فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تلنگرهاي طلايي براي نسل هزاره (فوت و فن زندگي و كار در دنياي مدرن)
پياده‌سازي فرهنگ كوچينگ در سازمان‌ها
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
مديريت برند شخصي بر پايه خود مديريتي (برند سازي و برندداري)
اهرم در مذاكره
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
تخت پروكروستس
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
بازاريابي ويژه‌ زنان نسل هزاره (دهه‌ي هفتادي‌ها)
نقش اساتيد و متفكران عوضي در كار و كسب
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
راهنماي اي تا زد برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي ديجيتال
مدل‌هاي مذاكره
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
قيمت‌گذاري با نگاه بازاريابي
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
آداب معاشرت در كار و كسب (درسهاي اساسي كه بايد درباره‌ي كار و كسب و زندگي بدانيد)

بازاريابي اينفلوئنسري براي برندها (يوتيوب و اينستاگرام چه درس‌هايي براي آينده تبليغات ديجيتال دارند)

 • 55,000 تومان

بازاريابي اينفلوئنسري براي برندها، اولين كتابي است كه با اين موضوع به بازار ايران عرضه مي‌شود. با وجود اين، جاي شكي وجود ندارد كه به زودي كتاب‌ها، مقالات و سخنراني‌هاي زيادي را در اين حوزه مشاهده خواهيم كرد. ظهور و گسترش بازاريابي اينفلوئنسري بار ديگر نشان مي‌دهد كه شايد هيچ شاخه‌ ديگري از علم به اندازه حوزه بازاريابي تا اين حد به اتفاقات و تحولات محيطي واكنش نشان نمي‌دهد. كتاب بازارايابي اينفلوئنسري براي برندها از هشت فصل تشكيل شده است و به مباحث زير پرداخته است: ريشه‌ها، مردم شركت‌هاي رسانه‌اي هستند، تاثير يك خروجي است نه يك حرفه، علم و هنر خلاقيت، استراتژي‌هايي با محوريت توليدكننده محتوا، تنظيم مقياس روابط يك به يك، چارچوب چهار مرحله‌اي بازاريابي اينفلوئنسري، اندازه‌گيري آن‌چه مهم است

تلنگرهاي طلايي براي نسل هزاره (فوت و فن زندگي و كار در دنياي مدرن)

 • 28,000 تومان

چگونه نسل حاضر را كه نسل g يا game ناميده‌اند براي ورود به سازمانها و شركتها آماده كنيم، پاسخ اين پرسش را در اين كتاب بخوانيد كتابي كه به گفته‌ي صاحب‌نظران بهتر بود خواندن اين كتاب را براي همه كساني كه به تازگي از دانشگاه فارغ‌التحصيل شده‌اند اجباري مي‌كرديم. اگر شما توجهي به قوانين نداشته باشيد، ديگران چيزي به شما نخواهند گفت. اين موضوع به اين دليل است كه آنها نمي‌خواهند باعث رنجش شما بشوند يا اينكه چهار چشمي منتظرند كه شما زمين بخوريد.

پياده‌سازي فرهنگ كوچينگ در سازمان‌ها

 • 68,000 تومان

تنوع فرهنگ‌هاي سازماني تشابه زيادي به تفاوت و تنوع فرهنگ‌هاي بشري دارد. ما انسان‌ها وقتي در يك گروه گرد هم مي‌آييم، به سرعت راه و روش و قوانين و توافقات نوشته و نانوشته‌اي را به كار مي‌اندازيم كه بتوانيم با كارآيي بالاتر و حس رضايتمندي همكاري كنيم؛ گرچه گاهي برخلاف نيت و ميل ما، به كارآيي مطلوب و دلچسبي هم نايل نمي‌شويم و يا ناگاه خود را در ميانه فرهنگي ناآشنا و ناخوشايند مي يابيم كه ما را سرخورده و مأيوس مي‌كند. به همين سبب تغيير فرهنگ به فرهنگ خلاق، سرزنده و يادگيرنده همواره براي كل افراد درون فرهنگ و البته واحد منابع انساني سازمان، جذاب و مفيد و پرچالش مي‌باشد. اين كتاب با استناد به تجربيات گرانبهاي نويسندگان، شما را به اقدام براي ورود و قدم برداشتن در مسير خلق يك فرهنگ انسان مدار سازماني تشويق و همراهي مي‌كند و مزيتهاي فراوان اين فرهنگ انسان‌مدار سازماني تشويق و همراهي مي‌كند و مزيتهاي فراوان اين فرهنگ كوچينگ را شفاف مي‌كند. فرهنگ كوچينگ در هسته ي اصلي خود يادگيري فردي و جمعي انسانها را تسهيل، ترغيب و تشويق مي‌كند، زيرا بدون چابكي در يادگيري و كنار گذاشتن آموخته‌هاي ناكارآمد پيشين و كسب مهارتهاي جديد، فرهنگ موجود به فرهنگي بهتر و مطلوب‌تر تبديل نخواهد شد.

