فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مربي جهان‌تراز (كتاب راهنماي رهبري بيل كمپبل در سيليكون ولي)
فرهنگ سازمان بالنده
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
خرد در كار (پيدايش 1 پيشكسوت مدرن)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
قدرت لحظه‌هاي شگفتي‌ساز (چرا بعضي تجربه‌ها اثري فوق‌العاده دارند)
اصول وارن بافت (سخنان خردمندانه برگرفته از نامه‌هاي بزرگ‌تربن سرمايه‌گذار دنيا به شركايش)
4 اصل طلايي موفقيت در كسب‌ و كار
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
آيين رهبري (روايتي نو از موفقيت راستين در زندگي حرفه‌اي و شخصي)
بيرون هزارتو (راهي شگفت انگيز براي رهايي از گرفتاري ها)
رمز اعتماد به نفس (علم و هنر اطمينان به خود) آن‌چه به ويژه زنان بايد بدانند
معجزه رهبري شما (با هم جهان بهتري بسازيم)
 • 24,500 تومان
 • با تخفیف: 24,500 تومان
برون سپاري
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان

مربي جهان‌تراز (كتاب راهنماي رهبري بيل كمپبل در سيليكون ولي)

 • 65,000 تومان

اين كتاب راهنمايي است براي مربي‌گريء يعني كشف بهترين قابليت‌هاي افرادء به طوري كه همزمان هم پشتيبان باشيد و هم چالش‌گر. - مربيان نه تنها بايد از نقاط قوت و ضعف شاگردان مطلع باشندء بلكه بايستي اطمينان پيدا كنند كه شاگردان از نقاط ضعف و نقاط قوت خودشان اطلاع حاصل مي‌كنند. - گاهي اوقات يك مربي ممكن است فقط با رهبر «تيم» كه مدير و مسئول اجرايي استء كار كند. اما براي اين‌كه اثربخش تر باشيدء بايستي با همه «تيم» كار كنيد.

