فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 39,000 تومان

بخواهيد تا به شما عطا شود (آموزش تجلي يافتن آرزوها)

 • 93,000 تومان

اين كتاب شما را براي داشتن زندگي بهتر و رفتن به سوي موفقيت راهنمايي مي كند. در زندگي به دنبال چه هستيد؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالي؟ بهبود وضعيت سلامتي تان؟ آيا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستيد؟ يا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر مي خواهيد تمامي اين موارد را داشته باشيد اين كتاب راه دستيابي به آنها را به شما مي‌آموزد. پس از مطالعه كتاب بخواهيد تا به شما داده شود خواهيد آموخت كه اساسِ قانون جذب اين است. احساس خوب = اتفاقات خوب اين قانون در مورد تمام جنبه هاي زندگي صادق است، از جمله پول. برخي افراد با اينكه سالهاست به دنبال كسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتي كه خواهان آن بوده‌اند، دست نيافته‌اند. وقتي افكار و زندگي اين افراد را مورد مطالعه قرار مي‌دهيم، مي‌بينم آن‌ها به جاي موضوع ثروت، بر كمبود ثروت و ترس و يأسي كه اين كمبود در زندگي‌شان پديد مي آورد، تمركز كرده‌اند. آن‌ها مدام احساسِ بدي دارند چون پولي را كه خواهان آن هستند، ندارند. در اين كتاب خواهيد آموخت قانون جذب با احساس شما كار مي كند نه با آنچه كه مي‌خواهيد! به عبارت ديگر شايد شما خواهان ورود پول بيشتر در زندگي تان باشيد اما اگر در عين حال احساس كمبود و نداري داشته باشيد پول بيشتر وارد زندگي شما نمي شود و حتي پول بيشتري از دست شما خارج مي شود. مهم نيست شرايط فعلي شما به چه صورت است اين كتاب روش هاي بسيار كارآمدي ارائه خواهد كرد تا بتوانيد در تمام جنبه هاي زندگي تان تغييري بنيادين ايجاد كنيد. با خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد روابط، سلامتي و ثروت تابع قوانيني است كه با فهم درست آن قوانين مي توانيد زندگيتان را متحول كنيد. آموزه هاي اين كتاب همانند شاه كليدي هستند براي حل مشكلات شما در جنبه هاي مختلف زندگي تان و همچنين شاه كليدي براي دستيابي به تمام خواسته هايتان. يكي از ارزشمندترين نكات درباره اين كتاب آن است كه 22 تمرين بسيار كارآمد ارائه مي‎كند تا بتوانيم به آن‎چه مي‎خواهيم دست يابيم.

قبيله‌هاي اخلاقي (احساس عقل و فاصله بين ما و آنها)

 • 149,000 تومان

جاشوا گرين استاد روانشناسي دانشگاه هاروارد، محقق علوم اعصاب، فيلسوف و برنده جايزه استانتون انجمن فلسفه و روانشناسي آمريكا در سال 2012 است. عمده شهرت او به دليل نظريه فرايند دوگانه در روانشناسي اخلاق است. او در اين كتاب از مغز اخلاقي برايمان مي‌گويد كه تكاملش در جهت ايجاد همكاري در بين افراد هر گروه‌ (و نه در بين گروه‌هاي مختلف) بوده است. به دليل چنين تكامل ناقصي و به علت باورهاي اخلاقي متفاوت گروه‌هاي انساني (قبيله‌هاي انساني) گوناگون است كه آنها دائم در حال نزاع با يكديگرند.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

موفقيت در قلمرو شماست (استفاده از قدرت روابط براي موفقيت در زندگي و كسب‌و‌كار)

 • 97,000 تومان

اگر در تمام عمرم تنها يك چيز آموخته‌باشم، اين يك جمله است: «روابط مهم‌ترين دارايي ما هستند». روابط نه تنها به بروز فرصت‌هاي در‌آمد‌زا كمك مي‌كنند، بلكه همزمان حس خوشايندي را نيز در شما به وجود مي‌آورند. من آدمي درون‌گرا هستم؛ و شايد شما هم مثل من باشيد. من به اندازه‌اي درون‌گرا هستم كه سال اول دانشگاه واقعا فكر مي‌كردم آخر هفته‌ها به خانه والدينم برگردم تا از صحبت‌ كردن با ديگران اجتناب كنم. اين گرايش تا زماني ادامه پيدا كرد كه براي يك شركت بزرگ مشاوره شروع به كار كردم. مديران مجموعه، ضمن گوشزد ‌كردن فرصت‌هايي كه داشتن رابطه موثر برايمان مهيا مي‌سازد، همواره تشويقمان مي‌كردند تا در دوره‌هاي آموزشي با محوريت ارتباط شركت نماييم. آنجا بود كه ياد گرفتم ارتباطات چقدر مي‌تواند نقش سازنده‌اي در زندگي و كسب‌و‌كار آدم‌ها بازي كند. آنجا بود كه معجزه رابطه را فهميدم؛ كه آموختم بايد ياد‌ بگيرم چگونه با ديگران صحبت كنم، چگونه حرف بزنم، چگونه مذاكره كنم و چگونه از هنر ارتباط در كسب‌و‌كارم سود ببرم؛ و اين كتاب نيز درست در همين راستا نگاشته شده است: استفاده از قدرت روابط براي موفقيت در زندگي و ‌كسب‌و‌كار.

