فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي بدون حسرت (چگونه از پول و زندگي‌مان بيشترين بهره را ببريم)
نيكلا تسلا (نابغه‌اي كه اكتشاف زندگي او بود)
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
ايده‌ها (نظريات علمي كه جهان مدرن را شكل دادند)
چگونه ديگران را تحليل كنيم
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
فرقه‌ها
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
 • 57,000 تومان
 • با تخفیف: 57,000 تومان
چرا پير مي‌شويم (بررسي علل سالخوردگي همراه با دستاوردهاي علمي جديد)
چرا 3 بعد
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
روانشناسي پول (درس‌هايي مهم در رابطه با ثروت جاه‌طلبي و خوشبختي)
گرانش كوانتومي حلقوي به زبان ساده
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
فراسوي مرزهاي استدلال (چه چيزهايي را علم منطق و رياضيات نمي‌توانند به ما بگويند)

زندگي بدون حسرت (چگونه از پول و زندگي‌مان بيشترين بهره را ببريم)

 • 96,000 تومان

تصور كنيد تا هنگامي كه عمر شما به سر برسد، هر كاري را كه به شما گفته شده انجام داده‌ايد. سخت كار كرده‌ايد، پول خود را پس‌انداز كرده و بي‌صبرانه چشم به راه دوران بازنشستگي بوده‌ايد تا در آن به استقلال مالي برسيد. خب بايد بگوييم، در اين صورت، تنها چيزي كه در اين راه تلف كرده‌ايد زندگي‌تان بوده است! كتاب «زندگي بدون حسرت» فلسفه حيرت‌انگيز جديدي درباره استفاده بهينه از پول و امكانات، قبل از فرارسيدن مرگ، به شما ارائه مي‌كند و همچون راهنمايي عملي گام به گام با شما پيش مي‌رود. بيل پركينز با ذكر داستان‌هاي الهام‌بخش و حكايت‌هاي هشداردهنده، درباره زندگي ديگران، شما را به فكر وامي‌دارد. خلاصه بگوييم او مي‌خواهد شما را از پس‌انداز زياد و زندگي كم‌رونق رهايي بخشد. او در اين كتاب روي يك موضوع متمركز شده است: كامياب شدن، نه فقط زنده ماندن. نويسنده، خود، درباره كتاب «زندگي بدون حسرت» مي‌گويد: اين كتاب در مورد نحوه بهبود وضعيت مالي‌تان نيست، بلكه در مورد نحوه بهبود زندگي‌تان است.

نيكلا تسلا (نابغه‌اي كه اكتشاف زندگي او بود)

 • 56,000 تومان

امروزه بخش بزرگي از زندگي روزمره انسان به ويژه آن دسته از مسائلي كه به نحوي به فناوري حاصل از جريان برق وابسته است مهم‌ترين نقش را در راهبرد اهداف و زندگي جوامع ايفا مي‌كند. بنابراين قسمت اعظمي از زندگي ما وام‌دار ذهن‌هاي ممتاز در اين شاخه است. نيكلا تسلا يكي از اين چهره‌هاست. او بدون شك تكنولوژي برق را نه تنها راحت‌تر بلكه گسترده‌تر نيز كرده است. ذهن خلاق او همانند گوهري گرانبها هميشه درخشان بوده است و اين از كارها و اختراعات او كه بدون شك اكثر آنها بسيار فراتر از زمان خود بوده است به وضوح معلوم است. تسلا اگرچه تا حدودي در جامعه علمي و آكادميك شناخته شده استء ولي به دلايلي متفاوت جايگاه اصلي خود را به خاطر دستاوردهاي عظيمش در ميان عموم جامعه پيدا نكرده است.

ايده‌ها (نظريات علمي كه جهان مدرن را شكل دادند)

 • 72,000 تومان

اكنون انسان در آستانه گذار از فاز تمدني صفر به فاز تمدني يك قرار دارد. انسان آينده، با قابليت اتصال مغز به رايانه‌هاي پرقدرت، بسيار هوشمندتر و توانمندتر خواهد شد. با قريب‌الوقوع بودن اتمام منابع انرژي بر روي زمين كه در بازه هزار سال آينده رخ خواهد داد، انسان به دنبال استخراج منابع انرژي از سيارات و سيارك‌هاي منظومه شمسي و مسكوني كردن سياراتي مانند مريخ است. در آينده نزديك فرارو، دغدغه بشر بايد حفاظت از محيط زيست، جلوگيري از گرمايش زمين و فراهم آوردن امكانات عادلانه زيست معقول و رفاه همگاني باشد.