مديريت برند شخصي بر پايه خود مديريتي (برند سازي و برندداري)

 • 45,000 تومان

ما در عصري زندگي مي‌كنيم كه با رقابتي شدن كسب وكارها همه انسان‌ها به دنبال پيشرفت در فعاليت و شغل خود هستند. اين روزها برندسازي شخصي به موضوع قابل بحثي تبديل شده است. ارتقاي برند شخصي افراد، همانند برندسازي تجاري اهميت بسيار زيادي دارد. در برندسازي شخصي افراد روي خودشان، نقاط قوت، وجه تمايزها و ارتقاي شخصيتشان كار مي‌كنند و تلاش مي‌كنند با افزايش دائمي اعتبار خود، مخاطبان بيشتري جذب كنند. اين كار باعث مي‌شود فرصت‌هاي بيشتري پيش روي آن‌ها قرار بگيرد ودرآمدزايي بيشتري داشته باشند.

اهرم در مذاكره

 • 40,000 تومان

- ارشميدس، دانشمند و رياضيدان نامي قبل از ميلاد مسيح، مي گويد: يك نقطه اتكا و يك اهرم به من بدهيد تا جهان (زمين) را با آن جابه‌جا كنم. راجر ولكما، نويسنده كتاب اهرم در مذاكره، از اين واژه به‌خوبي بهره‌برداري كرده است تا در پرتو آن به به دنياي مذاكره ورود پيدا كنيم با اين هدف كه به پيروزي برد - برد برسيم. - هدف اين كتاب به شما در درك اين است كه اهرم چيست، چگونه شما مي‌توانيد اهرم خود را افزايش دهيد يا اهرم ديگر را كاهش دهيد، مهارت‌هاي شما را در مديريت اهرم در همه نوع مذاكره‌اي بهبود مي‌بخشد: مذاكره شخصي، و همچنين مذاكره حرفه‌اي. - شناخت پويايي‌هاي اهرم مانع از تسليم بي‌موقع در مذاكرات مي‌شود. آگاهي از فضا و نكته سنجي در مذاكره مي‌تواند روندها را معكوس كرده و فرصت ايجاد كند. اين كتاب هوشياري در مذاكره را به خواننده القا مي‌كند. - مذاكره هرگز به پايان نمي‌رسد تا زماني كه زندگي به پايان نرسد. ممكن است با فردي تازه اتومبيل خراب خود را به او فروخته‌ايد، به‌عنوان پيشخدمت خود در رستوراني كه مي‌خواهيد در آن غذا بخوريد،رودررو شويد.

تخت پروكروستس

 • 25,000 تومان

تخت پروكروستس مجموعه‌اي از اندرزها و جملات قصار فلسفي و عملي است. اين كتاب همانند ديگر اثر معروف طالب يعني قوي سياه، با بيان نكاتي كه همه‌ي ما در زندگي روزمره مدام با آن مواجه مي‌شويم و بي‌توجه از كنارشان مي‌گذريم، ما را شگفت‌زده مي‌كند. ساختار اين كتاب جالب است. شما در آغاز با مجموعه‌ي وسيعي از گزين‌گويه‌ها روبه‌رو مي‌شويد كه ظاهراً با سرتيترها و عناويني از هم جدا شده‌اند. اما پس از آنكه به پايان كتاب رسيد، با يك پساگفتار روبه‌رو مي‌شويد. خواندن اين كتاب حداكثر 3 ساعت زمان مي‌برد، ولي به گمان من كتابي نيست كه بتوانيم آن را به‌سادگي بخوانيم و عبور كنيم همچنان كه يكي از منتقدان در گاردين نوشته بود تخت پروكروستس كتابي است كه به احتمال زياد پس از خواندن آن دوباره به سراغش مي‌رويد (پس از چند روز يا چند هفته) و سپس بعد از چند سال دوباره به آن رجوع مي‌كنيد. اين كتاب ديدگاه‌هاي شما را درباره‌ي انسان‌ها، دولت‌ها، سازمان‌ها و... دگرگون مي‌سازد و بعيد است به‌سادگي بتوانيد آن را فراموش كنيد.

بازاريابي ويژه‌ زنان نسل هزاره (دهه‌ي هفتادي‌ها)

 • 15,000 تومان

بهترين تعريف ممكن از زن نسل هزاره را قهرمان خيالي زن شگفت‌انگيز ارائه كرده است: تو مي‌داني كه من كه هستم... كسي كه جهان نياز دارد تا آن باشم... من زن شگفت‌انگيزم!

