������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
الکترا
 • 229,000 تومان
 • با تخفیف: 229,000 تومان
چطور زندگی می‌کنید
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
افسانه عادی بودن (تروما بیماری و درمان در فرهنگ سمی)
وقتی همه‌چیز از هم می‌پاشد (توصیه‌هایی قلبی برای زمان‌های سخت)
تو خود کوهی (از خودتخریبی تا تسلط بر خود)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
طرز فکر (تغییر طرز فکر برای تحقق توانمندی‌ها)
 • 217,000 تومان
 • با تخفیف: 217,000 تومان
زندگی‌های پنهان درون‌گرایان (درون جهان مخفی‌مان)
شجاعت رنج بردن (چارچوبی درمانی در مواجهه با عمیق‌ترین بحران‌های زندگی)
تاملات
 • 167,000 تومان
 • با تخفیف: 167,000 تومان
از عشق گفتن (عشاق غریبه‌ها دوستان آغازها و پایان‌ها)
امتیاز خودش به دست می‌آید (فلسفه رهبری من)
 • 229,000 تومان
 • با تخفیف: 229,000 تومان
روانشناسی پول (آموزه‌هایی ابدی درباره ثروت طمع و خوشبختی)

الکترا

 • 229,000 تومان

توضیح دیگری وجود ندارد. خاندان آترئوس نفرین شده‌اند. نسل از پی نسل جنایت و خونخواهی آنها را به تباهی کشانده است. این کتاب داستان زندگی سه زن است؛ وقتی که سرنوشت‌شان به این نفرین گره می‌خورد: کلوتمنسترا، خواهر هلن و همسر آگاممنون. امید او برای دور کردن نفرین بر باد می‌رود وقتی که پاریس الابالی خواهرش را با خودش به تروی می‌برد. همسرش ارتشی عظیم را برای بازپس گرفتن هلن به راه می‌اندازد و تصمیم می‌گیرد به هر قیمتی شده در این جنگ پیروز شود. کاساندرا، شاهزاده تروی. او را آپولون نفرین کرده است که آینده را ببیند اما هیچ‌کس پیش‌بینی‌هایش را باور نکند. کاساندرا می‌داند که شهر سقوط خواهد کرد اما کاری از دست او ساخته نیست. الکترا، کوچک‌ترین دختر کلوتمنسترا و آگاممنون. او از خوی وحشی و خونریز خاندانش وحشت‌زده و گریزان است. اما آیا می‌تواند از این نفرین خود را خلاص کند یا سرنوشت او هم با ستیز و جنون عجین شده است؟

چطور زندگی می‌کنید

 • 175,000 تومان

این کتاب هم عجیب است و هم پر از حکمت. آرزو داشتم وقتی پسری کوچک بودم آن را به من می‌دادند، ولی احتمال می‌دهم آن موقع در نظرم کتابی ‌گیج‌کننده یا حتی خسته‌کننده می‌آمد: مقاله‌ای درباره شیوه زندگی کردن‌مان در قالب کتاب که متن آن با داستان پسری مدرسه‌ای در ژاپن پیش از جنگ جهانی دوم قطع می‌شود ـ پسری که با دوستی و زورگویی روبه‌رو است ـ یا داستانی درباره بزرگ شدن، شجاعت، بزدلی، طبقه‌های اجتماعی و دریافتن این‌که چه کسی هستی، که متن آن با مقاله‌هایی درمورد شیوه اندیشیدن علمی و اخلاقیات فردی جا‌به‌‌جا و قطع می‌شود. بعضی وقت‌ها کتاب‌هایی که به نظرمان عناصری متضاد در خود دارند به این دلیل لذت‌بخش‌اند که بدون هرکدام از این بخش‌ها کتابی سطح پایین‌تر خواهیم داشت. در چطور زندگی می‌کنید؟ کاپر، قهرمان متا، و دایی‌اش راهنمایمان در علم، اخلاق و اندیشیدن‌ هستند. در مسیر، آنها ما را از میان داستانی مدرسه‌ای که در ژاپن سال 1937 می‌گذرد به قلب سؤال‌هایی می‌برند که لازم است درمورد شیوه زندگی کردن‌مان از خودمان بپرسیم. ما خیانت را تجربه خواهیم کرد و روش ساخت توفو را یاد خواهیم گرفت. ما ترس را بررسی خواهیم کرد و این را ‌که همیشه در حد تصور خودمان زندگی نخواهیم کرد. از شرم خواهیم خواند و اینکه چطور با آن روبه‌رو شویم. درباره نیروی جاذبه و شهرها خواهیم آموخت و بیشتر از هر چیز یاد خواهیم گرفت درمورد چیزها فکر کنیم تا آن‌طور که نویسنده بزرگ، تئودور استرجن، می‌گوید «سؤال بعدی را بپرسیم». کتاب‌هایی از این دست مهم‌اند.

