فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سلامت و تداوم ازدواج (الگويي بومي اسلامي)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
جوانان و نيازهاي امروز
 • 7,000 تومان
 • با تخفیف: 7,000 تومان
چه كنم شاد شوم
 • 8,500 تومان
 • با تخفیف: 8,500 تومان
روش‌هاي حل تعارض در روابط همسران
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
مديريت روابط همسران و خانواده
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
برانگيختن خلاقيت دانش‌آموزان (روش‌هاي عملي براي ارتقاي تفكر خلاق و حل مساله)
تربيت كودك آرام (راهنماي عملي براي داشتن كودكاني آرام و پويا)
رشد اجتماعي كودك من (چگونه كودك اجتماعي تربيت كنيم)
صميميت احترام قدرداني (اصول 1 ازدواج موفق)
 • 5,000 تومان
 • با تخفیف: 5,000 تومان
بازي‌هايي براي تقويت اعتماد به نفس در كودكان
چگونه كتاب بخوانيم (گالينگور)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
روش‌هاي درمان اختلال وسواس فكري و عملي
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

سلامت و تداوم ازدواج (الگويي بومي اسلامي)

 • 15,000 تومان

تولد فرزند يعني انتقال افراد به نقش جديدشان والدگري، رويدادي چالش برانگيز است. با ورود اين ميهمان كوچك، پدر و مادر با موقعيت‌ها و مسايل پيچيده‌اي روبرو مي‌شوند: اين كتاب با هدف آماده كردن پدران و مادران براي تغييرات و چالش‌هاي عاطفي‌، اجتماعي و رواني فرزندآوري تهيه شده است. مزيت اين كتاب اين است كه بر رشد مهارت‌هاي سازگاري تمركز دارد و هم بر رشد مهارت‌هاي والدگري. در پايان هر فصل كتاب، مطالب كاربردي به تمرين‌هايي عملي ختم مي‌شود.

جوانان و نيازهاي امروز

 • 7,000 تومان

نوجوانان و جوانان، به عنوان قشر فعال و نسل پوياي امروز جامعه، همواره دستخوش مسائل، نيازها و مشكلاتي هستند كه جستجوگري و پرداختن به آن‌ها از اهميت به سزايي برخوردار بوده است و رسيدگي مجدانه و پيگيرانه را اجتناب ناپذير مي‌گرداتد. اين اثر با تمام وجود كوشيده است تا نمايي گسترده از مسائل، نيازها و مشكلات را با پويه‌هاي جامعه‌شناسي و روانشناسي در فراگرد نسل نوجوان و جوان به طيف گسترده‌اي از مخاطبان خود معرفي كند.

چه كنم شاد شوم

 • 8,500 تومان

چه كنم شاد شوم

روش‌هاي حل تعارض در روابط همسران

 • 18,000 تومان

زندگي زناشويي پر از لحظاتي است كه زوجين براي رسيدن به تفاهم و شادي در زندگي يا براي حل و فصل سوء تفاهمات و تعارضات تلاش مي‌كنند. زوج‌ها اغلب در تلاش مداوم هستند تا بتوانند از يك سو به نيازهاي شخصي خود پاسخ دهند و از سوي ديگر براي حفظ شاكله زندگي مشترك و شادي و آرامش متقابل، به نحو مؤثري به نيازهاي همسرشان پاسخ‌گو باشند. مهم اين است كه زوجين آگاهي داشته باشند كه تعارض طبيعي‌ترين بخش زندگي زناشويي و واقعيتي غيرقابل انكار است و نيز بياموزند كه حل نشدن يا طولاني شدن تعارضات، مي‌تواند زندگي مشترك آن‌ها را وارد حالت‌هاي بيمارگونه سازد. تعارض زماني خود را نشان مي‌دهد كه هر يك از افراد براي دست‌يابي به «فرديت و ارضاي نيازهاي شخصي» تلاش مي‌كنند؛ مادامي كه همسران بياموزند داشتن الگوهاي ارتباطي مؤثر و سالم براي حل و فصل تعارضات وجود دارد، قادر خواهند بود كه با حفظ احترام به مرزها، استقلال خود و همسرشان را حفظ كنند و الگوهاي مناسبي براي صميميت، عشق ، شادي و آرامش باشند.