چگونه ديگران را تحليل كنيم

 • 32,000 تومان

من به عنوان يك افسر سابق سازمان سيا، همان شخصي هستم كه به عنوان افسر عملياتي شناخته مي‌شود، يا آنچه ممكن است به عنوان «مأمور سيا» بشناسيد. شغل من جلب اعتماد افراد خاص و به دام انداختن آنها براي كسب اطلاعات يا به عبارتي «جاسوسي» بود. تجزيه و تحليل صحيح افراد، در موفقيت مأموريت‌هاي من نقش مهمي برعهده داشت. از اين رو، پس از چندين دهه تجزيه و تحليل و خواندن ذهن مردم، تصميم گرفتم تكنيك‌هاي اثبات‌شده‌اي را كه در طول اين سال‌ها به من كمك كرد تا بتوانم ذهن افراد را مانند يك كتاب باز بخوانم، با ديگران به اشتراك بگذارم. هدف اين كتاب بسيار ساده است. هدف نهايي اين كتاب، كمك به شما در يادگيري تكنيك‌هاي اثبات شده‌اي است كه مي‌توانيد براي تجزيه وتحليل و خواندن ذهن افراد از آن استفاده كنيد! بعد از خواندن اين كتاب، مي‌توانم به شما اطمينان دهم كه قادر خواهيد بود افراد را بر اساس تكنيك‌هاي اثبات شده، به راحتي تجزيه و تحليل كنيد. به زودي شما قادر خواهيد بود با موفقيت ديگران را تجزيه و تحليل كرده و ذهن افرادي را كه با آنها در ارتباط هستيد به راحتي بخوانيد.

فرقه‌ها

 • 84,000 تومان

فرقه، در كاربرد امروزي آن، واژه اي براي اشاره به جنبش هاي نوپديد ديني يا ديگر گروه هايي است كه اعتقادات يا رفتارهايشان، از نظر عموم مردم، غيرعادي و غريب محسوب مي شود. از واژۀ فرقه ـ بدون آنكه تعريف دقيق و ثابتي از آن ارائه شود ـ عمدتاً به عنوان ابزاري براي تخريب گروه هايي استفاده مي شود كه باورها و رفتارهاي غيرمنطقي دارند. نويسندۀ اين كتاب، اميلي جي تامسون، خبرنگار و محققي اهل ايرلند شمالي است كه حقايق تكان دهنده اي را دربارۀ مخوف ترين و جنايتكارترين فرقه هايي كه تاكنون شناخته شده اند آشكار مي كند. او در اين كتاب به چگونگي ظهور، رشد و شكوفايي و در نهايت، سقوط و انحطاط گروه ها و فرقه هاي عجيب وغريبي از سراسر جهان مي پردازد و داستان هاي وحشتناكي را از دستكاري ذهن، زورگويي، سوءاستفادۀ جسمي و جنسي و سرانجام، قتل و جنايت در اين فرقه ها افشا مي كند.

حافظه كوانتومي

 • 57,000 تومان

دومينيك،در كتاب حافظه كوانتومي، روش‌ها،فنون و ترفند‌هايي را معرفي مي‌كند كه در نوع خود بي‌نظيرند؛ قدرتمند‌ترين روش‌هاي تقويت حافظه در دنيا كه نتيجه آزمون و خطا‌هاي انجام ‌شده خود او هستند. در اين روش‌‌ها، شما از قوه تخيل و تصوير‌سازي خود براي ايجاد سرعت،دقت و توازن در حافظه استفاده خواهيد كرد و نه تنها راه‌هاي تقويت حافظه را خواهيد آموخت، بلكه خود‌باوري و اعتماد‌به‌نفستان را نيز باز خواهيد يافت. در كتاب حافظه كوانتومي با كاركرد مغز آشنا مي‌شويد و ياد‌ مي‌ گيريد كه چطور قدرت تصميم‌گيري خود را افزايش دهيد، آدرس‌ها را به خاطر آوريد، توان تمركز خود را بالا ببريد، از عهده يك مصاحبه كاري به‌ خوبي برآييد و سلامت ذهني‌تان را بهبود ببخشيد. شما در آستانه سفري استثنايي هستيد و خواهيد ديد كه آموختن مي‌ تواند بسيار لذت بخش باشد. كسي چه مي‌داند ، شايد در دوره مسابقات جهاني حافظه، شما رقيب دومينيك اوبراين باشيد.