افسانه عادی بودن (تروما بیماری و درمان در فرهنگ سمی)

 • 359,000 تومان

کتابی که همه‌چیز را در حوزه سلامت روان تغییر می‌دهد. به این باور رسیده‌ام که در پس کل مرض‌های مزمن واگیردار که امروزه ما را زیر ضرب خود گرفته، خواه فیزیکی باشد خواه روانی، چیزی در خود فرهنگ ما وجود دارد که به انحراف رفته است. چیزی که باعث ایجاد درد‌های ناخوشایندی‌ست که از آنها رنج می‌بریم و از آن مهم‌تر در ایدئولوژی‌مان نقاط کوری وجود دارد که نمی‌گذارد این وضع خطرناک را به‌وضوح ببینیم، چه برسد به این که بخواهیم کاری برایش بکنیم. این نقاط کور، که در فرهنگ ما شایع است و در حرفه خود من تا حد فاجعه‌باری فراگیر، نمی‌گذارد از ارتباط‌هایی که سلامت ما را به زندگی‌های عاطفی-اجتماعی‌مان متصل می‌کند آگاه شویم. جور دیگری هم می‌شود گفت: بیماری‌های مزمن، خواه فیزیکی خواه روانی، تا حد زیادی عملکرد یا خاصیت زندگی است. آنها سهو یا اشتباه این فضا نیستند. در واقع، پیامد زندگی ما هستند،‌ نه انحرافی مرموزانه که سر ما ریخته است. -از متن کتاب- کتاب «افسانه عادی بودن» بررسی نو و خلاقانه علت انواع بیماری جسمی و روانی ماست. کتابی که سویه انتقادی خود را به سمت اجتماع می‌گیرد و آن را بانی انواع مشکلات روان‌تنی انسان‌ها می‌داند و راه‌های کارگشایی برای حرکت به‌سمت سلامت عمومی و درمان پیشنهاد می‌دهد. این کتاب در نوع خود انقلابی است در زمینه بررسی بیماری‌ها. گبور مته با چهار دهه تجربه در مقام روان‌پزشک بالینی متوجه شده که درک ما از واژه «عادی-نرمال» اشتباه است. ما برای این درک معمولا نقش تروما و استرسی را که بر فرد وارد می‌شود نادیده می‌گیریم؛ حتی گاهی فشارهای زندگی مدرن را هم نمی‌بینیم. از نظر مته سیستم پزشکی غربی علی‌رغم تمام پیشرفت‌ها و تخصص‌هایی که به آن نائل شده، همچنان نمی‌تواند فرد را به‌عنوان یک «کل» بررسی کند و در موارد بسیاری تاثیر استرس‌های زندگی بر بدن را نادیده می‌گیرد که باعث تضعیف سیستم ایمنی و برهم خوردن تعادل عاطفی می‌شود. در «افسانه عادی‌بودن» مته از باورهایی می‌گوید که ما را بیمار جلوه می‌دهند و سعی می‌کند ارتباطی بین سلامتی افراد و منطقی بودن کلیت جامعه برقرار کنند. او در نهایت از این گذر به راهنمای همدلانه‌ای برای سلامت و درمان می‌رسد. مته پوشش دانش عادی و حکمت پذیرفته‌شده عمومی را کنار می‌زند تا گره باورهای نادرستی را باز کند که به تثبیت وضع موجود منجر شده است. گبور مته مولف و پزشک کانادایی است که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه ریتیش کلمبیا در کانادا دریافت کرده. او اعتقاد زیادی به تاثیر تروماهای کودکی بر افراد بالغ دارد و ریشه بسیاری از اعتیادها را تروماهای حل‌نشده کودکی می‌داند.

