فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)
كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)
رشد در گستره زندگي (روانشناسي رشد)
 • 400,000 تومان
 • با تخفیف: 400,000 تومان
راهنماي مقاله‌نويسي و ارجاع به سبك انجمن روشناسي آمريكا (ويرايش 7 APA تجديد نظر سال 2020)
گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر
طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت‌هاي انساني (راهنماي تشخيصي و آماري)
غلبه بر اهمالكاري (روش هاي غلبه بر تعلل ورزيدن)
از مهربان بودن دست برداريد واقعي باشيد (در عين همراهي با ديگران خود واقعي‌مان باشيم)
روانشناسي سازماني (با رويكرد علمي كاربردي)
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
مشاوره ناشنوايان (فرازها و فرودها)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
تكنيك‌هاي هنردرماني و كاربردها
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان

انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)

 • 100,000 تومان

انضباط مثبت الگويي تربيتي مبتني بر فلسفه و روانشناسي فردي آلفرد آدلر است. در واقعء آدلر و همكار او رودولف درايكورس از اصطلاح «فرزندپروري دموكراتيك» استفاده مي‌كردند، مفهومي كه در كارهاي دايانا بامريند با اصطلاح «فرزندپروري مقتدر» در كارهاي مايكل پاپكين با عنوان «فرزندپرورري فعال» مورد استفاده قرار گرفت و جين نلسن و همكارانش نيز اصطلاح انضباط مثبت يا فرزندپروري مثبت را مترادف و به‌جاي «فرزندپروري دموكراتيك» به كار گرفتند.

كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)

 • 55,000 تومان

در كتاب كار «گربه سازگار- درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب» يك برنامه درماني شناختي -رفتاري 16 جلسه‌اي براي كاهش اضطراب كودكان 7 تا 13 ساله عرضه شده است. كودكان مي‌توانند با اين برنامه مهارت‌هاي مقابله با انواع اختلا‌ل‌هاي اضطرابي را به‌دست آورند. مفاهيم و روش‌هايي كه در اين كتاب مطرح شده است علاوه بر اختلال‌هاي اضطرابي معمول، براي مقابله با اضطراب‌هاي ناشي از محيط مدرسه و تعامل با همسالان هم مفيد است، اين برنامه را مي‌توان به صورت انفرادي، يا با گروهي از كودكان به كاربرد. كودكان مي‌توانند فعاليت‌هايي را نيز در خانه انجام دهند تا مفاهيمي كه در خلال جلسات مطرح مي‌شوند، در ذهن آنها حك شود. كارشناسان سلامت روان،‌روان‌شناسان كودك و روان‌شناسان مدرسه با خواندن اين كتاب و اجراي رهنمود‌هاي آن در پيشگيري و درمان اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان نقش موثري در اين كار مهم خواهند داشت. كتاب گربه سازگار -درمان شناختي -رفتاري براي كودكان مضطرب (راهنماي درمانگر) از همين نويسندگان و از همين مترجم به خواننده كمك مي‌كند تا اثر حاضر را به بهترين نحو در عمل پياده كند.

رشد در گستره زندگي (روانشناسي رشد)

 • 400,000 تومان

اين كتاب داستان زندگي والدين، فرزندان و خود ماست. داستان زندگي انسان‌ها و چگونگي شكل‌گيري ويژگي‌هاي آنان. كتاب «رشد در گستره زندگي»، برخلاف ساير نوشته‌هاي علمي، با ما با بيان و احساسي بسيار شخصي سخن مي‌گويد. اين كتاب گستره هستي انسان از لقاح تا مرگ را پوشش مي‌دهد. و دربردارنده مباحث رشته‌هاي مختلف علمي است كه با انديشه و مفاهيم و نظريه‌ها سر و كار دارد ولي فراتر از آن درباره عزيزان‌مان است - پدران و مادرانمان، دوستان و آشنايانمان و خودمان. اين كتاب به شكلي طرح‌ريزي شده كه با مواجه ساختن خوانندگان با متن و نيز آن‌چه در ذات رشد در گستره زندگي است، علاقه دانشجويان را به اين زمينه علمي تا مدت‌ها، حتي پس از آن‌كه آموزش رسمي‌شان به پايان رسيد زنده نگه مي‌دارد...