فرهنگ سازمان بالنده

 • 70,000 تومان

تحولات شتابنده دهه‌هاي اخير، دانش بشري را به تلاطم انداخته و انديشمندان تمامي علوم را به بازانديشي و نوانديشي واداشته است. در اين ميان، دانش مديريت از اين امر به دور نمانده است. گري همل، انديشمند بزرگ مديريت، پيش‌بيني خود از آينده مديريت را چنين بيان مي‌كند: «بسياري از ما در يك جامعه پساصنعتي رشد يافته‌ايم؛ اكنون در طليعه جامعه‌اي پسامديريتي قرار داريم». پيشگامان ورود به جامعه پسامديريتي، سازمان‌هايي هستند كه اين واقعيت تازه را زودتر دريافته‌اند و ظرفيت‌هاي مديريتي و سازماني جديدي را فراهم آورده‌اند. «سازمان‌هاي بالنده‌ي انديشمند» نمونه‌اي از اين سازمان‌هاي نوپديد هستند. نويسندگان كتاب «فرهنگ سازمان بالنده»، پژوهشگراني هستند كه چند نمونه از سازمان‌هايي با شيوه‌هاي مديريتي نوين را مورد مطالعه قرار داده‌اند. اين پژوهشگران از نزديك به مشاهده و كنكاش رفتار كاركنان، سازوكارهاي مديريتي، رويه‌ها و فرايندهاي سازماني و فرهنگ متفاوت اين سازمان‌ها نشسته‌اند. اين كتاب حاصل دستاوردهاي اين كار پژوهشي است كه از مقايسه شيوه‌ي بسيار متفاوت مديريت سازمان‌هاي بالنده با اداره سازمان‌هاي معمولي به دست آمده است. ويژگي برجسته سازمان‌هاي بالنده، توجه چشمگير به توسعه كاركنان به‌موازات توسعه سازمان است؛ به‌طوري كه «محور اساسي فرهنگ يك سازمان بالنده، بالندگي افراد و تبديل‌شدن آن‌ها به بهترين نسخه خود است». از اين رو، فرهنگ يك سازمان بالنده را مي‌توان فرهنگي توسعه‌بخش دانست كه مديران آن برآنند تا سطح پيچيدگي ذهني كاركنان را توسعه ‌دهند. اين مديران بر اين باورند كه با پيچيده‌تر شدن روزافزون جهان در دهه‌هاي اخير و ادامه آن در دهه‌هاي پيش رو، بايستي پيچيدگي ذهني كاركنان نيز پيوسته افزايش يابد تا بتوانند با دنياي پيرامونشان در سطوح بالاتري از پيچيدگي ذهني تعامل كنند، زيرا «براي افرادي كه داراي پيچيدگي ذهني بالاتري هستند، مديريت يك دنياي پيچيده، آسان‌تر است». نويسندگان كتاب، بالندگيِ ذهن انسان را در سه سطح طبقه‌بندي مي‌كنند: ذهن اجتماعي‌شده، ذهن خودساخته، ذهن تحول‌يافته. ايشان چنين باور دارند كه سازمان‌ها در گذشته از كاركنان خود انتظار داشتند تا همچون سربازاني خوب، با ذهني اجتماعي‌شده كار كنند و اكنون از آن‌ها مي‌خواهند تا همچون فرماندهاني مطمئن، ذهني خودساخته داشته باشند؛ اما از اين پس، در پي رهبراني هستند كه ذهني تحول‌يافته دارند. رشد و توسعه‌ي پيوسته‌ي ذهن همه‌ي كاركنان و ياري رساندن به ديگران در اين مسير، مبناي شكل‌گيري سازمان‌هاي بالنده است. وقتي كه كاركنان احساس مي‌كنند در حال رشد هستند و درگير فعاليت‌هايي هستند كه به رشد ديگران نيز ياري مي‌رسانند، مي‌توانند برخورداري از يك ثروت واقعي و ماندگار را تجربه كنند؛ و آن «شادي هميشگي» است. نويسندگان نتيجه مطالعه خود در مورد سازمان‌هاي بالنده را در دو ويژگي چشمگير آن‌ها خلاصه مي‌كنند: «اين سازمان‌ها اعضاي شجاعي دارند كه از انجام كارهاي دشوار ابايي ندارند و جوامع قابل‌اعتمادي دارند كه به قرارداد مقدس خود با تك‌تك اعضا احترام مي‌گذارند و بنابراين اعضاي شجاع آن‌ها ميتوانند با خيالي آسوده به كارهاي دشوار خود بپردازند.»

خرد در كار (پيدايش 1 پيشكسوت مدرن)

 • 65,000 تومان

- اين كتاب، فقط براي كساني نيست كه پنجاه سال يا بيش‌تر دارند. براي افرادي نيز خواندني است كه بيست سال، سي سال يا چهل سال دارند و مي‌خواهند نقشه راهي براي آينده خود داشته باشند و دوست دارند از خردمندي كساني كه يك يا دو نسل از آنها مسن‌ترند بهره ببرند. - براي اولين بار در تاريخ، ما پنج نسل مختلف كاري را با هم در محيط كار مي‌بينيم. اين تنوع سني غيرمترقبه در محيط كار، با اينكه ممكن است گيج‌كننده باشد، اما مي‌تواند سرچشمه فرصت‌هايي باشد كه جهان تاكنون به خود نديده است. - اگر شما در شغلي با متولدين هزاره همكار شده‌ايد، ممكن است مشتاق بازگشت به دوران طلايي گذشته باشيد؛ روزهايي كه در آن پيشكسوت‌ها قدرتمند و مورد احترام بودند. آن روزها تكرار نمي‌شوند، بلكه نوبت شماست كه جامه پيشكسوت مدرن را دربر كنيد؛ كسي كه هم آموزگار است و هم شاگرد. - من نگران نيستم كه هوش مصنوعي باعث شود رايانه‌ها مانند انسان فكر كنند. من بيش‌تر نگرانم كه افراد، مانند رايانه فكر كنند؛ بي‌توجه به ارزش‌ها، مهرورزي و همدردي، و بدون نگراني از عواقب آن. - همه پير مي‌شوند، اما لزوما پيشكسوت نمي‌شوند. اگر خوش‌شانس و سالم باشيد، خواه ناخواه پير مي‌شويد، اما براي به‌دست آوردن دومي، بايستي زحمت بكشيد. - شما از افرادي كه شبيه شما نباشند، بيش‌تر مي‌آموزيد. بهترين شركت‌هاي جهان در تيم‌هايشان از تفاوت‌هاي افراد به‌عنوان نقطه قوت بهره مي‌گيرند.