وقتی همه‌چیز از هم می‌پاشد (توصیه‌هایی قلبی برای زمان‌های سخت)

 • 155,000 تومان

وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد نوشته پما چودرون، کتابی در زمینه موفقیت و روانشناسی و درباره موقعیت‌های بحرانی در زندگی است. پما چودرون در این کتاب درباره تبدیل کردن ترس‌ها و موقعیت‌های دشوار زندگی به شادی سخن گفته است. چودرون در این کتاب می‌گوید وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد و ما با مشکلی بزرگ روبرو هستیم و در آستانه جایی هستیم که چیزی از آن نمی‌دانیم بهترین تمرین برای هر کدام از ما این است که همان‌جا بمانیم و هیچ‌چیز را تغییر ندهیم. سعی کنیم سفری معنوی به درون خود آغاز کنیم و خود را از نو بسازیم. وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد ما می‌توانیم برنجیم، آسیب‌پذیر شویم یا پرخاشگری کنیم اما چودرون در این کتاب به ما یاد می‌دهد که در این مواقع کار بهتری هم می‌توان کرد. این که آرام بگیریم و روی خودمان و قوای ذهنی و روحی‌مان تمرکز کنیم. این‌که چگونه می‌توان با وجود بحران برخود مسلط شد را در این کتاب به خوبی فرا خواهید گرفت. خواندن کتاب وقتی همه‌چیز فرو می پاشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم همه کسانی که می‌خواهند در زندگی آرامش واقعی را تجربه کنند و اجازه ندهند مشکلات بر آنها غلبه کند.

تو خود کوهی (از خودتخریبی تا تسلط بر خود)

 • 175,000 تومان

«تو خود کوهی» کتابی است درباره وضعیت شایع اما کم‌تر مطرح‌شده‌ خودتخریبی که کم‌ و بیش همه ما به آن گرفتاریم. امروزه نیازهای ضروری اما متضاد زندگی رفتارهای خودتخریبگر را تشدید کرده‌اند. بریانا ویست در «تو خود کوهی» نشان می‌دهد چرا دست به تخریب خود می‌زنیم، چه زمان سراغش می‌رویم و چطور می‌توانیم آن را پشت سر بگذاریم. همان‌طور که کوه زمانی تشکیل می‌شود که دو بخش از زمین به هم برمی‌خورند، کوه شما هم از هم‌زیستیِ نیازهای متضادتان برمی‌خیزد. کوهِ شما به آشتی‌دادن دو بخش از شما نیاز دارد: خودآگاه و ناخودآگاه، به‌ ترتیب بخشی از شما که می‌داند چه می‌خواهید و بخشی از شما که نمی‌داند چرا هنوز جلوی خودتان را گرفته‌اید. شاید می‌دانید که کوهِ شما چیست. شاید کوه شما اعتیاد، وزن، رابطه، شغل، انگیزه یا پول باشد. شاید هم نمی‌دانید. شاید کوه‌تان حس مبهمی از اضطراب، عزت‌نفس پایین، ترس یا نارضایتی عمومی باشد، که دارد به همه‌چیز سرازیر می‌شود. کوه بیش‌تر از اینکه تنگنایی در برابر ما باشد، مشکلی درون ماست، پایه‌ای است ناپایدار که شاید ظاهرش نشان ندهد؛ اما تقریباً تمام بخش‌های زندگی‌مان را تغییر می‌دهد. معمولاً وقتی با مشکلی ناگهانی مواجه می‌شویم، با واقعیت زندگی مواجهیم. وقتی مشکل‌مان همیشگی است، با واقعیت خودمان مواجهیم. اغلب فکر می‌کنیم که مواجهه با کوه به‌ معنای مواجهه با سختی‌های زندگی است. این‌طور فکر می‌کنیم چون سال‌هاست ترس‌های کوچک، سازگاری و راهکارهای مقابله‌ای در ما جمع شده و در طول زمان روی هم انباشته‌ شده‌اند. کوه شما سدی است که بین شما و زندگی مطلوب‌تان قرار گرفته است. مواجهه با آن تنها راه به‌سوی آزادی و دگرگونیِ شماست. شما این‌جایید چون محرکی زخم‌تان را به شما نشان داده است و حالا زخم‌تان راه را و راه‌تان سرنوشت شما را نشان خواهد داد. کوهی که مقابل شماست ندای زندگی‌تان، هدف‌تان از بودن در این نقطه و مسیری است که در نهایت برایتان روشن شده است. روزی این کوه پشت‌سر شما خواهد بود؛ اما کسی که در مسیر گذشتن از این کوه، به آن تبدیل می‌شوید، تا ابد همراه شما خواهد ماند. در نهایت، شما نه بر کوه، که باید بر خودتان مسلط شوید.

