فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
افسردگي نهفته (راه رهايي از كمال‌طلبي آنگاه كه بر افسردگي نقاب مي‌كشد)
1000 قدم در دل شب
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
داستان زندگي من (كار خانواده آينده‌ي ما)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
معجزه‌هاي خواربارفروشي ناميا
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
ذهنيت برنده (جستارهايي درباره رسيدن به اهداف)
 • 107,000 تومان
 • با تخفیف: 107,000 تومان
دنياي تاريك‌روشن
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
سفر (پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك)
 • 167,000 تومان
 • با تخفیف: 167,000 تومان
ما شروعش مي‌كنيم
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
اتاق تاريك فيل (جستارهايي در باب زندگي انسان)
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
ساختن (راهنمايي نامعمول براي ساختن چيزهايي كه ارزش ساخته شدن دارند)

افسردگي نهفته (راه رهايي از كمال‌طلبي آنگاه كه بر افسردگي نقاب مي‌كشد)

 • 129,000 تومان

اگر با اين باور بزرگ شده‌ باشيد كه احساسات دردناك نشانه‌ي ضعف‌اند، يا اگر آسيب‌پذير بودن باعث احساس ناامني دائمي‌تان شده باشد، بعيد نيست با ساختن يك زندگي زيبا و بي‌نقص، ظاهرتان را حفظ كرده باشيد، به نحوي كه موفق و مشغول به نظر برسيد. در عين اين‌كه هميشه مسئوليت‌پذير و در سختي‌ها كنار ديگران هستيد، كسي را به دنياي درون خود راه نمي‌دهيد. ندايي در درون‌تان مي‌گويد مشكلي وجود دارد اما آن را نشنيده مي‌گيريد. با خودانتقادي و شرمساري دائمي عجين شده‌ايد و ابراز عواطفي چون ترس، خشم، فقدان يا اندوه برايتان عذاب‌آور است. مي‌دانيد كه يك جاي كار مي‌لنگد اما نمي‌دانيد دقيقاً كجا، فقط احساس مي‌كنيد در دام افتاده‌ايد و تنها هستيد. اگر اين توصيفات شبيه شرايط شماست، امكان دارد به افسردگي كاملاً نهفته دچار شده باشيد. به كمك اين كتاب و راهنمايي‌هاي دلسوزانه‌ي مارگارت رادرفورد، متخصص روان‌شناسي باليني، فرآيند درك كمال‌طلبي‌تان را آغاز خواهيد كرد و در ادامه با شناسايي باورهاي مخرب و ارتباط با احساساتي كه براي طولاني‌مدت سركوب شده‌اند، تغيير چشمگيري در زندگي خود ايجاد خواهيد كرد. كتاب افسردگي نهفته، براي رهايي از چنگال دردناك و منزوي‌كننده‌ي كمال‌طلبي و پذيرش عشق‌ورزيدن به خود و خويشتن‌پذيري، پلكاني پيشِ رويتان مي‌نهد. اگر براي دوري از رنج‌ها هميشه نعمت‌هاي زندگي‌تان را مي‌شماريد و نمي‌توانيد احساسات دردناك را بپذيريد يا ابراز كنيد، اگر گرفتار كمال‌طلبي و اضطراب ناشي از آن هستيد، اگر كسي خودِ واقعي‌تان را نمي‌شناسد، اين كتاب براي شماست.

