فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گراندد تئوري (نظريه داده‌بنياد)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
سازماندهي براي اجراي راهبرد شركت (راهبرد ساختار و فرآيند در سطوح شركت و واحد كسب و كار)
پرتاب سنگ به اتوبوس گوگل (چگونه رشد به دشمن رفاه تبديل مي‌شود)
پنج حركت بعدي شما (تسلط بر هنر استراتژي كسب و كار)
يادگيري زايا (8 راهبرد يادگيري موثر در ارتقاي درك و فهم)
فردا همين امروز است (5 گام براي پذيرش تغيير)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
فلسفه علم (مقدمه‌اي بسيار كوتاه)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
دوستت دارم (1000 سال دوستت دارم در شعر ايران) پالتويي با قاب و پاكت هديه
روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)
فن معلمي (100 نكته كاربردي براي معلمان)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
به دنياي مديريت خوش آمديد (چگونه از كارمندي برتر تبديل به رهبري عالي شويد)

گراندد تئوري (نظريه داده‌بنياد)

 • 95,000 تومان

گراندد تئوري در طول ساليان متمادي عمر خود تحولات عمده‌اي را به چشم ديده است. اين تحولات صرفا محدود به رويه‌هاي اجرايي نبوده و حتي مباني نظري آن را دچار تغيير كرده‌اند. شايد نيم قرن پيش گراندد تئوري مبتني بر كنش متقابل نمادين تنها شيوه‌ي مشروع گراندد تئوري محسوب مي‌شد اما به‌تدريج مكاتب ديگري نظير پراگماتيسم‏، ساختن‌گرايي، تفسير گرايي، و پست‌مدرنيسم جايگاه خود را در اين شيوه‌ي پژوهش يافتند. پژوهش به شيوه‌ي گراندد تئوري مستلزم آشنايي با اصول مهم اين روش است. مهم نيست كه كدام‌يك از رويكردها به گراندد تئوري را اتخاذ مي‌كنيد، در همه رويكردها مي‌بايست مواردي چون اشباع نظريه‌اي، حساسيت نظريه‌اي، استقرار و آبداسيون، شكل‌دهي به مقوله‌ي محوري، كدگذاري و مفهوم‌پردازي، نمونه‌گيري نظريه‌اي، يادداشت‌نگاري، تبيين و تحليل تطبيقي مستمر را مورد استفاده قرار داد. بهره‌مندي نادرست از هريك از راهكارهاي بالا منجر به توليد نظريه‌اي خواهد شد كه صرفا شكل و شمايل يك نظريه را دارد.

سازماندهي براي اجراي راهبرد شركت (راهبرد ساختار و فرآيند در سطوح شركت و واحد كسب و كار)

 • 90,000 تومان

اين كتاب مكتب فكري را دنبال مي‌كند كه طراحي راهبردي محسوب مي‌شود. يعني ما با راهبرد واحد يا شركت آغاز و سازمان را از بالا تا پايين طراحي مي‌كنيم. اين مكتب طراحي سازماني از پژوهش‌هاي چندلر، راهبرد و ساختار نشئت گرفته است. مدل او بيان‌گر آن است كه هر بيست يا سي سال، شركت‌ها بعد راهبردي جديد را به پرتفوليو خود مي‌افزايند. شايد همه شركت‌ها اين پيشرفت مرحله‌اي را دنبال نكنند، اما بسياري از شركت‌هاي سهامي عام آن را با هدف رشد دنبال مي‌كنند. بدين منظور آنها راهبردهاي پيچيده‌تري اتخاذ مي‌كنند. اين پيچيدگي، باعث افزايش اهميت طراحي سازمان مي‌شود و استفاده از مهارت طراحي به سازمان كمك مي‌كند ساختارهايي را انتخاب كند كه با آنها در بازارهاي جهاني رقابت كند و...