راهنماي مقاله‌نويسي و ارجاع به سبك انجمن روشناسي آمريكا (ويرايش 7 APA تجديد نظر سال 2020)

 • 40,000 تومان

نوشتن مقاله‌هاي علمي و تحقيقي بخشي اساسي در همه علوم در مراكز دانشگاهي و پژوهشي است كه به معيارها و ضوابط اصولي و معتبر نياز دارد. پژوهشگران ايراني براي مخاطبان بين‌المللي مقاله مي‌نويسند و اين مقاله‌ها در مجلات معتبر جهاني چاپ مي‌شوند. بنابراين، رعايت استانداردهاي مقاله‌نويسي و ارجاع امري اساسي است. اين كتاب راهنماي نگارش و ويرايش مقاله‌هاي دانشگاهي و علمي - پژوهشي است كه در آن استانداردهاي بين‌المللي انجمن روانشناسي آمريكا و بايد و نبايدهاي تاليف مقاله معرفي مي‌شود. هر پژوهشگري كه مي‌خواهد اثرش را در مجامع علمي معرفي كند نيازمند پيروي از چنين شيوه‌نامه‌اي است...

گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر

 • 45,000 تومان

در كتاب «گربه سازگار - درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب» اصول و مباني درمان شناختي - رفتاري با تاكيد بر كاربرد درماني آن مطرح شده و عوامل عاطفي و هيجاني، اجتماعي و تحولي كودكان و نوجوانان در نظر گرفته شده و در يك دوره 16 جلسه‌اي براي پيشگيري و درمان اضطراب كودكان و نوجوانان طراحي شده است. براي هر يك از 16 جلسه درماني، يك فصل همراه با منطق بنيادي هر فعاليتي، اختصاص يافته، راهبردها و استراتژي‌هاي اصلي مورد استفاده در درمان انواع اضطراب‌ها عرضه شده؛ و رهنمودهايي براي پرداختن به مشكلات بالقوه مانند رعايت نكردن توصيه‌هاي درمانگر ارائه شده است. از جمله مزاياي اين كتاب عبارت‌اند از: شناسايي فرايندها و علايم شناختي مرتبط با بروز اضطراب، استفاده از آنها براي به كار گرفتن شيوه‌هاي مديريت اضطراب، آموزش شيوه‌هاي مديريت اختلال‌هاي اضطرابي، و تمرين‌هايي براي كسب مهارت در اين حوزه. فيليپ كندال و كريستينا هدك در كلينيك اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان دانشگاه تمپل آمريكا يك مدل درمان شناختي رفتاري براي اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوان طراحي كرده‌اند كه در سه كتاب مستقل چاپ شده است: 1- كتاب گربه سازگار - درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب، (راهنماي درمانگر). 2- كتاب كار گربه سازگار، براي كودكان 7 تا 12 ساله. 3- كتاب كار گربه سازگار، براي نوجوانان.

طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت‌هاي انساني (راهنماي تشخيصي و آماري)

 • 250,000 تومان

اگر زندگي را در قالب برداري ببينيم كه در سمت منفي آن بيماري‌ها و كژكاري‌هاي رواني قرار دارد و در ميانه‌ي آن زندگي نباتي و تهي از شادكامي، خرسندي و معناداري و در سمت راست آن زندگي خوب و سرشار از شادابي و شكوفايي باشد‏ روانشناسي مثبت‌نگر مي‌كوشد تا رازهاي زندگي خوب و خوش و سعادتمند را كشف كند. از آن‌جا كه زندگي خوب و خوش و سعادتمند، پديده‌اي كاملا فردگرايانه نيست و به بستر اجتماعي كه فرد در آن زندگي مي‌كند وابسته است‏، از اين رو ويژگي‌ختي خانواده، گروه‌ها، آموزش و پرورش، سازمان‌هاي اداري، شهر، جامعه و حتي نظام‌هاي سياسي و اقتصادي مطلوبي را كه زاينده زندگي خوب و سعادتمند هستند نيز مي‌كاود. روانشناسي مثبت‌نگر جنبشي نوين در روانشناسي است كه با طرح پرسش‌هايي ساده، اما كليدي دريچه‌اي تازه را بر روي علاقه‌مندان و محققان روانشناسي و برخي ديگر از رشته‌هاي علوم اجتماعي و حتي پزشكي گشود. در كتاب طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت انساني كه مهم‌ترين اثر در رشته‌ي روانشناسي مثبت‌نگر و به‌منزله‌ي قانون اساسي اين رشته است، سعي بر ان است تا با پژوهش‌هاي گسترده و جهان شمول به پرسش‌هاي بالا پاسخ داده شود.

