فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بهترين داستان‌ها براي پسران جسور
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
سالنامه تربيتي كودك (365 روز 365 نكته تربيتي براي مشكلات كودكان از تولد تا 12 سالگي)
جك ما (درسي از اعتماد افتخار و شكوفايي)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
ريچارد برانسون (امپراتور برون‌سپاري)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
ايلان ماسك (حركت جهان به سمت 1 تكنولوژي)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

بهترين داستان‌ها براي پسران جسور

 • 38,000 تومان

يكي از با ارزش‌ترين كارهايي كه هر كدام از ما، قادر به انجامش هستيم، اين است كه اطراف خودمان را پر كنيم از انسان‌هايي كه دوست داريم مسير زندگي ما، شبيه به مسير موفقيت آنها شود. انسان‌هايي كه ويژگي‌هاي مورد علاقه ما را در خود پرورش دادند. اغلب انسان‌هاي موفق، نقشه‌اي را براي زندگي‌شان ترسيم كردند كه با مسير اطرافشان هماهنگ نبوده است. از متفاوت بودن هرگز نترسيد. داستان‌هايي براي پسران جسور، روايتي خوشايند از خارق‌العاده‌ترين مردان معروف و حتي گمنام، از گذشته‌هاي دور تا به امروز است. افرادي كه در زندگي دشوارشان، سرسخت و ساختارشكن بودند؛ مرداني كه خلاقيت‌شان را به نمايش گذاشتند و با خودباوري و تلاش مكرر خواستند تا دنيا را به جاي بهتر و زيباتري تبديل كنند.

سالنامه تربيتي كودك (365 روز 365 نكته تربيتي براي مشكلات كودكان از تولد تا 12 سالگي)

 • 58,000 تومان

كتابي كه در دست داريد به شما مي‌آموزد كه چگونه با رعايت نكاتي ساده ولي مهم و راهگشا در مراحل مختلف رشد كودك از دوران بارداري، شيردهي، مسائل تربيتي و پرورشي كودكاني سالم، شاد و تندرست تربيت كنيم و هم از پدر، مادر بودن لذت بيشتري ببريد.

جك ما (درسي از اعتماد افتخار و شكوفايي)

 • 18,000 تومان

افرادي كه به درجات بالا رسيده‌اند و قله را فتح كرده‌اند. چگونه‌اند؟ چرا چنين موفقيت‌هايي وسوسه‌ كننده است؟ راز موفقيت آن‌ها چيست؟ من فكر مي كنم به اين دليل است كه ما هميشه به دنبال جرقه‌اي هستيم كه در درون ما انگيزه‌اي ايجاد كند و چون در اعماق وجود خويش مي‌دانيم كه ما براي چه به اين دنيا آمده‌ايمء اما نمي‌دانيم چطور و چگونه بايد به آن نقطه برسيم. در دنياي امروز مشخص شده است كه بهترين راه براي پيدا كردن آن جرقه درونيء مشاهده مسيري است كه ديگر افراد موفق طي كرده‌اندء اما از آن‌جايي كه هيچ دو نفري جرقه دروني يكساني ندارندء نما‌توانيم همه تكه‌هاي پازل خودمان را در يك نقطه پيدا كنيم. پس بايد مانند انسان‌هاي موفق كه ذاتا كنجكاو هستندء تا زماني كه مسير خود را پيدا نكرده‌اندء دست از تلاش بر نمي‌دارندء ما نيز با تلاش فراوان براي رسيدن به هدف خود به سمت جلو حركت كنيم.

ريچارد برانسون (امپراتور برون‌سپاري)

 • 18,000 تومان

ايده‌اي كه در پس اين كتاب است برداشتن لايه‌هايي است كه چهره واقعي اين مرد را پوشانده و شما با خواندن كتاب مي‌توانيد درك بهتري از او داشته و بعضي حوزه‌هاي او را سرمشق خود قرار دهيد و به موفقيت‌هاي خود نزديك‌تر شويد. كتاب‌هاي ديگرء بخشي از اين سري هستند كه مي‌توانيم با خواندن آن‌ها به مشخصه‌هاي خوب انسان‌ها پي ببريمء اما همه آن‌ها يكسان نيستند. موضوعات اين كتاب‌ها با دقت زيادي انتخاب شده است. كه نتيجه آن مجموعه كتاب‌هايي است كه براي شما الهام‌بخش هستند و به شما ابزارها و مسيرهايي را نشان مي‌دهند كه مي‌توانيد به كمك آن‌ها به سمت موفقيت حركت كنيد.

ايلان ماسك (حركت جهان به سمت 1 تكنولوژي)

 • 25,000 تومان

هر آنچه كه از قبل درباره زندگي ايلان ماسك خوانده‌ايد را فراموش كنيد. اين كتاب با نگاهي واقع‌گرايانه به جزئيات زندگي، اهداف و دستاودهاي او مي‌پردازد. از پرورش روياهاي كودكانه تا به سرانجام رساندن تمام آرزوها؛ پسري كه فقط با چند دلار به آمريكا مهاجرت كرد و با تلاش و پشتكار فراوان به اين جايگاه مهم در دنياي تكنولوژي رسيد. از كاركردن در انبارهاي كود حيواني و مزارع كشاورزي تا طراحي و توليد پرفروش‌ترين خودروي تمام الكتريكي جهان و هم‌چنين راه‌اندازي شركت فناوري‌هاي اكتشاف فضايي. نگاهي جديد به زندگي مردي كه مي‌خواهد با انرژي پاك، دنيا را به جاي زيباتري تبديل كند.

صفحه‌ی 1