نقش اساتيد و متفكران عوضي در كار و كسب

 • 37,000 تومان

ساندي تايمز، او را آتشين‌ترين و مؤثرترين متفكر حال حاضر جهان توصيف مي‌كند. فايننشال تايمز، وي را نه يك دانشمند در اقتصاد، كه يك غيبگو مي‌داند و دنيل كانمن، برنده‌ي جايزه‌ي نوبل اقتصاد وي را يكي از تأثيرگذارترين متفكران عصر ما توصيف مي‌كند. نسيم نيكلاس طالب در سال 2007 كتاب "قوي سياه" را منتشر كرد كه تاكنون به بيش از 40 زبان دنيا ترجمه شده و يكي از پرفروشترين نيويورك‌تايمز است. قوي سياه را ساندي‌تايمز به‌عنوان يكي از 12 كتاب اثرگذار بعد از جنگ جهاني دوم توصيف كرده است. بن‌مايه و هسته‌ي اصلي اين كتاب از همان عنوانش بخوبي مشهود است. "در وسط گود بودن"، به معناي پذيرش مسئوليت اقدامات و تصميمات خودمان است و تقريباً در همه‌ي جنبه‌هاي حيات، از زندگي شخصي و خانوادگي گرفته تا مسائل روزمره، معاملات، دين و روابط بين‌الملل كاربرد دارد. معمولاً كتابها به دنبال اين هستند كه مردم را به انديشيدن وادارند، ولي در وسط گود به دنبال اين است كه مردم را به عمل كردن وادارد. كتاب ما را دعوت مي‌كند كه كار درست را انجام دهيم و چنانچه به اندازه‌ي كافي با پيچيدگي‌هاي يك سيستم آشنا نيستيم، مراقب حرف زدنمان باشيم، نه اينكه چشممان را ببنديم و دهنمان را باز كنيم. كتاب ما را دعوت مي‌كند كه اخلاقي باشيم، تئوريهاي مزخرف از خود ساطع نكنيم و شجاعانه پاي تصميماتي كه مي‌گيريم بايستيم

راهنماي اي تا زد برندسازي شخصي در عصر رسانه‌هاي ديجيتال

 • 50,000 تومان

- تئوري برندسازي شخصي براي علاقه‌مندان بازاريابي نيست. خدا مي‌داند كه جهان به اندازه كافي از آن‌ها دارد. اين يك نقشه واقعي براي افراد ديگري مانند: سازندگان و كارفرمايان جهان است. - ممكن است يك ميليون و يك راه براي ايجاد يك مخاطب وجود داشته باشد، اما هرگز راهي قدرتمندتر از رسانه‌هاي اجتماعي وجود ندارد. - وقتي اينفلوئنسرها را شناختيد و پيدا كريد، سپس بايد وارد رادار آن‌ها شويد. اين فرايند را به عنوان دانه پاشيدن توصيف مي‌كنند. شما بايد براي آن‌ها دانه بپاشيد و به آن‌ها رسيدگي كنيد. اما در اوايل كار از آن‌ها هيچ درخواستي نكنيد. - زمان فعاليت در رسانه‌هاي اجتماعي را بودجه‌بندي كنيد. اگر در رسانه‌هاي اجتماعي فعاليت روزانه داشته باشيد، ابن امر باعث مي‌شود تا جدي‌تر در نظر گرفته شويد. مي‌توانيد وقفه كوتاهي داشته باشيد، بدون اينكه حضور موثر خود را به خطر بيندازيد. اما اگر شما فقط گاه و بي‌گاه آنلاين مي‌شويد، بايد بدانيد كه جدي گرفته نمي‌شويد. - ويدئو را در تركيب رسانه‌ها ي خود جاي دهيد. ساختن و انتشار ويدئو كار آساني است. به لنز دوربين نگاه كنيد، آرامش داشته باشيد و بگذاريد فيلم ضبط شود.

مدل‌هاي مذاكره

 • 39,000 تومان

پس از سالها تدريس، مشاوره و عقد قراردادهاي داخلي و خارجي كه قريب به بيست وپنج سال از زندگي‌ام را به خود اختصاص داده است، دو دغدغه‌ي اصلي را در بين مذاكره‌كنندگان تشخيص داده ام. يكي آنكه چگونه مي‌توان به طور حرفه‌اي سخن گفت و دوم آنكه چگونه با كساني كه به طور حرفه‌اي سخن نمي‌گويند، مذاكره كنيم. كتاب حاضر به هر دو پرسش پاسخ مي‌دهد. از اين رو، مبتني است بر دو فصول:1) فصل اول شامل مباحث نگرشي است و پارادايميك مذاكره 2) فصل دوم بر روي مدل اثبات‌گرايانه و حل مساله و تكنيك‌هاي مربوطه متمركز شده است. مغالطات و مكانيسم‌هاي دفاع رواني، دو موضوع جذاب اين كتاب است كه بخوبي تشريح شده است، كه مذاكه‌كنندگان حرفه‌اي با آگاهي از آن، مسير مذاكره را به گونه‌اي طي مي‌كنند كه به حل مساله و برد-برد طرفين بيانجامد.

