فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كانت (مختصر و مفيد)
 • 41,000 تومان
 • با تخفیف: 41,000 تومان
فرهنگ مفاهيم و اصطلاحات روانشناسي يونگي
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
قوي مثل يك مادر (از بارداري تا مادري)
 • 96,500 تومان
 • با تخفیف: 96,500 تومان
قدرت نهان كائنات
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
دائو د جينگ (كتاب طريقت و فضيلت)
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
تشريح روان (نمادپردازي كيمياوي در روان‌درماني)
اين كتاب را نخوانيد (مديريت زمان براي آدم‌هاي خلاق و نوآور)
تندتر فكر كردن سريع‌تر ياد گرفتن باهوش‌تر شدن
آراسته باش و غافل نشو
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
شدن (روزگاري هدفمند براي شناخت خودتان)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان

كانت (مختصر و مفيد)

 • 41,000 تومان

دكتر والتر تْسيگلِر (1960)، در رشته فلسفه، تاريخ و سياست تحصيل كرد، سپس در رسانه‌هاي مهمِ آلمان به كار پرداخت. اين فعاليت او موجب شد تا در ساده كردن مطالب پيچيده براي مخاطبانِ عام استاد شود و چندين جايزه را نصيب خود كند. نمونه موفقِ آن را مي‌توان در همين كتاب ديد. از او كتاب‌هاي متعدد در زمينه فلسفه به زبان ساده منتشر شده است. اگر كانت را نمي‌شناسيد، اما مي‌خواهيد با مهم‌ترين انديشه‌هاي او به زباني ساده و در زماني كوتاه آشنا شويد و بدانيد چرا كانت براي دروان ما اهميت دارد، مخاطب اين كتاب هستيد، اما اگر با كانت كم‌ و‌بيش آشنا هستيد، با خواندن اين كتاب مي‌توانيد دانسته‌هاي خود را به‌سرعت تازه كنيد و به آن‌ها نظم ببخشيد. قدر مسلم اين است: هر كس كانت را نشناسد، انديشه روشنگري و مدرنيته را خوب نشناخته است.

فرهنگ مفاهيم و اصطلاحات روانشناسي يونگي

 • 72,000 تومان

فرهنگ اصطلاحات و مفاهيم روانشناسي يونگي كه بر اساس مطالعه دقيق آثار اصلي يونگ فراهم آمده است، به بررسي جامع اصول اساسي روانشناسي يونگي مي‌پردازد...

قوي مثل يك مادر (از بارداري تا مادري)

 • 96,500 تومان

كيت رپ سر‌دبير انيستيتو سلني، روزنامه‌نگار مستقل و برنده جوايز متعدد خبري است. آثار و مقالات خانم رپ، با سابقه پانزده سال نگارش در حوزه‌هاي سامت و بارداري، در رسانه‌اي عمده بين‌المللي مانند نيويورك‌تايمز، سي‌ان‌ان و لايف منتشر مي‌شود. كتابي كه در دست داريد، حاوي راهكار‌هايي عملي و كارشناسانه براي مراقبت از سلامت روان و جسم شما از ابتداي دروان مادري است. كيت رپ با زبان طنز و به ظرافت هرچه تمام شما را با مسائل پيش‌روي هويت جديدتان آشنا مي‌كند و ابزار‌هايي در اختيارتان قرار مي‌دهد كه به ياري آن‌ها خودتان را فراموش نكرده و بين هويت جديد و قديم خود تعادل بر‌قرار كنيد. اين كتاب شما را تشويق مي‌كند تا به همان اندازه كه براي كودك خود وقت و انرژي صرف مي‌كنيد، به خودتان هم اهميت بدهيد. به شما ياد مي‌دهد تا سلامت عاطفي خود را در اولويت قرار دهيد، مراقب سلامت و بهداشت خواب در بارداري و روزهاي سخت آغازين تولد نوزادتان باشد و حد‌و‌مرز‌هايي براي زندگي و خانواده رو‌به‌رشد خود ايجاد كنيد. اين كتاب اينجاست تا مانند يك دوست صميمي به شما گوش داده و از شما مراقبت كند.

