فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شناخت بهتر از خود ارتباط بهتر با ديگران
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
كنترل احساسات زندگي بهتر (ميان زندگي و كار خود توازن برقرار كنيد)
آموزش تفكر به كودكان و نوجوانان
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
كم‌تر بحث كنيد بيش‌تر عشق بورزيد
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
تابوي زنانگي
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
به احساس درونت اعتماد كن
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
خودتان را ارتقا دهيد (قوانين طلايي موفقيت شغلي)
عزم (قدرت اشتياق و ثبات قدم)
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
كميته 300 كانون توطئه‌هاي جهاني
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
آيين‌هاي كنفوسيوس دائو و بودا
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
داشتن يا بودن
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
زبان از ياد رفته (مقدمه‌اي بر درك زبان سمبوليك در رويا)

شناخت بهتر از خود ارتباط بهتر با ديگران

 • 75,000 تومان

آگاهي فرد از اينكه خود چه نياز و خواست‌هايي دارد، بي‌شك بهترين راهي است كه به‌ وسيله آن مي‌توان به رشد شخصيت و تعامل با ديگران رسيد. انيگرام ابزاري است كه در انتخاب همسر، به فرد كمك مي‌كند تا با شناخت، انتخاب آگاهانه داشته باشد. در اين خصوص، مشاوران به كمك انيگرام مي‌توانند به استعدادهاي مراجعان خود پي برده و آنها را با ويژگي‌هاي خود آشنا كنند و به حفظ و رشد ارتباط عاطفي آنها ياري رسانند.

كنترل احساسات زندگي بهتر (ميان زندگي و كار خود توازن برقرار كنيد)

 • 52,000 تومان

آيا حس رضايت خاطر از زندگي شخصي و شغلي خود نداريد؟ آيا اهدافي را براي زندگي‌تان تعيين مي‌كنيد اما به آن ها نمي‌رسيد؟ اگر پاسخ‌تان به اين پرسش ها مثبت است. با خواندن كتاب «كنترل احساسات، زندگي بهتر» مي‌توانيد شخصيت خود را بهتر بشناسيد و زندگي شادتر و سالم‌تري براي خود بسازيد. مارگاريت مور، ادوارد فيليپس و جان هنك در اين كتاب به 9 عنصر از شخصيت شما اشاره مي‌كنند كه انگيزه ها، ارزش‌ها، توانايي و نيازهايتان را بررسي مي‌كند. - احساسات خود را رمزگشايي و منظم كنيد - توانايي‌هاي ناشناخته خود را كشف كنيد - در زمينه خود كنترلي استاد شويد كمك ويژه اين كتاب به شما اين است كه اهدافي نظير كاهش وزن، وضعيت شغلي مناسب‌‌تر، سرپرستي بهتر از فرزندان، بهبود روابط فردي و اجتماعي را محقق كنيد و به شما مي‌آموزد چگونه احساسات و هيجانات خود را بشناسيد و آن‌ها را كنترل كنيد تا بتوانيد رفتارتان را اصلاح نماييد.

