فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كلاس ما خانه ما
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)
زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)
كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)
راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
7 راز زيبايي سلامت و طول عمر دكتر پريكن (از درون و بيرون سالم و جوان بمانيد) معجزه احياي سلولي
تاب‌آوري به منزله چارچوبي براي كوچينگ راهنمايي براي مشاوران و روانشناسان
365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)
تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)
من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن (شناخت اختلال شخصيت مرزي)

كلاس ما خانه ما

 • 30,000 تومان

خانواده هر كس فقط خويشاوندانش نيستند و همه‌ي كساني كه ديگران را همان‌طور كه هستندء مي‌پذيرند جزء خانواده آنان محسوب مي‌شوند. كودكان هر كاري از دست‌شان بربيايد مي‌كنند تا لبخند بر لبان ديگران بنشانندء و ديگران را همان‌طور كه هستندء دوست دارند و برايشانء در حكم خانواده‌اند. «كتاب كلاس ما خانواده» به كودكان كمك مي‌كند تا بفهمند كه كلاس‌شان بخشي از خانواده شان است. كودكان ياد مي‌گيرند كه: كلاس مكاني امني براي آنهاست. هيچ اشكالي ندارد كه سر كلاس اشتباه كنند. با ديگران دوست و مهربان باشند. كلاس هم خانواده مخصوصي است براي آنها درست مثل خانواده‌ي اصلي‌شان.

انضباط موثر براي كودكان 2 تا 12 ساله (1 2 3 جادويي)

 • 90,000 تومان

در اين كتاب براي شما برنامه‌اي سرگرم‌كننده با فرزندانتان فراهم شده است تا بر امور خانه‌تان كنترل داشته باشيد و از حضورشان لذت ببريد. براي اين منظور، به شما كمك مي‌كند حد و مرزهايي براي فرزندانتان تعيين كنيد. نويسنده وظيفه دشوار والد بودن را در سه گام جداگانه شرح مي‌دهد: 1. كنترل رفتارهاي زشت و نامناسب: با آموختن تكنيك‌هايي بسيار ساده براي دست كشيدن فرزندان از كارهايي كه نمي‌خواهند كنار بگذارند. 2. تشويق رفتارهاي خوب: با آموختن چندين روش موثر براي تشويق فرزندان براي انجام دادن آنچه والدين مي‌خواهند. 3. تقويت رابطه با فرزندان: با آموختن تكنيك‌هايي قدرتمند كه پيوند ميان والدين و فرزندان را قوي‌تر مي‌كنند.

زندگي با اوتيسم (راهنماي والدين و معلمان براي زندگي با اوتيسمي‌ها)

 • 40,000 تومان

اختلال‌هاي طيف اوتيسم يكي از مشكلات رشدي كودكان است كه در سال‌هاي اخير در كشور ما، از يك سو متخصصان و كارشناسان رشته‌هاي علوم روان‌شناختي و از سويي ديگر خانواده‌ها به آن توجه داشته‌اند. كار آموزشي با كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم اگرچه سخت و چالش‌زاست، ولي به گواهي شواهد پژوهشي، در صورت انجام دادن به موقع و مناسب آموزش‌هاي متناسب با مراحل رشدي و سني اين كودكان، آنان مي‌توانند همچون كودكان عادي اين مراحل را طي كنند. از اين‌رو آموزش صحيح و مناسب يكي از ضرورت‌هاي زندگي كودكان دچار اختلال اوتيسم است. نويسنده كتاب «زندگي با اوتيسم» كه سابقه سال‌ها فعاليت در زمينه آموزش كودكان مبتلا به اختلال‌هاي طيف اوتيسم را در مراكز مرتبط داشته است، ضمن بهره‌گيري از منابع علمي جديد و تجربه‌هاي والدين و مربيان و مراقبان؛ كتابي پربار براي آموزش اين كودكان به رشته تحرير در آورده است كه راهكاري عملي آن بر پايه تجربه زندگي با كودكان مذكور و علوم روان‌شناختي است.

