دارو مشكل بي‌خوابي راه حل كنيد.

101 راه براي ايجاد ارتباط موفق با ديگران

 • 55,000 تومان

اين كتاب در نوع خود مي‌تواند 101 راه مناسب در ايجاد ارتباط با ديگران را پيش روي شما گذارد و در واقع راهنماي كامل و بررسي تائيد شده‌اي است كه توانسته است بسياري از افراد سرشناس و موفق در زمينه اقتصادي و مديريت را راهنمايي كرده و در رابطه با چگونگي سازماندهي ايجاد ارتباط با ديگران و راه كسب موفقيت در اين زمينه الگويي مناسب ارائه دهد.

1  2  صفحه‌ی 1