فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راه اندازي استارت آپ از 0 تا 100
 • 104,000 تومان
 • با تخفیف: 104,000 تومان
مديريت محصولات جديد (اصول و شيوه‌هاي عمل)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
هنر خدمت به مشتري (52 اصل مهم كه همه متخصصان تبليغات و بازاريابي بايد بدانند)
چگونه برندها در ذهن ما نفوذ مي‌كنند
 • 54,000 تومان
 • با تخفیف: 54,000 تومان
درس‌هايي از برترين كتاب‌هاي بازاريابي
 • 67,000 تومان
 • با تخفیف: 67,000 تومان
استراتژي تركيب رسانه‌ها در بازاريابي
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
اصول و مباني مديريت بازاريابي
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
ترغيب و اقناع ديگران
 • 5,500 تومان
 • با تخفیف: 5,500 تومان
مديريت موفق به سبك چيني (آنچه مديران مي‌توانند از كارآفرينان پيشگام چيني بياموزند)
كمپين تبليغاتي (از برنامه‌ريزي تا اجرا و سنجش اثربخشي كمپين)
اسرار فروشندگي موفق (راز واقعي آنچه در كسب و كار بيشترين اهميت را دارد)

راه اندازي استارت آپ از 0 تا 100

 • 104,000 تومان

كتاب راه اندازي استارت آپ از صفر تا صد، نوشته برادران ريوم- كه سرمايه‌گذاران موفق و بانكدار پيشين در زمينه سرمايه‌گذاري در شركت، گلدمن ساركز هستند- يك كتاب راهنماي عملي، هم براي كارآفرينان بلندپرواز و هم براي كارآفرينان باران‌ديده و با تجربه است، ، كه براي به حداكثر رساندن دامنه كسب و كار شما سرشار از رهنمودهاي نامتعارف، و در عين حال در دسترس است.

مديريت محصولات جديد (اصول و شيوه‌هاي عمل)

 • 195,000 تومان

توسعه محصولات جديد، يك فعاليت اساسي و حياتي براي شركت ها و سازمانهايي است كه مي خواهند رشد كنند. شركت ها با داشتن يك استراتژي كارآمد در حوزه محصولات جديد، بهتر مي توانند در برابر فشارهاي وارده از سوي رقبا به محصولات موجودشان، ايستادگي كنند و در مسير برنامه ريزي شده خود پيش بروند. در اين شرايط، معرفي و عرضه محصولات جديد، كافي نيست. شركت ها بايد همچنين بدانند كه محصول جديد را در مراحل گوناگون چرخه حيات محصول، از تولد تا رشد و بلوغ و تا افول، چگونه به شكلي موفقيت آميز، هدايت و مديريت كنند. كتاب "مديريت محصولات جديد" كه اكنون ويرايش يازدهم آن در اختيار شماست، يك منبع آموزشي جامع، معتبر، و راهگشا براي مديران شركت ها و به ويژه طراحان و مديران محصولات جديد است.

آيا به خوبي كار مي‌كند (آن‌چه مديران تبليغات و بازاريابي براي موفقيت در كسب و كار ديجيتال بايد بدانند)

 • 54,000 تومان

«كتابي است كاربردي مانند يك نقشه راه... كه انديشه‌ورزي را تشويق مي كند.» سر مارتين سورل «بسيار دوست‌داشتني، حقيقي و جذاب. كتاب «آيا به خوبي كار مي‌كند؟» براي هر ميزان از تجربه، مفيد و حاوي راهنمايي‌هاي كاربردي براي تدوين راهبرد و زبدگي در اجراست.» كيه‌راه هانون «مسير انديشه‌اي ساخته شده از آجر زرد كه مي‌تواند به بازاريابان پيشتاز كمك كند تا ميان هنر و دانش بازاريابي ديجيتال موازنه شكننده‌اي برقرار كنند.» مايكل كوتيك ...

