فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
داستان‌هاي تاثيرگذار (با داستان‌سرايي كسب و كارتان را رونق دهيد)
دانش حيرت‌آور جلسات (چگونه تيم خود را به سوي عملكردي بهتر رهبري كنيد)
بازي نامحدود
 • 94,000 تومان
 • با تخفیف: 94,000 تومان
دامنه (چرا همه‌كاره‌هاي هيچ‌كاره نسبت به متخصص‌ها عملكرد بهتري دارند)
تمركز حواس (حفظ دقت و تمركز بسيار بالا به مدت 5 ساعت)
يادگيري ماورايي
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
9 دروغ درباره كار
 • 94,000 تومان
 • با تخفیف: 94,000 تومان
نقاط قوت خود را بيابيد
 • 93,000 تومان
 • با تخفیف: 93,000 تومان
شركت تك نفره
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
اثر لاته (چرا براي ثروتمند زندگي‌كردن به ثروت نيازي نداريم)
بخواهيد تا به شما عطا شود (آموزش تجلي يافتن آرزوها)
قبيله‌هاي اخلاقي (احساس عقل و فاصله بين ما و آنها)

داستان‌هاي تاثيرگذار (با داستان‌سرايي كسب و كارتان را رونق دهيد)

 • 94,000 تومان

احتمالا شنيده‌ايد كه داستان‌ها بزرگ‌ترين و مهم‌ترين ابزار هر كسب و كاري به‌شمار مي‌آيند. در اصل، داستان‌هاي تاثيرگذار قادر به انجام هر كاري هستند: از كمك به رهبران و مديران براي برقراري ارتباط با ديگران گرفته تا انگيزه بخشيدن به كاركنان و ترغيب مشتريان براي خريد. اما براي نيل به اين مقصود، چه داستان‌هايي بايد تعريف كنيد و شيوه داستان‌گويي شما چگونه بايد باشد؟ داستان‌هاي تاثيرگذار، چارچوب روشني از اصول و مراحل داستان‌گويي دراختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد كنترل كاملي بر روي داستان خود داشته باشيد. كيندرا هال به‌عنوان يكي از برجسته‌ترين داستان‌سراها و سخنرانان جهان در اين كتاب به معرفي كامل چهار داستان مهم مي‌پردازد؛ داستان‌هايي كه مي‌توانيد از آنها براي تمايز، رشد و تاثيرگذاري بيشتر سازمان خود استفاده كنيد.

دانش حيرت‌آور جلسات (چگونه تيم خود را به سوي عملكردي بهتر رهبري كنيد)

 • 67,000 تومان

تخمين‌هاي اخير نشان مي‌دهند كه كاركنان، روزانه تنها در ايالات متحده در بيش از 55 ميليون جلسه شركت مي‌كنند. در ازاي زمان طاقت‌فرسايي كه در اين جلسات سپري مي‌شود، بازدهي اندكي نصيب شركت‌كنندگان اين جلسات مي‌شود. هيچ سازماني از اشتباهات بزرگ ناشي از اين جلسه‌ها مصون نيست؛ اشتباهاتي كه نه‌ تنها روند برگزاري جلسات را منحرف مي‌كنند بلكه توجه شركت‌كنندگان را از جلسه منحرف كرده و اغلب اين حس را در آنها تداعي مي‌كند كه به وقتشان بي‌احترامي شده است. امروزه اهميت برگزاري موفق جلسات از نگاه هيچ مديري پنهان نمانده است و تحقيقات بسياري در سال‌هاي پيش در اين زمينه برگزار شده است. نويسنده اين كتاب، استيون روگلبرگ، به عنوان محقق و مشاور برخي از موفق‌ترين شركت‌هاي جهان، با استناد به پژوهش‌هاي مفصل خود، داده‌هاي آماري و پرسشنامه‌هايي با جامعه آماري بالغ بر 5 هزار نفر، دست به نگارش اين كتاب زده است. روگلبرگ، در اين كتاب با آموزش تكنيك‌هاي كاربردي و اثبات‌شده براي برگزاري موفق جلسات، افزايش كيفيت و بهره‌وري را چه براي مديران و چه براي كاركنان شركت تضمين مي‌كند.

