فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مغز افشاگر
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
پرورش كودكان شاد و توانمند
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
شاگرد ميليونر
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
ايكيگاي براي همه (راهنماي يافتن معناي زندگي)
 • 44,500 تومان
 • با تخفیف: 44,500 تومان
قدرت كلام درس‌هايي از سخنرانان بزرگ تاريخ
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
شب‌هاي پيراهنت (مجموعه شعر)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
سرنوشت در دست كلوتيلد
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
روايت‌درماني
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
روش تحقيق پيشرفته (با رويكردي برتر براي مطالعات در سياست‌گذاري علوم)
نظريه سيستم‌هاي پيچيده
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
آداب معاشرت براي همه
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

مغز افشاگر

 • 160,000 تومان

كتاب «مغز افشاگر» يكي از خوش‌خوان‌ترين و پرطرفدارترين كتاب‌هايي است كه طي سال‌هاي گذشته در اين زمينه نوشته شده است. نويسنده‌اش -ويلايانور راماچاندران- از عصب‌پژوهان برجسته و نامدار معاصرمان است كه علاوه بر يافته‌هاي مهم و اثرگذارش، در تبيين پرسش‌هاي كليدي و جمع‌بندي پاسخ‌هاي تخصصي درباره‌شان نيز مهارتي چشمگير دارد. اين كتاب برخي از مهم‌ترين دستاوردهاي دهه‌هاي گذشته را در قالبي يكپارچه و منسجم كنار هم آورده و بر تصويري كلان از پيوند مغز و ذهن تاكيد كرده است. يعني از دو كاستيِ رايج در كتاب‌هاي مشابه دوري گزيده است: نه در داده‌هاي جزئي و فني محصور مانده، و نه بحث را به گمانه‌زني‌هاي فلسفي و انتزاعي محدود كرده است. به همين خاطر با خواندن‌اش هم در لبه اين علم تيزرو و چالاك قرار مي‌گيريم و از يافته‌هاي تكان‌دهنده سال‌هاي پيش باخبر مي‌شويم، و هم دلالت‌هاي معنايي و پرسش‌هاي بنيادين مربوط بدان‌ها را درمي‌يابيم و تصويري دقيق‌تر درباره نرم‌افزارِ «من» پيدا مي‌كنيم، كه بر سخت‌افزار «مغز» سوار شده است.

پرورش كودكان شاد و توانمند

 • 85,000 تومان

پرورش بهروزي كودكان بهترين هديه‌اي است كه مي‌توانيد به آن‌ها بدهيد. اين هديه‌اي است كه كودكان مي‌توانند در طول زندگي به همراه داشته باشند. به آن‌ها مي‌آموزيد كه چگونه خوشحال باشند و براي مديريت نااميدي‌ها چه كار كنند. به كودكان در كشف و استفاده از توانمندي‌هايشان كمك مي‌كنيد تا احساس كفايت كنند و بتوانند براي هدفمندي و رضايت‌بخش كردن زندگي‌شان تصميم‌گيري كنند. به آن‌ها قدرت خوش‌بيني و مثبت‌گرايي مي‌دهيد تا زندگي‌شان هيجان‌انگيز و پر از اميد باشد. آن‌ها از شما ارزش ارتباط سازنده و چگونگي ايجاد روابط پايدار را مي‌آموزند. به آن‌ها اعتماد به نفس مي‌دهيد تا خودشان باشند و روياهايشان را دنبال كنند. با كمك به هر كودك در حال تغيير جهان هستيد...

شاگرد ميليونر

 • 58,000 تومان

پدرش بود. اگر اول او را به جا نياورد به اين خاطر بود كه خيلي جوان‌تر از سن مرگش بود. بله پدرش هم سن و سال او بازگشته بود. يعني حدودا سي و پنج سال داشت، خوش‌قيافه نبود چون هميشه جزو آدم‌هاي زشت به حساب مي‌آمد، ولي طراوت و شادابي خاص جواني را داشت. اما از نظر شارل پدرش هيچ‌وقت زشت نبود و نمي‌فهميد چرا ديگران اين‌طور فكر مي‌كنند. هميشه هم از حرف‌هايي كه درباره او مي‌زدند، آزرده‌خاطر مي‌شد. شارل مبهوت و متعجب فرياد زد: «بابا!».