روانشناسي تاريك (چگونه تكنيك‌هاي سواستفاده عاطفي مانند بازي‌هاي رواني فريب هيپنوتيزم و شستشوي مغزي را شناسايي كينم)

 • 59,000 تومان

كتابي كه اكنون در دست داريد، بينشي عظيم در مورد جهاني پنهان ارائه مي‌دهد كه تنها تعداد كمي از مردم از وجود آن آگاهي دارند و تعداد كمتري قادر به درك آن هستند؛ «دنياي روان شناسي تاريك». تكنيك‌هاي روانشناسي تاريك، امروزه، در سرتاسر جهان مورداستفاده قرار مي‌گيرد. شايد شما اين واقعيت را دوست نداشته باشيد، اما نمي‌توانيد آن را تغيير دهيد، بنابراين، يك انتخاب داريد؛ يا قدرت روانشناسي تاريك را ناديده بگيريد و اين خطر را بپذيريد كه قرباني بعديِ اشخاصي باشيد كه به اين تكنيك‌ها تسلط كافي دارند، و يا كنترل شرايط را در دست بگيريد و بياموزيد كه چگونه از خود و افرادي كه به آن‌ها علاقه منديد در برابر اشخاصي كه با ترفندهاي بي رحمانه، قصد استثمار رواني و آسيب رساندن به شما را دارند محافظت كنيد. نحوة استفاده از اين كتاب به خود شما بستگي دارد؛ شناخت اين ترفندها مي‌تواند همچون سپري قدرتمند جهت محافظت از شما در برابر مشكلات عمل كند و يا تبديل به سلاحي شود كه براي پيشبر اهدافتان از آن بهره مي‌جوييد.

چرا پير مي‌شويم (بررسي علل سالخوردگي همراه با دستاوردهاي علمي جديد)

 • 69,000 تومان

آيا تا به حال به پايان زندگي خود فكر كرده‌ايد؟ آگاهي از مرگ مسئله جديدي نيست. اجداد ما مدت‌ها پيش فهميده بودند كه زندگي جاودانه ندارند. آيا دانسته‌هاي ما درباره مرگ از اجدادمان بيشتر است؟ اگر با يكي از اجدادمان ملاقات كنيم، به او چه خواهيم گفت؟ ما درباره پيري دقيقاً چه مي‌دانيم؟ شايد بتوان پيري را راحت‌تر از مرگ درك كرد. اگر نمي‌توانيم به اجداد ماقبل تاريخي خود چيزي درباره زندگي پس از مرگ بگوييم، شايد بتوانيم مطالبي درباره پيري به آنها ياد بدهيم؛ درباره اينكه پيري چيست و چگونه به وجود مي‌آيد و چرا همه ما پير مي‌شويم. پس از مطالعه اين كتاب، مطالب زيادي مي‌توانيم به آنها بگوييم؛ چراكه براي نخستين بار در تاريخ بشر، به بينش‌هاي بنيادين درباره رمز و راز پيري در انسان دست يافته‌ايم. در سال‌هاي اخير، يك انفجار واقعي در ارتباط با دانسته‌ها و دانش ما در مورد پيري رخ داده و اين كتاب درباره همين موضوع نوشته شده است.

چرا 3 بعد

 • 38,000 تومان

چرا سه بعد؟ شايد فكر كنيد اين سؤال كه «چرا فضا سه بعد دارد؟» يكي از برجسته‌ترين و اصلي‌ترين پرسش‌هايي است كه امروزه، فيزيك با آن روبه رو است، اما بسيار عجيب است كه اين موضوع به ندرت مورد توجه قرار مي‌گيرد و تحقيقات بسيار كمي در مورد آن وجود دارد. اندرو توماس، نويسنده اين كتاب، بر اين اعتقاد است كه در سرتاسر عمر فيزيك، اين دومين كتابي است كه به طور خاص و دقيق به اين سؤال مي‌پردازد ـ اولين كتاب را بطلميوس دو هزار سال قبل نوشته بود. اما چرا؟ آيا چون اين سؤال بسيار سخت به نظر مي‌رسد، بهترين راه، ناديده گرفتن آن است؟ يا به اين دليل كه سه بعدي بودن فضا را از بديهيات مي‌دانيم، ديگر فكر كردن به آن را ضروري نمي‌شماريم. در كتاب چرا سه بعد؟ نويسنده ضمن تلاش براي پاسخ دادن به اين سؤال، شما را با نظريه‌هاي كليدي در فيزيك آشنا خواهد كرد.

روانشناسي پول (درس‌هايي مهم در رابطه با ثروت جاه‌طلبي و خوشبختي)