قانون جذب

 • 39,000 تومان

مايكل لوسير در اين كتاب نه تنها چگونگي بهبود وضعيت زندگي را به شما مي‌آموزد، بلكه مي‌توانيد اين تغيير را احساس كنيد. او به خواننده مي‌آموزد كه چطور آگاهانه اتفاقات خوب را جذب و اتفاقات ناخوشايند را دفع كند. اگر بخواهيم هديه‌اي ارزشمند به كسي بدهيم، آن هديه همين كتاب است. قانون جذب همواره به شما مي‌گويد چگونه وقايع به وقوع مي‌پيوندند. با قانون جذب انسان قادر خواهد بود آنچه را كه مي‌خواهد به دست آورد و آنچه را كه نمي‌خواهد كمتر به دست آورد.

بهترين سواري عمر

 • 99,000 تومان

اين كتابي انگيزشي براي مشاغل نو و مديران جوان است و به موانعي مي‌پردازد كه حتي موفق‌ترين مديرعاملان نيز آن را تجربه مي‌كنند. هدف ايگر فقط مديرعامل‌هاي مشتاق نيستند، بلكه هر كسي كه تمايل به كنار گذاشتن ترس‌ها و بالا بردن اعتماد به نفس در زندگي حرفه‌اي و شخصي‌اش داشته باشد، مي‌تواند از اين كتاب بهره‌مند شود. اين واقعا يك كتاب باورنكردني است! اگر يك كسب و كار و يا يك تيم را اداره مي‌كنيد و يا با ديگران در رسيدن به يك هدف مشترك همكاري مي‌كنيد، اين زندگي‌نامه درخشان براي شما بسيار مفيد است. اين كتاب درباره مجموعه اصولي است كه به پرورش و رشد وقايع خوب و مديريت وقايع بد كمك مي‌كنند.

مردي كه معماي بازار را حل كرد (جيم سايمنز چگونه با الگوهاي رياضي بازار را متحول كرد)

 • 113,000 تومان

جيمز سايمنز، رياضيدان و محقق آكادميك، بزرگ‌ترين فرد پولساز تاريخ مالي مدرن به شمار مي‌آيد؛ تا جايي كه هيچ سرمايه‌گذار ديگري -حتى وارن بافت نتوانسته است به ركورد دست نيافتني او نزديك شود. حالا شايد بپرسيد راز موفقيت او چيست؟ و جواب اين است: مهم‌ترين تفاوت سايمنز با ديگر سرمايه‌گذاران، در ذهن رياضيدان اوست. سايمنز در ابتدا در دانشگاه‌هاي هاروارد و MIT رياضيات تدريس مي‌كرد ولي در سال 1978 پژوهش‌هاي آكادميك را رها كرد تا يك صندوق سرمايه‌گذاري براي تجارت كالاها و ابزارهاي مالي تأسيس كند. او سرمايه‌اي داشت كه ديگران از آن بي‌بهره بودند؛ نبوغ رياضي ذهن جيمز به او اين امكان را مي‌داد تا از مدل‌هاي رياضي پيش بيني در كسب و كار خود بهره ببرد. او به مدت بيش از دو دهه مدل‌هاي رياضياتي پيچيده اي (كه بسياري از آن‌ها به طور خودكار عمل مي‌كنند) را براي تحليل بازار به كار بست و موفق به پيش بيني تغييرات قيمتي شد. نتيجه شگفت آوربود.