طرز فکر (تغییر طرز فکر برای تحقق توانمندی‌ها)

 • 217,000 تومان

برای دستیابی به موفقیت در کسب‌و‌کار، فرزندپروری، تحصیل و روابط، طرز فکر را کشف کنید. در این کتاب می‌آموزید چگونه باوری ساده در مورد خودتان، یعنی همان باوری که ما در تحقیقات‌مان به آن رسیدیم، هدایت بخش بزرگی از زندگی‌تان را به دست گرفته و درواقع در تمام بخش‌های زندگی‌تان رخنه کرده است. بخش اعظم آن‌چه فکر می‌کنید شخصیت شماست، درواقع از این «طرز فکر» نشئت می‌گیرد. بسیاری از چیزهایی که ممکن است مانع تحقق توانمندی‌های‌تان شوند نتیجه‌ی همین طرز فکرند. تاکنون هیچ کتابی این طرز فکر را توضیح نداده و به افراد نگفته چطور از آن در زندگی‌شان استفاده کنند. به‌یک‌باره بزرگان علم و هنر، ورزش و تجارت و نیز آن‌هایی را که می‌توانستند فرد بزرگی شوند درک خواهید کرد. همسر، رئیس، دوستان و فرزندان‌تان را درک خواهید کرد. پی خواهید برد چگونه قابلیت‌های خود و فرزندان‌تان را از بند رها کنید. کارل اس. دوک، روان‌شناس مشهور دانشگاه استنفرد، پس از دهه‌ها تحقیق روی موضوع دستاورد و موفقیت، مبحث نوینی را معرفی کرده است: قدرت طرز فکر. دوک توضیح می‌دهد که چرا صرفا توانایی‌ها و استعدادهای ما نیستند که موفقیت را برای‌مان به ارمغان می‌آورند، بلکه نوع طرز فکرمان است که ما را به موفقیت نزدیک یا از آن دو می‌کند. او توضیح می‌دهد که چرا تعریف و تمجید از هوش و توانایی باعث افزایش عزت‌نفس و دستیابی به موفقیت نمی‌شود و حتی ممکن است موفقیت را به خطر بیندازد. در این کتاب دوک ما را با پدیده‌ی جدیدی به‌نام طرز فکر رشد اشتباه آشنا می‌کند و با راهنمایی‌هایش هدایتگر ما به سمت طرز فکر رشد عمیق‌تر و درست می‌شود. با طرز فکر درست رشد، می‌توانیم به فرزندان‌مان انگیزه بدهیم و کمک‌شان کنیم تا نمره‌های‌شان را بهتر کنند و همچنین به اهداف شخصی و حرفه‌ای خودمان برسیم. می‌توانیم به کسانی که رهبری‌شان می‌کنیم، آموزش‌شان می‌دهیم و دوست‌شان داریم انگیزه بدهیم و زندگی آن‌ها و خودمان را متحول کنیم. دوک چیزی را آشکار می‌کند که تمام والدین، معلمان، مدیران، نوازندگان و ورزشکاران بزرگ می‌دانند؛ این‌که چطور باوری ساده در مورد ذهن، عشق به یادگیری و تاب‌آوری ایجاد می‌کند و اساس دستاوردهای بزرگ در تمامی زمینه‌ها می‌شود. «دوک در این کتاب جذاب، از طریق تحقیقاتی هوشمندانه، نشان می‌دهد که باورهای ما در مورد توانایی‌های‌مان چطور بر نحوه‌ی یادگیری ما و مسیرهایی که در زندگی انتخاب می‌کنیم تاثیری فوق‌العاده می‌گذارند.» -بیل گیتس

زندگی‌های پنهان درون‌گرایان (درون جهان مخفی‌مان)

