فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
عشق ويژگي جنسي مادرسالاري و جنسيت
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
ويلهلم رايش
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
درباره انسان بودن
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
چرا هانا آرنت را بايد امروز خواند
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
كشف هستي
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
صداي الاكلنگ
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان پس از ميانسالي
راه و رسم جهان
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
روان‌درماني و وجودگرائي (اگزيستانسياليسم)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
بسيار حساس بودن در دنياي غيرحساس
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
عشق و آدم بسيار حساس (فهم و مديريت ارتباط هنگامي كه دنيا درهم مي‌شكندتان)

راهنماي آدم بسيار حساس در مواجهه با آدم‌هاي سمي (چگونه قدرت خود را از خودشيفته‌ها و ديگر سوءاستفاده‌گران پس بگيريم)

 • 125,000 تومان

اگر فردي بسيار حساس (HSP) هستيد، بايد بدانيد كه حساسيت و همدلي شما هدايايي هستند كه بايد مورد احترام و ارزش قرار گيرند. اما به‌عنوان يك HSP، ممكن است به راحتي تحت تأثير دنياي اطراف خود قرار بگيريد، از خشنودسازي مداوم مردم رنج ببريد، در مواقع درگيري دچار اضطراب شديد و حتي جذب احساسات ديگران شويد. طبيعت بخشنده شما همچنين مي‌تواند شما را هدف افراد خودشيفته، بازي‌دهنده و خودمحور قرار دهد كه براي منافع خود به دنبال استثمار ديگران هستند. بنابراين، چگونه مي‌توانيد از خود محافظت كنيد؟ اين راهنماي ضروري مهارت‌ها، تمرينات و تفكرات عملي را ارائه مي‌دهد تا به شما كمك كند شخصيت‌هاي سمي را شناسايي كرده و به‌طور مؤثر با آنها مقابله كنيد. نكات كاربردي را براي تشخيص علائم خطر و عقيم‌سازي تاكتيك‌هاي متداول بازي دادن‌ها، مانند چراغ گازي، ديوار سنگي شدن، فرافكني و بمباران عشقي پيدا خواهيد كرد. در نهايت، ياد خواهيد گرفت كه چگونه از سوءاستفاده‌هايي كه فرد خودشيفته از شما كرده، شفا پيدا كرده، مرزهاي سالمي را ايجاد كنيد، و يك احساس تزلزل‌ناپذير از خود را پرورش دهيد. اگر شما يك HSP هستيد كه آماده‌ايد در برابر افراد سمي زندگي خود موضع بگيريد، اين كتاب همه چيزهايي كه براي نجات يافتن و پيشرفت نياز داريد را در بر دارد.

عشق ويژگي جنسي مادرسالاري و جنسيت

 • 90,000 تومان

مطالب اين نوشته اريك فروم را به مثابه متفكري برجسته كه نوشته‌هايش بيانگر بصيرت و بينش و حكمت عملي اوست به تصوير مي‌كشد. فروم يكي از روانشناسان پرمخاطب جهان و در زمينه جنس و جنسيت متفكري پيشگام بود. مسائلي كه او مطرح كرده است، تاثيرات عميقي بر روانشناسي گذاشته‌اند. به باور او حدود شش هزار سال است كه بين زن و مرد حالت جنگ وجود دارد كه نهايتا منجر به پيروزي مردان بر زنان شده و سازماندهي مجدد جامعه بر اساس تسلط مردان صورت گرفته است. او اعتقاد داشت كه اين وضعيت جنگي، محور اصلي مشكلات بين مردان و زنان است. فروم در طول زندگي خود درباره جنسيت مطالب بسياري نوشت؛ اما هرگز آنها را در يك جلد جمع‌آوري نكرد. براي اولين بار آثار مهم او در اين زمينه در كتاب «عشق، ويژگي جنسي، مادرسالاري و جنسيت» گردآوري شده‌اند.

ويلهلم رايش

 • 18,000 تومان

آثار ويلهلم رايش هم مورد نقدي جدي قرار گرفته و هم ستايشي عاشقانه، اما به ندرت با انصاف و تعادلي كامل آثار او را توضيح داده‌اند. در اين تفسير شفاف، روانكاو برجسته انگليسي، چارلز رايكرافت مطالبي جذاب -و مشفقانه- درباره رايش مي‌گويد، نه‌تنها در مقام روانكاو بلكه نظريه‌پرداز انقلابي آينده، تنها و بسيار مشتاق. دكتر رايكرافت مؤلف كتاب اضطراب و روان‌نژندي و آثاري ديگر كه مقالاتش در بسياري مجلات از جمله نيويورك ريويو و نيواستيتسمن انتشار يافته. فرانك كرمود اديتور اين مجموعه، مولف مطالعات انتقادي فراوان است از جمله سه مطالعه اخيرش درباره شكسپير، اسپنسر، دان؛ استاد ادبيات انگليسي در يونيورسيتي كالج لندن است. كرمود در دانشگاه‌هاي وسلين، پرينستون و ديگر دانشگاه‌هاي آمريكايي تدريس و سخنراني كرده است. برخي از آثار اين مجموعه توسط ناشران ايراني ترجمه و به چاپ رسيده است.

