فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از فرش تا عرش
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
اگر طاقت رويارويي با واقعيت را داريد اين كتاب را بخوانيد (گستاخانه‌ترين كتاب)
دلت كه پاك باشد داستانت پايان خوشي خواهد داشت
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
روش‌هاي تحقيق براي علوم رفتاري
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
گرماي خورشيد روان‌درمانگر قصه‌گو (تحليل روان‌شناختي و فلسفي بر آثار دكتر يالوم)
در فضيلت گربه بودن
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
كليد قدرت مغز (فراگيري يادگيري 5 مرحله‌اي مغز)
سفر هيجان‌انگيز ترن‌هوايي كارآفرينان
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
اثر مركب
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
دانشكده كسب و كار (براي كساني كه دوست دارند به مردم كمك كنند)
قلابي (پول قلابي اساتيد قلابي دارايي‌هاي قلابي)
محدوديت صفر (شيوه پنهان بوميان هاوايي در دستيابي به ثروت سلامت آرامش)

از فرش تا عرش

 • 66,000 تومان

هووارد شولتز (بنيان‌گذار شركت استارباكس)، كارآفرين مشهور و برجسته آمريكايي، براي رسيدن به موفقيت در سطح جهاني فراز و نشيب‌هاي زيادي را از سر گذرانده كه در قالب داستان‌هاي واقعي در اين كتاب ارزشمند براي تمامي خوانندگان و به‌ويژه صاحبان كسب و كار نقل شده است. بدون شك راز برتري و چگونگي اوج‌گيري شركت استارباكس به‌عنوان يكي از بزرگ‌ترين غول‌هاي تجاري جهان بيش از 30 هزار شعبه در 80 كشور و ارزشي بيش از 24 ميليارد دلار در سطر به سطر اين اثر برجسته توسط نويسنده كتاب بيان شده است.

اگر طاقت رويارويي با واقعيت را داريد اين كتاب را بخوانيد (گستاخانه‌ترين كتاب)

 • 48,000 تومان

«گستاخانه‌ترين كتاب» با زباني ساده و كاملا شفاف و بدون پرده سعي دارد ديدگاه ها و ايده هايي به خواننده ارائه بدهد كه به مدد آن‌ها ذهن خود را از مسائل بي‌اهميت رها كند. با مطالعه اين اثر منحصر به فردء به واقعيت زندگي چيزي متفاوت از آنچه والدينء دوستان يا سايت هاي اينترنتي شنيده‌ايمء پي مي‌بريم. نويسنده به ما مي‌آموزد تا در مواجهه با رويدادها و مسائل زندگيء عقايد و ايده‌هاي منحصر به خود داشته باشيم و پايبند تصور قالبي كه در جامعه جريان دارد يا عقايدي كه سينه به سينه به ما رسيده استء نباشيم. او به ما گوشزد مي‌كند كه منتظر معجزه يا دارويي سحرآميز نباشيمء هيج انسان ديگري در اين جهان فاني به ما كمك نخواهد كردء مگر آنكه منفعت يا انگيزه‌اي از آن داشته باشد. كمال و بزرگي در درون ما برمي‌خيزد و نبايد آن‌را در تاييد و رضايت ديگران جستجو كنيم. در دنيايي كه بعد از مرگ ما را به ياد نخواهد آوردء بها دادن به ارزش‌ها و عقايد تعريف‌شده و محدودكننده ديگران كاري عبث و بيهوده است. نويسنده اين كتاب با بيان واقعيت زندگي و تجربياتي كه با آن‌ها رو به رو مي‌شويمء راه صحيح لذت بردن از زندگي را به ما نشان مي‌دهد.

