فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اصول و مهارت‌هاي اساسي كوچينگ سازماني (شكوفايي استعدادهاي نهفته)
رهبري مدرن و مقتدرانه (كاربست تئوري انتخاب در مديريت و راهبري نيروي نيروي انساني)
مرگ و زندگي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
مصاحبه انگيزشي (كتاب كار براي مددكاران اجتماعي)
سرطان خاموش (رهايي از افسردگي و رمز و رازهاي شاد زيستن)
 موج چهارم عصر فضاي مجازي (معرفي 13 موضوع در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات)
مددكاري اجتماعي سرطان (تشخيص، درمان و پيگيري مرتبط با بيماري سرطان)
تاب‌‌آوري تحصيلي (گذرگاه‌هاي بهبودي و ترميم)
بي‌تفاوتي 1 انتخاب ناگزير
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
مراجع مقاوم و هنر روان‌درماني (كار با مراجعان بسيار مقاوم)
داشتن يا شدن به سوي زندگي متعادل
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
سررسيد 1400 (سال عوضي)
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان

اصول و مهارت‌هاي اساسي كوچينگ سازماني (شكوفايي استعدادهاي نهفته)

 • 84,000 تومان

كوچينگ شما را توانمند مي‌كند تا بتوانيد به افراد كمك كنيد تا به جاي آنكه در اشتباهات گذشته درجا بزنند، با اقدامات جديد در آينده موفق شوند. «مارشال گلداسميت». در دنياي امروز، كوچينگ در زندگي و سازمان ديگر يك گزينه نيست، بلكه يكي از الزامات بسيار مهم و تعيين كننده در شكوفايي سرمايه‌هاي انساني و سازمان‌هاست. مترجمان اين كتاب كوشيده‌اند تا جويندگان توسعه شخصي و مديران سازماني را با چهار اصل بنيادين كوچينگ زندگي (اعتماد، استعدادهاي پوشيده، تعهد و اجرا) و هفت مهارت كوچينگ سازماني اعتمادسازي، به چالش كشيدن انگاره‌هاي ذهني، جست وجوي شفافيت راهبردي، اجراي بي كم وكاست، ارائه بازخورد مؤثر، به كار گرفتن استعداد نهفته و پيشروي از خوب به عالي) آشنا كنند. زيبايي و سودمندي كتاب در اين نكته است كه مخاطب هوشمند مي‌تواند اصول و مهارت‌هاي ارائه شده را در تمام رويكردها و قلمروهاي كوچينگ استفاده كند. نويسنده كتاب با تسلط خوب در حيطه‌هاي گوناگون كوچينگ، به بهترين شكل توانسته است ضرورت به كارگيري كوچينگ در رشد و شكوفايي افراد و سازمان‌ها و همچنين كاركردهاي آن را نشان دهد.

رهبري مدرن و مقتدرانه (كاربست تئوري انتخاب در مديريت و راهبري نيروي نيروي انساني)

 • 58,000 تومان

اگر جزو آن دسته از مديراني هستيد كه مي‌گويند: «اگر مخالف نظر من هستيد، درب خروج از آن سمت است. در اين زمانه افراد زيادي براي پر كردن جاي خالي شما وجود دارد!» با چنين سبك مديريتي ديگر نمي‌توانيد مديري موثر براي مجموعه‌ي خودتان باشيد. كتاب «راهبري مقتدرانه»، يك ابزار مديريتي است كه مي‌تواند در محيط‌هاي شغلي امروزه موثر واقع شود. با آموزه‌هاي اين كتاب مديران ياد مي‌گيرند چگونه قدرت خود را با كاركنان تقسيم كنند به نحوي كه احساس قدرتمندي هر دو طرف را افزايش دهند. به عنوان يك مدير و راهبر با واگذار كردن اندكي از قدرت خود، ميزان بيشتري را از طريق احترام، همكاري و وفاداري دريافت خواهيد كرد. آيا اين‌ها همان چيزهايي نيستند كه مي‌خواهيد براي مجموعه خود به ارمغان بياوريد؟

