فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 89,500 تومان

غزليات شمس جيبي (با قاب) چرمي

 • 70,000 تومان

يكي از نام‌‌آورترين شاعران دنياي ادبيات و يكي از نخبگان و بزرگان عرفان اسلامي، اين اشعار بي‌نظير را در اوج دانش و حالتي از مستي و بي‌خودي خلق كرده است. خواندن اشعار او تجربه‌اي عميق و معنوي براي خواننده‌اش در بر خواهد داشت. جلال‌الدين محمد رومي (بلخ 1207م قونيه 1273م)، پدرش بها‌الدين ولد، عالم برجسته الهيات در زمان خويش بود كه شاگردان و مريدان بسيار داشت. چند سال پس از تولد جلال‌الدين، آنها موطن خود بلخ را به سمت غرب ترك كردند و در قونيه اقامت گزيدند. طبق روايات بها‌الدين، دوستي شاعر و عارف داشت به نام فريد‌الدين عطار كه آينده‌اي بس معنوي را براي جلال‌الدين جوان پيش‌گويي كرده بود. پس از مرگ بها‌الدين، پسرش جلال‌الدين راه او را ادامه داد و كلاس‌هاي درس و وعظ را به دست گرفت تا آن زمان كه شمس‌الدين تبريزي پاي به قونيه گذاشت، و راهنماي معنوي وي گشت. شمس با ورودش به زندگي مولوي موجب تغييرات بسيار اساسي و شگرفي در وي شد به طوري كه مولوي، مجلس درس و وعظ را رها كرد و درست در همين زمان بود كه به شاعري بي‌نظير مبدل گشت شاعري كه هزاران بيت اشعار خلسه‌آميز خلق كرد و مجموعه عظيم و بي‌نظيري به ادبيات غني فارسي اضافه كرد.

گزيده‌اي از قصه‌هاي ازوپ (كتاب گويا)

 • 17,000 تومان

با صداي: شهره روحي
ازوپ (ايزوپ، يا آيسوپوس) از قصه‌سرايان اسلاوتبار قرن ششم قبل از ميلاد يونان بود. بنا به گفته هرودوت ازوپ برده‌اي بود از اهالي سارد. بيش از سيصد افسانه و قصه به نام او تعريف و مكتوب شده كه منشا امثال و حكم بيشماري هستند. ناصرخسرو و مولانا جلال‌الدين برخي از قصه‌هاي او را به نظم پارسي درآورده‌اند. در اين‌جا ترجمه چند قصه او به خوانندگان تقديم مي‌شود.
مدت زمان: 1 ساعت و 36 دقيقه
قالب‌بندي: mp3 Audiobook

رباعيات خيام (با قاب) چرمي

 • 290,000 تومان

اين كتاب مجموعة رباعيات حكيم عمر خيام است كه از روي معتبرترين نسخ موجود گردآوري و به خط استاد عباس اخوين مي‌باشد.

رباعيات حكيم عمر خيام (با قاب) چرمي

 • 250,000 تومان

چون درگذرم به باده شوييد مرا تلقين ز شراب ناب گوييد مرا خواهيد به روز حشر يابيد مرا از خاك در ميكده جوييد مرا

رباعيات حكيم عمر خيام (جيبي با قاب) چرمي

 • 70,000 تومان

چون درگذرم به باده شوييد مرا تلقين ز شراب ناب گوييد مرا خواهيد به روز حشر يابيد مرا از خاك در ميكده جوييد مرا

فايل صوتي طاعون

 • 19,000 تومان

در كتاب طاعون آلبر كامو تصور مي‌كند كه بيماري همه‌گير طاعون شهر اران را در برگرفته است و از خلال دفتر خاطرات دكتر ريو يك نفر شاهد وقايع، خواننده را در جريان اين واقعه مي‌گذارد، از روزي كه موش‌هاي حامل ميكروب در همه گوشه و كنار شهر ظاهر مي‌شوند تا زماني كه بيماري طاعون در اين شهر كه از ساير نقاط دنيا جدا شده و ميليون‌ها نفر سكنه‌ي خود را از دست داده است، پايان مي‌يابد. و كساني كه جان به سلامت برده‌اند، زندگي عادي را از سر مي‌گيرند. طاعون داستاني است در عين حال واقعي و افسانه‌اي، يا بهتر بگوييم سمبوليك، در اين كتاب بيماري وحشتناك طاعون مظهر شر است، چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ معنوي.

