فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ردپاي خدايان (جايگاه اسطوره در زندگي معاصر)
 • 129,000 تومان
 • با تخفیف: 129,000 تومان
شفاي رابطه (مادر خودت شو ياري و شفا براي دختران بالغ)
خداحافظي با نقش قرباني (زندگي خودت را زندگي كن)
سفر قهرماني مرد
 • 111,000 تومان
 • با تخفیف: 111,000 تومان
رهايي از سردرگمي با كمك نداي درون
 • 190,000 تومان
 • با تخفیف: 190,000 تومان
 زنانگي از دست رفته و باز يافته
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
لولو خرخره
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
با من سخن بگو
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
بعد از او
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مسير شكوفايي بچه‌ها در خانه و مدرسه
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
عاشقم هست يا نه (چه رابطه‌اي بين همسران نشان از عشق است)

ردپاي خدايان (جايگاه اسطوره در زندگي معاصر)

 • 129,000 تومان

بي‌دليل نيست كه هميشه مضطربيم و در زندگي هيچ‌وقت روي آرامش را نمي‌بينيم. اصلا عجيب نيست كه هر روزء تصور مي‌كنيم راهي براي لذت بردن از زندگي يافته‌ايمء تخت گاز به سمتش مي‌رويم و در نهايت مي‌فهميم كه سرابي بيش نبوده است و لذت‌ها همه آني‌اند... جيمز هاليس در اين كتاب به ما مي‌گويد كه شناخت اسطورهء حلقه مفقوده در زندگي انسان معاصر است. بيگانگي با اسطوره‌ها فقداني است كه سراسر زندگي ما را دچار رنج روحيء پوچيء اضطرابء ترس و... مي‌كند. شايد اين كتاب حكم همان قايقي را داشته باشد كه در امواج سهمگين زندگيء ما را به ساحل آرامش مي‌رساند.

شفاي رابطه (مادر خودت شو ياري و شفا براي دختران بالغ)

 • 117,000 تومان

يكي از مهمترين مشكلات مربوط به مراقبت‌هاي اوليه مادرانه قصور مادر در هماهنگ بودن با هر آنچه كه كودك احساس مي‌كند است. يك مادر بايد بتواند خوشحالي ترس و سردرگمي نااميدي و در كل همه طيف‌هاي احساسات بشري را بشناسد تا بتواند كودكش را با همدلي و محبتي سخاوتمندانه درك كند و به او پاسخ دهد هر كودكي نياز دارد كه انعكاس عواطف خود را ببيند. يعني نياز دارد كه تجربه‌هاي دروني‌اش تاييد شوند . انعكاس، يعني مشاهده شدن همراه با لذت و تاييد اساسي توسط والدين خوشحال. براي مثال وقتي كودك، چهار دست و پا از دامن مادرش به سمت ديگر اتاق حركت مي كند به عقب نگاه مي كند تا مطمئن شود كه مادرش هنوز آنجاست او مي‌خواهد مطمئن شود كه مادر نيز در تعليق و ترس و هيجان ماجراجويي او شريك مي شود انرژي و شور درصداي مادر و برق چشمان او و حركات بدنش، تجربه كودك را تاييد مي كنند و اجازه مي دهند تا احساس واقعي بودن كند. نياز به انعكاس دقيق و محبت‌آميز در سال‌هاي اوليه شكل‌گيري ما بسيار ضروري است. وقتي زني براي والد بودن كافي نيست كودكش را آنطور كه هست تجليل نمي‌كند و بازتاب نمي‌دهد در عوض او مرتباً احساسات كودكش را ناديده مي‌گيرد و آنها را بد تفسير مي‌كند.

خداحافظي با نقش قرباني (زندگي خودت را زندگي كن)

 • 72,000 تومان

به ما ظلم شده، تحقيرمان كرده‌اند، حق مان را خورده‌اند، ما را ناديده گرفته‌اند... همه ما چه بخواهيم و چه نخواهيم، بارها و بارها اين جملات را از ذهن گذرانده‌ايم و در پايان با حسِ دردآورِ يك قرباني به گفتگوي دروني با خود خاتمه داديم. اي كاش كار به همين جا ختم مي‌شد، ولي حس قرباني بودن، چنان خشمي را در همه ما تلنبار مي‌كند كه نقش مهاجم به خود مي‌گيريم و زندگي خود و ديگران را تحت تاثير آن به نابودي مي‌كشانيم. كار اين كتاب آن است كه ما را از سرگرداني در دور باطل قرباني و مهاجم ، رهايي بخشد...

سفر قهرماني مرد

 • 111,000 تومان

نويسنده در اين رمان، داستان مردي ميانسال به نام ايوب را روايت مي‌كند كه در برابر استقلال طلبي و پرخاشگري پسر جوانش به استيصال مي‌رسد. او براي درك مجدد مفهوم مردانگي راهي سفر به جنوب و گفتگو با مزار پدر مرحومش مي‌شود. اتفاقات طي مسير و گفتگو با پدر و مردان فوت كرده، ديدگاه او را نسبت به سفر قهرماني مرد، تازه و غني مي‌كند. اين رمان به خواننده كمك مي‌كند تا موانع و مواهب سفر قهرماني مرد را در جهت بلوغ مردانگي خود به كار گيرد.