قدرت لحظه‌هاي شگفتي‌ساز (چرا بعضي تجربه‌ها اثري فوق‌العاده دارند)

 • 50,000 تومان

- دقايق، ساعت‌ها و روزهاي شگفتي‌ساز، آنهايي هستند كه به زندگي معنا مي‌بخشند. و آنها منتظر ما هستند تا خلقشان كنيم. - در اين زمانه مملو از اپليكيشن‌ها و ابزارهاي جمع‌آوري اطلاعات شخصي، شركت‌ها در پيدا كردن نقاط عطفي كه سابقا از ديده‌ها پنهان بودند، هوشيارتر شده‌اند. - براي آنكه سازمان شما طرفدار داشته باشد، بايد به‌يادماندني باشيد و اين نياز به لحظات اوج دارد. اوج‌ها به‌طور طبيعي به وجود نمي‌آيند. شما بايد آنها را بسازيد. - ساختن لحظات اوج، ارزش مبارزه را دارد. آنها برخي از خاطره‌انگيزترين لحظات زندگي ما را فراهم مي‌كنند. - ما مي‌توانيم خالق لحظاتي باشيم كه باعث ايجاد نشاط، بينش، و غرور در ما شده و ارتباط ما با ديگران را بهبود مي‌بخشند. - به نظر مي‌رسد تازگي رويدادها، گذر زمان را كُند مي‌كند. به همين دليل است كه احساس مي‌كنيم زمان با افزايش سن سرعت بيش‌تري مي‌يابد. - اين‌كه در لحظه بينديشيم، به اين معناست كه بايد خود را با نقاط عطف، گذار و فرود هماهنگ سازيم. كمي توجه و انرژي مي‌تو‌اند يك لحظه‌ معمولي را به يك موقعيت شگفت‌انگيز تبديل كند.

اصول وارن بافت (سخنان خردمندانه برگرفته از نامه‌هاي بزرگ‌تربن سرمايه‌گذار دنيا به شركايش)

 • 50,000 تومان

- اين كتاب، الفباي سرمايه‌گذاري را از نگاه وارن بافِت بازگو مي‌كند. - وقتي حتي رانندگان تاكسي درباره سبد سهام خود صحبت مي‌كنند، محتاط بودن به مصلحت است. - بهتر است كه كسب و كار فوق‌العاده را به يك قيمت منصفانه بخريد تا اينكه شركت متوسطي را با قيمتي فوق‌العاده. - تنها راه رسيدن به سودهاي عالي آن است كه در سبد سرمايه‌گذاري‌هاي خود، تمركزي سنگين بر تعدادي محدود از سهام‌هاي مختلف داشته باشيد. - مـي‌گويند كه انيشتين سود مركب را هشتمين شگفتي جهان خوانده؛ و گفته كساني كه آن را درك مي‌كنند به دستش مي‌آورند و كساني كه درك نمي‌كنند‌ش، آن را مي‌پردازند. - وارن بافت به عنوان مدير سرمايه‌گذاري، بسيار مراقب بود كه با شركا و سرمايه‌گذاران صادقانه و شفاف عمل كند، همان‌طور كه همه مشاورين و مديران سرمايه‌گذاريِ خوب بايد عمل كنند. - «آقاي بازار» ميان طمع و ترس در نوسان است، ولي بافِت فارغ از محيط بازار، به اصول سرمايه‌گذاري خود وفادار مي‌ماند و فقط زماني دست به سرمايه‌گذاري مي‌زند كه آن را منطقي مي‌پندارد.

