فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 56,000 تومان
 • 59,000 تومان
 • 73,000 تومان

جاسوس ميليارد دلاري (داستاني واقعي از توطئه و خيانت در جنگ سرد)

 • 73,000 تومان

بحبوحه جنگ سرد بود. در هواي گرگ و ميش، رئيس مقر سيا در مسكو داشت باك خودرويش را در پمپ بنزين پر مي‌كرد كه غريبه‌اي به او نزديك شد و پاكتي داخل خودرو انداخت. رئيس مقر از ترس تله كا. گ. ب. به آن توجهي نكرد، اما مرد تصميمش را گرفته بود. تلاش‌هاي او براي برقراري تماس با سيا به در بسته مي‌خورد تا اين كه سرانجام، وقتي سازمان اطلاعاتي آمريكا محتويات پاكت را بررسي كرد، انگشت به دهان ماند... يكي از متخصصان رادارهاي هوابرد، كه در انستيتوي نظامي شوروي كار مي‌كرد، اسناد نظامي آمريكا را متحول كرد و در كشمكش جنگ سرد، ورق بازي را به نفع آمريكا برگرداند. پرتره او بر ديوار فرماندهي سازمان سيا، در كنار بزرگ‌ترين جاسوسان تاريخ اين سازمان، نشانه اهميت ميلياردها دلار. آدولف تولكاچف جاسوس ميليارد دلاري بود.

نگاهي به بيرون از ژرفا (بازنگري جايگاه اجتماعي زن)

 • 59,000 تومان

رونق اقتصادي و گسترش عظيم طبقه متوسط در دهه شصت ميلادي بستري حاصلخيز براي ظهور انواع جنبش‌هاي اعتراضي فراهم آورد؛ جنبش‌هاي استقلال‌طلب در كشورهاي توسعه نيافته جهان سوم و جنبش‌هاي مدني در مخالفت با تبعيض، خشونت و مداخله نظامي در كشورهاي پيشرفته غربي كه در برخي جوامع به حاكميت سياستي چپ‌گرا انجاميدند. در آن ميان، تبعيض جنسي موجب كناره‌گيري تدريجي زنان و ظهور جنبشي ويژه آنان شد. «نگاهي به بيرون از ژرفا» شرحي است از چگونگي شكل‌گيري اين جنبش، تاثيري كه از ديگر جنبش‌ها پذيرفت يا بر آنها گذاشت، نقش تحولات جامعه سرمايه‌داري و فناوري‌هاي پيشرفته در آن دوره تاريخي و منابع نظري الهام‌بخش آن از ماركسيسم و سوسياليسم تا روانكاوي نوظهور فرويد.

كار كار انگليسي‌هاست (درك بي‌اعتمادي ايران نسبت به انگليس)

 • 89,000 تومان

بين ديپلمات‌هاي بريتانيايي شوخي نيش‌داري هست كه مي‌گويد: «ايران تنها كشور در تمام دنياست كه هنوز فكر مي‌كند بريتانيا ابرقدرت است!» اما اين موضوع از نظر بسياري از ايراني‌ها شوخي نيست. كافي‌ست كمي در گذشته ايران دقيق شويد تا تاريخ به شما يادآوري كند كه اين بريتانيا و آمريكا بودند كه محمد مصدقء نخست‌وزير منتخب ايرانء را بركنار كردند. كودتا عليه مصدق در سال 1332رخ داد، اما زخم آن هنوز براي ما ايراني‌ها تازه است و انگار همين ديروز اتفاق افتاده است. هدف از نگارش اين كتاب، روشنگري درباره روابط پيچيده و دشوار بريتانيا و ايران و ايجاد درك بهتر از ايران براي تمام علاقه‌مندان به اين كشور در تمام دنياست.

گودال پي

 • 56,000 تومان

گودال پي صريح‌ترين كتاب سياسي پلاتونوف و گواهي بر تاريك‌ترين لحظات تاريخ روسيه است. وقايع داستان در بستر تاريخي - سياسي مشخصي رخ مي‌دهد؛ يعني دوران عزم استالين براي صنعتي‌سازي پرشتاب شوروي و استقرار اشتراكي‌سازي سراسري كشاورزي در اين كشور. اين كتاب شاهكاري ادبي است كه جسورانه به نقد اوضاع سياسي - اجتماعي آن زمان مي‌پردازد و چشم‌اندازي غبارآلود و تيره از انقلاب شوروي پيش چشم مي‌گشايد. پلاتونوف، براي به تصوير كشيدن واقعيت‌هايي وصف‌ناپذير، چنان اعوجاج و تحولي در زبان اثر به وجود مي‌آورد كه حاصل آن دو پهلوگويي در برابر قدرت حاكم و نيايشي ساده و بي‌پيرايه است.

