فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سيذارتا (شعري هندي)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
متافيزيك جواني و چند مقاله ديگر
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
كتاب روانشناسي (انديشه‌هاي بزرگ به زبان ساده)
سايكودرام (پيشگيري و درمان بيماري‌هاي رواني اجتماعي در صحنه نمايش)
فايده‌هاي خوش‌بيني
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
تعالي اگو (به انضمام مقدمه هستي و نيستي)
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
گياه‌درماني (تركيبي از طب سنتي و طب مدرن پيشگيري و درمان بيماري‌ها)
سلامتي شما زيبايي شما
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
ناخودآگاه استتيك
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اميل
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
روانكاوي لئوناردو داوينچي
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
فرهنگ توصيفي روانشناسي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

سيذارتا (شعري هندي)

 • 45,000 تومان

موضوعي كه هسه در اين اثر مطرح مي‌سازد اين است كه هر فردي بايد طريق زندگي خويش را خودش بيابد، نه آن‌كه از اصول عقايد يا تعليمات مورد قبول مرجعي مقتدر پيروي كند. مفاهيمي نظير طغيان عليه مرجعيت و اقتدار موضوع محوري اين رمان است كه در قالب بودا تجسم مي‌يابد.

متافيزيك جواني و چند مقاله ديگر

 • 75,000 تومان

شخصيت ويرانگر كار خود را انجام مي‌دهد؛ تنها كاري كه از آن پرهيز مي‌كند آفريدن است. درست به همان سياق كه آفريننده جوياي انزواست‏، ويرانگر را بايد پيوسته مردم در ميان گرفته باشند، همان گواهان كارايي او. شخصيت ويرانگر يك علامت است. درست همان‌طور كه علامت سه‌وجهي از هر سو در معرض بايد است، او نيز در معرض سخنان ياوه قرار دارد. مصون‌داشتن او از اين سخنان بيهوده است. شخصيت ويرانگر علاقه‌اي به فهميده‌ شدن ندارد. او كوشش‌هايي را كه در اين زمينه ‌مي‌شود سطحي مي‌انگارد. اينكه حرفش را نفهمند نمي‌تواند به او آسيبي رساند. برعكس، او خود موجب آن مي‌شود، درست به همان سياق كه معابد، همان نهاد‌هاي ويرانگر دولت، چنين مي‌كردند. شايعه، اين خرده‌بورژوايي‌ترين پديده‌ها، تنها از آن‌رو پيش مي‌آيد كه مردم اشتياق ندارند حرفشان اشتباه فهميده شود. شخصيت ويرانگر كج‌فهمي را تاب مي‌آورد؛ او به شايعه پروبال نمي‌دهد. -از متن كتاب

كتاب روانشناسي (انديشه‌هاي بزرگ به زبان ساده)

 • 98,000 تومان

«روانشناسي گذشته‌اي طولاني و تاريخي كوتاه دارد.» «اگر قرن نوزدهم قرن صندلي سردبير بوده، قرن ما قرن مبل راحتي روان‌پزشك بوده است.» «هدف از روانشناسي اين است كه به تفكري كاملا متفاوت نسبت به آن‌چه خيال مي‌كنيم مي‌دانيم دست پيدا كنيم.» «روانشناسي گذشته‌اي طولاني و تاريخي كوتاه دارد.» تمام مكتب‌هاي روان‌شناختي نظري بر وجه منحصر به فرد انسان انداخته‌اند، اما دراواخر قرن بيستم بود كه اين حيطه به عنوان شاخه‌اي مجزا از روانشناسي، به عنوان روانشناسي تفاوت‌هاي فردي به رسميت شناخته شد. روانشناسان اين شاخه روبه رشد تلاش دارند ويژگي‌هاي شخصيت و عوامل متفاوتي را كه تعيين كننده هوش هستند، تشخيص داده و بسنجند.

