فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پرتاب سنگ به اتوبوس گوگل (چگونه رشد به دشمن رفاه تبديل مي‌شود)
پنج حركت بعدي شما (تسلط بر هنر استراتژي كسب و كار)
يادگيري زايا (8 راهبرد يادگيري موثر در ارتقاي درك و فهم)
فردا همين امروز است (5 گام براي پذيرش تغيير)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
فلسفه علم (مقدمه‌اي بسيار كوتاه)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)
فن معلمي (100 نكته كاربردي براي معلمان)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
تصويري انديشيدن زندگي من با اتيسم
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
تدريس آنلاين در دوران كرونا (راهنماي عملي براي تدريس آنلاين در قرنطينه)
75 راه براي معلم بهتر شدن (با استرس كم و موفقيت سريع)
چگونه 1 روان‌شناس تربيتي شويم
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان

عشق به خود (كتاب تمريني براي زنان رهايي از ترديد غم‌خوار خويش بودن و عشق ورزيدن به آ‌ن‌چه هستيد)

 • 50,000 تومان

«متخصصان غالبا درباره اهميت عزت‌نفس صحبت مي‌كنند. اما چگونه بايد به خودمان عشق بورزيم؟ آيا بهتر نيست تعريف ساده خويشتن‌دوستي را بدانيم؟ من دريافته‌ام كه راه رسيدن به خويشتن‌دوستي بايد به صورت يك عمل اختياري همراه با انرژي و تمركز ذهني در مسير افزايش اين مهارت‌ها باشد. اگر مقصد نهايي عشق‌ورزي به خود باشد، فعاليت‌هاي اين كتاب ايستگاه‌هاي سوخت‌رساني در طول مسير هستند. اشتياق براي تكميل و تمرين فعاليت‌ها سوختي است كه شما را به مقصود مي‌رساند. شايد گاهي اوقات فكر كنيد اين فرايند طاقت‌فرساست يا درست از آب در‌نمي‌آيد. ممكن است با موانعي برخورد كنيد يا از مسير منحرف شويد. اشكالي ندارد، زيرا دقيقا مانند عشق‌ورزي واقعي به خود، روي نتايج متمركز نيستيم بلكه به اصل فرايند توجه داريم.»

پرتاب سنگ به اتوبوس گوگل (چگونه رشد به دشمن رفاه تبديل مي‌شود)

 • 85,000 تومان

در چشم‌انداز كسب‌وكار ديجيتال، رويكردهايي بهتر براي دست‌يابي به موفقيت وجود دارد. اگر بتوانيم از اعتياد به رشد رها شويم، اين ظرفيت را داريم كه به سمت نظامي اقتصادي حركت كنيم كه اجرايي‌تر و حتي دلسوزانه‌تر است و جريان پول را به انباشت آن ترجيح مي‌دهد و به افراد به‌خاطر ايجاپ سود پاداش مي دهد، نه صرفا استخراج آن. اما ايتدا بايد وضعيت كنوني‌مان و ناپايداري و ناامني‌اي را كه بسياري از ما تلاش مي‌كنيم تحت سلطه‌ي آن ها عمل كنيم، بپذيريم و به آن رسيدگي كنيم. براي بسياري از ما نظام كنوني، با وجود پيچيدگي، بهتر از هيچ است و تغيير آن به نظامي كه بايد در آن سود واقعي خلق كنيم، ترسناك است. بيشتر مردم از نظر فرهنگي توانايي خلاقانه‌اي براي راه‌اندازي كسب‌وكاري تازه، برنامه‌نويسي تازه براي يك اپليكيشن آيفون، يا پرورش سيب‌زميني شيرين طبيعي را ندارد. ما در اتاقك‌هايي با مديريت صفحات گسترده، محاسبه‌ي اهداف فروش و صرف هزينه‌هاي تبليغاتي - يا در فروشگاه‌هاي خرده‌فروشي، كف كارخانه‌ها و انبارها - كار مي‌كنيم و در آن‌ها كارهايي را انجام مي‌دهيم كه بيرون از حوزه‌ي آن شركت هيچ كاربرد يا ارزشي ندارند. ما تنها براي اين مبارزه مي‌كنيم كه شاغل بمانيم، وام‌هاي‌مان را پرداخت كنيم، براي دانشگاه فرزندان‌مان پس‌انداز كنيم و مطمئن شويم چيزي براي دوران بازنشستگي داشته باشيم و با وجود رونق ديجيتال، يا شايد هم به دليل آن، انجام هر يك از اين كارها مدام دشوارتر مي‌شود. راه رسيدن به فردايي بهتر بايد ابتدا امروز را براي ما آسان‌تر كند. ما بايد گام‌هاي كوچك كاربردي برداريم...