عشق به خود (كتاب تمريني براي زنان رهايي از ترديد غم‌خوار خويش بودن و عشق ورزيدن به آ‌ن‌چه هستيد)

 • 50,000 تومان

«متخصصان غالبا درباره اهميت عزت‌نفس صحبت مي‌كنند. اما چگونه بايد به خودمان عشق بورزيم؟ آيا بهتر نيست تعريف ساده خويشتن‌دوستي را بدانيم؟ من دريافته‌ام كه راه رسيدن به خويشتن‌دوستي بايد به صورت يك عمل اختياري همراه با انرژي و تمركز ذهني در مسير افزايش اين مهارت‌ها باشد. اگر مقصد نهايي عشق‌ورزي به خود باشد، فعاليت‌هاي اين كتاب ايستگاه‌هاي سوخت‌رساني در طول مسير هستند. اشتياق براي تكميل و تمرين فعاليت‌ها سوختي است كه شما را به مقصود مي‌رساند. شايد گاهي اوقات فكر كنيد اين فرايند طاقت‌فرساست يا درست از آب در‌نمي‌آيد. ممكن است با موانعي برخورد كنيد يا از مسير منحرف شويد. اشكالي ندارد، زيرا دقيقا مانند عشق‌ورزي واقعي به خود، روي نتايج متمركز نيستيم بلكه به اصل فرايند توجه داريم.»

پرتاب سنگ به اتوبوس گوگل (چگونه رشد به دشمن رفاه تبديل مي‌شود)

 • 85,000 تومان

در چشم‌انداز كسب‌وكار ديجيتال، رويكردهايي بهتر براي دست‌يابي به موفقيت وجود دارد. اگر بتوانيم از اعتياد به رشد رها شويم، اين ظرفيت را داريم كه به سمت نظامي اقتصادي حركت كنيم كه اجرايي‌تر و حتي دلسوزانه‌تر است و جريان پول را به انباشت آن ترجيح مي‌دهد و به افراد به‌خاطر ايجاپ سود پاداش مي دهد، نه صرفا استخراج آن. اما ايتدا بايد وضعيت كنوني‌مان و ناپايداري و ناامني‌اي را كه بسياري از ما تلاش مي‌كنيم تحت سلطه‌ي آن ها عمل كنيم، بپذيريم و به آن رسيدگي كنيم. براي بسياري از ما نظام كنوني، با وجود پيچيدگي، بهتر از هيچ است و تغيير آن به نظامي كه بايد در آن سود واقعي خلق كنيم، ترسناك است. بيشتر مردم از نظر فرهنگي توانايي خلاقانه‌اي براي راه‌اندازي كسب‌وكاري تازه، برنامه‌نويسي تازه براي يك اپليكيشن آيفون، يا پرورش سيب‌زميني شيرين طبيعي را ندارد. ما در اتاقك‌هايي با مديريت صفحات گسترده، محاسبه‌ي اهداف فروش و صرف هزينه‌هاي تبليغاتي - يا در فروشگاه‌هاي خرده‌فروشي، كف كارخانه‌ها و انبارها - كار مي‌كنيم و در آن‌ها كارهايي را انجام مي‌دهيم كه بيرون از حوزه‌ي آن شركت هيچ كاربرد يا ارزشي ندارند. ما تنها براي اين مبارزه مي‌كنيم كه شاغل بمانيم، وام‌هاي‌مان را پرداخت كنيم، براي دانشگاه فرزندان‌مان پس‌انداز كنيم و مطمئن شويم چيزي براي دوران بازنشستگي داشته باشيم و با وجود رونق ديجيتال، يا شايد هم به دليل آن، انجام هر يك از اين كارها مدام دشوارتر مي‌شود. راه رسيدن به فردايي بهتر بايد ابتدا امروز را براي ما آسان‌تر كند. ما بايد گام‌هاي كوچك كاربردي برداريم...

پنج حركت بعدي شما (تسلط بر هنر استراتژي كسب و كار)

 • 85,000 تومان

وقتي بياموزيد به پنج پيش رو فكر كنيد، شايد مانند يك ذهن‌خوان به نظر برسيد. در واقع آن‌چه اتفاق مي‌افتد اين است كه اين حركات را بارها از پيش ديده‌ايد، به‌طوري كه آن‌چه حريفتان در آينده مي‌خواهد بگويد يا حرك بعدي‌اش را مي‌توانيد پيش‌بيني كنيد. شرط مي‌بندم كه تعجب مي‌كنيد: آيا مي توانم اين كار را انجام دهم؟ آيا واقعا مي‌توانم از شخصي فاقد تجربه به شخصي تبديل شوم كه استراتژيك فكر مي‌كند و يك امپراطوري مي‌سازد؟ شايد بگوييد: «اما پاتريك، تو استعداد سخنوري داري. تو خانواده كارآفرين داري. پاتريك، تو خيلي باهوش‌تر از من هستي.» باهوش‌تر از تو؟ واقعا؟ من به سختي از دبيرستان فارغ‌التحصيل شدم... در چهل‌ويك‌سالگي، هنوز لهجه‌ام را دست مي‌انداختند... والدينم پس از ورود به ايالات متحد از هم جدا شدند.

