فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فرصت‌طلبي (تيپ‌هاي شخصيتي انواع عملكرد رهايي و درمان)
زنان اينستاگرامر (خوانشي انتقادي از بازنمايي زندگي روزمره خانوادگي)
آيين مقابله با بي‌شعوري ( راهنماي شناخت بيشعوران و قربانيان آن‌ها)
راهنماي شكست در راه‌اندازي و توسعه استارتاپ‌ها
بي‌شعورهاي گردن كلفت (شناخت بي‌شعورهاي گردن كلفت و راهكارهاي مقابله با آن‌ها)

فرصت‌طلبي (تيپ‌هاي شخصيتي انواع عملكرد رهايي و درمان)

  • 87,900 تومان

آيا يك نوكيسه تازه به دوران‌رسيده برايت آزار دهنده است؟ آيا تا به حال گذري به اداره‌اي داشته‌اي و براي لنگ نماندنِ كار شيريني داده‌اي و يا مجبور به تعريف از كارمند مربوطه شده‌اي؟ آيا با اعضاي حزب باد و نان به نرخ روز خور، آشنايي داري؟ با كارچاق‌كن‌ها و وكلاي رشوه‌خوا چطور؟ آيا ديده‌ايد همسري با استفاده از موقعيت شريك زندگي‌اش خود را به جايگاهي رسانده و رابطه را دور مي‌زند؟ يا فرزندي از خانواده انتظارات بي‌جا دارد؟ شايد شخصي ثروت كلاني را با ارث مي‌برد، يا در قرعه‌كشي بانك مبلغ هنگفتي برنده مي‌شود و ناگهان جرگه‌اي از دوستان پيدا مي‌شوند و خود را كاسه داغ‌تر از آش و دلسوز جلوه مي‌دهند تا مايه‌تيله‌‌اي هم به آنها برسد؛ يا دوستي تلاش كند كه پيشنهاد يك سرمايه‌گذاري عالي را به شما بدهد و دست و بالتان را بگيرد تا خود به نان و نوايي برسد! سندرم فرصت‌طلبي يك اپيدمي فراگير در ميان افراد خانواده و جامعه مي‌باشد. با ارائه تئوري فرصت‌طلبي به عنوان يك اختلال شخصيتي در جامعه مي‌توان مدعي شد كه انسان امروزي فاقد هرگونه همدردي در تعامل زندگي است. همدرديِ احساسي آن گونه كه به انسان توان نگريستن به دورن خود را مي‌دهد، توانايي استفاده از قدرت براي محافظت خود و خودشناسي را مي‌بخشد و رسيدن به اين امر به شرطي ممكن است كه فرد به توان رشد صداقت، تواضع، پذيرش خود، شنونده فعال بودن، صبوري، بردباري و باور قلبي در تئوري و نيز در عمل دست يابد. دقيقا به اين دليل بايد به شناخت خود و تغيير تمايل داشت تا با دست يافتن به يك مناظره منطقي با خود به همدردي و بخشش دست يافت تا به مرض فرصت‌طلبي فائق آمد.

زنان اينستاگرامر (خوانشي انتقادي از بازنمايي زندگي روزمره خانوادگي)

  • 68,900 تومان

مدت‌هاست كه فضاي مجازي به ميدان اصلي زندگي روزمره ما تبديل شده و بخش زيادي از زيست‌جهان ما در شبكه‌هاي اجتماعي و بستر اينترنت برساخته مي‌شود. در اين ميان، اينستاگرام به دليل جذابيت‌هاي بصري و عكس‌محور بودن، جايگاه ويژه‌اي در ميان خانواده ايراني يافته است. بخشي از زندگي روزمره اساسا از آن‌رو «زندگي مي‌شود» كه در قالب عكس در اينستاگرام به نمايش درآيد. فضاي مجازي به هر فرد فارغ از جنس، طبقه، نژاد، قوم و ديگر مرزهاي طبيعي و ساختگي فرصتي براي ظهور و بروز داده است و بدين ترتيب وقايع ساده و شخصي زندگي روزمره از چيدمان ميز غذا تا اولين لبخندهاي فرزند مي‌تواند دست‌مايه‌اي جهت تبديل شدن به يك خرده‌سلبريتي مجازي شود. اين كتاب برشي است از ويترين «سبك زندگي» تنها بخشي از زنان متأهل ايراني كه به بازنمايي دغدغه‌ها و زندگي روزمره خانوادگي خود در فضاي اينستاگرام پرداخته و تبديل به خرده‌سلبريتي شده‌اند. خوانشي انتقادي كه مشخصا به لايه‌ها و معناهاي پنهان موجود در تصاوير و توضيحات آنها پرداخته و در پي رمزگشايي از شيوه‌هايي است كه اينستاگرامرها به واسطه آن، تصاوير نمايشي بازنمايانه از زندگي‌شان را به‌مثابه واقعيت زندگي خود به مخاطب عرضه كرده و بدين ترتيب سطحي از قدرت را در تعامل با صدها هزار دنبال‌كننده مي‌آفرينند و خود را مرجع و الگوي زني موفق، زيبا، ثروتمند، خوشبخت و امثالهم معرفي مي‌كنند. نويسنده طي پژوهش، ضمن تحليل پست‌هاي اينستاگرامرها، به بازخوردهاي مخاطبان ذيل پست‌ها نيز توجه كرده و همواره تعامل ميان اينستاگرامر و مخاطب را مدنظر قرار داده تا دسته‌بندي‌اي از انواع قرائت‌هاي مخاطبان از الگوهاي نمايشي ارائه‌شده توسط اينستاگرامر ارائه دهد.