پنج حركت بعدي شما (تسلط بر هنر استراتژي كسب و كار)

 • 85,000 تومان

وقتي بياموزيد به پنج پيش رو فكر كنيد، شايد مانند يك ذهن‌خوان به نظر برسيد. در واقع آن‌چه اتفاق مي‌افتد اين است كه اين حركات را بارها از پيش ديده‌ايد، به‌طوري كه آن‌چه حريفتان در آينده مي‌خواهد بگويد يا حرك بعدي‌اش را مي‌توانيد پيش‌بيني كنيد. شرط مي‌بندم كه تعجب مي‌كنيد: آيا مي توانم اين كار را انجام دهم؟ آيا واقعا مي‌توانم از شخصي فاقد تجربه به شخصي تبديل شوم كه استراتژيك فكر مي‌كند و يك امپراطوري مي‌سازد؟ شايد بگوييد: «اما پاتريك، تو استعداد سخنوري داري. تو خانواده كارآفرين داري. پاتريك، تو خيلي باهوش‌تر از من هستي.» باهوش‌تر از تو؟ واقعا؟ من به سختي از دبيرستان فارغ‌التحصيل شدم... در چهل‌ويك‌سالگي، هنوز لهجه‌ام را دست مي‌انداختند... والدينم پس از ورود به ايالات متحد از هم جدا شدند.

يادگيري زايا (8 راهبرد يادگيري موثر در ارتقاي درك و فهم)

 • 65,000 تومان

«اين كتاب داراي يك فصل مقدماتي است كه مبنايي را براي مطالعه نحوه يادگيري يادگيرندگانء تعريف راهبردهاي يادگيري و ارائه مثال‌هايي براي آنهاء و چارچوبي نظري براي يادگيري زايا فراهم مي‌سازد. در هر كدام از 8 فصل بعديء يكي از راهبردهاي يادگيري زايا مورد بررسي قرار گرفته است كه عبارت‌اند از: يادگيري به‌وسيله خلاصه‌برداريء يادگيري به‌وسيله نقشه‌كشيء يادگيري به‌وسيله طراحيء يادگيري به‌وسيله تصويرسازي ذهنيء يادگيري به‌وسيله خودآزماييء يادگيري به‌وسيله خودتوضيحيء يادگيري به‌وسيله تدريس و يادگيري ‌به‌وسيله انجام حركات.»

فردا همين امروز است (5 گام براي پذيرش تغيير)

 • 60,000 تومان

غلب ما در برابر تغييرات و شرايط محيطي منفعل‌ايم. در حقيقت انفعال در ناخودآگاه ما قرار داد. اگر به زندگي خود نگاهي بيندازيد، متوجه مي‌شويد شرايط زندگي دائما در حال تغيير است و شرايط امروز با ديروز بسيار متفاوت است. ديگر شرايط ثابت و قابل پيش‌بيني وجود ندارد. تنها موضوع قابل پيش‌بيني تغيير است. تغيير و تحول مداوم مي‌تواند باعث افت روحيه و كاهش بازدهي يا تبديل به فرصتي سرنوشت‌ساز شود. اين ما هستيم كه بايد قدرت عمل در تغيير داشته باشيم و تحت هر شرايطي فرصت‌هاي بهتري بسازيم، اما اگر داراي اين خصيصه نيستيد، فراموش نكنيد كه به دست آوردن آن كار دشوار و دور از ذهني نيست. در اين كتاب نويسنده، تحولات احتمالي پيش رو، علت مقاومت در برابر تغييرات و دلايل ترس از آن‌ها را بخوبي شناسايي مي‌كند و مسير استفاده از فرصت ها را به خواننده نشان مي‌دهد….

