فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي در تعادل (4 ريشه شادكامي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
انساني بسيار انساني (كتاب براي جان‌هاي آزاد) برگزيده
زنان تنها (هنر تنها زندگي كردن)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
شوق ياد گرفتن (چگونه كودكان عاشق نوشتن مي‌شوند)
قوانين كاريزما (مهارت‌هاي تاثيرگذاري و نفوذ)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
عقل فراتر از احساس (تغيير افكار براي بهبود خلق‌وخو)
هنر مبارزه با ترس
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
روانشناسي توافق (مذاكره اصولي)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
روان‌شناسي خجالت
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
ترس را به ايمان تبديل كنيد (عالم هستي پشت و پناه شماست)
افسانه كاريزما
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
100 سودوكو (چيستان‌هاي عددي شگفت‌انگيز)
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان

زندگي در تعادل (4 ريشه شادكامي)

 • 95,000 تومان

در اين كتاب ياد خواهيد گرفت كه زندگى و در حقيقت روح شما از گذرگاه‌هاى مختلفى عبور مى‌كند. وقتى زندگى‌تان توفانى باشد، پيدا كردن پناهگاه كار ساده‌اى نيست. دوام آوردن در اين شرايط براى درختان نيز دشوار است. بنابراين آنها به ريشه‌هاى قوى، تنه‌اى استوار و شاخ و برگ‌هاى انعطاف‌پذير وابسته‌اند تا از توفان عبور كنند. قوى‌ترين درختان از توفان‌هاى شديد مى‌گذرند و قوى‌تر، سالم‌تر و انعطاف‌پذيرتر ظاهر مى‌شوند و شما هم مى‌توانيد.

انساني بسيار انساني (كتاب براي جان‌هاي آزاد) برگزيده

 • 35,000 تومان

اين كتاب نه تنها «گلچيني» كه بس بسيار «خارچيني» از كتاب «انساني، بسار زياده انساني» است! كه زيرعنوان «كتابي براي جان‌هاي آزاد» را نيز دارد. با اين كتاب، نيچه آثار اصلي خود را آغاز مي‌كند. نيچه در اين‌باره مي‌گويد كه با اين كتاب خود را از هر آنچه كه به سرشت و منش او تعلق ندارد و شايسته او نيست، رها و آزاد ساخته است. و مي‌افزايد كه «ايده‌آليسم» (آرمان‌گرايي) به سرشت و منش او تعلق ندارد و شايسته او نيست. بنابراين مي‌توان كتاب او را كتابي بر ضد «آرمان‌گرايي» دانست؟

زنان تنها (هنر تنها زندگي كردن)

 • 55,000 تومان

در مسيرپر پيچ‌ و‌خم زندگي گذر‌گاه‌هايي است كه هر زن خودش را تنها مي‌يابد. خواه بيوه باشد يا طلاق گرفته‏. مجرد يا در يك رابطه بدون عشق زندگي كند. وقتي اين زمان فرا مي‌رسد، احساس تنها بودن گريز‌ناپذير است. در اين كتاب فلورنس فالك روان‌درمانگر بر آن است كه ترس، شك‌ و‌ ترديد، سردرگمي و احساس درماندگي را كه يك زن تنها احتمال دارد با آن رو‌به‌رو شود از او دور كند. فالك از همه‌ي زنان دعوت مي‌كند كه راه خود را پيدا كنند. شادي و سر‌خوشي تنها بودن را تجربه كنند و با اعتماد‌به‌نفس با ديگران رابطه داشته باشند و خود واقعي خويش را پيدا كنند. همان‌طور كه فالك در اين كتاب مي‌گويد وقتي يك زن به غناي تنها بودن پي‌ببرد به سادگي آن را از دست نخواهد داد

شوق ياد گرفتن (چگونه كودكان عاشق نوشتن مي‌شوند)

 • 35,000 تومان

شوق يادگرفتن مي‌تواند يك صفت پايدار كودك باقي بماندء به شرطي كه والدين و معلمان بخواهند به تكوين و تعميق آن كمك كنند. محتواي اين كتاب كه بر پايه تجربه نويسندگان آن به عنوان مشاور و درمانگر تربيتي استء درصدد كمك به والدين و مربيان است. به طوري كه آنان با انديشه و تعاملء راه‌هاي عملي و موثري را براي كمك به كودك بيابند و او را براي ياد گرفتن سر ذوق بياورند به گونه‌اي كه با بزرگ‌تر شدن نيز هم‌چنان عاشق ياد گرفتن باشد.