هنر خدمت به مشتري (52 اصل مهم كه همه متخصصان تبليغات و بازاريابي بايد بدانند)

 • 54,000 تومان

هنر خدمت به مشتري، به زبان ساده تنها كتابي است كه مديران امور مشتريان براي درك اينكه در برقراري روابط ممتاز با مشتريان در جهان تبليغات، بازاريابي، و رسانه‌هاي اجتماعي و ديجيتال، به چه چيزي نياز دارند، آن را ارزشمند خواهند يافت. رابرت سولومون عصاره تجربه‌اي دراز مدت و موفقيت‌آميز را در كتاب كوچك، سرگرم‌كننده، و بصيرت‌افزايي گرد آورده است كه خواندنش براي همه اعضاي تيم خدمات مشتريان شركت برند ماسل ضروري است.

چگونه برندها در ذهن ما نفوذ مي‌كنند

 • 54,000 تومان

چگونگي فعاليت‌هاي كامل مغز هنوز معماي بزرگي است و بعضي مدعي‌اند كه معماي مغز به بزرگي معماي جهان است. كسب تجربه مستلزم داشتن ورودي حسي است . ما ورودي حسي را از همان آغاز حياتمان در درون رحم مادر دريافت مي‌كنيم. بنابراين، وقتي مادرمان ما را از روي پوست شكم نوازش مي‌كرد، ما در حال كسب تجربه بوديم. انباشت اين تجربه‌ها در نهايت، حافظه ذهني ما را مي‌سازند و برندها با نفوذ به ذهن ما عادات، رفتارها و در نهايت تصميمات ما را تحت تاثير قرار مي‌دهند. كتاب چگونه برندها در ذهن ما نفوذ مي‌كنند داستان اين نفوذ بي‌وقفه و مداوم است كه از پيش از تولد آغاز مي‌شود و تا هنگام مرگ ادامه مي‌يابد...

درس‌هايي از برترين كتاب‌هاي بازاريابي

 • 67,000 تومان

سنت خلاصه كردن كتاب، هر چند در ايران خيلي جا افتاده نيست، در غرب جايگاه خاص خودش را دارد و ظاهرا بنيادش را موسسه ريدرز دايجست گذاشته است. در اين شيوه، ناشر، چند كتاب را در يك موضوع واحد كنار هم خلاصه مي‌كند و در يك مجلد به فروش مي‌رساند. از علل رواج اين شيوه در عرضه كتاب مي‌توان به اين موارد اشاره كرد: مطالعه خلاصه كتاب در اين عصر توليدات انبوه و ناكافي بودن فرصت مطالعه كامل يك كتاب، در اختيار داشتن چند كتاب با زواياي ديد متفاوت در يك موضوع واحد در يك مجلد، خريد چند كتاب به قيمت يك كتاب (كه اين هم شيوه‌اي نو در بازاريابي محصول است)، و رسيدن سريع به اصل مطلب به جاي خواندن حواشي و اضافات و غيره. در كتاب حاضر نيز از همين سنت پيروي شده و هفده كتاب با موضوع بازاريابي (اما با نگاه‌هاي متفاوت) خلاصه و در يك جلد عرضه شده است.

استراتژي تركيب رسانه‌ها در بازاريابي

 • 48,000 تومان

رسانه‌هاي اجتماعي توانسته‌اند به زمان‌هاي فراغت نوجوانان، جوانان و بزرگسالان هجوم بياورند. قبلا بخش اعظم اوقات فراغت به ديدن تلويزيون، گوش دادن به راديو، خواندن كتاب و رفتن به سينما سپري مي‌شود، اما امروز اين اوقات عمدتا به فضاهاي مجازي اختصاص يافته است. فقط در ايران آمار كاربران فيسبوك در سال 1394 به رقم شگفت‌آور حداقل 13 ميليون نفر رسيده است و آمار كاربران شبكه اجتماعي تلگرام عدد 12 ميليون نفر را نشان مي‌دهد. هزاران كانال در تلگرام و ميليون‌ها صفحه فيلم و عكس در اينستاگرام شكل‌دهنده طرز فكر، عقايد، سلايق و حتي رفتارهاي خريد كاربران در جهان شده است، و درآمد اين شبكه‌ها از تبليغات از ده ميليارد دلار در سال، گذشته است. اين شبكه‌ها به مكان با ارزشي براي فروش كالاها و خدمات تبديل شده‌اند. در اينجا سوال بزرگي بين بازاريابان مطرح مي‌شود كه براي رساندن پيام فروش چه بايد كرد؟ آيا زمان خداحافظي با رسانه‌هاي سنتي چون تلويزيون، كه روزگاري به جعبه جادويي شهرت داشت و يا روزنامه‌ها، مجلات، راديو و بيلبوردها فرا رسيده است؟