رهايي از سردرگمي با كمك نداي درون

 • 190,000 تومان

حضور شما چه بدانيد و چه ندانيد در اين دنيا اهميت دارد. شما كاري در اين دنيا داريد كه بايد به سرانجام برسانيد. كتاب رهايي از سردرگمي با كمك نداي درون اثر پرفروش جيمز هيلمن، با روش‌هايي علمي و نوين شما را در اين مسير هدايت خواهد كرد. روح شما، منتظر نشسته تا به خواسته‌اش پاسخ دهيد! خواسته روح، گاهي در كودكي خودش را مطرح مي‌كند، گاهي در زندگي نكبت‌بار گذشته و گاهي در شرايط امروز ما، دقيقا وقتي كه نااميد، خسته يا مستاصل شده‌ايم، پيامش را مخابره مي‌كند! اگر خدايي ناكرده نتوانيد درست صداي خواسته روح را بشنويد، ناخواسته سرگرداني، بي‌هدفي و حس پوچي به درون زندگي‌تان رخنه مي‌كند. كتاب رهايي از سردرگمي با كمك نداي درون (The Soul's Code) توسط شناخته‌شده‌ترين چهره در بين روانكاوان پيرو مكتب كارل گوستاو يونگ يعني جيمز هيلمن (James Hillman) نوشته شده و كارش رمزگشايي از روح سرگردان شماست. اين اثر در مورد كشش و نداي دروني صحبت مي‌كند. نداي درون، گاهي شبيه به نيرويي خفيف است كه شما را درون جريان رودخانه‌اي ناشناخته و غريب هل مي‌دهد؛ باعث مي‌شود مدتي بي‌هدف و سرگردان با اين جريان ناآشنا حركت كرده تا در نهايت، امواج رودخانه شما را به ساحلي ‌برساند كه گويي از قبل برايتان مشخص شده است. هنگامي كه به پشت‌سر و مسير طي‌شده مي‌نگريد، با خود مي‌انديشيد بي‌شك دست سرنوشت شما را به اين نقطه رسانده است.

زنانگي از دست رفته و باز يافته

 • 61,000 تومان

گويا زمان زيادي است كه شادي از ميان ما رخت بربسته. چرا، معدود كساني هستند كه در زندگي احساس آرامش و رضايت مي كنند؟ نياز نيست خودمان را به زحمت بياندازيم، جواب ساده است: زنانگي از دست رفته! بله، زنانگي از دست رفته، موضوعي كه زن و مرد نمي شناسد. بانويي كه دائم به دنبال دستاورد است و يا آقايي كه هرروز در تكاپو و حسرت رسيدن به روزي است كه آرامش و لذت را در زندگي به آغوش بكشد. رابرت جانسون روانكاو شهير پيرو مكتب يونگ دراين اثر كه يكي از شاهكارهاي اوست، مسير بازگرداندن زنانگي به زندگي را به شما نشان مي‌دهد.

لولو خرخره

 • 55,000 تومان

در افسانه‌ها آمده است كه مردم يك قبيلهء شخصي بيگناه را انتخاب مي كردند كه تمام گناه‌ها و آنچه‌ را زشت مي‌ناميدندء بشنود و در پايان سالء او را قرباني مي‌كردند تا اين سايه‌ها را با خود به ديار ديگر ببردء بدين ترتيب تك تك افراد جامعه مي‌توانستند بدون احساس شرمساريء به زندگي پاك خود ادامه دهند. نويسنده در اين رمانء داستان مشاوري تازه ‌كار را روايت مي‌كند كه در طي گوش دادن به سخنان مراجعينء به عمق سايه‌هاي خود پي مي‌برد. اين‌كه چگونه سايه‌هاي مشاور مي‌تواند با سايه‌هاي مراجع گره بخورد و دردسر ايجاد كند و از طرفيء هشياري مشاور نسبت به شكار سايه‌هاي خوش در لحظهء چگونه مي‌تواند منجر به فرآيندي شفابخش براي هر دو بشودء را مي‌توانيد در اين رمان دنبال كنيد.

با من سخن بگو

 • 42,000 تومان

نويسنده در اين رمان، زندگي زني امروزي را به تصوير مي‌كشد كه با وجود تلاش مداوم و فداكارانه‌اش در خانه و محل كار به اندازه كافي مورد توجه و محبت شوهرش قرار نميگيرد، زن تلاش مي‌كند با مهماني مفصلي براي هم خدمتي‌هاي شوهرش رابطه‌شان را گرم‌تر كند اما سردي و بي‌مهري شوهرش و نارضايتي او از برگزاري اين مهماني زن را دچار ناكامي و نااميدي مي‌كند. اين ناكامي آغاز يك سفر دروني و بيروني براي زن است. سفري كه در آن زن به ريشه رفتارهاي ناكام كننده‌اش پي مي‌برد، ريشه‌يابي‌ها و تغييرات زن، شوهر و دخترش را هم راهي سفر مي‌كند. اين رمان به خواننده كمك مي‌كند تا ببيند چطور الگوهاي غلط والديني منجر به رفتارهاي ناكام كننده در زندگي مشترك مي‌شود تا بتوانند آگاهانه‌تر زندگيش را مديريت كند.

