فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آسيب‌شناسي رواني باليني فيش (نشانه‌ها و علائم در روان‌پزشكي)
خلاصه روان پزشكي كاپلان-سادوك (جلد 3)
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
علايم و نشانه‌ها در ذهن (آسيب‌شناسي رواني توصيفي)
7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (رهنمودهاي كاربردي نام‌دارترين ارتباط‌پژوه جهان)
7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (كتاب تمرين)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك (جلد 2)
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
كاربرد پروتكل يكپارچه براي درمان فراتشخيصي اختلالات هيجاني)
كيمياگري هيجاني (تلفيق توجه‌آگاهي و طرح‌‌واره‌درماني براي التيام زخم‌هاي هيجاني)
خودشيفتگي و ناخوشنودي‌هاي آن( دوراهه‌هاي تشخيصي و راه‌بردهاي درماني در بيماران خودشيفته)
بررسي روان‌شناختي مثلث عشق خسرو و شيرين و فرهاد (همراه با تجسسي علمي در باب عشق)
رهايي از افكار منفي اضطراب‌زا و افسرده‌ساز
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
قلب زوج‌درماني (بدانيم چه كارهايي انجام دهيم و چگونه)

آسيب‌شناسي رواني باليني فيش (نشانه‌ها و علائم در روان‌پزشكي)

 • 55,000 تومان

آسيب‌شناسي رواني، علم مطالعه علائم روان‌شناختي و روان‌پزشكي است. آسيب‌شناسي رواني باليني به اين موضوع در بستر باليني مي‌پردازد كه در آن روان‌پزشكان ارزيابي‌هاي تشخيصي خود را انجام و خدمات سلامت روان را ارائه مي‌دهند. داشتن درك صحيحي از آسيب‌شناسي رواني باليني براي ارائه اين خدمات به شكل موثر و مناسب بسيار ضروري است...

خلاصه روان پزشكي كاپلان-سادوك (جلد 3)

 • 230,000 تومان

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك اثر دقيق‏‏، واقع‌نگر، و جامعي است ك سال‌هاست منبع اصلي روان‌پزشكي باليني براي متخصصان باليني، دستياران، دانشجويان، و ساير متخصصان خدمات بهداشتي و درماني، چه در ايالات متحده و چه در كشور‌هاي جهان، به شمار مي‌رود. اكنون نيز زير نظر هيئت ويراستاري جديد، متشكل از دكتر رابرت بلند و دكتر مارسيا ورديوئن، نظر قابل اعتمادي ر سراسر حوزه روان‌پزشكي مي‌افكند و در عين حال، اطلاعات تازه‌اي درباره موضوعات مهم و پيشرفت‌هاي صورت گرفته در اين رشته تخصصي پيچيده به دست مي‌دهد. ساختار ويراست دوازدهم به ‌كلي تغيير كرده‌است تا در محيط‌هاي باليني پركار اين روز‌ها به راهنماي مفيد‌تر و آسان‌تري تبديل شود: . فهرست مطالب تغيير كرده‌است و مطالب باليني به ابتداي كتاب آورده شدند، از جمله بخش‌هايي درباره تشخيص، آسيب‌شناسي رواني و اختلالات روان‌پزشكي، درمان و ساير مداخلات. ساختار فصول باليني تغيير كرده، به‌گونه‌اي كه عنوان بخش‌ها واضح‌تر شده و خلاصه‌هاي آسان‌‌فهمي از اطلاعات مهم آورده‌شده است. هدف از چنين تغييراتي اين بوده است كه به خواننده كمك شود اطلاعات را سريع بيابد و پاسخ مسائل خاص را راحت پيدا كند. بررسي‌هاي موردي بيشماري گنجانده شده است تا تجربه يادگيري افزايش يابد. جديد‌ترين روش‌هاي درمان معرفي شده است. از جمله تمام تكنيك‌هاي روان‌درماني جديد. جدول توصيفي براي تمام تشخيص‌هاي DSM-5 و ICD-10 گنجانده‌شده و بخش سايكوفارمولوژي بر اساس مكانيسم‌هاي اثر تنظيم شده است. رسم ممتاز‌بودن. كه دكتر بنجامين سادوك و دكتر ويرجينيا سادوك بنا نهادند، با دكتر پدرو روئيز ادامه پيدا كرده است و ايشان ويراستار مشاور انتخاب شدند.

