فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دستنامه روان‌پزشكي عملي مادزلي (ويرايش6)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان
 • 124,000 تومان
 • با تخفیف: 124,000 تومان
خانواده‌درماني و زوج‌درماني
 • 270,000 تومان
 • با تخفیف: 270,000 تومان
شخصيت و تفاوت‌هاي فردي
 • 205,000 تومان
 • با تخفیف: 205,000 تومان
انكار مرگ
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
صلح با خويشتن
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
روايت‌درماني راه ‌حل محور
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
نظريه و كاربست عملي روان‌درماني‌هاي آنلاين
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
روش‌هاي خلاقانه در طرحواره‌درماني (پيشرفت‌ها و نوآوري در كار باليني)
بازي‌درماني با كودكان ونوجوانان درگير بحران
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
خوشبخت در كنار هم (استفاده از دانش روانشناسي مثبت براي خلق عشقي كه جاودانه خواهد بود)
روان‌درماني كودك و نوجوان (علم و هنر)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان

دستنامه روان‌پزشكي عملي مادزلي (ويرايش6)

 • 160,000 تومان

دستنامه روان‌پزشكي عملي مادزلي سال‌هاست كه به كارآموزان رشته روان‌پزشكي كشورهاي مختلف و به ويژه بريتانيا تدريس مي‌شود و توصيه‌هايي كاربردي و ضروري در اختيار مخاطبان خود قرار مي‌دهد. نسخه حاضرء آخرين ويرايش كتاب است كه در مورد نحوه مصاحبه با بيماران/ مراجعانء معاينه وضعيت رواني آنانء ارزيابي رواني - اجتماعي و عصبي - روان‌پزشكيء صورت‌بندي مشكلات و تشخيص اختلالات ء نحوه مصاحبه در موقعيت‌هاي خاصء مسائل روان‌پزشكي خاصء و درمان‌هاي روان‌پزشكي اصليء رهنمودهايي موجز و سودمند ارائه مي‌كند. مطالب كتاب مي‌توانند براي روانشناسان باليني و مشاوران نيز كمك‌كننده و ارزشمند باشندء در عملء روانشناسان و مشاوران در بسياري از مواقع با همان موقعيت‌ها و مسائلي مواجه مي‌شوند كه يك روان‌پزشك ممكن است با آن‌ها روبرو شود. از اين‌رو بسياري از اوقات نمي‌توان مرزي روشن ميان كار روانشناس و روان‌‌پزشك ترسيم كردء بلكه بهتر و شايد ضروري است كه براي انسجام‌بخشي به كاربست بالينيء تا آن‌جايي كه منطقي و ممكن استء به تمامي اين بالينگران رهنمودهايي يكدست ارائه داد...

عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان

 • 124,000 تومان

همه پدر و مادرها دلشان مي خواهد فرزندان با اعتماد به نفس و توانمندي تربيت كنند كه در آينده فردي موفق و سربلند در جامعه باشد. مي خواهند فرزندشان خاص باشد، ناراحتي و نگراني نداشته باشد و مشكلي سر راهش نباشد. براي اين منظور هر كاري كه از دستشان بربيايد انجام مي دهند. غافل از اينكه اين كارها و تلاش ها در بيشتر مواقع جواب عكس مي دهد و منجر به آسيب به عزت نفس و اعتماد به نفس آنها مي شود و شانس برخورداري از يك زندگي با كيفيت و سالم را از آنها مي گيرد. حال بايد چه كنيم؟ كتابي كه در دست داريد توسط دكتر ايلين كندي مور متخصص برجسته روانشناسي باليني نگاشته شده است. او كه سال ها تجربه كار با كودكان و والدين را دارد، نظرات نويني درباره عزت نفس و راهكارهاي بهبود آن بيان مي كند. اين كتاب شامل ايده ها و راهكارهايي براي كمك به كودكان و نوجواناني است كه با عزت نفس پايين دست و پنجه نرم مي كنند. اما هيچ يك از اين راهكارها به ما نمي گويد تلاش كنيم به كودكان بفهمانيم كه شگفت انگيزند. درواقع، رويكرد بكار رفته در اين كتاب هيچ ارتباطي با ايده هاي قديمي، كه تلاش مي كردند به كودكان تلقين كنند خوب و دوست داشتني هستند، ندارد. در عوض، به ما كمك مي كند با تأمين نيازهاي اساسي كودكان براي برقراري ارتباط سالم، احساس كفايت و شايستگي و توانايي تصميم گيري و انتخاب، از تمركز بر خود و انتقاد از خود، كه گرفتاري اصلي افراد با عزت نفس پايين است، بكاهيم. در نهايت توصيه ما به شما اين است: از اين كتاب استفاده كنيد! راه كارهايي كه ايلين (كه خود چهار فرزند دارد!) پيشنهاد مي دهد به شما كمك مي كند روش صحيح پرورش عزت نفس سالم در كودكان را ياد بگيريد و فرزنداني شاد، سالم و موفق تربيت كنيد.

