فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ديور (خاطرات ديور به قلم كريستين ديور)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
چگونه وجترين يا وگن باشيم (هر آن‌چه براي گياه‌خوار شدن نياز داريد)
جورجيو آرماني
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
كارل لاگرفلد (امپراتور مد)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
گوچي
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
لويي ويتون
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
جو بايدن و روياي پيروزي
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
فروشگاه همه چيز
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
هرگز تسليم نشو
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
هر روز فوق‌العاده است
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
همه‌چيز درباره كوكاكولا
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان

ديور (خاطرات ديور به قلم كريستين ديور)

 • 110,000 تومان

امروزه وقتي صحبت از خانه مد ديور مي‌شود طراحي لباس‌هاي فشن، اكسسوري‌ها، عطر و محصولات زيبايي به چشم مي‌خورد، مدساز و با وقار كلمه‌هايي هستند كه با شنيدن نام ديور به ذهن هر مدشناسي خطور مي‌كند. به عبارت ديگر ديور (Dior) يعني لوكس‌گرايي، ديور يعني طراحي لباس‌هاي زنانه فوق‌العاده خاص. ديور مترادف با مد والايي است. اكثر مردم نمي‌دانند كه برندهاي ثروتمند گاهي داستان‌هاي غم‌انگيزي در تاريخچه خود دارند. مرد پشت صحنه اين برند، مشهورترين طراح لباس زنان در قرن بيستم بود و استعداد بي‌نظير او جلوه‌اي تازه از زنانگي را در روزگاران پس از جنگ جهاني دوم معرفي كرد و سبك خود را به اروپاي آن زمان و حتي آيندگان خود ديكته كرد. با ما در اين كتاب همراه باشيد تا فراز و نشيب‌هاي زندگي اين طراح بزرگ را با قلم وي بخوانيم.

رازهاي موفقيت در يوتيوب (راهنماي جامع براي رشد تعداد سابسكرايبر و پول درآوردن به عنوان اينفلوئنسر)

 • 65,000 تومان

اگر بخواهيم از يوتيوب به عنوان كانالي براي سرگرمي استفاده كنيم، هرگز از آن خسته نخواهيم شد. اما كاربرد يوتيوب چيزي فراتر از سرگرمي است. در صورتي كه شما در زمينه خاصي مهارت و توانايي زياد داريد مي‌توانيد با كيفيت مطلوبي به توليد محتواي ويديويي بپردازيد، به راحتي مي‌توانيد از يوتيوب به كسب درآمد برسيد. محتواي ويديويي شما در صورت ارزشمند بودن مورد استفاده مخاطب يا مشتريان بالقوه شما قرار خواهد گرفت. به اين ترتيب مي‌توانيد برندسازي كنيد، رهبر كسب و كار خود شويد و مشتري جذب كنيد. خيلي‌ها به سايت يوتيوب لقب دانشگاه آنلاين را داده و بعضي ديگر هم از آن به عنوان بهترين سايت تفريحي ياد مي‌كنند. شما هم احتمالا بعد از خواندن اين كتاب و آشنايي كامل با آن، مي‌توانيد يك لقب خاص نسبت به استفاده‌اي كه از آن مي‌كنيد، برايش بسازيد.

چگونه وجترين يا وگن باشيم (هر آن‌چه براي گياه‌خوار شدن نياز داريد)

 • 70,000 تومان

فرقي نمي‌كند كه شما قبلا گياهخواري متعصب، انعطاف پذير و يا كنجكاو بوديد و يا فقط در فكر ايجاد تغييراتي در رژيم غذايي خود هستيد، با اين حساب شما قبلا يك جهش بزرگ در سفر زندگي خود انجام داده‌ايد كه اين كتاب را مي‌خوانيد!

جورجيو آرماني

 • 55,000 تومان

داستان موفقيت جورجيو آرماني و برند آن داستان پر فراز و نشيبي است كه از دهه هفتاد ميلادي آغاز شد و امروز يكي از شناخته شده‌ترين برند‌هاي دنيا به حساب مي‌آيد، شايد ژوليوس سزار سوداي اين را داشت تا تمام دنيا را زير سلطه امپراتوري رم در‌آورد اما اين كار قرن‌ها بعد و توسط جورجيا آرماني ميسر شد.

