فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بيماري فراگير در عصر نئوليبرال
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
مسئله اعتياد زنان
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
تحليل رويا (3 جلدي)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
حاكم بر احوال خويشتن (دستورالعمل‌هايي كهن براي زندگي مدرن)
3 اثر (حكايت دولت و فرزانگي راه و رسم ميليونرها معبد ميليونرها)
همزاد
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
راه و رسم ميليونرها
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
عدد نماد اسطوره
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
بلند پرواز (داستاني كوتاه درباره‌ باوري نيرومند در زمينه تجارت 5 قانون موفقيت نجومي)
پايين آوردن پيانو از پله‌هاي 1 هتل يخي (مجموعه شعر)
معبد ميليونرها
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
فروشنده و ميليونر
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان

بيماري فراگير در عصر نئوليبرال

 • 25,000 تومان

تاثيرات اقتصادي و اجتماعي از فيلتر تبعيض‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي «مرسوم» مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذرند كه همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جا قابل رؤيت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند... اين «طبقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي كارگر جديد» در خط مقدم حاضر است و يا بايد بار بدل شدن به نيروي كاري را به دوش كشد كه به خاطر شغل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش بيشتر در معرض خطر ابتلا به ويروس قرار دارد و يا در پي سياست تعديل اقتصادي برآمده از ويروس، بدون هيچ منبع مالي از كار بركنار شود. اين مساله شكاف اجتماعي را تشديد مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌كند و اين پرسش را بر مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انگيزاند كه چه كسي در صورت تماس با فرد بيمار يا عفونت، مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند خود را ايزوله يا قرنطينه كند (با يا بدون پرداخت مالي). درست به همان سياقي كه آموختم زلزله هاي نيكاراگوئه (1973) و مكزيكوسيتي (1985) را «زلزله هاي طبقاتي» بنامم، پيشرفت كوويد-19 ويژگي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي يك همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گيري طبقاتي، جنسيتي و نژادي را به تمامي نشانم مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. در حالي كه تلاش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها براي تخفيف و سبك سازي موضوع به راحتي در لفاظي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هايي چون «ما همه با هم هستيم» پوشانده شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، رويه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، به ويژه از سوي دولت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي ملي، انگيزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي شوم تري را نشان مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند.

مسئله اعتياد زنان

 • 15,000 تومان

اعتياد زنان گستره وسيعي از استعمال سيگار و الكل تا مواد مخدر و روان‌گردان را شامل مي‌شود و غالبا با قمار و تن‌فروشي و انحرافات ديگر همايندي مي‌يابد. همه اين انحرافات از ارزش و وزن برابر برخوردار نيستند و به يكسان شامل حال زناني از طبقات و فرهنگ‌ها و قوميت‌ها و مليت‌هاي مختلف نمي‌شوند و برچسب انحرافي مساوي نمي‌خورند و توزيع زنان معتاد نيز در گستره تاريخ و جغرافياي جوامع ثابت و يك‌دست نمي‌نمايد.

تحليل رويا (3 جلدي)

 • 175,000 تومان

يونگ براي شناخت تار و پود شخصيت آدمي، روش تحليل رويا و تداعي آزاد را بكار مي‌بندد و در اين راه به تحليل روياهايي خاص اكتفا نمي‌كند، بلكه به تحليل سلسله‌اي از روياها مي‌پردازد و نتيجه‌گيري را به بعد از بررسي همه‌ آن‌ها وا مي‌گذارد. در كتاب حاضر نمونه‌ عالي چنين روشي را مي‌بينيد.

حاكم بر احوال خويشتن (دستورالعمل‌هايي كهن براي زندگي مدرن)

 • 25,000 تومان

با اعتماد و اطمينان زندگي كنيد. بر ترس‌هايتان غلبه كنيد. حاكم بر احوال خويش باشيد. بسياري از ما در ابهام و ترديد به سر مي‌بريم ـ گاهي اوقات به ديگران و گاهي اوقات به خودمان كمك مي‌كنيم، بعضي مواقع خوشحاليم، بعضي مواقع غمگين. احساس مي‌كنيم كنترلي بر زندگي‌مان نداريم. تعاليم باستاني شامبالا كه در مورد فرمانروايي بر افكارمان است به ما نشان مي‌دهد كه همه ما از اين توانايي برخورداريم تا بر دنياي خود فرمانروايي و با اعتماد و اطمينان زندگي كنيم. به اين جهت، لازم است در زندگي روزانه‌مان به جاي خشونت ورزيدن، توانمند باشيم و با خردمندي و همدردي رفتار كنيم. شايد سخت به نظر بيايد اما وقتي اين خرد باستاني فرمانروايي را با زندگي روزانه‌مان مي‌آميزيم، هم موفقيت معنوي داريم هم موفقيت دنيوي. براي به دست آوردن اعتماد و اطمينان لازم و دستيابي به موفقيت، نبايد از زندگي‌مان دست بكشيم، و يا مرتاض يا راهب شويم. با اين تعاليم، مي‌توانيم فارغ از هر كاري كه انجام مي‌دهيم، سكان زندگي‌مان را به دست بگيريم.

3 اثر (حكايت دولت و فرزانگي راه و رسم ميليونرها معبد ميليونرها)

 • 45,000 تومان

اثر معروف مارك فيشر به نام «ميليونر يك شبه» كه در ايران به «حكايت دولت و فرزانگي» شهرت يافته است، در ادامه با كتاب‌هاي «راه و رسم ميليونرها» و «معبد ميليونرها» پايان مي‌يابد. نشر افكار اين سه اثر را در يك مجلد گرد آورده است. تا خواننده كتاب نخست، ادامه و پايان ماجرا را يك جا در اختيار داشته باشد.