علايم و نشانه‌ها در ذهن (آسيب‌شناسي رواني توصيفي)

 • 160,000 تومان

كتاب «علائم و نشانه‌ها در ذهن سيمز» درس‌نامه آسيب‌شناسي رواني توصيفي است. اين كتاب به بررسي مفاهيم بنيادي آسيب‌شناسي رواني، نحوه تشخيص و نام‌گذاري و به‌طور كلي استخراج امراض رواني، اختلالات هوشياري و موضوعاتي مانند توجه، تمركز، جهت‌يابي و خواب مي‌پردازد. از ديگر مسائلي كه در اين كتاب مورد بررسي قرار مي‌گيرد، آشفتگي حافظه، مباحث اختلال زمان و اختلالات ذهني همچنين آسيب‌شناسي ادراك است. اين كتاب يكي از مطرح‌ترين كتاب‌ها در زمينه آسيب‌شناسي رواني توصيفي است.

7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (رهنمودهاي كاربردي نام‌دارترين ارتباط‌پژوه جهان)

 • 65,000 تومان

هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد درك ما را از رابطه زناشويي، اصلاح و غني‌سازي آن دگرگون كرده است. پژوهش‌هاي بي‌سابقه جان گاتمن باعث شد عادت‌هايي را در زوج‌ها ببيند كه باعث پايداري يا تخريب رابطه زناشويي مي‌شوند. اينك نتيجه آن پژوهش‌ها پيش‌روي شماست: هفت خوان، كه زوج را در مسير رابطه‌اي هماهنگ و پايدار راهنمايي مي‌كند. كتاب حاضر ويراست دوم «هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد» است كه با ارائه تمرين‌هاي جديد و آخرين پژوهش‌هاي موسسه گاتمن، راهنماي كم‌نظيري براي همه زوج‌هايي‌ست كه مايل‌اند ازدواج شورانگيزي را تجربه كنند. گاتمن اصولي نو براي حل تعارض‌ها، خلق معناي مشترك، دست‌يابي به صميميت بيشتر آموزش مي‌دهد، و راهبردها و منابعي را به زوج عرضه مي‌كند تا قدم‌هاي موثرتري براي حل مشكلات‌شان بردارند.

7 خوان رابطه زناشويي كارآمد (كتاب تمرين)

 • 30,000 تومان

كتاب حاضر ضميمه ويراست دوم «هفت خوان رابطه زناشويي كارآمد» است و هر فصل آن تمرين‌هاي تعاملي و گام به گام به زوج ارائه مي‌دهد. از اين راهنما براي ثبت پاسخ‌هاي خود به پرسش‌هايي كه درباره ارتباط‌تان طرح شده، يادگيري مفاهيم، و كاربست ابزارهاي ساخت پيوند زناشويي، صميميت، و رابطه دوستانه توام با احترام استفاده كنيد.

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك (جلد 2)

 • 200,000 تومان

خلاصه روان‌پزشكي كاپلان و سادوك اثر دقيق‏‏، واقع‌نگر، و جامعي است ك سال‌هاست منبع اصلي روان‌پزشكي باليني براي متخصصان باليني، دستياران، دانشجويان، و ساير متخصصان خدمات بهداشتي و درماني، چه در ايالات متحده و چه در كشور‌هاي جهان، به شمار مي‌رود. اكنون نيز زير نظر هيئت ويراستاري جديد، متشكل از دكتر رابرت بلند و دكتر مارسيا ورديوئن، نظر قابل اعتمادي ر سراسر حوزه روان‌پزشكي مي‌افكند و در عين حال، اطلاعات تازه‌اي درباره موضوعات مهم و پيشرفت‌هاي صورت گرفته در اين رشته تخصصي پيچيده به دست مي‌دهد. ساختار ويراست دوازدهم به‌كلي تغيير كرده‌است تا در محيط‌هاي باليني پركار اين روز‌ها به راهنماي مفيد‌تر و آسان‌تري تبديل شود: . فهرست مطالب تغيير كرده‌است و مطالب باليني به ابتداي كتاب آورده شدند، از جمله بخش‌هايي درباره تشخيص، آسيب‌شناسي رواني و اختلالات روان‌پزشكي، درمان و ساير مداخلات. ساختار فصول باليني تغيير كرده، به‌گونه‌اي كه عنوان بخش‌ها واضح‌تر شده و خلاصه‌هاي آسان‌‌فهمي از اطلاعات مهم آورده‌شده است. هدف از چنين تغييراتي اين بوده است كه به خواننده كمك شود اطلاعات را سريع بيابد و پاسخ مسائل خاص را راحت پيدا كند. بررسي‌هاي موردي بيشماري گنجانده شده است تا تجربه يادگيري افزايش يابد. جديد‌ترين روش‌هاي درمان معرفي شده است. از جمله تمام تكنيك‌هاي روان‌درماني جديد. جدول توصيفي براي تمام تشخيص‌هاي DSM-5 و ICD-10 گنجانده‌شده و بخش سايكوفارمولوژي بر اساس مكانيسم‌هاي اثر تنظيم شده است. رسم ممتاز‌بودن. كه دكتر بنجامين سادوك و دكتر ويرجينيا سادوك بنا نهادند، با دكتر پدرو روئيز ادامه پيدا كرده است و ايشان ويراستار مشاور انتخاب شدند.