كارل لاگرفلد (امپراتور مد)

 • 60,000 تومان

لاگرفلد طراحي كه دنياي مد را متحول كرد. كارل لاگرفلد بي شك يكي از تاثيرگذارترين طراحان عمر خود بود. كارل لاگرفلد فرتر از يك طراح در دنياي مد يك نماد است. وي صنعت مد را به سمت صنعتي لوكس و مدرن كشاند. شخصيتي مرموزء تيزهوش و سرشار از روشن‌بيني كه وراي شخصيت متفاوتش به عوان منبع الهام شناخته مي‌شود.او در واقع روح فشن بودء مردي خستگي ناپذيرء با انگيزه و خلاق كه تغييرات گسترده‌اي را در صنعت مد و فشن ايجاد كرد.

گوچي

 • 105,000 تومان

بوك ليست: خاطرات گوچي با مضامين حماسي و لحني سرراست، مستقيما ما را به ياد قلم شكسپير مي‌اندازد. نيويورك تايمز: اين كتاب، زندگي و خاطرات مخفيانه مردي را شرح مي‌دهد كه مالك يكي از مشهورترين برندهاي ايتاليايي دنيا بوده است و صنعت مد دنيا را هميشه تحت تاثير خود قرار مي‌دهد.

لويي ويتون

 • 48,000 تومان

امروز اگر كسي بخواهد طراح لباس يا كيف شود كافي است در كلاس‌هاي طراحي شركت كند و يا در رشته مربوطه ادامه تحصيل دهد اما در سال 1834 شرايط دشوار بود. لوييء پسرك چمدان‌بند لويي ويتون در ده سالگي مادرش را از دست داد و پس از مرگ مادرء پدرش خيلي زود دوباره ازدواج كرد. همانطور كه در تاريخ گفته‌اندء نامادري جديد ويتون به بدي نامادري سيندرلا در قصه‌هاي افسانه‌اي بود و زندگي را براي اين نوجوان سخت كرده بود. ويتونء كودكي سرسخت و سمجء كه نمي‌توانست با نامادري‌اش كنار بيايد و همچنين حوصله زندگي در آن‌جا را هم نداشتء تصميمي گرفت تا فرار كند چه‌كسي مي‌داند سرنوشت چيست؟ شايد لويي ويتونء وقتي در چهارده‌ سالگيء با پاي پيادهء 400 كيلومتر راه طي كرد تا به پاريس برسد و كاري براي خود بيابدء سفري كه به دليل فقر دو سال طول كشيدء هرگز فكر نمي‌كرد كه بتواند در آينده‌اي نه چندان دورء يكي از بزرگ‌ترين امپراطوري‌هاي لوكس جهان را بنا كند. كتاب پيش رو داستان پر رمز و راز سرنوشت است. قصه اميدها و آرزوها... داستان پيدايش بزرگ‌ترين امپراطوري لوكس جهان.

جو بايدن و روياي پيروزي

 • 45,000 تومان

دراين كتاب نشان داده شده است چگونه جو بايدن توانسته خودش را به عنوان سياست‌مداري كاركشته به همگان معرفي كند. (واشنگتن پست) قطعا مطالعه كتاب زندگينامه جو بايدن خالي از لطف نيست و نكات زيادي در آن نهفته است. (گاردين) اين زندگينامهء تمام پستي و بلندي‌هاي زندگي رئيس جمهور جديد ايالات متحده آمريكا را به تصوير مي‌كشد. (نيويورك تايمز)

فروشگاه همه چيز

 • 75,000 تومان

آمازون دات كام، از يك گاراژ در سياتل كه كارش ارسال پستي كتاب به مشتريان بود، كارش را شروع كرد، اما جف بزوس، موسس بلندپرواز اين شركت، فكرهاي بزرگ‌تري در سر داشت. مي‌خواست آمازون را تبديل به «فروشگاه همه‌چيز» كند و بي‌نهايت محصول را به راحتي هرچه تمام‌تر و با كم‌ترين قيمت به دست مشتري برساند. براي رسيدن به اين هدف، فرهنگي در شركت خود پياده كرد، بي‌رحمانه، جاه‌طلب كه كمترين اطلاعاتي از آن درز پيدا نمي‌كرد. تا به امروز... فروشگاه همه‌چيز، داستان واقعي غول جهاني اينترنتي است كه فروش را به همان شكلي دگرگون كرد كه هنري فورد، بخش توليد را زير و رو كرد. روايت حيرت‌انگيز كسب و كار نوپاي كوچكي كه تبديل به بزرگ‌ترين فروشگاه اينترنتي شد، نمايش اراده بزوس براي محقق كردن روياهايش است؛ روياهايي كه خوب يا بد، زندگي امروز ما را تغيير داده‌اند.