خانواده‌درماني و زوج‌درماني

 • 270,000 تومان

خانواده خاستگاه هويت و بِستر شكل‌گيري بنيان‌هاي رواني و اجتماعي است. اين سلول بنيادي نقش متمايز پايداري در وضعيت سلامت و بيماري فرد و جامعه ايفا مي‌كند. بيش از يك قرن است كه علم خانواده و ازدواج با تكيه بر نظريه‌ها، اصول و راهبردهاي مختص خود به تشريح اين نقش مشغول است. در حال حاضر خانواده‌درماني در پختگي مسير تكامل به سر مي‌برد و از سمت انديشمندان حوزه بهداشت رواني و اجتماعي توجه روز افزون را تجربه مي‌كند. كتاب حاضر نگاشته جمع كثيري از متخصصان برجسته مشاوره خانواده و ازدواج است. هر فصل به طور مجزا توسط خانواده‌درمان‌گراني كاركشته به تحرير درآمده است و پايه‌هاي نظري و عملي خانواده‌درماني و فرايند كار با زوج و خانواده را از چشم‌اندازهاي مختلف به زباني ساده روشن‌سازي كرده‌اند. مطالعه اين كتاب ممتاز براي تمامي دانشجويان علوم رفتاري، مشاوران، روانشناسان، روانپزشكان و مددكاران در هر جايگاهي كه هستند، سودمند است.

شخصيت و تفاوت‌هاي فردي

 • 205,000 تومان

نام مايكل اشتون، با الگوي شش عامل شخصيت (Hexaco) و پژوهش‌هاي فراوان در قلمرو شخصيت و تفاوت‌هاي فردي شناخته شده است و كتاب حاضر، تنها اثر مستقل او تاكنون محسوب مي‌شود. شايد بهتر باشد قبل از پرداختن به نظريه‌هاي شخصيت، يا به موازات آن «مباني مطالعه علمي شخصيت» را مورد بررسي قرار داد كه اين كتاب، منبعي با ارزش و منحصر به فرد در اين زمينه محسوب مي‌شود. سادگي و رواني در نوشتار و استفاده از نتايح صدها پژوهش علمي معاصر، اين اثر را تبديل به منبعي جامع و به‌روز كرده است. كتاب «شخصيت و تفاوت‌هاي فردي» افق‌هايي جديد از پژوهش در قلمرو شخصيت را به خواننده علاقه‌مند نمايان ساخته، و مسيرهاي احتمالي براي پژوهش‌هاي بيشتر آينده در اين خصوص را معرفي مي‌كند.

انكار مرگ

 • 140,000 تومان

انكار مرگ،انكار زندگي است. بي زندگي، مرگي نيست و بي مرگ زندگي قابل تصور نيست. با مطالعه اين كتاب درمي‌يابيد كه اگر مرگ راز ناگشوده‌اي است، كه هست، صد البته زندگي و حيات نيز خود معمايي است. نويسنده خردمند اين اثر پس از واكاوي نظر فيلسوفان، روانشناسان و نظريه‌پردازان بزرگ و مطرح جهان، به سراغ روانكاوي و ديدگاه‌هاي فرويد و همراهان او (يونگ، آدلر، فرنزي، رنك و…) مي‌رود و با ژرف‌انديشي و بصيرتي شايسته آنها را نقد مي‌كند. انگيزه رواني و فرا فرهنگي شوق به جاودانگي، مرگ‌آگاهي، اضطراب مرگ، قهرمان‌گرايي و ريشه‌هاي كاريزما، روانشناسي و پويايي گروه، عشق رمانتيك، تحليل افسردگي و روان‌پريشي و… ده‌ها مسئله ديگر را در ارتباط با مرگ و زندگي به شيوه‌اي تحسين‌برانگيز مورد بررسي قرار مي‌دهد. مطالعه كتاب براي همه اقشار روشنفكر، جامعه‌شناسان، روانشناسان، روان‌پزشكان و دوستداران فلسفه و عرفان مفيد و بحث‌انگيز خواهد بود. كتاب ارزش آن را دارد كه حداقل دو سه بار خوانده شود.