قوانين كاريزما (مهارت‌هاي تاثيرگذاري و نفوذ)

 • 55,000 تومان

كاريزما مهارت انگيزشي بسيار مهمي براي زندگي است. قدرتي كه اگر مي‌خواهيد بر ديگران اثر گذار باشيد بايد فرا بگيريد. در اين كتاب شما مهارت داشتن كاريزما را ياد مي‌گيريد. كاريزما سريع‌ترين دستاورد را براي شما خواهد داشت و به نحو بارزي موفقيت شما را افزايش مي‌دهد. اين مهارت بسيار مهم همه جنبه ها و ابعاد زندگي شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. شغل، كسب و كار و دستاوردهاي مادي شما همگي به كاريزما بستگي دارد. كاريزما به شما اين توانايي را مي‌دهد كه حمايت ديگران را داشته باشيد. يادگيري و تسلط بر مهارت هاي گوناگون كاريزما شما را به سمت تاثيرگذاري و موفقيت پيش مي‌راند.

عقل فراتر از احساس (تغيير افكار براي بهبود خلق‌وخو)

 • 65,000 تومان

نتايج تحقيقات نشان‌دهنده تاثير درمان شناختي رفتاري براي طيف وسيعي از مشكلات رواني شامل افسردگي، اضطراب، خشم، اختلالات خوردن، سو استفاده و مشكلات روابط است. تغيير افكار براي بهبود خلق‌وخو يك راهنماي عملي است كه مهارت‌هاي اين روش درماني را به طور آشكار و گام‌به‌گام آموزش مي‌دهد. اين كتاب طراحي شده است تا به خوانندگان آموزش بدهد چطور مشكلات خود را بهتر بفهمند و در زندگي خود تغييرات اساسي ايجاد كنند يا به كمك درمانگر يا خودشان به تنهايي اين كار را انجام دهند.

هنر مبارزه با ترس

 • 35,000 تومان

ترس شما از هر چه باشد مهم نيست. چون راهنمايي ها و رهنمود‌هاي اين كتاب به شما قدرت و توانايي مي بخشد تا با هرگونه ترسي در هر موقعيتي مقابله كنيد. مطالب اين كتاب شما را از آسيب درد و رنج، درماندگي و افسردگي رها كرده و در مسير قدرت، نيرو و شوق راهنمايي مي كند. با آن‌كه مقابله با ترس به ظاهر يك مشكل رواني به نظر مي‌رسد ولي اغلب اين طور نيست. ترس آموختني است و با آموزشِ دوباره‌ي ذهن مي توانيد ترس را به عنوان واقعيت زندگي و نه مانعي بر سر راه موفقيت بپذيريد.

روانشناسي توافق (مذاكره اصولي)

 • 25,000 تومان

خواسته و ناخواسته همه مذاكره مي‌كنيم. مذاكره يكي از واقعيت‌هاي زندگي ماست. همه در حال مذاكره‌ايم. شما با رئيس اداره درباره اضافه حقوق و با صاحبخانه درباره مبلغ اجاره‌بها چك وچانه مي‌زنيد و وكلا درباره‌ي خسارات ناشي از يك حادثه‌ي رانندگي مذاكره مي‌كنند و شركت‌هاي نفتي درباره سرمايه‌گذاري براي اكتشاف نفت. با آن‌كه هر مذاكره مضموني دارد و موضوعات مذاكره متفاوت‌اند، اصول اوليه آن‌ها يكسان و بدون تغيير است. روش مذاكره اصولي در انواع گفت و گو ، چه چانه‌زني دسته ‌جمعي باشد چه مذاكره با ربايندگان هواپيما مصداق دارد. روشي است كه بي‌توجه به تجربه كم‌تر يا بيش‌تر طرفبن مذاكره و قدرت چانه‌زني آن‌ها قابل استفاده است.