كليات و مباني روانشناسي و كوويد 19 (مردم و جامعه در زمان همه‌گيري‌ها)

 • 30,000 تومان

بي‌گمان همه‌گيري كرونا (كوويد - 19) يكي از جدي‌ترين تهديدهاي بشر در قرن حاضر را رقم زد و نشان داد كه انسان به رغم تمامي پيشرفت‌هاي فن‌آوري و كيهاني و همه دستاوردهاي علمي، هنوز هم آسيب‌پذيري‌هاي خاص خود را دارد. در رويارويي با امواج همه‌گير كوويد - 19، روانشناسي همچون ساير علوم به ياري انسان آمد و هم‌اكنون كه طليعه پساكرونا در افق نمايان گشته است، از روان‌شناسي انتظار مي‌رود تا براي شرايط و وضعيت‌هاي پس از همه‌گيري نيز آماده باشد. در اين مسير، آگاهي از ارتباط روان‌شناسي و كوويد - 19، كارشناسان را براي دوره پساكرونا و انجام وظايف‌شان آماده‌تر مي‌سازد. جان هاس، روان‌شناس اتريشي، در اين اثر مختصر، چكيده‌اي از شرايط روان‌شناختي همه‌گير كوويد - 19 را با نگاهي به پيشينه همه‌گيري‌هاي گذشته مورد بحث قرار داده و هم از ديد باليني و هم ديدگاه روان‌شناختي اجتماعي به كوويد و پساكوويد نگاهي انداخته است.

راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران

 • 40,000 تومان

بلوغ چيست؟ چگونه اتفاق مي‌افتد و چه تغييراتي در اين دوره رخ مي‌دهد؟ در دوره نوجواني مشكلاتي براي پسران پيش مي‌آيد. فشار همسالان و پيچيدگي روابط با آنها از جمله اين مسائل است. از سوي ديگر، در شبكه‌هاي اجتماعي كه امروزه بخشي اساسي از زندگي شده است چالش‌هايي پيش مي‌آيد. استرس و اضطراب و احساساتي از اين قبيل، نوجوانان را تهديد مي‌كند. كتاب «راهنماي گذراندن بلوغ بي‌دردسر براي پسران» با رهنمودهاي عملي‌اي كه در آن ارائه شده است به نوجوانان كمك مي‌كند، با اعتماد به نفس از پس اين مشكلات برآيند، از حريم شخصي خود در شبكه‌هاي اجتماعي محافظت كنند، خلاقيت‌هاي خود را بروز دهند و توانايي‌هاي بالقوه‌شان را محقق كنند. اين كتاب دربردارنده رهنمودهايي اساسي و عملي براي كمك به پسران است تا سال‌هاي نوجواني و بلوغ را با موفقيت و شادماني پشت سر بگذارند و اعتماد به نفس و دركي عميق و منطقي از خود داشته باشند. هدف اصلي نويسنده كمك به عبور موفق و بي‌دردسر از كودكي به بزرگسالي است.

7 راز زيبايي سلامت و طول عمر دكتر پريكن (از درون و بيرون سالم و جوان بمانيد) معجزه احياي سلولي

 • 90,000 تومان

كتاب «7 راز زيبايي، سلامت و طول عمر دكتر پريكن» شامل برنامه‌هاي ورزشي است كه فقط ده دقيقه از وقتتان را مي‌گيرد، همچنين دستورات آشپزي خوشمزه و فهرست‌هاي خريد كردن آسان را در بر مي‌گيرد. شش نوع غذايي كه هر روز بايد بخوريد و نيز ميان‌وعده‌هايي شامل سبزيجات كه هم اشتها را كم مي‌كند و هم ماهيچه‌ها را تقويت مي‌كند. دكتر نيكلاس پريكن با اتخاذ رويكردي علمي، رموز بالا بردن سوخت و ساز سلولي‌مان را آشكار مي‌سازد تا سالم، قوي و سرشار از نيرو باشيم. اين روش‌ها كمك مي‌كنند كه ساختار استخواني و توده ماهيچه‌اي خود را بازسازي كنيم، سلول‌هاي مغزمان را احيا كنيم، از احتمال بروز امراض قلبي و سرطان بكاهيم، خلق و خويمان را بهبود ببخشيم، قند خونمان را مهار و خودمان را لاغر كنيم و خوش هيكل بمانيم. مي‌خواهيد جوان‌تر به نظر برسيد، سلامتي‌تان ارتقا يابد، يا احساسي عالي داشته باشيد، اين كتاب شما را هدفتان مي‌رساند. دكتر نيكولاس پريكن، نويسنده پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك تايمز، برنامه ضدپيري را در قالب 7 روش در اختيار ما مي‌گذارد. اين 7 روش كمك مي‌كنند تا با مقاوم كردن درون و بيرونمان در برابر پيري؛ ظاهري خوب و احساس بسيار خوشايندي داشته باشيم.