 • 195,000 تومان

راهنما و بیانیه‌ی یک درون‌گرا برای همه‌ی آنهایی که کم‌حرف‌اند و برای آنهایی که کم‌حرف‌ها را دوست دارند. در زندگی‌ام آن روز آخرین‌بار نبود که سکوتم کسی را گیج و ناامید می‌کرد. بیش‌تر عمرم حسِ جداییِ دنیای درونم و دنیای بیرون را با خودم یدک کشیده‌ام. آیا شما هم همیشه حس متفاوت‌بودن داشته‌اید؟ در مدرسه ساکت بوده‌اید؟ آیا مردم از شما می‌پرسیدند: «چرا بیش‌تر حرف نمی‌زنی؟» آیا هنوز هم این سؤال را ازتان می‌پرسند؟ اگر این‌طور باشد، شما هم مثل من درون‌گرایید و لابد رازهایی درونتان دارید. اندیشه‌هایی دارید که لغتی برای بیانشان نمی‌یابید و ایده‌های بزرگی که هیچ‌کسِ دیگری نمی‌بیندشان. شاید رازتان این باشد که حتی وقتی دیگران اطرافتان هستند احساس تنهایی می‌کنید. شاید کارهای خاصی انجام می‌دهید و به شیوه‌ی خاصی رفتار می‌کنید، چون به گمان‌تان باید این‌طور باشید. شاید قلب‌تان انتظار فردی را می‌کشد که خودِ واقعی شما را ببیند و بداند به‌راستی در سرتان چه می‌گذرد این کتاب درباره‌ی رازهاست؛ درباره‌ی اینکه درون‌گرایان چگونه‌اند. - از متن کتاب - به‌نمایندگی از همه‌ی آنهایی که مدت‌های مدیدی است به‌خوبی درک نشده‌اند، طرد یا نادیده گرفته شده‌اند، جن گرانمنِ درون‌گرا، دفاعیه‌ای دلسوزانه آماده کرده تا قدم به دنیای اسرارآمیز درون‌گرایان بگذارید، زوایای عجیب اما جالب آن‌را کشف کنید و به تحسین‌اش بپردازید. این کتاب مناسب همه‌ی رده‌های سنی است و بر پایه‌ی تحقیقات علمی، مصاحبه‌های مفصل با متخصصان، نقل‌قول‌های درون‌گرایان و زندگی شخصی خودِ گرانمن، به سازوکار ذهن درون‌گرایان می‌پردازد و نشان می‌دهد چرا بیش‌تر آدم‌ها، چه در خانه و چه در محل کار، نمی‌توانند ارتباط مناسبی با درون‌گرایان برقرار کنند. زندگی‌های پنهان درون‌گرایان بیانیه‌ای نیروبخش است که باورهای غلط را می‌زداید و حقایق را آشکار می‌کند. به کمک مطالب این کتاب درون‌گرایان می‌توانند به‌جای جنگیدن با طبیعتِ خود با آن همراه شوند و به جایگاه درست خود در جامعه دست پیدا کنند.

شجاعت رنج بردن (چارچوبی درمانی در مواجهه با عمیق‌ترین بحران‌های زندگی)

 • 159,000 تومان

داستان رنج هرگز ساده نیست، بلکه شامل درد، فقدان و پرسشگری و همچنین شجاعت، رشد و هدفمندی است. چیزی نیست که بتوان بر آن پیروز شد، بلکه بخشی گریز‌ناپذیر از زندگی ا‌ست. همه رنج خواهیم برد، ولی مهم نحوه‌ی رنج‌بردن‌مان است و از آنجا که همه‌ی ما با این قطعیت‌های وجودی روبه‌رو می‌شویم، به ما یادآوری می‌شود که زندگی هدیه است و ما می‌توانیم انتخاب کنیم چه کاری با این هدیه انجام دهیم. مری الیور به‌طور جان‌سوزی این تجربه‌ی انسانی را در خطوط پایانی شعر «روز تابستانی» توصیف می‌کند: «مگر نه آنکه عاقبت همه‌چیز خیلی زود از بین می‌رود! به من بگو چه خواهی کرد با یگانه زندگی عنان‌گسیخته و گران‌بهای خود!» این کتاب درست به‌موقع و در سال 2020 منتشر شده است؛ زمانی که بشریت در جستجوی واقعیت‌های جدید زندگی امروز و دچار بحران‌های وجودی بزرگ است. زندگی هیچ انسانی بدون رنج نیست، اما رنج‌هایی وجود دارند که چنان عمیق و بی‌رحمانه‌اند که تاروپود هستی آدمی را برای همیشه تغییر می‌دهند. در «شجاعت رنج بردن»، درل و سارا ون تانگرن چارچوبِ درمانی جدیدی را معرفی می‌کنند که با پرورش معنا، به شکوفایی در بحبوحه‌ی رنج کمک می‌کند. این مدل تلفیقی با استفاده از مطالعات علمی، مثال‌های بالینی و داستان‌های شخصی از خسران و اندوه، به کسانی کمک می‌کند که با چنین رنج‌هایی مواجه‌اند. «راهنمایی متهورانه، متأثرکننده و مفید برای شجاعت داشتن در فرازونشیب‌های زندگی.» - دکتر اِوِرت ال. ورتینگتون، نویسنده‌ی کتاب چگونه ببخشم؟ «اگر در دوره‌ی سختی هستید، این کتابی ا‌ست که باید بخوانید. درل و سارا با پروراندن شجاعتِ پرداختن به رنج، چارچوب جدیدی برای وظیفه‌ی مهم کمک به شکوفایی و یافتن معنا در میانه‌ی رنج به ما می‌دهند.» - دکتر جیمی آتن.

