فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گفتگوي زن و مرد بدون درك يكديگر (گفت و شنود زنان و مردان)
اسرار 5 سال اول زندگي مشترك (كاش كسي اين اسرار را به من گفته بود)
امروز متفاوت خواهد بود
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
چرا بچه من زود عصباني ميشه (بررسي علل عصبانيت در كودكان و راه‌هاي پيشگيري از آن)
اين بچه كه اومد زندگي ما رو به هم ريخت
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
چرا اين بچه‌ها اين‌قدر با هم دعوا مي‌كنند (آيا بايد در دعواي ميان كودكان مداخله كرد)
چرا بچه ما نمي‌خوابه (بررسي مشكلات خواب كابوس و شب‌ادراري در كودكان)
چرا اين بچه اين‌قدر خجالتيه (نمي‌تونم خجالت مي‌كشم)
مهارت‌هاي اثرگذاري در مديريت تغيير
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
5 قانون طلايي فروش
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
تاريخچه كوتاه‌تر زمان
 • 68,500 تومان
 • با تخفیف: 68,500 تومان

گفتگوي زن و مرد بدون درك يكديگر (گفت و شنود زنان و مردان)

 • 55,000 تومان

زن و مردها در دنياي متفاوتي زندگي مي‌كنند كه از كلمات متفاوتي ساخته شده است. اين كتاب كه نزديك به چهار سال پرفروش‌ترين كتاب در فهرست نيويورك‌تايمز بود، اثري فرهنگي و مستند است كه به تفاوت‌هاي جنسي مبتني بر روش گفتگو مي‌پردازد. تانن با استناد به نظريات علمي و با نگارش سليس و لذت‌بخش خود نشان مي‌دهد كه چرا زن‌ها و مردها از گفتگويي مشابه، تعابيري متفاوت برداشت مي‌كنند. اين كتاب با بررسي نمونه‌هاي واقعي گفتگوي افراد، در درك اشتباهات و يافتن زباني مشترك براي تقويت ارتباطات كاري و خانوادگي شما را ياري خواهد كرد و با بررسي روابط متقابل افراد، شيوه گفتگو شما را براي هميشه تغيير خواهد دارد.

اسرار 5 سال اول زندگي مشترك (كاش كسي اين اسرار را به من گفته بود)

 • 32,000 تومان

حتي با وجود آمادگي‌هاي بسيار، باز هم كاملا طبيعي است كه زوج‌ها اندكي پس از آغاز زندگي مشترك بيدار شوند و با خود فكر كنند:« اين اون كسي نيست كه باهاش ازدواج كرده‌ام! يعني چي شده؟ پس اون كجا رفته؟! اين كيه؟ چه‌قدر زود عوض شده؟ يعني ازدواج ما اشتباه بوده؟...» به راستي به هنگام تجربه كردن چنين دلسردي‌هايي چه بايد كرد؟ اثر حاضر اسراري را براي شما فاش مي‌كند كه مي‌توانيد از آن‌ها براي محافظت از زندگي مشترك خود در برابر توفان چنين ترديدهايي بهره بريد.

امروز متفاوت خواهد بود

 • 70,000 تومان

النور فلاد زن هنرمندي است كه از زندگي‌اش به ستوه آمده. او با همسر و پسرش در سياتل زندگي مي‌كند. النور تصميم مي‌گيرد جاه‌طلبي‌هاي كوچكش را رها كند تا آينده‌ي جديدي بسازد و بتواند بهترين وجه وجودي‌اش را نشان بدهد. بنابراين، مي‌رود كه روز متفاوتي براي خودش رقم بزند، اما قبل از اين كه بتواند نقشه‌ي ساده‌اش را عملي كند با كلي ماجراي غيرمنتظره و عجيب و غريب رو‌به‌رو مي‌شود. ازجمله‌، مي‌فهمد همسرش سر كار نرفته و در مرخصي است، آن هم بدون اين‌كه به او خبر بدهد! النور در قرار ملاقاتي اسرارآميز حاضر مي‌شود، و راز خانوادگي مدفون شده‌اش را كشف مي‌كند... امروز متفاوت خواهد بود داستاني است كه به اعماق وجود نفوذ مي‌كند و با حالتي صادقانه بر خلق مجدد زندگي متمركز است. گاهي بايد با مشكلات‌مان روبه رو بشويم تا بتوانيم زندگي جديدي را شروع كنيم.

چرا بچه من زود عصباني ميشه (بررسي علل عصبانيت در كودكان و راه‌هاي پيشگيري از آن)

 • 20,000 تومان

اثر حاضر، با ارائه رويكردي عملي، از سويي تشخيص و ريشه‌يابي اختلالاتي را مطرح مي كند كه منجر به عصبانيت كودكان مي‌شود و از سويي ديگر، راهكارهايي مناسب را براي رفع اين اختلالات به مخاطب معرفي مي‌كند.

