فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
درمان افسردگي باليني و غير‌باليني با رفتار‌درماني عقلاني هيجاني
راهنماي درمانگران براي درمان پويشي بين شخصي كوتاه مدت افسردگي و اضطراب
معنا از ديدگاه روانشناسي مثبت‌نگر و روانشناسي اگزيستانسيال
با آلبرت اليس مشاوره كنيد
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
درباره عشق رمانتيك
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
خانواده‌درماني هيجان‌مدار با كودكان و مراقبان (رويكردي براي آگاهي از تروما)
با يه مشكل چه كار مي‌كني
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
با يه شانس چه كار مي‌كني
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
به وقت گاه
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
شفقت با خود (مفاهيم كاركردها و مداخلات)
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
مسئوليت زندگي‌تان را بپذيريد (چگونه با روان‌شناسي نظريه انتخاب به آنچه نياز داريد برسيد)
چگونه عصبانيت‌تان را كنترل كنيد قبل از آن‌كه عصبانيت‌تان شما را كنترل كند

درمان افسردگي باليني و غير‌باليني با رفتار‌درماني عقلاني هيجاني

 • 40,000 تومان

در خيل درمان‌هاي بي‌كيفيت اما پر‌مخاطب كه تاكيد زيادي بر علائم دارند و كاملا مبتني بر رفتار‌هاي بيمه‌اي در دنيا عمل مي‌كنند، در ايران نيز كه هنوز پوشش بيمه‌اي در درمان‌هاي روان‌شناختي نداريم و به مد‌گرايي از دنيا عمل مي‌كنيم، شايد رفتار‌درماني عقلاني هيجاني آلبرت اليس نجاتي است؛ با اين شيوه درماني كه فعال و سريع و درگيرانه و مقتدرانه است و هم رهنمودي و موثر براي اثر در اختلالات روان‌شناختي و پشتوانه پژوهش‌هاي بسيار ورضايت افراد نيز ضريب تاثير بالايي دارد. افسردگي به عنوان يكي از اختلالات روان‌شناختي از ابتدا تا هنوز مورد توجه بسياري از درمانگران و درمان‌هاي موثر حوزه‌هاي پويشي، تحصيلي، رفتاري، شناختي، احساس وجودي انسانگرايانه و حتي جنبش مثبت‌نگر است . اين كتاب كوچك و كاربردي و پيايند آن كتاب‌هاي كوچك و بزرگ كاربردي ديگر براي اساتيد، دانشجوييان و همه مردم مي‌توانند راهگشا، تاثير‌گذار و تسهيلگر باشد. - دكتر هومن نامور

راهنماي درمانگران براي درمان پويشي بين شخصي كوتاه مدت افسردگي و اضطراب

 • 100,000 تومان

براي زنده نگه داشتن كمك ارزشمند روانكاوي به بهداشت و درمان رواني همگاني و براي اينكه اين روش درمان بتواند جايگاه مشروع خود را در يك اقتصاد بهداشت و درمان مدرن پيدا كندء بسيار مهم است كه روانكاوي خود را با شرايط جديد تطبيق دهد و طوري تغيير كند كه بتواند به نيازهاي گوناگون بيماراني كه اين روزها براي گرفتن كمك مراجعه مي‌كنند پاسخ دهد. اين گفته به معني كمرنگ و آبكي كردن روانكاوي نيست بلكه درباره گسترش و توسعه آن است كه ناگزير از تغيير است و بنابراين نوعي از دست دادن را هم به دنبال خواهد آورد. عدم درگيري در اين فرايند تغيير و تطابقء فقط به حاشيه رفتن بيشتر روانكاوي در يك جو خارجي منجر خواهد شد كه به صورتي انكارناپذير نسبت به مداخلات روانكاوانه كم‌لطف شده است. اين راهنماي درمان صرفه ابتكاري كوچك با هدف حمايت از درمان روان‌پويشي در چنين فضاي خصمانه‌اي است و در كنار ابتكارهاي ديگري از اين نوع در انگلستان و جاهاي ديگر دنيا قرار دارد كه در تهيه آن الهام‌بخش ما بوده‌اند.

