فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 30,000 تومان
 • 40,000 تومان
 • 10,000 تومان
 • 150,000 تومان

گنج حضور 3 (تفسير عشق از ديدگاه مولانا)

 • 65,000 تومان

گنج برخورداري از زنده بودن اين لحظه و حس فضاي پذيرش نامحدود اين لحظه براي حس شادي آرامش طبيعي دروني و بروز عشق در شما براي سلامتي تن ذهن و لطيف كردن احساس شما براي خلاص شدن از مسائل زندگي توهمات ذهني بي حوصلگي دل مردگي بي انرژي بودن و رسيدن به حالت شادي طبيعي براي شناخت معاني زندگي‌ساز نوشته‌هاي مولانا و حافظ در مدت كوتاه

گنج حضور 2 (قصه‌هاي مثنوي معنوي مولانا)

 • 60,000 تومان

كتاب «گنج حضور» نوشته‌ي استاد «پرويز شهبازي» تفسيري بر قصه‌هاي مثنوي معنوي است. استاد شهبازي در برنامه‌ي خود با نام گنج حضور، به بيان و تفسير اشعار مولانا مي‌پردازد و توجه علاقه‌مندان بسياري را در سراسر جهان به اشعار مولانا جلب كرده است. در بخشي از پيشگفتار آمده است: «از بهر خدا عشق دگر يار مداريد/ در مجلس جان فكر دگر كار مداريد/ يار دگر و كار دگر كفر و محالست/ در مجلس دين مذهب كفار مداريد/ در مجلس جان فكر چنانست كه گفتار/ پنهان چو نمي‌ماند اضمار مداريد. در اين جلد از كتاب گنج حضور، قصه‌هايي از مثنوي معنوي مولوي گرد آورده شده است. در هر قصه، يك موضوع پرمعنا بيان شده و خواننده مي‌تواند هر قصه را موردي و جدا از ساير قصه‌ها بخواند و از آن استفاده ببرد. قصه‌هاي مثنوي معنوي مولانا بسيار آموزنده و پر از معاني شگرف معنوي است. موضوع و شماره سي‌دي‌هاي هر قصه در فهرست مطالب ذكر شده است.» كتاب حاضر را انتشارات «فردوس» منتشر كرده و در اختيار مخاطبان قرار داده است.

هديه آكابار

 • 30,000 تومان

مردم آن قوم، همواره عادت به راهپيمايي و شكار در دشت بيكراني داشتند كه بيش از دويست هزار كيلومتر مساحت داشت و اساسا به عنوان منطقه‌اي غيرمسكوني و وحشي محسوب مي‌شد...

اختلالات جنسي (ناتواني جنسي و سردمزاجي علل پيشگيري تشخيص و درمان)

 • 45,000 تومان

سلامت جنسي و ارتباط منطقي زوج‌ها با يكديگر در گرو آموزش صحيح آن هاست كه تابو تلقي شدن و پرهيز از پرداختن منطقي به آن در سنين مناسب از دشواري هاي سلامت جنسي افراد جامعه و بهداشت رواني و احيانا افزايش نابساماني‌هاي اجتماعي است.

سوء مصرف و وابستگي به مواد (اعتياد) مديريت پيشگيري و درمان

 • 38,000 تومان

در اين كتاب با اصول كلي، علائم و عوارض سوء مصرف و وابستگي به مواد (اعتياد) و مديريت پيشگيري و درمان اين نوع بيماري‌ها آشنا خواهيد شد. قصد آن است كه شما با خواندن موضوعات مربوط به اين كتاب، خود و جامعه را از آسيب‌ها و پيامدهاي اين بلاياي خانمان‌سوز برهانيد. مطالب اين كتاب عبارتست از: الكل، آمفتامين‌ها، كافئين، حشيش، كوكائين، توهم‌زاها، مواد استنشاقي، اختلالات مرتبط با نيكوتين، مواد افيوني، فن سيكليدين، آرام‌بخش‌ها، خواب‌آورها و استروئيدهاي آنابوليزان و...

تدوين پايان‌نامه رساله طرح پژوهشي و مقاله علمي

 • 120,000 تومان

كتابي كه در دست داريد به منظور استفاده دانشجويان دوره‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري و همچنين اساتيد و پژوهشگران و دست اندركاران پژوهش، تدوين ويافته است.

راه غلبه بر وسواس‌هاي جبري با روش خودياري

 • 80,000 تومان

آيا از نگراني مداوم و يا افكار اضطرابي شديدي در عذاب هستيد؟ آيا به حكم اجبار به شستشوي مكرر دستان خود مي‌پردازيد؟ آيا براي وارسي مجدد اعداد، كلمات و با اعمالي خاص به محلي كه ترك كرده‌ايد، برمي‌گرديد؟ اگر به اين نشانه‌ها مبتلا باشيد، شما نيز ممكن است مانند ميليون‌ها نفر ديگر در دنيا به بعضي از انواع اختلال وسواس جبري مبتلا باشيد ، زماني تصور مي‌شد كه اين اختلال غير قابل درمان است، اما امروزه با استفاده از رفتار درماني جزو اختلالاتي قرار گرفته است كه قويا قابل معالجه است... شما با خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد كه: برنامه‌هاي گام به گامي براي موارد خفيف تا شديد اختلال وسواس جبري وجود دارند. بهترين راه در كمك رساني به شما براي غلبه بر وسواس‌ها به شما نشان داده شده است . با طرح‌هاي جديدي آشنا خواهيد شد كه شيوه‌هاي پيشرفت‌تان را ترسيم كرده و انجام تمرينات را برايتان آسان‌تر خواهد نمود. با پرسش‌نامه‌هايي براي خود- ارزيابي و درك عميق از علائم‌تان آشنا خواهيد شد. اين كتاب حاوي آخرين اطلاعات در زمينه دارو درماني و كاربرد آن‌ها در اختلال وسواس جبري است.