سايكودرام (پيشگيري و درمان بيماري‌هاي رواني اجتماعي در صحنه نمايش)

 • 62,000 تومان

نمايشنامه‌نويسان بزرگ جهان بي‌ترديد خصلت درمان‌گر تئاتر را مي‌شناخته‌اند. شكسپير به‌طور كامل بر اين تعامل اشرف داشته است. استفاده‌هاي مكرر او را از بازي در بازي حاكي از اين فرايند است كه تماشاگران تئاتر از طريق نظاره احساس‌هاي ناهشيار فرافكن‌شده بر بازيگران راهي به درون خويش مي‌يابند كه از هيچ طريق ديگري قابل وصول نيست.

فايده‌هاي خوش‌بيني

 • 48,000 تومان

ميراث فرهنگي كشور شكوهمند ايران يك خوش‌بيني كسب‌ شده است. من دوستان فرهيخته ايراني بسياري در آمريكا دارم كه علاقه و اشتياق بي‌حد و حصرشان به زندگي آن‌ها را به دوستان ارزشمند و همكاران كاردان و شايسته‌اي تبديل كرده است. همين دليل باعث شد كه من با چاپ ترجمه فارسي كتاب فايده‌هاي خوش‌بيني موافقت كنم. تنها شهروندان خوش‌بين يك كشور مي‌توانند آينده غرورآميزي براي آن كشور رقم بزنند. به چالش‌ها و فرصت‌هاي موجود در مسير مطالبه فايده‌هاي خوش‌بيني خود خوش آمده‌ايد. اميدوارم اين كتاب به دگرگوني و بالندگي زندگي، روابط اجتماعي و آباداني كشور شما كمك كند.

تعالي اگو (به انضمام مقدمه هستي و نيستي)

 • 38,000 تومان

نظريه‌پردازان چپ افراطي گاهي اوقات بر پديده‌شناسي خرده گرفته‌اند كه گونه‌اي ايدئاليسم است و واقعيت را در سيلاب‌ ايده‌ها غرق مي‌كند. اما اگر ايدئاليسم فلسفه‌ي بدون شر آقاي برونشويگ باشد، اگر ايدئاليسم فلسفه‌اي باشد كه تلاشش براي هضم و جذب ذهني هيچ‌گاه به مقاومت بيروني بر نمي‌خورد، فلسفه‌اي كه در آن رنج و گرسنگي و جنگ در گونه‌اي فرايند كند وحدت بخشيدن ايده‌ها رقيق مي‌شوند، هيچ‌چيز نامنصفانه‌تر از اين نيست كه پديده‌شناسان را ايدئاليست بخوانيم. برعكس، قرن‌هاست كه در فلسفه جرياني تا بدين‌ پايه رئاليست را شاهد نبوده‌ايم. پديده‌شناسان دوباره انسان را غرق جهان كرده‌اند و به اضطراب‌ها و رنج‌هاي او و همچنين به شورش‌هايش تمام سنگيني‌شان را بازگردانده‌اند. متأسفانه، تا وقتي «من» ساختار آگاهي باقي بماند، همچنان مي‌توان بر پديده‌شناسي خرده گرفت كه يك «آموزه-پناهگاه» است و قطعه‌اي از انسان را از جهان بيرون مي‌كشد و با اين كار توجه را از مسائل حقيقي منحرف مي‌كند. به نظر من اين خرده‌گيري ناموجه خواهد شد اگر اگو به هستنده‌اي دقيقا معاصر جهان تبديل شود كه وجودش همان ويژگي‌هاي ذاتي جهان را دارد. همواره به نظر من چنين رسيده است كه فرضيه‌ي كار- پيش‌بري به ثمربخشي ماترياليسم تاريخي به هيچ وجه نيازي به فرض پوچي كه عبارت است از ماترياليسم متافيزيكي ندارد. در واقع، براي اين‌كه شبه‌ارزش‌هاي ذهني محو شوند و اخلاق دوباره در واقعيت بنيان پيدا كند، هيچ ضرورتي ندارد كه ابژه بر سوژه مقدم باشد. كافي‌ست كه (اگو) معاصر جهان باشد و دوگانگي سوژه-ابژه، كه دوگانگي‌اي صرفا منطقي است، براي هميشه از ميان دل‌مشغولي‌هاي فلسفي ناپديد شود. جهان (اگو) را، و (اگو) جهان را نيافريده است، بلكه هر دو ابژه‌هايي براي آگاهي مطلق و غيرشخصي‌اند، و با اين آگاهي‌ست كه اگو و جهان با يكديگر در پيوند قرار مي‌گيرند. براي بنيان‌نهادن يك اخلاق و سياست مطالقا ايجابي به نحو فلسفي، به چيزي بيش از اين نياز نيست.