فلسفه علم (مقدمه‌اي بسيار كوتاه)

 • 55,000 تومان

«بخشي از كتاب فلسفه علم زير سوال بردن فرضياتي است كه دانشمندان آن‌را مسلم مي‌دانند. اما اين تلقي غلط است كه دانشمندان هرگز خودشان درباره مسائل فلسفي بحث نمي‌كنند. در واقعء از نظر تاريخي دانشمندان نقشي اساسي در توسعه فلسفه علم داشته‌اند. دكارتء نيوتن و انيشتين نمونه هاي برجسته اي از اين موضوع هستند. هر كدام به سوالاتي در مورد چگونگي پيشرفت علم مانند: چه روش تحقيقي بايد به كار رود و چه محدوديت‌هايي در دانش علمي وجود داردء عميقا علاقه‌مند بوده‌اند. اين سوالات هنوز هم در قلب فلسفه علم معاصر قرار دارد و بنابراينء مسائلي كه از نگراني‌هاي فيلسوفان علم به شمار مي‌آيند مورد توجه جدي برخي از بزرگ‌ترين دانشمندان نيز قرار گرفته‌اند. گفته مي‌شود كه بايد پذيرفت امروزه بسياري از دانشمندان علاقه چنداني به فلسفه علم ندارند و درباره آن شناخت كمي دارند. گرچه اين مايه تاسف استء امانشانه آن نيست كه مسائل فلسفي ديگر مطرح نيستندء بلكه نتيجه‌اي از ماهيت تخصصي روزافزون علم و جدايي علوم طبيعي و علوم انساني است كه ويژگي بسياري از آموزش‌هاي مدرن است....»

روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)

 • 48,000 تومان

افراد كمي مي‌توانند مانند مورگان هاوزل با اين وضوح در مورد امور مالي بنويسند. خواندن كتاب روانشناسي پول براي هر كسي كه مي‌خواهد تصميمات عاقلانه‌‌تري بگيرد يا زندگي ثروتمندتري را تجربه كند ضروري است. مورگان هاوزل از نويسندگان نادري است كه مي‌تواند مفاهيم پيچيده را به داستان‌هايي جذاب و قابل هضم برگرداند روان‌شناسي پول كتابي كوتاه و جذاب است كه هم دانشي را در اختيار ما قرار مي‌دهد تا بفهميم چرا تصميمات مالي بدي مي‌گيريم و هم ابزارهايي را براي گرفتن تصميمات بهتر پيش رويمان مي‌گذارد.

فن معلمي (100 نكته كاربردي براي معلمان)

 • 22,000 تومان

هنر و دانش، دست در دست يكديگر نهاده‌اند. «تدريس موثر»، برآيند دانايي، توانايي و هنرمندي معلم در ايجاد ارتباطي آگاهانه، عالمانه و مهرورزانه با دانش‌آموزان است. معلم موفق، يگانه ركن و اساس تعليم و تربيت است كه در لحظه‌هاي ناب تدريس (معلمي)، فراگيران را شيفته و دلداده دانش و دانش‌اندوزي نموده آنان را به قله‌هاي بلند بالندگي و رستگاري مي‌رساند و اين، لطيفه‌اي است نهاني و هديه‌اي آسماني كه معلمان را در صف پيامران الهي، استوار و ثابت قدم گردانيده است. از منظر مربيان، دانشمندان و نظريه‌پردازان علوم تربيتي، عليرغم گسترش و پيشرفت صنعت، فن‌آوري‌هاي نوين اطلاعاتي، ارتباطي و افزايش توان بشر در كشف تكنيك‌ها و عرصه‌ها و رويكردهاي نوين يادگيري،هنوز و همواره «معلم» اساسي‌ترين نقش و بالاترين جايگاه را در آسان‌سازي و ماندگار كردن و اثربخشي فرآيند ياددهي - يادگيري دارد. معلم اثر گذار، افزون بر آن كه بر مسند «دانش تخصص - تربيتي» در بلنداي برج «نگرش» تكيه زده است، نيازمند «مهارت» است. در اثر حاضر، با نگاهي به منابع متقن، معتبر و تجارت معلمان، مربيان تربيتي و بزرگ‌مردان تعليم و تربيت، نكته‌هاي سودمند، علمي، عملي، كاربردي - مهارتي، همراه با صد كتاب منبع (مرجع) براي معلمان، مدرسان و كنشگران آموزشي از مدرسه تا دانشگاه ارائه شده است.

