فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
9 دروغ درباره كار
 • 94,000 تومان
 • با تخفیف: 94,000 تومان
نقاط قوت خود را بيابيد
 • 93,000 تومان
 • با تخفیف: 93,000 تومان
شركت تك نفره
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
اثر لاته (چرا براي ثروتمند زندگي‌كردن به ثروت نيازي نداريم)
بخواهيد تا به شما عطا شود (آموزش تجلي يافتن آرزوها)
قبيله‌هاي اخلاقي (احساس عقل و فاصله بين ما و آنها)
موفقيت در قلمرو شماست (استفاده از قدرت روابط براي موفقيت در زندگي و كسب‌و‌كار)
قانون جذب
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
بهترين سواري عمر
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
مردي كه معماي بازار را حل كرد (جيم سايمنز چگونه با الگوهاي رياضي بازار را متحول كرد)
فنگ‌شويي (چگونه با استفاده از فنگ‌شويي خانه خود را شادتر سالم‌تر و راحت‌تر كنيم)

9 دروغ درباره كار

 • 94,000 تومان

هر چيزي كه در مورد كار‌كردن مي‌دانيد را فراموش كنيد. شما در محل كار به بازخورد احتياج داريد- فرهنگ سازمان كليد موفقيت است- برنامه‌ريزي استراتژيك براي هر سازماني ضروري است- شايستگي‌ها و توانايي‌هاي شما بايد ارزيابي شده و نقاط ضعفتان تقويت شوند- رهبري در سازمان مسئله مهمي است: اين‌ها واقعيت‌هايي هستند كه همه مي‌دانيم؛ اما خودتان را گول نزنيد؛ همه اين‌ها دروغ است. ماركوس باكينگهام و اشلي گودال در اين كتاب الهام‌بخش از دروغ‌هاي بزرگ در مورد كار‌كردن پرده برمي‌دارند. همه اين‌ها فرضيه‌هاي اشتباهي هستند كه ما هرروز در محل كار با آن‌ها مواجه مي‌شويم. نه تا از اين باورهاي غلط در اين كتاب بيان شده‌اند. اين نه دروغ كارمندان و مديران را نااميد و سرخورده مي‌كنند. رهبران آزادانديش كساني هستند كه اين دروغ‌ها را كشف مي‌كنند و دنباله‌روي حقيقت هستند. اين رهبران از الگوهاي نوظهور سازمان مطلع هستند و مي‌دانند كه اين الگو‌ها از عقل و خرد ارزش بيشتري دارند. در كتاب ((نه دروغ درباره كار)) نويسندگان با داستان‌هاي جذابشان از رهبران آزادانديش مي‌گويند. اين رهبران مي‌دانند كه قدرت و انسجام تيم از فرهنگ شركت مهم‌تر است و ما بايد روي برنامه‌ريزي تمركز كنيم. رهبران و مديران واقعي به‌جاي هماهنگ‌كردن اهداف كاركنان، به‌دنبال هماهنگي مغفهوم هدف در نيرو‌هايشان هستند. دنياي واقعي كار به ما مي‌گويد كه كاركنان به دنبال بازخورد نيستند، بلكه توجه مفيد و سازنده مديرشان مي‌خواهند. دنياي واقعي كار اين‌گونه است. كتاب ((نه دروغ درباره كار)) به شما كمك مي‌كند كه خود واقعي‌تان را به مدير و رهبرتان نشان دهيد.

نقاط قوت خود را بيابيد

 • 93,000 تومان

درست هم‌زمان با نياز سازمان‌ها به انرژي دادن به افرادشان و برانگيختن آن‌ها، كليفتون و باكينگهام فلسفه جديدي از زندگي و كار را به ما ارائه دادند؛ روانشناسي مثبت كه به جاي نقاط ضعف، بر نقاط قوت تاكيد مي‌كند. «نقاط قوت خود را بيابيد» كتابي مهم است كه با تحقيقات گسترده و عميق خود، ديدگاه، روش‌هاي خردمندانه و شور و احساس را براي تقويت سازمان‌ها در اختيار ما قرار مي‌دهد. اين كتاب در ما انگيزه ايجاد مي‌كند و فكر ما را به كار مي‌اندازد. سازماني كه كاركنانش احساس كنند هر روز از نقاط قوت و توانايي‌هاي آن‌ها استفاده مي‌شود، توانا‌تر و قدرتمند‌تر خواهد شد. در جامعه‌اي كه ما درگير خطاها و اشتباهات در روابط و شغل‌هاي خود هستيم، اين نويسندگان، ما را به چالش طلبيدند و به ما ياد دادند كه به نقاط قوت خود فكر كنيم. «نقاط قوت خود را بيابيد»، يك نقشه راهنما در اختيار ما قرار مي‌دهد كه بر اساس آن مي‌توان شركت، سازمان يا تيم دلخواه را ايجاد كرد. همچنين به ما كمك مي‌كند كه كارمندان با استعداد را جذب كنيم، توانايي‌هاي آن‌ها را شناسايي كنيم و آن توانايي‌ها را براي پيشرفت كار، ارتقا دهيم. اين كار تنها راه مهم و كارگشا براي مديريت بر افراد در طي هزاره اخير است. اين كتاب ارزشمند فقط نقش راهنما براي موفقيت‌هاي مديريتي يا شغلي را ندارد. اين كتاب با استناد به صدها هزار مطالعات موردي و تحليل‌هاي دقيق، روشي را ارائه مي‌كند كه چطور بايد از عهده مسئوليت‌هاي فردي برآمد، در كار پيشرفت كرد و به رضايت عميق فردي رسيد.