كاربرد پروتكل يكپارچه براي درمان فراتشخيصي اختلالات هيجاني)

 • 90,000 تومان

در اين كتابء بارلوء فارشيون و همكاران كاربرد پروتكل يكپارچه (UP) را در طيف وسيعي از مشكلات شرح مي دهند. اين كتابء مكمل راهنماي درمانگر و كتاب تمرين (بارلوء فارشيون و همكارانء ويراست دومء2018 ) است. علاوه بر توضيح اينكه چطور مي‌توان هر اختلال را به صورت ابعاديء به عنوان مشكلي در ارتباط با واكنش‌پذيري منفي مرگزي و عدم كنترل ادراك شده هيجان مفهوم‌سازي كردء هر فصل به اين موضوع مي‌پردازد كه چگونه ماژول‌هاي اصلي UP را مي‌توان براي آن مشكل يا در آن زمينه اجرا كرد. هر فصل همچنين شامل مثال‌هاي موردي دقيق براي نشان دادن چگونگي كاربرد اصول UP در كار باليني است.

كيمياگري هيجاني (تلفيق توجه‌آگاهي و طرح‌‌واره‌درماني براي التيام زخم‌هاي هيجاني)

 • 80,000 تومان

طرح‌واره سبك واحدي از مشاهده، فكر و احساس درباره اوضاع به ما تحميل مي‌كند و موجب مي‌شود تا برحسب عادت، همواره به شيوه‌اي يكسان به اين شرايط واكنش نشان دهيم. به‌علاوه واكنش ما نه‌تنها بر اين امر صحه مي‌گذارد كه اوضاع را همان‌طور مد نظر قرار دهيم كه طرح‌واره مي‌گويد بلكه حق انتخاب ما را به‌شدت محدود مي‌كند. اما مشاهده اين عادات هيجاني با توجه‌آگاهي باعث مي‌شود كه به ميزان كمتري تحت سلطه آنها باشيم. و قادر خواهيم بود كه بيش از پيش خودمان را از تحريف‌هاي ايجاد شده توسط آنها رها سازيم. به تدريج، هنگامي كه اين الگو‌ها قدرت خود را از دست‌ مي‌دهند، ما قادر به درك امور به شيوه‌اي متعادل‌تر مي‌شويم و اين فرصت را داريم كه به جاي يك واكنش خودكار منفرد و ثابت، پاسخ انعطاف‌پذيرتري داشته باشيم. در واقع، توجه‌آگاهي توانايي ما را براي شنيدن نجواهاي احساسات و افكار نهفته كه در اعماق مي‌خروشند، بالا مي‌برد. تارا بنت-گلمن در كتاب «كيميا‌گري هيجاني»، با مهارتي فوق‌العاده مراقبه توجه‌آگاهي و طرح‌واره‌درماني را با هم تركيب مي‌كند و از سمت‌ آموزه‌هاي مراقبه‌اي به سوي ظرافت‌هاي درمان شناختي گام بر‌مي‌دارد. او به منظور آرام‌ كردن ذهن و رهايي از هيجانات آشفته‌ساز، با تلفيقي از سنت و مدرنيته، آموزه‌هاي خرد شرق را با جديد‌ترين يافته‌هاي درمان شناختي و علم‌ اعصاب پيوند مي‌زند و به خوبي نشان مي‌دهد كه توجه‌آگاهي چگونه مي‌تواند ما را از چنگال عادات هيجاني‌اي كه بازدارنده شادي هستند، رها سازد.

خودشيفتگي و ناخوشنودي‌هاي آن( دوراهه‌هاي تشخيصي و راه‌بردهاي درماني در بيماران خودشيفته)