معنا از ديدگاه روانشناسي مثبت‌نگر و روانشناسي اگزيستانسيال

 • 186,000 تومان

معنا چيزي نيست كه در خلاء شكل بگيرد. معنا در يك بستر شرايط عيني و ارتباطي و اجتماعي در درون فرد به وجود مي آيد. معنا را مي توان به عنوان يك منبع روان شناختي مهم براي داشتن يك زندگي متعالي و اثرمند در نظر گرفت. فانوسي كه روشنايي بر رويدادهاي زندگي افراد مي تاباند و به انسان ها اين توانايي را مي بخشد كه از تجارب مثبت و منفي خود در گذشته، قدرت و درك بهتري به دست آورند و ديدگاهي جستجوگرايانه نسبت به وضع كنوني خود داشته باشند و به سمت آينده اي ارزشمند پيشروي كنند. كتاب «معنا از ديدگاه روانشناسي مثبت نگر و روان شناسي اگزيستانسيال»، مروري گسترده بر تحقيقات تجربي معاصر و فعاليتهاي علمي و نظري در مورد معنا وهدف، در ساختن زندگي از دو منظر علمي است. اگرچه ممكن است اينها زمينه هاي مشترك و بعضا فرضيات متفاوتي داشته باشند، اين ديدگاه ها در گفتگوهاي اين كتاب به صورت مؤثر و راهگشا كنار هم تبيين شده اند. تمركز روانشناسي مثبت نگربرنقاط قوت و توانمندي هاي انسان است تا او به يك تصوير درخشان و منحصر به فرد از خود برسد، درحالي كه روان شناسي اگزيستانسيال، به طورستي، تمايل دارد جنبه هاي ناخوشايند و سخت وجود انسان و زيستن او مانند رنج، تنهايي، عشق، مرگ، اراده و مسئوليت را مورد توجه قرار دهد. علي رغم برخي ديدگاههاي مختلف روانشناسي مثبت نگر و روان شناسي اگزيستانسيال، اين دو رويكرد، معني و مفهوم آگاهي به معنا را به عنوان عامل روانشناختي مركزي و فلسفي وجود انسان در نظر مي گيرند...

با آلبرت اليس مشاوره كنيد

 • 20,000 تومان

كتاب با آلبرت اليس مشاوره كنيد سه قسمت دارد. قسمت اولء مقدمه اي برروان درماني عقلاني هيجاني است. قسمت دوم آنء چهل پرسش و چهل پاسخ در رابطه با كاربرد مفاهيم رفتار درماني عقلاني هيجاني در زندگي عاقلانه و سالم است.و بالاخره در قسمت سومء حدود چهل پرسش و چهل پاسخ مي‌خوانيد كه به متخصصان ياد مي‌‌دهند در روان درمانيء مددكاري اجتماعيء تدريس و غيرهء چگونه از رفتار درماني عقلاني هيجاني استفاده كنند.

درباره عشق رمانتيك

 • 52,000 تومان

در تمام داستان هاي عاشقانه جهان راز ورمزي نهفته است كه انديشمندان نسبت به آن حساس بوده اند. در اين پديده چيزي براي فهميدن هست كه انگار هنوز اين قصه نا مكرر است. در جهان روانشناسي هم عشق در قامت پديده اي چندوجهي و پيچيده و رشد دهنده خود را معرفي مي كند. دكتربريت بروگارد، درباره اين كتاب چنين نوشته است كه، در همكاري هاي معاصر و تاريخي در فلسفه عشق، در برابر سه ادعا درباره عشق رمانتيك مقاومت قابل توجهي وجود داشته است. (1) عشق رمانتيك در برابر عقلانيت و تفكر استدلالي قابل ارزيابي است، (2) عشق رمانتيك عشق به يك دليل است و (3) عشق رمانتيك و عاشقانه پاسخگو به يك دليل است. بايد گفت كه اين سه ايده با هم گره خورده اند. در طول مسير معرفي عشق، برخي از راه هاي اصلي كه عشق رمانتيك با انواع ديگرعشق، مانند عشق به عنوان دوستي و عشق به والدين و تفاوت آنها را معرفي مي كند، وجود دارد. اين كتاب با توصيفي دقيق درباره عشق رمانتيك، به ما تصويري روشن از عشق مي دهد كه مي تواند زمينه اي براي پاسخ به سوالات بي شمار درباره عشق، اين پديده جذاب باشد.

خانواده‌درماني هيجان‌مدار با كودكان و مراقبان (رويكردي براي آگاهي از تروما)

 • 50,000 تومان

«كتاب حاضر ضميمه‌اي بسيار مهم براي منبع منتشر شده در زمينه درمان هيجان‌مدار (EFT) و درمان‌هاي مربوط به كودكان است. مسلما در اين كتاب نظريه اساسي EFTء پژوهش‌ها و شيوه‌هاي سازگار با درمان كودكان و خانواده‌هاي آن‌ها ارائه مي‌شود. در اين كتابء دستورالعمل‌هاي درماني خاص ارائه مي‌شود و مطالب با ذكر مثال‌هاي فراوان توضيح داده مي‌شود. خواندن اين كتاب براي تمام افرادي كه به رويكردي علاقه‌مند هستند كه كودكان را نابهنجار در نظر نمي‌گيرند و والدين را براي پذيرفتن مسئوليت مديريت بهبود توانمند مي‌سازدء يك ضرورت است.»