بازي نامحدود

 • 94,000 تومان

بعد از خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد چطور در مواجهه با تصميمات دشوار طرز فكر خود را تغيير دهيد؛ چرا كه آموخته‌ايد چطور طرز فكر محدود در زندگي به شما آسيب مي‌زند. چگونه در يك بازي بي‌پايان پيروز مي‌شويم؟ بازي‌هاي محدود مانند فوتبال و شطرنج داراي بازيكنان مشخص، قوانين ثابت و نقاط پايان واضحي هستند. بدين‌ترتيب، برنده‌ها و بازنده‌ها به راحتي از يكديگر قابل تشخيص‌اند. در بازي‌هاي نامحدود، يعني بازي‌هايي كه هيچ خط پاياني ندارند، مانند تجارت و سياست و يا حتي خود زندگي، بازيكنان پيوسته مي‌آيند و مي‌روند. قوانين بازي‌هاي نامحدود متغيرند و البته بازي‌هاي نامحدود هيچ نقطه پايان مشخصي ندارند، در اينجا هيچ برنده و بازنده‌اي وجود ندارد، تنها برخي جلوتر و برخي عقب‌تر از ديگران هستند. پرسش اصلي اينجاست كه براي موفقيت در اين بازي چگونه بايد عمل كنيم؟ سايمون سينك در اين كتاب شگفت‌انگيز، چارچوبي براي طرز فكر نامحدود ارائه مي‌كند. اگرچه هيچ يك از ما نمي‌تواند در برابر احساس سرخوشي ناشي از ترفيع شغلي يا برنده شدن در مسابقه مقاومت كند با اين همه اين پاداش‌ها به سرعت محو مي‌شوند. در طرز فكر نامحدود ما به چارچوبي از آينده متعهد مي‌شويم كه در آن هفته به هفته، ماه به ماه و سال به سال پيشروي مي‌كنيم. اگرچه از شكل دقيق اين جهان مطلع نيستيم اما پيشروي در مسير آن به زندگي و كار ما معنا مي‌بخشد. پس، اگر مي‌خواهيد رهبري كارآمد و تاثيرگذار باشيد و به قلب پيروان خود نفوذ كنيد؛ اگر مي‌خواهيد سازمان خود را به شيوه‌اي ماهرانه و با طرز فكري نامحدود هدايت كنيد طوري كه از عهده هر طوفاني برآيد؛ اگر مي‌خواهيد فردي شجاع و مسئوليت‌پذير باشيد و در بازي تجارت با تمام توان دوام بياوريد، بايد اين كتاب را بخوانيد.

دامنه (چرا همه‌كاره‌هاي هيچ‌كاره نسبت به متخصص‌ها عملكرد بهتري دارند)

 • 113,000 تومان

عقيده رايجي وجود دارد مبني بر اينكه براي سرآمد شدن در هر زمينه‌اي چه تبديل شدن به موسيقي‌داني برجسته و چه كسب مقام قهرماني در رشته‌اي ورزشي بايد آن مهارت مذكور را از سنين پايين آموخت و سال‌ها تمرين جدي و تمركز سختء در نهايت شما را به هدف خود خواهد رساند.براساس اين عقيده نبايد از اين شاخه به آن شاخه پريد و علائق گوناگوني را دنبال كرد چرا كه اين هدررفت زمانء انرژي و توجهء در نهايت شما را از تبديل شدن به سرآمد شدن در هر رشته‌اي (ورزشء هنرء موسيقيء علم و...) دور خواهد كرد. اين ضرورتي است كه دنياي امروز به شما تحميل مي‌كند: تنها بايد در يك رشته فعاليت كنيد تا بتوانيد در آن به تخصص برسيد. اما اپستين با بررسي دقيق زندگي بسياري از افراد برجستهء از ورزشكاران حرفه‌اي گرفته تا مخترعان و برندگان جايزه نوبل نشان مي‌دهد اين عقيده نه يك قاعده بلكه يك استثناست. او معتقد است گستره نسبت به عمق از اهميت بالاتري برخوردار است. اپستين با مثال‌هايي ملموس نشان مي‌دهد كه در بيشتر رشته‌ها به خصوص رشته‌هاي پيچيده و پيش‌بيني‌ناپذير جنراليست‌ها از تخصص‌گراها موفق‌ترند. آن‌ها اغلب در طول مسير علائق متفاوت را دنبال مي‌كنندء خلاق‌تر و باهوش‌ترند و قادر به ديدن ارتباطات بيشتري نسبت به تخصص‌گراها هستند. او مي‌گويد از اين شاخه به آن شاخه پريدن نه تنها نقص نيست بلكه يك حسن ضروري است. اپستين در اين كتاب قهرمان گلف دنيا را به نمايندگي از تخصص‌گراها با قهرمان تنيس دنيا مقايسه مي‌كند.قهرمان گلف دنيا از سه‌سالگي به طور جدي تنيس را دنبال كرده است و خيلي زود به مقام قهرماني دست يافته است. در مقابلء قهرمان تنيس دنيا قبل از تنيسء فوتبالء شنا و رشته‌هاي ورزشي ديگري را نيز تجربه كرده است. او اگرچه ديرتر به تخصص رسيده است اما از اطلاعات وسيع‌تر و جهان‌بيني گسترده‌تري نسبت به قهرمان گلف برخوردار است.