اين بچه كه اومد زندگي ما رو به هم ريخت

 • 50,000 تومان

ازدواج و تشكيل زوج در حكم ماجراجويي است و به چشم بسياري، بچه‌دار شدن و بچه بزرگ كردن آخرين تعهدي است كه هنوز ارزش و بهايي دارد. توقع زن و مرد از بچه‌دار شدن مترادف فداكاري است. دلسردي‌ها و به ستوه آمدن‌ها را نمي‌توان به گردن بچه گذاشت؛ چه، بچه، بنابر تعريف، بي‌‌گناه است. حالا كه بچه مسئول نيست، راحت‌ترين كار اين است كه مشكلات را به گردن شريك زندگي بيندازيم. اين چنين است كه بسياري ازدواج‌ها به محض رويارويي با نخستين ناكامي‌ها به فكر جدايي مي‌افتند. اما مشكل اصلي جامعه كنوني اين است كه والدين فرزند خود را به محور اصلي زندگي بدل مي‌كنند. اين‌گونه است كه مواجهه با كوچك‌ترين ناملايمات و مشكلات در زندگي كودك باعث مي‌شود تا بنياد زندگي پدر و مادر نيز از هم بپاشد. بچه‌دار شدن يعني به خطر افتادن استقلال و آزادي. ترديدي نيست كه وقتي دو نفر، گذشته، تربيت و خلق و خوي متفاوتي دارند نمي‌توانند از زندگي توقع به طور مطلق يكساني داشته باشند. آن‌ها مي‌دانند كه هيچ يك بدون نيت در پي بچه‌دار شدن نيستند و دوست دارند تولد بچه و رشد و نمو او دل‌شان را شاد و حس خودشيفتگي‌شان را تقويت كند. البته در اين بين، هر يك ممكن است گاهي از خود بپرسند: «پس من چي؟ سهم من از زندگي چيست، يعني بايد تمام جون و زندگي‌ام را صرف اين بچه كنم؟»

چرا اين بچه‌ها اين‌قدر با هم دعوا مي‌كنند (آيا بايد در دعواي ميان كودكان مداخله كرد)

 • 20,000 تومان

براي والدين سخت است كه مدام شاهد دعوا و كتك‌كاري بچه‌ها باشند. اولين واكنش آن‌ها اين است كه احساس گناه كنند، چون مي‌گويند لابد بچه‌ها را درست تربيت نكرده‌اند. اما بايد توجه داشت كه در رابطه ميان بچه‌هاي يك خانواده، هم نفرت هست و هم عشق، هم دوستي هست و هم دشمني در اين كتاب تلاش شده است تا به پرسش‌هاي مختلفي كه والدين در زمينه دعوا و درگيري كودكان دارند پاسخ داده شود.

چرا بچه ما نمي‌خوابه (بررسي مشكلات خواب كابوس و شب‌ادراري در كودكان)

 • 22,000 تومان

وقتي كودكي بد مي‌خوابد، نمي‌خواهد بخوابد، صبح زود از خواب بلند مي‌شود، كابوس مي‌بيند و يا شب‌ادراري دارد چه كاري از دست ما برمي‌آيد؟ والدين اغلب خود را در برابر مشكلات فرزندشان ناتوان مي‌بينند، به همين دليل از طرح اين پرسش دچار دلهره و اضطراب مي‌شوند. وقتي مي‌بينيم كه بچه‌اي حالش خوب نيست، شب‌ها گريه مي‌كند و هنگام رفتن به رختخواب ادا درمي‌آورد پدر و مادر غصه مي‌خورند و نگران مي‌شوند. به ندرت اتفاق مي‌افتد كه چنين والديني احساس گناه نكنند و به خود نگويند كه لابد كارهايي را كه بايد مي‌كردم نكردم! رسانه‌ها هم به نوبه خود بر ميزان اين دلهره مي‌افزايند: كودكي كه در تلويزيون مي‌بينيم تپل و خوشگل است، هميشه خوب مي‌خورد و خوب مي‌خوابد و مي‌خندد و هيچ كاري كه باعث ناراحتي پدر و مادرش شود انجام نمي‌دهد. اما فراموش نكنيد: نه بچه كامل و بي‌نقص وجود دارد و نه پدر و مادر كامل و بي‌عيب! اگر درباره قابليت‌هايتان شك كنيد ممكن است در حل مشكلات بيشتر با شك و ترديد مواجه شويد. بچه‌اي بد مي‌خوابد، بسيار خوب! چه كاري از دست ما برمي‌آيد؟ اين كتاب پاسخي است بر اين قبيل پرسش‌ها.