شركت تك نفره

 • 86,000 تومان

بيشتر هميشه بهتر نيست! كتاب شركت تك نفره رويكردي تازه مبني بر كوچك ماندن و جلوگيري از بزرگ شدن كسب‌وكارهاي مختلف است. پاول جارويس نويسنده كتاب معتقد است با كوچك ماندن، فرد مي‌تواند آزادي بيشتري داشته باشد تا به‌دنبال لذت‌هاي معنادارتري در زندگي باشد و ا دردسرهاي ناشي از برخورد با كارمندان، جلسات طولاني، يا نگراني در مورد رشد و توسعه دوري كند. شركت هاي تك نفره هر روز محبوب‌تر از قبل مي‌شوند؛ چرا كه مردم به دنبال استقلال و كنترل در زندگي هاي خود هستند؛ به خصوص زماني كه پاي شغلشان در ميان باشد. چرا امروزه افراد بسياري اين مسير را انتخاب مي‌كنند؟

اثر لاته (چرا براي ثروتمند زندگي‌كردن به ثروت نيازي نداريم)

 • 53,000 تومان

كتاب اثر يك فنجان قهوه لاته در موفقيت مالي و شخصي (The Latte Factor) داستان زوئي زني بيست و چندساله را روايت مي‌كند كه در شهر نيويورك مشغول كار و زندگي است. مثل بسياري از افرادي كه به‌تازگي در آمريكا فارغ‌التحصيل شده‌اند، زوئي در تلاش است تا بين فشار خرج‌هاي روزمره، قسط‌هاي وام دانشجويي و زندگي تعادل برقرار كند. او به پيشنهاد رئيسش، تصميم مي‌گيرد با هنري، باريستايي مسن كه در كافي‌شاپ موردعلاقه زوئي كار مي‌كند در اين مورد مشورت كند. هنري «سه راز آزادي مالي» خود را براي زوئي فاش مي‌كند. ابتدا ايده‌هاي هنري براي او قابل قبول نيستند، اما در نهايت قادر مي‌شود قدرت واقعي آن‌ها را ببيند. در طول يك هفته بعد از صحبت با هنري، زوئي متوجه مي‌شود كه به‌اندازه كافي براي تضمين آينده مالي خود درآمد دارد و مي‌تواند رؤياهاي خود را تحقق بخشد - تنها چيزي كه زوئي نياز دارد تغيير نگاهش به پول و آينده است، راه حلي كه به استقلال مالي و رضايت شغلي منجر مي‌شود.

بخواهيد تا به شما عطا شود (آموزش تجلي يافتن آرزوها)

 • 93,000 تومان

اين كتاب شما را براي داشتن زندگي بهتر و رفتن به سوي موفقيت راهنمايي مي كند. در زندگي به دنبال چه هستيد؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالي؟ بهبود وضعيت سلامتي تان؟ آيا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستيد؟ يا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر مي خواهيد تمامي اين موارد را داشته باشيد اين كتاب راه دستيابي به آنها را به شما مي‌آموزد. پس از مطالعه كتاب بخواهيد تا به شما داده شود خواهيد آموخت كه اساسِ قانون جذب اين است. احساس خوب = اتفاقات خوب اين قانون در مورد تمام جنبه هاي زندگي صادق است، از جمله پول. برخي افراد با اينكه سالهاست به دنبال كسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتي كه خواهان آن بوده‌اند، دست نيافته‌اند. وقتي افكار و زندگي اين افراد را مورد مطالعه قرار مي‌دهيم، مي‌بينم آن‌ها به جاي موضوع ثروت، بر كمبود ثروت و ترس و يأسي كه اين كمبود در زندگي‌شان پديد مي آورد، تمركز كرده‌اند. آن‌ها مدام احساسِ بدي دارند چون پولي را كه خواهان آن هستند، ندارند. در اين كتاب خواهيد آموخت قانون جذب با احساس شما كار مي كند نه با آنچه كه مي‌خواهيد! به عبارت ديگر شايد شما خواهان ورود پول بيشتر در زندگي تان باشيد اما اگر در عين حال احساس كمبود و نداري داشته باشيد پول بيشتر وارد زندگي شما نمي شود و حتي پول بيشتري از دست شما خارج مي شود. مهم نيست شرايط فعلي شما به چه صورت است اين كتاب روش هاي بسيار كارآمدي ارائه خواهد كرد تا بتوانيد در تمام جنبه هاي زندگي تان تغييري بنيادين ايجاد كنيد. با خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد روابط، سلامتي و ثروت تابع قوانيني است كه با فهم درست آن قوانين مي توانيد زندگيتان را متحول كنيد. آموزه هاي اين كتاب همانند شاه كليدي هستند براي حل مشكلات شما در جنبه هاي مختلف زندگي تان و همچنين شاه كليدي براي دستيابي به تمام خواسته هايتان. يكي از ارزشمندترين نكات درباره اين كتاب آن است كه 22 تمرين بسيار كارآمد ارائه مي‎كند تا بتوانيم به آن‎چه مي‎خواهيم دست يابيم.