اصول و مباني مديريت بازاريابي

 • 159,000 تومان

موفقيت شركت‌ها در اغلب مواقع به‌توان بازاريابي آن‌ها بستگي دارد. چنانچه تقاضاي كافي براي كالاها و خدمات وجود نداشته باشد تا شركت بتواند از آن سودي حاصل كند، وظايف مالي، عملياتي، حسابداري و ديگر وظايف كسب و كار واقعا اهميتي نخواهند داشت. بايد حد بالايي وجود داشته باشد كه حد پايين معني پيدا كند. بسياري از شركت‌ها اقدام به ايجاد پست مدير ارشد بازاريابي كرده‌اند تا مدير بازاريابي را هم‌رديف ديگر مديران ارشد از قبيل مدير ارشد اجرايي و مدير ارشد مالي قرار دهند. در هر حال، بازاريابي كار مشكلي است و براي بسياري از شركت‌هايي كه موفق بوده‌اند، نقش پاشنه آشيل را داشته است. براي اينكه بازارياب باشيد، بايد بدانيد كه بازاريابي چيست، چگونه عمل مي‌كند، چه چيزي بازاريابي مي‌شود و چه كسي بازاريابي مي‌كند.

ترغيب و اقناع ديگران

 • 5,500 تومان

افرادي كه قدرت قانع‌كنندگي دارند و مي‌توانند ايده‌ها را به عمل برگردانند، ارزشي واقعي براي شركت‌هاي خود توليد مي‌كنند. اما اقناع آسان نيست؛ اين عمل به تمرين، شكيبايي، و فهم روان‌شناختي نياز دارد. در اينجاست كه اين مجلد جديد پا به ميدان مي‌گذارد تا شما را قادر سازد: فن تبليغ خود را متناسب با مخاطبانتان سازيد. براي خود اعتبار كسب كنيد. براي اذهان و قلوب شنوندگانتان جذابيت پيدا كنيد.

مديريت موفق به سبك چيني (آنچه مديران مي‌توانند از كارآفرينان پيشگام چيني بياموزند)

 • 39,000 تومان

دونالد سول نويسنده كتاب، با بررسي وقايع و رويدادهاي تاريخي و اقتصادي چين به تحليل شرايطي كه منجر به ظهور شركت‌ها و كارآفرينان بزرگ چيني شده است مي‌پردازد. او نويسنده بيش از پنجاه مقاله و مطالعات موردي بوده است. از وي چهار كتاب از جمله «احياي مناسب‌ترينها، چرا شركت‌هاي لايق فاسد مي‌شوند» منتشر شده است.

كمپين تبليغاتي (از برنامه‌ريزي تا اجرا و سنجش اثربخشي كمپين)