مديريت روابط همسران و خانواده

 • 15,000 تومان

با شكل‌گيري خانواده جديد، مسائل تازه‌اي پيش‌روي همسران و خانواده‌هاي آنان قرار مي‌گيرد. براي مديريت صحيح چرخه اين ارتباطات، لازم است همسران دو هدف را سرلوحه زندگي خويش قرار دهند: اول اين‌كه با شروع زندگي زناشويي بپذيرند از پدر و مادر خويش مستقل شده‌اند و بهتر است نقشه جديدي براي زندگي خود ترسيم كنند، به حريم زناشويي و خانوادگي‌شان احترام بگذارند و آن‌را به رسميت بشناسند. از سوي ديگر بپذيرند خانواده جديد نيازمند تعادل و دريافت كمك‌هاي عقلي، عاطفي و مالي خواهد بود و قطع ارتباط با خانواده‌ها يا برقراري ارتباطي ناصحيح، اين سقف جديد را با چالش روبه‌رو مي‌سازد. در اين كتاب سعي شده است به همسران و خانواده‌هايشان كمك شود تا در كنار هم، به نحوي مسالمت‌آميز و همراه با احترام، به زندگي‌شان ادامه دهند و راه‌هاي مؤثري براي ارتباط پيش بگيرند.

برانگيختن خلاقيت دانش‌آموزان (روش‌هاي عملي براي ارتقاي تفكر خلاق و حل مساله)

 • 20,000 تومان

«برانگيختن خلاقيت دانش‌آموزان» به شما مبنايي منطقي مي‌دهد كه چرا خلاقيت در تعليم و تربيت مهم است و نيز ابزارها و راهبردهايي در اختيار قرار مي‌دهد كه به شما كمك مي‌كند تا خلاقيت ارادي و آگاهانه را در كلاس خود ايجاد كنيد. اين كتاب همچنين يك «نقشه راه خلاقيت» به دست مي‌دهد كه از محيط كلاس درس شروع مي‌شود و در چهار مسير امتداد مي‌يابد: يكي فعل‌ها و عبارت‌هاي مربوط به مهارت تفكر، ديگري راهبردها، سومي نوآوري و حل مساله خلاق و چهارم نتايج و آثار. نيز دربردارنده چهل راهبرد «ساده» و «كاربردي» است كه درس‌هاي خلاقيت را با اهداف برنامه درسي هماهنگ و روش‌هاي مختلفي براي طراحي درس‌هاي خلاق پيشنهاد مي‌كند و نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد درس‌ها را براي ترويج تفكر خلاق تغيير دهيد. اين كتاب منبعي كاربردي است كه شما را در تلاشتان براي ترويج خلاقيت در كلاس درس پيش مي‌برد. اميدوارم ايده‌هاي ارائه شده در اين كتاب به شما كمك كند خلاقيت دانش‌آموزانتان را شكوفا سازيد، آنان را برانگيزيد تا به افزايش عملكرد و پيشرفت تحصيلي آنان بيانجامد.

تربيت كودك آرام (راهنماي عملي براي داشتن كودكاني آرام و پويا)

 • 11,000 تومان

راهنمايي مناسب براي والديني است كه مي‌خواهند با استفاده از اصول علم روانشناسي و مطابق با فرهنگ جامعه ايراني به فرزندپروري بپردازند. در اين كتاب نويسنده سعي كرده است تا با زباني ساده اما علمي به بررسي مسائلي بپردازد كه آرامش كودك و خانواده را تهديد مي‌كند. مسائلي نظير ترس‌ها و اضطراب‌‌هاي دوران كودكي، عادات عصبي كودكان و موضوعاتي مانند حسادت. دروغ‌گويي و لجبازي. در هر موضوع تلاش شده است در ابتدا توصيه‌هاي پيشگيرانه ارائه شود و در نهايت راهكارهاي عملي براي حل اين مشكل مطرح شده است.