صلح با خويشتن

 • 42,000 تومان

به نظر مي رسد جهان مضطرب امروزه ما به آرامش، خودكاوي، گذشت و مهرورزي بيشترنيازمند است تا تحولي رخ دهد . آيا زمان آن نرسيده تا با خود به صلح و آشتي برسيم ، مهرورزي را بياموزيم ، قضاوت‌ها را كنار بگذاريم و با نگاهي نو به جهان پيرامون‌مان بنگريم تا لبخندي دوباره از غم‌ها، سختي‌ها، رنج‌ها و نفرت‌هايمان عبور كنيم و آغوش‌مان را به روي حقيقت ناب هستي كه چيزي جز شادي، زيبايي، صلح و آرامش نيست بگشاييم؟! اين كتاب براي كاستن از رنج‌هاي ما به واسطه تغيير نگرش با استفاده از تمرين‌هاي ساده ذهن‌آگاهي نگاشته شده است كه به ما اين امكان را مي‌دهد تا بتوانيم با خود و جهان خود به صلح، عشق و آرامش دست يابيم و اين شادماني و حال خوب را به ديگران نيز منتقل كنيم و شريك لحظات زيبايي باشيم كه براي يكديگر خلق مي‌كنيم .

روايت‌درماني راه ‌حل محور

 • 98,000 تومان

كتاب حاضر تلفيقي از روايت درماني و درمان‌هاي راه‌حل محور است كه در مجموعه درمان‌هاي پسا‌مدرن طبقه‌بندي مي‌شود. در اين نوع درمان به‌جاي تمركز بر مشكلات و آسيب‌ها بر توانمندي مراجعان و راه‌حل‌ها تأكيد مي‌شود. باور به تغييرپذيري انسان و القاي روحيه‌ اميد به تغيير، هم در مشاور و هم در مراجع و محدود نكردن ذهن مشاور به‌نظام‌هاي تشخيصي اختلالات رواني و پرهيز از برچسب‌زني به مراجعان و تأكيد بر ويژگي‌هاي فردي مراجعان، اين روش را انعطاف‌پذير و كارآمد ساخته است. اميد است مطالعه كتاب مشاوران و درمانگراني را با افق‌هاي جديد آشنا و نتيجه درمان را مؤثرتر كند.

نظريه و كاربست عملي روان‌درماني‌هاي آنلاين

 • 98,000 تومان

اين منبع جديد ابتكاري، نماي كلي از روند انجام درمان فردي، زوجي، خانوادگي و گروهي به صورت آنلاين را با استفاده از ابزارهاي اينترنتي مطرح مي‌كند و نيز نگراني‌هاي منحصربه‌فرد مرتبط با رويكردهاي آنلاين به طور فزاينده محبوب و مناسب براي روان‌درماني را بررسي مي‌كند. هدف اين كتاب معرفي جامع در مورد چگونگي استفاده از ابزارهاي آنلاين براي تسهيل مداخلات روان‌شناختي به فعالان حوزه بهداشت روان مي‌باشد. همچنين اين كتاب خوانندگان را قادر مي‌سازد تا در مورد روندهاي مجازي درمان فردي، زوجي، خانوادگي و گروهي و نگراني‌هاي خاص مربوط به پويايي آن و همچنين مسئوليت‌هاي روان‌درمانگر در جلسات آنلاين مطالبي را فراگيرند. اين كتاب يك همراه عالي براي مشاوران با هر زمينه و رشته‌اي كه علاقه‌مند به معرفي بهتر يا بهبود رويكرد خود در خدمات مجازي هستند، مي‌باشد كه با همكاري 24 متخصص كه هركدام در روان‌شناسي، روان‌كاوي، مشاوره سازماني، گروه‌درماني، زوج‌درماني، خانواده‌درماني، پژوهشگري و روان‌شناساني كه با استفاده از فناوري براي درمان‌هاي روان‌شناختي استفاده مي‌كنند، تهيه‌ شده است.

روش‌هاي خلاقانه در طرحواره‌درماني (پيشرفت‌ها و نوآوري در كار باليني)

 • 210,000 تومان

به گفته جفري يانگ، اين كتاب مجموعه‌اي شگفت‌انگيز از نوآوري‌هاي غني باليني در طرحواره درماني است كه هم براي درمانگران حرفه‌اي و هم براي كارآموزان جذاب است. اين اثر محصول دانش و تجربه باليني برجسته ترين درمانگران حوزه طرحواره‌درماني است كه به گونه‌اي هماهنگ و منسجم به ارائه روش‌ها و فنون نوآورانه درماني همت ورزيده‌اند. در فصول 20گانه كتاب علاوه بر بيان خاستگاه‌ها، وضعيت پژوهشي و مسيرهاي آينده، با ذكر موارد باليني افق‌هاي نوآورانه‌اي بر درمانگران مي‌گشايد. در پايان كتاب هفت پيوست شامل انواع پرسشنامه‌ها وجود دارد كه به تنهايي خود راهنماي موثر و كارآمدي است. اميد است مطالعه اين كتاب مورد استقبال مشاوران، روان‌شناسان و روان پزشكان قرار گيرد.