با يه مشكل چه كار مي‌كني

 • 33,000 تومان

چرا مشكلات وجود دارن، اونها ما رو درگير مي كنن، تكون‌مون ميدن، فشارمون ميدن و كمك مي كنن كشف كنيم كه چقدر قوي و شجاع و توانمند هستيم. حتي اگه اونارو هيچ وقت نخوايم، خودشون راهي غيرمنتظره براي تغيير ما دارن. پس تو با مشكلت مي‌خواي چي‌ كار كني؟ ديگه اين بستگي به خودت داره.

با يه شانس چه كار مي‌كني

 • 33,000 تومان

شانس‌ها چي ميشن؟ دوستي‌هاي جديد، موقعيت‌هاي هيجان‌انگيز و كشف‌هاي دوست‌داشتني. شانس‌ها دعوتي هستند براي ماجراجويي‌هاي بزرگ، بليطي به تجربه هاي فراموش‌نشدني، و دري به دنياهاي جديد، شانس‌ها به شما كمك مي‌كنند تا ببينيد كي هستيد، چي ميخواين و كجا ميخواين بريد. حالا با يه شانس چي كار مي‌كني؟ الان ديگه بستگي به خودت داره.

به وقت گاه

 • 12,000 تومان

گاه طعم ساده زندگي را بايد با محيطي پذيرا و تسهيل‌گر براي خود قابل لمس و قابل تجربه كنيم. چنين طعمي را مي‌توان در همه اشيا و موضوعاتي دانست كه اطراف ما قرار دارند و امكان شادي، لذت و رشد را برايمان فراهم مي‌كنند. ديدن همه مواهب و فرصت‌ها و زيبايي‌ها در دل تاريكي‌ها و سختي‌ها، امكان بازتوليد خويشتن را برايمان مهيا ساخته و مي‌تواند هويتي باز تعريف شده را برايمان به وجود آورد و...

شفقت با خود (مفاهيم كاركردها و مداخلات)

 • 32,000 تومان

شفقت بر خود يك مهرباني و شفقت كارآمد به‌سوي درون است در مقابل بي‌كفايتي‌هاي شخصي اشتباهات و شكست‌ها به‌ويژه در مواجهه با موقعيت‌هاي دشوار زندگي كه از كنترل خارج است. شفقت بر خود به ما كمك مي‌كند تا نقص‌ها و كمبودها را در خودمان ديگران و زندگي بپذيريم و به سمت رشد و خودشكوفايي پيشرفت كنيم.

مسئوليت زندگي‌تان را بپذيريد (چگونه با روان‌شناسي نظريه انتخاب به آنچه نياز داريد برسيد)

 • 85,000 تومان

اين كتاب بازنگري كتاب نظريه كنترل سال 1984 است كه نظريه انتخاب را با مثال‌هاي شخصي و داستان‌هايي ياد مي‌دهد كه كمك مي‌كنند طرز بهبود روابط و پذيرش مسئوليت اعمال‌تان را بياموزيد. موضوعات اين كتاب مشكلات زناشويي و رابطه‌اي مشكلات پدر و مادر بودن اعتيادها مديريت درد و اختلالات روان‌تني هستند.

چگونه عصبانيت‌تان را كنترل كنيد قبل از آن‌كه عصبانيت‌تان شما را كنترل كند

 • 59,000 تومان

عصبانيت هيجاني جهاني است و در صورت عدم وارسي مي‌تواند صدمه ماندگاري به زندگي، روابط، شغل و حتي سلامتي‌تان بزند.اما اگر آموزه‌هاي رفتار درماني عقلاني هيجاني را در پيش بگيرد، مي‌توانيد مشكلات‌تان را بدون عصبانيت حل كنيد.دكتر آلبرت اليس و دكتر چيپ تافريت با رويكرد اثبات‌شده رفتار درماني عقلاني هيجاني كمك مي‌كنند با مشكلات هيجاني‌تان به نحوه موفقت‌آميزي كنار بياييد و از فنون آن براي فهم نظام‌مند ريشه‌ها و طبيعت عصبانيت خود استفاده كنيد. شما خواننده اين كتاب با دستورالعمل‌ها و تمرين هاي آن مي‌توانيد در اين دنيا غالبا مشكل‌ساز و ناعادلانه، غير عصبي زندگي كنيد.رفتار درماني عقلاني هيجاني از واكنش‌هاي عصبانيت‌آميزتان كم مي‌كند و اين واكنش‌ها را به چالش مي‌كشد و حذف مي‌كند.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1