1000 قدم در دل شب

 • 175,000 تومان

پليدي‌ها كه دور شوند، پاكي وجودت خواهد درخشيد. «ميوكو» قهرماني نيست كه از دل افسانه‌هاي كهن بيرون آمده باشد. او دختري ساده و معمولي از خانواده‌ي طبقه‌ي خدمتكار است، اما در سرزمين او ارواح، انسان‌ها، اهريمنان و خدايان در كنارهم زندگي مي‌كنند. زندگي ميوكو مثل خودش ساده و معمولي است تا روزي كه ابرها مي‌شكافند و نفرين مرگباري مي‌خواهد آهسته‌آهسته او را به اهريمن تبديل كند. شايد اگر ميوكو داستان‌هاي مادر خرافاتي‌اش را باور مي‌كرد، مي‌دانست كه پيش از وقوع فاجعه‌هاي وحشتناك، جهان مملو از هشدار مي‌شود و به تو فرصت مي‌دهد كه سرنوشت را تغيير دهي، اما ميوكو نشانه‌ها را نمي‌بيند و پيام بداقبالي جهان را دريافت نمي‌كند و نفرين مرگبار به او نزديك و نزديك‌تر مي‌شود. ميوكو مي‌خواهد پيش از اين كه نفرين سراسر وجودش را در بر گيرد، به استقبال ماجراهاي جسورانه‌اي برود كه بيشتر مردم فقط در داستان‌ها شنيده‌اند. او با روح پرنده‌اي عجيب همسفر مي‌شود و پا به مسيري پر ماجرا مي‌گذارد. در اين راه دور و دراز كه پر از قدرت و انتقام و شرارت است، ميوكو از پيچ‌ و ‌خم‌هاي زيادي مي‌گذرد، به ارواح نزديك مي‌شود، با هيولاها مي‌جنگد و با شكارچي‌ اهريمن روبه‌رو مي شود تا شايد بتواند نفرين مرگبارش را باطل كند، اما در برابر اين وعده‌ي وسوسه‌آميز قرار مي‌گيرد كه اگر اهريمن‌شدن را بپذيرد، قدرتمند‌ترين موجود فناپذير جهان خواهد بود! ميوكو مي‌داند كه اگر به اهريمن تبديل شود، تنها عضو خانواده يعني پدرش هم او را از خود خواهد راند. آيا ميوكو در اين ماجراجويي شگفت‌انگيز، مي‌تواند در برابر اين وسوسه مقاومت كند و از چنگال روح شيطاني خود آزاد شود؟ آيا به ‌خاطر رسيدن به قدرت و اعتبار اهريمني، زندگي ساده و معمولي‌اش را رها خواهد كرد يا به دنبال راهي است كه به سرزمينش بازگردد؟ آيا ميوكو طعم دلچسب آزادي را خواهد چشيد؟

داستان زندگي من (كار خانواده آينده‌ي ما)

 • 175,000 تومان

كتاب حاضر خود‌زندگي‌نوشتي جذاب و صميمي از مدير‌عامل سابق شركت پپسي، ايندرا نويي، است. او به مدت دوازده سال يكي از تحسين‌شده‌ترين مديران عامل در دنيا بود و توانست تعريفي جديد از رهبر فوق‌العاده ارائه كند. نويي اولين زن رنگين‌پوست مهاجر بود كه يكي از پنجاه شركت بزرگ امريكا را مديريت مي‌كرد. او يكي از بهترين افرادي است كه در زمان ما از قابليت تفمر استراتژيك برخوردار است. نويي با نگاه دقيق و منحصربه‌فردش شركت پپسي را كاملا متحول كرد و تلاش كرد اين شركت را به‌سمت تعالي سازماني و استفاده از محصولات سالم‌تر و متناسب‌تر با محيط‌زيست هدايت كند. داستان زندگي من نگاهي صميمي به زندگي حرفه‌اي نويي و تمام فداكاري‌هاي او در اين راه است. در داستان زندگي من، نويي دست ما را مي‌گيرد و با زباني جذاب و گاهي همراه با طنزي دلنشين به دل اتفاقاتي مي‌برد كه از دوران كودكي تا زمان تحصيلش در دانشگاه ييل رخ داده و شخصيتش را شكل داده است. او در بيان خاطراتش صادق است و صداقتش در شرح اتفاقاتي كه از سر گذرانده تا به اين موقعيت برسد سبب جذاب‌ترشدن داستان كتاب شده است. نويي براي اولين بار از مشكلاتي حرف مي‌زند كه در مسير كاري و با بزرگ‌تر شدن خانواده‌اش تجربه كرده است و صادقانه درس‌هايي را شرح مي‌دهد كه در اين راه ياد گرفته است. اين كتاب داستان زندگي مديري فوق‌العاده است كه در ابتداي قرن بيست‌‌ويكن سكان هدايت يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي دنيا را در دست داشت. زندگي‌نامه‌اي پر از خرد و درس زندگي از مديري خردمند و متخصص؛ در روزگاري كه پيش از هميشه نيازمند خرد هستيم.

