فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 34,000 تومان
  • 27,000 تومان

آري به زندگي

  • 34,000 تومان

ويكتور اميل فرانكل شما را در اين كتاب به شناخت و درك عميق ارزش زندگي دعوت مي كند و مكررا اظهار مي‌دارد كه حتي با وجود شرايط پيچيده و بي رحمانه زندگي باز هم نبايد تسليم شد. اين مسئله‌اي است كه توجه طيف گسترده‌اي از مخاطبان در سراسر دنيا را به خود جلب كرده است چرا كه انسان امروزي نيز پس از گذشت چند دهه از آن اظهارات، همچنان نيازمند آن است، به خصوص در شرايط امروزي و وضعيت همه‌ گيري كرونا. به بيان ديگر هر انساني در هر دوره اي نياز به خواندن اين مطالب دارد زيرا فارغ از هرگونه شرايط اجتماعي، عنصر اصلي و حيات بخش زندگي همه ما، اميد است. نويسنده معتقد است هچكس نبايد زندگي فردي ديگر و حتي خود را بي معنا تلقي كند و خود يا ديگران را شايسته حق زندگي نداند. كتاب آري به زندگي، بر اساس جهان بيني مشهور نويسنده يعني نظريه «معنادرماني» نگاشته شده است و بر اهميت پذيرفتن زندگي با وجود تمامي مشكلات و مسائل تاكيد دارد. فرانكل هر بحراني را، فرصتي تلقي مي كند كه بايد از آن بهره جست. به طور كلي مي توان گفت اميد درون مايه محوري كتاب روان پزشكي است كه سال ها با وحشتناك ترين نوع خشونت و دردناك ترين حوادث روزگار دست و پنجه نرم كرده است.

تمرين نيرو‌ي حال

  • 30,000 تومان

اكهارت تله، در كتاب ديگرش با عنوان نيرو‌ي حال، از روشن‌نگري سخن گفته است، احساسي عجيب كه ان را پس از تحول زندگي شخصي‌اش تجربه كرد و اين كتاب كه در واقع، راهنما‌ي زندگي است، عصاره‌ آموزه‌هاي او درباره اين مسئله است كه چگونه خود را از اسارت ذهن رها كنيم. ديدگاه او فرا‌تر از هر ديد‌گاهي است. در كتاب نيرو‌ي حال، هدف آن است كه بتوانيم در زندگي روزانه به حالت اگاهي روشن ‌بينانه دست بيابيم و آن را حفظ كنيم. اكهارت تله در كتاب نيرو‌ي حال، با آموزش مراقبه و روش‌هايي ساده، به خوانندگان ياد مي‌دهد كه چگونه افكار خود را آرام كنند، جهان را در لحظه حال ببينند و مسير درست خوشبختي را پيدا كنند.

راهبي كه فراري‌اش را فروخت

  • 48,000 تومان

اين كتاب داستاني الهام‌ بخش از تجربه‌‌هاي زندگي جوليان منتل، وكيلي حاذق است كه موفقيت‌هاي مادي زندگي، او را از شناخت معنويت باز‌داشته‌اند. زندگي بي‌معنا و مادي‌گرايي او را به ورطه نا‌اميدي كشانده است؛ پس دل‌ده از اين زندگي به نا‌گاه داستان زندگي‌اش را تغيير مي‌دهد و شجاعانه به استقبال زندگي تازه‌اي مي‌رود. او آموخته‌هايش از اين سفر را در كتابي جمع‌آوري و به ديگران هديه داده است تا آن‌ها نيز خودشان را براي داشتن زندگي‌اي پر از هيجان، هدفمند و آرام آماده كنند.

اپراي مردگان

  • 27,000 تومان

كتاب حاضر دربردارنده‌ي داستاني فارسي با موضوع اجتماعي است. در خلاصه‌ي داستان آمده است: «شهاب» باوجود داشتن همسري صبور به نام «هما»، در پي رسيدن به زني زيبا به نام «رويا» او را ترك مي‌كند. رويا كه خود فريب خورده‌ي همسرش «بهروز» است و در حسرت عشق ازدست رفته‌اش به سر مي‌برد، شهاب را به كشتن بهروز ترغيب مي‌كند. شهاب در اين راه به اعدام محكوم مي‌شود. هما بي‌خبر از دليل غيبت شهاب، فرزندش «رها» را به دنيا مي‌آورد. پس از چند سال رها دچار بيماري كبدي مي‌شود و ماجراهاي جديدي در زندگي او و مادرش به وقوع مي‌پيوندد.

صفحه‌ی 1