چوب نروژي

 • 89,500 تومان

ردپاي گتسبي بزرگ اسكات فيتز جرالد (رمان محبوب راوي و نويسنده) و ناطوردشت سلينجر (رمان دلخواه نويسنده كه خود به زبان ژاپني ترجمه‌اش كرده) و بسياري رمان‌هاي جذاب قرن نوزده و بيست در اين رمان موراكامي نيز - بيش از رمان‌هاي ديگر - پيداست. در اين داستان سرشار از حسرت و فقدان (كه مايه مكرر آثار موراكامي است) به‌رغم داستان سرراست و كلاسيك آن، همه شخصيت‌ها به نوعي آسيب رواني ديده، يا غير عاديند و بدتر از همه نائوكو است كه... اما روايت چنان آكنده از عشق به زندگي و تلاش براي به دست آوردن سهم خود از آن و اميد به آينده است كه بي‌جهت محبوب جوانان نشده و چهار ميليون نسخه به چاپ نرسيده. تورو واتانابه، راوي داستان، شعارش به نقل از دوستش، ناگازاوا، اين است: «به حال خود دل نسوزان. فقط عوضي‌ها اين كار را مي‌كنند.»، يا پس از فقدان‌ها و نامرادي‌ها مي‌گويد: «...اما من زندگي را انتخاب كرده‌ام.» زيبايي‌هاي رمان در اين نكات خلاصه نمي‌شود، بلكه مالامال از ستايش طبيعت و خير و خوبي است.

غزليات سعدي (جيبي)

 • 29,500 تومان

ابو محمد مشرف‌الدين (شرف‌الدين) مصلح‌بن عبدالله ‌بن شرف‌الدين شيرازي، ملقب به ملك‌الكلام و افصح‌المتكلمين بي‌شك يكي از بزرگ‌ترين شاعران ايران است كه بعد از فردوسي آسمان ادب فارسي را به نور خيره كننده خود روشن ساخت. اين روشني با چنان نيرويي همراه بود كه هنوز پس از گذشت هفت قرن تمام از تاثير آن كاسته نشده و شعر اين شاعر هنوز پابرجا و استوار است. مهمترين اثر او در نثر، كتاب گلستان است و از ميان آثار منظوم او، مي‌توان به كتاب بوستان و سعدي‌نامه اشاره كرد. همچنين غزليات او نيز بسيار مشهور مي‌باشد. قسمتي از ديباچه گلستان سعدي را با هم مي‌خوانيم: منت خداي را عز و جل كه طاعتش موجب قربت است و به شكر اندرش مزيد نعمت. هر نفسي كه فرو مي‌رود ممد حيات است و چون بر مي‌آيد مفرح ذات. پس در هر نفسي دو نعمت موجود است و بر هر نعمتي شكري واجب. از دست و زبان كه برآيد كز عهده شكرش به درآيد

طاعون (نسخه الكترونيكي)

 • 6,300 تومان

... بعد فهميدم تو همه‌ي اون سال‌ها مبتلا به همون طاعوني بودم كه فكر مي‌كردم دارم باهاش مي‌جنگم. فهميدم كه غير مستقيم تو مرگ هزاران نفر دست داشتم. فهميدم با تصديق كارها و اصولي كه مي‌تونست جلوي مرگ رو بگيره، برعكس باعث مرگ اونا شدم. ظاهرا ديگران چنين فكري نداشتن يا به هر حال تنها بودم. من با اونا بودم و در عين حال تنها بودم. وقتي در اين باره باهاشون حرف مي‌زدم، مي‌گفتم نبايد انقدر سخت‌گير باشم. اونا مي‌گفتن بايد مسائلي رو به ياد بيارم كه در خطرند. بعد با دلايل تاثير‌گذار مي‌خواستن منو قانع كنن چيزي رو هضم كنم كه حتي نمي‌تونستم قورتش بدم. من بهشون جواب مي‌دادم كه بدترين طاعون‌‌زده‌ها اونايي هستن كه لباساي قرمز مي پوشن و مي‌خوان با دلايل قانع‌ كننده كارشون و توجيه كنن، و من اگه دلايل طاعونيان كوچك درباره ضرورت و اضطرار رو قبول كنم، ديگه نميتونم دلايل طاعونيان بزرگو رد كنم... ‌
كلمات كليدي: علوم پايه، علم كشاورزي، آلبر كامو، حسين كاظمي‌يزدي