قبيله‌هاي اخلاقي (احساس عقل و فاصله بين ما و آنها)

 • 149,000 تومان

جاشوا گرين استاد روانشناسي دانشگاه هاروارد، محقق علوم اعصاب، فيلسوف و برنده جايزه استانتون انجمن فلسفه و روانشناسي آمريكا در سال 2012 است. عمده شهرت او به دليل نظريه فرايند دوگانه در روانشناسي اخلاق است. او در اين كتاب از مغز اخلاقي برايمان مي‌گويد كه تكاملش در جهت ايجاد همكاري در بين افراد هر گروه‌ (و نه در بين گروه‌هاي مختلف) بوده است. به دليل چنين تكامل ناقصي و به علت باورهاي اخلاقي متفاوت گروه‌هاي انساني (قبيله‌هاي انساني) گوناگون است كه آنها دائم در حال نزاع با يكديگرند.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

موفقيت در قلمرو شماست (استفاده از قدرت روابط براي موفقيت در زندگي و كسب‌و‌كار)

 • 97,000 تومان

اگر در تمام عمرم تنها يك چيز آموخته‌باشم، اين يك جمله است: «روابط مهم‌ترين دارايي ما هستند». روابط نه تنها به بروز فرصت‌هاي در‌آمد‌زا كمك مي‌كنند، بلكه همزمان حس خوشايندي را نيز در شما به وجود مي‌آورند. من آدمي درون‌گرا هستم؛ و شايد شما هم مثل من باشيد. من به اندازه‌اي درون‌گرا هستم كه سال اول دانشگاه واقعا فكر مي‌كردم آخر هفته‌ها به خانه والدينم برگردم تا از صحبت‌ كردن با ديگران اجتناب كنم. اين گرايش تا زماني ادامه پيدا كرد كه براي يك شركت بزرگ مشاوره شروع به كار كردم. مديران مجموعه، ضمن گوشزد ‌كردن فرصت‌هايي كه داشتن رابطه موثر برايمان مهيا مي‌سازد، همواره تشويقمان مي‌كردند تا در دوره‌هاي آموزشي با محوريت ارتباط شركت نماييم. آنجا بود كه ياد گرفتم ارتباطات چقدر مي‌تواند نقش سازنده‌اي در زندگي و كسب‌و‌كار آدم‌ها بازي كند. آنجا بود كه معجزه رابطه را فهميدم؛ كه آموختم بايد ياد‌ بگيرم چگونه با ديگران صحبت كنم، چگونه حرف بزنم، چگونه مذاكره كنم و چگونه از هنر ارتباط در كسب‌و‌كارم سود ببرم؛ و اين كتاب نيز درست در همين راستا نگاشته شده است: استفاده از قدرت روابط براي موفقيت در زندگي و ‌كسب‌و‌كار.

قانون جذب

 • 39,000 تومان

مايكل لوسير در اين كتاب نه تنها چگونگي بهبود وضعيت زندگي را به شما مي‌آموزد، بلكه مي‌توانيد اين تغيير را احساس كنيد. او به خواننده مي‌آموزد كه چطور آگاهانه اتفاقات خوب را جذب و اتفاقات ناخوشايند را دفع كند. اگر بخواهيم هديه‌اي ارزشمند به كسي بدهيم، آن هديه همين كتاب است. قانون جذب همواره به شما مي‌گويد چگونه وقايع به وقوع مي‌پيوندند. با قانون جذب انسان قادر خواهد بود آنچه را كه مي‌خواهد به دست آورد و آنچه را كه نمي‌خواهد كمتر به دست آورد.