4 اصل طلايي موفقيت در كسب‌ و كار

 • 45,000 تومان

فرازهايي از كتاب: اصول كسب و كار خيلي ساده است. مجموعه‌اي قواعد جهاني و مشترك وجود دارد كه مشمول همه مي‌شود چه يك دست فروش باشيد و يا يك شركت بزرگ جهاني. اصول بنيادين كسب و كار در هر شركت در هر جاي جهان يكسان است صرف نظر از تفاوت‌هاي فرهنگي زباني يا قوانين دولتي حاكم بر آن‌ها. هر كسي قادر به كشف روشي ساده و مشخص براي كسب درآمد باشد داراي هوش و ذكاوت كسب و كاري يا چيزيست كه به آن هوش و ذكاوت كف خيابان گفته مي شود.

آيين رهبري (روايتي نو از موفقيت راستين در زندگي حرفه‌اي و شخصي)

 • 55,000 تومان

فرازهايي از كتاب: *هر كسي در اين دنيا مي‌تواند پا پيش نهد و مسئوليت رهبريِ تغيير و سرآمدي را بپذيرد. *هر شغلي مهم است. همه بايد در جايگاه فعلي‌مان رهبري كنيم و در جايي كه هستيم خوش بدرخشيم. *همه ما قدرت طبيعي رهبري را داريم كه هيچ ارتباطي به جايگاه سازماني بالا، سن يا محل زندگي ندارد. *براي هدايت ديگران نيازي به اقتدار رسمي نيست؛ تنها نياز، تمايل به مشاركت و پايبندي به ايجاد تفاوت‌هاي مثبت است. *«رهبران بدون عنوان» نهايت سعي خود را مي‌كنند تا هر روز از واژگاني الهام‌بخش، مشاركت‌آفرين و توسعه‌دهنده استفاده كنند. *كليد كار اين است: بزرگ فكر كن، كوچك شروع كن، همين الان شروع كن، و درست از همان جايي كه هستي. *كسب‌وكار وسيله‌اي براي كمك به ساير انسان‌هاست؛ كمك به كاركنان به‌گونه‌اي كه قابليت‌هاي بالقوه انساني‌شان را محقق كنند، و كمك به مشتريان براي دستيابي به آرزوهايشان. *در كار هيچ چيز مهم‌تر از سازگاري با ارزش‌هاي دروني و حفاظت از نيك‌نامي نيست. هرگز كاري را انجام نده كه راستي را لكه‌دار كند.

بيرون هزارتو (راهي شگفت انگيز براي رهايي از گرفتاري ها)

 • 20,000 تومان

- بيرون رفتن از هزارتو مثل بيرون رفتن از زندان باورهاي قديمي است. - باورها نقش و توانايي بالايي در شكست يا موفقيت ما دارند. - نمي‌توان با كوله باري كهنه، جست و جويي تازه را آغاز كرد. - تغيير دادن افكار، هويت شما را تغيير نمي‌دهد. - شما همان باورهايتان نيستيد، بلكه فردي هستيد كه آن‌ها را انتخاب مي كند. - باورها خيلي قدرتمندند. يك باور زمان گذشته، به تنهايي مي‌تواند كل شركت را ورشكست كند. - وقتي به خود اجازه مي‌دهي چيزي را باور كني، يك دنيا امكانات جديد درهايشان را به رويت باز مي‌كنند. - شرايط تغيير مي‌كنند، جهان متفاوت مي‌شود؛ و چيزهايي كه ديروز حقيقت داشتند شايد ناگهان امروز ديگر حقيقت نداشته باشند. - چرا برخي با تغيير سازگار شده، پيش مي‌روند و پيروز مي‌شوند، و برخي در برابر تغيير مقاومت كرده، درجا مي‌زنند و مي‌بازند؟

