فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زوج‌درماني با رويكرد گاتمن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
تغيير نگرش تغيير زندگي (نگرش خود را به باارزش‌ ترين دارايي خود مبدل كنيد)
رويا‌بيني آگاهانه (سفري به خويشتن)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
66 خطا‌ي شناختي در تصميم گيري (پيامد‌ها و راه‌حل ها)
هويت
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
والدين و فرزند‌ پروري
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
شفقت‌درماني براي درمان شفقت درمانگر
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
كتابچه الفباي خود مراقبتي (براي مددكاران اجتماعي و ساير متخصصان حرفه‌هاي ياورانه)

خوشبخت در كنار هم (استفاده از دانش روانشناسي مثبت براي خلق عشقي كه جاودانه خواهد بود)

 • 53,000 تومان

بهره‌‌مندي از عشقي ماندگار كه آن را موهبت عاشقان ارسطويي مي ناميم تنها مولفه‌ي خوشبختي در كنار يكديگر است، فقط كافي ست به پرورش اشتياق در رابطه بپردازيم و عواطف مثبت را به‌كار بگيريم تا به سوي لذتي وصف نشدني حركت كنيم. بهبود شخصيت نيز رهنمون ما در اين مسير خواهد بود، پس بايد از نقاط قوت خويش در رابطه بهره برد و به پرورش قدرت سپاس گزاري پرداخت كه اين روند نيازمند حضور دلگرم كننده و فعالانه‌ي دو طرف در رابطه رمانتيك خواهد بود. كتاب خوشبخت در كنار هم بر‌‌اساس اصول روانشناسي مثبت به نگارش درآمده و مي‌خواهد شما را به عشقي ماندگار رهنمون سازد .

زوج‌درماني با رويكرد گاتمن

 • 35,000 تومان

نويسنده در اين كتاب ضمن به چالش كشيدن برخي اسطوره‌ها و نظريه‌هاي متداول درباره آناتومي درگيري زن و شوهرها به بررسي علل و فرايند موفقيت و شكست ازدواج‌ها از منظر زوج‌درماني با رويكرد گاتمن ( GMCT ) مي‌پردازد و تصوير روشني از ساختار و فرايند انجام مداخلات درماني بر روي زوج‌هاي آشفته ارائه مي‌دهد و در ادامه ، به كالبدشكافي و نحوه پياده‌سازي برخي اهداف مهم درماني از جمله تقويت عاطفه‌ي مثبت در خلال درگيري و لحظات غيردرگيري ، ايجاد هماهنگي‌هاي فراهيجاني ، خلق نظام معاني مشترك و … بر اساس رويكرد زوج‌درماني گاتمن مي‌پردازد . اين كتاب ، در نوع خود ، اثر كم‌نظيري است و اميد و اطمينان دارد كه مطالعه‌ي آن براي جامعه‌ي روانشناسي و مشاوره به ويژه زوج‌درمانگرها و مشاوران خانواده و همچنين روانپزشكان و مددكاران اجتماعي بسيار سودمند خواهد بود .

تغيير نگرش تغيير زندگي (نگرش خود را به باارزش‌ ترين دارايي خود مبدل كنيد)

 • 63,000 تومان

آيا داشتن نگرش مثبت اساسا خوب است؟ آيا تغيير، به طوركلي براي زندگي ما مفيد است؟ آيا تنها با صرف داشتن نگرش مثبت مي‌توان به موفقيت دست‌يافت؟ چرا مردمان در برابر تغيير مقاومت نشان مي‌دهند؟ تغييردروني است يا بيروني؟ چگونه مي‌توان همچون افراد مشهور و شناخته شده به نحوي زندگي كرد كه بتوان موانع رسيدن به موفقيت را كنارزد و پيروز شد؟ همۀ اين سوالات و سوالات ديگري كه ممكن است درارتباط با نگرش، ذهن تان را درگيركرده باشد در اين كتاب به زباني ساده پاسخ داده شده است. كتاب حاضر قصد ندارد به دروغ، شما را با اين عبارت فريب دهد كه “نگرش، تنها عامل رسيدن به موفقيت است”، بلكه هدف كتاب حاضراين است كه با ذكرداستان واقعي زندگي افرادي كه با تغيير نگرش، برزندگي خود و بسياري ازمردم تاثيرگذاربوده‌اند، به زباني ساده به شما نشان دهد “نگرش، عامل متحول كننده زندگي است” و در درك چگونگي شكل‌گيري نگرش، زمان هاي تاثيرگذاري و بي‌تاثيربودن آن ياري مي رساند. همچنين دراين كتاب نشان داده خواهد شد كه چگونه نگرش تان را به با ارزش ترين دارايي خود درزندگي تبديل كنيد.