يادگيري زايا (8 راهبرد يادگيري موثر در ارتقاي درك و فهم)

 • 65,000 تومان

«اين كتاب داراي يك فصل مقدماتي است كه مبنايي را براي مطالعه نحوه يادگيري يادگيرندگانء تعريف راهبردهاي يادگيري و ارائه مثال‌هايي براي آنهاء و چارچوبي نظري براي يادگيري زايا فراهم مي‌سازد. در هر كدام از 8 فصل بعديء يكي از راهبردهاي يادگيري زايا مورد بررسي قرار گرفته است كه عبارت‌اند از: يادگيري به‌وسيله خلاصه‌برداريء يادگيري به‌وسيله نقشه‌كشيء يادگيري به‌وسيله طراحيء يادگيري به‌وسيله تصويرسازي ذهنيء يادگيري به‌وسيله خودآزماييء يادگيري به‌وسيله خودتوضيحيء يادگيري به‌وسيله تدريس و يادگيري ‌به‌وسيله انجام حركات.»

فردا همين امروز است (5 گام براي پذيرش تغيير)

 • 60,000 تومان

غلب ما در برابر تغييرات و شرايط محيطي منفعل‌ايم. در حقيقت انفعال در ناخودآگاه ما قرار داد. اگر به زندگي خود نگاهي بيندازيد، متوجه مي‌شويد شرايط زندگي دائما در حال تغيير است و شرايط امروز با ديروز بسيار متفاوت است. ديگر شرايط ثابت و قابل پيش‌بيني وجود ندارد. تنها موضوع قابل پيش‌بيني تغيير است. تغيير و تحول مداوم مي‌تواند باعث افت روحيه و كاهش بازدهي يا تبديل به فرصتي سرنوشت‌ساز شود. اين ما هستيم كه بايد قدرت عمل در تغيير داشته باشيم و تحت هر شرايطي فرصت‌هاي بهتري بسازيم، اما اگر داراي اين خصيصه نيستيد، فراموش نكنيد كه به دست آوردن آن كار دشوار و دور از ذهني نيست. در اين كتاب نويسنده، تحولات احتمالي پيش رو، علت مقاومت در برابر تغييرات و دلايل ترس از آن‌ها را بخوبي شناسايي مي‌كند و مسير استفاده از فرصت ها را به خواننده نشان مي‌دهد….

فلسفه علم (مقدمه‌اي بسيار كوتاه)

 • 55,000 تومان

«بخشي از كتاب فلسفه علم زير سوال بردن فرضياتي است كه دانشمندان آن‌را مسلم مي‌دانند. اما اين تلقي غلط است كه دانشمندان هرگز خودشان درباره مسائل فلسفي بحث نمي‌كنند. در واقعء از نظر تاريخي دانشمندان نقشي اساسي در توسعه فلسفه علم داشته‌اند. دكارتء نيوتن و انيشتين نمونه هاي برجسته اي از اين موضوع هستند. هر كدام به سوالاتي در مورد چگونگي پيشرفت علم مانند: چه روش تحقيقي بايد به كار رود و چه محدوديت‌هايي در دانش علمي وجود داردء عميقا علاقه‌مند بوده‌اند. اين سوالات هنوز هم در قلب فلسفه علم معاصر قرار دارد و بنابراينء مسائلي كه از نگراني‌هاي فيلسوفان علم به شمار مي‌آيند مورد توجه جدي برخي از بزرگ‌ترين دانشمندان نيز قرار گرفته‌اند. گفته مي‌شود كه بايد پذيرفت امروزه بسياري از دانشمندان علاقه چنداني به فلسفه علم ندارند و درباره آن شناخت كمي دارند. گرچه اين مايه تاسف استء امانشانه آن نيست كه مسائل فلسفي ديگر مطرح نيستندء بلكه نتيجه‌اي از ماهيت تخصصي روزافزون علم و جدايي علوم طبيعي و علوم انساني است كه ويژگي بسياري از آموزش‌هاي مدرن است....»