تمركز حواس (حفظ دقت و تمركز بسيار بالا به مدت 5 ساعت)

 • 127,000 تومان

آيا شما هم جزو آن دسته از افرادي هستيد كه مدام دچار حواس‌پرتي مي‌شويد و نمي‌توانيد روي يك موضوع تمركز كنيد؟ آيا حواستان از اين شاخه به آن شاخه مي‌پرد و يك جا بند نمي‌شود؟ آيا از اين‌كه نمي‌توانيد ذهنتان را روي يك موضوع متمركز كنيد، خسته شده‌ايد؟ اگر پاسختان به اين پرسش‌ها مثبت است، كتاب مناسبي را در دست گرفتيد. اين كتاب، مدت كوتاهي پس از انتشار به قاعده‌اي طلايي براي بهبود تمركز و توجه تبديل شد. آموزه‌هاي اين كتاب، فراتر از كتاب‌هاي متعارف تمركز و حواس‌پرتي قرار مي‌گيرد و علاوه بر ذهن، بدن را نيز در نظر گرفته و به چرايي از بين رفتن دقت و تمركز مي‌پردازد. كتاب تمركز حواس، كليد پرورش هماهنگي ذهن و بدن براي حفظ تمركز و كاهش تأثيرات مضر حواس‌پرتي است. زندگي خود را به گونه‌اي تصور كنيد كه در آن، در كلاس به دقت به معلم خود گوش فرا مي‌دهيد، امتحانات خود را با موفقيت سپري مي‌كنيد، سرانجام نگارش كتابتان را به پايان مي‌رسانيد، در شغل خود ترفيع مي‌گيريد، احترام اطرافيانتان را به دست مي‌آوريد و از لحظات كنوني زندگي خود لذت مي‌بريد. اين كتاب مي‌تواند مهارت‌هاي لازم براي دستيابي به اين مقاصد را به شما آموزش دهد.

