فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مربي خودت باش (تفكر) همسويي با واقعيت و رسيدن به نتايج دلخواه
مربي خودت باش (راهكارهايي براي افزايش انگيزه)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مربي خودت باش (قصه زندگي‌ات را عوض كن)
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
مربي خودت باش (تمركز در زندگي)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
مربي خودت باش (گام‌هايي به سوي موفقيت)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
مربي خودت باش (غلبه بر احساسات منفي)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
 • 34,000 تومان
 • با تخفیف: 34,000 تومان
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

مربي خودت باش (تفكر) همسويي با واقعيت و رسيدن به نتايج دلخواه

 • 58,000 تومان

اين كتاب پيشنهادي است ويژه براي آنان كه اهدافي متعالي دارند و مي‌كوشند به جاي آن‌كه در مقابل شرايط زندگي تسليم شوند، آن را مطابق ميل و خواسته قلبي‌شان بسازند. اين افراد باانگيزه و توانمند كساني هستند كه به قدرت تفكر ايمان دارند و براي رشد و شكوفايي استعدادهايشان بسيار تلاش مي‌كنند؛ پس براي برآورده ساختن خواسته‌ها و آرزوهايشان، قد علم مي‌كنند و شرايط دلخواهشان را خلق مي‌كنند. اينان انسان‌هايي وارسته‌اند كه خود و توانايي‌هايشان را باور دارند و از آن به نفع اهداف و خواسته هايشان بهره مي‌جويند و تا پايان راه با ثبات قدم و همت والا پيش مي‌روند و هرگز نااميد نمي‌شوند و در برابر ناملايمات كمر خم نمي‌كنند. مي‌انديشند، درست مي‌انديشند و براي حل مشكلاتشان راهكار مي‌يابند و آن را در زندگي‌شان به كار مي‌بندند.

مربي خودت باش (راهكارهايي براي افزايش انگيزه)

 • 50,000 تومان

آيا تا به حال به اين مسئله فكر كرده‌ايد كه چرا گاهي متوقف مي‌شويد و نمي‌توانيد از سكون خارج شويد؟ همه ما گاهي اشتياق و انگيزه خود را براي حركت به سوي اهداف و آرزوهايمان از دست مي‌دهيم. در اين لحظه‌ها حتي انجام ساده ترين كارها هم برايمان دشوار مي‌شود. براي تغيير مسير زندگي و به دست آوردن انرژي، قدرت و انگيزه كافي، تقويت عزم و اراده، انجام كارها و پيشبرد زندگي، بايد به دنبال محرك باشيد. بايد محرك لازم را ايجاد كنيد. بايد راهكارهايي بيابيد تا بتوانيد انگيزه دروني‌تان را بازيابي كنيد. در واقع با حفظ انگيزه در طولاني مدت مي‌توانيد به زندگي بازگرديد؛ زيرا انگيزه به شما كمك مي‌كند زندگي‌تان را آن‌طور كه دوست داريد، بسازيد.

مربي خودت باش (قصه زندگي‌ات را عوض كن)

 • 52,000 تومان

شما هم مثل همه مردم خواسته‌هاي بسياري از زندگي داريد؛ همه ما همين‌طور هستيم؛ همه ما در زندگي اهداف و آرزوهايي داريم. يك نفر آرزوي شهرت را در سر مي‌پروراند، ديگري به دنبال آرامش است، يك كارمند ساده، سوداي رئيس شدن دارد، بيشتر پسر بچه‌ها هم پيراهن فوتباليست محبوب‌شان را به تن مي‌كنند؛ به اين اميد كه روزي پا جاي پاي او بگذارند. اغلب اما از رسيدن به اين خواسته‌ها باز مي‌مانيم. آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه چرا به آرزو‌هايتان نمي‌رسيد؟ پاسخ اين است كه فقط آرزو داشتن كافي نيست؛ در واقع ما هنگام شكست و نا‌كامي، زمين و زمان را هم مي‌دوزيم و همه را مقصر مي‌دانيم، والدين، اطرافيان، محل‌ زندگي، نوسان‌هاي اقتصادي، بي‌ كفايتي مسئولان و در‌نهايت هم اعلام مي‌ كنيم كه يك بازنده‌ايم، اما اصلا فكر نمي‌كنيم شايد ايراد از خود ماست؛ شايد قصه‌اي كه براي خودمان ساخته‌ايم، برداشتي كه از حقايق داشتيم، طرزفكر، احساسات و اعمالمان، عامل شكست ما باشند؛ اما چطور مي‌توانيم قصه را به نفع خودمان تغيير دهيم. در حقيقت براي رسيدن به اين اهداف و آرزو‌ها، بايد مراحل مختلفي را پشت سر‌گذاشت. داشتن اهداف مشخص، ايمان به اين اهداف، برنامه‌ريزي مناسب، خود‌باوري و معاشرت با افراد حمايتگر، بخشي از نيازمندي‌هاي ما براي طي اين مسير است.