دوستت دارم (1000 سال دوستت دارم در شعر ايران) پالتويي با قاب و پاكت هديه

 • 180,000 تومان

دوستت دارم (1000 سال دوستت دارم در شعر ايران) پالتويي با پاكت هديه

روانشناسي پول (درس‌هايي هميشگي در مورد ثروت طمع و شادي)

 • 55,000 تومان

افراد كمي مي‌توانند مانند مورگان هاوزل با اين وضوح در مورد امور مالي بنويسند. خواندن كتاب روانشناسي پول براي هر كسي كه مي‌خواهد تصميمات عاقلانه‌‌تري بگيرد يا زندگي ثروتمندتري را تجربه كند ضروري است. مورگان هاوزل از نويسندگان نادري است كه مي‌تواند مفاهيم پيچيده را به داستان‌هايي جذاب و قابل هضم برگرداند روان‌شناسي پول كتابي كوتاه و جذاب است كه هم دانشي را در اختيار ما قرار مي‌دهد تا بفهميم چرا تصميمات مالي بدي مي‌گيريم و هم ابزارهايي را براي گرفتن تصميمات بهتر پيش رويمان مي‌گذارد.

فن معلمي (100 نكته كاربردي براي معلمان)

 • 22,000 تومان

هنر و دانش، دست در دست يكديگر نهاده‌اند. «تدريس موثر»، برآيند دانايي، توانايي و هنرمندي معلم در ايجاد ارتباطي آگاهانه، عالمانه و مهرورزانه با دانش‌آموزان است. معلم موفق، يگانه ركن و اساس تعليم و تربيت است كه در لحظه‌هاي ناب تدريس (معلمي)، فراگيران را شيفته و دلداده دانش و دانش‌اندوزي نموده آنان را به قله‌هاي بلند بالندگي و رستگاري مي‌رساند و اين، لطيفه‌اي است نهاني و هديه‌اي آسماني كه معلمان را در صف پيامران الهي، استوار و ثابت قدم گردانيده است. از منظر مربيان، دانشمندان و نظريه‌پردازان علوم تربيتي، عليرغم گسترش و پيشرفت صنعت، فن‌آوري‌هاي نوين اطلاعاتي، ارتباطي و افزايش توان بشر در كشف تكنيك‌ها و عرصه‌ها و رويكردهاي نوين يادگيري،هنوز و همواره «معلم» اساسي‌ترين نقش و بالاترين جايگاه را در آسان‌سازي و ماندگار كردن و اثربخشي فرآيند ياددهي - يادگيري دارد. معلم اثر گذار، افزون بر آن كه بر مسند «دانش تخصص - تربيتي» در بلنداي برج «نگرش» تكيه زده است، نيازمند «مهارت» است. در اثر حاضر، با نگاهي به منابع متقن، معتبر و تجارت معلمان، مربيان تربيتي و بزرگ‌مردان تعليم و تربيت، نكته‌هاي سودمند، علمي، عملي، كاربردي - مهارتي، همراه با صد كتاب منبع (مرجع) براي معلمان، مدرسان و كنشگران آموزشي از مدرسه تا دانشگاه ارائه شده است.

به دنياي مديريت خوش آمديد (چگونه از كارمندي برتر تبديل به رهبري عالي شويد)

 • 42,000 تومان

اگر اين كتاب را به اين دليل در اختيار داريد كه به تازگي ارتقا يافته‌ايد و در يك موقعيت جديد مديريتي قرار گرفته‌ايد، تبرك مي‌گويم. شما اكنون موضوع مكالمات ميز شام هر شخصي هستيد كه زير نظرتان كار مي كند. شما فردي شده‌ايد كه كارمندانتان از شما نزد همسر و فرزندان‌شان شكايت مي كنند. اكنون مسئول شغل كساني هستيد كه زير نظر شما هستند. شما حالا «رئيس»‌ايد. آيا قبلا متوجه شده بوديد كه مديرتان هنگامي كه شما يك مشاركت كننده فردي بوديد، چه كاري انجام مي‌داد؟ آيا فكر مي‌كرديد آن‌ها اين كار را آسان انجام مي‌‌دادند؟

1  2  3  4  صفحه‌ی 1