 • 98,000 تومان

هدف اصلي من در اين كتاب، آوردن داستان‌هاي كوتاه براي متقاعد كردن شماست، مبني بر اينكه، اين مهارت‌هاي ظريف، نقش مهم‌تري نسبت به جنبه‌هاي فني درآمدزايي دارند. من اين كار را به روشي انجام داده‌ام كه طيف گسترده‌اي از افراد- از ريد تا فوسكونه و افرادي مابين اين دو-بتوانند تصميمات مالي بهتري اتخاذ كنند. به عقيدة من، اين مهارت‌هاي ظريف، غالب اوقات دست كم گرفته شده‏اند. اغلب، به امورمالي به مثابه يك رشتة مبتني بر رياضيات نگاه شده، جايي كه شما داده‌هايي را وارد يك فرمول رياضي خاص مي‏‌كنيد و اين فرمول به شما مي‌گويد كه چه كنيد، و فرض هم بر اين است كه شما دقيقاً همان كار را انجام مي‌دهيد. البته اين موضوع در امورمالي شخصي صدق مي‏كند، مثلاً وقتي مي‌دانيد يك وام ضروريِ شش ماهه گرفته‌ايد و بايد 10 درصد از حقوق خود را پس انداز كنيد، و يا در زمينة سرمايه‏گذاري، جايي كه ارتباط دقيقِ تاريخي ميان قيمت ها و نرخ بهره را مي‌دانيد؛ و همچنين در امورمالي شركت‏ها، جايي كه مديران مالي مي‏توانند ميزان دقيقِ هزينة سرماية شركت را محاسبه كنند. منظور من اين نيست كه تمام اين روش‌ها، اشتباه يا مضر هستند، بلكه نكته اينجاست كه آگاهي ما نسبت به انجام يك كار، هيچ ارتباطي با آنچه در مغز ما هنگام انجام آن كار مي گذرد، ندارد...

گرانش كوانتومي حلقوي به زبان ساده

 • 38,000 تومان

«گرانش كوانتومي حلقوي» يكي از مدعيان اصليِ اتحاد نظريه نسبيت عام اينشتين و مكانيك كوانتومي است؛ ازاين رو، نظريه كوانتومي گرانش را مطرح مي كند. فيزيكدانان درباره چگونگي كوانتيزه كردن گرانش اتفاق نظر ندار ند. البته، پيشنهادهايي در اين زمينه وجود دارد، اما كامل نيستند. بيشتر فيزيكدانان از ميان اين پيشنهادها دو موضوع را دنبال مي كنند: يكي نظريه ريسمان و ديگري گرانش كوانتومي حلقوي كه موضوع بحث در اين كتاب است. در كتاب پيش رو، تلاش هاي انجام شده براي كوانتيزه كردن گرانش به وسيله گرانش كوانتومي حلقوي به طور مفصل شرح داده خواهد شد. علاوه بر آن، تمام مفاهيم لازم، مانند نسبيت عام و مكانيك كوانتومي، بدون استفاده از فرمول، معرفي مي شوند. سبك كتاب ساده و كوتاه است تا در حد امكان فهميدني باشد. در اينجا خواهيد آموخت كه گرانش كوانتومي حلقوي بحث عجيبي نيست و به شما توضيح داده خواهد شد كه چرا برخي مردم با اين نظريه مشكل دارند.

فراسوي مرزهاي استدلال (چه چيزهايي را علم منطق و رياضيات نمي‌توانند به ما بگويند)

 • 198,000 تومان

ر «فراسوي مرزهاي استدلال» چيزهايي را مطالعه مي كنيم كه علم، رياضيات و خِرد به ما مي گويند فاش شدني نيستند. چه چيزي را نمي توان پيش بيني كرد يا شناخت؟ چه چيزي را هيچ وقت نمي توان درك كرد؟ محدوديت هاي رايانه ها، فيزيك، منطق و فرايندهاي فكري مان چيست؟ در فراسوي كران هاي خِرد چه چيزهايي قرار دارد؟ هدف اين كتاب پاسخ به برخي از اين پرسش ها است و پر از ايده هايي است كه باورهاي ژرف نهاده مان راجع به جهان، عقلانيتمان و خودمان را به مبارزه مي طلبد. اين كتاب خلاصة تمام مثال هاي متنوعي نيست كه در آنها محدوديت هاي خِرد پيدا مي شود؛ بلكه هدفمان درك اين موضوع است كه چرا اين محدوديت ها به وجود مي آيند و چرا نمي توان خِرد را به فراسوي آنها بسط داد. در هر حوزه، چندين مثال انتخاب شده و با جزئيات بسيار، درباره شان بحث شده است. به جاي ايجاد فهرستي از محدوديت ها، هدف در اينجا تبيين آنها يا دست كم فراهم سازيِ شهودي است كه توضيح دهد چرا حوزه اي بخصوص در فراسوي خِرد قرار دارد. خيلي مهم است كه بدانيم اين كتاب نه قرار است گمانه زني كند يا گرايشي عصر جديدانه داشته باشد و نه كتابي تاريخي است كه در آن به شرح معناي ايده ها بپردازيم تا روي پيشرفت هاي گاه نگارانه شان متمركز شويم. اين كتابِ علميِ عامه پسندي است كه ايده هاي مطرح شده را به تدريج و به وضوح توضيح خواهد داد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1