روانشناسي خيانت (بر اساس رويكرد سيستم‌هاي خانواده كمك به شناخت رهايي و پرهيز زوج‌ها از روابط نامشروع بعد از ازدواج)

 • 100,000 تومان

روانشناسي خيانت بر اساس سيستم‌هاي خانواده با ارائه الگويي توصيفي و راهكارهاي علمي و عملي، به درمانگران و مشاوران اين امكان را مي‌دهد كه به جاي زدن چسب زخم به روابط زخم‌خورده، مشكلات روابط و ازدواج‌ها را از ريشه درمان كنند. در كتاب «روانشناسي خيانت» راهكارهاي علمي اثبات‌شده‌اي در اختيار درمانگران قرار مي‌گيرد و به زوج‌ها كمك مي‌كند تا اعتماد از دست رفته‌شان را بازيابند، توازن قدرت را از نو برقرار كنند، رضايت از زندگي مشترك را افزايش دهند و زخم‌هاي ناشي از خيانت را التيام بخشند.

طرز فكر رشدي (كتاب كار براي كودكان) 55 فعاليت سرگرم كننده براي تفكر خلاقانه حل مسئله و علاقه به يادگيري سن 6 تا 12 سال

 • 40,000 تومان

كتاب «طرز فكر رشدي» به شكل گيري توانايي هاي كودكان براي رويارويي با هر مشكلي كمك مي كند. اين كتاب، براي كودكان 6 تا 12 ساله، كتاب كار سرگرم كننده و جذابي است كه باعث رشد فعاليت هاي ذهني و رشد مهارت هاي حل مسئله مي شود و نگرشي را در آنها به وجود مي آورد كه مي توانند از پس مشكلاتشان برآيند، از اشتباهاتشان درس بگيرند و آن ها را به مثابه روشي براي رسيدن به موفقيت نهايي به كار بگيرند. يادگيري مهارت هاي اجتماعي و هيجاني و آشنا شدن با روش ها و استراتژي هاي خلاقانه براي حل مسائل زندگي روزمره، شكل دادن و تقويت تاب آوري و عزت نفس، و درس گرفتن از اشتباهات و تبديل كردن آنها به فرصت هاي يادگيري و آموزش مهارت حل مسئله به چند روش از مزاياي اين كتاب است. تمرين هاي خلاقانه اين كتاب به كودكان كمك مي كند كه طرز فكر رشدي را در خود پرورش دهند. داستان هاي واقعي كودكاني كه از طرز فكر رشدي براي دستيابي به اهدافشان استفاده كرده اند منبعي ارزشمند در درك هر چه بيشتر و عميق تر اين نگرش است. وجود اين كتاب هم در مدرسه و هم در خانه ضروري است. پدران و مادران و معلمان به چنين كتابي نياز مبرمي دارند.

تاب‌آوري به منزله چارچوبي براي كوچينگ راهنمايي براي مشاوران و روانشناسان

 • 55,000 تومان

در اين كتاب مايكل نينان فهمي عميق از تاب­آوري را ارائه مي­كند و به ما نشان مي­دهد مشاوران چگونه مي­توانند به مراجعان كمك كنند كه تاب­آوري خود را تكامل بخشند. نينان، با تمركز بر باورها، هيجان­ها و رفتارهايي كه موجب تقويت يا تضعيف تاب­آوري مي­شود، راهنماي عملي بسيار خوبي براي مشاوران فراهم كرده است. نويسنده در اين كتاب، با نثري روان و قابل فهم، نمونه مشاوره با يك مُراجع كه در پنج جلسه صورت گرفته را با جزييات و توضيحاتي بسيار مفيد ارائه كرده است. همچنين در متن كتاب مي­توانيد بررسي‌هاي موردي و مثال­هايي را بيابيد كه تاب­آوري را در عمل نشان مي­دهد. كتاب با جمع­بندي درباره ويژگي‌هاي مهم يك ذهن تاب­آور به پايان مي­رسد.

365 راه سبز زيستن براي بچه‌ها (حفظ محيط زيست در هر روز از سال در منزل مدرسه هنگام بازي)

