فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
جايي كه خدا و علم پزشكي همديگر را ملاقات مي‌كنند (گفت و گويي درباره علم پزشكي و معنويت)
حلقه
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
خشم 1 هديه است (ميراث پدربزرگ ماهاتما گاندي)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
كري مورا
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
كتاب كار رفتار درماني شناختي سي بي تي (كتاب تمرين براي روان درمان‌گران و مراجعين)
موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)
ربايش هنرمندانه (10موردي كه هيچ‌كس درباره خلاق بودن به شما نگفت)
زيست‌شناسي عشق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
فراتر از آموخته‌ها
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انسان و سمبول‌هايش
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
قوانيني براي 1 شواليه (آخرين نامه سر توماس لموئل هاوك)

جايي كه خدا و علم پزشكي همديگر را ملاقات مي‌كنند (گفت و گويي درباره علم پزشكي و معنويت)

 • 85,000 تومان

آيا در علم پزشكي مدرن، جايي براي «خدا» وجود دارد؟ آيا در حقيقت، معجزات پزشكي رخ مي‌دهند؟ اگر رخ مي‌دهد، علت آن چيست؟ آيا رابطه‌اي ميان معنويت و جسم، جايي كه آن دو به يكي تبديل مي‌شوند، وجود دارد؟ آيا منطقي است كه اولويت اصلي پزشكان زنده نگه داشتن بيماران باشد؟ اين پرسش‌هايي است كه نيل دونالد والش و خانم دكتر بريت كوپر مطرح مي‌كنند و قاعده‌هاي منابع پزشكي را تحت تاثير قرار مي‌دهند و به نقد مي‌كشند. ديگر، زمان آن رسيده است كه علم پزشكي تصديق كند كه انسان بيش از يك جسم فيزيكي است و شفابخشي تنها در صورتي ممكن است كه ذهن و روح نيز در نظر گرفته شوند.

حلقه

 • 90,000 تومان

يك نوار ويديويي مرموز هشدار مي‌دهد كه بيننده پس از تماشاي آن در عرض يك هفته مي‌ميرد، مگر اينكه كاري كه نامفهوم است انجام شود، 4 نوجوان دقيقا يك هفته پس از تماشاي نوار، يكي پس از ديگري بر اثر نارسايي قلبي جان خود را از دست مي‌دهند. آساكاوا، روزنامه‌نگاري سختكوش، تحت تاثير مرگ باورناپذير خواهرزاده همسرش قرار مي‌گيرد. تحقيق‌هايش او را از منطقه‌اي در توكيو كه مملو از ترس‌هاي جامعه مدرن است، به يك منطقه روستايي، يك تفرجگاه كوهستاني، يك جزيره آتشفشاني، و درمانگاهي در خارج شهر كه از گذشته تغيير كاربري داده، مي‌كشاند. تلاش او براي حل معماي نوار قبل از اينكه ـ براي همه ـ خيلي دير شود، يك فوريت مرگبار فزاينده را به خود اختصاص مي‌دهد. حلقه داستاني ترسناك است كه به طرز هولناكي روايت مي‌شود، يك معماي معلق استادانه، و يك سفر ساختارشكن نوگرايانه است.

خشم 1 هديه است (ميراث پدربزرگ ماهاتما گاندي)

 • 80,000 تومان

مهاتما گاندي كلقب به «روح بزرگ» از برجسته‌ترين شخصيت‌هاي قرن بيستم سياست و آموزش‌هاي صلح‌آميز مهاتما گاندي بزرگ جهن را تغيير داد. نوه او‏، آرون، در اين اثر نشان مي‌دهد كه آموزه‌هاي صلح‌جويانه پدربزرگش در عصر حاضر، كه خشونت و نفرت روزافزون و پيامد‌هاي مخرب پديده‌هايي همچون مرگ، دنياي ما را تهديد مي‌كند، بسيار حائز اهميت است. به اعتقاد آرون، كسي كه خشم را با خشم و سرزنش را با سرزنش پاسخ مي‌دهد،قطعا نمي‌تواند تغييري در دنيا ايجاد كند يا به‌قول گاندي: «چشم در برابر چشم‏، آن‌گاه كل دنيا كور خواهد شد».