قدرت نهان كائنات

 • 45,000 تومان

اين كتاب، با ارائه تجربيات شخصي نويسنده، سعي در ارائه راهكارهاي كاربردي و عملي در هر موقعيت و متناسب با هر مرحله دارد كه اين امر باعث شده است كه راه‌هاي پيشنهادي شكل ملموسي پيدا كنند. نويسنده به ما مي‌آموزد چگونه از فرايند فكري خود آگاه شويم، چگونه به خواسته‌ها خود تجسم بخشيم و نهايتا چگونه شكرگزار باشيم، قدرت نهان كائنات، ضمن ارائه راهكارهايي مهم در اين زمينه، مخاطب را به تفكر دعوت كند.

دائو د جينگ (كتاب طريقت و فضيلت)

 • 32,000 تومان

كتاب دائو د جينگ دربردارندة موضوعاتي عرفاني و اخلاقي است كه بيش از دوهزاروپانصد سال پيش توسط لائودزو شاعر و فيلسوف چيني، كه هم‌ عصر با كنفوسيوس، فيلسوف نامي چين باستان، مي‌زيست، تحرير و گردآوري گرديد. اين كتاب دربردارنده هشتادويك پند و اندرز اخلاقي و عرفاني براي همة افراد جامعه است. در طول سده‌ها، هنرمندان چيني از مطالب اين كتاب براي كارهاي خود الهام گرفته‌اند. متن كتاب ساده ولي درعين‌حال پر از مفاهيم و راز و رمز است، به‌طوري‌كه همچنان تفاسير متعدد و متنوعي از آن در سراسر جهان و به زبان‌هاي مختلف به چاپ مي‌رسند.

تشريح روان (نمادپردازي كيمياوي در روان‌درماني)

 • 97,000 تومان

كتاب حاضر، در ادامه مطالعات يونگ درباره كيمياگري، كوشش مي‌كند تا بعضي شيوه‌ها يا مقولات فرايند تفرد را كه در نمادپردازي‌هاي كيمياگري متجلي مي‌شوند، مشخص و مرئي كند. ادينجر در اين كتاب تصويري دقيق و درخشان از روان عيني و چگونگي تجربه شدن آن در طول اعصار، از اديان ابتدايي گرفته تا فيزيك هسته‌اي و سيكرونيسيتي، به‌دست مي‌دهد. اين اثر ادينجر شاخص روان‌شناسي يونگي در بالاترين حد آن به‌شمار مي‌آيد و يك كتاب راهنماي اساسي روان‌شناسي يونگي معاصر است.

اين كتاب را نخوانيد (مديريت زمان براي آدم‌هاي خلاق و نوآور)

 • 56,000 تومان

در اين كتاب بر اين تمركز مي‌كند كه شما در مورد هرآنچه كه در زندگي روزمره‌تان انجام مي‌دهيد، انتخاب درست داشته باشيد. متد «كارهايي را كه نبايد انجام داد» به شما معرفي مي‌كند. وفتي كه شما «نه» به يك كاري كه بايد انجام دهيد،بگوييد، وقت بيشتربراي انجام كارهاي مهم ديگر خواهيد داشت. هرچقدر از تعداد كارهايتان كاسته شود، تمركز بر روي كارهاي اصلي بيشتر خواهد شد. اين كتاب به سه بخش تقسيم شده است: 1) زندگي - كار - پروژه‌ها (فعاليت‌ها) 2) شامل همه چيز كه براي رسيدن به اهداف زندگي‌تان به آنها نياز داريد. 3)از نوشتن ايميل‌هاي پنج‌جمله‌اي تا كوتاه كردن مدت پروژه‌ها.

