فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رازهاي سايكوپات‌ها (ناكام گذاشتن شكارچياني كه در كمين‌مان هستند)
روانشناسي شناختي (نظريه فرآيند و روش‌شناسي)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
برافراشتن ناهشيار
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
99 فعاليت براي تربيت كودكان
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
يادگيري زبان و شناخت در نظريه چهارچوب رابطه‌اي
6 نوشتار در روان‌درماني پويشي فشرده‌ي كوتاه‌مدت حبيب دوانلو ( ويژه درمانگران )
درس‌پژوهي (رويكردي براي بهسازي آموزش و يادگيري)
روان‌درماني پويشي فشرده كوتاه مدت دوانلو دي آي سي تي دي پي (درسنامه روان‌درمانگران)
راهنماي مقاله‌نويسي به سبك انجمن روانشناسي آمريكا
راهنماي تدوين پايان‌نامه تحصيلي (از الف يا ي)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
كار با نوجوانان (راهنماي درمانگران روانشناسان و مشاوران)

بازاريابي املاك و مستغلات (راهكارهاي علمي و عملي در انتخاب خريد فروش و اجاره ساختمان ملك و آپارتمان با نگرش بازار و فرهنگ ايران)

 • 48,000 تومان

هركدام از ما در زمان خريد و فروش وسيله، ابزار و يا حتي يك دست ميز و صندلي، دست به تحقيق مي‌زنيم و از صاحب‌نظران وكارشناسان درباره آن نظر مي‌خواهيم، اما براي گران‌ترين خريد و فروش طول حيات خود يعني واحدي از يك ساختمان، خواه ((مسكوني))، ((تجاري))، و يا ((اداري)) معمولا بايد چه عمليات و اموري را انجام داد؟ از چه كساني مشورت خواست و چگونه بايد اين امر صورت گيرد؟ براي بازاريابي ملك و ساختمان چه بايد كرد و چه اصول، تكنيك‌ها و روش‌هايي وجود دارد؟ چه نكاتي را حين بازاريابي ملك و ساختمان بايد مورد توجه قرار داد... اين كتاب مي‌تواند به عنوان يك راهنماي خوب و منبعي معتبر براي تمامي اقشار جامعه مورد استفاده واقع شود وهركس به نوعي در زندگي خود مي‌تواند از اين منبع استفاده لازم را داشته باشد.

رازهاي سايكوپات‌ها (ناكام گذاشتن شكارچياني كه در كمين‌مان هستند)

 • 60,000 تومان

در اطراف ما افراد ترسناكي وجود دارند كه به هر آن‌چه كه مي‌خواهند با استفاده از فريب كاري و زرنگي دست مي‌يابند، آنان در شيادي هنرمندند و در دروغ گويي حرفه‌اي . آن‌ها از دوستان ، همكاران ، خانواده و غريبه‌ها چيزهايي مشابهي مي‌گيرند. هرگز عذرخواهي نمي‌كنند يا از آسيب زدن به افراد احساس پشيماني نمي‌كنند. آن‌ها اغلب اوقات به كارهاي مجرمانه‌اي مشغول‌اند. نام‌هاي متعددي به آن ها داده‌ايم: خودشيفته، ضداجتماع، سايكوپات، كه بيش از همه، آن‌ها را سايكوپات مي‌ناميم.

روانشناسي شناختي (نظريه فرآيند و روش‌شناسي)

 • 100,000 تومان

طي چند دهه اخيرء روانشناسي شناختي به عنوان يك رشته اصلي در روانشناسي جايگاه يافته است. پژوهشگران بي‌شماري در حال بررسي سوالاتي درباره شناخت و رابطه آن با تجارب روزمره هستند. در اينجا تعدادي از تاثيرگذارترين رويكردها را به اختصار معرفي مي‌كنيم.