مربي خودت باش (تمركز در زندگي)

 • 55,000 تومان

اگر از كاري به سراغ كاري ديگر مي‌رويد و پيشرفت خوبي نداريد. بهتر است از خودتان بپرسيد چه عاملي در اين ميان تغيير نمي‌كند؟ محصولي كه مي‌خريد؟ دوره آموزشي‌اي كه مي‌گذرانيد؟ يا رژيم غذايي شما؟ هيچ كدام. در واقع شما شكست مي‌خوريد، چون دائما تغيير رويه مي‌دهيد حال آن‌كه آن عامل تغييرناپذير «خود شما» هستيد كه از محصولي به محصول ديگر و از يك دوره آموزشي به دوره آموزشي ديگر مي‌پريد. شما اين كار را بارها و بارها تكرار مي‌كنيد؛ روشن است كه تا وقتي اين كار را ادامه دهيد، از رسيدن به نتايج دلخواهتان هم باز خواهيد ماند. هيچ موفقيتي به آساني و يك شبه حاصل نمي‌شود. رسيدن به هر موقعيت مهمي نياز به صرف زمان و كوشش دارد؛ از اين رو اگر هدفي داريد كه به اين دو نياز ندارد؛ يعني هدفي مهم و ارزشمند نيست. اما اگر براي رسيدن به اهدافتان به زمان نياز داريد، نشانۀ خوبي است كه ارزشمندي و اهميت هدفتان را تاييد مي‌كند. بايد بدانيد فكر يافتن قرص جادويي براي رسيدن به موفقيت، مانع اصلي پيروزي شماست؛ زيرا «شما» عنصر جادويي اين زندگي هستيد و با تغيير ديدگاهتان مي‌توانيد زندگي‌تان را دگرگون كنيد.

مربي خودت باش (گام‌هايي به سوي موفقيت)

 • 75,000 تومان

موفقيت تعريف واحدي ندارد. در واقع اگر مفهوم موفقيت را براي خودتان شفاف نكنيد، گرفتار زندگي‌اي مي‌شويد كه در آن موفقيت را از نگاه ديگران جست وجو مي‌كنيد. موفقيت اتفاقي نيست كه يك شبه و به لطف خوش‌اقبالي رخ دهد. موفقيت روندي است كه در نتيجه كار سخت و مستمر محقق مي‌شود و از نظر راهبردي، طولاني مدت است. مي‌توانيد اين روند را همين حالا و از همين جا شروع كنيد. درواقع اين تنها كاري است كه مي توانيد براي بهبود زندگي خود انجام دهيد. كساني كه به موفقيت‌هاي بي ‌نظير دست مي‌يابند، اشتياقي وصف ناشدني دارند. آنها خودشان را متعهد مي‌دانند كه براي دستيابي به خواسته‌هايشان كوشش كنند؛ پس لازم است شما هم به سوي علايقتان گام برداريد و هرگز تسليم نشويد، مطمئن باشيد كه مي‌توانيد به آنچه مي‌خواهيد برسيد.

مربي خودت باش (غلبه بر احساسات منفي)

 • 55,000 تومان

همه ما طي زندگي خود، گستره وسيعي از احساسات را تجربه كرده‌ايم. احساسات، فريبنده‌ترين چيزي است كه با آن سر و كار داريم و متاسفانه بيشتر ما در مواجهه با قدرت آن شكست مي‌خوريم و خود را در برابر طلسم‌هاي جادويي آن بي‌دفاع مي‌بينيم. احساسات، كيفيت زندگي ما را تعيين مي‌كنند و بر تمام جنبه‌هاي آن تاثير مي‌گذارند. اگر از درك چگونگي عملكرد احساسات ناتوان باشيم، نمي‌توانيم براي دستيابي به زندگي مطلوب برنامه‌ريزي كنيم و از آن بهره‌مند شويم. حتما تجربه كرده‌ايد كه وقتي تصميم به انجام كاري مي‌گيريد، در ابتدا بسيار هيجان‌زده مي‌شويد اما پس از مدتي با احساسي منفي مواجه مي‌شويد كه شما را از ادامه مسير منصرف مي‌كند. در واقع نمي‌توانيد كسي را پيدا كنيد كه در زندگي‌اش از احساسات منفي ضربه نخورده باشد، اما اگر بياموزيد چطور آن‌ها را مديريت كنيد، مي‌توانيد در جنگ ميان احساسات منفي و خواسته‌هايتان پيروز شويد. شما نمي‌توانيد جلوي وقوع احساسات منفي را بگيريد اما مي‌توانيد از حال بدي كه داشته‌ايد درس بگيريد و از خودتان بپرسيد آيا مي‌خواهم از احساساتم براي رشد و يادگيري استفاده كنم يا در نبرد با آن‌ها شكست بخورم؟

