فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

قصه‌گويي به روش پيكسار (قوانيني براي روايت بر مبناي بهترين فيلم‌هاي پيكسار)

  • 35,000 تومان

قصه ها منجيان بشر در طول اعصار بوده‌اندء چطور مي‌توانيم از قابليت داستان‌گويي استفاده كنيم؟ چطور مي‌توانيم قصه‌ها را درقالب فيلمنامه ببريم؟ بدون شك از مهم‌ترين قصه‌گويان قرن بيست‌ويكم خالقان انيميشن‌هاي پيكسار هستند. قصه‌هايي كه نشان مي‌دهند تخيل انسان از هر مرزي فراتر مي‌رود. انيميشن‌هاي پيكسار جزو پرفروش‌ترين آثار سينمايي هزاره سوم بوده‌اند و بي‌شك بخشي از اين استقبال جهاني به قصه‌ها و فيلمنامه‌هاي آن ها برمي‌گردد. دين موشوويتز در كتاب قصه گويي به روش پيكسار دست خواننده را مي‌گيرد و او را به دل انيميشن‌هاي مختلف پيكسار مي‌برد و ترفندهاي قصه گويي فيلمنامه نويسانش را به آن‌ها نشان مي‌دهد.

كارگاه پيشرفته فيلمسازي با فيلمسازان بزرگ

  • 56,000 تومان

«خواندن گفت‌وگوهايي تا اين حد مستقيم درباره فيلمسازي با اساتيد اين فن چه لذتي داشت. هر گفت‌وگو با بصيرت و البته صداقت پيراسته شده است.» «همه فيلمسازان با سوال‌هاي مشابهي مواجه مي‌شوند و هر كدام روش خودش را براي پاسخ دادن به سوالات دارد. همين باعث مي‌شود كه اين «كارگاه‌هاي پيشرفته فيلمسازي» تا اين حد ارزشمند باشند.» «فيلمسازان مثل آشپزها هستند و اين كتاب دستورالعمل‌هاي سري و محرمانه هر كدام از آن‌ها است.»

5 ضرب در 2 (5 نمايش‌نامه دو شخصيتي براي 2 بازيگر زن) مجموعه دنياي مدرن 3

  • 35,500 تومان

من نمي‌خوام بميرم. اگه يه مار پيداش بشه و مسمومم كنه، خب كرده. اگه شورشي‌ها بيان و بهم شليك كنن يا با چاقو سرم رو ببرن، خب كردن. اين‌ها دست من نيست. اما اين كه بدن خودم بهم بتازه و بكشدم... نه. نمي‌تونم قبول كنم.

نوآموختن طراحي (مجموعه ديدآموزي 4)

  • 33,500 تومان

اگر عزم يادگيري طراحي داريد، يا بر آن هستيد كه مهارت‌هاي رسم خود را بهبود بخشيد، مجموعه ديدآموزي منبعي خواهد بود براي الهام‌گيري و تمرين‌هاي آسان اين مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌هاي دفتر طراحي‌تان را با پشت گرمي بيشتر و در زماني كوتاه‌تر سياه كنيد. نوآموختن طراحي دفتر چهارم از مجموعه ديدآموزي است. در اين دفتر به هنر كودكان و هنرمندان ناهموند همچون منبع الهام ارجاع داده مي‌شود تا مخاطب با فراغ بال به نقاشي و طراحي آزادانه روي آورد و به جاي تكيه بر نتيجه، از خلق تصوير لذت ببرد. پيتر يني در اين كتاب شما را فرامي‌خواند تا آلبوم‌هاي خانوادگي‌تان را برداريد و از رويشان هنرهاي ناهموند و نامتعارف خودتان را پديد آوريد.

شگردهاي طراحي (مجموعه ديدآموزي 2)

  • 26,500 تومان

اگر عزم يادگيري طراحي داريد، يا بر آن هستيد كه مهارت‌هاي رسم خود را بهبود بخشيد، مجموعه ديدآموزي منبعي خواهد بود براي الهام‌گيري و تمرين‌هاي آسان اين مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌هاي دفتر طراحي‌تان را با پشت گرمي بيشتر و در زماني كوتاه‌تر سياه كنيد. شگردهاي طراحي كتاب دوم از مجموعه ديدآموزي است. مخاطب اين كتاب به انديشيدن به كنش طراحي به مثابه گونه‌اي زبان ترغيب مي‌شود. اشاره، بساويدن، احساس كردن، خط‌خطي كردن و جنبيدن از جمله كنش‌هايي است كه نويسنده كتاب به كمك‌شان مخاطب را به طراحي فرا مي‌خواند. در پي مقاله‌اي كوتاه، 22 تمرين ـ كه هيچ كدام بيش از يك ساعت نمي‌پايد ـ در انتظارتان است تا به همراهشان مهارت‌هاي خيال‌پروري و طراحي‌تان را بهبود بخشيد. درآمد پيتر يني بر شگردهاي طراحي هم ساده است و هم پرشور؛ هر آن كه دل در گرو خلق دارد، با اين تمرين‌ها به عالم انديشه‌گري بصري سفر خواهد كرد.