برافراشتن ناهشيار

 • 60,000 تومان

روان‌درماني پويشي متمركز كوتاه‌مدتِ دكتر دوانلو بر مبناي نظريه‌هاي روانكاوي فرويد، روابط ابژه‌ي كلاين و دلبستگي بالبي بنيان‌گذاري شده است و بخشي از هر نظريه را به خدمت گرفته، و با تركيبي خلاقانه از آن‌ها، ديدگاه كارآمد و مؤثري را پديد آورده است. دوانلو تمركز بر ماهيت غريزي انسان و متولد‌شدن با غرايز مرگ و زندگي را از روانكاوي فرويد . . .، تأكيد بر شكل‌‌گيري دلبستگي به‌عنوان نياز بنيادين روان را از بالبي و تمركز بر چگونگي روابط با والدين را از كلاين به گونه‌اي با يكديگر‌ درآميخته است كه مفاهيمي جديد و دركي جامع از انسان و نورز‌هايش ارائه كرده است. اين تركيب هوشمندانه موجب خلق روشي مؤثر در روان‌درماني‌هاي معاصر شده است. اگرچه دكتر دوانلو در نوشته‌هايش اشاره‌ي مستقيمي به اين افراد نكرده است ‌اما محتواي آن‌چه بيان مي‌كند روشنگر الهام‌گرفتن از انديشه‌هاي آنان است. يكي از ايرادهاي اساسي وارد‌شده به نوشته‌هاي دكتر دوانلو، عدم اتصال تكنيك وي به نظريه‌هاي زيربنايي آن است. در اين نوشتار، من بر اساس فهم خود، اين ارتباط را نوشته‌ام تا بخشي از اين خلأ نظري را كامل كنم.

99 فعاليت براي تربيت كودكان

 • 30,000 تومان

اگر از والدين و معلمان سوال كنيم كه دوست داريد فرزندان و دانش‌آموزان شما چه صفات و ويژگي‌هايي داشته باشند اغلب پاسخ مي‌دهند افرادي شاد، تاب‌آور، موفق، شجاع، با اعتماد به نفس، مستقل، خودساخته، با انگيزه ، خوش‌بين، اميدوار، قدردان، شوخ‌طبع و .... باشند. اما اگر از آنها سوال كنيم چگونه؟ اغلب راهكاري را نمي‌توانند ارائه دهند. جاي بسي خوشحالي است كه در اين كتاب 99 راه حل براي تربيت افرادي با اين صفات ارائه شده است. از اين رو، مطالعه اين كتاب به تمامي پدران و مادران عزيز و معلمان دلسوز به شدت توصيه مي‌شود.

يادگيري زبان و شناخت در نظريه چهارچوب رابطه‌اي

 • 70,000 تومان

نظريه چهاچوب رابطه‌اي يك نظريه اختصاصي درباره چگونگي شكل‌گيري زبان و شناخت در انسان است. اين نظريه به علم بنيادي در روان‌شناسي وابسته است و برخاسته از يك رشته پژوهش متمركز بر پديده يادگيري زبان و شناخت است. نظريه چهارچوب رابطه‌اي زيربناي روش شناخته شده درمان وابسته به پذيرش و تعهد نيز هست و آشنايي با آن به درمان‌گران اكت كمك زيادي مي‌كند و در كسب موفقيت فعاليت حرفه‌اي آنان تاثيرگذار است.

6 نوشتار در روان‌درماني پويشي فشرده‌ي كوتاه‌مدت حبيب دوانلو ( ويژه درمانگران )

 • 42,000 تومان

كتاب حاضر در بردارنده‌ي 4 نوشتار منتشرشده در سال 2016 در شرح مفاهيم نوين روش دوانلو با ساختار مقاله علمي است.بر اساس اذعان جملگي نويسندگان اين 4 نوشتار، تمام اين مفاهيم برگرفته از تلاش بي‌وقفه دكتر دوانلو در يك دهه اخير است. اين مفاهيم براي آن دسته از درمانگراني كه از روش و اطلاعات مربوط به كار او در پيش از سال 2005 بهره مي‌برند ، چندان آشنا نيست. مفاهيمي مانند نورزانتقال ، مسير نوروبيولوژيك ، مولفه انتقالي مقاومت ،احساس انتقالي پيچيده ، تغيير ساختاري چندبعدي ناهشيار ، رقابت مخرب بين‌نسلي نورزانتقال و مواردي نظير اين كه در فصول چهارگانه كتاب معرفي شده‌اند.ابزار مفيدي را در جهت كاربرد بهتر و اصيل‌تر روش دكتر دوانلو پيش روي خواننده مي نهد.