ايكيگاي براي همه (راهنماي يافتن معناي زندگي)

 • 44,500 تومان

آيا كسي در جهان هست كه آرزوي رسيدن به طول عمر بالاي صد سال، همراه با شادي و سلامتي، را نداشته باشد؟! هكتور گارسيا و فرانسس مرالس راه را يافته‌اند: «ايكيگاي». آن‌ها به روستاي اوگيمي (دهكده صد ساله‌ها) سفر كردند و رازها را براي‌مان بازگو مي‌كنند. اين تمام ماجرا نيست؛ كتاب‌هاي زيادي در رابطه با ايكيگاي منتشر شده است اما در كتاب «ايكيگاي براي همه»، علاوه بر بررسي ايكيگاي در فرهنگ ژاپن، درمي‌يابيم كه شخصيت‌هاي برجسته جهان، از مايكل جردن تا اپراوينفري، چگونه ايكيگاي را يافته‌اند و از آن استفاده كرده‌اند. پس وقت را از دست ندهيد و، به كمك اين كتاب، ايكيگاي‌تان را بيابيد و از آن لذت ببريد...

قدرت كلام درس‌هايي از سخنرانان بزرگ تاريخ

 • 120,000 تومان

سخنراني مهم و مشاهده يك سخنران قهار و شنيدن سخنانش يك تجربه دلگرم‌كننده و الهام‌بخش است و مي‌تواند به باور و درك مسائل بسياري كمك كند. مي‌تواند مواقعي كه دور و برمان نوميدي موج مي‌زند، به ما دلداري دهد و شجاعت بخشد. مي‌تواند يك تئاتر عالي باشد يا تفاوتي ايجاد كند. پس از ترك محل و ورود به دنياي واقعي، احساس مي‌كنيم آن‌چه شاهدش بوديم «دنياي واقعي» بوده است، بنابراين دوچندان سرزنده و شاداب مي‌شويم. چه چيز موجب اثربخش شدن يك سخنراني است؟ آيا اثربخشي اهميتي دارد؟ پاسخ به پرسش‌هايي از اين دست و راهكار تبديل شدن به يك سخنران چيره‌دست را از لابه‌لاي سخنراني‌هاي مهم تاريخ بيرون آورده‌ايم و در اين كتاب در اختيار شما قرار داده‌ايم.

شب‌هاي پيراهنت (مجموعه شعر)

 • 18,000 تومان

فرو مي‌چكد. اشك سرد مهتاب. بر عرياني شاخه‌هاي بيد.

سرنوشت در دست كلوتيلد

 • 18,000 تومان

فيليماريو دوبله از ازدواج متنفر بود و كمي هم از كلوتيلد ترول، اما از بين يك دوشيزه ميليونر پردردسر و يك ليوان روغن كوچك منفور بيست و چهار سال پيش، او فكر كرد كه شايد ازدواج بهتر باشد. و اين روشن مي‌كند كه چرا فيليماريو دوبله با شنيدن صداي آرام كوفتن بر در كاربين خوشحال شد... رمان «سرنوشت در دست كلوتيلد» رماني است عاشقانه و در عين حال طنزآميز كه در آن نويسنده به خوبي از عهده خنداندن خواننده بر مي‌آيد. البته نه به خاطر جدي نبودن موضوع، بلكه به اين دليل كه بافته‌اي است هيجان‌انگيز از شوخي‌ها، تضادها، شگفتي‌ها. رفتار شخصيت‌هاي داستان غيرقابل پيش‌بيني و پايان ماجرا كاملا غيرمنتظره است.