تصويري انديشيدن زندگي من با اتيسم

 • 75,000 تومان

دكتر تمپل گراندين دانشمندي باهوش در زمينه علوم جانوري است كه نزديك به يك سوم تمام ابزارهاي وابسته به حمل و نقل چهارپايان در ايالات متحده آمريكا را طراحي كرده است. افزون بر اين، به‌طور گستره‌اي درباره اتيسم سخنراني مي‌كند زيرا كه خودش هم اتيسم دارد. زني كه به شيوه‌اي ناآشنا مي‌انديشد احساس مي‌كند و جهان پيرامون خود را تجربه مي‌كند. در اين كتاب استثنايي او از سرزمين اتيسم گزارش مي‌دهد. از ديدگاه دوگانه يك دانشمند و يك فرد داراي اتيسم خود را بيان مي‌كند. وي از تجربه جهان اتيسم از سوي ساكنانش سخن مي‌گويد و از چگونگي پل زدن خود براي گذر از مرزها و نشان دادن كاركرد ساكنان جهان ديگر سخن مي‌گويد... فيلادلفيا اينكويرير

تدريس آنلاين در دوران كرونا (راهنماي عملي براي تدريس آنلاين در قرنطينه)

 • 18,000 تومان

اين كتاب راهنمايي ارزشمند است كه به ما نشان مي‌دهد چگونه ذهن خود را با استفاده از فناوري فعال نگه داريم، تا اينكه بخواهيم موانع ايجاد شده به‌خاطر شرايط را به خود تحميل كنيم. به همان اندازه كه جهان نتوانست ويروس ابولا را در بخش غربي آفريقا پيش‌بيني كند و آمدن ويروس كروناي فعلي را هشدار دهد، هيچ ضمانتي هم وجود ندارد كه بتواند برآورد درستي از آنچه در آينده پديد خواهد آمد داشته باشد. بنابراين، ما بايد خود را آماده كنيم و توجه كنيم كه هميشه راهي براي برون‌رفت وجود دارد، به ويژه زماني كه با آموزش فرزندانمان سرو كار داريم. معلمان همواره ابزارهايي براي انجام براي انجام وظايف روزمره‌‌ي خود خواهند داشت.

75 راه براي معلم بهتر شدن (با استرس كم و موفقيت سريع)

 • 38,000 تومان

5 كاري كه اين كتاب براي شما انجام خواهد داد: 1- اثربخشي شما را در كلاس بهبود مي‌بخشد. 2- بهره‌وري شما را در كلاس افزايش مي‌دهد. 3- تدريس را لذت‌بخش‌تر مي‌كند. 4- بينشي را درباره مواردي كه بهترين معلمان را از سايرين جدا مي‌كند فراهم مي سازد. 5- به شما كمك مي‌كند تا از آن دسته معلماني باشيد كه دانش‌آموزان دوست دارند و به او احترام مي‌گذارند و برايش كار مي‌كنند.

چگونه 1 روان‌شناس تربيتي شويم

 • 33,000 تومان

كتاب چگونه يك روان‌شناس تربيتي شويم اولين كتابي است كه رهنمودهايي روشن و كاربردي در مسير به‌دست آوردن ويژگي‌ها و صلاحيت‌هاي مورد نياز براي روان‌شناسان تربيتي را فراهم كرده است. كتاب حاضر توسط دو روان‌شناس تربيتي كه داراي تجارب غني در زمينه آموزش و تعليم و تربيت هستند به رشته تحرير درآمده است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1