درباره انسان بودن

 • 48,000 تومان

اين كتاب كه پس از مرگ فروم منتشر شدء شامل نوشته‌هايي از بارورترين دوره‌هاي فكري فروم يعني 1960 است. اين مجموعه بر علم انسان‌گرايانهء سوسياليسم انسان‌گرايانهء دين انسان گرايانه و روانكاوي انسان گرايانه متمركز است و مجموعه‌اي است از سخنراني‌هاي فروم براي مناسبت‌هاي خاص و دست‌نوسته‌هايي كه هدف آن ايجاد اين كتاب بوده است.

چرا هانا آرنت را بايد امروز خواند

 • 28,000 تومان

اخيرا علاقه به آثار هانا آرنت در جهان به طرز شگفت‌آوري جان تازه به خود گرفته است. آرنت نسبت به گرايش‌هاي شوم موجود در حيات معاصر كه همچنان بر گلوي جهانيان پنجه مي‌فشارد و جهان را با تهديدهاي جدي مواجه مي‌سازدء سخت ژرف‌نگر و تيزبين بود. او مفهومي از سياست و آزادي همگاني ارائه مي‌دهد كه ملاكي است انتقادي جهت داوري درباره چيستي نابساماني سياست در عصر حاضر. ريچارد برنشتاين معتقد است كه آرنت را بايد امروز خواندء زيرا بينش نافذش به ما ياري مي‌رساند كه هم درباره ظلمتي كه عصرمان را فرا گرفته است بينديشيم و هم درباره سرچشمه‌هاي روشنايي.

كشف هستي

 • 75,000 تومان

كتاب كشف هستي به ريشه‌ها و علل اضطراب انزوا و احساس تنهايي در انسان امروزي اشاره دارد. دكتر رولو مي، پدر معنوي و راهنماي دكتر اروين يالوم روانشناسي وجودي را مناسب ترين رويكرد براي شناخت دغدغه‌هاي وجودي انسان دانسته و در اين كتاب به بيان و تعريف مسايلي چون بودن و نبودن، معناي هستي و نهستي، و سه وجه وجودي دنياي انساني مي‌پردازد.

صداي الاكلنگ

 • 15,000 تومان

زندگي او چيزي نيست جز نوشتن. هميشه دست به قلم است. كريستيان بوبن در چشم بر هم زدني، كتابي سراپا نامه مي‌سازد. همه نامه‌ها نادر و گران‌مايه است. خطاب به مادرش، دوستش، ابري و سوناتي‌ست. همچنين خطاب به ريوكان شاعر، كشيش و عابد ژاپني و نبوغ كودكي. در اين آثار، نامه، محرم اسرار است، صندوقچه چيزهاي ديده و دوست داشته شده. بزرگداشت سادگي و معجزه وجودي‌ست و از صفحه‌اي به صفحه‌اي ديگر، ما را به انديشه و تفكر وامي‌دارد. كريستيان بوين در شهر كروزو به دنيا آمد. اين نويسنده تاكنون حدود پنجاه اثر به چاپ رسانده است كه عناوينشان چند صدتايي درخشاتي را ترسيم مي‌كند.

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان پس از ميانسالي

 • 48,000 تومان

هر زني كه در آستانه ورود به 50 سالگي، با سومين مرحله از زندگي‌اش مواجه مي‌گردد. وقتي به اين قلمرو ناشناخته قدم مي‌نهد- كه در فرهنگ‌هاي بزرگ و شهري مناسكي براي آن برگزار نمي‌گردد- مي‌تواند انتخاب كند كه بر گذشته خود بگريد، يا از وارد شدن به سال‌هاي پختگي استقبال كند. جين شينودا بولن تحليل‌گر يونگي ورود به سومين مرحله از زندگي را گرامي داشته و از منابع بالقوه و پرقدرت يا كهن‌الگويي نام مي‌برد كه در اين دوران وارد روان زنان مي‌شوند. از نظر بولن، زنان همراه با مسن‌تر شدن، دلايل مهم و شورانگيزي براي خوشامدگويي دهه پنجاه زندگي خود دارند.