دلت كه پاك باشد داستانت پايان خوشي خواهد داشت

 • 58,000 تومان

مي‌دانيد چرا اسم كتاب را گذاشته‌ام «پايان خوش حكايت تو از دل پاك تو آغاز مي‌شود» چون احتمال وقوع عكس اين گزاره وجود ندارد. چرا كه امكان ندارد كسي كه خلوص نيت و دل پاك دارد، پايان و سرنوشت بدي در انتظارش باشد. در هر شرايطي، و هر اتفاقي كه بيفتد، كساني كه منحرف نمي‌شوند و در نيكي كردن صداقت نشان مي‌دهند، قهرمان قصه‌هاي خودشان خواهند شد و در صحنه اين دنيا، تجربه‌هاي خوبي از خود به يادگار خواهند گذاشت. هر لحظه زندگي ارزش بي‌نظيري دارد. خوبي و نيكي نهايت انسانيت است. بدي، رويدادي شخصي است و فرد را فرسوده مي‌كند اما خوبي، اتفاقي اجتماعي است و به همين دليل، هم منتشر مي‌شود و توسعه مي‌يابد و هم باعث تكامل فرد مي‌گردد. خوبي، مدنيت است و بدي، انزوا و به همين دليل يكي محكوم به فناست و آن ديگري محكوم به تكثير. كسي كه خوبي مي‌كند انتظار جبران ندارد به همين دليل دوستان زيادي پيدا خواهد كرد و نيكي هايش تكثير خواهد شد. كسي كه بدي مي‌كند منقطع مي‌شود اما كسي كه خوبي مي‌كند از فرديت و تنهايي در آمده، در جامعه تكثير يافته و ريشه مي‌گستراند.

روش‌هاي تحقيق براي علوم رفتاري

 • 140,000 تومان

كتاب حاضر دانشجويان را در طول فرايند پژوهش از ابتدا تا آخر راهنمايي مي‌كند. اين متن با رهنمودها و راهبردهايي براي ايجاد ايده‌هاي پژوهشي شروع مي‌شودء سپس به انتخاب ابزارهاي اندازه‌گيريء مشاركت‌ كنندگان و آزمودني‌ها مي‌پردازد و مطالبي در زمينه بررسي راهبردهاي پژوهشي و طرح‌ها ارائه مي‌كند. اين رويكرد گام به گام بر تصميماتي كه دانشجويان بايد در هر مرحله از فرايند پژوهشي بگيرندء تاكيد مي‌كنند.

گرماي خورشيد روان‌درمانگر قصه‌گو (تحليل روان‌شناختي و فلسفي بر آثار دكتر يالوم)

 • 44,000 تومان

وقتي مي‌خواهيم وارد متون ارون يالوم شويم بايد يادآور شوم كه: وي از روش پديدارشناسي پيروي مي‌كند و روان‌درماني وجودي است كه اين مكتب به شدت از پديدارشناسي وجودي يا اگزيستانسياليسم مارتين هيدگر فيلسوف آلماني متاثر است. شايد پيام تمامي مجموعه آثار يالوم اين باشد: «با هم بودن همه دارايي ما آدم‌هاست». در رمان «وقتي نيچه گريست» يالوم به خوبي نشان داده است.: «ذهن من آبستن است. آبستن كتاب‌هايي كه در آن نضج گرفته، باري كه تنها من قادر به حمل آنم. گاهي سردردهايم را درد زايش مغزي مي‌انگارم.» در اين اثر به تحليل روان‌شناحتي و فلسفي بر آثار دكتر يالوم روان‌درمانگر قصه‌گو مي‌پردازم و گرماي خورشيد روان‌درمانگر را از لا به لاي آثار وي با خواندنش به گرمي حس خواهيم كرد...

در فضيلت گربه بودن

 • 39,000 تومان

گربه‌ها در كنار سگ‌ها، بهترين دوستان بشر محسوب مي‌شوند. با اين تفاوت كه سگ‌ها آنچه مي‌خواهيم را انجام مي دهند ولي گربه‌ها آنچه مي‌خواهند را انجام مي‌دهيم. درواقع گربه‌سانان هرگز تحت سلطه بشر درنيامدند و همين ويژگي است كه آنها را بي‌نظير و بي‌همتا مي‌سازد. وقتي مطالعه مي‌شود كه چگونه اين موجودات در طول ده‌ها هزار سال به گونه‌اي كه خواستند زندگي كرده‌اند، كنجكاو مي‌شويم و بدين‌سان صفات منحصربفردشان آشكار مي‌شود. اين كتاب به چگونگي عملكرد گربه‌ها پرداخته و گونه‌اي از سبك زندگي را معرفي كرده كه از اين موجودات دوست‌داشتني الهام گرفته است. اگر باهوش باشيم مي‌توانيم از گربه‌ها، آزادي، كاريزما، اعتماد به نفس، پذيش بي قيد و شرط خود، خودباوري، سازگاري و ....را فرا بگيريم. اين كتاب اشاره مختصري دارد به چيزهاي زيادي كه مي‌توان از گربه‌ها آموخت.