روان‌شناسي خجالت

 • 95,000 تومان

كمال‌طلبي احساسي فرساينده و پايان‌ناپذير است. براي مديريت انتظاراتي كه نسبت به ما وجود دارد انرژي فراوان و باارزشي را صرف مي‌كنيم تا الگوهاي به‌دقت اصلاح‌شده وجودمان را براي نشان‌دادن به اين جهان فراهم آورديم. هرچه در اين راه بيشتر تلاش كنيم باز نمي‌توانيم آن نوار صوتي كه ذهنمان را پر مي‌كند از كار بيندازيم. همان نداهايي كه به ما مي‌گويد: به قدر كافي خوب نيستيم يا مردم چه فكري مي‌كنند؟

ترس را به ايمان تبديل كنيد (عالم هستي پشت و پناه شماست)

 • 18,000 تومان

رها كردن سيستم فكري كهنه و استقبال از يك سيستم فكري جديد تمرين لازم دارد. اين تمرين‌ها خيلي دشوار نيستند و به مراتب كمتر از آن هستند كه تصور مي‌كنيد. كاري كه به شما خدمت فراوان مي‌كند اين است كه به عشق به عالم هستي معتقد بمانيد. هر يك از فصل‌هاي اين كتاب نيايش‌هاي ساده، مراقبه و تمرين‌هايي ارائه مي‌دهد كه به شما كمك مي‌كند انديشه‌هاي هراس‌آلود خود را رها كنيد تا به شكوه و بزرگي برسيد. رهايي از ترس تا بتوانيد به آرامش بازگرديد. كاري كه بايد بكنيد اين است كه هر چه بيشتر تسليم عشق شويد. اين هدف كتاب است...

افسانه كاريزما

 • 78,000 تومان

آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه به اندازه استيو جابز محبوب بودن چه حسي دارد؟ لحظه‌اي را تصور كنيد كه وارد اتاق كار خود مي‌شويد و همكاران‌تان به سرعت به شما توجه مي‌كنند. مي‌خواهند حرف‌هاي شما را بشنوند و مشتاق هستند مورد تأييد شما قرار بگيرند. براي افراد كاريزماتيك اين يك مدل زندگي است كه هر كسي تحت تأثير آنها قرار مي‌گيرد. مردم به شكل آهنربا مجذوب آن‌ها مي‌شوند و احساس مي‌كنند به طرز عجيبي تمايل دارند كه هر طوري شده به آنها كمك كنند. افراد كاريزماتيك زندگي‌هاي جذابي دارند، آنها گزينه‌هاي عاشقانه بيشتري دارند، كسب و كارشان رونق دارد و استرس كمتري را تجربه مي‌كنند. امروزه كاريزما به دانش كاربردي تبديل شده است. كاري كه اين كتاب انجام مي‌دهد اين است كه اين دانش را با ابزارهاي كاربردي و قابل اجرا به همراه نتايج قابل اندازه‌گيري در اختيار شما قرار مي‌دهد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

100 سودوكو (چيستان‌هاي عددي شگفت‌انگيز)

 • 38,000 تومان

اين كتاب 100 پازل عددي شگفت‌انگيز داره. براي حل اين پازل ‌هاي عددي احتياجي به ضرب و تقسيم نداري. صفحه‌هاي اول آن داراي راهنمايي‌هاي مهم براي حل پازل است. اين پازل‌ها همان سودوكوي مشهور است كه در سرتاسر جهان خيلي طرفدار پيدا كرده. سودوكو فقط يك بازي و سرگرمي لذت‌بخش نيست، بلكه به افزايش دقت و تمركز كمك مي‌كند. اين كتاب، هم براي شما خوبه و هم براي كودكان 8 سال به بالا كه عاشق حل پازل و معما هستند. با سودوكو خوش بگذره!

1  2  3  4  صفحه‌ی 1