روايت‌درماني

 • 18,000 تومان

روايت‌درماني متشكل از مجموعه روش‌ها و رويكردهايي براي كار مشاوره روانشناسي و روان‌درماني است كه تحت تاثير انديشه‌هاي پسامدرن و پساساختارگرا شگل گرفت. طي سه دهه گذشته و براي نخستين بار در تاريخ رشته‌هاي مشاوره روانشناسي و روان‌درماني، روش‌ها و رويكردهايي براي روند كار با مراجعين شكل گرفتند كه محدود به نظريات و تحقيقات يك فرد و بر اساس يافته‌هاي يك شاخه از دانش نبودند. روايت‌درماني براي ارتقاي كيفي فرايند كار مشاوره با انساني كه در يك جامعه و بستر فرهنگي خاص زندگي مي‌كند، از دانش موجود در ديگر رشته‌هاي علوم انساني از جمله فلسفه، انسان‌شناسي، جامعه‌شناسي و هرمنوتيك بي‌بهره نماند. با وجود نوپايي، آوازه و نفوذ روايت‌درماني به عنوان يكي از بروزترين و مطرح‌ترين رويكردها در زمينه مشاوره روانشناسي و روان‌درماني طي سه دهه گذشته در سرتاسر دنيا به گوش رسيده است. آنچه اين مجموعه روش‌هاي كاري را برجسته و ارزشمند مي‌سازد، انعطاف فرهنگي بالقوه آن‌هاست؛ انعطافي كه روايت‌درماني را به عنوان رويكردي پويا، قابل بازنگري و دگرديسي در بسترهاي مختلف فرهنگي به فعالان شاخه‌هاي مربوط در سرتاسر جهان معرفي كرده است.

روش تحقيق پيشرفته (با رويكردي برتر براي مطالعات در سياست‌گذاري علوم)

 • 50,000 تومان

بيش از هر چيز در مورد عنوان كتاب بايد اين سوال را مطرح كنم كه يك محقق و پژوهشگر چطور مي‌تواند علوم مدرن و پيشرفته را كسب و اين دانش را در مورد پديده‌هاي مختلف اعمال كند. يكي از ضروري‌ترين پاسخ‌ها مي‌تواند اين باشد كه علم يك عملكرد فرآيند روش‌شناسي سيستماتيك است كه مي‌كوشد پاسخي منطقي به يك سوال يا يك پديده بدهد. اين فرآيند منجر به كشف يك واقعيت جديد مي‌شود و در نهايت باعث پيشرفت علمي جامعه و در نهايت رفاه و آسايش مردم. براي نيل به اين هدف پژوهشگران به طور ضمني يا آشكار، يك ديدگاه مفهومي و فلسفي را مفروض انگاشته‌اند و مبتني بر آن، نحوه گردآوري داده‌ها، تنظيم، تلخيص و چگونگي تحليل شواهد را تعيين كرده‌اند. بر اين اساس، در اين كتاب به سوال‌هايي از اين دست پاسخ داده شده است: تحقيق پيشرفته چيست، ويژگي‌هاي آن كدامند و كاربرد آن چيست.

نظريه سيستم‌هاي پيچيده

 • 45,000 تومان

نظريه سيستم‌هاي پيچيده يكي از جديدترين و كارسازترين رويكردهاي نظري دانش امروز است كه دستيابي به رويكردي ميان رشته‌اي را ممكن ساخته است و روشي نو خلاقانه را براي پرداختن به بسياري از پرسش‌هاي ژرف و ديرينه در اختيار انديشمندان قرار داده است. اين رويكرد نظري با وجود اهميت و تاثير چشم‌گيرش در دانش تجربه و علوم انساني اواخر قرن بيستم، هنوز به شكلي بايسته و جامع در اختيار مخاطبان ايراني قرار نگرفته است و همچنان در بيشتر محافل علمي كشورمان ناشناخته باقي مانده است. اين كتاب، صورت‌بندي نگارنده از نظريه سيستم‌هاي پيچيده را در بر مي‌گيرد و با اين هدف نوشته شده كه مخاطب بتواند كار بست اين نگرش را در علوم تجربي و انساني دريابد.

آداب معاشرت براي همه

 • 30,000 تومان

هنگامي كه براي ميهماني دادن آماده مي‌شويد، اين قوانين را مرتبا براي خود تكرار كنيد: لزومي ندارد ميهماني مثال‌زدني و بسيار مجللي ترتيب دهيد. موفقيت يك ميهماني به اين كه چه مبلماني داريد و يا چه هزينه‌اي صرف ميهماني مي‌كنيد بستگي ندارد. لزومي ندارد با وسايل منزلتان ديگران را تحت تاثير قرار دهيد و هرگز نبايد براي چيزهايي كه نداريد عذرخواهي كنيد.

صفحه‌ی 1