آموزش تفكر به كودكان و نوجوانان

 • 42,000 تومان

كودكان و نوجوانان امروزي نمي‌دانند چگونه از نقشه استفاده كنند چون به استفادده از اپليكيشن‌هاي مسيريابي عادت كرده‌اند. آن‌ها براي يافتن پاسخ سوالات تلاش زيادي نمي‌كنند چرا كه گوگل همه جواب‌ها را با سرعتي بالا برايشان پيدا مي‌كند. اگر دانش‌آموزي تكليف مدرسه‌اش را در خانه جا بگذارد، كافي است تماسي كوتاه با والدينش بگيرد تا آن را ظرف مدت كوتاهي دريافت كند. توسعه سريع تكنولوژي باعث شده تا نسل حاضر نه تنها مدام انتظار راه‌حل‌هاي آني را داشته باشد بلكه بيش از هر نسل ديگري به بزرگسالان وابسته شود. به علاوه بچه‌هاي امروزي از فرصت خطا كردن و مهم‌تر از آن، درس گرفتن از خطاها محروم هستند. والدين نيز در بسياري از موقع گويي ناخواسته به آن‌ها آموزش «فكر نكردن» مي‌دهند و بر وابستگي فرزندان‌شان مي‌افزايند. در اين كتاب، دكتر دارلين سوييت‌لند و همسرش دكتر ران استولبرگ به توضيح چالش‌هاي اجتماعي، احساسي و عصبي مختص به نسل امروز و شيوه‌هاي پيشگيري يا درمان آن‌ها مي‌پردازند. نويسندگان، پنج تله‌ي رفتاري را شناسايي مي‌كنند و معتقدند گرفتاري در اين دام‌ها موجب اقداماتي از سوي والدين مي‌شود كه به عدم استقلال فرزندان دامن مي‌زند.

كم‌تر بحث كنيد بيش‌تر عشق بورزيد

 • 80,000 تومان

كتاب «كم‌تر بحث كنيد، بيشتر عشق بورزيد» راهكارهاي عملي در اختيار زوج‌ها قرار مي‌دهد تا به جاي تمركز بر نقطه ضعف‌هاي يكديگر از طريق مكالمات 5 دقيقه‌اي به تفاهم و عشق پايدار دست پيدا كنند؛ چرا كه بنابر نظر نويسنده‌ي اين كتاب، ادامه‌ي رابطه‌ي عاشقانه و محبت‌آميز ميان همسران به تلاش و مداومت نياز دارد. اين كتاب، نگرش جديدي به خوانندگان معرفي مي‌كند تا از طريق آن بتوانند رابطه و گفت وگو با طرف مقابل خود را زير ذره‌بين بگذارند و به وضوح ببينند كه چگونه عادات كلامي نامناسب به رابطه‌ي آن‌ها آسيب مي‌رساند. خوانندگان مي‌توانند ابزار لازم براي بازسازي مكالمات خود به دست آورند و عشق و علاقه‌ي دوطرفه را بازسازي كنند. بنابراين، مي‌توانند به فرد جديدي تبديل شوند و الگوي بهتري براي فرزندان‌شان باشند. شما خوانندگان اين كتاب اميدوار باشيد كه بهترين روزهاي زندگي مشترك‌تان درست پيش رويتان قرار دارد.

تابوي زنانگي

 • 29,000 تومان

نيازهاي بيولوژيك و ساز و كارهاي فرهنگي و اجتماعي به شدت در هم تنيده شده‌اند؛ چندان كه زنان نمي‌توانند نسبت به نيازهاي بيولوژيك بدن خويش احساس خشنودي كنند و از آزادي عمل و فاعليت برخوردار باشند. ساختارهاي پدرسالارانه و مردسالارانه باعث مي‌شوند آناتومي،‌ سرنوشت زنان باشد. اين ساختارها، علاوه بر آن، مانع مي‌شوند كه زنان بتوانند آزادانه و به اختيار، بدن خويش را شخصا مديريت كنند و درباره نيازهاي آن تصميم بگيرند. اين ساختارها، نشان مي‌دهند كه بدن زن نمود واقعي سلطه است. زيرا سبب شده‌اند در زنان احساس نوعي انفعال، ديگربودگي، انزجار و بي‌قدرتي نسبت به بدنشان شكل بگيرد و بدن زن چونان قاره‌اي تاريك، ناشناخته، وهم‌انگيز، ترسناك و از همه مهم‌تر بيگانه از خود درآيد.