تاملات

 • 167,000 تومان

با وجود گذشت نزدیک به دو هزار سال از نگارش «تأملات»، این کتاب هنوز خواندنی است و راه را برای جویندگان معنای زندگی روشن می‌کند. زندگی انسان... زمانش: زودگذر. ذاتش: متغیر. ادراکش: تیره و تار. وضعیت جسمش: در حال پوسیدگی. روحش: سرگردان. تقدیرش: پیش‌بینی‌ناپذیر. ماندگاری شهرتش: نامعلوم. جمع‌بندی: بدن و اجزای آن چونان رودی در گذر و تغییر، و روح و روانش چون رویا و غبار است. زندگی صحنه‌ی نبرد و سفری بسیار دور از خانه است، و شهرت و اعتبارش فراموش‌شدنی. بنابراین چه چیزی است که می‌تواند هدایت‌مان کند؟ تنها فلسفه. که یعنی حواسمان باشد قدرت درونی‌مان در امان و مصون از خطرات و بر لذت و درد چیره باشد، کاری را بی‌هدف یا بدون صداقت و از سر حیله‌گری انجام ندهد و به انجام‌دادن یا ندادن کاری از جانب دیگران وابسته نباشد....

از عشق گفتن (عشاق غریبه‌ها دوستان آغازها و پایان‌ها)

 • 219,000 تومان

«ازعشق گفتن» مجموعه‌ای ارزشمند از بیست‎‌وپنج گفت‎‌وگوی صمیمی با برخی اندیشمندان امروز جهان است. ناتاشا لان، روزنامه‌نگار بریتانیایی، طی چندین سال این مصاحبه‌ها را انجام داده و گلچینی از آنها را در این کتاب به چاپ رسانده است. آلن دوباتنِ فیلسوف درباره «روانشناسی تنهایی» صحبت می‌کند، فیلیپا پریِ روانکاو از عشقی می‌گوید که «به‎ مرور زمان» ساخته می‌شود و رکسان گیْ نویسنده مشهور «تعریف نوینی از عشق» ارائه می‌دهد. استر پرلِ روان‌درمانگر «انتظارات بی‌جای ما از عشق» را آشکار می‌کند و استفن گروسِ روانکاو از «فقدان‌های ضروری برای رشد» حرف می‌زند. دکتر لوسی کلانثیِ جراح از عشقی می‌گوید که به زندگی‌اش «معنا» بخشیده است. گفت‌‏وگوهای موجود در این کتاب روایت‌هایی درباره عشق‌اند. به‎‌علاوه در این موردند که انسان‌ها چگونه به هم کشش پیدا می‎‌کنند و چرا از یکدیگر ناامید می‌شوند، چگونه آسیب می‌بینند و چگونه شفا می‌یابند. وقتی فکر می‌کنند ادامه راه برای‌شان امکان‌پذیر نیست، چگونه ادامه می‌دهند و می‌کوشند معنای چیزی را بفهمند که زندگی از آنها دریغ کرده است. ناتاشا لان، با پرسیدن سؤال‌‏هایی هوشمندانه، تلاش کرده تمام ابعاد و جنبه‌های روابط انسانی را پوشش بدهد و چالش‌ها و موهبت‌های آن را به مخاطبان بنمایاند. از این‌رو به مضامینی همچون عشق، جدایی، نیازهای جنسی، تفاوت بین فانتزی عاشقانه و واقعیت، وسواس فکری درباره عشق، ساختن رابطه خوب، زندگی بعد از طلاق، زندگی پس از مرگ همسر، دوام رابطه عاشقانه پس از نقص عضو یکی از همسران، فرزنددار شدن، سقط جنین، بارداری و مرگ فرزند می‌پردازد. شاید شما هم ریشه مشکلات‌تان در روابط را در دل صحبت‌های فیلیپا پری بیابید یا، اگر قلب‌تان به‌تازگی شکسته است، مرهم آن را بین سطرهای این کتاب پیدا کنید.