پارادوكس

 • 59,000 تومان

صدايي آهسته از اتاق شنيد و قلبش ايستاد. كسي سيستم امنيتي خانه را غيرفعال كرده بود. يك نفر حالا در اتاق شون بود. شرلوك آهسته و آرام درِ اتاق را باز كرد و وارد شد. قلبش به شدت مي‌تپيد. آدرنالين در خونش بيشتر شده بود. در نور مهتابي كه از پنجره وارد اتاق شده بود؛ سرش انگار شكل طبيعي نداشت… نه، جوراب زنانه اي روي سرش كشيده بود. شرلوك به ترس و وحشتي كه در وجودش انباشته شده بود اعتنايي نكرد. اسلحه‌اش را بالا آورد و آرام و مصمم دستور داد: «برو عقب، وگرنه مغزتو متلاشي مي‌كنم.»

چه بود و چه شد (زبان در تصرف اينترنت)

 • 89,000 تومان

زبان به عنوان اساسي‌ترين راه ارتباطي بشر، همواره در معرض تغييرات در سطوح آوايي، ساختواژي، دستوري و معنايي بوده است. روشن است تحول زبان، و مشخصاً تأثيرگذاري اينترنت بر اين تحول زباني، مختص زباني خاص نيست و همۀ زبان‌هاي طبيعي، در برخورد با پديدۀ نوظهور اينترنت، دستخوش تغييراتي شده‌اند و خواهند شد. اما زباني كه اين كتاب مورد پژوهش قرار گرفته، زبان انگليسي است. براي همين آشنايي ابتدايي با زبان انگليسي مي‌تواند به ارتباط بيشتر و بهتر شما با اين اثر كمك شاياني كند. گرچن مك كالك (Gretchen McCulloch)، زبانشناس خوش ذوق و پژوهشگر، اين كتاب را به گونه‌اي تنظيم كرده است كه در فصل‌هاي ابتدايي شما را با تاثير جامعه در زبان آموزي، طبيعت زبان و كاربردشناسي هر يك از بافت‌هاي زباني آشنا مي‌سازد. سپس استفاده‌هاي شگفت‌انگيز كاربران شبكه‌هاي اجتماعي و خلاقيت گويشوران در استفاده از ظرفيت‌هاي زباني را به زيبايي بيان مي‌كند و به نوعي از اهميت پژوهش در اين خصوص سخن مي‌گويد. در فصل‌هاي پاياني به استعاره‌ها و قراردادهاي جديد زباني كه چگونه به وجود مي‌آيند و رايج مي‌شوند، مي‌پردازد.

جايي براي آواز خرچنگ‌ها

 • 89,000 تومان

صبح روز سي اكتبر 1969ء جسد «چيس اندروز» در باتلاق فرو رفتهء باتلاقي كه مي‌تواند جسد را آرام آرامء جذب و براي هميشه در دل خود پنهان كند. يك باتلاق همه‌چيز را درباره مرگ مي‌داندء مرگ براي باتلاق يك تراژدي و البته يك گناه نيست. اما امروز صبحء دو پسر بچه كه اهل آن دهكده هستندء با دوچرخه‌هايشان به خارج از شهر و به طرف برج آتش قديمي رفتند و در سومين پيچ جادهء كت كتان او را ديدند و... دليا اوئنز يكي از نويسندگان 3 اثر پرفروش حوزه غير داستان بوده استء 3 اثري كه درباره زندگي‌اش در آفريقا نوشته است. اوئنز اكنون در آيداهو زندگي مي‌كند و هنوز هم حامي مردم و طبيعت بكر زامبياست. «جايي براي آواز خرچنگ‌ها» اولين رمان اوست.

جاده‌اي به ناكجا

 • 39,000 تومان

دو كارگر بي‌نام و نشان جاده‌سازي براي پروژه دوازده روزهء وارد ناكجا آبادي مي‌شوند. خواننده از گذشته اين مردان و اين سرزمين هيچ‌نمي‌داند و صرفا با حوادثي مواجه مي‌شود كه دو قهرمان اصلي مي‌بايست از سر بگذرانند. جاده‌اي به ناكجا داستاني است درباره فجايع و شرايط اسف‌باري كه كشورهاي جنگ‌زده با آن‌ها دست به گريبان‌اند.