 • 60,000 تومان

كتاب «نارسيسزم و ناخوشنودي‌هاي آن»، با تلفيق پژوهش‌هاي جديد و معاصر با نظريه‌ي روان كاوي، به بالينگران راه‌بردهايي را، براي پرداختن به موقعيت‌هاي پيچيده‌اي كه در درمان بيماران دچار اختلال شخصيت نارسيستي رخ مي‌دهند، ارايه مي‌دهد. با توجه به ماهيت چند شكلي اختلال شخصيت نارسيستي، خود تعريف كردن نارسيسزم هم مي‌تواند كاري دشوار باشد، و در اين كتاب به پيچيدگي‌هاي تشخيصي در زمينه‌ي اين پديده پرداخت شده است. اين كتاب راه‌نما، به جاي اين كه بالينگر و بيمار را ملزم به پي‌روي سخت و سفت از روش‌هايي بر مبناي دستور‌عمل و دست‌نامه‌ي درمان كند، روي كرد‌هاي روان كاوانه و روان درمانگرانه‌ي متعددي را براي سازگار كردن درمان با بيمار ارايه مي‌دهد. فصلي از كتاب درباره‌ي جنبه‌هاي فرهنگي نارسيسزم است و به ارتباط بين زندگي در زمانه‌ي اينترنت و رسانه‌هاي اجتماعي با پديده‌ي نارسيسزم مي‌پردازد. در بخش‌هاي ديگر كتاب، فازغ از انواع عرصه‌ها و شرايطي كه در درمان آن انجام مي‌شود -روان كاوي، روان درماني، دارو درماني، بيمارستان پاره وقت يا شرايط بستري - روي كرد‌هاي فراواني را براي درمان گروه‌هاي مختلف بيماران، با تنوع و چالش‌هاي خاص خود، ارايه مي‌دهد. گابارد و كريسپ اين كتاب را طوري نوشته‌ناد كه مي‌تواند مخاطبان متنوعي داشته باشد، و خوانندگان فرهيخته‌ي غير متخصص، دانشگاهيان، و روان درمانگران مي‌توانند از آن بهره ببرند. سبك نگارش اين كتاب مي‌تواند به مثابه الگويي براي تمام تك‌نگار‌هاي باليني مورد استفاده قرار بگيرد. در اين كتاب، مفاهيم و موضوعات نظري مرتبط با نارسيسزم در كنار جنبه‌هاي كاربردي و درماني ارايه شده؛ و با ذكر نمونه‌هاي باليني با‌ارزش، به بالينگران كمك مي‌شود تا با در نظر‌گرفتن تنوع فراوان بيماران و چالش‌هاي ذاتي كار با آنان، بتوانند در درمان هر بيمار به جنبه‌هاي يك‌تا و منحصر‌به فرد‌او توجه كنند و به اصطلاح«قباي درمان را بر قامت بيمار بدوزند.»

بررسي روان‌شناختي مثلث عشق خسرو و شيرين و فرهاد (همراه با تجسسي علمي در باب عشق)

 • 50,000 تومان

در اين كتابء در ابتدا شرح داستان عشق بين خسرو و شيرين و فرهاد آورده شده است. اين شرح ماوقع بر اساس اشعار شعراي مختلف و نوشته‌جات مورخين پرداخته شده و تركيبي از نظم و نثر است. انتخاب اشعارء به شكل متنوع از كليه شاعران نامداري كه به شرح اين داستان پرداخته‌اند (ازجمله نظاميء فردوسيء وحشيء اميرخسرو دهلويء وصالء صابر شيرازي و شعله) برداشته شده و در بينابين آن به طور خلاصه به گذر داستان اشاره شده است.

رهايي از افكار منفي اضطراب‌زا و افسرده‌ساز

 • 50,000 تومان

كتاب رهايي از افكار منفي اضطراب‌‌زا و افسرده‌ساز برنامه گام به گامي است كه به شما كمك مي‌كند الگوهاي تفكر منفي را هدف بگيريد و مقابله موثري با آنها بكنيد. اين راهنماي كاربرديء بر اساس راهبردهاي موثر درمان شناختي رفتاري (CBT)ء رويكردي فراتشخيصي را شرح مي‌دهد كهء با استفاده از آنء مي‌توانيد از عهده افكاري برآييد كه پريشاني هيجاني شما را برمي‌انگيزانند و سلامت رواني و بهزيستي‌تان را تهديد مي‌كنند. شما محكوم به زندگي مالامال از افكار تكرارشوندهء آشفتهء يا مخرب نيستيد. اگر مايل‌ايد كه از توفان درون ذهن‌تان در امان بمانيدء فعاليت‌هاي آسان‌اجراء در اين كتاب تمرينء كمك خواهند كرد بر چرخه‌هاي منفي‌انديشي كنترل پيدا كنيد.

قلب زوج‌درماني (بدانيم چه كارهايي انجام دهيم و چگونه)

 • 55,000 تومان

يكي از ويژگي‌هاي اصلي اين كتاب اين است كه چگونگي كاربرد اين رويكرد مبتني بر نقاط قوت در موارد مشكل‌زا را با جزئيات مفصل توضيح مي‌دهد. يعني مواردي كه در آنها در ابتدا يافتن نقاط قوت به نظر مي‌رسد در بهترين حالت تفسير خوشبينانه‌اي در مورد يك تراژدي دردناك باشد. هدف من اين است كه مورد به مورد و با مثال به خواننده نشان دهم اين كار چگونه صورت مي‌گيرد و چگونه به جاي اجتناب مي‌تواند اين كار را به شيوه‌اي انجام دهند كه به طور دقيقي به بدترين موارد تجربه شده بپردازد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1