به احساس درونت اعتماد كن

 • 30,000 تومان

اين كتاب، اثري زيباست و از آن لحظه‌اي مي‌گويد كه با صداي روح‌تان بيدار مي‌شويد تا به دنبال پاسخ سوال «من كه هستم؟» برويد. از زماني مي‌گويد كه با نداي قلب‌تان هماهنگ مي‌شويد و ياد مي‌گيريد كه به درون سركش‌تان اعتماد كرده و يك زندگي جديد را كشف كنيد. از بين كتاب‌هاي كثيري كه در زمينه خودياري و عرفان و معنويت نوشته شده، اين كتاب به زيبايي به رشته تحرير درآمده و حقيقتا ارزش خواندن را دارد...

خودتان را ارتقا دهيد (قوانين طلايي موفقيت شغلي)

 • 25,000 تومان

دن شابل مديرعامل شركت برندسازي Millennial است. يك شركت مشاوره و تحقيقات نسل Y، كه متولدين بين سال‌هاي 1982 تا 1993 را شامل مي‌شود. او علاوه بر اين‌كه از كارشناسان مشهور جهان در زمينه مسائل و محيط‌هاي كاري است، به عنوان يك رهبر و حامي نسل خود نيز به شمار مي‌رود. او نويسنده كتاب پرفروش Me2.0 است كه در آن به بيان چهار مرحله اساسي در ساخت آينده كاري افراد مي‌پردازد. اين كتاب هم‌اكنون به سيزده زبان در سراسر جهان منتشر شده است. وبلاگ او با نام برندسازي شخصي (personalbranding.blog.com) از سوي مجلات معتبر Forbes و CareerBuilder به عنوان رتبه اول وبلاگ مشاغل شناخته شده است. او مقاله‌نويس مجلاتي هم‌چون Gardian, The Wall Street Journal, Fortune, Time است و تحقيقات و ديدگاه‌هايش در بسياري از محافل علمي ودانشگاهي معتبر هم‌چون هاروارد به‌طور گسترده پوشش داده شده و شركت‌هاي بزرگي هم‌چون Pepsi و Google از مشاوره‌هاي او بهره مي‌برند.

عزم (قدرت اشتياق و ثبات قدم)

 • 59,000 تومان

در اين كتاب پرفروش، خانم آنجلا داك‌ورث به عنوان پيشگامي در عرصه روانشناسي موفقيت به همگان از والدين و دانش‌آموزان گرفته تا افراد تحصيل كرده، ورزشكاران و حتي تجار نشان مي‌دهد كه راز دستاوردهاي قابل توجه در زندگي نه‌تنها ربطي به استعداد ندارد، بلكه در تركيب مخصوصي از اشتياق و ثبات قدم به نام «عزم» يافت مي‌شود. سوال‌هايي كه در اين كتاب پاسخ داده خواهد شد: - چرا عزم دو برابر بيشتر از استعداد اهميت دارد؟ - چگونه صرف نظر از ضريب هوشي مي‌توان عزم را آموخت؟ - اشتياق مادام‌العمر به هدف چگونه ايجاد مي‌شود؟ - چه ميزان از عزم بهينه باعث رنجش و چه مقدار از آن موجب نشاط است؟ - كدام يك براي فرزندتان مناسب است: آغوشي گرم يا معيارهايي سطح بالا؟ - معجزه عزم يا افسانه استعداد؟ «عزم» كتابي است درباره آنچه به هنگام شكست از ذهن شما عبور مي‌كند و اين كه چگونه اين عنصر مستقل از استعداد يا شانس، عامل اصلي تفاوت در نتيجه خواهد بود.

كميته 300 كانون توطئه‌هاي جهاني

 • 69,000 تومان

اين كتاب دانش شما را درباره اين گروه كوچك نخبه كه خود را در برابر هيچ مرجعي به جز اعضاء گروه خود پاسخگو نمي‌داند افزايش مي‌دهد. راستي چرا درباره اين گروه كه سر نخ تمامي رخدادهاي جهان را در دست دارند، تنها تعداد معدودي آگاهي دارند. گروه توطئه‌گران جهاني كه زير نام كميته 300 فعاليت دارند افزون بر برخورداري قدرت كامل، در روند تمامي رويداهاي جهاني تاثير قطعي دارند. اين كتاب اسامي همه اعضاء، شركت‌ها، موسسات، سازمان‌هاي دولتي و جنبش‌هاي گوناگوني را كه «آنها» در راستاي سلطه جهاني خويش به وجود آورده‌اند، برملا مي‌سازد. قدرت فائقه اين اختاپوس مهيب جهاني را، با همه سلطه‌جويي آن بر زواياي زندگي روزمره همه مردم گيتي، در اين كتاب جستجو كنيد.