نگاه هنرمند (مجموعه ديدآموزي 1)

  • 33,500 تومان

اگر عزم يادگيري طراحي داريد، يا بر آن هستيد كه مهارت‌هاي رسم خود را بهبود بخشيد، مجموعه ديدآموزي منبعي خواهد بود براي الهام‌گيري و تمرين‌هاي آسان اين مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌هاي دفتر طراحي‌تان را با پشت گرمي بيشتر و در زماني كوتاه‌تر سياه كنيد. نگاه هنرمند دفتر اول از مجموعه ديدآموزي است. مخاطب از اين دفتر مي‌آموزد كه چگونه جهان پيرامون را با نگاهي نو بنگرد و در ميان اشياء عادي و تكراري هنر بجويد. اين دفتر به سان رويدادي است به جهان خيال تا از ميان ابرها، بر رخ ديواره‌هاي سنگي، روي پاكت‌نامه و بر برگه‌هاي كاغذي منابعي ناب و الهام‌بخش بيابيد. 22 تمرين از پي مقاله‌اي كوتاه در انتظارتان است تا به كمكشان مهارت‌هاي خيال‌پروري و طراحي‌تان را بهبود بخشيد.

طراحي پيكره (مجموعه ديدآموزي 3)

  • 29,500 تومان

اگر عزم يادگيري طراحي داريد، يا بر آن هستيد كه مهارت‌هاي رسم خود را بهبود بخشيد. مجموعه ديدآموزي منبعي خواهد بود براي الهام‌گيري و تمرين‌هاي آسان اين مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌هاي دفتر طراحي‌تان را با پشت گرمي بيشتر و در زماني كوتاه‌تر سياه كنيد.

كابوس‌ها (12 نمايشنامه راديويي)

  • 46,500 تومان

كتاب نمايشنامه‌هاي راديويي "كابوس‌ها" شامل مجموعه شاخصي از نمايشنامه‌هاي راديويي مطرح با نويسندگي ولفگانگ وايراوخ، آلبركامو، اينگبورگ باخمان، فريدريش دورنمارت، هاينريش بل و گونتر آيش است. نمايشنامه‌هاي راديويي انواع مختلفي دارند كه در برخي از آن‌ها گويندگان تلاش مي‌كنند داستان‌هاي كوتاه را به شيوه‌اي زنده اجرا كنند و برخي ديگر نيز داستان‌ها را با دو صدا اجرا مي‌كنند. (يك صدا براي اداي توصيف‌ها و توضيح‌هاي داستان و صداي ديگر براي بيان گفتارها) نويسنده در اين‌گونه آثار تلاش مي‌كند تا با استفاده از قوه تخيل خود، تصويري ذهني از داستان‌ها بسازد. مجموعه داستان‌هاي اين كتاب در اصل به عنوان نمايش راديويي نوشته شده‌اند، اما گاه براي صحنه و تلويزيون هم اجرا شده‌اند. تمام نمايشنامه‌ها (به جز متن آلبركامو) از زبان آلماني ترجمه شده‌اند. او با نمايشنامه‌ي كمتر شناخته شده‌ي "سكوت پاريس" در اين كتاب حضور دارد كه آن را در اوايل سال 1949 نوشته است و نخستين بار در همان سال از راديو فرانسه پخش شد. اين اثر سرگذشت پاريس را در دوران جنگ مرور مي‌كند و رويدادهايي مانند اشغال شهر توسط ارتش نازي، مسئوليت زمامداران، زندگي روزمره‌ي مردم، بمباران‌ها و فعاليت نهضت مقاومت ترسيم شده است. يكي ديگر از نمايشنامه‌هاي شاخص در اين كتاب، نمايشنامه‌ي "روياها" نوشته گونتر آيش است كه جزو معروف‌ترين آثار آيش به حساب مي‌آيد. اين اثر در سال 1950 به نگارش درآمد و مي‌توان آن را اثري مستقل دانست كه تصويري همه‌جانبه از وضع زمانه در پنج قاره را بازتاب مي‌دهد. "كابوس‌ها" با ترجمه شاخص‌ترين نمايشنامه‌هاي راديويي دنيا، كتابي بارز در زمينه ادبيات نمايشي در حوزه راديو است كه خواندن آن را مي‌توان به علاقه‌مندان در اين حوزه توصيه كرد.

صفحه‌ی 1