شجاعت مطلوب نبودن (تدبيري ژاپني براي تغيير در زندگي و رسيدن به شادي حقيقي)

 • 129,000 تومان

آيا شادي چيزي است كه مي‌شود انتخابش كرد؟ كتاب شجاعت مطلوب نبودن پاسخي ساده و سرراست براي اين سوال ارائه مي‌دهد. اين كتاب با استفاده از نظريات آلفرد آدلر، كه در كنار فرويد و يونگ يكي از سه غول روان‌شناسي قرن نوزدهم است، گفت‌وگويي روشنگر بين يك فيلسوف و مردي جوان را دنبال مي‌كند.. فيلسوف در پنج مكالمه به شاگردش كمك مي‌كند تا درك كند چطور هركس مي‌تواند مسير زندگي خود را تعيين كند، بدون اين‌ كه در قيدوبند آسيب‌هاي گذشته و انتظارات ديگران باشد. شجاعت مطلوب نبودن، كه غني از خرد و حكمت است، به شما كمك مي‌كند مفاهيمي مثل بخشش خود، خودمراقبتي و هرس ذهن را فرا بگيريد. شيوه‌ي تفكر به‌ كار رفته در اين كتاب عميقا رهايي‌بخش است و به شما اين امكان را مي‌دهد كه شجاعت تغيير داشته باشيد و محدوديت‌هايي را كه ممكن است براي خودتان قائل باشيد ناديده بگيريد. اين كتاب، با متني ساده و درعين‌حال تكان‌دهنده، قدرت دروني شما را آزاد مي‌كند تا شادي پايدار را بيابيد و همان فردي شويد كه واقعا مي‌خواهيد باشيد.

معجزه‌هاي خواربارفروشي ناميا

 • 135,000 تومان

«در سيزدهم سپتامبر، دقيقا از نيمه‌شب تا طلوع آفتاب، جعبه مشاوره خواربارفروشي ناميا فقط براي يك شب باز مي‌شود.» شبي سه جوان خلاف‌كار، بعد از آخرين دزدي‌شان، در خواربارفروشي متروكه‌اي مخفي مي‌شوند. در كمال تعجب، نامه مرموزي از دريچه پست روي كركره به داخل مغازه مي‌افتد، در حالي كه هيچ‌كس بيرون مغازه نيست. نويسنده نامه درخواست عجيبي دارد؛ او دغدغه‌اي دارد و از آن‌ها توصيه مي‌خواهد. اين درخواست به‌ظاهر ساده در اين مغازه غيرمعمولي باعث مي‌شود اين سه پسر ماجراجويي اسرارآميزي را آغاز كنند.

دختري كه به اعماق دريا افتاد

 • 135,000 تومان

رمان پيش‌رو بازگويي جديدي است از افسانه كهن كره‌اي به نام ماجراي شيم چيانگ؛ و داستان دختري با نام مينا را در سفر اسرارآميزش به سرزمين اشباح روايت مي‌كند. ماموريت مينا فرونشاندن خشم خداي دريا و بازگرداندن صلح و آرامش به روستايش است. رمان «دختري كه به اعماق دريا افتاد» براي طرفداران «شهر اشباح»، انيمه معروف ژاپني، ساخته هايائو ميازاكي، و طرفداران داستان‌هاي ماجراجويانه فانتزي بسيار خواندني و جالب خواهد بود. «دختري كه به اعماق دريا افتاد» داستاني عاشقانه و احساسي با شخصيت‌هايي به‌يادماندني است و دنيايي جديد و خارق‌العاده دارد و به خوانندگانش اين فرصت را مي‌دهد كه خود را در اين دنياي جادويي بيابند، با شخصيت‌هايش ماجراجويي كنند و براي لحظه‌اي هم كه شده از زندگي روزمره فاصله بگيرند، چيزي كه همه ما بيش از هر چيز ديگري اين روزها به آن نياز داريم. فداكاري، عشق و سرنوشت درون‌مايه‌هاي اصلي اين رمان نفس‌گير هستند.