رشد اجتماعي كودك من (چگونه كودك اجتماعي تربيت كنيم)

 • 6,500 تومان

درك خود به عنوان موجودي منحصر به فرد دستاورد يك فرزندپروري موفق است. تعامل با ديگران و رسيدن به شناختي همه جانبه از خود، نقطه اوج موفقيت والديني است كه هدف‌شان تامين امنيت و آرامش فرزندشان بوده‌است. انسان، اين موجود اجتماعي پيچيده تنها اگر بر فراز بنايي قرار گيرد كه چهار ستون آن (خانواده، هم‌سالان، مدرسه و رسانه‌ها) به درستي شگل گرفته باشد تا پايان عمر استوار خواهد ماند. انعطاف، مسئوليت‌پذيري و شناخت در كودك، حاصل تربيت والديني است كه به درستي قدم در مسير تحول اجتماعي كودك خود برداشته‌اند.

صميميت احترام قدرداني (اصول 1 ازدواج موفق)

 • 5,000 تومان

در اين كتاب درمي‌يابيد كه زن و شوهر مكمل يكديگرند و تفاوت‌هاي ميان آن‌ها توليد عشق و محبت مي‌كند. هر چند هر كدام از تقاوت‌ها مي‌تواند منبع اختلاف شود، اما در ضمن فرصتي است تا به اتفاق رشد كنند. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه چگونه با علايق و خواسته‌هاي متفاوت، چگونه تعادلي ميان اين خواسته‌ها ايجاد كنيد. رسيدن به اين تعادل، عشق و محبت و صميميت را افزايش مي‌دهد. با احترام گذاشتن به سليقه طرف مقابل به چيزي مي‌رسيم كه اگر به تنهايي اقدام مي‌كرديم هرگز موفق نمي‌شديم، و اين خود نوعي قدرداني از همسر محسوب مي‌شود.

بازي‌هايي براي تقويت اعتماد به نفس در كودكان

 • 7,000 تومان

نبود اعتماد به نفس در بچه‌ها نقصي بزرگ براي آنها شمرده مي‌شود. كتاب، ايده‌هاي بازي گوناگوني را به مربيان عرضه مي‌كند تا بچه‌ها به كمك مربيان براي كسب اعتماد به نفس و توانا ساختن خود اهتمام ورزند. آگاهي قدرت و ضعف‌هاي خود و همچنين داشتن ميزاني درست از استقلال فردي و آزادي تصميم‌گيري، بهترين راه پيشگيري در برابر بسياري از مشكلات كودكان است. نظريه‌اي كوتاه و بازي‌هاي ويژه تمرين‌گونه در بخش آغازين كتاب براي بزرگترها، زمينه روانشناسي بازي‌ها را براي مربيان روشن مي‌سازد.

چگونه كتاب بخوانيم (گالينگور)

 • 90,000 تومان

منتقدان ادبي اين كتاب را يكي از «كلاسيك‌هاي زنده جهان» مي‌نامند. «انجمن جهاني مديريت اطلاعات» كتاب آدلر را در فهرست آثاري قرار داده است كه هر مديري بايد بخواند. نويسندگان در اين كتاب تكنيك‌هاي كاملا مفيدي را براي رده‌بندي موضوعي كتاب‌ها، خوانش هوشمندانه متن و ارتباط سازنده خواننده با نويسنده ارائه مي‌كنند و ميان 4 سطح «خوانش ابتدايي، اجمالي، تحليلي و منطقي» و «ادراك، تفكر و يادگيري» تمايز قائل مي‌شوند.

روش‌هاي درمان اختلال وسواس فكري و عملي

 • 15,000 تومان

كتابي كه در دست شماست، تلاشي براي استفاده از اصول روانشناسي، به خصوص شيوه‌هاي رفتاري براي درمان «اختلال‌هاي وسواس فكري و عملي» يا «OCD» است. مطالب كتاب درباره ماهيت وسواس‌هاي فكري، الگوهاي رفتاري درمان، نظريه شناختي و درمان با اين روش، الگوهاي درمان زيستي، نشانه‌هاي بيماري، طرح‌ريزي و ارزيابي درمان و روش‌هاي درمان رفتاري است. با اينكه مخاطب اصلي كتاب متخصصان بهداشت رواني و روانشناسان‌اند، ولي عموم هم مي‌توانند از آن استفاده كنند.

1  2  صفحه‌ی 1