فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كري مورا
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
كتاب كار رفتار درماني شناختي سي بي تي (كتاب تمرين براي روان درمان‌گران و مراجعين)
موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)
ربايش هنرمندانه (10موردي كه هيچ‌كس درباره خلاق بودن به شما نگفت)
زيست‌شناسي عشق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
فراتر از آموخته‌ها
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انسان و سمبول‌هايش
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
قوانيني براي 1 شواليه (آخرين نامه سر توماس لموئل هاوك)
فرزند مثبت‌گرا
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
تو كه باهوشي چرا شاد نيستي
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
من درخشان (اجازه ندهيد هيچ‌چيز شور و نشاط شما را كم‌رنگ كند)

كري مورا

 • 70,000 تومان

«كري مورا» جديدترين رمان از نويسنده آمريكايي است. اين اولين كتاب او در 24 سال گذشته است كه شخصيت نمادين هانيبال لكتر در آن نيست، بلكه در مورد يك دختر جوان و مهاجر كلمبيايي در ميامي به نام كاريداد «كري مورا» است كه سرپرستي عمارتي را بر عهده دارد كه زماني متعلق به پابلو اسكوبار بوده و در زير آن شمش‌هاي طلاي كارتل به ارزش بيست و پنج ميليون دلار پنهان شده است. او مورد توجه هانس پيتر شنيدر، يك قاچاقچي انسان و روان‌پريش ساديست قرار مي‌گيرد و...

كتاب كار رفتار درماني شناختي سي بي تي (كتاب تمرين براي روان درمان‌گران و مراجعين)

 • 85,000 تومان

سي بي تي مستندترين روش درمان براي طيف گسترده‌اي از مشكلات روان‌شناختي است ابزارهاي سي بي تي پيشنهادي در اين كتاب شامل تمريناتي است كه نتايج تحقيقات را با راهكارهاي عملي براي علايم خاص هر مشكل با عمق لازم براي ايجاد تغيير ارائه كرده است. ابزارهاي سي بي تي براي موارد زير ارائه شده است: -اظطراب -افسردگي -رفتارهاي تكانشي -حل مشكل -روابط مسموم - استرس.

راهنماي 1 دقيقه‌اي (چگونه 1 راهنما بيابيد و با او همراه شويد از راهنمايي او چه بهره‌اي خواهيد گرفت)

 • 38,000 تومان

راهنمايي ، مسيري عالي و موثر براي رشد در شغل و حرفه‌تان است. اما اين رابطه چگونه آغاز مي‌يابد و باعث رشد و شكوفايي مي‌شود؟ و چطور شما را در مسير نگه ‌مي‌دارد؟ اين سوال‌ها را طي داستاني كه نقل مي‌كنيم پاسخ مي‌دهيم. همراه داستان، شيوه‌هاي عملي براي رشد موفقيت آميز رابطه‌ي راهنمايي نيز گنجانده شده است. بينش يك دقيقه‌اي در پايان هر فصل و الگو و راهنما، خوانندگان را گام به گام همراهي مي‌كند تا رابطه‌ي راهنمايي سودمند و كار را تجربه كنند. هدف اين كتاب همين است : آموختن به مخاطب كه چگونه راهنما پيدا كند و يا چطور از راهنمايي ديگران بهره بگيرد. اگر به راهنمايي احتياج داريد اگر مي‌خواهيد در كار و زندگي موفق شويد، پيشنهاد مي‌كنيم اين كتاب را بخوانيد.

موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)

 • 65,000 تومان

اين كتاب ارزشمند درباره سفري هيجان‌انگيز است كه مبدا آن (مردم درباره من چه فكر مي‌كنند؟) و مقصد آن (من همين هستم)، مي‌باشد. خواندن كتاب موهبت كامل نبودن مانند اين است كه با دوستي دانا، خردمند و دلسوز كه براي شما بهترين‌ها را مي‌خواهد، مشورت مي‌كنيد.

ربايش هنرمندانه (10موردي كه هيچ‌كس درباره خلاق بودن به شما نگفت)

 • 45,000 تومان

آستين كلوئن بر اين باور است كه خلاقيت براي همه و در هر جاي دنيا قابل دسترسي است. او معتقد است: نيازي نيست كه نابغه باشيد، فقط كافيست خودتان باشيد. در اين كتاب بارها اشاره مي‌كند كه اثر هيچ هنرمندي يكه و اصيل نيست و كسي كه مي‌كوشد كاملا بي‌مانند باشد راه به هيچستان مي‌برد و خلاقيت اش با مانع رو به رو خواهد شد. او پيشنهاد مي‌دهد كه هنرمندان از تاثير اجتناب‌ناپذير پيشينيان نهراسند و اين تاثيرپذيري را با آغوش باز بپذيرند. علاوه بر اين، كلئون دراين كتاب روش‌هايي نيز براي متمركز ماندن، و الهام‌بخشي ارائه مي‌دهد.