رباعيات حكيم عمر خيام (با قاب)

 • 140,000 تومان

چون درگذرم به باده شوييد مرا تلقين ز شراب ناب گوييد مرا خواهيد به روز حشر يابيد مرا از خاك در ميكده جوييد مرا

گزيده‌اي از قصه‌هاي ازوپ

 • 7,500 تومان

ازوپ يا ايزوپ از نويسندگان يونان باستان بود كه افسانه‌هاي بسياري از او برجا مانده است و بسياري از آن‌ها منشاء امثال و حكم بي‌شماري هستند. ازوپ در سال‌هاي قرن ششم پيش از ميلاد مي‌زيسته و بنا بر گفته منابع با كورش هخامنشي هم‌دوره بوده است. داستان‌هاي او به اكثر زبان‌هاي دنيا ترجمه شده و بسياري از اين حكايت‌ها در متون ادبيات فارسي بازآفريني شده است به صورتي كه ناصرخسرو و مولانا نيز برخي از قصه‌هاي او را به نظم پارسي درآورده‌اند. كتابي كه پيش‌روي شماست مجموعه‌اي از داستان‌هاي عامه است كه با استفاده از تخيل نوشته شده و جنبه افسانه‌اي محض دارد. عنوان برخي از داستان‌هايي كه در اين كتاب مي‌خوانيد به شرح زير است: "گرگ آمد"، "داستان خفاش"، "شير و موش"، "كوه نالان"، "كلاغ و قو"، "خرچنگ كوچك و خرچنگ بزرگ"، "فيل‌ها و ماه"، "خرگوش و لاك‌پشت" و... اين كتاب توسط مهدي غبرايي مترجم نام‌آشنا به فارسي ترجمه شده است. او پيش از اين كتاب‌هاي كوري، دل سگ، ليدي ال، بادبادك باز، موج‌ها، پرنده خارزار، كافكا در كرانه، سوكورو تازاكي بي رنگ و سال‌هاي سرگشتگي را ترجمه كرده است.

كتاب‌خانه عجيب

 • 14,000 تومان

كتابخانه عجيب يكي از آثار متعدد نويسنده مشهور ژاپني هاروكي موراكامي است كه اغلب آثارش به فارسي ترجمه شده‌ است و طرفداران فراواني در ايران دارد. اين كتاب از جهاتي با ديگر آثار منتشر شده از سوي موراكامي متفاوت است. يكي از ويژگي‌هاي متمايزكننده اين كتاب را مي‌توان استفاده از تصاوير گرافيكي دانست كه به موازات داستان پيش مي‌رود و كمك قابل‌توجهي به درك داستان توسط مخاطب مي‌كند. كتابخانه عجيب داستاني سمبليك درباره پسر دانش‌آموزي است كه براي برگرداندن كتاب‌هاي به امانت گرفته شده به كتابخانه شهر مي‌آيد و در اين ميان با زنداني شدن توسط مسئول كتابخانه، متوجه اتفاق‌هاي عجيبي مي‌شود. كتابخانه‌اي ساخته تخيل بي‌مرز موراكامي كه علاقه دارد واقعيت و توهم را درهم بياميزد و همين موضوع يكي از دلايل محبوبيت فراوان موراكامي در ميان مخاطب است. زنداني شدن پسر در اتاقي در كتابخانه شهر و تلاش او براي فرار را مي‌توان به سفري معنوي تشبيه كرد كه در آن تمام تعلقات مادي پسر از دست او مي‌رود. حضور عناصر فانتزي و افسانه و داستان‌هاي رويايي در داستان نيز مي‌تواند علاقه‌مندان به قصه‌هاي متفاوت و فانتزي را راضي كند. آثار موراكامي اغلب سرشار از تصاوير سورئال است و از جمله آثار معروف وي مي‌توان به كافكا در كرانه، تعقيب گوسفند وحشي، به آواز باد گوش بسپار، بعد زلزله، ديدن دختر صد در صد دلخواه در صبح زيباي ماه آوريل، سوكورو تازاكي بي‌رنگ و سال‌هاي زيارتش و... اشاره كرد.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1