بعد از او

 • 50,000 تومان

نويسنده در اين رمان داستان زني را روايت مي‌كند كه روزهاي طلاق را تجربه مي‌كند. زن در مواجه با احساس طردشدگي به شدت درهم مي‌شكند، سختي ترك كردن عادت‌هاي زندگي مشترك او را دچار خودآزاري و احساس طردشدگي عميق و حس بي‌ارزشي مي‌كند. اما زن با تكيه بر انرژي خشم، به خودش كمك مي‌كند تا از رنج جدائي و مرداب طردشدگي رهايي يابد اين رمان به خواننده كمك مي‌كند، مراحل پس از هر نوع از دست دادن را، به كمك روش «آكرو» به تجربه‌اي رهايي بخش تبديل كند.

مسير شكوفايي بچه‌ها در خانه و مدرسه

 • 84,000 تومان

بزرگسالان مكررا، با يادآوري گفتار و اعمال ديگران كه به آن‌ها القاء شده و يا سبب رنجش‌شان گرديده است، خاطرات كودكي خود را منتقل مي‌كنند. داستان‌هايي درباره چنين مسائلي اغلب سبب مي‌شود به موضوع چگونگي اثرگذاري فرد بر ديگران توجه شود. افراد همچنين عبارات مهمي راكه ديگران در صحبت‌شان با آن‌ها به‌كار برده و مستقيما بر روح و قلب‌شان اثر گذاشته را به‌خاطر مي‌آورند. از آنجايي كه نظرات بزرگسالان تأثير نهاني زيادي بر كودكان دارد، تلاش براي درك روش‌هاي ارتباطي بزرگسالان و كودكان و ايجاد راهبردهايي براي بهبود روابط بين آن‌ها به‌نظر مهم مي‌رسد.مفاهيم تيپ روانشناختي چارچوب عملي‌اي براي فهم تفاوت‌هاي فيمابين كودكان و بزرگسالان ارائه مي‌كند كه بر روش ارتباطي آن‌ها اثر مي‌گذارد. توصيف انواع تيپ‌هاي روانشناختي كه در اين كتاب ارائه شده مي‌تواند كمك كند تاكودكان و بزرگسالان رفتار و گفتار يكديگر را بهتر درك كنند. با درك هر يك از شانزده تيپ روانشناسي، بزرگسالان مي‌توانند آگاهي خود را نسبت به روش‌هاي موثرتر براي كمك به رشد و پرورش استعدادهاي ويژه آن‌ها افزايش دهند.اين كتاب به بزرگسالان فرصت امتحان برخي از روش‌هاي پيشنهادي براي بهبود رابطه مثبت با كودكان در زندگي‌شان را فراهم مي‌كند. مثال‌هايي براي نشان دادن نحوه استفاده از تئوري تيپ روانشناختي در زندگي روزمره ارائه شده است. هرچه كودكان و بزرگسالان همديگر را بهتر درك كنند، شانس بيشتري براي ايجاد روابط قوي‌تر خواهند داشت. هر نسلي تجربيات خود را به نسل بعد منتقل مي‌كند. اين نسل از بزرگسالان مي‌توانند زيربنايي براي ايجاد روابط بهتر باكودكان باشند.

از هركجا هستيد شروع كنيد (درس‌هاي زندگي درباره حركت از جايي كه هستيد به جايي كه مي‌خواهيد باشيد)

 • 93,000 تومان

اگر وضع مالي نامناسبي داريد، با مشكل از دست دادن شغل يا مسكن دست و پنجه نرم مي‌كنيد، در حال تجربه‌ي بحراني جسمي يا مالي هستيد يا صرفاً انگيزه‌اي براي دنبال‌كردن چالش‌هاي جديد نداريد، با خواندن اين كتاب از هر جا كه هستيد شروع كنيد. شما در اين مجموعه با درس‌هايي اميدبخش و نقشه‌ي راهي روشن و گويا براي آغاز دوباره آشنا مي‌شويد. همچنين كتابي ايده‌آل براي كساني است كه گاهي ترديدهايي نسبت به موفقيت خود در آينده دارند. در اين كتاب راهكارهايي فراوان و عملي خواهيد يافت كه در هر جامعه‌اي، با هر اوضاع و احوالي معنادار است و مي تواند مسير دستيابي به آرزوها و اهداف شما را هموار سازد.

عاشقم هست يا نه (چه رابطه‌اي بين همسران نشان از عشق است)

 • 115,000 تومان

چه خوب بود كه همسرمان كاملا ما را تاييد مي‌كرد. عالي مي‌شد اگر صميميت و رابطه جنسي ما در پيك خود قرار داشت. زندگي چقدر خوب بود اگر همسر هميشه حامي و هميشه همراه داشتيم. اين كتاب خيال‌تان را راحت مي‌كند و مي‌گويد زندگي هيچ روانشناس زبده و كاربلدي هم، چنين نبود و نخواهد بود.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1