زيست‌شناسي عشق

 • 70,000 تومان

كتاب زيست‌شناسي عشق كتابي است درباره عشق پدر و مادر به فرزندان از نخستين روزها و هفته‌هايي كه جنين در حال شكل‌گيري است و تاثير اين عشق در تشكيل مغز، سيستم هورموني و شيميي مغز با استناد به آخرين يافته‌هاي عصب‌شناسي و روانشناسي. كتابي است درباره تاثير شيوه به دنيا آمدن نوزاد و اثربخشي آن در سلامتي و بيماري‌هاي بعدي كودك، حتي تاثير آن در خصلت‌هاي شخصيتي در بزرگسالي و ادامه آن تا پايان عمر. زيست‌شناسي عشق از سودمندي قاطع و مسلم محبت‌هاي مادرانه، مراقبت‌هاي شبانه‌روزي، برقراري تماس چشمي و ارضاي نيازهاي فيزيولوژيكي نوزاد، سخن مي‌گويد. افزون بر اين، نويسنده به ما هشدار مي‌دهد تا بي‌بهره‌گي از مهر و محبت هم در دوران حاملگي و هم پس از آن، چه آثار مخرب و ويرانگري بر جاي مي‌گذارد....

فراتر از آموخته‌ها

 • 30,000 تومان

اين كتاب ساختار و الگوي شكل‌گيري تضاد و دوگانگي در ذهن را بررسي مي‌كند و نشان مي‌دهد چگونه انبار آموخته‌ها و تجربيات موجود در حافظه به گسترش تضاد كمك مي‌كند . بنابراين راه حل را نه در ارائه دستورالعمل ، كه در ديدن و آگاهي بر اين ساختار (كه همان ((من )) يا ((خود )) مي‌باشد) مي‌داند . نشان مي دهيم كه چگونه براي ديدن و آگاهي بر ذهن به حضور و تمركز نياز داريم . نشان مي‌دهيم انرژي ذهني لازم براي حضور و تمركز در همه ما وجود دارد اما دوگانگي و تضاد ذهني اين انرژي را اتلاف مي‌كند . مي‌خواهيم اين ساختار را با همه محتوياتش (ظرف ‌آموحته‌ها) ، كه شخصيت و رفتار ما را شكل مي‌دهد ، ببينيم .

انسان و سمبول‌هايش

 • 100,000 تومان

((انسان و سمبولهايش)) كه در واپسين سال‌هاي زندگي يونگ نگاشته شده ، در واقع حاصل سال‌هاي پختگي و شكوفايي انديشمندي است كه عمري را به مطالعه و پژوهش در عرصه‌ي روان‌شناسي گذرانده است . يونگ در لابه‌لاي سطور اين كتاب به خواننده هشدار مي‌دهد كه انسان عصر حاضر براي شناخت و رستگاري خود ناگزير است به ((قطب وجود)) يعني به روان خود توجه كند ، رواني كه زباني ويژه‌ي خود دارد و از منطق عقل و زبان علم جداست . انسان بايد چونان يك باستان‌شناس اندرون لايه‌هاي وجود خود را بكاود و تكه پاره‌هاي فراهم آمده از كاوش دخمه‌هاي وجود را كنار هم نهد تا رمز نماد‌ها و تصاوير روح و روان خود را از نو كشف كند . شايد انسان از اين راه بتواند به قول هايدگر ((آواي وجود)) خود را بشنود .

قوانيني براي 1 شواليه (آخرين نامه سر توماس لموئل هاوك)

 • 30,000 تومان

يك شواليه با ترس از اينكه ممكن است از جنگ بازنگردد و براي اينكه ميراثي از خود به جا بگذارد. نامه‌اي براي فرزندان خود مي‌نويسد. وي در نوشته‌هايش پيرامون تنهايي، فروتني، قدرداني، صداقت، شجاعت، زيبايي، غرور و شكيبايي، به آموزه‌هاي باستاني و فلسفه شرق و غرب، و نوشته‌هاي بزرگ معنوي و سياسي عصر ما مي‌پردازد. هدف وي راهنمايي كردن فرزندان براي راهي است كه آنها مجبورند به تنهايي در آن سفر كنند، يك راهنماي كوتاه براي آنچه به زندگي معني و زيبايي مي‌بخشد.