قيمت‌گذاري با نگاه بازاريابي

 • 68,000 تومان

چه قيمتي را بايد انتخاب كرد؟ به پرسش اصلي بازگرديم. چه قيمتي را بايد انتخاب كرد؟ پاسخ اين پرسش را ابتدا از زبان كاتلر، پدر بازاريابي نوين بخوانيم كه با يك ضرب المثل روسي توضيح مي‌دهد: در هر بازاري دو احمق وجود دارد: فردي كه قيمت محصول خود را خيلي كم تعيين مي كند و فردي كه قيمت محصول خود را خيلي زياد تعيين مي كند. درباره‌ي قيمت پايين مي دانيم كه موجب افزايش فروش مي شود، اما با سود كم. به علاوه پايين، سبب مي شود كه مشتريان، ديد و نگاهشان را به محصول كاهش مي‌دهند. جالب آنكه كاتلر، نگراني ديگري را نيز مطرح مي كند و آن زماني است كه شما قيمت بالا مي‌دهيد. اين كار سبب مي شود كه فروش و مشتري را از دست مي دهيد. پيتر دراكر مي گويد: تعيين قيمت بالا همواره بازار جديدي را براي يك رقيب ايجاد مي كند. البته در محصولات لوكس تأكيد كرده‌ام كه قيمت را شركت تعيين مي كند نه بازار اين كتاب ثمره‌ي سالها تجربه‌ي مشاوره اي من در شركتهاي مختلف است، اعم از شركتهاي كه محصولات تندمصرف دارند يا شركتهايي كه در بازار صنعتي حضور دارند يا در بازار شركتي فعالند، همچنين شركتهايي كه خدمات بويژه خدمات اينترنتي يا نرم افزار ارائه مي كنند و يا شركتهايي كه دانش بنيان هستند. تنوع حضورم در اين شركتها، اين فرصت مغتنم و طلايي را آفريد كه بتوانم در آزمايشگاه بزرگ "بازار" هرروز نتيجه ي اقدامات و البته خطاهايم را ببينم و از آن براي تصحيح فعاليت‌هايم، بيشترين بهره برداري را كنم. خشنودم كه در اين پويه ي سخت اما شيرين، در تلاطم‌هاي فراواني قرار گرفتم كه هر لحظه اعتبار و آبرو و برند علمي و اجرايي‌ام را به مخاطره مي اندازد و اين استرس مثبت برايم شيرين است و سبب مي شود كه همواره خودم را ميوہي كال بدانم و براي پختگي تلاش كنم. كتاب قيمت گذاري حاصل اين پويه است كه در طبق اخلاص تقديم مي كنم كتابي در 15 فصل و چندين پيوست كه جملگي قرار است به ابعاد متنوع قيمت گذاري بپردازند؛ هم ابعادي كه بر روي قيمت گذاري تأثيرگذارند، و هم ابعادي كه خود قيمت گذاري بر تمامي فعاليتهاي شركت تأثير مي گذارد.

آداب معاشرت در كار و كسب (درسهاي اساسي كه بايد درباره‌ي كار و كسب و زندگي بدانيد)

 • 35,000 تومان

سراسر اين كتاب مملو از ريزه‌كاري و نسخه‌هايي است كه براي شما تجويز شده‌اند. اين نسخه‌ها ممكن است همين الان سودمند باشند و يا بعدها كه در جلسه‌اي حضور پيدا مي‌كنيد، خنده‌اي بر لبتان بنشانند. اگر دوست داريد اين كتاب را بخوانيد و از آن لذت ببريد، كافي است فصل به فصل جلو برويد. براي مثال اگر جزو جوانان استارت‌آپي هستيد، يا كار و كسب اينترنتي داريد، كافي است به فصل مربوطه مراجعه كنيد كه نوشته است: سر موقع در دنياي مجازي حاضر شو. اينترنت به خودي خود برايت شغل ايجاد نمي‌كند، ولي امكان جمع‌آوري داده‌هاي عالي را برايت فراهم مي‌سازد. سازمانها اغلب شبيه پادشاهي هستند كه لباسي بر تن ندارد. همه‌ي افراد خارج از قلمرو پادشاه درباره‌ي برازنده بودن لباس او حرف مي‌زنند، ولي زيردستان پادشاه خوب مي‌دانند كه او چيزي بر تن ندارد.

1  2  3  صفحه‌ی 1