ذهنيت برنده (جستارهايي درباره رسيدن به اهداف)

 • 107,000 تومان

درمورد شكل‌گيري شخصيت و احساس رضايت از زندگي، بعيد است كسي از قدرت عادت‌ها آگاه باشد و جيمز كليير، نويسنده‌ي كتاب پرفروش خرده‌عادت‌ها، را نشناسد و حتي مجذوب زبان ساده اما قدرتمند او نشده باشد. در ذهنيت برنده، برگزيده‌اي از جستارهاي اين نويسنده درباره‌ي موضوعات مختلفي همچون بهره‌وري، تمركز، خلاقيت و بهبود زندگي گرد‌آوري شده است.

دنياي تاريك‌روشن

 • 79,000 تومان

ورنر هرتسوگ، فيلم‌سازِ صاحب‌سبك آلماني و برنده‌ي جايزه‌ي كن كه با فيلم‌هاي سورئال خود توانسته مخاطبانش را به سفرهاي سينماييِ معركه‌اي ببرد، اين بار در كتاب دنياي تاريك‌روشن ما را با داستان غريبي همراه مي‌كند كه بعد از تمام‌شدن كتاب هم با ما خواهد بود، درست شبيه فيلم‌هايش. هيرو اونودا، كهنه‌سربازي ژاپني، با يونيفرم مندرسي بر تن و تفنگ زنگ‌زده‌اي بر دوش، بيشه‌زار انبوه جزيره‌ي لوبانگ را به تسخير خود درآورده است. او كيست؟ شبح است؟ انسان است؟ روح جنگل است؟ يا فقط سربازي وظيفه‌شناس؟ هيرو اونودا در اين كتاب از نگاه ورنر هرتسوگ روايت مي‌شود؛ به عبارتي روح ژاپن به روايت فيلسوف‌مآبي آلماني. اونودا به‌راستي كه بود؟ شايد اسطوره‌اي برآمده از دل جهان مدرن. داستاني تا اين حد عجيب را دشوار مي‌توان حقيقت دانست؛ حتي بااين‌كه از وقايع مستند است. مگر نه اين‌كه يونگ باور داشت اساطير بازتابي از ناخودآگاه جمعي بشرند! شايد اونودا بخشي از روح كهن ژاپن بود كه بعد از جنگ جهاني دوم و مدرنيزه‌شدن بيش‌ازحد ژاپن، ترجيح داد در تاريكي جنگل پنهان شود و آنچه را در دنياي بيرون رخ مي‌داد انكار كند. هرتسوگ بيست‌وپنج سال پيش از انتشار اين كتاب اونودا را ملاقات كرده بود؛ گويي براي هضم و درك سفر اديسه‌وار اونودا ربع قرن زمان نياز داشت. اما اين‌ بار ظاهراً آقاي كارگردان احساس كرده بود دوربين نمي‌تواند تصوير درون ذهن او را به مخاطب نشان بدهد. كارگرداني كه نزديك به شصت سال دست‌به‌دوربين بود و فيلم مي‌ساخت براي روايت داستان اونودا دست‌به‌دامان ادبيات مي‌شود و اولين رمان خود را، آن ‌هم در هشتادسالگي، مي‌نويسد. هرچند ديد سينمايي هرتسوگ هرگز داستان را ترك نمي‌كند و در طول كتاب تصاوير چنان جان مي‌گيرند كه بارها احساس مي‌كنيم در حال تماشاي وقايع داستان از لنز دوربين هرتسوگ هستيم. شايد او مي‌خواسته فيلمي درباره‌ي اونودا بسازد، اما در نيمه‌ي راه نوشتن فيلم‌نامه احساس كرده اين داستان براي تبديل‌شدن به فيلم بيش‌ازحد انتزاعي است. البته هرتسوگ با نويسندگي چندان بيگانه نبوده، اما كتاب‌هايي كه پيش از اين نوشته است همگي غيرداستاني‌اند. هرتسوگ در اين كتاب هم مانند فيلم‌هايش دنبال پاسخ‌هايي فلسفي براي سخت‌ترين سؤال‌هاي زندگي مي‌گردد.