مرگ و زندگي

 • 85,000 تومان

«بيش از نيم ‏قرن است كه اروين يالوم، روان‏پزشك برجسته، جهان را با روايت داستان‌هايي درباره روان انسان، كه درآميخته ‌با خرد، بينش و شوخ‏‌طبعي‌اند، شگفت‏‌زده كرده‏ است. اكنون، با صداقت و جسارتي خيره‌كننده، دشوار‏ترين تجربه زندگي‌اش را با ما در ميان مي‌گذارد: از دست دادن همسر و همراه ثابت‌قدمش كه از دوران نوجواني، همراهش بوده است. اين زوج، كه تا آخر شريك يكديگر بوده‌اند، از جمله، در نوشتن اين كتاب، تصويري ماندگار را از مصيبت (وحشت، درد، انكار و پذيرش نارضايت‌مندانه) ارائه مي‌دهند. اما آنچه از خواندن اين كتاب نصيب‌مان مي‌‏شود بسيار فراتر از داستاني عميق درباره فقداني پايا است؛ اين كتاب داستاني زيبا، فراموش‌‏نشدني و دردناك درباره عشقي ماندگار است. اين داستان، سال‌ها، فكر مرا به ‏خود مشغول خواهد كرد.»

مصاحبه انگيزشي (كتاب كار براي مددكاران اجتماعي)

 • 69,000 تومان

اين كتاب به مصاحبه انگيزشي به عنوان يكي از ابزارهاي كاربردي ويژه متخصصان در حرفه‌هايي از جمله مددكاري اجتماعي، مشاوره، روانشناسي، روان‌پزشكي، قضاوت و وكالت مي‌پردازد و معتقد است كه به روش مشاركتي و مبتني بر فرد مي‌توان به كشف دوگانگي‌هايي ذهن مراجع و تقويت انگيزه به منظور تغيير، حركت نمود. مصاحبه انگيزشي چگونگي شكستن مقاومت مراجعان با حفظ كرامت انساني و احترام به ارزش‌هاي مراجع را پيگيري مي‌نمايد و از اين رهگذر، ديدگاه فرد نسبت به مشكل و شرايطي كه در آن قرار گرفته است را تغيير داده و با انعطاف و مشاركت بيشتري فرايند مداخله تسهيل مي‌شود.

سرطان خاموش (رهايي از افسردگي و رمز و رازهاي شاد زيستن)

 • 87,000 تومان

در دنياي كنوني ميليون‌ها نفر از بيماري افسردگي رنج مي‌برند و هرسال نيز بر اين تعداد افزوده مي‌شود. اين بيماري آن‌چنان بشر قرن حاضر را در محاصره قرار داده و به سرعت در روح و روان انسان‌ها لانه كرده است كه اين قرن را بايد قرن افسردگي ناميد. اين بيماري وضعيت بسيار ناراحت‌كننده، غم‌انگيز و تاسف‌باري است كه بسياري از مردم در دوره‌هايي از زندگي خود به آن مبتلا مي‌شوند و ضايعات رواني ناشي از آن تمام ابعاد زندگي آنها را تحت تاثير قرار مي‌دهد. نگارنده با اتكا به تجارب باليني و مطالعات گسترده در زمينه اختلال‌هاي رواني، با بياني شيوا و فصيح به تاليف كتاب حاضر همت گماشته است. كتاب «سرطان خاموش»، كه هم اكنون در دست شماست،از مجموعه كتاب‌هاي راهنماي خوددرماني است كه با ارائه انبوهي از كاربرگ‌ها و تمرين‌هاي عملي اين آمادگي را در شما ايجاد مي‌كند كه با عملي ساختن آنها بتوانيد قدم به قدم به افسردگي خود غلبه و احساس نشاط و رضايت خاطر را در خود اينجاد كنيد.