محاكمه عادت‌ها (تحليل عادت‌ها و چگونگي شناسايي عادت‌هاي‌ برنده)

 • 118,000 تومان

بيش از صدها كتاب درباره عادت ها و ماهيت پيدايش آن ها در دنيا ترجمه و تاليف شده و به اين مقوله از نگاه علمي پرداخته است اما كتاب محاكمه عادت ها با همه آنچه تا امروز خوانده ايد كاملا متفاوت است اين كتاب با ارائه سبكي داستان‌گونه در آموزش رويكرد متفاوتي را در پيش گرفته است هدف اصلي كتاب هدايت خواننده به سوي شناخت عادت هاي برنده اوست كمااينكه خود اين كتاب نيز ماحصل همين شناخت است عادت هاي برنده نويسنده آن مي باشد

فنگ‌شويي (چگونه با استفاده از فنگ‌شويي خانه خود را شادتر سالم‌تر و راحت‌تر كنيم)

 • 39,000 تومان

فنگ‌شويي دقيقا چيست؟ با اينكه فنگ‌شويي از نتايج كار ستاره‌شناسانء رياضي‌دانان و فلاسفه باستان نشات گرفته استء مي‌توان به آساني آن را «سيستم» و مجموعه ابزار مختلفي دانست كه از قوانين آسمان و زمين براي كمك به افراد به منظور ايجاد توازن و هماهنگي در محل زندگي آنها بهره مي‌برد. راهي است براي تصميم‌گيري اينكه مبلمان و لوازم خانگي را كجا بايد قرار داد؛ و نيز مشخص كردن جاي درست در و پنجره‌ها؛ و انتخاب محل مناسب براي ساختن خانه‌ها. فنگ‌شويي به افراد اين فرصت را مي‌دهد تا ابزاري براي تحليل و ارتقاي جريان انرژي در محل‌هاي زندگي خودء همچون ديگر مكان‌هاي جهان و زندگي در دست داشته باشند. از فنگ‌شويي مي‌توان در انتخاب ساختمان‌هاي خاصء محل ساختمان‌ها يا چيدمان مبلمان و حتي انتخاب رنگ مناسب لباس استفاده كرد.

بازارهاي راديكال (ريشه‌كن كردن سرمايه‌گذاري و دموكراسي براي تحقيق جامعه‌اي عدلانه)

 • 115,000 تومان

وضعيت زندگي انسان در چند دهه اخير با رشد نابرابري همراه بوده است. وقوع بحران‌هاي مالي از جمله بحران مالي سال 2008 اين سوال را به ذهن متبادر مي‌كند كه چاره كار چيست؟ چرا ليبرال - دموكراسي كه روزي «پايان تاريخ» خوانده شد، از نظر اقتصادي مشكل‌آفرين شد و با دموكراسي به سلطه‌جويان اجازه تحرك بيشتري داد؟ پوزنر و ويل در اين كتاب به ما نشان مي‌دهند كه چگونه نبود انديشه‌هاي اقتصادي نو به وضع كنوني انسان منجر شده است. نويسندگان كتاب، با الگوگيري از فعاليت نوابغ اقتصادي پيش از خود و توجه به ارزش‌هاي اصلي انديشه‌هاي چپ و راست كه امروزه ناديده گرفته مي‌شوند، راهكار عملي خود مبني بر ايجاد و توسعه «بازارهاي راديكال» را مطرح مي‌كنند. راهكاري كه با وضعيت انسان امروز كه رو به سوي هوش مصنوعي دارد، انطباق داشته باشد؛ راهكاري كه بازار را به ساحت‌هاي مختلف زندگي‌مان توسعه دهد. به گفته خود نويسندگان، هدف كتاب اين است كه نشان دهد «خطوط آشناي مباحث سياسي و اقتصادي، محصول ضعف ابتكار و پنداشت‌هاي كهنه‌اند. براي ساختن جهاني بهتر، بايد فراتر از نزاع محكوم به شكست چپ و راست قدم بزنيم.» بازارهاي راديكال نه تنها به دنبال تغيير شكل اقتصاد و سياست، بلكه به دنبال تغيير شكل زندگي‌تان هستند.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس معرفي شده است.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

ساخت برند داستاني (پيام‌تان را شفاف كنيد تا مشتريان گوش كنند)