چرا اين بچه اين‌قدر خجالتيه (نمي‌تونم خجالت مي‌كشم)

 • 48,000 تومان

براي خبر گرفتن از اوضاع درسي فرزندتان به مدرسه مي‌رويد. معلم مي‌گويد:« جرئت نداره!»، «ميترسه بره طرف بقيه!»، «سر كلاس صداش در نمياد!»، «هميشه يه گوشه كز كرده!»، «بچه‌ها، توي حياط سر به سرش ميذارن و خوراكي‌هاش رو مي گيرن!» خيلي از بچه ها از خجالت رنج مي‌كشند. درست است كه براي درمان خجالت هميشه به مراجعه به متخصص نياز نيست، اما خجالتي بودن كودك، والدين را نگران مي‌كند. كودك خجالتي جرئت ندارد حرفش را بزند، زود سرخ مي‌شود، دستپاچه است، از بقيه مي‌ترسد، گوشه‌گير و منزوي است. آرزوي هر پدر و مادري است كه فرزند خجالتيشان شهامت پيدا كند، دنبال دوست بگردد، در مدرسه عرض اندام كند، در جامعه حق خود را بگيرد و مدام پشت پدر و مادر پنهان نشود. در اين كتاب راه‌حل‌هايي ارائه شده است كه به والدين كودكان خجالتي كمك مي كند تا هم بهتر با فرزند خود كنار بيايند و هم به آن‌ها در كسب و تقويت اعتماد به نفس و جسارت كمك كنند.

مهارت‌هاي اثرگذاري در مديريت تغيير

 • 48,000 تومان

اثرگذاران مي‌خواهند رفتارهاي حياتي را با انگيزه‌هاي ذاتي و دروني پيوند دهند. مي‌خواهند كاري كنند كه توانمندي شخص به‌واقع هر رفتار را با اقدام و عمل عامدانه انجام دهد. اثرگذاران با داشتن اين اطلاعات مي‌دانند كه دقيقا از چه نيروهايي استفاده كنند كه موفقيت خود را تضمين نمايند. اين كتاب نشان مي‌دهد كه چگونه شش منبع نفوذ را مي‌توان در تركيب با هم مورد استفاده قرار داد. و همچنين درباره تعداد قابل ملاحظه‌اي از اثرگذاران بحث مي‌كنيم و توضيح مي‌دهيم كه آنها چگونه توانسته‌اند با استفاده از اين ابزارهاي نفوذ رفتارهاي پايداري ايجاد كنند. كار صحيح را انجام بدهيد تا مانند ده‌ها اثرگذار موفق، به حل مسائلي نايل شويد كه سال هاست شما را زير فشار گذاشته است.

5 قانون طلايي فروش

 • 120,000 تومان

تفاوت ميان فروشنده موفق بيمه و كساني كه در كار فروش با دشواري روبرو هستند از تفاوت ميان مهارتي ناشي مي‌شود كه آنان كارشان را انجام مي‌دهند.هيچ قانون اساسي فروش يا اصولي در 100 سال گذشته پيدا نشده است. با اين حال ما پيشرفتهايي داشته‌ايم. آنچه فروشندگان نياز دارند تعداد زيادي قانون و مقداري اصول روانشناسي نيست، كافي است آنان چند اصل فروش را بياموزند و آن را تمرين كنند تا آنكه آن اصول را از روي عادت در فروش خود به كار گيرند. نمي‌توانيد فروش را با عجله ياد بگيريد بايد با صبر و صادقانه آنها را تمرين كنيد شما بايستي قابليت استفاده از هر بار يك قانون را به دست آوريد با تمرين دادن خودتان، بايد شكيبا باشيد و ايمان داشته باشيد تا به فروشنده‌اي بزرگ تبديل شويد.

تاريخچه كوتاه‌تر زمان

 • 68,500 تومان

اين كتاب براي پاسخ به پرسش‌هايي بزرگ تلاش مي‌كند ما به راستي درباره كيهان چه مي‌دانيم؟ ما چگونه آن را مي‌دانيم؟ كيهان از كجا آمده و به كجا مي‌رود؟ اين پرسش‌ها دورنماي تاريخچه زمان بوده‌‌اند. ما در كيهان غريب و شگفت‌انگيزي زندگي مي‌كنيم، سن،اندازه،خشونت و زيبايي آن نيازمند انگارش بسيار بالايي در ارزش‌شناسي دارد. جايگاهي كه ما آدميان در اين كيهان گسترده داريم مي‌تواند بسيار بي‌اهميت پنداشته شود. بنابراين تلاش داريم اين را توجيه كنيم و ببينيم در كجاي آن مي‌گنجيم.

دستورالعمل‌هاي رنه ماگريت به فيل آبي براي ايده‌يابي 2 (دستور‌العمل‌هاي ايده‌يابي و پرورش آن)

 • 135,000 تومان

روش ارائه شده با عنوان مهندسي ايده، تنها يك نوع انتقال تجربه براي دست‌يابي بهتر به ايده‌هاي بديع است. كتاب حاضر تلاش مي‌كند راهكارهاي يافتن ايده و پرورش آن را در حوزه طراحي گرافيك به صورت مستند همراه با نمونه‌هاي مناسب ارائه دهد.

1  2  صفحه‌ی 1