رمز اعتماد به نفس (علم و هنر اطمينان به خود) آن‌چه به ويژه زنان بايد بدانند

 • 55,000 تومان

بدون اعتماد به نفس، ما در باتلاق آرزوهاي غيرممكن فرو مي‌رويم و در ذهن خود همواره به دنبال توجيه و بهانه‌تراشي هستيم تا اين‌كه در نهايت از حركت مي‌ايستيم. پژوهشگران دريافته‌اند كه اعتماد به نفس، عنصر اساسي آرامش و رضايت دروني است، آرامش و رضايتي كه لازمه يك زندگي خوب است. همان‌طور كه رسيدن به قهرماني در ميادين ورزشي، بدون اعتماد به نفس ممكن نيست، جريان آرام زندگي نيز بدون اعتماد به نفس ميسر نخواهد شد.

معجزه رهبري شما (با هم جهان بهتري بسازيم)

 • 24,500 تومان

فرازهايي از كتاب: - رهبران موفق به ديگران اهميت داده و قادرند ويژگي و توان نهاني هر فرد را ببينند. - اگر به پشت سر نگاه كنيد، نمي‌توانيد با اعتماد به نفس پيش برويد. - براي درك ديگران بايد تلاش كنيد تا از زاويه ديد آن‌ها به اوضاع نگاه كنيد. - رهبري مي‌كنيم تا بهترين توانايي ديگران را براي كسب نتايج عالي شكوفا كنيم. - روياها هزينه‌اي ندارند، ولي براي تحقق آن‌ها بايد هزينه بپردازيد. و ...

برون سپاري

 • 43,000 تومان

چه شما مدير مسئول برون سپاري يك شركت باشيد، چه جستجوگر يك شغل برون سپاري شده، يا يك كارآفرين، سرمايه‌گذار مخاطره‌جو، يا صاحب يك كسب و كار كوچك ، اين كتاب تلاشهاي پرسنلي، شركتي، و راهبردي شما را در بهره‌برداري از فرصت‌هاي برون‌سپاري، و نيز رويارويي با چالش‌هاي آن، هدايت مي‌كند. زماني كه ديگران مي‌توانند چيزي را ارزان‌تر از شما توليد كنند. منطقي است كه آن را برون‌سپاري كنيد. مديران برون سپارنده، امروز ديگر به تامين‌كنندگان خدمات برون‌سپاري به عنوان نيروهاي قدرتمندي براي تغيير و تحول نگاه مي‌كنند كه مي‌توانند در جنگ رقابتي براي كسب سهم بيشتري از بازار و ذهن و وفاداري مشتريان يار و متحد ايشان باشند.

با دشمنان مدارا (چگونه با افرادي كه با آن‌ها مخالفيم يا به آنها علاقه يا اعتماد نداريم كار كنيم)

 • 26,000 تومان

اين كتاب براي كساني است كه بايد بر مهم‌ترين چالش‌هايشان غلبه كنند نه تنها از راه همكاري با موافقان و دوستانشان، بلكه با مخالفان و دشمنانشان. دشمن‌تراشي تعارضات را بزرگ‌نمايي مي‌كند، فضا را براي حل مسئله و خلاقيت تنگ مي‌نمايد، و حواس ما را از دنياي واقعي پرت مي‌سازد. همكاري فرصت‌آفرين است، چرا كه از طريق كار با ديگران، شايد راه موثرتري رو به جلو پيدا كنيم كه تاثير بلند مدت‌تر و پايدارتري بر وضعيت‌مان داشته باشد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1