گياه‌درماني (تركيبي از طب سنتي و طب مدرن پيشگيري و درمان بيماري‌ها)

 • 48,000 تومان

گياه‌درماني (تركيبي از طب سنتي و طب مدرن پيشگيري و درمان بيماري‌ها)

سلامتي شما زيبايي شما

 • 48,000 تومان

سلامتي شما زيبايي شما

ناخودآگاه استتيك

 • 20,000 تومان

ناخودآگاه استتيك

اميل

 • 95,000 تومان

اينكه افكار روسو پيچيده و گاه توام با ايهام است شك نيست. اما آنچه اين فيلسوف را برجسته مي‌كند، علاوه بر نظراتش در قلمرو علم تربيت، عقايدش در خصوص مساوات و عدالت اجتماعي است. در كتاب قرارداد اجتماعي پايه‌هاي حكومت دموكراسي را طرحريزي مي‌كند و زمينه‌ساز انقلاب فرانسه مي‌شود، و در همين كتاب است كه گفته است برتري همواره از آن ملت است نه حكومت. كتاب اعترافات همراه با ديگر مكتوباتش شالوده مكتب رمانتيسم قرن هجده را شكل داده و بر رمانتيك‌ها ي آن عصر و نيز بعد‌ها بر هنرمندان قرن نوزده تاثيري سودمند داشته است. اثر مشهور روسو در امر تعليم و تربيت، كتاب اميل است كه گفته‌اند نسل دوره اول انقلاب فرانسه را پرورش داده است و دستمايه‌اي شده است يراي اصلاحات اخلاقي تربيتي نسل‌هاي بعد كه ماييم و نسل ما.

روانكاوي لئوناردو داوينچي

 • 33,000 تومان

فرويد در اين كتاب به بحث در خصوص رؤياي كودكي لئوناردو داوينچي مي‌پردازد، رؤيايي كه به زعم او كليد شناخت لئوناردو و آثار او را به دست مي‌دهد. در اين رؤيا لئوناردو سوار بر بال خيال و در دوراني كه فاصله او از حيث زماني با دوران كودكي‌اش محل تأمل است، به طرح مس‍‍ئله‌اي مي‌پردازد كه فرويد روانكاو آن را نمونه‌اي ژرف براي تحقيق مي‌داند و همچنين روانكاو را قادر مي‌سازد تا در فحواي آن بستري مناسب براي تحليل روانكاوانه بيابد. لئوناردو داوينچي را حتي هم‌عصرانش نيز بعنوان يكي از بزرگ‌ترين مردان عصر رنسانس ايتاليا مورد تحسين و تمجيد قرار داده‌اند، حتي در زمان خودش هم به همان اندازه اسرار‌آميز به نظر مي‌رسيد كه حال به نظر ما مي‌رسد. يك نابغه تمام عيار، كسي كه تنها مي‌توان در مورد ما‌هيتش حدس زد ولي هرگز نمي‌توان به عمق آن رسيد.

فرهنگ توصيفي روانشناسي

 • 45,000 تومان

اين دوره، عصر روان‌شناسي و دوران تب كاربرد اصطلاحات روان‌شناسي نام گرفته است. محبوبيت عام روان‌شناسي را همه جا مي‌توان ديد. روان‌شناسي، اگر محبوب‌ترين درس در محيط‌هاي دانشگاهي نباشد، قطعاً يكي از محبوب‌ترين درس‌هاست. ما اصطلاحات روان‌شناسي را نه تنها براي تبيين رفتار ديگران، كه براي تبيين رفتار خودمان به كار مي‌بريم. فرهنگ توصيفي روان‌شناسي، در راستاي مقبوليت عام اين رشتة فراگير، گنجينة واژگان روان‌شناسي خواننده را گسترش مي‌دهد.

1  2  صفحه‌ی 1