موج چهارم عصر فضاي مجازي (معرفي 13 موضوع در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات)

 • 84,000 تومان

شتاب توسعه در همه حوزه‌ها خصوصاً در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات به شدت در حال افزايش است. در اين مسير به سرعت در حال پشت سر گذاشتن موج سوم و قرارگرفتن در آستانه موج چهارم هستيم و به زودي امكان ارتباطات مجازي در دنياي سه بعدي به جهان عرضه خواهد شد و فضاي بسيار توسعه يافته‌تري به وجود خواهد آمد. مطالعات علمي نشان مي‌دهد كه تا دو دهه آينده جهان در عرصه مجازي يا چهارمين مقطع تحول اساسي تاريخ بشر كه آن را موج چهارم مي‌ناميم قرار خواهد گرفت. نويسنده كتاب كه پيش از اين آثار متعددي تاليف كرده است در اين حوزه آثاري با عناوين: بر مدارict (كتاب)، رايانش ابري(كتاب)، استان‌ها و ايجاد كسب و كارهاي نوپا (مقاله) و ذهن‌انگيزي مبناي رشد و توسعه‌پايدار در كسب و كارهاي نوپا (مقاله) و... داشته و در اين كتاب به معرفي 13 عنوان از موضوعات حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات در فضاي مجازي مي‌پردازد و معتقد است توسعه تخيل در توليد محتوا محور اساسي فضاي مجازي مي‌باشد. و در اين راستا به جمله آلبرت انيشتين استناد مي‌كند كه مي‌گويد: " تخيل بسيار مهم‌تر از دانش است، دانش محدود است اما تخيل جهان را در بر مي‌گيرد. ما اكنون نظاره‌گر تخيل گذشتگان هستيم و آيندگان نظاره گر تخيل امروز ما.

مددكاري اجتماعي سرطان (تشخيص، درمان و پيگيري مرتبط با بيماري سرطان)

 • 148,000 تومان

كتاب حااضر به عنوان يكي از نخستين منابع مددكاري اجتماعي سرطان در كشور، با توجه به اهميت و نقش شناخته شده مدد‌كاران اجتماعي آنكولوژي در ارائه خدمات رواني - اجتماعي، تأليف و گرد‌آوري شده است. در اين اثر سعي شده تا هر آنچه كه براي مددكاري اجتماعي در حوزه سرطلن مورد نياز است به صورت جامع براي استفاده مدد‌كاران اجتماعي،روانشناسان، مشاوران،كادر درمان و ديگر حِرَف ياورانه و افراد علاقمند به اين حوزه گنجانده شود. آنچه كه در كتاب مدد‌كاري اجتماعي سرطان مي‌خوانيم، شامل اطلاعاتي در مورد سرطان و نحوه بروز آن،نظريه‌ها و مدل‌هاي مقابله با سرطان،خود‌مراقبتي ‌سرطان در اقشار و سنين مختلف به ويژه كودكان است كه با توجه به جايگاهشان در خانواده و جامعه مورد توجه بيشتري قرار دارند. علاوه بر موارد ذكر شده، سعي شده تا در پايان كتاب به بحث مشاركت اجتماعي در حمايت از افراد مبتلا به سرطان نيز پرداخته شود.

تاب‌‌آوري تحصيلي (گذرگاه‌هاي بهبودي و ترميم)

 • 46,000 تومان

تمركز اين كتاب بر تاب‌آوري تحصيلي و دانش آموزان تاب‌آور تحصيلي استء يعني كساني كه علي رغم حضور در موقعيت‌هاي استرس‌زاء تحت فشار و چالش برانگيز به موفقيت رسيده و سطوح بالاي تحصيلي را تجربه مي‌كنند و كتاب حاضر از ماء 0در نقش پدرء مادرء معلمء مسئول و محقق) مي‌خواهد اين سوال را كه «كدام شرايط مي‌تواند به داشتن «دانش آموزان تاب‌آور تحصيل» كمك كند؟» به مركز بحث‌هاي خود بياوريم. اين كتاب برآيند پايان نامه‌اي است كه در شانزدهمين جشنواره ملي پايان نامه سال دانشجويي به عنوان اثر برگزيده شناخته شده است.