فرزند مثبت‌گرا

 • 45,000 تومان

ما براي فرزندانمان چيزي بيش از سلامت جسماني مي‌خواهيم. ما دوست داريم فرزندانمان زندگي‌اي آكنده از دوستي و عشق و كارهاي عالي داشته باشند. ما مي‌خواهيم آنان مشتاق يادگيري و خواهان رويارويي با توان‌آزمايي‌ها باشند. ما خواهانيم كه بچه‌هايمان سپاسگزار چيزي باشند كه از ما كسب مي‌كنند، اما به دستاوردهاي خودشان افتخار كنند. ما مي‌خواهيم آنان با اعتماد به نفس در آينده رشد و نمو كنند، دوستدار ماجراجويي و داراي حس عدالت باشند و آن‌قدر شجاع كه برحسب آن حس عدالت عمل كنند. ما مي‌خواهيم آنان در رويارويي با مانع‌ها و شكست‌هايي كه در جريان رشد و نمو رخ مي‌نمايند، انعطاف‌پذير باشند. و نيز مي‌خواهيم كه وقتي زمانش فرا رسيد، پدر و مادري خوب باشند. واهي‌ترين اميد ما اين است كه كيفيت زندگي آنان بهتر از مال ما باشد، و عميق‌ترين دعاي ما آن است كه فرزندانمان همه قدرت‌ها و اندكي از ضعف‌هاي ما را داشته باشند...

تو كه باهوشي چرا شاد نيستي

 • 55,000 تومان

اين كتاب متقاعد‌كننده‌ترين استدلال‌ها را براي اينكه چرا نياز به هدف در پيش گرفتن زندگي‌اي شاد و رضايت‌مندانه، بايد در بالاترين اولويت‌هاي شما باشد، ارائه مي‌كند. هدفي كه تقريبا هر رهبر روحاني يا فيلسوفي از ارسطو تا مايا آنجلو و زورباي يوناني به دنبال آن بوده است. امكان دارد تمايل به شاد بودن خودخواهانه به نظر برسد، اما اين كتاب را دنبال كنيد و كمي در اين موضوع عميق‌تر شويد. متوجه خواهيد شد كه شايد هيچ هدفي تا اين اندازه شرافت‌مندانه‌تر نباشد. عوامل تعيين‌كننده شادي، عوامل توسعه فردي و حركت به‌سوي انساني بهتر شدن (مهربان‌تر و با عاطفه‌تر شدن) نيز هستند. اگر اين موارد كافي نيست، بايد اين را نيز بدانيد كه عواملي كه به شادي منجر مي‌شوند، به كاميابي نيز مي‌انجامند.

من درخشان (اجازه ندهيد هيچ‌چيز شور و نشاط شما را كم‌رنگ كند)

 • 55,000 تومان

اين كتاب در مورد علم «شور و نشاط» است. شما در مورد بررسي‌هاي علمي خواهيد خواند كه نشان مي‌دهند چرا شور و نشاط‌مان- شادي، آرامش دروني، سلامتي، توانايي يا قابليت تمركز، انگيزه، و شادي - كم‌رنگ مي‌شود... و چطور آن را دوباره روشن كنيم. براي لذتبخش‌تر و خواندني‌تر ساختن اين كتاب، من تحقيق در مورد اين موضوع را خلاصه كرده‌ام. مي‌توانستم راحت در مورد هر واكنش سلولي نسبت به استرس بنويسم، اما خواندن آن مطالب مي‌توانست براي شما استرس‌آور باشد! در نتيجه، اين كتاب بيشتر داستاني است تا باليني. ويرچو معتقد است كه همه ما با يك نور دروني متولد مي‌شويم. يك درخشش يا شادي. شما هنوز درخشان يا پرتلالو هستيد، اما مانند لامپي كه روي آن را گرد و غبار پوشانده است، شايد شادي را احساس نكنيد و شاد به نظر نرسيد. اگر هم‌اكنون شادي يا هيجان را در مورد زندگي احساس نمي‌كنيد، آن بدين معناست كه شور و نشاط‌تان پنهان شده است. خوشبختانه، پاسخ‌ها و راه‌حل‌هايي وجود دارد، و نخستين گام شناسايي الگوهايتان است. موضوع اين كتاب در مورد اين است كه - چطور آن الگوها را كشف كنيد - تا به شما كمك كند كه در مورد زندگي احساس شادي و شور و نشاط كنيد.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1