امتیاز خودش به دست می‌آید (فلسفه رهبری من)

 • 229,000 تومان

هیچ‌وقت چیزی با این مضمون نمی‌نویسم که مسیر موفقیت زنجیره‌ای از تجربیات مثبت یا سرورآمیز است، که اگر تمام کارها را درست انجام بدهید، همه‌چیز درست می‌شود. خیلی وقت‌ها این‌طور نیست؛ بارها و بارها دچار شکست‌های فاجعه‌بار می‌شوید. این بخشی از پیگیری و دستیابی به اهداف بلندپروازانه است. همچنین یکی از درس‌های عمیقی است که در دوره کاری‌ام آموخته‌ام، اینکه حتی وقتی سازمانی پر از افراد مستعد دارید هم پیروزی همیشه در اختیارتان نیست. پیروزی چیزی مثل جیوه است: گذرا و گریزان، چیزی نیست که بتوانید، حتی در بهترین شرایط، آن را فرا بخوانید. مسیر پیروزی‌تان، تقریبا همیشه، از جایی می‌گذرد که به آن «شکست» می‌گویند. هیچ تضمین و فرمول نهایی‌ای برای موفقیت وجود ندارد. با این حال، رهبر مصمم و کاردان درک می‌کند که راهکارهای متعددی برای افزایش احتمال موفقیت وجود دارد و همه‌چیز به همین خلاصه می‌شود: تلاش هوشمندانه و بی‌وقفه برای یافتن راه‌حل‌هایی که احتمال موفقیت‌تان را در محیط رقابتی افزایش دهند. وقتی این‌طور عمل کنید، امتیاز خودش به‌دست می‌آید.

روانشناسی پول (آموزه‌هایی ابدی درباره ثروت طمع و خوشبختی)

 • 189,000 تومان

معمولا این‌طور آموزش می‌دهند که پول - سرمایه‌گذاری، امور مالی شخصی و تصمیم‌های تجاری - با ریاضیات سر و کار دارد و فرمول‌ها و داده‌ها به ما می‌گویند باید دقیقا چکار کنیم. اما در دنیای واقعی مردم تصمیم‌های مالی‌شان را به کمک برنامه‌ها نمی‌گیرند. آنها معمولا سر میز شام یا در جلسه‌ای کاری تصمیم می‌گیرند؛ وقتی که گذشته‌شان، دیدگاه منحصربه‌فردی که به جهان دارند، نفس، غرور، بازاریابی و انگیزه‌های عجیب و غریب در کنار هم قرار می‌گیرند و روایتی می‌سازند که به نظر آنها منطقی است. هازل با تجربیاتی که طی سال‌ها تحقیق و مطالعه امور مالی به دست آورده است در «روان‌شناسی پول» مهم‌ترین عیب‌ها، سوگیری‌ها و علل بدرفتاری‌هایی را شرح می‌دهد که در برخورد مردم با پول تاثیرگذارند. این کتاب به موضوعاتی مانند رفتارهای مالی، اعتقادات مالی، ارزش‌های مالی، روانشناسی خرید، روحیه مالی، روانشناسی سرمایه‌گذاری و رابطه احساسات با پول می‌پردازد. جدا از هوش و تلاش، نتایج مالی را شانس به پیش می‌برد. برای موفقیت مالی نحوه رفتار شما از آنچه می‌دانید مهم‌تر است. استفاده نویسنده از توصیه‌ها و رهنمودهای افراد مشهور در این زمینه، رد برخی تفکرات و اعتقادات رایج اما اشتباه و البته اشاره‌هایی که به زندگی شخصی و نحوه سرمایه‌گذاری خود و خانواده‌اش دارد، این کتاب را به راهنمایی ارزشمند برای تمام کسانی تبدیل کرده که می‌خواهند تصمیم‌های مالی بهتری بگیرند و از پول و درآمدشان بهترین استفاده را ببرند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1