درس‌پژوهي (رويكردي براي بهسازي آموزش و يادگيري)

 • 42,000 تومان

درس‌پژوهي راهبردي اثربخش براي رشد حرفه‌اي معلم است. اين رويكرد علاوه بر ارتقاي كيفيت تدريس و معلمي بر يادگيري موثرتر دانش‌آموزان توجه و تاكيد دارد. از اهداف اصلي اين ايده مي‌توان به مطالعه تدريس و تامل در كلاس درس ارتقاي تدريس مواجهه سنجيده‌تر با چالش‌هاي تدريس مديريت كلاس درس بهسازي اعمال تربيتي معلم حين عمل و نهايتا به‌دست آوردن نتايج آموزشي تربيتي مطلوب اشاره كرد.

روان‌درماني پويشي فشرده كوتاه مدت دوانلو دي آي سي تي دي پي (درسنامه روان‌درمانگران)

 • 100,000 تومان

هدف كتاب حاضر اين است كه ياافته‌هاي پژوهشي اخير دكتر دوانلو را با اكتشاف‌هاي فراروانشناختي و فني كه قبلا منتشر شده است تركسب كند. براي اين كار نخست خلاصه‌اي از يافته‌هاي منتشرشده را خواهيد ديد. سپس به بررسي اكتشاف‌هاي جديد دوانلو در دهه گذشته پرداخته خواهد شد. بسياري از اين‌ها منتشر نشده و حاصل توسعه و پياده‌سازي برنامه آموزش مداربسته هستند كه توضيح داده خواهد شد.

راهنماي مقاله‌نويسي به سبك انجمن روانشناسي آمريكا

 • 20,000 تومان

با دردست داشتن و مطالعه اين كتاب شما يك گام بزرگ در جهت آسان كردن روند يادگيري نحوه نوشتن مقالات به سبك APA برداشته‌ايد. در طي سال‌ها ما شاهد مشكلات بسياري از طرف دانشجويان در مواجهه با نوشتن مقاله‌هاي تحقيقاتي به سبك APA بوديم. اگر قصد داريد مقالات كلاسي و مقالات رسمي براي چاپ بنويسيد قطعا اين كتاب به شما كمك بسزايي خوهد كرد.

راهنماي تدوين پايان‌نامه تحصيلي (از الف يا ي)

 • 18,000 تومان

ـ فصل اول: از انتخاب موضوع تا سوال و طرح تحقيق ـ فصل دوم: نظارت و هدايت بهره‌گيري از كمك ديگران در طول مسير ـ فصل سوم: چه استدلالي براي انجام پژوهش شما وجود دارد؟ ـ فصل چهارم: مقدمه چگونگي آغاز بحث ـ فصل پنجم: چارچوب مفهومي و نظري ـ فصل ششم: يافتن پاسخ براي يك سوال ـ فصل هفتم: نتايج و بررسي آنها اصول بحث ـ فصل هشتم: بحث و نتيجه‌گيري

كار با نوجوانان (راهنماي درمانگران روانشناسان و مشاوران)

 • 38,000 تومان

نوجواني، زمان نوسان بين هيجان و خطر است. اين دوره پرحادثه رشد، تقريبا بين 13 و 19 سالگي، به طور همزمان امكان يافتن و از دست دادن خود را فراهم مي‌كند. بدن نوجوان بالغ و جذاب است، اما لوب پيشاني مغز او هنوز كاملا رشد نيافته است در نتيجه، قضاوت نادرست نوجوان در مورد خطرجويي باعث مي‌شود كه او هيجان‌انگيز و نه خطرناك به نظر رسد. اين ايده كه نوجوان 16 ساله مي‌تواند گواهينامه رانندگي بگيرد، موجب وحشت بسياري از پدربزرگ ها و مادربزرگ‌هايي شده است كه آگهي‌هاي تمام صفحات روزنامه نيويورك تايمز را كه مكررا، تصادفات منجر به مرگ نوجوانان را افشا مي‌كند، مي‌بينند...

1  2  3  صفحه‌ی 1