سفر (پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك)

 • 167,000 تومان

سفر پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك داستان سفري معنوي است كه هم از خرد كهن سخن مي‌گويد و هم روح‌هاي پريشان امروزي را تسكين مي‌دهد؛ كتابي سرشار از الهام و طنز تاثيرگذار درباره دوستي و اكتشاف؛ داستاني ماجراجويانه و دلنشين براي تمام سنين. با ملحق‌شدن به اين دو دوست، سير سفر آن‌ها و چگونگي غلبه‌شان بر موانع زندگي در كنار هم را خواهيد ديد. آن دو اغلب خود را گم مي‌بينند ولي با مشاهده مناظر زيباي مسير در مي‌يابند كه مسير اشتباه هم ممكن است به جاده درست منتهي شود.

ما شروعش مي‌كنيم

 • 155,000 تومان

در همين چند ثانيه صحبت تلفني با او مثل گذشته وجودم پر از نگراني مي‌شود. فورا تلفن را قطع مي‌كنم. حرفي براي گفتن به او ندارم. شماره‌اش را مسدود مي‌كنم. از اين كه وقتم را با صحبت كردن با او هدر داده‌ام پشيمانم. به محض اين‌كه گفت چه كسي است بايد تماس را قطع مي‌كردم. روي ميزم به جلو خم مي‌شوم و سرم را بين دست‌هايم مي‌گذارم. از اين چند دقيقه‌ي غيرمنتظره دل‌آشفته مي‌شوم. راستش از واكنشم متعجبم. احتمال مي‌دادم روزي اين اتفاق بيفتد اما تصور مي‌كردم كه اهميت نمي‌دهم. گمان مي‌كردم كه به بازگشت او به زندگي‌ام همان‌قدر بي‌اعتنا هستم كه وقتي او مرا مجبور كرد تركش كنم. اما آن موقع به خيلي چيزها بي‌اعتنا بودم. الان واقعا زندگي‌ام را دوست دارم. به موفقيت‌هايم افتخار مي‌كنم. من مطلقا نمي‌خواهم كسي از گذشته وارد زندگي‌ام شود و آن را تهديد كند. دست‌هايم را روي صورتم مي‌كشم سعي مي‌كنم چند دقيقه آخر را هضم كنم بعد از روي ميز عقب مي‌روم. بيرون مي‌روم تا به برد در تعمير رستوران كمك كنم و تمام تلاشم را مي‌كنم تا اين لحظه را پشت سر بگذارم هر چند كار سختي است. انگار گذشته من از هر طرف به من ضربه مي‌زند حمله مي‌كند و من مطلقا كسي را ندارم كه با او در اين‌باره صحبت كنم. بعد از چند دقيقه كه هر دوي ما در سكوت كار كرديم به برد مي‌گويم: بايد واسه‌ي تئو يه تلفن بخري. تقريبا سيزده سالشه. برد مي‌خندد: تو هم بايد يه روان‌درمانگر هم‌سن خودت پيدا كني...!