 • 34,000 تومان

براي كلمه كمپين در فرهنگ لغات فارسي معادل يك كلمه‌اي وجود ندارد. در فرهنگ گسترده دكتر آريان‌پور، كمپين به معناي لشكركشي، حملات پياپي و مبارزه‌ كردن است. در فرهنگ واژگان دو سويه دكتر نوربخش، كمپين به معناي مبارزه، نهضت و هجوم ترجمه شده است. متأسفانه معناي واقعي كمپين و حتي چارچوب و كاربرد آن در كشور ما به دليل عدم آشنايي جامعه با برنامه‌ريزي‌هاي علمي در رفتارهاي احزاب و دولت‌ها در ميان آحاد جامعه متفاوت است. كمپين در تعريف علمي، مفهومي انتزاعي و ذهني نيست تا معناي آن از فردي به فرد ديگر تغيير كند، بلكه مفهومي عيني و داراي تعاريف و چارچوب مشخص علمي است. در جوامع توسعه يافته، مفهوم كمپين، كاملاً شناخته شده است، شايد بتوان از عناويني نظير «برنامه داراي هدف» يا «برنامه‌ريزي هدفمند» يا «بسيج همه امكانات براي رسيدن به هدفي مشخص» براي تعريف كمپين استفاده كرد. استفاده از كلمه كمپين، بي‌درنگ چهار سوال در ذهن متخصصان برنامه‌ريزي ايجاد مي‌كند كه بيانگر تفاوت ميان برنامه‌ريزي علمي و غيرعلمي است. سوال اول: كمپين براي رسيدن به چه هدف يا اهدافي برنامه‌ريزي شده است؟ سوال دوم: چه امكانات مادي و غيرمادي براي تحقق اهداف كمپين به‌ كار گرفته مي‌شود؟ سوال سوم: زمان‌بندي براي اجراي كمپين چگونه است؟ (كوتاه‌مدت، ميان‌مدت، بلندمدت) سوال چهارم: نتايج كمپين چگونه و توسط چه كساني سنجيده و ارزيابي مي‌شود؟ كتاب «كمپين تبليغاتي از برنامه‌ريزي تا اجرا» تأليف دكتر محمود دهقان در صدد پاسخي علمي با رويكرد آموزشي است و براي كارشناسان و مديران شركت‌هاي تبليغاتي، مديران روابط عمومي و تبليغات شركت‌ها و استادان و دانشجويان دانشگاه‌ها كتاب مفيدي است.

اسرار فروشندگي موفق (راز واقعي آنچه در كسب و كار بيشترين اهميت را دارد)

 • 32,000 تومان

براي شما، در مقام يك حرفه‌اي در زمينه فروش يا كسب و كار، چه چيزي بيش از همه اهميت دارد؟ خيلي از افراد به شما خواهند گفت كه بيان درست، برقراري تماس‌هاي هيجان‌ برانگيز، يا داشتن تكنيك نيرومند در ايجاد صميميت از همه مهمتر است. بعضي‌ها خواهند گفت چيزي كه از همه مهم‌تر است، آموزش، تجربه، شناخت محصول، عنوان شغلي، حوزه عملكرد، يا طرز لباس پوشيدن است. برخي ديگر استدلال مي‌كنند كه شهرت شركت، آگاهي از برند، محصول، قيمت، يا ضمانت خدمات از همه مهم‌تر است. حتي كساني هم هستند كه مي گويند سرمايه‌گذاري در آخرين نرم‌افزارها يا ابزارهاي فروش يا راهبرد رسانه‌اي از همه مهم‌تر است. ولي جب بلانت مي‌گويد هيچكدام. حقيقت اين است كه موفقيت، ناشي از توانايي شما در حل مشكلات مشتري است. وقتي مشكلات را برطرف مي‌كنيد، كار شما تمام است و فروش انجام شده. اما چطور به آن نقطه برسيم؟ در اين كتاب، بلانت يك نظام متعارف بر پايه روانشناسي فروش ارائه مي‌كند كه به شما كمك خواهد كرد تا: بر سه تصور غلط در زمينه روابط كه شما را عقب نگه داشته‌اند غلبه كنيد. از پنج اهرم كه درها را براي ايجاد روابط نيرومند باز مي‌كنند استفاده كنيد، روابطي كه به سرعت ميزان فروش را افزايش مي‌دهند، سود را زياد مي‌كنند، حفظ مشتريان را بهبود مي‌بخشند و باعث پيشبرد كار شما مي‌شوند.

1  2  3  صفحه‌ی 1