بي‌تفاوتي 1 انتخاب ناگزير

 • 36,000 تومان

دنيا براي ما ايراني‌ها هيچوقت يكنواخت نمي‌شود. هر روز و گاهي حتي روزي چند بار با اخبار تكان‌دهنده و اتفاق‌هاي عجيب روبرو مي‌شويم و تحليل اخبار و پيشامدها بخشي از زندگي روزمره‌مان شده است. تكراري‌ترين جمله‌اي كه در اين تحليل‌ها مي‌شنويم اين است كه ما «بي‌تفاوت» شده‌ايم! هر چه به سرمان مي‌آيد حقمان است چون همه چيز را به سرعت فراموش مي‌كنيم و تلاشي براي تكرار نشدن آن‌ها انجام نمي‌دهيم. بي‌تفاوتي از نظر ما يك رفتار بد است! سوالي كه اين كتاب براي پاسخ دادن به آن نوشته شده اين است كه بي‌تفاوتي اصلا به به چه معناست؟ چه مي‌شود كه آدم‌ها نسبت به يك مسئله بي‌تفاوت مي‌شوند؟ آيا مي‌توان انواع مختلفي از بي‌تفاوتي را شناسايي كرد و در جريان اين نوع بي‌تفاوتي اجتماعي، نشان داد كه انتخاب بي‌تفاوتي لزوما هميشه يك انتخاب بزدلانه و منفي نيست و در برخي مواقع يك كنش عقلاني است كه گريزي از آن نيست؟...

مراجع مقاوم و هنر روان‌درماني (كار با مراجعان بسيار مقاوم)

 • 64,000 تومان

آشنايي با صدها تكنيك و راهكار نو و بديع براي پيشگيري، حل و فصل و پرهيز از مقاومت در اين كتاب راهنما، روش‌ها و تكنيك‌هاي عيني كاهش استرس براي كار با مراجعان بسيار مقاوم و ناكام‌كننده گردآوري شده است. اين كتاب منبعي ارزشمند براي دسترسي درمانگران و دانشجويان به ايده‌ها و استراتژي‌هاي كاربردي و واقع‌گرايانه غلبه بر ركود جلسات درماني است و پويايي خلاقانه‌اي را رقم مي‌زند. مطالب آموزنده اين كتاب: شيوه‌هاي توانمندساز براي مفهوم‌سازي مقاومت. 9 خطاي رايج درمانگران كه به مقاومت دامن مي‌زند. 9 اصل اساسي براي كار با مقاومت در اتاق درمان و ....

داشتن يا شدن به سوي زندگي متعادل

 • 98,000 تومان

طبيعت خود را با اصول ما هماهنگ نمي‌كند، بلكه ما هستيم كه بايد خود را با اصول حاكم بر طبيعت هماهنگ كنيم. يكي از مهم‌ترين آن‌ها اصل تعادل و زندگي متعادل است. علي صاحبي و امير پهلونژاد با ترجمه اين اثر كلاسيك ارزشمند از ليندا و ريچاردآير كوشيده‌اند تا اهميت دستيابي به زندگي متعادل و همه جانبه و تبديل شدن به يك انسان متعادل را به خوانندگان نشان دهند. زندگي خوب و خوش و معنادار، زندگي متعادل است و ما انسان‌ها در سايه زندگي متعادل مي‌توانيم به فرد ايده‌ئال خود تبديل شويم، به رشد و شكوفايي ديگران كمك كنيم و اين مسير شگرف و نشاط‌آور را تا آخر عمر ادامه دهيم. خوانندگان مي‌توانند اصول و ابزار معرفي شده در اين كتاب را در زندگي خود به‌كار گيرند و نتايج ارزشمند آن را تجربه كنند. «تعادل» يك كليد است. در اين كتاب براي دستيابي به يك زندگي متعادل و تبديل شدن به انساني كه همواره آرزويش را داشته‌ايم، سه نوع تعادل معرفي شده است: 1.تعادل بين خود، خانواده و كار؛2.تعادل بين ساختارمندي و بي‌ساختاري؛ 3. تعادل بين دستاوردها و روابط انساني.

سررسيد 1400 (سال عوضي)

 • 78,000 تومان

سررسيد 1400 (سال عوضي)

1  2  3  4  صفحه‌ی 1