يادگيري ماورايي

 • 99,000 تومان

در اين زمانۀ پرهياهوي متأثر از تحولات اقتصادي و پيشرفت‌هاي فناوري، رشد فردي بيش‌ازپيش به خودآموزي مهارت‌هاي مهم‌تر، موضوعات جديدتر و فنون نوين بستگي دارد. اگر در اين عصر تكنولوژي، هنوز هم مي‌خواهيد به موفقيت‌هاي بيشتري دست پيدا كنيد و در حوزۀ كاري و تحصيلي خود از ديگران پيشي بگيريد، راهبردهاي مطرح‌شده در اين كتاب به شما كمك خواهد كرد. مهم‌ترين چالش يادگيري مهارت‌هاي جديد اين است كه شما فكر مي‌كنيد شيوۀ آموزشي سنتي كه پيش‌تر در مدارس اجرا مي‌شد، بهترين شيوۀ يادگيري در دسترس است. بنابراين در مواجهه با چالش‌هاي يادگيري جديدتر هنوز هم مثل يك دانش‌آموز رفتار مي‌كنيد و به شيوه‌هاي قديمي و غيركاربردي خودآموزي متوسل مي‌شويد. نُه راهبرد قدرتمند مطرح‌شده در اين كتاب، چارچوب كهنۀ ذهني شما در خصوص يادگيري را از بين مي‌برد و با آموزش روش‌هاي جديد و مؤثر يادگيري، سطوح بالاتري از يادسپاري را برايتان به همراه خواهد داشت. اسكات اچ يانگ براي نگارش اين كتاب از آخرين پژوهش‌ها در خصوص روش‌هاي مؤثر يادگيري و زندگي يادگيرنده‌هاي فوق‌العاده‌اي چون بنجامين فرانكلين، پولگار (قهرمان بزرگ شطرنج) و ريچارد فاينمن (فيزيكدان برندۀ جايزۀ نوبل) بهره برده است. او هم‌چنين ميزبان بسياري از يادگيرنده‌هاي ديگر ازجمله نيگل ريچارده بوده است؛ كسي كه بدون اين‌كه زبان فرانسه بداند، برنده قهرمان جهاني اسكرابل فرانسه شده بود. يانگ تمام روش‌هاي مؤثر يادگيري دانش را در اين كتاب به‌گونه‌اي جمع‌آوري كرده است كه هركسي بتواند به ‌تناسب رشتۀ تحصيلي و موقعيت شغلي خود از آن بهره ببرد. چه هدفتان تسلط به يك زبان (يا حتي ده زبان) باشد، چه ادامه‌ تحصيل و چه تسلط بر كار با ابزارهاي گوناگون؛ اصول يادگيري ماورايي مطرح‌ شده در اين كتاب، راهنماي ضروري شما براي يادگيري خواهند بود.

9 دروغ درباره كار

 • 94,000 تومان

هر چيزي كه در مورد كار‌كردن مي‌دانيد را فراموش كنيد. شما در محل كار به بازخورد احتياج داريد- فرهنگ سازمان كليد موفقيت است- برنامه‌ريزي استراتژيك براي هر سازماني ضروري است- شايستگي‌ها و توانايي‌هاي شما بايد ارزيابي شده و نقاط ضعفتان تقويت شوند- رهبري در سازمان مسئله مهمي است: اين‌ها واقعيت‌هايي هستند كه همه مي‌دانيم؛ اما خودتان را گول نزنيد؛ همه اين‌ها دروغ است. ماركوس باكينگهام و اشلي گودال در اين كتاب الهام‌بخش از دروغ‌هاي بزرگ در مورد كار‌كردن پرده برمي‌دارند. همه اين‌ها فرضيه‌هاي اشتباهي هستند كه ما هرروز در محل كار با آن‌ها مواجه مي‌شويم. نه تا از اين باورهاي غلط در اين كتاب بيان شده‌اند. اين نه دروغ كارمندان و مديران را نااميد و سرخورده مي‌كنند. رهبران آزادانديش كساني هستند كه اين دروغ‌ها را كشف مي‌كنند و دنباله‌روي حقيقت هستند. اين رهبران از الگوهاي نوظهور سازمان مطلع هستند و مي‌دانند كه اين الگو‌ها از عقل و خرد ارزش بيشتري دارند. در كتاب ((نه دروغ درباره كار)) نويسندگان با داستان‌هاي جذابشان از رهبران آزادانديش مي‌گويند. اين رهبران مي‌دانند كه قدرت و انسجام تيم از فرهنگ شركت مهم‌تر است و ما بايد روي برنامه‌ريزي تمركز كنيم. رهبران و مديران واقعي به‌جاي هماهنگ‌كردن اهداف كاركنان، به‌دنبال هماهنگي مغفهوم هدف در نيرو‌هايشان هستند. دنياي واقعي كار به ما مي‌گويد كه كاركنان به دنبال بازخورد نيستند، بلكه توجه مفيد و سازنده مديرشان مي‌خواهند. دنياي واقعي كار اين‌گونه است. كتاب ((نه دروغ درباره كار)) به شما كمك مي‌كند كه خود واقعي‌تان را به مدير و رهبرتان نشان دهيد.