رويا‌بيني آگاهانه (سفري به خويشتن)

 • 195,000 تومان

رويابيني آگاهانه را مي‌توان هشياري در عين ناهشياري، بيداري در عين خواب تعريف كرد. طي رويابيني آگاهانه در دل رويا برمي‌خيزيم و قادر خواهيم بود در فضاي رويا به كاوش بپردازيم، اشياي محيطش را وارسي كنيم و به گونه‌اي هشيارانه با شخصيت‌هاي آن به تعامل بپردازيم. در حالت آگاهي كامل نسبت به حضور در رويا توانمندي‌هاي استدلالي، حافظه، تصميم‌گيري و حل مسئله، همانند دوره بيداري فعال مي‌شوند. به لحاظ ذهني همين حالتي را خواهيد داشت كه حالا طي مطالعه اين سطور از آن برخورداريد، مي‌توانيد خاطرات‌تان را مرور كنيد. مي‌توانيد دري را كه مقابل‌تان قراردارد باز كنيد و واردش شويد. قادر خواهيد بود با پيرمردي كه در گوشه‌اي از محيط روياي‌تان نشسته گفت‌وگو كنيد و خارق‌العاده‌تر از همه اينكه مي‌توانيد با بعد ناهشيار ذهن‌تان تماس بگيريد.

اصول پيشرفته مشاوره و روان‌درماني (يادگيري يكپارچه‌سازي و استحكام‌بخشي به تفكر غير خطي متخصصين خبره ويژه دانشجويان و فارغ‌التحصيلان سطح دكترا)

 • 98,000 تومان

اصول پيشرفته مشاوره و روان‌درماني، جلد سوم از يك مجموعه سه جلدي است كه براي استفاده دانشجويان دوره‌هاي دكتري و پسا دكتري تدوين شده و هدف از نگارش آن آموزش و تربيت متخصصان خبره است. همانند دو مجلد قبلي، در اين اثر نيز بر تقويت و استفاده از تفكر غير خطي پيشرفته تاكيد مي‌شود. ديگر عنوان‌هاي برجسته اين مجلد عبارتند از استفاده از هر سه نوع مداخلات تناقضي آرام‌بخش، انرژي‌زا و چالش‌زا، شوخ‌طبعي در درمان و مكاشفات نهايي. اميد است دانشجويان با مطالعه اين مجموعه و تمرين آن زير نظر اساتيد مجرب به تخصص و خبرگي نايل شوند.

ريمون بودن

 • 48,000 تومان

ريموند بودن دفتري از مجموعه اي است كه بزرگان علوم اجتماعي جهان را معرفي مي نمايد. كتاب مشتمل بر 15 فصل است كه در فصل يكم تا چهارم زندگي نامه تاثير گذاران بر آراي بودن وچيستي جامعه شناسي مورد بررسي قرار ميگيرد. بودن هم تحت تاثير نظر جامعه شناسان پيش وهم عصر خود قرار داشته و هم به طور وسيعي بر جامعه شناسي اروپا و جهان تاثير گذار بوده و هست. مطالعه كتاب به دانشجويان علوم اجتماعي و همه كساني توصيه مي شود كه به نحوي با دگرگوني هاي اجتماعي سرو كار دارند