آيين‌هاي كنفوسيوس دائو و بودا

 • 40,000 تومان

آيين كنفوسيوس، اصطلاحي كه در چين همتايي ندارد، يك جهان‌بيني، يك اخلاق اجتماعي، يك نظريه سياسي، يك سنت حكيمانه و يك شيوه زندگي است. آيين كنفوسيوس گاه چون يك فلسفه و گاه چون يك دين تلقي مي‌شود. آيين دائو، يكي از دو سنت مذهبي- فلسفي عمده‌ي بومي است كه بيش از دو هزار سال به زندگي مردم چين شكل داده است. شيو‌ه‌ي برخورد دائويي را با زندگي، در وسيع‌ترين معناي آن، مي‌توان در جنبه‌هاي تسليم و پذيرش و شادماني منش چيني مشاهده كرد.... آيين بودا، دين و فلسفه‌هاي تمام- آسيايي است كه در حيات معنوي، فرهنگي و اجتماعي دنياي شرق نقش مهمي ايفا كرده و سده بيستم به غرب گسترش يافته است. اين رساله، آيين بودا را از سرچشمه‌هاي آن در آموزش‌هاي بودا گتمه تا بسط آن به مكتب‌ها، فرقه‌ها و شاخه‌ها منطقه‌اي گوناگون، مورد بررسي قرار مي‌دهد....

داشتن يا بودن

 • 65,000 تومان

وعده بزرگ پيشرفت نامحدود، وعده تسلط بر طبيعت، رفاه مادي، وعده بالاترين شادكامي‌ها براي بيشتر مردم و وعده آزادي‌هاي بلامانع فردي از آغاز عصر صنعتي تاكنون سرچشمه اميد و ايمان نسل‌هاي بشري بوده است. در حقيقت تمدن ما از زماني شروع شد كه بشر تسلط فعال بر طبيعت را آغاز كرد. مساله داشتن در برابر بودن بطوري‌كه بودن علي‌البدل داشتن قرارگيرد براي شعور عام يا فهم عادي چندان جاذبه‌اي ندارد. راهنمايان بزرگ زندگي مساله داشتن يا بودن را به‌عنوان جايگزين يكديگر مركز و كانون‌هاي نظام‌هاي فكري خود قرار داده‌اند. كتاب حاضر در حقيقت بررسي اين دو ديدگاه و تفاوت نگاه هر كدام به زندگي از ديدگاه اريك فروم، روانكاو مشهور مي‌باشد.

زبان از ياد رفته (مقدمه‌اي بر درك زبان سمبوليك در رويا)

 • 58,000 تومان

اريك فروم در اين كتاب مقدمه‌اي بر درك و فهم زبان سمبوليك ارائه داده و اين عقيده را مطرح نموده كه درك زبان سمبوليك براي هركس كه مايل به شناختن خود باشد لازم است و نمي‌توان آن را فقط به كساني كه به روان‌درماني امراض روحي مي‌پردازند قابل استفاده دانست. مباحث مطرح شده در كتاب بدين شرح مي‌باشند: ماهيت زبان سمبوليك، ماهيت روياها، فرويد و يونگ، تاريخچه تعبير رويا، هنر تعبير رويا، زبان سمبوليك در اساطير، قصه‌هاي كودكان، مراسم مذهبي و داستان‌ها.

1  2  صفحه‌ی 1