همزاد

 • 50,000 تومان

ما كه از بدو تولد آهسته و پيوسته به سمت مرگ حركت مي‌كنيم با ناباوري غريبي به تماشاي مرگ ديگران و نزديك شدن مرگ خويش مي‌نشينيم. تلاش‌هاي گوناگون ما در فاصله اين دو نقطه (تولد - مرگ) بيشتر يه منظور كم رنگ كردن و يا حتي نديده گرفتن اين واقعيت مسلم است. شايد فراموشي هستي را نيز بتوان تمايل به فراموشي مرگ معنا كرد. تمايل و تلاشي بي‌نتيجه كه منجر به راهكارهاي گوناگوني مي‌شود كه يكي از جذابترينشان آفرينش همين همزاد است، ما مي‌ميريم و كاري در اين‌باره نمي‌توانيم انجام دهيم اما همزادمان به زندگي ادامه خواهد داد و يا برعكس اين كسي كه قرار بود بميرد همزاد مكن است و نه خود من.

راه و رسم ميليونرها

 • 15,000 تومان

نمي‌شود ادعا كرد با خواندن يك كتاب مي‌توان ميليونر شد. اما كتاب مناسب مي‌تواند جرقه‌اي به انبار استعدادها و آمادگي‌هاي فرد بزند تا در گرماي آن گام در راه ميليونر شدن بگذارد

عدد نماد اسطوره

 • 30,000 تومان

نقش نماد‌ها مفهوم بخشيدن به زندگي بشري است نمادها زبان مشترك انسان‌ها از روزگار ديرين تا به امروز كه در پيچ و خم جريان‌هاي زندگي، با حفظ پيشينه قدرتمند خود دچار تغييراتي شده‌اند تا با شرايط زمان و مكان منطبق شوند و كماكان به بقاي خود ادامه دهند. وقتي نيرو‌هاي اسرارآميز موجود در كهن الگو‌ها را دريافت مي‌كنيم مجذوب آن‌ها مي‌شويم. براي شناخت يك فرد به مرور دوران‌هاي زندگي‌اش مي‌پردازيم و هر انساني بدون گذشته مفهوم خود را مي‌بازد، براي شناخت نوع بشر و اقوام و فرهنگ‌هاي مختلف نيز بايد از ابزار مناسب آن بهره بگيريم. يكي از اين ابزار‌ها، شناخت نماد‌ها و اسطوره‌‌هاي فرهنگ‌هاست.

بلند پرواز (داستاني كوتاه درباره‌ باوري نيرومند در زمينه تجارت 5 قانون موفقيت نجومي)

 • 20,000 تومان

برنده نشان طلايي بهترين داستان تجاري دنيا در دومين كنگره اصول بنيادين تجارت در سال 2008 از پرفروش‌ترين‌هاي وال استريت ژورنال از پرفروش‌ترين‌هاي هفته‌نامه تجارت رتبه اول پرفروش‌ترين كتاب‌هاي روز دنيا به مدت 25 هفته رتبه اول در موضوع موفقيت و 8 موضوع ديگر در سايت آمازون

پايين آوردن پيانو از پله‌هاي 1 هتل يخي (مجموعه شعر)

 • 20,000 تومان

سرما مثل شيري دريايي سياه و سفيد مي‌لغزد بر يخ‌هاي خيابان ما، در كافه‌ها نااميد نشسته‌ايم تو مي‌آيي و در دهان زمستان خوشه‌اي انگور مي‌گذاري!

معبد ميليونرها

 • 40,000 تومان

آنچه در نظر اكثر مردم معجزه محسوب مي‌شود، چيزي جز تاثير قدرت‌هاي برتر روح نيست. اين را در كارهاي كوچك و بزرگ زندگي‌تان فراموش نكنيد گران بهاترين گنجينه شما، توازن فكري و جسمي شماست، و هر چيزي كه اين توازن را بر هم زند بايد از زندگي حذف شود، و هر چيزي كه اين توازن را نگاه مي‌دارد يا تقويت مي‌كند بايد رشد و پرورش داده شود. توازن شما زورق طلايي است كه با آن قادر خواهيد بود سفر زندگي را راحت و ايمن به انجام رسانيد.

فروشنده و ميليونر

 • 18,000 تومان

وقتي مي‌دانيم در درياچه ماهي وجود ندارد، چه لزومي دارد كه به ماهي‌گيري ادامه دهيم؟ يبشتر مردم شبيه مگسي درون بطري هستند. مگس فكر مي‌كند فقط و فقط از اين راه مي‌تواند فرار كند. البته اگر قدرت تفكر داشت، و صحيح فكر مي‌كرد، مشخص مي‌شد كه با مگس‌هاي ديگر فرق دارد، مي‌توانست ظرف يك ثانيه از طرف ديگر بطري فرار كند. ولي چون اين كار را نمي‌كند، محكوم است كه تمام عمر را در اين زندان كاذب بگذراند، چون مثل ساير مگس‌هاست و قادر نيست طور ديگري فكر كند. چه كسي گفته آدم بايد براي انجام يك كار و كاسبي خوب، پول داشته باشد؟ پول ، هميشه‌ گير مي‌آيد. آن چه اهميت دارد، پيدا كردن يك ايده خوب و ايمان به آن تا انتهاست.

1  2  3  صفحه‌ی 1