كليد قدرت مغز (فراگيري يادگيري 5 مرحله‌اي مغز)

 • 64,000 تومان

دكتر كارولين ليف ، در اثر ارزشمند كليد قدرت مغز به شما كمك مي‌كند تا به توانايي‌هاي نامحدود خود براي تفكر واقعي و مثبت پي ببريد، با خواندن برگ برگ اين كتاب، شاگرد او مي‌شويد، و در مي‌يابيد كه چگونه طرز تفكرتان ممكن است زندگي شما را يكنواخت و راكد نگه دارد و چگونه يادگيري روش‌هايي كه در طول ده‌ها سال تحقيق و كاربرد عملي ثابت شده، مي‌تواند زندگي تان را تغيير دهد. اگر مي‌خواهيد ذهن خود را از افكار آشفته و بي حاصل پاك‌سازي كنيد. ضريب هوشي خود را بالا ببريد و فرماندهي و سكان زندگي‌تان را در دست بگيريد. مطالعه اين كتاب بسيار موثر و مفيد خواهد بود.

سفر هيجان‌انگيز ترن‌هوايي كارآفرينان

 • 49,000 تومان

دارن هاردي نويسنده مشهور و بزرگ كتاب‌هاي موفقيت، شاهكار ديگري را با نام سفر هيجان‌انگيز ترن هوايي كارآفرينان خلق كرد. اين كتاب با ارزش، حاصل سال‌ها مصاحبه با بزرگترين و موفق‌ترين كارآفرينان جهان و تحقيقات بسيار در مورد رازهاي موفقيت آنهاست. وي با سبك نگارش طنزگونه خود و شفافيت در بيان رازهاي ارزشمند موفقيت در مسيري كه در قالب سفر ترن هوايي كارآفرينان ترسيم كرده است، فراز و نشيب‌ها و مشكلات اين سفر چالش برانگيز را با راه‌حل‌هاي كارآمد و موثر به خوانندگان نشان مي‌دهد.

اثر مركب

 • 29,000 تومان

اين كتاب در مورد موفقيت و شرايط واقعي مورد نياز جهت رسيدن به آن است. وقت آن رسيده است كه كسي مستقيما راه را به شما نشان دهد. خيلي وقت است كه خيلي‌ها شما را فريب داده اند. براي رسيدن موفقيت، هيچ‌گونه قرص جادويي، فرمول ناشناخته يا راه حل فوري وجود ندارد. شما نمي‌توانيد روزانه با دو ساعت كار در فضاي مجازي، دويست هزار دلار درآمد به دست بياوريد، يا در طول يك هفته 15 كيلوگرم وزن كم كنيد، كرمي را بيست روز به صورت خود بماليد و 20 سال جوان‌تر شويد، زندگي آرماني زناشويي خودتان را با يك قرص بسازيد و يا با هر برنامه و طرح خوب ديگري كه اجرايش دور از واقعيت است، به موفقيت پايدار و ماندگار دست يابيد. چه خوب مي‌شد كه انسان مي توانست موفقيت، شهرت، عزت نفس، روابط خوب، سلامتي و تندرستي را در يك بسته‌ي شيك و خوش رنگ از بقالي سر كوچه بخرد. اما اين كار هيچوقت امكان‌پذير نيست.