راه و رسم جهان

 • 80,000 تومان

تاثير ديويد هاروي در مقام پژوهشگر و منتقد شهرها و جغرافياي سرمايه‌داري بلامنازعه است و راه و رسم جهان اثري است كه موثرترين مقالات او در آن گردآوري شده است. بسياري از مقالات كه در اين كتاب آمده‌اند به رسالاتي كلاسيك تبديل شده‌اند ونه فقط پرورش فكري هاروي بلكه فهمي ديالكتيك را نشان مي‌دهند كه از زاغه هاي بالتيمور تا ساختار بنيادي سرمايه داري جهاني شده را به تصوير مي‌كشند. با اين كه پوشش كتاب بسيار گسترده است، همه مقالت دغدغه‌هاي محوري را تعقيب مي‌كنند كه همواره به آثار او جان مي‌بخشد: گذشته و حال سرمايه داري، تعارض طبقاتي، امپرياليسم، سيتي، تحول اجتماعي اوربان، طبيعت، آزادي، عدالت اجتماعي، جهاني شدن و بحران هاي ذاتي سرمايه داري.

روان‌درماني و وجودگرائي (اگزيستانسياليسم)

 • 45,000 تومان


در معنادرماني و وجودگرايي، دكتر فرانكل اصلي‌ترين مقاله‌هاي خود را كه موجب اعتبار جهاني براي او شده است ارائه مي‌دهد. او كه هراس و وحشت اردوگاه هاي نازي را با تمام وجودش احساس كرده است، معنادرماني در واقع پاسخ او به نيازي است كه براي حفظ زندگي پيدا كرده. او بر اساس تجربه‌هاي خود نظريه‌اي از درون انسان را كه همانا تقلاي او براي آزادي از طريق رنج و پادزهري در مقابل پوچ‌‌انگاري و دستيابي به نيروي مثبت انديشي عليه احساس بيهودگي يا خلا وجودي يعني اصلي‌ترين عامل روان رنجوري دنياي معاصر است ارائه داده است.

بسيار حساس بودن در دنياي غيرحساس

 • 35,000 تومان

بسيار حساس بودن يعني چه؟ با درونگرايي يا خجالتي بودن چه فرقي دارد؟ و بسيار حساس بودن چه فايده منحصر به فردي دارد؟ خبر خوب اين‌كه كتابي كه در دست داريد، درباره ويژگي‌هاي بسيار حساس بودن، عزت نفس اندك و فشارهاي ناشي از خارج از حد توان با ملاك‌هاي بيروني زندگي و چگونگي غلبه بر آنها راهكارهاي خوبي ارائه مي‌كند. ضمنا به عمق يافتن از نظر دروني كمك مي‌كند، و فعاليت‌هايي را معرفي مي‌كند كه مايه آرامش‌يابي و كسب انگيزه است. يكي از آن كتاب‌هاي مرجعي است كه خواندنش را به همه HSPها توصيه مي‌كنم. به نظرم كتابي‌ست كه خوب انگيزه مي‌دهد. مي‌توانيد شخصا راهكارهاي آن را انجام داده، كارآمدي آن‌ها را در عمل ببينيد. كتابي كه براي HSPها نوشته شده و به حقايق و چالش‌هايي اشاره دارد كه هر آدمي اين ويژگي دروني را دارد و با آن دست و پنجه نرم مي‌كند. مخصوصا براي آدم‌هاي بسيار حساسي مفيد واقع مي‌شود كه اضطراب در زندگيشان دردسرساز شده است.

عشق و آدم بسيار حساس (فهم و مديريت ارتباط هنگامي كه دنيا درهم مي‌شكندتان)

 • 95,000 تومان

آيا زود عاشق مي‌شويد اما از صميميت مي‌ترسيد؟ آيا از شنيدن «خيلي حساسي» خسته شده‌ايد؟ آيا احترام گذاشتن به همسر كمتر حساس‌تان دشوار است؟ يا اصلا از عاشقي دست برداشته‌ايد، از حساسيت زياد خود مي‌ترسيد يا از زخم‌هايي كه عشق ايجاد مي‌كند، احساس شرمندگي مي‌كنيد؟ آمارها حاكي از آن هستند كه 50 درصد از طلاق‌ها به واسطه خلق و خوست و اگر شما از آن 20 درصد كساني هستيد كه بسيار حساس هستند، پس ريسك تجربه ارتباط ناخوشايند براي‌تان بالاست. سيستم عصبي حساس‌تان روي ظرايف متمركز شده و عميق فكر مي كنيد، به‌طور بالقوه از شما زوج رومانتيكي مي‌سازد، البته اگر هر دوي شما فهم بهتري از «شما» بيابيد. اما بدون آگاهي، حساسيت‌تان باعث مي‌شود روابط نزديك‌تان دردناك و پيچيده شود. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» كه مبتني بر پژوهش‌هاي فراوان الين ان. آرون در حيطه خلق و خو و صميميت نوشته شده است، در راستاي شادكامي و ارتباط سالم آدم‌هاي بسيار حساس، كمك خوبي ارائه مي‌كند. كتاب حاوي مطالبي از كاهش ميزان استرس گرفته تا مسائل جنسي، خودارزيابي‌ها و پژوهش اوليه در زمينه مسائل زناشويي و خلق و خوست. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» راهكارهاي بهتري براي زندگي و عشق فراهم مي‌سازد.

1  2  3  صفحه‌ی 1