آيين مقابله با بي‌شعوري ( راهنماي شناخت بيشعوران و قربانيان آن‌ها)

  • 32,900 تومان

بي‌شعوري مرضي است كه هسته نجابت و شرافت انساني را نشانه مي‌گيرد. با وسوسه كوچك و آرامي شروع شده و بي‌شعور را به سمتي سوق مي‌دهد كه فكر مي‌كند نجابت و شرافتمندي جزو نقاط ضعف انسان‌هاست نه نقاط قوت.

راهنماي شكست در راه‌اندازي و توسعه استارتاپ‌ها

  • 54,900 تومان

شكست يكي از بخش‌هاي جدانشدني زندگي هر كارآفريني است، در فرهنگ ايران شكست خوردن متاسفانه به عنوان يك پايان تعريف شده و بسياري از ما، از شكست مي‌ترسيم و هميشه نگران شكست خوردن هستيم. ولي در حقيقت و از ديدگاه بسياري از كارآفرينان، چه در ايران و چه در ديگر كشورها، شكست شروعي است دوباره براي تجربه‌اي جديد . متفاوت، براي يك كارآفرين شكست تولدي است براي يك زندگي جديد.

بي‌شعورهاي گردن كلفت (شناخت بي‌شعورهاي گردن كلفت و راهكارهاي مقابله با آن‌ها)

  • 29,900 تومان

شايد گفتن اين جمله كه دنيا مملو از بي‌شعورهاي گردن كلفت است درست نباشد؛ اما تعداد آن‌ها بيش از آني است كه تصور مي‌كنيد. آن‌ها مار خورده‌اند و افعي شده‌اند. اين نوع از بي‌شعورها آن‌قدر قدرت گرفته و در مراتب رسمي نفوذ كرده‌اند كه به سادگي نمي‌توان در برابرشان ايستاد. آن‌ها واقعا بر اين باورند كه شكست‌ناپذيرند، چرا كه دور و بر خود را از نوكراني پر كرده‌اند كه در صورت نياز به راحتي مي‌توانند از آن‌ها به عنوان قرباني و سپر بلا استفاده كنند. حكومت‌ها نيز اًبًر بي‌شعور شده‌اند و سياست‌مداران تشنه قدرت‌اند. آن‌ها هم‌چون گربه‌هايي كه ديوانه‌وار به دنبال غذا هستند، قدرت را بو مي‌كشند. بي‌شعوران متوجه شده‌اند كه با تامين نيازهاي پوچ و نابخردانه عامه مردم، مي‌توانند آن‌ها را تحت كنترل كامل خود درآورند. با هيچ چيزي مثل ايجاد ترس و دلهره درست و حسابي، نمي‌توان خون مردم را در شيشه كرد. عبارت «بحران، فرصتي است كه هرگز نبايد از دست داد» شعار كليدي بي‌شعوران گردن كلفت است. متاسفانه مذهب مسيحيت هم به يك اًبًر بي‌شعور تبديل شده است. اكنون حافظان اخلاق كه همانا كليساها هستند به واسطه نمايش پوچ نسبيت‌گرايي، اصول خود را زير پا گذاشته‌اند. بي‌شعورها، وزير و كشيش شده و براي كسب پول و قدرت، كلام خدا را آشكارا زير پا مي‌گذارند. بي‌شعورهاي گردن كلفت از قدرت عظيم خود مطلع بوده و با ديگر بي‌شعورهاي گردن كلفت وارد اتحاد كثيفي شده‌اند و با اين روش، نوعي توهم اهميت و آسيب‌ناپذيري به وجود آورده‌اند. آن‌ها معتقدند «هرچه گردن كلفت‌تر باشي، زيباتري».

صفحه‌ی 1