اتاق تاريك فيل (جستارهايي در باب زندگي انسان)

 • 62,000 تومان

آدمي وجوه مختلفي دارد كه همه آنها در تمام لحظات زندگي با هم واكنش و بده و بستان دارند. در واقع كارهاي ما برآيند فعاليت تمام اين خودها با هم است. در اين كتاب، كه نام آن از داستان «فيل در تاريكي» مولانا وام گرفته شده، كوشيده‌ شده است به موضوعاتي اشاره شود كه از چندين جنبه مهم و درخور توجه‌اند؛ اول از اين‌رو كه هر روز نادانسته با آنها سر و كار داريم. دوم به اين دليل كه اين مسائل به‌نحوي در زندگي ما اثر مي‌گذارند كه نمي‌شود آنها را براي خودمان حل و تكليفمان را با آ‌ها روشن نكنيم. سوم از اين حيث كه بازنگري چنين عادات، باورها، اميال، عواطف و عقايدي از مهم‌ترين گام‌هاي زندگي‌ است. اميد است باطن اين كتاب نور آگاهي را بر تاريكي‌هاي ذهن بتاباند و ديد كامل‌تري از موضوعات مهم زندگي به دست دهد. آشنا شدن با ديدگاه‌هاي نويسنده اين كتاب، با تلنگر زدن به ذهن، نوع نگاه به مسائل پرتكرارِ روزمره را تغيير مي‌دهد و درنهايت به زندگي بهتر، رضايتمندانه‌تر و بامعناتر اندكي ياري مي‌رساند. هفده جستار اتاق تاريك فيل، كه همگي مجزا از هم‌اند، براساس آخرين و معتبرترين مقالات، پژوهش‌ها، نشريات و كتاب‌هاي حوزه علوم شناختي، جامعه‌شناسي و رفتارشناسي نگاشته شده‌اند. براي فهم راحت‌تر مطالب، از خرد كهن موجود در ادبيات عرفاني و آثار بزرگاني چون عطار، مولانا، سعدي، حافظ و ديگر عارفان ممتاز ايراني بهره گرفته شده است. نويسنده بر آن است تا با كمك آخرين‌ پژوهش‌هاي علوم شناختي و علوم رفتار و درعين‌حال تطابق آنها با خرد كهن، ذهن خواننده را به چالش بكشد، او را به بازنگري و تجديدنظر درباره باورها، اميال و عواطف و به‌طوركلي دانسته‌هايش تشويق كند و بينشي نو را در ذهن او بيافريند.

ساختن (راهنمايي نامعمول براي ساختن چيزهايي كه ارزش ساخته شدن دارند)

 • 169,000 تومان

توني فيدل ساختن را نوشته است چون هر كسي نياز دارد كاري معنادار انجام دهد و حقش است كه معلم و مربي داشته باشد؛ كسي كه اين روند را ديده باشد، انجامش داده باشد و بشود اميدوار بود كه در سخت‌ترين شرايط كاري هم بتواند كمك كند. معلمي كه پاسخ‌ها را تحويل شما نمي‌دهد ولي سعي مي‌كند كمكتان كند تا معضلات خود را از منظري تازه ببينيد و راه‌حل خودتان را پيدا كنيد. هر جايي از اين كتاب را كه باز كنيد توصيه يا داستاني را مي‌خوانيد كه برايتان جالب يا كاربردي است. چيزي كه به كارِ بحرانِ امروزتان بيايد. چون هميشه بحران وجود دارد؛ يا بحراني شخصي، يا سازماني يا رقابتي. بيشتر كتاب‌هاي مربوط به كسب‌وكار نظريه‌اي اساسي دارند كه حدود سيصد صفحه مي‌شود. اگر به‌دنبال دريافتِ توصيه‌هاي خوب و گسترده در زمينه‌هاي مختلف هستيد، لازم است چهل كتاب بخوانيد؛ مدام آنها را ورق بزنيد تا تكه‌‌اي اطلاعات به‌دردبخور به دست آوريد. فيدل در اين كتاب فقط چيزهاي به‌دردبخور را آورده است. ساختن براي هر كسي است كه مي‌خواهد چيزي تازه بسازد، كسي كه به‌دنبال رسيدن به چيزي برتر است، كسي كه نمي‌خواهد وقت باارزش خود را در اين سياره باارزش هدر دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1