غلبه بر اهمالكاري (روش هاي غلبه بر تعلل ورزيدن)

 • 75,000 تومان

آيا بيش از آنكه بخواهيد، اهمالكاري مي‌كنيد؟ آيا دوستان وهمكاراني داريد كه دائما كار و شادي‌شان را خراب مي‌كنند چون فعاليت‌هاييكه قولش را داده‌اند، به موقع انجام نمي‌دهند؟ آيا ممكن است براي غلبه بر تاخير‌هاي زيان‌آور،اقداماتي ساده و عملي بياموزيد؟ پس كتاب غلبه بر اهمالكاري را بخوانيد! اهمالكاري يكي از مشكلات جدي انسان‌هاي معاصر است. اگر‌چه اين رفتار كهنه و قديمي است، ولي فن آوري‌هاي نوين ابعادي بزرگ‌ تر و پيچيده‌ تر به آن‌ها داده است. در گذشته اهمال‌كاري را رفتاري مختص بزرگ‌ تر‌ها مخصوصا در كار و شغل مي‌كردند، اما امروزه مشكل جدي‌ بيشتر نو‌جوان‌ها وجوان‌هاست. از همين رو، درك و شناخت پديده اهمالكاري و غلبه بر آن يكي از رموز موفقيت همگان به شمار مي‌رود.

از مهربان بودن دست برداريد واقعي باشيد (در عين همراهي با ديگران خود واقعي‌مان باشيم)

 • 80,000 تومان

ما عادت نكرده‌ايم كه آنچه در درونمان اتفاق مي‌افتد را بيان كنيم و نياموخته‌ايم كه براي فهميدن آنچه در درون ديگري اتفاق مي‌افتد تلاش كنيم. بيشتر ياد گرفته‌ايم با ادب باشيم، نقاب بزنيم و نقش بازي كنيم. عادت كرده‌ايم آنچه درونمان مي‌گذرد پنهان كنيم تا قدر و منزلت و احترام ظاهري به دست آوريم و بيشتر از آنچه هستيم، خود را بيان كنيم. براي اينكه با ديگران باشيم ياد گرفته‌ايم خود را سركوب كنيم. خشونت روزمره از اين سركوب‌ها ناشي مي‌شود. بي‌احترامي به خود، دير يا زود، به بي‌احترامي به ديگري مي‌انجامد. كتاب «از مهربان بودن دست برداريد؛ واقعي باشيد!» مانند سطل آبي است كه براي بيدار كردن آگاهي هر فردي ريخته مي شود. نويسنده با مثال‌هايي كه در كتاب آورده توضيح مي‌دهد كه ما چطور از نيازهايمان غافل مي‌شويم و آن‌ها را ناديده مي‌ گيريم و چطور اين كار ما را به سوي خشمگين شدن سوق مي‌دهد و ما اين خشم را روي ديگري خالي مي‌ كنيم. اين كتاب طرز خنثي كردن خشم را به ما ياد مي دهد كه چه صورت آشكار و چه به صورت پنهان هر روز با آن دست به گريبان هستيم.

روانشناسي سازماني (با رويكرد علمي كاربردي)