كري مورا

 • 70,000 تومان

«كري مورا» جديدترين رمان از نويسنده آمريكايي است. اين اولين كتاب او در 24 سال گذشته است كه شخصيت نمادين هانيبال لكتر در آن نيست، بلكه در مورد يك دختر جوان و مهاجر كلمبيايي در ميامي به نام كاريداد «كري مورا» است كه سرپرستي عمارتي را بر عهده دارد كه زماني متعلق به پابلو اسكوبار بوده و در زير آن شمش‌هاي طلاي كارتل به ارزش بيست و پنج ميليون دلار پنهان شده است. او مورد توجه هانس پيتر شنيدر، يك قاچاقچي انسان و روان‌پريش ساديست قرار مي‌گيرد و...

كتاب كار رفتار درماني شناختي سي بي تي (كتاب تمرين براي روان درمان‌گران و مراجعين)

 • 120,000 تومان

سي بي تي مستندترين روش درمان براي طيف گسترده‌اي از مشكلات روان‌شناختي است ابزارهاي سي بي تي پيشنهادي در اين كتاب شامل تمريناتي است كه نتايج تحقيقات را با راهكارهاي عملي براي علايم خاص هر مشكل با عمق لازم براي ايجاد تغيير ارائه كرده است. ابزارهاي سي بي تي براي موارد زير ارائه شده است: -اظطراب -افسردگي -رفتارهاي تكانشي -حل مشكل -روابط مسموم - استرس.

راهنماي 1 دقيقه‌اي (چگونه 1 راهنما بيابيد و با او همراه شويد از راهنمايي او چه بهره‌اي خواهيد گرفت)

 • 38,000 تومان

راهنمايي ، مسيري عالي و موثر براي رشد در شغل و حرفه‌تان است. اما اين رابطه چگونه آغاز مي‌يابد و باعث رشد و شكوفايي مي‌شود؟ و چطور شما را در مسير نگه ‌مي‌دارد؟ اين سوال‌ها را طي داستاني كه نقل مي‌كنيم پاسخ مي‌دهيم. همراه داستان، شيوه‌هاي عملي براي رشد موفقيت آميز رابطه‌ي راهنمايي نيز گنجانده شده است. بينش يك دقيقه‌اي در پايان هر فصل و الگو و راهنما، خوانندگان را گام به گام همراهي مي‌كند تا رابطه‌ي راهنمايي سودمند و كار را تجربه كنند. هدف اين كتاب همين است : آموختن به مخاطب كه چگونه راهنما پيدا كند و يا چطور از راهنمايي ديگران بهره بگيرد. اگر به راهنمايي احتياج داريد اگر مي‌خواهيد در كار و زندگي موفق شويد، پيشنهاد مي‌كنيم اين كتاب را بخوانيد.

موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)

 • 65,000 تومان

اين كتاب ارزشمند درباره سفري هيجان‌انگيز است كه مبدا آن (مردم درباره من چه فكر مي‌كنند؟) و مقصد آن (من همين هستم)، مي‌باشد. خواندن كتاب موهبت كامل نبودن مانند اين است كه با دوستي دانا، خردمند و دلسوز كه براي شما بهترين‌ها را مي‌خواهد، مشورت مي‌كنيد.

ربايش هنرمندانه (10موردي كه هيچ‌كس درباره خلاق بودن به شما نگفت)

 • 45,000 تومان

آستين كلوئن بر اين باور است كه خلاقيت براي همه و در هر جاي دنيا قابل دسترسي است. او معتقد است: نيازي نيست كه نابغه باشيد، فقط كافيست خودتان باشيد. در اين كتاب بارها اشاره مي‌كند كه اثر هيچ هنرمندي يكه و اصيل نيست و كسي كه مي‌كوشد كاملا بي‌مانند باشد راه به هيچستان مي‌برد و خلاقيت اش با مانع رو به رو خواهد شد. او پيشنهاد مي‌دهد كه هنرمندان از تاثير اجتناب‌ناپذير پيشينيان نهراسند و اين تاثيرپذيري را با آغوش باز بپذيرند. علاوه بر اين، كلئون دراين كتاب روش‌هايي نيز براي متمركز ماندن، و الهام‌بخشي ارائه مي‌دهد.