درس‌نامه جامع جمعيت و تنظيم خانواده

 • 4,500 تومان

اين كتاب كه دربرگيرندة برنامه‌هاي آموزشي مصوب بوده و به زباني ساده براي دانشجويان كلية رشته‌ها، بخصوص رشته‌هاي غيرپزشكي نوشته شده، در راستاي لزوم برنامه‌ريزي جامع و فراگير براي آگاهي صحيح و هدفمند جوانان در رابطه با آموزش‌هاي مورد نياز قبل از ازدواج و جلوگيري از بروز تبعات منفي به بهانه پاسخگويي به اين ضرورت انكارناپذير، تهيه و تنظيم شده است. در اين كتاب سعي شده با توضيح موارد ضروري، نگرش دانشجويان در زمينه جمعيت از ديد فردي به يك ديد عمومي و كلي تبديل شده و به مشكلاتي كه به دنبال افزايش بي‌رويه جمعيت گريبانگير جامعه مي‌گردد، پرداخته شود. در بخش تنظيم خانواده، آموزش در مورد كيله روش‌هاي پيشگيري از بارداري پس از ايجاد زمينه‌اي از آناتومي و فيزيولوژي انوام‌هاي توليدمثل با ذكر دقيق مكانيسم اين روش‌ها، بيان شده است.

گرگ بيابان

 • 40,000 تومان

زندگي هرمان هسه خود به عنوان يك داستان موفق قابليت ارائه دارد. تولد در شهري كوچك، تحصيل در مدرسه الهيات، شاگردي در كارخانه، شاگردي در كتابفروشي و آنگاه شروع كار نويسندگي و مرگ ناگهاني... هسه در سال‌‌هايي كه در كتابفروشي مشغول بود به مطالعة شخصي پرداخت. در ميان شعراي آلمان خود را بيش از همه مديون گوته مي‌دانست و مدعي بود عصيان بر عليه راه او ادامة دنبال كردن راهش بوده است. هسه علاوه بر مطالعة ديوان‌هاي شعر و آثار رمانتيك، به تحقيق در تاريخ ادبيات و فلسفه نيز پرداخت و از موسيقي و نقاشي هم سررشته‌اي داشت. او مي‌گويد: " از تاريخ دنيا نمي‌توان به اين نتيجه رسيد كه انسان موجودي شريف، نجيب، دوستدار آرامش و عاري از خودپرستي است... اما اين را مي‌توان گفت كه در ميان امكاناتي كه در پيش رو دارد اين قدرت عالي و والا، اين تلاش براي رسيدن به شايستگي، آرامش و زيبايي نيز در او هست و تحت شرايط مساعد ممكن است تمتع‌بخش باشد... من به اين عقيده ايمان دارم و از آن كاملا مطمئنم..."

اورازان

 • 10,000 تومان

نويسنده اين مختصر، نه لهجه‌شناس است و نه درين صفحات با مردم‌شناسي و قواعد آن و يا با اقتصاد سر و كاري دارد و نه قصد اين را دارد كه قضاوتي درباره امري بكند كه مقدماتش درين جزوه آمده است. بلكه سعي كرده است با صرف دقتي كه اندكي از حد متعارف بيشتر است، يك ده دورافتاده را با تمام مشخصات آن ببيند و از آن چه ديده است، مجموعه مختصري فراهم بياورد، حاوي تكاپوي زندگي روزمره مردم آن ده و نشان بدهد كه موضوع هر چه خلاصه‌تر و حقيرتر باشد مجال دقت و تحقيق، گشاده‌تر خواهد بود. به هر صورت «اورازان» (بر وزن جوكاران)، ده كوهستاني از تمدن شهري دورافتاده‌اي است در منتهاي شرقي كوهپايه‌هاي طالقان كه نه تنها از دبستان و ژاندارمري و بهداري در آن خبري نيست، بلكه اغلب اهالي هنوز با سنگ چخماق و «قو» چپق‌هاي خودشان را آتش مي‌كنند و براي روشن كردن اجاق‌ها و تنورها از چوب‌هايي كه پنج شش برابر يك چوب كبريت بلندي دارد و سر آن آغشته به گوگرد است، استفاده مي‌كنند.

معبد سكوت

 • 150,000 تومان

در اين كتاب از استاداني سخن گفته شده است كه پيامشان به دو چيز خلاصه مي‌شود. (خود را بشناس، آنگاه همنشين خدا باش) در اين كتاب، فقط از نحوه شناخت خدا، با انواع نمونه‌ها، صحبت شده است و هر چند بسياري افكار و انديشه‌هاي جديد و نو به خواننده‌ها عرضه مي‌كند،‌ ليكن در نهايت به اين نتيجه مي‌رسيم كه اين اشخاص نيز فقط قصد رسيدن سريعتر به قلمرو الهي را دارند و بس.

صفحه‌ی 1