نقاط قوت خود را بيابيد

 • 93,000 تومان

درست هم‌زمان با نياز سازمان‌ها به انرژي دادن به افرادشان و برانگيختن آن‌ها، كليفتون و باكينگهام فلسفه جديدي از زندگي و كار را به ما ارائه دادند؛ روانشناسي مثبت كه به جاي نقاط ضعف، بر نقاط قوت تاكيد مي‌كند. «نقاط قوت خود را بيابيد» كتابي مهم است كه با تحقيقات گسترده و عميق خود، ديدگاه، روش‌هاي خردمندانه و شور و احساس را براي تقويت سازمان‌ها در اختيار ما قرار مي‌دهد. اين كتاب در ما انگيزه ايجاد مي‌كند و فكر ما را به كار مي‌اندازد. سازماني كه كاركنانش احساس كنند هر روز از نقاط قوت و توانايي‌هاي آن‌ها استفاده مي‌شود، توانا‌تر و قدرتمند‌تر خواهد شد. در جامعه‌اي كه ما درگير خطاها و اشتباهات در روابط و شغل‌هاي خود هستيم، اين نويسندگان، ما را به چالش طلبيدند و به ما ياد دادند كه به نقاط قوت خود فكر كنيم. «نقاط قوت خود را بيابيد»، يك نقشه راهنما در اختيار ما قرار مي‌دهد كه بر اساس آن مي‌توان شركت، سازمان يا تيم دلخواه را ايجاد كرد. همچنين به ما كمك مي‌كند كه كارمندان با استعداد را جذب كنيم، توانايي‌هاي آن‌ها را شناسايي كنيم و آن توانايي‌ها را براي پيشرفت كار، ارتقا دهيم. اين كار تنها راه مهم و كارگشا براي مديريت بر افراد در طي هزاره اخير است. اين كتاب ارزشمند فقط نقش راهنما براي موفقيت‌هاي مديريتي يا شغلي را ندارد. اين كتاب با استناد به صدها هزار مطالعات موردي و تحليل‌هاي دقيق، روشي را ارائه مي‌كند كه چطور بايد از عهده مسئوليت‌هاي فردي برآمد، در كار پيشرفت كرد و به رضايت عميق فردي رسيد.

شركت تك نفره

 • 86,000 تومان

بيشتر هميشه بهتر نيست! كتاب شركت تك نفره رويكردي تازه مبني بر كوچك ماندن و جلوگيري از بزرگ شدن كسب‌وكارهاي مختلف است. پاول جارويس نويسنده كتاب معتقد است با كوچك ماندن، فرد مي‌تواند آزادي بيشتري داشته باشد تا به‌دنبال لذت‌هاي معنادارتري در زندگي باشد و ا دردسرهاي ناشي از برخورد با كارمندان، جلسات طولاني، يا نگراني در مورد رشد و توسعه دوري كند. شركت هاي تك نفره هر روز محبوب‌تر از قبل مي‌شوند؛ چرا كه مردم به دنبال استقلال و كنترل در زندگي هاي خود هستند؛ به خصوص زماني كه پاي شغلشان در ميان باشد. چرا امروزه افراد بسياري اين مسير را انتخاب مي‌كنند؟

اثر لاته (چرا براي ثروتمند زندگي‌كردن به ثروت نيازي نداريم)

 • 97,000 تومان

كتاب اثر يك فنجان قهوه لاته در موفقيت مالي و شخصي (The Latte Factor) داستان زوئي زني بيست و چندساله را روايت مي‌كند كه در شهر نيويورك مشغول كار و زندگي است. مثل بسياري از افرادي كه به‌تازگي در آمريكا فارغ‌التحصيل شده‌اند، زوئي در تلاش است تا بين فشار خرج‌هاي روزمره، قسط‌هاي وام دانشجويي و زندگي تعادل برقرار كند. او به پيشنهاد رئيسش، تصميم مي‌گيرد با هنري، باريستايي مسن كه در كافي‌شاپ موردعلاقه زوئي كار مي‌كند در اين مورد مشورت كند. هنري «سه راز آزادي مالي» خود را براي زوئي فاش مي‌كند. ابتدا ايده‌هاي هنري براي او قابل قبول نيستند، اما در نهايت قادر مي‌شود قدرت واقعي آن‌ها را ببيند. در طول يك هفته بعد از صحبت با هنري، زوئي متوجه مي‌شود كه به‌اندازه كافي براي تضمين آينده مالي خود درآمد دارد و مي‌تواند رؤياهاي خود را تحقق بخشد - تنها چيزي كه زوئي نياز دارد تغيير نگاهش به پول و آينده است، راه حلي كه به استقلال مالي و رضايت شغلي منجر مي‌شود.