كارورزي باليني در مشاوره و روان‌درماني

 • 50,000 تومان

اين كتاب براي ياري رساندن و عبور موفق دانشجويان و متخصصان از مباحث نظري و مهارتهاي درمانگري و هنر درمان به اجراي عملي مهارتهاست. كتاب كارورزي مطمئنا جايگزين استادان و مربيان خبره نمي شود، اما مي تواند به عنوان عامل تقويت دوره كارورزي و آموزشي باليني دانشجويان به حساب آيد.تمرين هاي اين كتاب كار ، فرصتي براي تمرين مهارتهاي درمانگري فراهم مي كند تا در موقعيتهاي بسيار متنوع كاربرد داشته باشد. مطالعه اين اثر براي دانشجويان رشته هاي روان پزشكي ، روان شناسي ، مشاوره و مددكاري بسيار مفيد خواهد بود .

66 خطا‌ي شناختي در تصميم گيري (پيامد‌ها و راه‌حل ها)

 • 55,000 تومان

ما دائما در طول زندگي در حال تصميم گيري و انتخاب هستيم: از سخت‌‌ ترين و سرنوشت‌سازترين تصميم‌ها مانند ازدواج، طلاق، انتخاب شغل، انتخاب محل زندگي، مهاجرت و راي دادن گرفته تا ساده‌ترين و سطحي‌ترين‌شان مانند پوشيدن لباس و خوردن صبحانه. ما نه تنها براي خودمان بلكه براي ديگران نيز تصميم مي‌گيريم : مدير براي كارمندان؛ قاضي براي متهمان؛ پزشك براي بيماران؛ معلم براي دانش آموزان و والدين براي فرزندان. ما درباره تصميم‌هاي ديگران نيز قضاوت مي‌كنيم: چه مي‌خورند، چه مي‌پوشند يا چطور زندگي مي‌كنند.بنابراين، زندگي يعني تصميم‌گيري، انتخاب و قضاوت كردن. اگر در تصميم‌هاي مهم گرفتار خطا‌هاي شناختي شويم، ممكن است سرنوشت خطرناكي براي خودمان و ديگران رقم بزنيم و با چالش‌هاي فراواني مواجه شويم. آشنايي با خطا‌هاي شناختي يا بهتر است بگوييم خطا‌هاي تصميم گيري به ما كمك مي‌ كند تا مسير عقلاني‌تري را براي ادامه زندگي و تعامل با ديگران انتخاب كنيم. اين كتاب شما را با خطا‌هاي شناختي كه ممكن است در تصميم گيري ناخودآگاه در دامشان بيفتيد، و پيامد‌هايشان آشنا مي‌كند. همچنين با ارائه راهحل‌ها به شمام كمك مي‌كند منطقي‌تر تصميم بگيريد.

هويت

 • 30,000 تومان

ازآنجايي كه هويت از مولفه‌هاي محوري شخصيت‏‏‏‏، سلامت رواني و روابط سالم اجتماعي است، در اين اثر، مولف با ژرف نگري تحسين انگيز، نظريه‌هاي پنجاه سال اخير را در اين زمينه مورد بحث قرار مي‌دهد واز زواياي متنوعي با يكپارچه‌سازي آن‌ها ديد‌گاه جديدي ارائه مي‌كند. بالندگي (من ) و هويت اجتماعي‏ كليشه‌هاي فرهنگي‏ ، هسته‌هاي هويتي ومرجع‌هاي تاريخي ، فرهنگي، رواني اجتماعي، اكولوژيك وجسماني و نيز رابطه هويتي و عزت نفس، گسيختگي خانوادگي وهويت، اختلال‌هاي هويتي (ديگر‌بودگي، از خود بيگانگي) عوامل مخرب احساس ارزشمندي و دست آخر واكنش‌هاي دفاعي در برابر ضربه‌هاي هويتي از جمله مباحثي است كه در اين كتاب مورد بررسي قرار مي‌گيرد.مطالعه اين اثر ارزشمند نه تنها براي روان شناسان، روان‌پزشكان، بلكه براي همه پژوهندگان علوم انساني مفيد و اثر‌بخش خواهد بود.