كيمياگري (مقدمه‌اي بر نمادپردازي و روانشناسي ويژه روان‌پزشكان اساتيد و دانشجويان روانشناسي)

 • 98,000 تومان

هنر سري كيمياگران همانا دگرگون كردن شخصيت است هر كس دل مشغول بالندگي رواني خودش باشد خود يك كيمياگر است و اين كتاب بيش و پيش از هر چيزي يك راهنماي عملي براي درك اموري است كه در آزمايشگاه ضمير ناخودآگاه در جريان است.

تندتر فكر كردن سريع‌تر ياد گرفتن باهوش‌تر شدن

 • 35,000 تومان

اين كتاب يك راهنماي عملي براي بالاتر بردن قدرت درك و به دست آوردن تمركز است كه همۀ ما براي رسيدن به اهدافمان به آن نياز داريم. خواندن اين كتاب به همگان، بخصوص كساني كه در حوزه‌هاي تجارت، صنعت، هنر، موسيقي، مشاغل خدماتي و همچنين درماني فعاليت دارند، توصيه مي‌شود.

هنر نه گفتن (چگونه از حق خودتان دفاع كنيد وقت و توان خود را از آن خودتان كنيد و از به خدمت درآمدن براي ديگران خودداري كنيد بدون داشتن احساس گناه)

 • 37,500 تومان

هنر نه گفتن به ما مي‌آموزد كه چگونه مرزهايي منطقي بنا كنيم و بدون احساس گناه «نه» بگوييم. قرار نيست اولويت‌هاي ديگران مسير زندگي ما را تعيين كند و قرار نيست وقت و زمان و سبك زندگي آدمي با سليقه ديگران تعريف شود. هنر نه گفتن به ما مي‌آموزد كه نبايد بدون دليل «بله» گفت،‌ نبايد به هر خواسته‌اي تن داد، نبايد صرفاً به راضي نگاه داشتن ديگران فكر كرد و نبايد آرامش و آسايش زندگي را قرباني نظرات ديگران كرد.

آراسته باش و غافل نشو

 • 44,000 تومان

كتاب حاضر با كمك داستان‌هاي واقعي از خاطرات نويسندگان به مسئله خود‌مراقبتي دختران جوان مي‌پردازد و بدون استفاده از لحن نصيحت‌گونه با بررسي موقعيت‌هايي كه دختران جوان اغلب در آن قرار مي‌گيرند، به واكاوي مسئله و پيشنهاد بهترين راه‌حل براي عبور از آن مقطع اشاره مي‌كند. در طول اين كتاب برگزيدن مشاوري دانا و باتجربه، براي گرفتن راهنمايي در حين مواجهه با مشكلات، اكيداً توصيه شده است.

شدن (روزگاري هدفمند براي شناخت خودتان)

 • 75,000 تومان

مسير تو براي شدن چيست؟ اين كتاب ـ دفترچة زيبا و خواندني كه بر اساس خاطرات ميشل اوباما در كتاب شدن و توسط خود او نوشته شده است، با طرح بيش از 150 سؤال انگيزشي به خواننده براي كشف داستان زندگي خود كمك مي‌كند. ميشل اوباما در اين كتاب، با تأكيد بر ارزش روايت شخصي هر انساني از زندگي، خواننده را به اعماق تجربيات زندگي‌اش مي‌برد؛ ابتدا او را با مسيري كه براي يافتن جسارت لازم در بيان نظرات و افكارش پيموده است، آشنا مي‌كند، و سپس در مسير و سفري به نام شدن، روزنگاري هدفمند براي شناخت خودتان با مخاطبش همگام و هم‌قدم مي‌گردد. روزنگار شدن از يك ‌سو كمك مي‌كند تا هر كس شجاعت لازم براي بيان نظر و داستان زندگي‌اش را پيدا كند و از سوي ديگر به مشوقي دانا براي برداشتن قدم‌هاي بعديِ زندگي تبديل مي‌شود. پاسخ به سؤالات داخل كتاب و تأمل در مفاهيم مختصر اما مهم آن خواننده را متوجه مسيري مي‌كند كه سال‌ها مسافرش بوده، بي‌آنكه تا به امروز توجهي به جزئياتي كرده باشد كه براي شدن لازم است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1