بخواهيد تا به شما عطا شود (آموزش تجلي يافتن آرزوها)

 • 93,000 تومان

اين كتاب شما را براي داشتن زندگي بهتر و رفتن به سوي موفقيت راهنمايي مي كند. در زندگي به دنبال چه هستيد؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالي؟ بهبود وضعيت سلامتي تان؟ آيا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستيد؟ يا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر مي خواهيد تمامي اين موارد را داشته باشيد اين كتاب راه دستيابي به آنها را به شما مي‌آموزد. پس از مطالعه كتاب بخواهيد تا به شما داده شود خواهيد آموخت كه اساسِ قانون جذب اين است. احساس خوب = اتفاقات خوب اين قانون در مورد تمام جنبه هاي زندگي صادق است، از جمله پول. برخي افراد با اينكه سالهاست به دنبال كسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتي كه خواهان آن بوده‌اند، دست نيافته‌اند. وقتي افكار و زندگي اين افراد را مورد مطالعه قرار مي‌دهيم، مي‌بينم آن‌ها به جاي موضوع ثروت، بر كمبود ثروت و ترس و يأسي كه اين كمبود در زندگي‌شان پديد مي آورد، تمركز كرده‌اند. آن‌ها مدام احساسِ بدي دارند چون پولي را كه خواهان آن هستند، ندارند. در اين كتاب خواهيد آموخت قانون جذب با احساس شما كار مي كند نه با آنچه كه مي‌خواهيد! به عبارت ديگر شايد شما خواهان ورود پول بيشتر در زندگي تان باشيد اما اگر در عين حال احساس كمبود و نداري داشته باشيد پول بيشتر وارد زندگي شما نمي شود و حتي پول بيشتري از دست شما خارج مي شود. مهم نيست شرايط فعلي شما به چه صورت است اين كتاب روش هاي بسيار كارآمدي ارائه خواهد كرد تا بتوانيد در تمام جنبه هاي زندگي تان تغييري بنيادين ايجاد كنيد. با خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد روابط، سلامتي و ثروت تابع قوانيني است كه با فهم درست آن قوانين مي توانيد زندگيتان را متحول كنيد. آموزه هاي اين كتاب همانند شاه كليدي هستند براي حل مشكلات شما در جنبه هاي مختلف زندگي تان و همچنين شاه كليدي براي دستيابي به تمام خواسته هايتان. يكي از ارزشمندترين نكات درباره اين كتاب آن است كه 22 تمرين بسيار كارآمد ارائه مي‎كند تا بتوانيم به آن‎چه مي‎خواهيم دست يابيم.

قبيله‌هاي اخلاقي (احساس عقل و فاصله بين ما و آنها)

 • 149,000 تومان

جاشوا گرين استاد روانشناسي دانشگاه هاروارد، محقق علوم اعصاب، فيلسوف و برنده جايزه استانتون انجمن فلسفه و روانشناسي آمريكا در سال 2012 است. عمده شهرت او به دليل نظريه فرايند دوگانه در روانشناسي اخلاق است. او در اين كتاب از مغز اخلاقي برايمان مي‌گويد كه تكاملش در جهت ايجاد همكاري در بين افراد هر گروه‌ (و نه در بين گروه‌هاي مختلف) بوده است. به دليل چنين تكامل ناقصي و به علت باورهاي اخلاقي متفاوت گروه‌هاي انساني (قبيله‌هاي انساني) گوناگون است كه آنها دائم در حال نزاع با يكديگرند.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1