بهترين سواري عمر

 • 99,000 تومان

اين كتابي انگيزشي براي مشاغل نو و مديران جوان است و به موانعي مي‌پردازد كه حتي موفق‌ترين مديرعاملان نيز آن را تجربه مي‌كنند. هدف ايگر فقط مديرعامل‌هاي مشتاق نيستند، بلكه هر كسي كه تمايل به كنار گذاشتن ترس‌ها و بالا بردن اعتماد به نفس در زندگي حرفه‌اي و شخصي‌اش داشته باشد، مي‌تواند از اين كتاب بهره‌مند شود. اين واقعا يك كتاب باورنكردني است! اگر يك كسب و كار و يا يك تيم را اداره مي‌كنيد و يا با ديگران در رسيدن به يك هدف مشترك همكاري مي‌كنيد، اين زندگي‌نامه درخشان براي شما بسيار مفيد است. اين كتاب درباره مجموعه اصولي است كه به پرورش و رشد وقايع خوب و مديريت وقايع بد كمك مي‌كنند.

مردي كه معماي بازار را حل كرد (جيم سايمنز چگونه با الگوهاي رياضي بازار را متحول كرد)

 • 113,000 تومان

جيمز سايمنز، رياضيدان و محقق آكادميك، بزرگ‌ترين فرد پولساز تاريخ مالي مدرن به شمار مي‌آيد؛ تا جايي كه هيچ سرمايه‌گذار ديگري -حتى وارن بافت نتوانسته است به ركورد دست نيافتني او نزديك شود. حالا شايد بپرسيد راز موفقيت او چيست؟ و جواب اين است: مهم‌ترين تفاوت سايمنز با ديگر سرمايه‌گذاران، در ذهن رياضيدان اوست. سايمنز در ابتدا در دانشگاه‌هاي هاروارد و MIT رياضيات تدريس مي‌كرد ولي در سال 1978 پژوهش‌هاي آكادميك را رها كرد تا يك صندوق سرمايه‌گذاري براي تجارت كالاها و ابزارهاي مالي تأسيس كند. او سرمايه‌اي داشت كه ديگران از آن بي‌بهره بودند؛ نبوغ رياضي ذهن جيمز به او اين امكان را مي‌داد تا از مدل‌هاي رياضي پيش بيني در كسب و كار خود بهره ببرد. او به مدت بيش از دو دهه مدل‌هاي رياضياتي پيچيده اي (كه بسياري از آن‌ها به طور خودكار عمل مي‌كنند) را براي تحليل بازار به كار بست و موفق به پيش بيني تغييرات قيمتي شد. نتيجه شگفت آوربود.

محاكمه عادت‌ها (تحليل عادت‌ها و چگونگي شناسايي عادت‌هاي‌ برنده)

 • 118,000 تومان

بيش از صدها كتاب درباره عادت ها و ماهيت پيدايش آن ها در دنيا ترجمه و تاليف شده و به اين مقوله از نگاه علمي پرداخته است اما كتاب محاكمه عادت ها با همه آنچه تا امروز خوانده ايد كاملا متفاوت است اين كتاب با ارائه سبكي داستان‌گونه در آموزش رويكرد متفاوتي را در پيش گرفته است هدف اصلي كتاب هدايت خواننده به سوي شناخت عادت هاي برنده اوست كمااينكه خود اين كتاب نيز ماحصل همين شناخت است عادت هاي برنده نويسنده آن مي باشد

فنگ‌شويي (چگونه با استفاده از فنگ‌شويي خانه خود را شادتر سالم‌تر و راحت‌تر كنيم)

 • 39,000 تومان

فنگ‌شويي دقيقا چيست؟ با اينكه فنگ‌شويي از نتايج كار ستاره‌شناسانء رياضي‌دانان و فلاسفه باستان نشات گرفته استء مي‌توان به آساني آن را «سيستم» و مجموعه ابزار مختلفي دانست كه از قوانين آسمان و زمين براي كمك به افراد به منظور ايجاد توازن و هماهنگي در محل زندگي آنها بهره مي‌برد. راهي است براي تصميم‌گيري اينكه مبلمان و لوازم خانگي را كجا بايد قرار داد؛ و نيز مشخص كردن جاي درست در و پنجره‌ها؛ و انتخاب محل مناسب براي ساختن خانه‌ها. فنگ‌شويي به افراد اين فرصت را مي‌دهد تا ابزاري براي تحليل و ارتقاي جريان انرژي در محل‌هاي زندگي خودء همچون ديگر مكان‌هاي جهان و زندگي در دست داشته باشند. از فنگ‌شويي مي‌توان در انتخاب ساختمان‌هاي خاصء محل ساختمان‌ها يا چيدمان مبلمان و حتي انتخاب رنگ مناسب لباس استفاده كرد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1