آري به زندگي

 • 34,000 تومان

ويكتور اميل فرانكل شما را در اين كتاب به شناخت و درك عميق ارزش زندگي دعوت مي كند و مكررا اظهار مي‌دارد كه حتي با وجود شرايط پيچيده و بي رحمانه زندگي باز هم نبايد تسليم شد. اين مسئله‌اي است كه توجه طيف گسترده‌اي از مخاطبان در سراسر دنيا را به خود جلب كرده است چرا كه انسان امروزي نيز پس از گذشت چند دهه از آن اظهارات، همچنان نيازمند آن است، به خصوص در شرايط امروزي و وضعيت همه‌ گيري كرونا. به بيان ديگر هر انساني در هر دوره اي نياز به خواندن اين مطالب دارد زيرا فارغ از هرگونه شرايط اجتماعي، عنصر اصلي و حيات بخش زندگي همه ما، اميد است. نويسنده معتقد است هچكس نبايد زندگي فردي ديگر و حتي خود را بي معنا تلقي كند و خود يا ديگران را شايسته حق زندگي نداند. كتاب آري به زندگي، بر اساس جهان بيني مشهور نويسنده يعني نظريه «معنادرماني» نگاشته شده است و بر اهميت پذيرفتن زندگي با وجود تمامي مشكلات و مسائل تاكيد دارد. فرانكل هر بحراني را، فرصتي تلقي مي كند كه بايد از آن بهره جست. به طور كلي مي توان گفت اميد درون مايه محوري كتاب روان پزشكي است كه سال ها با وحشتناك ترين نوع خشونت و دردناك ترين حوادث روزگار دست و پنجه نرم كرده است.

تمرين نيرو‌ي حال

 • 30,000 تومان

اكهارت تله، در كتاب ديگرش با عنوان نيرو‌ي حال، از روشن‌نگري سخن گفته است، احساسي عجيب كه ان را پس از تحول زندگي شخصي‌اش تجربه كرد و اين كتاب كه در واقع، راهنما‌ي زندگي است، عصاره‌ آموزه‌هاي او درباره اين مسئله است كه چگونه خود را از اسارت ذهن رها كنيم. ديدگاه او فرا‌تر از هر ديد‌گاهي است. در كتاب نيرو‌ي حال، هدف آن است كه بتوانيم در زندگي روزانه به حالت اگاهي روشن ‌بينانه دست بيابيم و آن را حفظ كنيم. اكهارت تله در كتاب نيرو‌ي حال، با آموزش مراقبه و روش‌هايي ساده، به خوانندگان ياد مي‌دهد كه چگونه افكار خود را آرام كنند، جهان را در لحظه حال ببينند و مسير درست خوشبختي را پيدا كنند.

راهبي كه فراري‌اش را فروخت

 • 48,000 تومان

اين كتاب داستاني الهام‌ بخش از تجربه‌‌هاي زندگي جوليان منتل، وكيلي حاذق است كه موفقيت‌هاي مادي زندگي، او را از شناخت معنويت باز‌داشته‌اند. زندگي بي‌معنا و مادي‌گرايي او را به ورطه نا‌اميدي كشانده است؛ پس دل‌ده از اين زندگي به نا‌گاه داستان زندگي‌اش را تغيير مي‌دهد و شجاعانه به استقبال زندگي تازه‌اي مي‌رود. او آموخته‌هايش از اين سفر را در كتابي جمع‌آوري و به ديگران هديه داده است تا آن‌ها نيز خودشان را براي داشتن زندگي‌اي پر از هيجان، هدفمند و آرام آماده كنند. خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

صفحه‌ی 1