سفر به دوزخ

 • 73,000 تومان

دن مدتي در كوهستاني اسرارآميز اسير بود و شكنجه مي‌شد، اما بخت با او يار بود و توانست از آنجا بگريزد. اگرچه آزادي براي او بهاي سنگيني داشت: از دست دادن حافظه. او خاطرات بسيار كمي از حوادث و تجربه هولناك كوهستان به ياد دارد، اما يك چيز را به خوبي مي‌داند و آن اين است كه فرارش به معناي تنها گذاشتن برادرش در آن مكان هولناك است. چطور ممكن است اين همه خاطره در حافظه وجود داشته باشد؟ ذهن آن‌ها را كجا جا مي دهد؟ اين مجموعه عشق و غصهء ترس و لذت را در كدام كنج و كدام شكاف حافظه‌مان نگه مي‌داريم؟ در كدام گوشه ذهنمان خاطره كسي را نگه مي‌داريم كه مدت‌ها پيش ملاقاتش كرده‌ايم؟ خاطرات نااميدي و دورغ‌ها را كجا پنهان مي‌كنيم؟

هم‌سفر با هرودوت

 • 69,000 تومان

در دهه‌ي پنجاه ريشارت كاپوشچينسكي بعد از اتمام تحصيلات دانشگاهي‌اش به‌عنوان خبرنگار برون‌مرزي روزنامه‌ي «اشتاندار موآديش» مشغول به كار شد. او در كنار بازديد از چندين كشور در قاره‌ي آفريقا چون مصر، ليبي و بعضي از كشورهاي آفريقاي غربي به هند، چين، ايران و سپس السالوادور رفت و در طول اين سفرها نسخه‌اي از كتاب تواريخ هرودوت را با خود داشت. كاپوشچينسكي در اين كتاب سعي به رمز‌گشايي از پيچيدگي‌ها و رويدادهايي مي‌كند كه در ديدار از هر محيط تازه با آن‌ها روبه‌رو مي‌شود و در اين مسير« تواريخ» همچون راهنماي گردشگري به ياري او مي‌آيد و حضور اثيري هرودوت به‌سان ويرژيل براي دانته، وي را هدايت مي‌كند. همسفر با هرودوت شرح اين ماجراها و توازي آن‌ها با رويدادهايي‌ست كه هزاران سال قبل روي داده است. با بستن اين كتاب اين‌طور به نظر خواهد آمد كه علي‌رغم پيشرفت‌هاي شگرف بشر در طول تكامل تمدن، گويي برخي عناصر اين تمدن نه تغيير يافته‌اند و نه تغيير خواهند يافت.

اول شخص مفرد (مجموعه داستان)

 • 31,000 تومان

«اول شخص مفرد» هشت داستان جداگانه است كه هفت راوي ناشناس دارد و فقط يك نفرشان نام دارد، هاروكي موراكامي. راويان ميان‌سالي كه علايق مشتركي از جمله موسيقي جزو بيسبال با نويسنده دارند. موراكامي خواننده را با خود به هزارتوي پر پيچ و خم رئاليسم جادويي مي‌برد، مرز بين واقعيت و رؤيا را در مي‌نوردد و داستان‌هاي رئاليستي را با داستان‌هاي سوررئاليستي درهم مي‌آميزد. پرنده گفت: «مرگ هميشه مثل اجل معلق سر مي‌رسد؛ و درعين حال سر وقت و با حوصله كارش را انجام مي‌دهد؛ مانند عبارات زيبايي كه به ذهنت خطور مي‌كند. به آني بند است، اما آني ابدي. به گسترۀ كرانۀ شرقي تا كرانۀ غربي، و تا بي‌كرانگي شايد. در اين ساحت مفهوم زمان گم مي‌شود. از اين منظر ممكن است قبل از اينكه به پايان عمرت برسي، مرده باشي و مرگ حقيقي، زمان اضمحلال و فروپاشي است؛ لحظه‌اي كه باقيمانده وجودت نيز به ناگاه و به تمامي محو مي‌شود و به عدم بازمي‌گردد؛ و اين بيان حال من بود.»

نبض مشتري در دست شما (معرفي مدل دي آر سي آر ام د ر طراحي سيستم مديريت ارتباط با مشتري)

 • 56,000 تومان

وقتي ميمون دم‌كوتاه به يك مزرعه هجوم مي‌برد، يك ساقه ذرت مي‌كند و زير بغلش مي‌گيرد. موقعي كه ساقه دوم را مي كند و مي‌خواهد زير بغلش بگذارد، ساقه ذرت اول مي‌افتد. ميمون دم‌كوتاه آن قدر اين عمل را تكرار مي‌كند كه باعث آسيب رساندن به ده‌ها ساقه ذرت مي‌شود و در پايان، مزرعه را با يك ذرت ترك ‌مي‌كند. در فضاي رقابتي بازار‌هاي امروزي، بسياري از ما مديران كسب‌ و كار با صرف هزينه‌هاي سنگين، مشتريان جديد به دست مي‌آوريم ولي بعد از مدتي آن‌ها را رها مي‌كنيم و به سراغ پيدا كردن مشتريان بعدي مي‌رويم. غافل از اين كه مشتريان كسب و كار ما، ساقه ذرت نيستند كه هر بخواهيم آن‌ها را بكاريم.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1