زيست‌شناسي عشق

 • 70,000 تومان

كتاب زيست‌شناسي عشق كتابي است درباره عشق پدر و مادر به فرزندان از نخستين روزها و هفته‌هايي كه جنين در حال شكل‌گيري است و تاثير اين عشق در تشكيل مغز، سيستم هورموني و شيميي مغز با استناد به آخرين يافته‌هاي عصب‌شناسي و روانشناسي. كتابي است درباره تاثير شيوه به دنيا آمدن نوزاد و اثربخشي آن در سلامتي و بيماري‌هاي بعدي كودك، حتي تاثير آن در خصلت‌هاي شخصيتي در بزرگسالي و ادامه آن تا پايان عمر. زيست‌شناسي عشق از سودمندي قاطع و مسلم محبت‌هاي مادرانه، مراقبت‌هاي شبانه‌روزي، برقراري تماس چشمي و ارضاي نيازهاي فيزيولوژيكي نوزاد، سخن مي‌گويد. افزون بر اين، نويسنده به ما هشدار مي‌دهد تا بي‌بهره‌گي از مهر و محبت هم در دوران حاملگي و هم پس از آن، چه آثار مخرب و ويرانگري بر جاي مي‌گذارد....

فراتر از آموخته‌ها

 • 30,000 تومان

اين كتاب ساختار و الگوي شكل‌گيري تضاد و دوگانگي در ذهن را بررسي مي‌كند و نشان مي‌دهد چگونه انبار آموخته‌ها و تجربيات موجود در حافظه به گسترش تضاد كمك مي‌كند . بنابراين راه حل را نه در ارائه دستورالعمل ، كه در ديدن و آگاهي بر اين ساختار (كه همان ((من )) يا ((خود )) مي‌باشد) مي‌داند . نشان مي دهيم كه چگونه براي ديدن و آگاهي بر ذهن به حضور و تمركز نياز داريم . نشان مي‌دهيم انرژي ذهني لازم براي حضور و تمركز در همه ما وجود دارد اما دوگانگي و تضاد ذهني اين انرژي را اتلاف مي‌كند . مي‌خواهيم اين ساختار را با همه محتوياتش (ظرف ‌آموحته‌ها) ، كه شخصيت و رفتار ما را شكل مي‌دهد ، ببينيم .

انسان و سمبول‌هايش

 • 150,000 تومان

((انسان و سمبولهايش)) كه در واپسين سال‌هاي زندگي يونگ نگاشته شده ، در واقع حاصل سال‌هاي پختگي و شكوفايي انديشمندي است كه عمري را به مطالعه و پژوهش در عرصه‌ي روان‌شناسي گذرانده است . يونگ در لابه‌لاي سطور اين كتاب به خواننده هشدار مي‌دهد كه انسان عصر حاضر براي شناخت و رستگاري خود ناگزير است به ((قطب وجود)) يعني به روان خود توجه كند ، رواني كه زباني ويژه‌ي خود دارد و از منطق عقل و زبان علم جداست . انسان بايد چونان يك باستان‌شناس اندرون لايه‌هاي وجود خود را بكاود و تكه پاره‌هاي فراهم آمده از كاوش دخمه‌هاي وجود را كنار هم نهد تا رمز نماد‌ها و تصاوير روح و روان خود را از نو كشف كند . شايد انسان از اين راه بتواند به قول هايدگر ((آواي وجود)) خود را بشنود .

قوانيني براي 1 شواليه (آخرين نامه سر توماس لموئل هاوك)

 • 30,000 تومان

يك شواليه با ترس از اينكه ممكن است از جنگ بازنگردد و براي اينكه ميراثي از خود به جا بگذارد. نامه‌اي براي فرزندان خود مي‌نويسد. وي در نوشته‌هايش پيرامون تنهايي، فروتني، قدرداني، صداقت، شجاعت، زيبايي، غرور و شكيبايي، به آموزه‌هاي باستاني و فلسفه شرق و غرب، و نوشته‌هاي بزرگ معنوي و سياسي عصر ما مي‌پردازد. هدف وي راهنمايي كردن فرزندان براي راهي است كه آنها مجبورند به تنهايي در آن سفر كنند، يك راهنماي كوتاه براي آنچه به زندگي معني و زيبايي مي‌بخشد.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1