هرگز تسليم نشو

 • 45,000 تومان

در اين كتاب ترامپ چالش‌ها، شكست‌ها و لحظات ياس و داستان دراماتيك زندگي خويش را به تصوير مي‌كشد؛ لحظاتي كه هر انساني ممكن است در طول زندگي تجربه كرده باشد. اما آنچه كه داستان را جذاب و تجربيات وي را شيرين مي‌كند خلاقيت و سماجت شخصي وي در جنگ با سختي‌ها است كه شكست‌ها را به پيروزي مبدل مي‌گرداند و از انساني شكست خورده مردي سربلند مي‌سازد. هر فصل از داستان را كه پشت سر مي‌گذاريم، داستاني عجيب و از تعهدات، وظايف و كارها را مي‌خوانيم كه دنيايي از تجربيات را در خود جاي داده‌اند و سرشار از الهام و الگو هستند. اين كتاب براي انسان‌هايي است كه مي‌خواهند از چالش‌هاي زندگي گذر كرده و خود را در فراسوي موفقيت ببينند. موفقيت‌هايي كه براي ترامپ از مرز ورشكستگي شروع شدند و وي را تا مقام رياست جمهوري ايالات متحده بالا آورند. شايد براي بسياري نام ترامپ تداعي كننده اخبار و حوادثي است كه دنيا را درگير خود كرده است؛ اما در داستان زندگي اين شخص پر سر و صدا تجربياتي نهفته است كه مي‌تواند براي هر انسان تشنه موفقيت جذاب باشد.

هر روز فوق‌العاده است

 • 65,000 تومان

از تحصيل در مدارس سوئيس تا برجام؛ سرگذشت آموزنده سناتور و وزير امور خارجه سابق ايالات متحده آمريكا كه با قلم شيواي خودش به نگارش درآورده است. جان كري كه سال‌ها در مهم‌ترين منصب‌هاي ايالت متحده انجام وظيفه مي‌كرد و حتي در سال 2004، رقيب اصلي جورج بوش پسر در انتخابات رياست جمهوري ايالات متحده بود، در كتاب هر روز فوق‌العاده است، اسرار ملي و بين المللي متعددي را آشكار و بسياري از شبهات را برطرف مي‌كند. داستان‌هايي با زاويه متفاوت از مقالات شخصي تا ترور جان اف.كندي، جنگ ويتنام، فعاليت‌هاي ضد جنگي، انتخابات رياست جمهوري آمريكا در دوره‌هاي مختلف، حادثه يازده شپتامبر، توافق هسته‌اي ايران (برجام) و ... در انتظار شماست.

همه‌چيز درباره كوكاكولا

 • 165,000 تومان

بي‌ترديد شركت كوكاكولا عاشق تاريخچه خود است؛ يك گواه بر اين مدعا؛ صرف سي و هشت ميليون دلار در سال 2007 براي تاسيس موزه جديد در آتلانتا است كه سالانه ميليون‌ها توريست را براي بازديد از تكنولوژي اين شركت در گذشته به سمت خود جلب مي‌كند. مطبوعات از اين موزه با لقب «سرزمين عجائب» ياد مي‌كنند؛ كه حقيقتا نام مناسبي است چون اين موزه از جهات گوناگون شايسته اين لقب است. راهنماهاي متعدد سرخپوش (ملقب به سفيران) بازديد‌كنندگان را هدايت كرده و برايشان توضيح مي‌دهند كه هرگز از ماده مخدر در نوشابه كوكاكولا استفاده نشده است. يكي از بهترين شيوه‌هاي ساكت كردن دشمنان اينست كه آن‌ها را استخدام كنيد. براي مثال؛ نويل ايسدل اقدام به استخدام ماريو مونتي (مسئئول سابق سازمان ضد تراست اتحاديه اروپا) كرد؛ وي پس از بازنشستگي به عنوان مشاورامور بين‌المللي شركت كوكاكولا به اين شركت ملحق شد. او همچنين آلكسيس هرمان (فعال حمايت از حقوق سياهپوستان و تنوع نژادي) را نيز به ملحق شدن به هيات مديره شركت كوكا كولا متقاعد كرد.

1  2  صفحه‌ی 1