 • 49,000 تومان

اگر براي معرفي شركت يا محصولات و خدمات از واژه‌هاي نادرستي استفاده شود، هيچ‌كس خريد نمي‌كند و كوشش‌هايي كه بدين شكل انجام مي‌گيرد، علاوه بر شكست، براي صاحبان كسب و كار و مشتريانشان هزينه‌هاي گزاف و بي‌شماري در پي دارد. فرايندي كه در اين كتاب پرفروش معرفي شده، راهكاري اثبات شده براي دستيابي رهبران سازمان‌ها به اهداف كسب و كارشان را ارائه مي‌دهد. با اين روش (ايجاد ارتباط با مشتري)، بيشترين مزيت رقابتي براي مخاطبان فراهم مي‌شود و راز كمك به مشتريان در درك مزاياي جذاب استفاده از محصولات، ايده‌ها يا خدمات فاش مي‌گردد. نويسنده پرفروش نيويورك تايمز، دونالد ميلر، از هفت عنصر عمومي داستان‌هاي قدرتمند استفاده مي‌كند تا در اين كتاب به خوانندگان بگويد كه چگونه مي‌توانند ارتباطات خود با مشتريان و رشد كسب و كارشان را به طرز چشمگيري بهبود بخشند. اين هفت عنصر عمومي، چگونگي ساده‌سازي پيام تبليغاتي برند، به گونه‌اي كه براي مردم قابل درك باشد و شيوه ايجاد موثرترين پيام براي وب‌سايت‌ها، بروشورها و شبكه‌هاي اجتماعي را به خوانندگان آموزش مي‌دهد. مطالب اين كتاب براي گستره وسيعي از مخاطبان كاربرد دارد. خواه مدير بازاريابي شركتي بزرگ باشيد، يا مالك كسب و كاري كوچك، گرداننده دفتر اداري يا هنرمند و فريلنسر، با خواندن اين كتاب شيوه معرفي خودتان، كاري كه انجام مي‌دهيد و ارزش بي‌نظيري كه براي مشتريانتان به ارمغان مي‌آوريد براي هميشه دگرگون مي‌شود.

نترس باش (5 اصل براي 1 زندگي هدفمند و سرشار از موفقيت‌هاي بزرگ)

 • 75,000 تومان

«نترس باش» كتابي دلگرم‌كننده و الهام‌بخش است كه با ارائه سرگذشت افراد سرشناس و شايد ناشناس و بيان تجربيات آنها از اتخاذ تصميمات شجاعانه در لحظات اضطراب‌آور و سرشار از دودلي، خواننده را به تفكر وامي‌دارد. با خواندن آن درمي‌‌يابيد افراد بسيار موفقي همچون اپرا وينفري، استيو جابز و استيون اسپيلبرگ هم بارها و بارها ترس و شكست را در زندگي تجربه كرده‌اند؛ شكست‌‌‌ها و ترس‌‌هايي كه بسياري از مردم چيزي از آن نمي‌دانند. به‌قول‌معروف موفقيت همچون كوه يخي است كه مردم فقط قله آن را مي‌بينند. جين كيس پشت ‌صحنه زندگي اين افراد را پيش چشمانتان مي‌‌گشايد و با آگاهي از آن احساس آسودگي مي‌‌كنيد؛ چراكه درمي‌يابيد موفقيت يك ‌شبه و براثر شانس به دست نمي‌‌آيد؛ تشويقتان مي‌كند بر شرط بزرگ زندگي خود پايبند بمانيد و راه تحقق رؤيايي كه در سر داريد را بيابيد. «نترس باش» به خواننده مي‌‌آموزد چطور پنج اصل براي نترس بودن را بشناسد و در زندگي و تجارت خود به كار گيرد و جرقه پيشرفت‌ها و موفقيت‌هاي بزرگ را در زندگي ايجاد كند؛ پيشرفت‌هايي كه نه تنها زندگي فرد را بهبود مي­‌بخشد، بلكه جهان را نيز به جاي بهتري تبديل مي‌كند.

مدير عالي (گذار از رئيس به مربي)

 • 99,000 تومان

سازمان‌ها براي داشتن عملكرد مناسب و دستيابي به اهداف خود به سرمايه‌هاي انساني متخصصء اخلاق‌مدار و با استانداردهاي مطابق با فرهنگ متعالي نياز دارند. در اين شرايطء مديريت سرمايه‌هاي انساني در جذبء پرورش و نگهداشت سرمايه‌هاي انساني دخيل است و كارايي و اثربخشي هر سازمان به معناي توانايي مديران آن در چگونگي تخصيص و به‌كارگيري اين سرمايه‌ها در موفقيت سازمان است. كتاب مدير عاليء ضمن تاكيد بر اين موضوع با ارائه بيش از 50 يافته غيرمنتظره در پنج بخش مختلف شامل: استراتژ‌يء فرهنگء برند استخدامي سازمان‌هاء گذار از رئيس به مربي و ترسيم آينده كارء به صورت مجزا به تشريح و دستاوردهاي ويژه‌اي كه در تحقيقات گسترده موسسه گالوپ به دست آمده استء مي‌پردازد. محققان گالوپ ده‌ها ميليون مصاحبه از كارمندان و مديران صنايع مختلف در 160 كشور را تحلي كرده‌اند و پس از آن نتيجه‌گيري‌هاي خود را در قالب كتاب حاضر كه مي‌تواند مرجعي بسيار ارزشمندء نه فقط براي مديران سرمايه‌هاي انساني بلكه براي كليه مديران و كارشناسان رده‌هاي مختلف سازماني محسوب شودء مكتوب نمودند.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1