 • 200,000 تومان

حجم روزافزون دانش توليد شده در رشته روانشناسي صنعتي و سازماني باعث شده است تا اين رشته به دو شاخه مجزا تقسيم و شاخه مستقلي با عنوان روانشناسي سازماني به وجود آيد. در روانشناسي سازماني به بررسي و توليد دانش لازم براي فهم و درك هر چه بهتر سازه‌ها و فرايندهاي سازماني به منظور افزايش عملكرد كاركنان و سودمندي سازمان مي‌پردازند. امروزه روانشناسي سازماني در كنار روانشناسي صنعتي نقش بسيار مهمي در كمك به سازمان‌ها براي افزايش كارايي و اثربخشي كاركنان دارد. اگرچه روانشناسي صنعتي نقش مهمي در گزينش و آموزش كاركنان دارد، با اين حال بدون در نظر گرفتن موضوعات مطرح در روانشناسي سازماني از جمله رهبري، روانشناسي بهداشت حرفه‌اي، شيوه‌هاي اجتماعي‌سازي، تيم‌ها و گروه ها، عملكرد شغلي، فرهنگ سازماني و بالندگي سازماني، امكان ايجاد شرايط مناسب براي كاركنان فراهم نمي‌شود. جكس و بريت نويسندگان كتاب «روانشناسي سازماني» از يك طرف با طرح آموزش مهارت‌هاي مناسب به كاركنان از جمله مهارت‌هاي برقراري ارتباط اثربخش، شيوه‌هاي حل تعارض و نيز مديريت فشار، آنها را براي كار اثربخش آماده مي‌كند و از طرف ديگر با ارائه پيشنهادهاي حاصل از علوم رفتاري به ويژه روانشناسي، مانند ايجاد تغييرات مناسب در فرهنگ سازماني، شرايط رهبري، تيم‌ها و گروه‌ها سعي در فراهم آوردن محيط سازماني مناسب براي كاركنان دارند تا بتوانند از حداكثر توانمندي‌هاي خود براي پيشبرد اهداف سازماني بهره جويند.

مشاوره ناشنوايان (فرازها و فرودها)

 • 85,000 تومان

كتاب حاضر محصول سال‌ها مطالعه و آموزش، به ويژه از طريق مشاهده‌اي خاموش در دنيايي است كه غالباً مشاهده‌گر را در نظر نمي‌گيرد و نقش نظريه‌نويسان و افراد فكور را خوار مي‌كند. دنيايي كه از سكوت وحشت دارد و آن را سازي ناهمگون مي‌داند.

طرزفكر (روان‌شناسي نوين موفقيت فراگيري شيوه عملي ساختن ظرفيت‌هاي دروني در خانواده تجارت مدرسه و روابط)

 • 80,000 تومان

مفهوم طرز فكر يا ساختار فكري موضوعي ابداعي است كه دووك آن را نخستين بار فرمول‌بندي كرده است. طرز فكر هر كسي از جهان‌بيني و فلسفه زندگي او ريشه مي‌گيرد. نويسنده روشن مي‌سازد كه ساختار فكري هر كسي چگونه تاثير عميقي بر موفقيت و كاميابي او در مدرسه، كار، ورزش، هنر و تقريبا در هر حوزه‌اي از فعاليتش مي‌گذارد. كساني كه طرز فكر رشدپذير دارند به راحتي مي‌توانند توانايي‌ها و قابليت‌ها و استعدادهاي خود را شكوفا سازند، اما افراد داراي طرز فكر بسته و ثابت فرصتي براي تعالي پيدا نمي‌كنند. كتاب طرز فكر آموزش مي‌دهد كه چگونه پدران و مادران، آموزگاران و استادان، مديران و ورزشكاران مي‌توانند طرز فكر رشدپذير را براي رسيدن به دستاوردهاي عظيم به كار گيرند. با خواندن اين كتاب راز ظهور چهره‌هاي درخشان دنياي علم و هنر و ورزش و تجارت آشكار مي‌شود و نيز صد البته راز شكست كساني كه مي‌توانستند خوش بدرخشند اما ذهنيت بسته‌شان بال پروازشان را شكست.

تكنيك‌هاي هنردرماني و كاربردها

 • 100,000 تومان

از ديرباز هنرهاي ايراني از شعر تا معماري و صنايع دستي منعكس‌كننده روحيه و تمايلات مردم بوده است. با وجود اينكه هنر بخش گسترده‌اي از فرهنگ ايراني را تشكيل داده و مي‌توان هنر را به عنوان زبان دوم مردم اين سرزمين به شمار آورد اما هنردرماني به مفهوم كلاسيك و علمي در كشور ما بسيار نوپا و در اول راه قرار دارد. نويسنده اين كتاب تكنيك‌ها و روش‌هاي متنوعي جهت كار با درمان‌جويان در تمامي سنين با تاكيد بر موضوع و ابزارهاي خاص در يك محيط درماني را ارائه كرده است. همان‌طور كه نويسنده كتاب نيز اشاره كرده است، كتاب «تكنيك‌هاي هنردرماني و كاربردها» مي‌تواند براي متخصصين مانند مشاوران، مددكاران، روانشناسان، و پزشكان نيز مفيد باشد و آنها نيز مي‌توانند در كار با بيماران و درمان‌جويان خود از اين تكنيك‌ها استفاده كنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1