والدين و فرزند‌ پروري

 • 56,000 تومان

در اين كتاب با خانواده، منظومه‌هاي آن، مرزبندي‌ها، نقش والدين در شكل ‌گيري شخصيت كودك آشنا مي‌شويد. نياز‌هاي هيجان كودكان و نقش آن در پيدايش طرح ‌واره‌‌هاي نا‌كارآمد درآنان، رشد و شكل‌ گيري هوش هيجاني، قضاوت اخلاقي و عزت نفس سالم و تاثير آن در پيشگيري از بروز مشكلات رواني و شخصيتي از جمله مباحثي است كه در اين اثر مورد بحث قرار مي‌گيرد. اختصاص فصلي مجزا به مديريت فضاي مجازي و چگونگي مديريت آن، به ويژه در زمانه‌اي كه يبش از پيش كودكان و نوجوانان در معرض آن قرار دارند، در حفظ و ارتقاي سلامت كودكان و نوجوانان نقش تعيين كننده‌اي خواهد داشت. مطالعه اين كتاب را به همه والدين پيشنهاد مي كنيم.

شفقت‌درماني براي درمان شفقت درمانگر

 • 140,000 تومان

شفقت درماني در حقيقت يك درمان نزديك به روان درماني مثبت گراست.در روان درماني مثبت گرا بر پيدا كردن استعداد‌ها، توانمندي‌ها و نقاط قوت افراد است تا با رشد و تقويت آنها، فرد را در مسير كمال و خود‌شكوفايي سوق دهد. شفقت درماني با تكيه بر آيين‌هايي چون بوديسم، تائو، ذن، و با تمركز بر هيجان مراجعان شكل گرفت. درمانگران در درمان مبتني بر شفقت، همانند ديگر درمان هاي موج سوم، به دنبال تغيير شناخت، تغيير رفتار، تغيير هيجان و ... نيستند بلكه به دنبال تغيير نگاه فرد نسبت به تجارب ذهني‌اند. هدف اساسي اين درمان كمك به مراجع براي مواجهه با تجارب دردناك هيجاني است تا به وسيله آن قدرت تحمل درد، رنج و اندوه را پيدا كند و كم كم بتواند با تكيه بر توانمندي‌هاي خود و مهارت‌هايي كه در راستا كسب مي‌كند، به احساس امنيت و آرامش بيشتري دست يابد. مطالعه اين اثر به روان درمانگران، مشاوران، روان‌شناسان، روان پزشكان و كساني كه به نوعي در اين حوزه فعاليت دارند، توصيه مي‌شود.

كتابچه الفباي خود مراقبتي (براي مددكاران اجتماعي و ساير متخصصان حرفه‌هاي ياورانه)

 • 52,000 تومان

كتاب حاضر با معرفي راهبردهاي عملي به متخصصان حرفه‌هاي ياورانه و به ويژه مددكاران اجتماعي كه به طور مداوم با آلام فردي اجتماعي سر و كار دارندء ياري مي‌رساند كه با تدوين اهداف و راهبردهاي سلامت محورء خود را در قبال فشارهاي رواني ناشي از كار و فرسودگي شغلي حفاظت نمايند. كتاب همچنين به مديران مراكز خدمات اجتماعيء مديران سازمان‌هاي غير دولتي و نيز سرپرستان دروس عملي مددكاري اجتماعي كه نسبت به پيشگيري از فرسودگي شغلي در ميان دانشجويان خود و يا كاركنان و داوطلبان مراكز حمايتي خودء احساس مسئوليت دارندء توصيه مي‌شودء چرا كه انجام فعاليت‌هاي ياورانه در راستاي كاهش آلام بشري در وهله اول مستلزم خود مراقبتي و بهزيستي فعالان اين حوزه است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1