دانشكده كسب و كار (براي كساني كه دوست دارند به مردم كمك كنند)

 • 27,000 تومان

دانشكده كسب و كار كتابي است درباره بازاريابي شبكه‌اي. رابرت كيوساكي نويسنده اين كتاب نه تنها يك مرد كسب و كار است بلكه مي‌داند كه چگونه اين دانش را آموزش دهد. او مي‌گويد: بازاريابي شبكه‌اي يك دانشكده واقعي براي ياد گرفتن كسب و كار است. اين كتاب حاصل نگاه او به بازاريابي شبكه‌اي است، نگاهي براي بازگويي هر چه يشتر ارزش‌هاي اين پديده نو. رابرت كيوساكي در توضيح ارزش‌هاي اين كسب و كار، همچون ديگر كتاب‌‌هاي سري پدر پولدار، به مربي و راهبر خود يعني پدر پولدار متكي است. به اعتقاد او بازاريابي شبكه‌اي، ارزش‌هايي را دارد كه بسياري از افراد از آن غافل‌اند، ارزش‌هايي فراتر از كسب پول زياد! كيوساكي اين كتاب را در پاسخ به نامه‌هايي نوشته كه هر روز تعداد زيادي از آنها از اقصي نقاط دنيا به دفتر كارش پست و از او خواسته مي‌شود تا موضع خود را نسبت به سوالات و نگراني‌هاي مختلف درباره شركت‌هاي هرمي و بازاريابي شبكه‌اي مشخص كند.

قلابي (پول قلابي اساتيد قلابي دارايي‌هاي قلابي)

 • 78,000 تومان

پول قلابي اين قابليت را دارد كه افراد پولدار را پولدارتر كرده و باعث فقير تر شدن فقرا و افراد طبقه متوسط شود . در مدرسه چه آموزش‌هايي در مورد پول به شما داده شده است؟ جواب بسياري از مردم در پاسخ به اين سوال يك كلمه است : ((هيچ .)) اعتقاد شخصي من اين است كه بسياري از معلمان، انسان‌هاي والايي هستند، اما اين سيستم آموزشي موجود است كه معيوب، منسوخ و ناكارآمد مي‌باشد و توانايي تربيت دانش آموزان براي مقابله با زندگي واقعي را ندارد. مورد ديگري كه شما در اين كتاب آموزش خواهيد ديد، نامرئي بودن پول است، اما جدول‌ها و نمودار‌ها به شما اين امكان را مي‌دهند كه ميزان ورود و خروج اين پول نامرئي به بازارهاي مختلف را رصد كنيد . در كتاب ((پدر پولدار، پدر فقير)) من به تبيين اهميت جريان نقدينگي اشاره كردم. پدر پولدار من هميشه مي‌گفت: ((جريان پول براي پولدارها هميشه به صورت ورودي است، در حالي كه براي فقيران و طبقه متوسط اين جريان اغلب به سمت خارج مي‌باشد.)) استراتژي من در نگارش اين كتاب، بيان مطالب به ساده ترين شكل ممكن مي‌باشد و دقيقا به همين دليل است كه در خلال توضيح مطالب كتاب به دفعات از ابزار‌هاي بصري نظير جدول‌ها و نمودارها به جاي اعداد و ارقام كه براي بيشتر مردم خسته كننده هستند، استفاده كرده‌ام . هدف من از نوشتن اين كتاب و كتاب‌هاي قبلي و حتي ابداع ((بازي گردش پول)) اين است كه بتوانم به مردم عادي جامعه، مردمي نظير من و شما كه جزء طبقه ممتاز نيستند، اين امكان را بدهم كه در بحران مالي پيش رو بتوانند دوام بياورند و حتي از شرايط به وجود آمده استفاده كرده و پولدار شوند. 9

محدوديت صفر (شيوه پنهان بوميان هاوايي در دستيابي به ثروت سلامت آرامش)

 • 39,000 تومان

اين كتاب خيره‌كننده مي‌تواند جهان را بيدار كند. اين كتاب از قدرت چهار جمله ساده كه مي‌تواند زندگي‌ها را دگرگون كند پرده برمي‌دارد. ويتالي در اين كتاب آن چه را كه اصول مهم روانشناسي، علمي و معنوي ارائه مي‌كنند، در ساده‌ترين شكل ممكن آورده است. وقتي تمام اين حيطه‌ها را در اصول اساسي‌شان خلاصه كنيد، به اصول بسيار ساده‌اي مي‌رسيد، تنها پاسخ به چالش‌هاي زندگي، عشق و قدرداني است. اين كتاب را بخوانيد، چرا كه يادآور واقعيت و توانايي‌اي است كه در شما وجود دارد...

1  2  صفحه‌ی 1