 • 50,000 تومان

هم تفريح كن و هم سياره زمين را نجات بده! سياره ما به كمك تو نياز دارد- و يك عالمه كارهاي عملي وجود دارد كه تو از پس آنها برمي‌آيي... كتاب 365 راه سبز زيستن براي بچه ها از طراحي باغچه خانه تا درست كردن چوب آشغال جمع‌كن، ايده‌هاي جديدي درباره نحوه «سبز» شدن در اختيار تو قرار مي‌دهد. با انجام دادن اين كارها ياد بگير چگونه از سياره‌مان محافظت كني. - كاهش توليد زباله، بازيافت و استفاده مجدد از مواد. - پاكيزه نگه‌داشتن هوا، اقيانوس‌ها و جنگل‌ها از آلودگي. - خوردن مواد غذايي ارگانيك، كه هم خوشمزه‌ترند و هم برايت مفيد‌ترند. - جلوگيري از انقراض گونه‌هاي گياهي و جانوري. - الهام بخشيدن به مردم كه آنها نيز كاري كنند و خودي نشان دهند. - گراميداشت «روز زمين» و يا «هر روز، روز زمين» است. اكنون مي‌تواني از كمك دوستان، هم مدرسه‌اي‌ها و افراد خانواده‌ات برخوردار شوي تا دست به دست هم آينده بهتري بسازيد. تو اين قدرت را داري كه از همين امروز از دنيا مكان بهتري بسازي!

تافته‌هاي جدابافته (داستان موفقيت راز استعدادهاي درخشان)

 • 70,000 تومان

كتاب «تافته‌هاي جدا بافته» داستان موفقيت افراد بزرگي است كه بي‌گمان خواندن و پي بردن به علل و زمينه‌هاي موفقيت آنان، براي همه جذاب و گيرا است. نويسنده در اين كتاب نشان مي‌دهد كه موفقيت، به طور كامل با تلاش و زمان درهم آميخته است. نكته‌اي كه در سراسر كتاب، توجه آدمي را به خود جلب مي‌كند اين است كه اگر مايليم كاري را به شكل بهتري انجام دهيم بايد ساعت‌هاي بيشتري را براي آن وقت بگذاريم. مسئله مهم ديگري كه در اين كتاب به چشم مي‌خورد اين است كه انسان محصول همان فرهنگي است كه در آن زندگي مي‌كند و فرهنگ نيز تاثير بسزايي بر تمام جنبه‌هاي زندگي ما دارد. درست است كه موفقيت به مجموعه‌اي از عوامل فرهنگي و زمينه‌اي، كه از كنترل ما خارج است بستگي دارد اما آن چيزي كه به‌طور كامل در اختيار ما قرار دارد و موفقيت ما را تضمين مي‌كند، همانا ميزان تلاش خود ما است. بنابراين در نهايت، ما مسئول موفقيت خود هستيم. ما براي شناخت افراد موفق، بيش از اندازه بر هوش، بلندپروازي و ويژگي‌هاي شخصيتي آنان متمركز مي‌شويم. ولي نويسنده كتاب «تافته‌هاي جدابافته» استدلال مي‌كند كه بايد به دنياي پيرامون افراد موفق - مانند فرهنگ، خانواده، نسل و تجربه‌هاي فردي آنان - توجه كنيم. با درك بهتر عواملي كه باعث موفقيت مي‌شود، بايد بتوانيم افراد موفق بيشتري را پرورش دهيم.

من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن (شناخت اختلال شخصيت مرزي)

 • 100,000 تومان

اين كتاب سومين ويراست اثري است كه به مدت سي سال راهنماي بيماران مبتلا به اختلال شخصيت مرزي، خانواده‌ و دوستان و همكاران آن‌ها و متخصصان و دانشجويان اين حوزه بوده است. اين بيماران دوره‌هاي عذاب‌آور نوسانات خلقي‌اي را پشت سر مي‌گذارنند به طوري كه گاه مي‌ترسند دچار جنون شوند. لحظه‌اي ممكن است شاد و سرخوش باشند و لحظه‌اي ديگر نا‌اميد و افسرده و غم‌زده. نشانه‌هاي بارز اين اختلال عبارت‌اند از احساس متزلزل درباره شخصيت؛ انفجار ناگهاني خشم؛ حساسيت بيش‌ از حد نسبت به تصور واقعي يا كاذب در مورد اينكه طرد شده‌اند؛ احساس شديد پوچي؛ دوره‌هاي عشقي كوتاه و پر‌دردسر؛ اختلال‌هاي خورد‌و‌خوراك؛ مصرف مواد‌مخدر و روان‌گدان و گرايش‌هاي خود تخريبي ؛ و ترس غير‌منطقي از تنهايي و رها شدن توسط ديگران. كتاب«من از تو نفرت دارم اما تو تركم مكن» ريشه‌هاي عصبي - زيست‌شناختي، ژنتيكي و تحولي اين اختلال را بررسي مي‌كند و ارتباط آن را با اختلال‌هاي ديگر همراه با اين بيماري روشن مي‌سازد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1