فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

چگونه حافظه برتر داشته باشيم (كتاب گويا)

  • 15,000 تومان

با صداي: اكرم پريمون
اين كتاب، راهنمايي عملي است كه به شما امكان مي‌دهد حافظه‌اي قوي، سريع و مطمئن را در خود به وجود آورده و آن را حفظ كنيد. جنبة فيزيولوژيكي عملكرد و تربيت حافظه در اين كتاب به شكل گسترده‌اي مورد بررسي قرار گرفته و نويسنده تأثير برخي از مواد غذايي غني از فسفر، منيزيم و كلسيم، برخي ويتامين‌ها و اسيد گلوتاميك را بر عملكرد حافظه مطرح ساخته است. علاوه بر آن، گروهي از تمرينات تنفسي و يونيزاسيون منفي هوا كه توانايي تمركز، قدرت يادگيري و مقاومت در برابر خستگي را افزايش مي‌دهد و سرانجام يك رشته داروهاي شيميايي و گياهي كه در صورت بروز ضعف حافظه تجويز مي‌شود، مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد.
استفاده از كتاب گويا يكي از ضروريات زندگي پرمشغله امروزيست. از كتاب‌هاي گويا مي‌توان هنگام رانندگي، قدم زدن، زمان رفت و آمد به محل كار و تحصيل، حين انجام كارهاي روزانه، پيش از خواب و... استفاده كرد و از اوقاتي كه به طور عادي هدر مي‌روند نهايت بهره را برد. «اينجا، كتاب مي‌خواند!»
زمان: 8 ساعت 16 دقيقه
قالب‌بندي: mp3

آبشوران (كتاب گويا)

  • 15,000 تومان

پس از آن كه كيسه‌كشيدنمان تمام مي‌شد، نوبت من مي‌رسيد كه بابام را كيسه بكشم، چون پسر بزرگتر بودم. در حالي كه او را كيسه مي‌كشيدم، مرتب مي‌گفت:‹‹سفت بكش! سفت‌تر! مگر نان نخورده‌اي، اي مجنون لاغر؟!›› تمام زورم را مي‌زدم ولي باز بابام راضي نبود. ـ از يارو بمال! چند نفري كه دور و برمان نشسته بودند. ناگهان ساكت مي‌شدند و رو به ما مي‌كردند. مي‌خواستند بفهمند ‹‹يارو›› چيست؟ يارو ديگر چه معجوني است! اما يارو روشور بود. ـ از يارو بمال مگر كري! سفت‌تر! اي شيربرنج سرد!

صفحه‌ی 1