بازي‌درماني با كودكان ونوجوانان درگير بحران

 • 180,000 تومان

ما در قرن بيست و يكم با اين واقعيت مواجه هستيم كه وقوع بحران و تروما در زندگي روزمره تمام كودكان، نوجوانان وخانواده‌هايشان امري اجتناب‌ناپذير است. هيچ‌كس نمي‌تواند جهان امروزي را به عنوان مكاني آرام وصلح‌آميز توصيف كند. همه ما مي‌دانيم كه كار با كودكان و نوجوانان مواجه شده با بحران آسان نيست. شانس وارد شدن به دنياي ترس و درد اين كودكان در توانايي ما براي پيوستن به آن‌هاست. اين كتاب توجه ما را به آخرين شيوه‌هاي درماني معطوف به كودكان و نوجوانان مواجه شده با بحران و در نظر گرفتن حالت‌هاي گوناگون بازي‌درماني جلب مي‌نمايد و مسيرهاي جديدي را براي ورود به دنياي پر رمز و راز كودكان و نوجوانان پيشنهاد مي‌دهد.

خوشبخت در كنار هم (استفاده از دانش روانشناسي مثبت براي خلق عشقي كه جاودانه خواهد بود)

 • 53,000 تومان

بهره‌‌مندي از عشقي ماندگار كه آن را موهبت عاشقان ارسطويي مي‌ناميم تنها مولفه خوشبختي در كنار يكديگر است، فقط كافي‌ست به پرورش اشتياق در رابطه بپردازيم و عواطف مثبت را به‌كار بگيريم تا به سوي لذتي وصف نشدني حركت كنيم. بهبود شخصيت نيز رهنمون ما در اين مسير خواهد بود، پس بايد از نقاط قوت خويش در رابطه بهره برد و به پرورش قدرت سپاس‌گزاري پرداخت كه اين روند نيازمند حضور دلگرم‌كننده و فعالانه دو طرف در رابطه رمانتيك خواهد بود. كتاب «خوشبخت در كنار هم» بر‌‌اساس اصول روانشناسي مثبت به نگارش درآمده و مي‌خواهد شما را به عشقي ماندگار رهنمون سازد.

روان‌درماني كودك و نوجوان (علم و هنر)

 • 195,000 تومان

درمانگري وظيفه خاص و نسبتا قابل توجهي را در جامعه ما به انجام مي‌رساند. وقتي خودروي ما دچار نقص مي‌شود براي رفع نقص آن به مكانيك رجوع مي‌كنيم. وقتي مشكل جسماني داريم براي درمان خود را به پزشك مي‌رسانيم. وقتي دچار مشكل رفتاري يا عاطفي مي‌شويم جامعه روان‌درمان‌ها را معرفي مي‌كند. اين افراد در درمان جنبه‌هاي دروني وجود به ما كمك مي‌كنند. حدود 100 سال گذشته روانشناسان باليني و محققان چندين شيوه ارائه داده‌اند كه بنيادي‌ترين آنها براي اكثر مراجعان حداقل به‌طور نسبي مفيد مي‌باشند. از اين روي كتاب پاسخي طولاني و مفصل به آن ترس و نگراني است كه باور دارد درمانگري (يعني گفتگوي محض) تاب رويارويي با عوامل مشكل‌زا را ندارد و ممكن است توان كافي براي ايجاد تغييرات قابل توجه در زندگي‌هاي صدمه‌ديده و گرفتار را نداشته باشد. چالش درمانگر هولناك است اما در اغلب اوقات مي‌تواند از عهده‌اش برآيد. گفتگو در مورد مشكلات - به شيوه‌هاي مشخص و خاص - واقعا مي‌تواند مفيد باشد. لذا در اين كتاب جهت‌گيري‌هاي مهم نظري و فنون درماني مرتبط با آنها معرفي مي‌شوند. اين جهت‌گيري‌هاي مبتني بر نظريه ابزار كار درمانگر و گزينه‌هاي اصلي هستند كه از ميان‌شان روانشناسان ترفندهاي مختلفي را براي مراجعان مختلف برمي‌گزينند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1